nomische ontwikkeling van België en vooral van Antwerpen, terwijl Neder land van zijn kant het recht heeft te eischen dat men het niet op zijn souve- reiniteit of territoriale integriteit hebbe gen) unt. EEN LIQUIDATIE-COMMISSIE SAMENGESTELD. Naar „De Morgen" verneemt, zal het centraal bureau van de Kath. Sociale Actie te Leiden binnen afzicnbaren tijd worden geliquideerd. Er is reeds een commissie tot dit doel samenge steld. De Nederlandsche delegatie ter buitengewone Volkenbondsvergadering die a. s. Maandag bijeenkomt, zal vermoedelijk bestaan uit jhr. Loudon, gezant te Parijs, en prof. mr. J. P. A. Francois, chef der afdeeling Volken bondszaken aan het ministerie van bui- tenlandsche zaken in Den Haag. Bij de gisteren gehouden aanbe steding van den bouw van vijf stoom schepen, bestemd voor den dienst der Koninklijke Paketvaart-Maatschappij op de kust van Borneo, is de bouw van één schip (inclusief machine-in stallatie), te noemen Patras, gegund aan de-Rotterdamsche Droogdok-Maat schappij te Rotterdam, en van vier schepen, te noemen Pahud, Van Aut- hoorn, Valentijn en Thedens, aan de N. V. Internationale Scheepsbouw Mij. De Maas te Slikkerveer. De machine- installaties voor deze laatste schepen zullen worden geleverd door de Mij. voor scheeps— en werktuigbouw Feijenoord te Rotterdam. De schepen zullen elk circa 2000 ton bruto meten en krijgen een passagiers inrichting voor 24 eerste- en 16 tweede klasse passagiers. De Koningin en de Prins der Ne derlanden hebben thans in totaal aan de algemeene vereenigde commissie ter leniging van rampen door watersnood in Nederland een bedrag van 126.721,50 gulden overgemaakt voor de slachtof fers van den watersnood, waaronder begrepen is een bedrag van 106.721,50 gulden, bijeengebracht door de bevol king en oorspronkelijk bestemd voor huldeblijken, aan te bieden ter gelegen heid van het zilveren huwelijksfeest van het Koninklijk echtpaar. Er is op het oogenblik ongeveer 3.225.000 voor de slachtoffers van den Watersnood ingekomen. 665.000 bij 't R. K. Husivestingscomité). De Tweede Kamer heeft het voor stel van den heer Albarda, om tot de Koningin het verzoek te richten, de Kamer te ontbinden, met 70 tegen 24 stemmen verworpen. Alleen de sociaal- -democraten en de communisten stem den vóór. INGEBONDEN STUKKEN (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie). Geachte Redacteur. Met zekerheid verneem ik dat een „Kinderbond" is opgericht, ten doel hebbende een volgende maal te trachten een lid hunner organisatie in den ge meenteraad te krijgen om de belangen der kleinen, die thans kennelijk ver waarloosd worden, te behartigen. Het moet, zoo beweert men, maar eens uit zijn met al die verbods bepalingen, men mag niet sleden, men mag geen glijbaantje maken, men mag geen lawaai op straat maken, men mag straks niet meer tollen, men mag geen sigaretje rooken, men mag als men grooter wordt b.v. 17'/2 jaar niet met vader en moeder naar een bal kijken, men magJa, waar zal straks het einde van dat „gemaatregel" zijn. En gelijk hebben ze. X. Mijnheer de Redacteur, Gemakkelijk kan ik me vereenigen met de uitdrukking „teveel reglemen teeren", gebruikt door X. in z'n inge zonden stuk betreffende „verschillende wijzigingen der politieverordeningen" ter plaatse. Gaat men nu dan ook niet te ver, wanneer men aan personen beneden de 18 jaar, al of niet onder geleide, den toegang tot dansgelegenheden verbiedt? Kan dit dan niet voor bepaalde plaatsen verboden worden Worden er bij gelegenheid van een bal der Gemengde Zangvereeniging, der Liedertafef, of van Landmeter, wanneer men „meer dan gewoonlijk gedronken heeft", dingen gezegd die door .Baby's" niet mogen worden gehoord Waar zullen nu zulke jongelui, bij invoering van deze bepaling, op een dansavond in de toekomst blijven Zullen ze dan den avond knus thuis doorbrengen, of met kameraden de straat op gaan, waarbij men, eerder nog dan soms in de danszaal, over zal gaan tot het voeren en aan- hoor§n van onnette of onpasselijke gesprekken. Zou er nu absoluut geen mogelijk heid zijn (of kunnen gevonden worden) om in deze verordening tenminste wijziging te brengen, of ze heelemaal uit te schakelen Mocht men deze questie nog maar eens onder de oogen zien en niet van het standpunt uitgaan: „Dit komt er toch niet door Het zou de wensch zijn van ver schillenden. A. R. DRUNEN. Vrijdagavond had in de zaal der meisjes congregatie een ver gadering plaats van de Pluimveehou- ders-vereeniging. onder-afdeeling van den N. C. B. De voorzitter de heer L. Sikkers, opende deze met een woord van wel kom, waarna de secretaris de heer Pijnenburg het verslag voorlas over het jaar 1925. Uit onderstaand blijkt duidelijk de bloei der vereeniging. Aanvoer in 1924 35.000 eieren, in 1925 270 000 eieren, in 1925 gemid delde prijs f 6 96 per 100 stuks Op 1 Jan. '25 in kas f 0.96: Op 31 Dec. '25 in kas f 29.92. Ledental tot op 1 Jan. '25 86, tot op 31 Dec. '25 205. Thans gestegen tot 343. De secretaris betuigde zijne ingeno menheid en meende dat de bereikte op brengst van 270.000 eieren tot 500.000 zou stijgen. Het aftredend bestuurslid de heer L. Sikkers werd bij acclamatie her kozen. Hierna begon de heer Stinnesen uit Boxtel zijne lezing over „Het nut van kippen houden". Spreker zette in duidelijke bewoordingen uiteen het groote belang der pluimveehouderij. Ons land toch huisvest pl.m. 15 mil- lioen kippen, welke gemiddeld 100 eieren per jaar leggen, zoodat de jaarlijksche opbrengst ongeveer 100 millioen gulden bedraagt. Om zich een denkbeeld dezer hoe veelheid te vormen, wete men, dat deze eieren in kisten van 500 stuks ver pakt, een lengte zouden beslaan van hier naar JeruzalemIn vergelijking met de veestapel-productie vormt deze opbrengt gedeelte van de eerste, n 1. 400 millioen gulden aan melk, tegen 100 millioen gulden aan eieren. Tegenover de hoofdzaak (koeien) mag men toch voor een bijzaak welke gedeelte hiervan bereikt, wel wat over hebben. In 1925 bedroeg de uitvoer van zuivelproducten 216 millioen gulden, terwijl aan eieren en geslachte kippen tot een bedrag van 45 a 50 millioen gulden werd geëxporteerdmen ziet hieruit het groote belang van kippen- houden voor den uitvoer. Men moet zich echter toeleggen op eene meer rationeele pluimveefokkerij, d.w.z. geen ouderwetsche boerenkip- pen meer, maar raskippen, van een goeden legstam. Men beginne desnoods met een klein getal goede kippen in een goed hok, zooiets levert winst op. In een serie lichtbeelden deed spre ker achtereenvolgens verschillende hoenderhokken de revue passeeren, kleine en groote, de zeer geschikte en ongeschikte. Hij deed uitkomen dat men een hok dat f 200 a f 246 kost, in één jaar vrij heefteen goed hok is dus een zeer rendabele geld belegging, want het resultaat is: veel eieren. Steeds ziet men nieuwe en grootere hoenderwoningen verrijzen, wel een bewijs, dat de goede faam dezen bouw bevordert; men bouwe ook het hok wat hooger als de grond, dus vooral geen moddergrond. Hierop volgden de afbeeldingen van verschillende voor de boerderij ge schikte raskippen, als Leghorns, Mi nprca's, Wyandottes, Barnevelders, An- cona's enz. Laatstgenoemd is een sterk ras, en vooral aan te bevelen op laag gelegen grond. Spreker ves tigde er de aandacht op datBarnevel ders eieren met bruine schaal leggen, dit Is van belang voor exporteurs, daar vooral in Duitschland bruinscha lige eieren zeer gezocht zijn. Aangezien Duitschland zijn eieren hoofdzakelijk betrekt uit Rusland, Hon garije, Tsjecho—Slowakije en Polen, welke uitsluitend witschalig zijn, heeft dus Nederland hierin een voorsprong, m. a. w. bruine eieren kenmerken den Hflllaridschen oorprong. Ter eieren veiling te Roermond wordt streng op de kwaliteit der eieren gelet, ten einde den goeden naam van 't Hollandsche ei in het buitenland te handhaven en den prijs op peil te houden. Pluimveehouders, koopt dus broed- eieren van rassoorten, met gecontro leerde leglijsten en kijkt niet op een paar centen bij den aankoopde ge geven voorschriften opvolgend, zal de eieren-productie hier binnen de 3 jaar tot 100.000 stijgen. Eenige vragen door de aanwezigen gesteld, werden beantwoord en hier mede sloot spreker zijn in alle op zichten leerzame causerie, welke met de grootste aandacht was gevolgd en welke dan-ook een daverend applaus oogstte. De heer L Sikkers dankte spreker voor zijn lezing, moedigde de aanwe zigen aan het gehoorde en geziene in praktijk te brengen, en sloot de ver- gadering met den christelijken groet. Zondag hield de Vereeniging van het Wit—Gele Kruis eene vergadering in het Meisjes-patronaat. Na opening met den christ. groet en een woord van welkom door den voor zitter, de heer A. v. d. Wiel, bracht de secretaris de heer H. v. d. Geld verslag uit over het boekjaar 1925. In kas op 1 Jan. 1925 f 132.78 Inkomsten in '25 f 1451.16 Totaal f 1583.94 Uitgaven in '25 f 1457.19 Saldo op 31 Dec '25 f 126.75 De reservekas bedroeg op 1 Jan. '25 f 900.—, op 31 Dec. f 963.—. Inkomsten afd. T. B. C. f 1707.42 Uitgaven afd. T. B. C. f 1701.515 Saldo op 31 Dec. '25 f 5.905 Aantal huisbezoeken der zusters 38 pCt., terwijl nog velen het wijk- lokaal bezochten en velen ook artike len in bruikleen hebben gehad. Aftredende leden de heeren A. v. d. Wiel, M. v. Halder en Christ. Mus- kens, die met meerderheid van stem men werden herkozen. In het verslag werd tevens dank gebracht aan de Eerw. Zusters, aan het gemeentebestuur en aan allen, die hadden bijgedragen, en werden de niet leden opgewekt alsnog tot hel lidmaatschap toe te treden. Bij genoegzame deelneming zal een moedercursus worden gegeven. Het aantal leden bedraagt thans 509. De voorzitter dankte den secretaris voor zijn nauwkeurig verslag, eenige vragen werden gesteld en beantwoord en werd de vergadering vervolgens met den christelijken groet gesloten. De reclame-campagne der slagers uit Waalwijk, Kaatsheuvel en andere plaatsen heeft ook op de bewoners in onze gemeente indruk gemaakt. Voor velen is het onmogelijk aan de thans geldende prijzen van 'n stukje vleesch te genieten en als gevolg daarvan doen sommigen elders hun inkoopen. Zou er in deze met samenwerking en ernstigen wil niet tot een oplos sing te komen zijn, die bevrediging brengt aan leverancier en verbruiker? Verschillende personen uit onze gemeente, welke werkzaam waren bij van den Berg's Stoomschoenfabriek te 's Bosch hebben hun ontslag gekregen wegens slapte in het bedrijf. De hiertoe speciaal ingerichte auto busdienst komt zoodoende te vervallen. Tot agent der afdeeling van de N.V. Nederlandsche Spaar- en Beleg- gingskas, is benoemd de heer Th. Vissers alhier. ELSHOUT. Zaterdagavond hield de heer Balk, assistent bij het Kaly-syn- dicaat te Utrecht, in het patronaat alhier een lezing voor den Jongen Boerenstand, over „Bemesting in den land- en tuinbouw en het bestrijden van onkruiden", opgeluisterd door lichtbeelden. Nadat de heer P. van Huiten de ver gadering met den christelijken groet had geopend en een woord van wel kom had gesproken begon de heer Balk zijn interessante lezing. Spreker deed al dadelijk uitkomen de groote rol, welke de kunstmest stoffen als kalk, superphosphaat, chili- salpeter, Thomasslakkenmeel en vooral kalizout, heden in het land- en tuin bouwbedrijf spelen en releveerde nog de nagedachtenis van wijlen pastoor Roes z g. uit Deurne, die hieraan een flinken stoot heeft gegevende jaar lijksche aanvoer van 125 000 wa gons kunstmest en 40.000 wagons ka- lizouten zijn het sprekend bewijs hier voor. Hierna bracht de camera in een serie lichtbeelden verschillende proefvelden op het doek, waarop duidelijk te zien was het onderscheid of bij de bemes ting ctl of niet kalizout was aange wend, terwijl duidelijke cijfers het succes aantoonden, wat door het mes ten met kalizout was bereikt. Geen product was uitgesloten, zoowel graan, groenten, aardappelen, erwten, fruit enz: vertoonden de verrassende uit werkingen van dit panacée Vervolgens besprak de heer Balk het vernietigen der onkruiden, welke op bouwgrond en weide voorkomen en zooveel schade aanrichten. Het middel hiervoor aangewezen is het gemalen Kaïniet, en werden de hier mede bereikte resultaten wederom in een reeks lichtbeelden gedemonstreerd. Men zag o.a. duidelijk het zwart worden der aardappelen en het bruin worden der klaverblaadjes, wegens gebrek aan kali. Zeer belangwekkend was verder de aanschouwelijke voorstelling van de ontginning der kalizoutmijnen in Duitschland en de verdere bewerking van deze delfstof, waarmede reeds in het jaar 1852 een begin is gemaakt. De feestelijke opening der eerste mijn, de primitieve boortoren, het nu geheel geëlectrlseerde moderne bedrijf ver toonde zich in imponeerende beelden voor ons oogwe daalden af in de mijnschacht tot op 1000 meter diepte en zagen daar het mijnwerk in zijn geheelen omvang: de mooie formaties der kalizouten, de verschillende lift- hallen, zoowel onder-als bovengronds, voor welker bediening enorme electro- motoren kracht leveren. Alles en alles zeker in woord en beeld een voor den boerenstand zeer leerzame avond. De WelEerw. heer Pulles, eveneens in de zaal aanwezig, bracht een woord van dank aan den heer Balk, voor het gebodene en een woord van lof aan den heer Willemse, hoofd der school en landbouwleeraar alhier, aan wiens initiatief wij dezen avond dankten. Eenige vragen werden door den heer Balk beantwoord en deze gaf hierop nog een korte, maar krachtig satyrieke voorstelling van den boer, die niet met zijn tijd meegaat en zoodoende den vooruitgang tegenwerkt. De voorzitter, de heer van Huiten bedankte ten slotte spreker en uit voerder voor de verschafte leerzame uren en sloot de vergadering met den christelijken groet. NIEUWKUIK. De tooneelvereeniging .Kunst na arbeid" besloot dit jaar in het nieuwe vereenigingsgebouw, een tweede groote uitvoering te geven. Zonder bijzondere omstandigheden zal deze uitvoering plaats hebben met Paschen a s. Gedurende de afgeloopen maand Februari werd op het postkantoor al hier voor de Rijkspostspaarbank inge legd f 7727,58, terugbetaald f4072.49. Als bijzonderheid kan gemeld worden, dat de landbouwer P. reeds nu asperges van den kouden grond heeft gestoken en afgeleverd. Op initiatief van het Wit—Gele Kruis alhier is jl. Maandag hier eene moedercursus geopend. Naar we vernemen, wordt deze cur sus gegeven door Mej. Janssen uit Vlijmen (vroedvrouw) en is het aantal deelneemsters nogal groot. CAPELLE. Voor het op Hemelvaart- dag alhier te houden muziek-en zang- concours ter viering van het 15-jarig bestaan der gemengde zangvereeniging „'tRozeknopje" hebben zich reeds ver schillende vereenigingen laten inschrij ven. Het feestterrein is gelegen aan de Nieuwevaart vlak bij het station Capelle- Nieuwevaart. Het uitvoerend comité is ijverig in de weer om metdenoodige werkzaamheden tijdig klaar te zijn. In de plaats van den heer Hoorn stra, die naar Bodegraven is vertrokken, is tot assistent-directeur der Coöpera tieve Stoomzuivelfabriek „De Toe komst" alhier* benoemd de heer J. Eizinga uit Scharnegoutum. De gemengde zangvereeniging „het Rozeknopje" zal op Woensdag, 10 en Donderdag, 11 Maart as. voor haar leden en geintroduceerden in de zaal van den heer L. F. v. Dongen alhier, onder leiding van den heer N, Snijers uit Raamsdonksveer, haar twee de winteruitvoering geven. Naast eenige zangnummers bevat het programma ter afwisseling een 4-tal komische voor drachten. Jl. Vrijdagavond hield de Chr. schoolver. a.d. Loonschendijk haar ge wone jaarvergadering in het school gebouw aldaar. De leiding berustte bij het hoofd. Uit de verslagen van den secretaris en penningmeester bleek, dat het met de school gunstig gaat. De aftredende bestuursleden A. v.d-, Poorte, P. Spierings, A. Huijsman en B. Ver hoeven werden herbenoemd. Allen namen deze benoeming aan. RAAMSDONKSVEER. Uit het Jaar verslag van het Groene Kruis bleek, dat over 1925 de inkomsten hadden bedragen f 2745,33. Doordat de ver eeniging 2 maanden zonder zuster was geweest, was er een voordeelig saldo. Het aantal contribuanten bedroeg 388. De Zuster legde 2194 bezoeken af. Tot afgevaardigde naar de ver gadering der Prov. Ver. „Het Groene Kruis" werd benoemd dhr. Sneep. Dhr. v. D. kwam met zijn motor zoodanig te vallen, dat opneming in het Ziekenhuis noodzakelijk was. Een kind van dhr. R. kwam al spelende onder een giek terecht. Zwaar gewond moest het onder geneeskundige behandeling worden gesteld. GEERTRUIDENBERG. Gedurende de maand Febr. passeerden door de rolbrug alhier 1868 vaartuigen met een gezamenlijken tonneninhoud van 181923 ton. Vrijdagavond 1.1. hielden 't college van Burgemeester en Wethouders en de slagers onzer gemeente, ten raad- huize een bespreking over het al of niet slachten in het te bouwen abattoir te R'veer. Vier van de vijf slagers gaven er de voorkeur aan, in eigen slachtplaats hun vee te slachten, daar volgens sprekers deze aan alle hy giëne voldeden en naar de eischen des tijds en die der wet zijn of worden ingericht Besloten werd om niet bij het abattoir te R'Veer aan te sluiten. De R.K. Metaalbewerkersbond, afd. Geertuidenberg, zal Donderdag avond in het gebouw der R.K. Militaire vereeniging alhier een vergadering houden. De R.K. Dansclub O. O., geves tigd in hotel Santbergen heeft met het oog op de Vasten besloten de feestelijke sluiting van'de cursus 1925 —'26 uit te stellen tot na Paschen. Het bouwen van een winkel met auto-garage en woonhuis, voor reke- ning van den heer %J. Bakx alhier, is onderhands opgedragen aan den heer Rovers te Made. De Predikbeurten in de Nederl. Herv. Kerk alhier zijn voor de maand Maart vastgesteld als volgt '7 Maart des voorm. 10 uur Ds. M. de Jong van Terheyden en des avonds 6 uur Ds.'J. Vink van Drimmelen. 14 Maart des nam. 2.30 uur Ds. Mudde van Made. 21 Maart des v.m. 10 uur Ds. J. Vink van Drimmelen. 28 Maart des nam. 2.30 uur Ds. Plaatsman van Hooge—Zwaluwe. Openbare vergadering van den Raad der Gemeente Geertruidenberg, op Vrijdag 5 Maart 1926, des namid dags twee uur, in het Gemeentehuis alhier. Te behandelen zaken: 1. Mededeeling Proces-verbaal kasop name bij den Gemeente-Ontvanger over het vierde kwartaal 1925. 2. Vaststelling kohier Hondenbelasting 1926. 3. Verzoek tot machtiging tot het hou den van jaarlijksche verpachtingen en gewone aanbestedingen. 4. Voorstel tot vaststelling van een verordening tot heffing eener belas ting op vermakelijkheden. 5. Rapport Vleeschkeuringscommissie. 6. Benoeming Stembureau. 7. Ingekomen Stukken. 8. Rondvraag. Gedurende de maand Febr.'is er op het kantoor der rijkspostspaarbank totaal ingelegd f 10226,11 en terug betaald f 12097,—. Maandagavond 11. is in hotel Cen traal, ten overstaan van notaris Hartog van Ark, voor rekening van J. v. d. Elshout, ingezet het winkel en woon huis in de Baandestr. voor f 5100,— door Broeke uit Wagenberg en het magazijn, gelegen in de P.N.E.M. straat voor f 1500,—, doo«* van Iersel uit Raamsdonksveer. MADE. Dé landbouwer T. verloor dezer dagen een bedrag van f 50. Ge lukkig kwam een en ander in handen van een eerlijk man zoodat T. spoedig in het bezit was van het verloren ge noemde geld. Het perceel weiland gelegen in de Prinsenpolder groot 94 A. eigenaar A. S. Segeren, dat op 20 Febr. is in gezet door G. v. Oorschot voor f 2150 is bij toeslag toegewezen aan D. Heil voor f 2250. Door den Minister van Oorlog is aan den dienstplichtige der lichting 1926 S. P. van Dongen wegens kost winnerschap vrijstelling van den dienst plicht verleend voor den tijd van 2 jaar. BREDA. Onder groote belangstelling van het publiek heeft Maandag half negen de officieele opening van de in den Belcrumpolder nieuw ingerichte veemarkt plaats gehad. Onder de aan wezigen waren het voltallige collége van B. W. van Breda, bijna alle ge meenteraadsleden, mr. Van Lanschot, burgemeester van 's-Hertogenbosch B. en W. van Teteringen, bijna alle leden van de veemarktcommissie, de directeur vanden vleeschkeuringsdienst de heer Meijer; andere directeuren van gemeentebedrijven, de voorzitter der Kamer van Koophandel voor West- Noord-Brabant, de heer P. v. d. Bigge- laar; het Tweede Kamerlid de heer Jac. Vos, de heer Trompetter, voorzitter van den Nederlandschen bond van veehandelaren; de heer Van Tilburg, voorzitter der afdeeling Noord-Brabant van dezen bond, benevens tal van afgevaardigden van boerenbonden, slagersbonden, enz. In zijn openingsrede gaf de burge meester mr. Van Sonsbeek, een over zicht van wording der veemarkt en bracht hij dank aan allen, die aan haar tot standkoming hebben meegewerkt, in het bijzonder aan de veemarktcom missie en aan de directeuren der be drijven, de heeren Meyer en Elich. Voorts aan het gemeentebestuur van Teteringen, op het grondgebied waar van de markt gelegen is, voor de pret tige samenwerking. Hierna voerden het woord de heer Oomen, voorzitter van den kring Breda van den Noord-Brabantschen Christe lijken Boerenbond Van Tilburg, voor zitter van de afdeeling Noord Brabant van den Bond van veehandelaren Van den Biggelaar, voorzitter van de Kamer van Koophandel voor West Noord-Brabant; Sips, voorzitter van de slagersvereeniging te Breda; Trom petter, voorzitter van den Nederl. Bond van veehandelaren, die de hoop uit sprak, dat de Belgische kooplui weer spoedig op onze vaderlandsche markten en ook op deze markt mogen verschij nen. Tenslotte sprak nog de heer Meijer, directeur van denvleeschkeuringsdienst die den burgemeester den sleutel van de poort overreikte. Om halftien opende de burgemeester de hoofddeur der nieuwe Bredasche veemarkt. Om 10 uur waren aangevoerd 12 paarden, 256 runderen, 55 varkens, 31 kalveren, 197 biggen en 1 geit. 's HERTOGENBOSCH. Bij den ge meenteraad is een verzoek ingekomen van de N. V. Van den Bergh's Stoom schoenfabriek, om terugbetaling van de over de jaren 1922—1925 betaalde zakelijke bedrijfsbelasting Dit verzoek wordt gebaseerd op het feit, dat in de verordening een bepaling is opge nomen, die voor het vaststellen van den maatstaf voor de heffing van de belasting voor het gemiddelde aantal arbeiders regelen aangeeft, welke in strijd zijn met het voorschrift der wet. Ook andere ondernemingen zullen restitutie van de betaalde belasting vragen. NIEUWS ÜrFHEUSDEN. Heusden, 2 Maart '26. Met ingang van 1 Maart is de prijs der volle melk met 1 cent per Liter verlaagd en gesteld op 12 cent. De Christelijke Jongelingsvereeni- ging is voornemens haar Jaarvergade ring te houden op Zaterdag 13 Maart waarbij tevens een feestavond wordt georganiseerd en ook niet-leden mogen tegenwoordig zijn. ADVERTEERT in dit blad, dat in de Langstraat en Omgeving ALGEMEEN gelezen wordt.

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 3