Babies echter in orde worden gemaakt en dan zou ik nu niet met lapmiddelen te werk gaan, maar in eens flink en afdoende - werk laten maken, 't Is beter dat nu een paar honderd gulden meer wordt uitgegeven, dan dat men later weer aan den gang moet om de boel na te laten zien. Van der Veeken. Als het bij de fa- briek in orde was, dan zou het werk zoo direct nog niet noodig zijn, al thans kan men er met minder kosten wel afkomen. Maar 't is er noodig want onlangs nog hebben wij, toen Roovers er ook bij was, een van de putten laten openmaken, het schuifdeurtje open laten doen, maar het water liep net zoo hard terug. Bij de weduwe Vermeulen zijn groote buizen gelegd en of daar nu bij de boterfabriek kleinere zijn gelegd, weet ik niet. Voorzitter. Ik heb het ook gezien dat het wel was schoongemaakt en het water er nog .niet liep. Het eenige middel zou daar zijn om de geheele leiding op te breken. Segeren Az. Vroeger is de fout be gaan dat men heeft toegestaan dat te kleine buizen worden gebruikt. Segeren. Als men zomers bij mij komt kijken, dan zie je zoo geen water en een oogenblik later bij het karhuis zeker 30 a 35 c.M. Diepstraten. Daarom moet er goed werk worden gemaakt. Scheelt be trekkelijk toch zoo weinig in de kosten. Lichtvoet. Men moet, als we zoo iets doen, goed werk laten maken en niet laten knoeien. Voorzitter. Maar wij knoeien niet Als men flink werk wil hebben, geef dan meer crediet, b.v. f600. Van der Veeken. De groote kwestie is dat het met onwillige honden moei lijk hazen vangen is. Het verbeteren van dezen toestand zal nog wel wat kwestie veroorzaken, het is daar altijd een twistappel geweest. Van Gils is ook altijd oorzaak geweest dat het daar zoo was, maar men zal nu toch wel wat verstandiger zijn geworden. Wordt besloten een crediet van f600 te verleenen. Van der Sluis. Wordt het werk aanbesteed Lichtvoet. Natuurlijk, het is boven de f 300. 6. Ingekomen adressen van autobus houders, waarin verzocht wordt sub sidie te willen verleenen. De adressen worden door den Voorzitter voorgelezen. Diepstraten. Wil U ze nog eens voorlezen, want ge leest zoo verduiveld vlug dat niemand er iets van kan verstaan. Nadat de Voorzitter daaraan heeft voldaan, acht de heer Diepstraten het noodzakelijk dat deze adressen eerst eens in geheime vergadering onder het oog worden gezien. Alle leden zijn het daarmede eens, zoodat de Voorzitter de vergadering schorst. Na een klein uurtje wordt de ver gadering heropend. Voorzitter. Naar aanleiding van de gehouden besprekingen, stel ik voor om deze adressen aan te houden tot een volgende vergadering, opdat een ieder voor zichzelf de zaak nog eens kan nagaan. 7. Adres inzake het rookverbod. In dit adres, ingezonden door het onderwijzend personeel, wordt erop gewezen dat het met algemeene stem men genomen rookverbod niet die uit werking heeft gehad, die men er zich van heeft voorgesteld. Met medewerking van de ouders hoopten zij dat aan dit euvel nu paal en perk zou zijn gesteld: Jammer genoeg, zeggen ze, hebben ze zich daarin deerlijk vergist. De jeugd rookt alsof er geen rookverbod bestaat. Cigaretten rookende knapen zijn weer geen zeldzaamheid meer op straat. Jongens, die pas de lagere school heb ben verlaten, rooken hun cigaret, ja sommigen zelfs hun pijp voor het hek der school, wetend dat hun toch geen gevaar dreigt. Adressanten krijgen den indruk, dat 't met dit rookverbod wat de uitvoering betreft, niet ernstig wordt genomen. Het wil hun voorkomen, dat dit nooit in de bedoeling van den Raad kan gelegen hebben. In het belang van het kind is het als de bestaande verordening wordt toegepast. Voorzitter. De heer van Delft, het hoofd der R.K. Jongensschool is hier over ook al eens bij me geweest en toen heb ik hem ook gezegd, dat het al heel toevallig moet zijn als zoo'n dreumes door de politie kan worden aangehouden want zoo gauw als ze de politie in de gaten krijgen, werpen ze hun sigaret weg of ze draaien om. Die mannen hebben de politie zoo gauw in de gaten en als ze maar kunnen draaien ze om en blijven ze hun sigaret oprooken. Segeren Azn. Hebben ze geen gelijk. Voorzitter. Wij hebben de politie in 't begin er ook op gewezen, dat de bedoeling was de verordening preven tief te laten werken, dat het meer was te doen om er den bange in te krijgen. Blijft de raad echter op zijn eenmaal genomen standpunt staan, dan zal ik de politie order geven, dat ze geregeld procesverbaal maakt. Van Beek. Is er al eens procesver baal gemaakt. Voorzitter. Neen. Segeren Azn. Het is een moeilijke zaak. Als de jongen van iemand een cigaret krijgt en oprookt, dan krijgt vader, al weet hij er dan ook niets van, een procesverbaal te betalen. Van der Reijdt. Men moet om dit euvel te bestrijden, de volle medewer king van de ouders hebben, anders haalt het toch niets uit. Van der Sfuis. Laat het hoofd dér school dan maar geregeld -beslissen, welke straf zoo'n jongen moet hebben. Lichtvoet De jongens doen soms een boodschap en krijgen dan een sigaret cadeau. Nu is het wel een beetje erg dat de vader van zoo'n jongen een procesverbaal krijgt te betalen zonder dat hij er iets aan doen kan. Had hij zijn jongen zelfs een sigaret gegeven, dan was het iets anders. Voorzitter, Daarom heeft men het altijd bij een waarschuwing laten zitten. Van der Reijdt. Dat kan ook een aanleiding voor de menschen zijn om daar niet te winkelen. Lichtvoet. Dat bestaat nu eenmaal jammer genoeg onder de arbeiders nog niet, dat ze in de winkel kunnen gaan waar ze willen. Het is wel jammer dat dergelijke lokmiddelen worden toe gepast. Van der Veeken. Laten ze olie nootjes toegeven, dat is nog goed- kooper ook. Lichtvoet Het is toch onnoozel dat vaders er zoo kunnen inloopen. Voorzitter. Dat is ook zoo en daar om is er ook waarschuwend opgetre den zooals altijd de bedoeling van den Raad is geweest. Van der Sluis. Zeg dat de winkeliers aan jongens beneden de 16 jaar geen sigaretten meer mogen geven. Voorzitter, 't Blijft altijd een moei lijkheid, want dan krijgen ze ze weer van een broer of kennis of buur. Maar ik zal de politie order geven dat ze heel streng moet toezien. 8. Bespreking wegnemen van den bocht waarover in de laatste vergade ring is gesproken. Voorzitter. Daar is toen een Com missie voor benoemd welke heeren thans een rapport hebben uitgebracht. Dit rapport is mij even voor de ver gadering ter hand gesteld, zoodat de wethouders er nog geen kennis van hebben kunnen nemen en er van zelf dus nog niet over is beraadslaagd. De kosten zijn, met een lichtpunt, geraamd op f 1700 wat ik persoonlijk verbazend hoog vind en ongemoti veerd om het te doen, Als men het zoo opvat moet men alle binnenwegen in orde maken en waar zal men dan blijven. Van der Sluis De voornaamste fout is dat het bij dien bocht te smal is Kan het niet een paar meter worden verbreed, dan is het grootste bezwaar opgelost. Van der Veeken. Zonder verandering aan de sluis is geen goed werk te krijgen. Diepstraten. Dat brengt juist die groote kosten, maar als de sluis er niet bij genomen wordt, verkrijgt men geen goede verbetering. Voorzitter. Als men nu eens begint met die berm gelijk te maken en dan te bestraten, dan heeft men geen zand noodig waardoor en de kosien van het zand en de kosten van het ver voer al vervallen. Aarf het polderbestuur zou ik het vragen om de sluis te willen in orde brengen. Als men alles zoo zou willen gaan doorvoeren zou het met de belasting nog erger worden. Diepstraten. Met algemeene stem men is besloten om .de zaak daar te verbeteren en dan weet men het van zelf dat het geld kost. Voorzitter. Maar zoo heeft de raad er niet tegenaan gekeken. Diepstraten, 't Zal net zoo lang duren tot er een ongeluk gebeurt en dan zal er geschreeuwd wordenhadden we de boel toch maar in orde gemaakt. Voorzitter. Het is daar toch al z'n leven zoo geweest. Diepstraten. Dus het kalf moet weer verdronken zijn eer de put wordt gedempt. Antonissen. Er zijn er daar al eens meer in het water geloopen. Segeren Azn. Die zullen daar wel te lang bij Jan van Uithoven hebben gezeten. Diepstraten. De Voorzitter komt er nooit dan met een fiets, maar als hij er maar 3 maal per jaar met een auto moest komen, zou hij wel anders praten. Nu behoeft er niets te gebeuren of ge zit naast de straat. Als de sluis niet in orde wordt gemaakt, schiet men er geen donder mee op met alles wat men er aan zou laten doen. Van der Sluis. Het blijft er donker bij de heul, dat is zeker en om daar een petroleumlantaarn te plaatsen, dat is ook bezwaarlijk, want men zit overal zoo ver vandaan. Wat zal het dan niet van aansteken en onderhoud kosten en hoe dikwijls zal ze bij slecht weer niet branden. De Coöperatie is niet ongenegen om daar een electrisch lichtpunt te brengen, maar dan moeten de kosten voor rekening van de ge meente worden gebracht. Voor eigen rekening kan ze die kosten niet op zich nemen, ze heeft toch al zooveel kosten te maken voor de straatver lichting. Spr. wijst er op dat het ook aan beveling zou verdienen om aan de haven een lichtpunt aan te brengen. Hij vraagt of in verband daarmede van de schippers nog geen verzoek is ingekomen, waarop de Voorzitter ontkennend antwoordt. Van der Reijdt. Laat men eerst aan het polderbestuur vragen of dit de sluis wil veranderen. Er zitten twee leden van den raad in het polder bestuur, dus kan nogal gemakkelijk zoo iets worden verkregen. Van Beek. Daar is wel iets voor te zeggen, maar de zaak kan zoo lang niet hangen. Zal het polderbestuur voor de volgende te houden Raads vergadering daarop hebben beslist? Van der Reijdt. Zeker, het polder bestuur is tegenwoordig vlug. Met a'gemeene stemmen wordt be sloten aan het polderbestuur te vragen de sluis te willen veranderen opdat door de gemeente dan verder de noodige verbeteringen kunnen worden aangebracht. (Wordt vervolgd). HEUSDEN. Raadsvergadering 19 Februari. Voor 't eerst sedert lang waren met den Voorzitter allen aanwezig. Deze ving de vergadering aan met cie beëedi- ging van het nieuw gekozen lid, den Heer Mr. W. Ruitinga, dien hij op de gebruikelijke wijze installeerde, welke attentie evenzoo beantwoord werd. Punt 2. Notulen der vorige vergade ring. Deze werden onveranderd goed gekeurd. Punt 3. Mededeeling van ingekomen stukken Brief van M. A. Jansen-Mac- kelenberg, verzoekende op de a.s. ker mis zijn vroolijk koekrad te mogen plaatsen. De Voorzitter deelde mee, dat dit niet aan den Raad was hierover te beslissen, doch kon op voorhand wel zeggen, dat die plaatsing in strijd is niet de Loterijwet; b. Jaarverslag van den Keuringsdienst van vee en vleesch. Dit zal voor de leden' worden ter visie gelegd, c. Jaarverslag over den toestand en de werkzaamheden van het corres pondentschap der arbeidsbemiddeling, d. Jaarverslag over de Volkshuisves ting. e. Besluit van Ged. Staten, in houdende de goedkeuring der Gem. be grooting over 1925. f. Proces-verbaal van kasopneming op 21 Dec. bij den Gemeente-ontvanger en Administra teur van het Vleeschkeuringsbedrijf. g. Schrijven van den Heer G. Carpay, aannemende zijn herbenoeming tot Lid v. d. Commissie van Toezicht op het Lag. Onderwijs; 1. Schrijven van A.-J. Leenhouts, die dezelfde functie aan vaardt en i. Schrijven van .1. van Laar hoven, meldende de aanneming van zijn herbenoeming tol Lid van het Col lege van Regenten der Godshuizen. Punt 4. Verzoek van vergunninghou ders om opheffing van het tapver- bod tijdens de kermis. B. en W. stelden voor hel te handhaven voor den Zon en feestdag, doch in te trekken voor de werkdagen, om (^enigszins tegemoet te komen aan de wcnschen der aanvra gers. De Haan vond dit voorwaardelijk goed, doch wilde den Burgemeester de legatie geven het verbod te handha ven, zoo men zich schromelijk mocht te buiten gaan aan gebruik aan ster ken drank. Na een kleine toelichting van een der leden ging men met het voorstel De Haan mee. Punt 5. Verzoek van de Directie der Holl. Buurtspoorwegen, om een bij drage in het exploitatie-tekort der tramlijn: DrunenHeusden over het jaar 1924. B. en W. stelden ditmaal voor afwijzend te beschikken,terwijl de Voorzitter verwees naar hel verhan delde in de Staten van Noord-Brabant in het afgeloopen jaar met betrekking lol de subsidie-zaak. Toch stelde De Haan voor 200 te voteeren met het oog op het in gebruik stellen van Autobussen door de Direc tie. De Voorzitter antwoordde, dat zoo zulks noodig mocht blijken men daar altijd op kon terug komen, waarna men zich bij de zienswijze van B. en W. neerlegde. Punt 6. Verzoek van het bestuur der B. K. scholen om een voorschot ad 85 pCt. op de Gem. vergoeding, bedoeld in art. 101 der wet op het L. O. De Voorz. deelt medcf, dat genoemd voor schot zal bedragen 4,80 per leerling, wat wordt toegestaan. Punt 7. Vaststelling van hel Kohier der riool belasting over 1926. Dit wordt vastgesteld op een bedrag van 946. Punt 8. Verzoekschrift om onthef fing van rioolbelasting over 1926. We gens onbewoondheid hunner panden kregen G. van E verdingen en A. van der Pol ontheffing met betrekking der bedoelde woningen. Punt 9. Wijziging der Gem. begroo tingen over 1925 en 1926. In verband met meerdere uitgaven voor kiezers lijsten etc., bevolkingsregisters etc. en kleeding van den bode werd de eerste bezwaard resp. met 3,97 7,73 en 5,50. Op de tweede werd de post ver zekering tegen brandschade verhoogd met ruim 154, wat door den burge meester werd toegelicht, als zijnde tot besparing van premiekosten en voorts werd de post: onderhoud van straten en pleinen ad 2000 gesplitst in twee van 1500,en 500, Punt 10. Als naar gewoonte werd machtiging verleend aan B. en W. tot hel houden van de jaarl. verkoopingen en verhuringen van hooi, gras etc. Hierna deelde de Voorz. nog mede, dat de aanbesteding der nieuwe Op. School zal plaats hebben op 9 Maart en dat zij moet worden opgeleverd 10 Oct. Tevens vroeg hij of de Raad goed vond, dat zoo zulks gewenscht voorkwam de gunning niet werd toegekend aan den laagsten inschrijver. De Haan zag de op oplevering graag een maand vroeger wat volgens den Voorz. beslist niet kan. Rondvraag. Op verzoek van De Mol zullen aan de ingangen van de stad borden worden geplaatst, waarop het verzoek: „Langzaam rijden", terwijl op de achterzijde op voorstel van Mr. Ruitinga zal komen: „Dank U". Aan den wensch van Schmietiusen zal worden tegemoet gekomen, door een bord te plaatsen op den hoek dei- Zusterstraat, waarop „Richting Den Bosch" en aan dien van Mr. Ruitinga, dat de bestrating ter hoogte van den Heer Trusli zal worden nagezien. Hierna sloot de Voorz. de vergade ring. BINNENLAND^ De ZuidHollandsche Hypotheek bank stelt voor 54 °/o dividend uit te keeren. De opbrengst der Indische douane tarieven over 1925 is f 25 millioen grooter dan de raming. H. M. de Koningin heeft de be dragen haar geschonken bij gelegen heid van haar zilveren bruiloft, nl. ten bedrage van ruim f 92.000 overhandigd aan 't Algemeen Watersnood-comité, een daad die zeer zeker op hoogen prijs zal worden gesteld. Totaal-generaal tot en met Zondag 21 Februari ontvangen door 't R.K. Huisvestings-comité te 's-Hertogen- bosch f 653 011.80. Hiervan is tot dusver aan de Alg. Watersnoodcommissies afgedragen f 552 865 89. Dr. H. P. Berlage, de groote Ned. bouwmeester is bij gelegenheid van zijn 70sien verjaardag benoemd tot commandeur in de orde van den Ned. Leeuw. Prof. dr. H. Kamerlingh Onnes, oud hoogleeraar in de proefondervin delijke natuurkunde aan de universiteit te Leiden, is overleden. Volgens minister Bongaerts, wijst de meerderheid der opvattingen duide lijk op de noodzakelijkheid van een directorium bij den post- en telegraaf dienst. Sedert October van het vorige jaar wordt de bedrijfsleiding gevoerd in een vorm en op een wijze die niet strookt met het inzicht en de wenschen der regeering, die daarvan wijziging noodzakelijk vindt. De Indische bladen melden nog omtrent een nieuwe maatschappij: Opgericht is een maatschappij met een kapitaal van f 2.000.000 voor de oprichting van een rubberfabriek in Djambi, in concurrentie met de .Chineesche fabrieken tc Singapore, ten einde de Inlandsche rubber ter plaatse te verwerken. In het bestuur werden gekozen, tot directeur A. S. M. Enthoven, tot commissarissen de heeren Boomans, lid vah de Tweede Kamer, Konings berger, van Rossum, Hoorweg, Schou ten en Lamsveld. De onderhandelingen tusschen Nederland en België, met betrekking tot het verdrag zijn, gelijk men weet, aldus wordt uit Brussel aan de Tel geseind, eenigen tijd geleden onder broken geweest, in verband met de kabinetscrisis in Nederland. „Deze onderhandelingen zijn echter door middel van eenige hoofdambte naren van beide landen voortgezet en zij hebben naar genoemd blad meent te weten, „een gunstige wending ge nomen". Het schijnt zeker dat men zal overeenkomen, eenige aanvullende ar tikelen aan het verdrag toe te voegen maar men bewaart dienaangaande, naar men begrijpt, een groote terug houdendheid". Ingezonden Mededeeïingen. hebben vaak last van een gesmetten of ontstoken huid. Dit is dadelijk te verzachten en spoedig te ge nezen door Doos 30 cent. PUROL RECHTSZAKEN. Diefstal van vee uit de weide.' In hooger beroep stond voor het Gerechtshof terecht Hendrik Boom, landbouwer te Vlijmen, gedetineerd, door de rechtbank ie's Hertogenbosch veroordeeld tot 12 maanden gevange nisstraf ter zake, dat hij tusschen 14 Oct. 1925 's middags twaalf uur en 18 Oct. 1925, in ieder geval in Oct. 1925, te Vlijmen, met hel oogmerk van we derrechtelijke toecigening uit een weide heeft weggenomen een koe, eigendom van den landbouwer N. Kok te Vlijmen. (Beklaagde is dezelfde die door het gerechtshof indertijd in hooger beroep werd vrijgesproken van de aanklacht wegens doodslag op den bosch wachter te Helvoirt, terwijl de rechtbank be klaagde veroordeeld had tot 4 jaar gevangenisstraf). Evenals bij de behandeling dezer strafzaak voor de rechtbank, was de publieke tribune weer stampvol belang stellenden. Getuige M. Kok te Vlijmen, de zoon van den benadeelde, legde dezelfde verklaringen af als voor de rechtbank. (Het gestolen rund was gemerkt en voor den eigenaar en diens gezin zeer goed kenbaar. Het liep in de weide zonder dek. Op den voorklauw droeg het rund de letters N. K. In de welde van beklaagde, die 20 minuten gaans verder gelegen is dan de weide van N. Kok, werd de koe teruggezien. Ze werd niet zoo spoedig terug gekend, omdat ze, na gestolen te zijn een dek over het lijf had. Aan den hoorn en den klauw van het rund was geschaafd om het onkenbaar te maken. De koe was f 325.— waard. De weide van Kok was zeer goed met prikkeldraad afgemaakt en behoorlijk gesloten. Ook de dochter van Kok heeft de koe terug gekend. Ze verhaalde het met zooveel drukte en overtuiging, dat hare ver klaring eenige vrooiijkheid bracht. Beklaagde beweert wederom, dat het rund, in zijne weide in beslag genomen, zijn eigendom was. De veldwachter van Vlijmen heeft het rund in beslag genomen. „Da's onze koe", had de familie Kok gezegd, zoodra ze het rund zag. Beklaagde heeft in een winkel twee soorten touw gekocht, dezelfde soorten als die werden aangetroffen aan het dek, dat blijbaar over de koe was gelegd om de aandacht af te leiden wanneer naar de koe werd gezocht. Het is geen gebruik in Vlijmen een rund als het gestolene een dek over 't lijf te leggen. Beklaagde heudt vol dat hij het rund 's morgens vóór 10 uur heeft gekocht en naar de weide gebracht, het had toen ook het dek om. Het schaafsel aan hoorn en klauw heeft beklaagde pas gezien toen hij het rund in de weide bracht. Het is bij ons geen ge bruik meer, aldus beklaagde, om aan deri verkooper naar de herkomst van een stuk vee te vragen. Hij had de koe absoluut 's morgens aan de Rotterdam- sche boot in Den Bosch van een „on bekende" gekocht. De president merkt op dat beklaagde nogal liegen kan 1 Hij is den dans al eens ontsprongen, maar nu is hij toch niet slim geweest want de dochter van Kok heeft in den namiddag tevoren de koe nog in de weide van haar vader gezien. Beklaagde zegt dat hij nooit liegt. (Het publiek begint te lachen). De adv. gen. merkt in zijn requisitoir op, waarbij spr. overtuigd is van de schuld van beklaagde, dat de staat van inlichtingen over beklaagde niet gunstig is. Hij is ook onbetrouwbaar. Het O. M. bij de rechtbank had het juiste inzicht bij den eisch van twee jaar gevangenisstraf. De adv. gen. eischte met bevestiging van het vonnis twee jaar gevangenisstraf. Als verdediger trad op Mr. van der Kun te Den Bosch. Pleiter wijst er op, dat deze zaak geheel beoordeeld moet worden buiten vooroordeel. Beklaagde is alleen ver oordeeld op vermoedens. Beklaagde is een welgestelde boer, die niet noodig heeft een koe van een ander te stelen. Er had aan kunnen gedacht worden dat beklaagde heler of wederopkooper was. 't Zijn in deze zaak alleen slechts gissingen.' Wegens gebrek aan bewijs vroeg pl. vrijspraak en de onmiddelijke invrijheidstelling van beklaagde. Het gerechtshof vond geen termen tot invrijheidstelling van den beklaagde. De uitspraak werd bepaald op 8 Maart a.s. Beklaagde werd weer naar de cel geleid, waarop het grootste gedeelte der nieuwsgierigen van de publieke tribune heentrok. DRUNEN. Donderdag 25 Febr. 's avonds 7 uur wordt vanwege de Pluimveeleelt-vereeniging in de zaal der meisjes-congregatie, een lezing ge houden over het nut van kippen hou den. Vanwege de gemeente worden langs de „Leening" en de „Keiweg" eiken geplant. De Torenstraat wordt zoo lang zamerhand een goed bevolkte buurt. Thans] is men weer bezig met den aanbouw van een burgerwoning, ter wijl zeer spoedig de fundamenten wor den gelegd voor een andere woning met annex slagerij. Krijgen we in afzienbarén tijd nog een betere waterloozing, dan vormt de Torenstraat een mooi dorps-gedeelte. HAARSTEEG. In de gisteravond gehouden raadsvergadering is op voor stel der electriciteits-commissie beslo ten de prijzen van de electriciteit te brengen op: bij een verbruik van 140 60 cent, bij verbruik van 41100 50 cent en bij verbruik van meer dan 100 K.W.U. 40 cent per K.W.U. Verder werd nog besloten om geen goedkeuring te verleenen aan de be grooting van 1926 en ten slotte werd met vier tegen twee stemmen besloten onderstaand schrijven aan Ged. Staten te richten. De heeren Van Engelen en Winkel verklaarden zich ei^ tegen om een der gelijk schrijven te verzenden. Aan het College van Ged. Staten van Noord-Brabant, 's-Bosch. Weled. Zeer Gestr. Heeren. Uil door U toegezonden of ontvangen verslagen onzer vergaderfng d.d. 29 Dec. 1925, zult U en heeft trouwens de grootste leek kunnen constateeren, dat onze Voorzitter zich weder eens geau toriseerd heeft,- te handelen in strijd met de wet en wel tegen 142 der Ge meentewet en zulks in verband met de de gehouden aanbesteding voor onder houd der Lagere School te Hedikhui- zen. Wij zijn zoo vrij U af te vragen, of

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 2