^bïïrgerLijke stand. VERLOREN Ingezonden Mededeelingen. Voor Allen die Sukkelen met Verstopping of moeilijken en onre- gelmatigen Stoelgang zijn Mijnhardt's LaXeer tablettenonmisbaar.Zij werken vlug en radicaal en veroorzaken niet de minste kramp. Doos 60 ct. Bij Apolh. en Drogisten. wordt uitgebracht en nooit, zooals nu het geval is, door het jongste lid Hij zelf zegt ook overtuigd te zijn, dat het bij een der andere commissie leden in betere handen zou zijn geweest maar aangezien deze weigerden deze functie op zich te nemen omdat ze te druk in hun werk zitten, maar vooral omdat, naar ze zeggen, de tijd van voorbereiding te kort is geweest Gaarne zou hij zien, dat Burg en Weth. in het vervolg met dit bezwaar reke ning willen houden. Hij voor zich heeft de zaak niet zoo donker ingezien en daarom het rap porteurschap maar aangenomen, het zal. zoo zegt hij, best lukken. Hij moet beginnen met er zijn teleur stelling over uit te spreken, dat niet zooals in vele andere plaatsen het be drag van de gemeentebelasting kan worden verlaagd, maar dit nog wel met f 80OO is verhoogd. Naar hij heeft ge zien moet zulks in hoofdzaak worden toegeschreven aan de post onderhoud openbare werken. De Commissie is zoo vrij geweest om enkele posten van de begrooting te schrappen. Wel is ze overtuigd, dat er aan de wegen heel wat moet worden gedaan, maar met het oog op den finantieelen toestand heeft ze het noodig geacht vele posten van de begrooting te besnoeien, enkele zelfs heelemaal te schrappen. De Commissie heeft ook haar mis noegen te kennengegeven over meerdere posten die op de begrooting voorkomen, maar waaraan men niets kan doen om de eenvoudige reden dat het van hoo- ger hand wordt voorgeschreven zonder dat men daar iets tegen kan doen. Door den Voorzitter wordt daarna de begrooting post voor post voor gelezen. Bij den post salaris gemeente-ont- vanger merkt de heer van Amelsvoort op dat dit het best bezoldigd baantje is wat er is. Er is geen een betrek king die gezien de werkzaamheden, zoo reusachtig wordt betaald. Bij de post kleeding politie agenten merkt de heer van der Horst op dat deze post hooger is geworden Van Amelsvoort. Ze moeten netjes voor den dag komen. Voorzitter. Een vorig jaar is men met het uitgetrokken bedrag niet toe gekomen. Er wordt echter absoluut niet meeruitgegeven dan hoognoodig is De heer v. d. Horst merkt op dat de post voor van Helsland verhoogd moet worden aangezien hij door de Kroon in het gelijk gesteld is. De Voorzitter deelt mede dat hij juist daarvan officieel bericht heeft ontvangen. Van der Horst. Of zouden we op deze begrooting maar weer het door ons vastgestelde bedrag zetten. Ik ben bang dat we weer hetzelfde liedje moeten zingen, maar anders. Van Amelsvoort. Daar is toch niet aan te tornen. Voorzitter. Men weet van te voren dat men er niets mee opschiet en men vertraagt er de werkzaamheden maar door. Bij de post bijdrage Gezondheids- Commissie merkt de Voorzitter op dat deze post met f 100 in het vervolg kan worden verminderd aangezien het bouwkundig toezicht door den gemeen te-opzichter kan worden verricht. Daartoe wordt besloten. De heer Snoeren zegt dat voor dë drankbestrijding een post op de be grooting is gebracht maar voor zoover hem bekend bestaat erin Loonopzand een dergelijke vereeniging niet meer. Wijdemans. Een Maria-vereeniging is er toch nog. Snoeren. Destijds is er wel een Kruisverbond geweest maar reeds lang heeft men daar niets meer van ge hoord. Wie krijgt dat geld nu. Voorzitter. Het bestuur. Snoeren Dan kan het zijn dat,het bestuur nog bestaat, maar leden zijn er niet meer. Voorzitter. Is het zoo dan wordt het bedrag ook niet uitgegeven. Van Amelsvoort. Een vorig jaar is f 1800 aan de wegen uitgegeven en nu wordt voorgesteld om f 5000 daar aan te geven. De Commissie vindt de voorgestelde verbeteringen wel heel mooi maar acht het onverantwoordelijk deze hooge bedragen dit jaar uit te geven en stelt voor deze post belangrijk te verlagen De Commissie stelt voor om de post aankoop van klinkers f 1250 voor een rijwielpad in de Hoofdstraat op f 100 te brengen en die van f 1265 voor Markt en Heulstraat geheel te schrappen. Post aankoop van keislag zou ik handhaven. Voorgesteld wordt om acht wagons sintels aan te koopen voor de verbe tering van Rechtvaart en Heulschestraat. In de Commissie heeft men hierover geen eenstemmigheid kunnen krijgen. Een der leden wil volstaan met 4 wa gons en een ander lid weer kan zich volkomen met het voorstel van B. en W. vereenigen omdat dan ook wat meer aan de buitenwegen kan worden gedaan. Voorzitter. Het was mij bekend dat de Commissie zou komen met het voor- stel om de verbetering van de Hoofd straat en het aanleggen van een fiets pad voor dit jaar niet op de begroo ting te brengen, omdat ze dit werk niet direct als noodzakelijk beschouwd, en daarom heb ik daarover intusschen met de wethouders nog eens gespro ken en die kunnen er zich wel bij neerleggen. Hoe de opzichter met f 100 denkt toe te komen begrijp ik niet. maar waar hij zulks zelfs heeft gezegd moet het maar met dit bedrag in orde worden gehouden. Van Beurden. De bedoeling heeft eerst voorgezeten dat de daaruit komende keien toch noodig waren maar nu zulks niet het geval is, wil ik me gaarne bij het voorstel van de Commissie neerleggen. De heer van Lier meent in de geest van de geheele Commissie te spreken als hij zegt dat de heele Commissie bezwaar heeft om bij de f3000 voor onderhoudskeien nog andere keien aan te koopen. De kosten moeten omlaag maar niet omhoog. Waar de ver mogens krimpen en de inkomsten al door minder worden, moet alles worden gedaan om belasting-verhooging te voorkomen. Hij zal niet ontkennen dat het een mooi plan is maar waar de toestanden zoo zijn moeten de noodzakelijke werken voor de mooie gaan. Óm echter alles eens goed onder de oogen te zien is de tijd te kort geweest, men kan geen conferenties over dit en dat houden. Voorzitter. Men schijnt dan toch nogal eens tot overeenstemming te zijn gekomen. Van Lier. Zoo wordt door Burg en Weth. voorgesteld om 100 ton steenslag te bestellen. Ik stel voor om maar 50 ton steenslag aan te koopen, dus het tot de helft terug te brengen "k keur het niet af om op de wegen wat steenslag te brengen maar met het oog op de finantiën zou ik er nog wat mee willen wachten, vooral ook omdat er van verleden jaar nog steen slag is overgebleven. Over het geheel genomen ben ik voor het goed in orde houden van de buitenwegen omdat daar veelal menschen wonen die daarop hun kost moeten verdienen Hier betreft het een mooi plan maar de menschen behoeven er hun kost niet door te verdienen. Aan de vele buitenwegen wordt vaak door de menschen aan de verbetering daarvan mee geholpen door b.v. te rijden. Er zijn wijken waar men dit absoluut niet doet en onwillig is om mee te helpen. Het plan van Burg. en Weth. om de Hoofdstraat, die nog zoo mooi in orde is, nog te gaan vernieuwen, terwijl aan de buitenwegen niets wordt gedaan brengt verbittering. De menschen zeggen, wij helpen als het gevraagd wordt mee, wij zitten aan slechte wegen en daar steekt men nooit 'nhand mee uit en daar zitten ze aan heel goede wegen en daar zou men nog meer gaan verbeteren, terwijl aan de meeste buitenwegen niets wordt ge daan. Zulke zaken brengen verbittering onder het volk en dat moet men trach ten te voorkomen. De opzichter met wie ik over enkele zaken heb gespro ken, gaf mij eenigszins gelijk. Ik geloof dat er met wat goeden wil he^l wat is te bereiken. Bij ons in de omgeving is men steeds genegen om mee te helpen, in verband met een en ander wil ik u. mijnheer de Voorzitter, eens een vraag stellen en dat is of van het gemeente-bestuur van Udenhout een verzoek is ingekomen waarin wordt gevraagd om een gedeelte van den Sintelweg te bestraten. De inwoners van Udenhout die bij ons in de buurt wonen, hebben een adres gezonden of tot dit werk wordt overgegaan, maar ze hebben ten antwoord gekregen, dat men nog altijd op een antwoord wacht van het gemeente-bestuur van Loonop- zand Opgemerkt is dat ze al eens eenmaal daarom hebben gevraagd. Voorzitter. Voor zoover mij bekend is hieromtrent nooit een schrijven in gekomen. Wel is een tijd geleden de burgemeester van Udenhout eens hier geweest en toen is inderdaad door hem wel over dien bewusten weg ge sproken ma* ik heb hem toen in overweging gegeven om dit verzoek schriftelijk in te dienen, wijl het dan vanzelf in orde zou komen. Sindsdien heb ik er niets meer van gehoord. Van Lier Ik voor mij heb ook aan die woorden geen waarde gehecht. Volgens het verslag dat van die ver gadering is gegeven, zou men den in druk krijgen, dat er hier onwil in het spel is, juist als met die vuilwater- kwestietoen beweerde men ook dat van die drainage-velden niets zou ko men en dat dit maar werd gezegd om de omliggende gemeenten zoet te houden. Udenhout heeft het meeste belang bij dien weg. Voorzitter. Ik wil nog even opmerken, dat er voor die wegen geen f 1500 maar f 1000 is uitgetrokken. Die f 500 zijn geraamd voor de vervoerkosten. Daar over heb ik nog met den opzichter gesproken. Van Lier. Mijn opinie is dat men voor dit jaar met 5 wagons kan vol staan. Ook met het oog op den finan tieelen toestand zou ik niet tot aankoop van 10 wagons willen overgaan. Voorzitter. Ik zou eerst willen zien dan niet noodig dat zooveel wordt aangeschaft, dan kan nog altijd met minder worden volstaan. Een vorig jaar is Dekkers ook al hier geweest, dat zoo weinig keislag op den Loonschen- dijk was gebracht. Van Lier. Wordt er niet met te zware vrachten over den weg ge reden. Ik weet het niet of het hier gebeurt, maar gebeuren doet het dik wijls. Voorzitter. Dat geloof ik niet, geloof dat hij alles nog per as vervoert Van Lier. Tien wagons is erg royaal Ik zou het alleen maar brengen daar waar het erg noodzakelijk is. Voorzitter. Op de Rechtvaart moet op de eerste plaats wat gebracht wor den, want daar hebben de menschen altijd zelf aangevoerd. Voor het ver voer heett de gemeente daar nog nooit een cent aan uitgegeven daarom is het billijk dat daar in het voorjaar iets aan de wegen wordt gedaan. Vrinte. De commissieleden hebben gezegd geen tijd te hebben gehad, anders zouden ze eens moeten komen kijken hoe voor de wateraflossing moet worden gezorgd. Gedeeltelijk liggen daar bij mij in de buurt riolen, maar er is geen enkele zinkput. Van Amelsvoort lk heb met den op zichter daar eens over gesproken maar die zegt dat als langs die keien wat sintels worden aangebracht, de modder poelen wel zullen verdwijnen. Vrinte. 't Zit 'm daar in de afwate ring Die menschen krijgen nu het water van voren en van achter. Voorzitter. In het Dag. Bestuur is daar ook over gesproken en toen is ook wel gezegd dat we zuinig moesten zijn, maar dat eenige verbetering aan brengen daar absoluut geen luxe zou zijn. Er moet een soort verhooging komen, een soort trottoir, dan pas kan eenige verbetering worden verkregen. Het is heel mooi om te zeggen we zijn zui nig maar als dan niet op het nood zakelijke wordt gelet of alles maar over het hoofd wordt gezien, dan kan men in alle posten het mes wel gaan zetten. Wordt vervolgd. GEMENGD NIEUWS. hoever men er mee kan komen. Is het ZES PERSONEN DOOR HET IJS GEZAKT. Een meisje en 'n jonge man verdronken Den Bosch heeft ook zijn offers moe ten brengen aan den waterreus, die el ders zoo veel prooien voor zich verover de. Twee jonge levens heeft hij geno men, die gisteren nog een en al vreugde waren bij het zich verpoozen op het ijs, waaronder echter de dood op den loer lag en ze heeft gegrepen in zijn gewel dige vuist. Hoe het ongeluk gebeurt is en hoe veel personen in de diepte verdwenen, wist eigenlijk niemand te vertéllen, het waren alle verschillende lezingen, die men te h00ren kreeg. 't Moet even 4 uur zijn geweest, toen de jeugd van de H. B. S. naar 't ijs kwam dat 't ondergeloopen land langs den Pettelaarschen weg bedekt. Hier was reeds den heelen middag schaatsen gereden, niettegenstaande het ijs niet bijster sterk was en er zich bovendien veel scheuren in bevonden. Een dezer scheuren nu werd door de jongens met hun hakken eens extra bewerkt, waar door op een gegeven moment het ijs in 't rond barstte en zoo een losliggende schol ontstond. Even later reed een groepje personen in op de zwakke plek met het noodlot tige gevolg dat allen in de diepte ver dwenen. Hoeveel 'ter juist waren wist men niet. Toevallig passeerden juist, per fiets de agenten Nelissen en Moerman, van wie de laatste hulp ging halen, terwijl de eerste zich waagde op het brooze ijs. Liggend op het ijs trachtte hij de door- gezakten te grijpen, elk oogenblik ge vaar loopend zelf door het afbrokkelen de ijs in 't water te vallen. Spoedig waren meerdere redders aan wezig en aan hem en het moedige op treden van de heeren C. Vissers uit Haaren, Janssen-Hoedemakers, J. G. Duifhuizen, Belser, G. v. d. Berg, F. v. d. Ven en -J. Hoeflaken, allen van hier, is het te danken dat spoedig 4 drenke lingen, 2 meisjes en 2 jonge mannen op het droge waren. Twee hiervan werden naar 't café de Roode Leeuw overgebracht, waar ze weer langzaam op verhaal kwamen, de twee anderen zijn hard naar huis ge- loopen. Intusschen was een roeiboot ter plaatse gebracht, waardoor het reddingswerk gemakkelijker werd. Helaas, echter werden na 20 minu ten levenloos opgehaald de lijken van de 17-jarige Maria Verdonk, wonende Vughterdijk en de 20-jarige G. A. Ko- ningstein, wonende Noord wal. Dr. Hoogveld verleende de eerste hulp, terwijl later nog Dr. v. d. Heij den ter plaatse was. De lijken werden gebracht eveneens naar 't café de Roode Leeuw, waar nog drie kwartier vergeefs getracht werd door kunstmatige ademhaling de le vensgeesten op te wekken. Met het oog op 't eventueel verleenen van geestelijken bijstand waren al spoe dig eenige heeren geestelijken aanwe zig. Er gingen geruchten, dat nog meer dere personen in 't water moesten zijn gevallen, waarom de politie bleef dreg gen tot het donker was. Echter werd niet meer gevonden. Daar tot hedenmorgen bij de politie geen mededeelingen zijn ingekomen om trent vermissing, mag verondersteld worden, dat niet meer dan zes personen door het ijs zijn gezakt Te Cetrasalerno (Italië) was een zekere Dacunto gestorven, in leven president van een hengelaarsclub. Toen Dacunto begraven zou worden, kwam het tusschen de leden der twee concurreerende hengelaarsclubs van het plaatseje tot een twist over de vraag, wie het eerst achter de lijkkist mocht loopen. Het liep op een formeele vechtpar tij uit waarbij revolvers en messen te voorschijn gehaald werden. Verscheide ne deelnemers aan den rouwstoet gin gen elkaar met brandende fakkels te lijf, terwijl de dragers het hazenpad kozen. Vijftig carabinieri moesten tenslotts ter voorkoming van nieuwe wanorde lijkheden de lijkkist naar de begraaf plaats vergezellen. Te Wedde (Gr.) is gisteren de machinist H. o°sting bij het verplaat sen van den dorschketel bekneld ge raakt en doodgedrukt. Gistermiddag tegen 6 uur is aan boord van het juist binnengekomen Fransche stoomschip Caennaise, lig gende in de Waalhaven, een ernstig ongeluk gebeurd. Aangezien dewinchen bevroren waren, besloot men de laad- boomen, die anders opgeheschen zou den zijn, met de hand op te heffen. Vier matrozen en de eerste en tweede stuurman hadden zich op een platvorm begeven om dat werk uit te voeren. De luiken van de ruimen waren reeds opengelegd om onmiddelijk met het laden te kunnen beginnen Eensklaps verloor de tweede stuurman, G. A. Dubocp uit Havre, het evenwicht en viel in het 7 M. diepe, nog geheel leege ruim. De man werd met een schedelbreuk opgenomen en per auto van den geneeskundigen dienst naar het ziekenhuis aan den Coolsingel gebracht! waar hij bij aankomst reeds bleek te zijn overleden. Woensdagmiddag half drie kwam de heer J. G. B. Jr., meubelfabrikant te Rotterdam, met zijn, Oakland-auto van Zwijndrecht rijden Ter hoogte van de Ambachtsche Steeg vloog de auto, na een anderen auto gepasseerd te hebben, met een groote snelheid tegen een boom. De heer B., die de eenige inzittende was, brak beide beenen en een arm en bekwam verschillende hoofdwonden en kneuzingen Doktoren uit Zwijn drecht verleenden geneeskundige hulp. waarna de ongelukkige, die bij be wustzijn was, per ziekenauto naar het ziekenhuis te Rotterdam werd vervoerd. De auto, die Zaterdag nieuw was afgeleverd, was totaal verpletterd. Volgens ooggetuigen reed de heer B. met een veel te groote snelheid. In Noskowo bij Gnesen is een baanwachter, die van den nachtdienst terugkwam, door roovers overvallen. De gemaskerde bandieten drongen daarna zijn woning binnen en eischten het geld van zijn echtgenoote. Toen de vrouw bezwoer niet meer dan 45 zioty te bezitten, vermoordden de roovers haar en haar drie kinderen op wreede wijze. De bende is spoorloos verdwenen. De politie te Breslau heeft de eden van een club gearresteerd, die spiritistische seances organiseerden, welke tot gevolg hadden, dat een student zelfmoord pleegde onder in vloed van psychische opwinding en dat een jong meisje van angst gestor ven is, nadat een „klopgeest" haar een spoedigen dood had aangekondigd. Men meldt voorts uit Gelsenkirchen, dat een meisje, beangstigd door een soortgelijke voorzegging, besloot zelf moord te plegen. Haar kleeren in petro leum gedrenkt hebbend, stak de op gelukkige zichzelf in brand en kwam ammerlijk om. De politie denkt, dat de seances door werkelijke moorden gevolgd wer den, onder het mom van occultisme gepleegd. Volgens een bericht uit Constan- tinopel is tijdens een orkaan op de Zwarte Zee een Turksch stoomschip vergaan, waarbij 21 zeelieden het leven verloren. Te Clerjus, nabij Epinal, heeft 'n 15-jarige deugniet, die al een paar maal veroordeeld was wegens diefstal, en als „regeeringskind" in huis was ge plaatst bij een landbouwer, die samen woonde met zijn oude moeder, tijdens de afwezigheid Van den man, de oude vrouw met een halsdoek gewurgd. Toen nam liij een zwaren aardappelstamper ter hand en wachtte daarmee de thuis komst van den man af, dien hij neer sloeg. Hij doorzocht vervolgens het huis, maakte zich meester van de geld- trommel, sloot het huis en stapte op den trein naar Parijs. I)en volgenden dag werd de misdaad ontdekt; de rouw was dood, de boer ademde nog, maar men heeft weinig hoop hem in het leven te houden. De Parijsche re cherche tracht den jeugdigen moorde naar op te sporen. Zes mannen der equipage van den Britschen trawler „Cormorant" die schipbreuk leed op de rotsachtige kust van een eiland ten Westen van Schotland, hebben een reeselijken tijd doorgebracht. Toen de „Cormarant" strandde, wis ten vijf man van het scheepsvolk het land te bereiken, maar de zes overige mannen verlieten het schip in een red dingsboot. Naar men echter bemerkte, was de boot niet. ingericht voor 't gebruik van roeiriemen. De riemen werden nu door middel van touwen bevestigd, .en de zeelaarzen der mannen gebruikt om de boot uit te hoozen. Verder wisten de schipbreukelingen met een riem en het dekkleed van de boot een zeik op te richten, doch zij konden het land niet bereiken wegens tegenwind en den sterken stroom. Eerst, nadat zij drie dagen en twee nachten hadden rondgedreven in bitter koud stormachtig weder, joeg een gun stige wind hen op het strand op het eiland Ti ree. De mannen, die zich in een toestand van volslagen uitputting bevonden wer den op een boerderij van voedsel en kleederen voorzien en daarna met de stoomboot „Cygnet" naar Oban ge bracht, waar zij zich thans in het zie kenhuis bevinden. Fit Krefeld wordt gemeld Alhier heeft een jongeman zijn bruid die in gebreke was gebleven voor de huwelijksvoltrekking naar het stadhuis te gaan, in haar woning den hals afge sneden. De moordenaar werd gearresteerd. In geheel boven-Italië duurt de sneeuwval voort. In de afgeloopen nacht zijn te Aicha bij Coburg, twee boerderijen, w. 0. één van den burgemeester, geheel af gebrand. Ddarbij brak een draad van de hoogspanningsleiding. De burge- i meester werd daardoor 'getroffen en was op slag dood. In de gevangenis te Butzbach (Duitschland) is vanmorgen de vleesch- houwer Adolf Steul uit Hellersheim te recht gesteld, die in den zomer van 1924 Elisabeth Wirth uit Musschen- heim. met wie hij betrekking had aan geknoopt. op beestachtige wijze om het leven heeft gebracht. Te Bergunierheide is het 2-jarig zoontje van den arbeider M. Sixma, dat pogingen deed om op een tafel te klau teren. gevallen en daarbij zóó ernstig terecht gekomen dat het kind een her senschudding opliep en spoedig daarna overleed. Zaterdagmiddag hadden eenige kinderen te Goirle een glijbaan ge maakt met als eindpunt een lantaarn paal. staande op 15 c.M. van den weg. De kinderen gleden de baan af en zwierden dan 0111 den paal heen 0111 te rug te loopen. De 9-jarige van E. wo nende te Goirle, zag daarbij den aanko menden auto der firma P. uit Goirle niet, met het. noodlottig gevolg, dat, om den lantaarnpaal zwaaiende, hij met het hoofd bekneld geraakte tus schen de auto en den paal, en op slag gedood werd, meldt de ,,M. M." Het parket uit Breda stelde ter plaatse een onderzoek in. Volgens oog getuigen treft den chauffeur geen schuld. Zekere v. D. wonende aan de Lin destraat te Breda, is Zaterdagmiddag in de gasfabriek, waar hij werkzaam was. dood gevonden. Verondersteld wordt, dat hij in aanraking is gekomen met de lift; zijn lijk vertoonde verwon dingen die in deze richting wijzen. ADVERTENTIëN. Een zwart sattfnen Damestaschje. Tegen belooning terug te be zorgen aan 't bureau van dit blad. 35891 WAALWIJK. GEBOREN: Johanna Adriana d. v. G. Kooijmans en A. H. Veraa; Johanna d. v. J. Coenraad en J. J. v. Hoof; Jacoba NV. d. v. G. J. v. Oostrum en G. C. Pcnnings. HUNV. AANG.: Laurentius J. Klerkx, 24 j. en Johanna M. Strlkkers 23 j. HUWELIJKEN: Henr. L. P. Pijnenborg 19 j. en Arnoldina J. Veraa 21 j. OVERLIJDEN: Andrea Schaapsmccrdcrs, wed. v. Chr. Verhoeven 81 j. INGEKOMEN PERSONEN: Annna de Graaff van Loonopzand. Jeannette J. H. v. Kessel van Delft; L. Schoenmakers en gezin van 's-BoschChr. van den Anker en gezin van Loon op ZandPoppe van der Leest en gezin van Tilburg; Jan E. M. v. Tilburg van den Haag. VERTROKKEN PERSONEN: P. H. Munz naar AnnnerzodenNV. F. v. Vliet naar Amsterdam; C. H. C. J. F. v. Dooren naar Rillaer, België; Hen drik Prummel naar BrummenElsiena Timmer en kind naar Veendam. GEERTRUIDENBERG. GEBORENJohanna Allcgondn d. v. J. Lam- hregt.Wacobs; Adriana d. v. P. C. Maas-Goossens Gerardina Jacoba, d. v. J. Groencveld-Verschure Cornelia NVouterina Johanna d. v. H. Goosscns-v. d. Made; Marius Johannes z. v. M. H. v. d. Plocg- Sperber; Johanna Elisa d. v. Th. de Jong-NVolff. OVERLEDENJohannes Paulus Petrus de Laat, 1 j.; Lucia Heurter, 1 j.; Autonius C. M. de Hoog, 73 j.; Cornells Hendrikus- v. Dongen, 2 mnd. HUWELIJKEN: Marius Christiaan Johannes Meijer, 25 j. en Cornelia Maria Timmermans, 17 j. MADE. GEBORENPetrus Ant. z. v. Johannes Norbart en Anna v. d. Korput; Pornelis P. z. v. Autonius V.. v. Dongen en Maria T. Stoop; Lambertus z. v. Cornelis Pals en Barbara de Laat; Petrus NV. z. v. Cornelis v. Gageldonk en Johanna v. Ham; Jo hannes M z. v. Godefridus de Been en Jacoba Ver meulen; Johannes C. z. v. Gerrit Houpst en NVil- helmina Ch. Raamsdonk. GEHUWD: Marinus v. Gils 21 jaar en Petronella de Laat 19 jaar. ALMKERK. Burgerlijke Stand van I)ec. 1925. GEBOREN: Antje Maria d. v. J. de Peuter en C. A. v. d. Meijden; Gerrie d. v. F. v. d. Stelt en E. v. <1. Stelt; Jan Johannes z. v. J. J. Buüze en H. Kemp; Anna d. v. A. Ouwerkerk en J. Ouwerkerk; Vdrianus z. v. D. v. d. Mooren en NV. E. Kage- ling; Gerrit z. v. G. Schermers en M. Romeijn; Pie- tronclla d. v. C. F. de Peuter en F. Verhoeven; Jo hanna d. v. J. v. Ooijen en J. v. d. Wel. ONDERTROUNVDP. v. Helden, oud 20 j. met H. Verwoest 19 j. GETROUWDI'. A. v. d. Linden oud 35 j. met F. i'. Grocnevcld 38 j. OVERLEDEN: C. Sprangers, oud 63 j. A. J. Overbosch, oud 55 j.

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 6