w FLORA-BIOSCOPE DE WRAAK DER CAJANS Marine-bezoek aan Konrwegen. Slecht weer en goed. Liefde ie blind. eo WEET GIJ NIET Firma Th. van Wijck Hoest-Keelpijn Anga-bonhons' Marktberichten. veilen en terkoopen BOERDERIJTJE, 3an X'eckx Marie Harts t Tel. 131. Waalwijk. HEEREN- en DAMESCOUPE De Bezoekers der die Zondag zoo enthousiast waren verzoeken wij a s. ZONDAG wederöm de FLORA-BIOSCOPE te bezoeken, daar wij beslag hebben gelegd op het schitterend werk Sensatie-roman in 6 acten. Ons bijprogramma bevat Klucht Klucht in 2 acten Voor de Mariavereeniging zal de ver gadering direct na het Lof plaats heb ben en voor het Kruisverbond des avonds om half zeven. Behalve installatie van nieuwe leden en voorlezing van het jaarverslag zal door de Tooneelcluh van het Kruisver bond „Ons Vermaak" een anti-alcoho lisch volksdrama in vier bedrijven en een blijspel in een bedrijf worden op gevoerd. LOONOPZAND. Ruim f 50 heeft de uitvoering van „St. Jozef" opgebracht ten bate van de slachtoffers van den watersnood. A.s. Zondag geeft de „Sophia's- vereeniging" in de zaal van den heer Wijtvliet een groote uitvoering met het hoofdnummer „De Twee Broeders, eene Venetiaansche Vendetta", een drama van Dr. Menten. Was er gevaar, dat het aantal leerkrachten aan de Óp school alhier van 4 op 3 zou geraken, gelukkig is het aantal leerlingen weer tot 145 ge stegen, zoodat er 4 mogen blijven, wat zeer in het belang van de school is, Ingezonden Mededeelingen. Doos 60-90ct. Bij Apoth.en Drogisten, yp SPORT. Lustrum-Uitvoering W. G. V. Wij meenen goed te doen nogmaals de aandacht le vragen voor de uitvoe ring der W. G. V. ter herdenking van haar zesde lustrum. Te oordeelen naar het programma zal men zich het be zoek niet behoeven te beklagen, want dit vermeldt, huiten hetgeen de Waal wij ksche turners zullen ten beste ge ven, niet minder dan driemaal het op treden der kunstturners „De Sparta nen". Naar men ons mededeelde liep dasche Boys II. We gelooven wel, dat tengevolge hebben. Wint W.S C. dan staat zij vaster dan ooit op de eerste plaats, maar verliest zij, dan komt zij op de derde plaats onder H.E C. Hieruit blijkt wel voldoende dat W.S C. het uiterste zal beproeven H.E.C. wacht dus een buitengewone zware taak. Wat de uitslag zal zijn We durven geen voorspelling wagen. Het voetballen brengt zoo dikwijls verras singen Maar het is juist het onzekere dat de spanning te weeg brengt. Het lijdt daarom geen twijfel of deze bui tengewone wedstrijd zal een enorme belangstelling trekken. Het is een wedstrijd zooals ze in de competitie maar zelden voorkomen, en niet alleen uit Waalwijk maar ook uit den omtrek zullen zeer zeker velen op komen om van deze interessante ont moeting getuige te zijn. Het zijn bij wedstrijden niet alleen voetballief hebbers, maar ook zij die anders voor het voetballen koud blijven, wor den nu toeschouwers. Morgen zal het H.E.C-terrein grootere belangstelling trekken dan ooit te voren. Die dus van een goede plaats verzekerd wil zijn zal goed doen zich intijds naar het terrein te begeven. We willen nog I even een beroep doen op de toe schouwers om mede te werken dat de wedstrijd een goed verloop heeft. Op de affiches is het aanvangsuur per abuis twee uur aangegeven, dit moet zijn half drie. Om 12 uur speelt ook H.E C. II een belangrijke wedstrijd n.l. tegen Quick II. J 1. Zondag deden de reserves goed werk door tegen Bergdijk gelijk te spelen. We zijn benieuwd wat morgen de uitslag zal zijn. GOOD-LUCK. Good-Luck I gaat naar „de Zwart jes I" te Udenhout. Opgepast Good- Luckers, denkt er aan dat Boeimeer daar een puntje moest laten, en dat mag bij Good-Luck niet gebeuren. Good-Luck II speelt tegen de Bre het op de laatste repetitie gesmeerd en men verzocht ons speciaal de aandacht te vestigen op het nummer tremplin-, lijn-, bokspringen, wijl hierbij zweef- houdingen moeten voorkomen, die ge tuigen van geweldigen durf en liet pu bliek meer zullen pakken dan de ver rassende foto's, die de geillustreerde bladen ons zoo vaak bieden van voet balwedstrijden e.d. De toegangsprijzen, we vermeldden hel reeds, zijn zoo matig gesteld, dat zij ook voor bescheiden beurs geen ver hindering kunen vormen tot bezoek. Op dus! naar de uitvoering onzer ju- bileerende W. G. V., waar harkerigheid en onbekrompenheid zullen gemist worden, maar kracht en vlugheid zul len strijden om den voorrang. Ten andere zal ook het lustige strijk je van den Akker wel zorgen, dat men de kaken niet al te onsierlijk openspert. VOETBALSPORT. QUICK—ROOSENDAAL. Na de mooie overwinning van 1.1. Zondag op Dongen is de hoop weer gekeerd op meerdere successen. Doch of Quick Zondag a.s. wederom zal winnen is niet zeker. Niet minder dan het sterke Roosen daal, de club welke aan het hoofd der afdeeling staat zal trachten haar po sitie te versterken ten kosten van onze Blauw-Witten. Doch geen 9—1 zoo als in Roosen daal, want dat zou een beetje te erg zijn. De Quickers zullen er wel alles opzetten en wie weet, misschien sla gen zij er in een gelijk spel te for- ceeren. Hard zal de strijd zijn omdat de een haar degradatie-kansen moet verwerpen en de andere haar kam pioenschap verdedigen. De echte voetbal-supporter welke een prachtig spel wil zien die komt naar de Roo sendaal ploeg kijken. Luysterburg, een der beste backs uit het Zuiden die ook in een der zuidelijke voorkeur Xl-tallen is opgenomen, is haast onpasseerbaar en de struikelblok voor de beste voor hoede-spelers. De plaats welke Roo sendaal op de ranglijst inneemt zegt genoeg, dus we behoeven hier niet verder over uit te wijden. Hieronder volgt de opstelling der bezoekers. H. van Rijsbergen M. Luysterburg, M. Rommens, P. v. Oorschot, P. Luysterburg, A. Freijters. C. v. Zundert, J. van Zundert, J. van Sittert, A. Willekens, A. Rommens.- De wedstrijd staat onder de be kende leiding van den heer IJpelaar uit Tilburg en vangt om half drie aan H.E.C.—W.S C. Morgen zal de reeds zooveel be sproken ontmoeting plaats hebben. De belangstelling voor deze derby is on gekend groot. Wie zal winnen Ziedaar de vraag die honderden in spanning houdt Reeds meerdere malen hebben bovenstaande partijen elkaar ontmoet. Deze keer gaat het echter voor de eerste maal voor de compe titie. Daarbij staat er voor beide par tijen zeer veel op het spel. Een neder laag kan het kampioenschap kosten. W.S.C. vooral heeft dit jaar een pracht kans naar ae bovenste plaats, maar ook H E.C., hoewel voor het eerste seizoen in den N.V.B. staat eervol op de derde plaats, wat uit o. s. kop van het ranglijstje blijkt. 0 O p. W.S.C. 6 5 1 0 11 22-4 1 83 D.E.V.O. 8 6 2 0 14 36 9 1-75 H.E.C. 5 4 0 1 8 19-6 1 65 De wedstrijd van morgen kan een groote verandering van het ranglijstje wanneer Good-Luck II eens flink aan pakt, ze de puntjes wei binnen zal halen KERKNIEUWS. Pastoor Bressers. f Te Oosterhout (parochie St. Antonius) is overleden in den leeftijd van 65 jaar de ZeerEerw. Heer Charles Theodoor Bressers, pastoor aldaar, geboren te Dongen. 14 November 1906 nam mgr. Leijten zal. ged. het besluit een nieuwe parochie te stichten op de Voorhei te Oosterhout en wees kapelaan Bressers aan tot voorloopig benoemd pastoor Met de sympathie en den steun van geheel Oosterhout begon pastoor Bressers met bekwamen spoed zijn „Missiearbeid" door de oprichting van een ruim en schoon kerkgebouw te midden van de huizekens en hutjes van de „Voorhei". Reeds den 17en Mei 1907 kon de plechtige eerste steenlegging en een jaar later na op 2 Mei 1908 definitief tot pastoor benoemd te zijn. werd zijn kerk, 13 Mei 1908, plechtig geconsacreerd. 't Groote werk van pastoor Bressers was hiermede begonnen Welk 'n weldaad hij deze bewoners heeft be wezen, is duidelijk voor ieder die den toestand vroeger kende en nu Onder zijn arbeidzame en goedhartige, soms wel wat ruwe bevolking heeft hij ge werkt om godsdienst, ontwikkelingen beschaving te brengen. RECHTSZAKEN. Uitspraken Bossche Rechtbank. C. v. H te Kaatsheuvel, mishandeling, 2 mnd gevangenisstraf voorwaardelijk J. K. te Loonopzand, dierenmishan deling, f 5 boete subs. 5 dg. hechtenis. G J V. te Veen, mishandeling, f 10 boete subs. 10 dagen hechtenis. L. de B. te Wijk. beleediging, ver stek vonnis bekrachtigd. OVERLEDEN: I.ucla A. II. Sweens NVed. van Ph. Timmermans, 56 j. Maria v. d. Meerakkcr, Wed. van C. Adrlaanse 80 j. Hendrikus v. Zon, echtgcn. van .lacoha M. Kipping -12 j. Johan nes A. v. liladel echtgen. van E. C. dc Lcijer 64 j. Johanna A. Pullens 24 j. VERTROKKEN PERSONEN: Johannes v. Delft naar Den Haag. D. Lauwewljn naar Rotterdam. Anna v. Haren naar Berkel a.d. Zaun Petrus A. Maas naar Schalkwijk. Johannes C. Henkel- man naar Heukclom. Maria J. P. Brands naar Tilburg. Anna C M. van Boekei, wed. Krijbol- der en ge/in naar Rosmalen, Hintham. INGEKOMEN PERSONEN: Johanna M. v. Esch van Druilen. Adra P. Schonis van Herpen. Cliristlaan F. Litzatli van Dongen. Maria A. Vrlens van Udenhout. C. P. v. Dal van Hcus- den. Anthonie W. W. A. Bos van 's-Boscli. Petrus .1. Dupont en gezin van 's Bosch. Uor- nelis van der Sanden van Drunen. Johannes J. M. Trlmbach van Moergestel. Johannes van der Horst van Groesbeek. Felix C. M. M. van Eike ren van Tilburg. Allegonda Hommel van Sprang-Capelle. J. W. v. d. Griendt en gezin van Dongen. DRUNEN. Over de mnnnd Januari 1926. Geboren Franctscn M. d.v. J. van Wezel-Raatjma kers. Elisabeth M. d.v. Ant. Knippels- Dekkers. Hendrlka A. d.v. P. van Oers- Musters. Maria .T. d.v. Joh. v. d. Brand - van Loon Overleden Petronella Verhoeven wed. v. Adr. v. Bla- del, 82 jaar. Petronella Brok echtg. van Andries van der Sanden 35 Jaar. Cornells van Wezel echtg. van Corn. J. van Drunen 31 jaar. Anthonie van Weert wednr. van Franeljna v. d. Sanden 83 jaar. Johanna van Iersel wed. van Joh. A. van den Dungen 78 jaar. RAAMSDONK. Van 1531 Jan. Geboren Johannes A. z.v. Gerrit H. Heyne en Hui- berdina C. A. Zyimnns. Antonia P d.v. Wilhelmus Loonen en Maria A. G. Janssen. Johannes A. z.v. Johannes A. Eramen en Lucia M. Smulders. Jan L. z.v Leonardus C Klfln en Adriana P. de Bont. Maria A. d.v. Adrianus J. zyimans en Maria B. van Dongen. Dingentan W. z.v. Wilhelmus J. van Schtjndel en Petronella M van SchtJndel. Gerardus S. z.v. Simon H. van Seeters en Johanna C. van Loon. Overleden Anna H. de Bruijn wed. van A. Sagt 84 j. Johannes P. G. Vermeeren 4 jaar. Jo hanna van der Plutjm echtg. van Marinus H. van Eyl 57 jaar. Hubertus van Strien 5 j. Ondertrouwd Hendrikus Sweep 22 jaar en Petronella A. Groenendaal 20 jaar. Lamhertus van Vlerken 24 jaar en Hendrica J. van Helvoirt 22 jaar. Vertrokken Henriëtte J. E. A. van der Linden naar Eindhoven. Anna M. Heyne naar Geer- truidenberg. Maria P. Leppens naar Oos terhout. Maria F. Snflders naar Breda Hubertus F. W. van Dongen-de Ruiter en gezin naar Breda. Hubertus C. Mathon naar Oosterhout Gerardus A. Kollenberg naar Beverwijk. Berend Krottje en Wil lem Krottje naar Barradeel. Gijsbertus en Wilhelmus van Gils naar den Haag Leo S. Loonen naar Weert. Jans Nflzing naar Bergen Adriaan C. van Suyiekom- in 'I Veld en gezin naar Princenhage. Ingekomen Joseplius A. II. M. van Strien van Tilburg. Adrianus M. P. SnQders-Sonderinan en gezin van Geertruidenberg Cornelis A. van Nispen van Roosendaal. Geertruida Barens van Goes. MADE. Geboren Gerardus Th. J. z.v. Boudewines J. Broe- ders en Antonia Ligthart. Diugena S. d.v. j Gerardus van Oorschot en Elisabeth. M. <le Laat. Wilhelmus A. z.v. Antoni v. d. Big- gelaar en Anna de Wfls. Petrus H. z.v. Petrus Moerenhout en Johanna v. Bragt. j Cornelis H: J. z.v. Leonardus M. Schuller en I Godefrida E. de Lint. Overleden Cornelis Adr. Pais oud 3 mnd. Johan nes van Oosterhout oud 10 mnd. Elisabeth Beversluis echtg. van Johannes Knoop oud 78 jaar. Petronella Quii-ynen wed. van i Cornelis v. d. Schoof oud 73 jaar. BINNENLAND. - Aan eenige postkantoren in den lande is sedert enkele dagen het nieuwe „Zondags zegel" verstrekt. De kleur er van is rood de letters en de rand zfln geel. - Blijkens de zevende verantwoording van den secretaris-penningmeester van het R.K. Huisvestingscomité was tot Woensdag 3 Fe bruari j.l. bjj genoemd comité aan giften in totaal binnengekomen een bedrag van ƒ478.531.71 (totaal der vorifee lijsten ƒ409.285.70). By de algemeene watersnoodcommissie kwam to heden aan giften in een bedrag van 1.024.676.40}. Naar wjj vernemen heeft de Koningin andermaal een bedrag van 10.000 geschon ken aan de Algemeene Watersnood-commissie te Amsterdam. De Vereeniging van Tilburgsehe Fabri kanten van Wollenstoffen heeft 3000 ten behoeve van de slachtoffers van den waters nood geschonken. Reeds hadden onderschei dene fabrikanten giften in geld en stukgoe deren geschonken. BUITENLAND. Volgens de voorloopige opgave zoo meldt een R. C.-bericht uit Londen heeft het geboortecijfer voor Engeland en Wales in 1925 18.3 ten duizend bedragen. In Rusland bedraagt het 46.2 (volgens de laatste opgaaf die te verkrijgen is geweest) en in Frankrijk, dat tot dusver het laagste geboortecijfer (18.7) had, is het eeh ietsje liooger geworden'dan in Engeland. Reuter seint uit Rio de Janeiro, dat de Spaansclie vlieger majoor Franco daar gis teravond om 8 uur, Greenwichttjd, is aange komen, na een onafgebroken vlucht langs de Braziliaansche kust van 1200 mijl. Hij is te Madrid opgestegen. BURGERLIJKE STAND. WAALWIJK. GEBORENAnnemaric d. v. 11. v. d. Waerden en J. P. Lamoraal NVichers. Adriana J. Th. d. v. M. Pulles cn J. Heesbeen. Maria C. II. d. v. P. J. li. Lalicu en M. C. Poyck. Fran- ciscus z. v. H. J. Verhoeven en G. v. Oers. Jacoba P. d. v. C. H. v. Oldenbeek en M. Th. B. Embrechts. HUWELIJKEN: Balthazar A. v. Bavel wed. v. A. v. cl. Heuvel 50 J. cn Geertruida W. v. d. Noort, 47 j. Johannes L. F. J. Klcrkx 27 j. en Maria C. Aarts 24 j. AGENDA'». WAALWIJK. Zaterdag 6 Febr. Witte Bioscoop, „De wilde stier", 8 uur. Zaterdag 6 Febr 9 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak", Mannenkoor. Zondag 7 Febr. 12 uur. Liedertafel „Oefening en Vermaak". Uitvoering van „Neerlands Heil" op de kiosk. Zondag 7 Febr. 12 uur. Repetitie Liedertafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 7 Febr. Witte Bioscoop, „De wilde stier", 6 en 8'/, uur. Zondag 7 Febr. Flora Bioscoop, „De wraak der Cajans". 6 en 8'/2 uur. Maandag 8 Febr. 8 uur. Concert Harmonie „St. Crispijn" in den R.K. Gildenbond. Dinsdag 9 Febr. 7'/2 uur. Algem. vergadering van den R.K. Vrouwen bond in den R.K. Gildenbond. Dinsdag 9 Febr. 8 uur. Optreden van den bekenden Telepaath Wlnando, Musis Sacrum. Dinsdag 9 Febr. 8'/3 uur Repetitie Waalwijks Gemengde Zangvereeniging. Dames en Heeren. Hotel Verwiel Woensdag 10 Febr. 8 uur. Jaar uitvoering Turnclub Waaiwijksche Gymnastiekvereniging in den R.K. Gildenbond. Waalwijk, 5 Febr. '26 Eieren 6'/271/* ct. Varkens f 16—1 19. 's Hertogenbosch, 3 Febr. 1926. Op de markt van heden waren aangevoerd 1305 stuks. 696 stuks hoornvee. 79 kalveren. 409 biggen. 83 zeugen. 38 schapen—lammeren. De prijzen waren als volgt Kalfkoeien van f 285—f 465 p. st. Kalfvaarzen van f 275—f 440 p. st. Magere ossen en koeien van f 140—f 260 Vette ossen en koeien vanf0.56i pd lekw Vette ossen en koeien van f0.49 pd2ekw Pinken van f 135—f 200 per stuk. Zeugen van f 125f 185 per stuk. Biggen van f 2.25—f3 75 per week. Schapen van f 20—f 45 per stuk. Lammeren van f 00—f 00 p. stuk. Rundvee stugge handel. Varkens willig hoogere prijzen. Eierveiling Amsterdam. Gehouden op 1 Febr. en 5 Febr. 1926. KipeierenHoogste prijs f 10.25. Middel prijs f 9.50—00. Laagste prijs f 8.00 Eendeierenf 8.00—0.00 Koelhuiseieren f Kalkeieren f 000—0 00. Buitenlandsche eieren f 0 00—0.00. Totaal aanvoer 60.000 stuks. Handel wild. GEMENGD NIEUWS. De vlieger Menard, van de lijn Amster damParijs, die by Cateau op 300 meter hoogte zyn vliegtuig in brand zag vliegen en, gruweiyk aan handen en gezicht verbrand, toch wist te dalen, krygt het Legioen van oer. IIy wordt te Saint-Denis in een zieken huis verpleegd. Te Nice is een dame van 47 jaar, die daar reeds sedert drie maanden in een van de bekende, dure hotels was gelogeerd, ver moord. Men heeft het slachtoffer met afge sneden hals gevonden in de kamer, die zij in hel hotel bewoonde. De vermoorde vrouw leidde te Nice een vrooiyk leventje, bezocht er dansgelegenheid en speelzaal en ontving ook wel in het hotel kennissen, die zy in die inrichtingen maakte. De politie heeft twee jongemaunen en twee jongevrouwen in ver hand met dezen moord aangehouden. Een der jongemannen wordt verdacht de misdaad te hebben gepleegd; hfl is 29 jaar oud, \\-yn- liandelaar, niet onbemiddeld. Hy ontkent. Na voor den officier van justitie te zyn geleid, is in het huis van bewaring in Den Bosch opgesloten J. M. v. B., ambtenaar der posteryen te Eindhoven, verdacht van ver duistering van een aan de post toevertrouw den brief met geld. Te Venlo i,s vanmorgen de 28-jarige J. B„ ambtenaar by de electrisclie centrale en belast met de bediening van de electrisclie hy.schkraan, toen hy bezig was aan de her stelling van den mechanischen loodbak, dooi den zwengel van het mechanisme gegrepen en over de leuning van de brug geworpen. Met verpletterden schedel werd hy opgenomen en naar het It. K. gasthuis overgebracht, waar de dokters slechts den dood konden vaststel len. In het schip van v. d. V. uit Antwerpen, tegenover de Mergelgroeve te St. Pietor in het kanaal te Maastricht gelegen, is dooreen onbekende oorzaak de stoomketel uit elkaar gesprongen, zoodat de machinekamer weldra in vuur en vlam stond. Van d. V., die nogal ernstige brandwonden aan hoofd en handen kreeg, is door den geneeskundigen dienst verbonden en naar het hospitaal vervoerd. De recherche te Enschedé is een uitge- breideu diefstal van manufacturen op het spoor gekomen, waarby verscheidene per sonen betrokken zyn. Herhaaldeiyk kwam het voor. dat de firma R. II. Loen, expedi teurs te Enschedé, opgave deed, dat uit haar loods verscheidene balen met manufacturen vermist werden en in verband hiermede Is dezer dagen een zekere van H. gearresteerd. Woensdag heeft de Enschedésclie recherche te Rotterdam ook een medeplichtige aange houden. Het scliynt. dat or een complot was gesmeed tusschen lieden, die vroeger in be trekking by de genoemde expediteursfirma zyn geweest Gebleken is dat de goederen naar Rotter dam zyn vervoerd. Daar zyn zy door de po litie in beslag genomen. Vermoedeiyk zullen nog meerdere inbeslagnemingen volgen. Het onderzoek wordt voortgezet. Sedert juli 1925 werden van het Centraal Genootschap niet minder dan 31 nieuwe afdeelingen opgericht, te weten Ommen, Steunfonds van den Algemeenen Bond van Arbeiders(sters) in het Bakkers, Chocolade- en Suiker- werkbedrijf, 't Zand (N HDiemen. Aalsmeer, Wagenborgen, Blokker-West woud, Diever, Heerlen, Dalen, Adorp, Gorssel, Hallum, Warnsveld, Heerhu gowaard, Doorn. Meerkerk, Hoogkar- spel, Grootegast, Ried Fr., Twello Maassluis, Lage Zwaluwe, Waterhui zen, St. Maarten, Venhuizen, Harfsen, Noordbroek. Peize, Berkhout, Andijk Het totaal aantal bedraagt nu 348 afdeelingen. Het totaal aantal verpleegdagen in 1925 bedroeg 170.326 of 21 666 meer' dan in 1924. LAATSTE BERICHTEN. CAPELLE. A.s. Zondag des v.m. j 9,30 uur en des namidejags 2,30 uur hoopt in de Ned. Herv. Kerk op te tre-1 den Ds. Meijers. In de Ned. Herv. Kerk van Loon- schendijk, hoopt des n.m. 2 uur op te treden Ds. Jonkers van Waspik. Op Woensdagen 10 en 17 Februari 1926, telkens des avonds om 6 uur, ten herberge van P. H. MES aan de haven te Capelle, zal NOTARIS MIDDELKOOP te Capelle, ten verzoeke van de Gezusters SNIJDERS aldaar in het openbaar Een gunstig in de Kom van CAPELLE gelegen en in goeden staat van onderhoud verkeerend bestaande uit Huis met aange bouwde schuur, waarin stalling voor acht koeien; Erf Tuin en Boomgaard, kadastaai bekend sectie H. no. 509, groot 17 aren 90 centiaren. Te aanvaarden 1 April a.s. of zooveel eerder als dit door de eigenaresse zal zijn ontruimd. ADVERTENTIëN. GETROUWD: EN die mede namens wederzijdsche familie hartelijk dank zeggen voor de vele blijken van belang stelling bij hun huwelijk onder vonden 35968 Waalwijk3 Februari 1926. Heden overleed tot onze diepe droefheid, voorzien van de laatste H. Sacramen ten, onze geliefde echtge noot, Vader, Behuwd en Grootvader De Heer J. FRANSEN, in den ouderdom van 75 jaar. 35969 Uit aller naam Wed J. FRANSEN. Waalwijk 5 Febr. 1926 DAT ELK MEUBEL In eiken stijl, ook de meest moderne, volgens teekenlng van een M. O. Leeraar in Waalwijk gemaakt worden DAT UWE STOFFEERING smaakvol wordt aangebracht door speciale ambachtslieden DAT EEN BEZOEK aan onze magazijnen en fabriek loonend is voor hen die gaan trouwen of verhuizen 35973 Meubelfabriek en Stoffeerder!) K. E. M. I. Heden overleed in het Diaconessenhuis te Breda in de volle verzekerdheid des Geloofs, mijn geliefde Echt genoot en der kinderen zorg dragende Vader ADRIANUS SCHAAP, in den ouderdom van ruim 80 jaren. Wed. C. SCHAAP. STRIKKERS, Kinderen en Kleinkinderen. Vrijhoeve-Capelle, 4 Fe bruari 1926 35961 f die wenschen deel te nemen aan den CURSUS voor volgens het nieuwste systeem van Academie Nationale, voorheen Nebeling te Brussel, gelieven zich zoo spoe dig m o g e 1 Ij k op le geven. 35940 Grondig onderricht. Pr ij zen Bill ij k. Aanvang ongeveer Half Februari, Na geslaagd examen Diploma. Voor inlichlingen ANT. SCHOENMAKERS, Gediplomeerd Coupeur Hasseltstraat 287 TILBURG. Levering van alle mogelijke Heeren. en Damesmodellen, ook naar maat. Billijke prijzen IK de nam l

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 10