fin P OdeÉirch Del aangewezen adres BnweliMaarlen en -Brieven, bezet, zoodat menigeen zich met een staanplaatsje moest tevreden stellen. De Jury bestaande uit de beeren C Hornman, voorzitter, Th. Kasteleijns, A. Houët, W. v. Wijk en F. Houët, had in deze een niet gemakkelijk taak te vervullen, doch kende naar een ieders tevredenheid de prijzen als volgt toe Kuijs. Herpt, 46 punten le prijs. Dame, Orthen. 42 punten 2e prijs, Beekmans, Haarsteeg, 37 punten 3e prijs, Brokken, Waalwijk, 34 punten, 4e prijs en Gouda, Waalwijk, 34 punten 4e prijs. De publieksprijs werd toegekend aan Kuijs, Herpt. Het concours had een aangenaam en gezellig verloop. Op Zondag 31 Januari as zal de H. Familie alhier onder leiding van haren directeur den WelEetw. Heer Kapelaan van den Heuvel ter bedevaart gaan naar Tilburg ter vereering van den desiijds Zalig verklaarden Petrus Donders geboren Tilburgenaar. Ter gelegenheid van het 25 jarig bestaan dezen zomer van den bijen- houdersbond. werd in haar jongste gehouden vergadering den werisch ge uit dit feit te herdenken. In een daar- voor te beleggen vergadering zal men in een te houden bespreking hierover nader beslissen. zendingen op Kaatsheuvel zullen bekijks hebben. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 12 Jan. '26. Uit het verslag van den vee keuringsdienst over 1925 blijkt, dat het aantal slachtdieren bedroeg 1789, waarvan 226 werden afgekeurd en 380 stuks uitgthald. In 't geheei werd 47 maal T.B.C. geconstateerd. Slechts 3 keer werd proces-verbaal opgemaakt. Op initiatief van den Heer Burgemeester is Maandagavond ten stadhuize een watersnood comité sa mengesteld, waarvan in den loop der week enkele Heeren langs de huizen zullen collecteeren. Het comité bestaat uit de HeerenH. J. v. Eggelen, burgemeester, G. van Everdingen en Hub. Verhoeven, wethouders, L. de Mol, A. de Haan. F. Verhoeven, P. Schmiehusen en Mr. J. Ruitinga. leden van den Raad en verder Mr C. W van Ommeren, J. van Dieten, L. van Gendt, G. Carpay. Dr Auer, J. van Dijl en j. H. Verhoeven. Wegens den hoogen waterstand, waardoor werken onmogelijk was, werd Vrijdag het grootste gedeelte van het werkvolk naar huis gestuurd. Daar het water aardig begint te vallen hoopt men spoedig allen weer in dienst te kunnen nemen. Zondagmorgen heeft in de Ned. Herv. Kerk een schaalcollecte plaats gehad voor de watersnoodlijdenden, terwijl zulks a s. Zondag eveneens gebeurt in de R K. Kerk. De hoogste waterstand in de Maas werd bereikt Vrijdag j.l. en bedroeg 4 64 M. A P. of ongeveer 25 c.M. hooger dan in 1920. Sedert is het ruim een halve Meter gevallen. Onze R.K, Gymnastiek-club ga Zondag in de groote patronaatszaal hare winteruitvoering. De zaal was goed bezet, ofschoon de ruime zaal nog plaats voor meerdere bezoekers bood. De sluiting van 't kegelconcours op denzelfden avond is niet vreemd geweest aan het mindere bezoek Jammer dat bij dergelijke uitvoeringen de zaal niet tjokvol is. Men klaagt dat er niets te doen is en als de plaats iets biedt, dat gerust mag ge noemd worden een schitterende pr.es- tatie van wat oefening en kunst vermag, ontbreken er velerr op 't appèl. Immers, wat K.G.V. Zondagavond aan athletiek en gymnastiek vertoonde was schitterend, strak en in volmaakte zelfbeheersching vertoond werk, dat de toets eener scherpe critiek glansrijk kan doorstaan. Het tooneelspel .De keizer komt" was een aardige afwisseling na de pauze, die doet zien dat onze Gym nasten ook den geest naast de spieren weten te oefenen. Na een geamineerden wedstrijd van twee weken werd het Kegelcon cours de kegelclub „Houdt de Plank Zondag avond om 11 uur onder veel belangstelling gesloten. Onder een hartelijk woord van dank aan de deel nemers en een gelukwensch aan de winners werden de prijzen bekend gemaakt. Kampioen wedstrijd G. Berm 76. Wedstrijd A. le prijs J Hanff 5x45 44 2x43. 2e P. Kemmeren 5x45—44—43. 3e J. Kemmeren 44-43 42, 4e J. v. d. Assem 44—41. 5e C. v. d. Linden 43—42—40. Wedstrijd B. le prijs W. Esch 45. 2e J. Klis 44-43. 3e G. de Beer 44—41. 4e J. Esch 41—40 5e M. Best 41—39. 6e J. Tuerlings 41—35. 7e I de Vries 40 8e C Wanroij 39. 9e A. v. d. Dongen 38. 10 G v. Boxtel 37—37. Drieën prijs J. A Stokkermans 3x3. Extra prijs leden K.S.W. G. de Beer 44. strijd kunnen genieten. In de eerste speelhelft leek het er op dat Devo met de overwinning zou gaan strijken, doch na de rust herstelden de Quickers zich volkomen en wisten zij driemaal te doelpunten Het einde bracht een verdiende 3—1 overwinning voor Quick. Zondag a.s. de belangrijke comp - wedstrijd Quick 1—Roosendaal, op het Quick-terrein. Ingezonden Mededeelingen. Door de Koude worden uw Handen ruw en gesprongen Gezicht en Lippen pijnlijk schraal PUROL verzacht en geneest spoedig Doozen 30, 60, 90 Tuben 80 ct. Bij Apoth. en Drogisten SPORT. Het 20-jarig jubileum von W.S.C. Naar wij vernemen heeft het feest dat W.S.C. Zaterdag in Musis Sacrum heeft gevierd, ter herdenking van zijn 20-jarig bestaan, een bijzonder prettig verloop gehad. Wij kunnen ditmaal met geen eigen verslag komen en volstaan daarom met opname van het ons toegezonden verslag NIEUWS UIT KAATSHEUVEL, Kaatsheuvel, 13 Jan.'26. Zaterdagavond hield de Kon. Erk. Harmonie Apollo haar jaarlijksche Algemeene Vergaderingen werd tevens verslag uitgebracht over het boekjaar 1925. De rekening sloot met een batig slot van f 31.50. De waarnemende Voorzitter de heer A. Schalken, memoreerde een en ander over het afgeloopen vereenigingsjaar, speciaal de herdenking van het 40 jarig bestaan en de ontslagname van de heer S. Lombarts, de president van de Harmonie. Hij bracht warme woorden van hulde aan de heer L voor alles wat hij gedurende 15 jaren voor het corps geweest was, voor 't vele wat hij voor de Harmonie gedaan had Hij. betreurde zijn heengaan, waarop de heer Londanks alle mo gelijke dringende aanvragen niet had mogen meenen terug te kunnen komen. De hulde aan den afgetreden President werd met dankbaar applaus beloond, wel een bewijs van de groote sym pathie die de heer L.. bij zijn Harmo nie ondervindt. Met algemeene stemmen werd in de vacature L., voorzien, door den heer L. v. d. Horst in diens plaats te kiezen. Een keuze die slecht te ver beteren zal zijn. We mogen Apollo gerust met deze keuze complimentee ren. De verdere aftredende bestuurs leden werden alle herkozen n.l. de heeren A. Schalken, jos. van Gastel en C. Brands. Mededeeling werd gedaan, dat de inschrijvingen voor 't solistenconcours schitterend slaagden en reeds ver het gevraagde aantal overschreden waren. De Hoenderclub „Kaatsheuvel" is druk bezig met de laatste werk zaamheden van haar eerste nationale. Reeds in twee zalen zijn de kooien opgesteld en kunpen de dieren ver wacht worden. De officieele opening der tentoonstelling zal plaats hebben op Vrijdagavond 7 uur ten raadhuize, waarbij de leden van het eere-comité en de leden der vereeniging zijn uit genoodigd Men verwacht algemeen een druk bezoek. Reeds kwamen ver schillende aanschrijvingen binnen voor collectief bezoek van andere zuster verenigingen. De elf honderd in- In alle opzichten is de feestavond van j.l. Zaterdag, door bovenstaande vereeniging gehouden, geslaagd. Enorme belangstelling bleek onder de W.S.C.—W.V. aanhangers te be staan. Toen de voorzitter dan ook even na acht uur de aanwezigen een hartelijk welkom toeriep, bleek Musis te klein te zijn, zoo groot was de toeloop. Onder de aanwezigen be merkten wij vele oud—W.V.—spelers van elders, die gevolg hadden gegeven aan de uitnoodiging om op dit jubileum aanwezig te willen zijn. De zaal zelf was keurig en eenvoudig en frlsch versierd. Naast de talrijke schriftelijke felici taties, viel ten zeerste de prachtige bloemenmand op, welke door de ver eeniging R.W.B. werd aangeboden, eene attentie, welke door de aan wezigen ten zeerste op prijs werd gesteld. De avond zelf werd ingezet met het zingen van het W.S.C.-clublied, welks geestdriftige melodie al direct insloeg. Tusschen het dansen werden diverse voordrachten opgevoerd waaraan uit sluitend leden hunne medewerking verleenden en die zeer vlot en correct werden voorgedragen. Vooral het „In halen van den Burgemeester" oogstte enorme bijval. Kortom, het was eerder half drie, dan men verwacht had en eenieder zal zich zeer zeker best geamuseerd hebben. In jaren hebben wij in onze plaats niet zulk een joviaal, onge dwongen en gezellig feest medege maakt, hetwelk tot in de puntjes ver zorgd was en zoo vlot van stapel liep. Een en ander kan niet anders, dan den goeden geest onder de leden, als de aanhangers bevorderen. Ten slotte werd nog eene collecte gehouden ten bate der getroffenen in den Watersnood, welke ruimf 44.- op bracht. WAALWIJK. QUICK. Wegens afkeuring van het „Dongen"- terrein ging de wedstrijd Dongen Ouick niet door. Door den B.V.B. werden de wedstrijden in deze afdeeling afgelascht zoodat Quick 2 en Quick 3 hun vast gestelde wedstrijden niet behoefden te spelen. Leek het er op dat het voor Quick een voetballoozen Zondag zou worden, ter elfder ure kreeg Quick telegrafisch bericht dat D.E.V.O. uit 's Bosch naar Quick zou willen komen voor het spelen van een oefenwedstrijd. Quick nam gretig dit aanbod aan. zoodat zij toch in de gelegenheid waren zich goed te oefenen De aan wezigen hebben van een mooien wed H E.C —Baardwijk 5—0 HEC behaalde jl. Zondag een spre kende overwinning. Zooais de uitslag aantoont was HEC ver in de meer derheid. Reeds na 7 minuten spelen was de stand 2—0 Het eerste doelpunt was een goed gericht schot van den rechtsbinnen, het tweede kwam van den voet van den linksbinnen. Hoewel HEC nog vele kansen krijgt blijft de stand tot de rust gehandhaafd. Na de hervatting is de eersten aanval voor Baardwijk, het schot treft echter geen doel. Dan is het met Baardwijk gedaan en wordt bijna uit sluitend op de Baardwijksche helft gespeeld. Toch duurt het nog vrij lang eer de keeper zwicht voor een schot van de middenvoor 3—0. Eenigen tijd later wordt deze speler unfair aange vallen, waarvoor de scheidsrechter een vrije schop toekent even buiten het strafschopgebied. Niettegenstaande ook de beide backs in het doel plaats nemen zendt „Han" een prachtschot in dat doel treft 4 0. Als de rechts buiten weer eens een corner forceert, plaatst hij deze mooi voor doel. De rechtsbinnen is op zijn plaats en maakt met een schitterenden kopbal nummer 5. Hierna komt geen verandering meer in den stand. Een minuut voor het einde ontstond nog een incidentje. Door het publiek achter de goal was tegen den keeper van Baardwijk wat te veel gezegd naar zijn zin, zoodat deze zijn doel verliet. Na een beetje gekift te hebben werd het resteerendeminuut afgespeeld. Voor a.s. Zondag staat de belangrijke ontmoeting HEC.-W. S. C. op het programma. Er bestaat voor dezen wedstrijd enorm veel belangstelling, hetgeen niet te verwonderen is daar we gerust kunnen zeggen dat het de belangrijkste wedstrijd van het seizoen is. We zien vol belangstelling dezen derby tegemoet. GEERTRUIDENBERG. houden op 1 Januari 11. door de P. V. „De Postduif", gevestigd bij P Rijken te Loonschendijk. Vliegklasse. Oude Doffers: le prijs F. Michaël, VrijhoeveCapelle; 2e prijs P Rijken, Kaatsheuvel3e prijs F Michaël, Vrij hoeve Capelle4e prijs W. Haverhals, Kaatsheuvel en 5e prijs J. Rijken, Kaatsheuvel. Zeer eerv. verm.G Rozenbrand Kaatsheuvel, A. van Drongelen Hei straat, H Versteeg Kaatsheuvel en W. Haverhals Kaatsheuvel. Eerv. verm J. v. d. Schans Kaats heuvel. Good-Luck 1 speelde te Breda tegen S.N.A.I (Kwalta); de wedstrijd werd gespeeld op het N.A.C. oefenterrein. Begunstigd door mooi weer, toog Good Luck met ruim honderd suppor ters naar Breda. Om even over tweeën trapt S.N.A. onder leiding van scheids rechter1 v. d. Put af Beide partijen spelen wat ze kunnen, maar al spoedig toont zich Good-Luck de meerdere en na ongeveer 7 minuten spelen weet de rechtsbinnen uit een corner van rechts Good-Luck de leiding te geven iven hierna weet de Good Luck links binnen uit een scherpen voorzet van rechts, door een keurigen kopbal, een pracht-goal te maken 0—2 Voor de rust weet Good-Luck hun voorsprong tot 0—3 te vergrooten. Na de rust is de S.N.A. even in de meerderheid, doch de kleinste der backs weet telkens opluchting te brengen en ook de doel man verricht keurig werk. Maar lang zamerhand wringt Good-Luck zich los en maakt 0—4. Met dezen stand komt het einde aan dezen vinoigen wedstrijd Good-Luck II speelde te Oosterhout tegen T.S.C. III. De Good-Luck'ers waren er beter in als Zondag 1.1., toen ze tegen dezelfde, tien minuten voor 't einde nog maar een 2 1 voorsprong hadden. Vooral de middenvoor, die al de gemaakte doelpunten voor z'n rekening nam, speelde schitterend Het resultaat was dan ook een 4—0 over winning Geertruidenberg I speelde tegen het Wapen van Breda I. Na een goed ge speelden wedstrijd wistG.'ertruidenberg met 4—1 de overwinning binnen te houden, De leiding van scheidsrechter Slaats uit Waalwijk was goed. Duivensport. WAALWIJK. DePostduivenvereeniging „Besoijen" hield Zondag j 1. in haar clublokaal bij den heer Holtzer Passier een goed geslaagde Onderlinge Tentoonstelling waaraan tevens een. hokkeuring was verbonden. De heer A. van Wanrooy uit Ooster hout keurde tot ieders tevredenheid en gaf daarbij zeer nuttige aanwijzin gen over vliegen en kweeken, wat den leden die meestal nog jonge liefhebbers zijn, zeker ten goede zal komen De p. ijzen werden behaald als volgt Oude doffersle prijs met Eere-prijs Th. de Ronde, 2e en 3e prijs F. Schoe mans, 4e prijs J. Pullens, 5e prijs Th, Bakkers Oude duivenle prijs met Eereprijs F. Schoemans, 2e prijs A. Verster, 3e 4e en 5e prijs Th. Bakkers. jonge doffers: le prijs met Eereprijs Th. Bakkers, 2e prijs J. Pullens, 3e prijs A. Verster, 4e prijs Th de Ronde, 5e prijs C. van Oers. jonge duiven: le prijs met Eereprijs A. Verster. 2e prijs F. Schoemans, 3e prijs C. Verhulst. 4e prijs J. van Beek, 5e prijs Th. de Ronde. De speciale prijs voor het hok met de beste kwaliteit duiven werd behaald door J. Kleinloog, Uitslag der tentoonstelling, ge- Oude Duivinnen le prijs W. Haver hals, Kaatsheuvel; 2e piijs Rijken, Kaatsheuvel en 3e prijs W. Haverhals, Kaatsheuvel Zeer eerv. verm W. Haverhals, C. Nerings en P. Stokkermans, allen te Kaatsheuvel. Eerv. verm H van Achterberg Kaatsheuvel. Jonge Doffers: le prijs M. v. d. Heuvel. Baardwijk en 2e prijs F Moonen, Vrijhoeve Capelle Zeer eerv. verm.G. Rozenbrand, Kaatsheuvel. Eerv. verm.Jac. v. Dongen en H. Dekkers beiden te Kaatsheuvel. Jonge Duivinnen: le prijs P. Rijken en 2e prijs H. Dekkers, beiden te Kaatsheuvel. Zeer eerv. verm.: F. Moonen. Vrij hoeve-Capelle en W. Haverhals, Kaats heuvel. Eerv. verm.J. Rijken, Kaatsheuvel en C. Lommers, Baardwijk Afstandsklasse. Doffers: le prijs F. Moonen, Vrij hoeve-Capelle. Zeer eerv. verm.P Rijken, Kaats heuvel. Eerv. verm.F. Michaël. Vrijhoeve Capelle en W. v. Drongelen, Heistraat. Duivinnen: le prijs F. Moonen, VrijhoeveCapelle. Zeer eerv. verm.Vos, Heistraat en P. Slokkermans, Kaatsheuvel Eerv. verm F. Michaël, Vrijhoeve Capelle. Schoonheidsklasse Jonge Doffers le prijs W. Haverhals, Kaatsheuvel. Zeer eerv. verm.: F. Michaël, Vrij hoeveCapelle. Jonge Duivinnen: le prijs D Rozen brand, Nieuwevaart. Eerv. verm.F Michaël, Vrijhoeve Capelle. Oude Doffers: le prijs D. Rozen brand. Nieuwevaart en 2e prijs Jac. v. Dongen, Kaatsheuvel. Zeer eerv. verm.F. Michaël, Vrij- hoeve-Capelle. Eerv. verm.: P. J Rijken, Kaatsheuvel. Oude Duivinnenle prijs F Michaël, VrijhoeveCapelle. Zeer eerv. verm. J. Haverhals, Kaatsheuvel. Schoonste vliegklasse oude duiven: F. Michaël, Vrijhoeve-Capelle. Schoonste vliegklasse jonge duiven: P J. Rijken, Kaatsheuvel. Schoonste afstandsklasse F. Moo nen, Vrijhoeve-Capelle. Schoonste schoonheidsklasse oude duivenD. Rozenbrand, Nieuwevaart. Schoonste schoonheidsklasse jonge duivenW. Haverhals, Kaatsheuvel Ais keurmeester fungeerde Ed. le Comte uit Rotterdam, die tot aller tevredenheid zijn taak vervuld heeft. Vier leden, die in het Zuiden wonen hadden om haif vijf de vergadering verlaten.. Afwezig waren de heeren Fleskens, Rutten en Loerakker. Over het resultaat van de vergade ring kan binnen enkele dagen een communique worden tegemoet gezien. In hoever een zoo langdurige ver gadering als deze als een goed teeken voor de oplossing der crisis moet wor den beschouwd, durven we niet zeg gen. Het feit, cfot er een communique zal worden uitgegeven, wijst er op, dat in strijd met de verwachting, het niet waarschijlijk is, dat deze week decri- sis al zal zijn opgelost. In de R K Kerken van Nijmegen werd Zondag ruim f 9000,gecollecteerd. Het bestuur van de afdeeling van het Roode Kruis zal in den Bosch zelf geen collecte organiseeren, omdat het meent dat te dier plaatse het R.K. Huisvestings comité daarvoor het aan gewezen lichaam is. Het zal de collecte van 't Huisvestings comité intusschen met.alle macht steunen en bevorderen. GEMENGD NIEUWS. Hedenmorgen werd de veld wachter der gemeente Valburg, gewaar schuwd met de mededeeling, dat on raad was bemerkt in een der nood woningen. Toen men een onderzoek instelde, bleek de woning, waarvan alle deuren en vensters gesloten waren, geheel met kolendamp gevuld. De vrouw des huizes zat in weezen- loozen toestand bij de kachel en op eenigen afstand lag het lijk van den man, den 36-jarigen Jacobus Willemse, opden grond. In hetslaapvertrek werden de lijken gevonden van de twee doch tertjes, resp. 7 en 4 jaar oud.en van het zoontje van 2 jaar. Het parket, dat spoedig aanwezig was, vond geen reden aanwezig om in te grijpen en liet de verdere afwikkeling aan den burgemeester over. De vrouw, die als achterlijk bekend staat, schijnt geheel onbewust van de ramp die haar en haar gezin getrof fen heeft. AGENDA. WAALWIJK. Donderdag 14 Jan. 7'/4 uur. Ontwik- kelingsavond in den R.K. Gildenbond „Christenvervolgingen in de eerste eeuwen van het Christendom" (met lichtbeelden), door den WelEerw. Heer L. Bijnen, Adviseur. Donderdag 14 Jan. 8'/2 u. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak", Gemengd koor. Zaterdag 16 Jan 8'/2 uur. Vergade ring Mannenkoor Liedertafel „Oefe ning en Vermaak", Twee Kolommen (eetzaal). LAATSTE BERICHTEN. ELSHOUT. Onderlinge Postduiven-tentoonstelling De prijzen werden behaald als volgt Schoonheid Oude doffers: Sluisveld le prijs, v d. Aa Z. E. V. jonge doffers-. Sluisveld le prijs, Verdijk Z. E V. Oude duiven-. Sluisveld le prijs Klijn Z. E. V. Jonge duivenSluisveld le prijs, Verdijk Z E. V. Vliegklasse. Jonge duiven: Van Huiten le prijs, Besselaar 2e prijs, Verhoeven 3e en 5e prijs. Sluisveld 4e prijs Jonge doffersBesselaar le prijs, van Huiten 2e prijs, Duisters 3e prijs, de Hart 4e prijs, Kloosterman 5e prijs, Verdijk 6e prijs, v. d. Aa 7e prijs. Oude doffersVerdijk le en 2e prijs, Van Huiten 3e, 5e en 8ste prijs, de Hart 4e prijs, Besselaar 6e prijs en Z. E. V., Hesselmans 7e prijs, Sluisveld 9j prijs, Duisters 10de prijs. Oude duivenSluisveld le prijs. Duisters 2e prijs, Verdijk 3e. 6e en 7e prijs, Van Huiten 4e prijs, Besselaar 8e prijs, de Hart 9e prijs, v. d. Aa 10de prijs. Sluisveld de beste vogel der ten toonstelling; Verdijk de schoonste vogei der tentoonstelling. 109 duiven werden ingezonden. Als keurmeester fungeerde de heer C. Witlox uit Waalwijk BINNENLAND. De vergadering van de R.K. Ka merfractie heeft gisteren buitengewoon lang geduurd. Om twee uur begonnen was ze eerst te half zes geëindigd. Ned R.K. Bond van Schoenfabrikanten. In een Dinsdag te Tilburg gehouden j algemeene vergadering van den Ned. j R.K. Bond van Schoenfabrikanten, heeft de heer M. J. H. Denteneer, Algemeen Secretaris en Hoofdredacteur van de Schoenindustrie,, medegedeeld, dat hij met ingang van 30 Juni a.s. zijn ontslag als zoodanig neemt Na een langdurige bespreking werden de heeren J. Verheij te Nijmegen, Jos. Klijberg te Waalwijk, W. Riemslag te Dongen, A. Roosen te Oisterwijk en C Vésters te Kaatsheuvel bereid ge vonden om voor den tijd van een half jaar een hootdbestuursfunctie te aan vaarden. De heer Verheij werd tot Voorzitter en de heer Jos. Klijberg tot Vice- voorzitter benoemd. Dit bestuur zal zien of er een weg te vinden is om de voorstellen van de reorganisatie commissie, die in een vorige algemeene vergadering met meerderheid van stemmen zijn aange nomen, practisch te kunnen uitvoeren ABONNEERT U op dit Blad, dat U het nieuws uit de Lang straat en Omgeving het UIT GEBREIDST geeft. Opticien, 81822 25 Vuchteratraat 25, URTOQEN BOSCH Telefoon Intercommunaal 176, Fabriek tan kunstledematen, Breuk- en Buikbanden, Rechtooudeks, Plattoetzolbn etc 8vr*;ekdag allé Dintdagen. is Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tieten

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 6