KANTONGERECHT. j&.s Donderdag Goedkoope V/sokdag. Ingezonden Mededeelingen. Voor Allen die Sukkelen met Verstopping of moeilijken en on- regelmatigen Stoelgangzijn Mijnhardt's Laxeeriabletten onmisbaar. Zij wer ken vlug en radicaal en veroorzaken niet de minste kramp. Doos 60 ct. Bij Apoth en Drogisten wat zelfs VI. beweerde van niet. De scheidsrechter bleef echter bij zijn verklaring en zoodoende werd de stand 2-1 waarin geen verandering meer kwam. Quick 2 wist van RWB2 met 3—1 te winnen. w. s. c. Zoo als we vreesden is R.W.B. met een nederlaag uit Oisterwijk terugge keerd. Aanstonds na het begin is R.W.B. overwegend sterker wat tot de rust zoo heeft voorgeduurd te eerste minuut maakt R.W.B. een mooi doelpunt doch wegens een zeer aanvechtbare buiten spelbeslissing was dit de eerste strop voor de R.W.Bers, want het punt werd geannuleerd. R.W.B. bestookt steeds het O doel, waar men met kunst en vliegwerk en corners doelpunten voor komt daarbij wordt er veel getalmd met schieten. Hoe goed het binnen- trio ook speelde, er kwam geen doel punt mede, doordat men niet door tastend genoeg was. Met de weinige doorbraken van O. had onze verdedi ging absoluut geen moeite. Toch komt uit een geharrewar voor ons doel het lste doelpunt voor O, terwijl even daarna door een zeer ernstig misver stand O als 't ware een 2e goal cadeau krijgt, rust 2—0 voor O Na de rust was het spel meer verdeeld, spoedig maakt uit een voorzet van rechts de midvoor een tegenpunt doch hierbij is het gebleventot zelfs onze achter spelers waren op'tO.-doel mede aan het schieten, doch niets mocht lukken. Einde 2—1 voor O, wat echter even goed 3—0 voor R W.B. had kunnen zijn. R.W.B. II Waalwijk II 3—1. Zon dag 7 Maart R.W.B.—H E C. dus de eerste plaatselijke ontmoeting in 1926. Indien onze voorhoede wat meer schot vaardig en doortastend voor het doel is, kan er best een goed resultaat be reikt worden. Onze verdediging is vol komen voor haar taak berekend. We hopen In het blad van a.s. Zaterdag op dezen belangrijken wedstrijd nader terug te komen. Direct na den aftrap ontwikkelt zich een vlug vinnig spel, waarin beide doelmannen aan den tand gevoeld worden. Bij een schermutseling voor het Good-Luck-doel. komt de keeper met den bal te vallen; 'n Wittouck-speler, welke de keeper de bal uit de hand wil schoppen, schopt ernstig tegen de keeper, waardoor het spel eenige minuten gestaakt wordt. Na ongeveer 20 minuten spelen krijgt Good-Luck een corner te nemen, welke door de middenvoor keurig wordt ingekopt. Direct hierop weer een corner, welke via 't hoofd van de rechtsbinnen in 't net vliegt. Na ongeveer drie minuten krijgen we weer achtereenvolgens drie corners, waarvan de laatste weer prachtig benut wordt 3 0 Nu is Wittouck aan de beurt en maakt 3—1 De rechtsbuiten krijgt nu eenige prachtkansen, maar alle gaan keihard naast. Met dezen stand komt de rust. Na de rust geeft Good-Luck prachtig open spel, maar de Wittouck doelman werkt keurig en gelukkig. Maar Good- Luck weet achtereenvolgens toch nog drie goals te nemen, waarbij twee prachtballen van den rechtsbuiten, die zoo z'n blunders van voor de rust schitterend rehabiliteerde. Met een 6—1 overwinning komt het einde aan Good-Lucks laatsten thuiswedstrijd. Scheidsrechter Pijnenburg leidde uitstekend. De zwaarste strijd komt nog, n.l. naar Boeimeer. Good Luck II W.D.C. UIvenhout en zal zoodoende z'n kleine kans op 't kampioenschap verdwijnen, daar St. Wtllebrordus II pas 2 verliespunten heeft tegen Good- Luck II 9. Met de rust leidde Good-Luck II met 0—1. Geertruldenberg I verloor te Breda met 7—0 van de kampioens- candidaat der afdeeling „Het Wapen van Breda I". Geertruidenberg rest nu nog een thuiswedstrijd n.l. tegen Internos II Breda. KERKNIEUWS. Lourdes, Lisieux, Parijs. De 7de Bedevaart van „Roomsch Nederland" gaat dit jaar van 1—9 Juni naar Lourdes. Om de lange reis te onderbreken, blijft, men een dag en een nacht te Parijs. De dag in Parijs wordt besteed met een bezoek te brengen aan Versail les en In den namiddag aan de beroemde basilliek van het H. Hart van Jezus op de Mont Martre. Zij die zulks ver langen, kunnen dien dag onder geleide een bezoek brengen aan het graf van de H.Theresia van het kind Jezus te Lisieux. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door den ZeerEerw. Heer Chr. Ver- bunt, Pastoor te Zeeuwsch-CIinge, geestelijke gedelegeerde van deze Bedevaart. AGENDA. WAALWIJK. Donderdagavond 7 uur Cursusles .Eerste Hulp bij Ongelukken" in de Openbare School Stationstraat. Donderdagavond 7'/3 uur repetite voor de aspiranten en 8'/2 uur voor de leden van „Kunst en Kracht". Donderdagavond 8'/'2 uur repetitie Gem. koor, Liedertafel „Oefening en Vermaak". GEMENGD NIEUWS. verloor met 3—1 van Een drietal jongens uit Neeritter, die Zondagavond over de Belgische grens eenige café's hadden bezoeht kregen aldaar onderling ruzie. De 17- jarige H. uit Neeritter bracht met een mes den 17-jarigen v. d. V. een wonde toe, welke den dood tengevolge had. De 21-jarige P. eveneens uit Neeritter, werd zwaar verwond, hij werd naar het gasthuis te Maeseijck overgebracht. De vermoedelijke dader H. werd door de marechaussee ten huize zijner ou ders uit zijn bed gelicht en gearres teerd. Omtrent het drama, dal zich Zondagavond te Heerlerheide heeft afgespeeld, kunnen wij nog het vol gende melden Tegen elf uur vervoegden zich in café „Berkelrode" twee personen om bier. De caféhouder, een Tsjech, wei gerde, omdat de personen dronken waren met de mededeeling, dat hij ging sluiten. De mannen bleven bier eischen en gingen ten slotte den caféhouder met stoeien te lijf. Het gevecht ver plaatste zich naar een kamer en keu ken In de keuken wilden de vechters bazen den Tsjech andermaal bewerken. Toen greep hij een revolver en schoot. De Pool stortte in de kamer neer, de Yoego Slaviër vluchtte naar het café, maar ook hij viel neer. Geestelijke en geneeskundige hulp was spoedig ter plaaise. Beiden werd nog het H. Olie sel toegediend, dr. Kools kon slechts den dood constateeren. De caféhouder meldde zichzelf bij de politie aan en zeide in staat van wettige zelfverdediging gehandeld te hebben. Het parket uit Maastricht stelde Maandag een onderzoek in. De sneltrein, die 's avonds even vóór negen uur uil Parijs naar Belfort vertrekt, Is Vrijdagavond op ongeloo- felijk brutale wijze beroofd, ongeveer 700 000 frank is er gestolen, geld dat in hoofdzaak bestemd was voor de uitbeialing, den volgenden dag, van het maandloon van spoorwegpersoneel. Toen de trein het station Ermenonville gepasseerd was, duidden een rood licht op de lijn en knalsignalen, dui delijk aan dat de trein moest stoppen. Zoo geschiedde en het treinpersoneel deed wat in zoo'n geval gedaan moet worden, maatregelen treffen, eveneens door licht en knalsignalen, opdat de trein vanachteren niet kon worden ingeloopen door een achter hem aan komenden trein. Toen het roode licht, dat voor den sneltrein Parijs—Belfort onveilig beteekende, verdween, ver volgde de trein zijn weg, maar niet lang daarna stopte hij weer, daar er nu iets aan de remmen haperde. Weer werden de voorgeschreven maatregelen genomen om inrijding van achteren te verhoeden. De hoofdconducteur had daarbij zijn post in den voorsten wagen, waar het geld werd bewaard, verlaten. Toen hij er terugkeerde was het geld, dat in twee leeren tasschen was gepakt, verdwenen. Men vreest, dat een complot van menschen, die bij den spoorwegdienst zijn betrokken of vroeger bij de Oos- ter-maatschappij in betrekking zijn geweest, den roof hebben gepleegd. Zaterdagavond 9 uur is een poet ser der Nederlandsche Spoorwegen op het emplacement te Breda door een rangeertrein aangereden, tengevolge waarvan hij onder de wielen geraakte, de linkerhand werd hem afgereden. Zondag is een kind van ander half jaar van J. Wunderink, uit de Ziekenhuisstraat te Almelo, in een zuurtje gestikt. Te Heemstede is het vierjarig zoontje van B. J. D. in een regenpul gevallen en verdronken. Gistermorgen half elf heeft de politie brand ontdekt in de kappers zaak van den 38 jarigen W. C. N. aan den Dam te Schiedam. Er bleek nie mand thuis te zijn. De politie heeft zich door het stukslaan van een ruit toegang verschaft. De brand woedde in een achter den winkel gelegen ver trek en is door de politie en eenige burgers met water gebluscht. Ver schillende omstandigheden deden ter stond brandstichting vermoeden. Zoo werden in petro eum gedrenkte lappen aangetroffen en de brand bleek in een bed ontstaan te zijn. De Schiedamsche recherche heeft den kapper te 's-Gra- venhage aangehouden en naar Schie dam op transport gesteld Later is hij naar het huis van bewaring overge bracht. Toen gisteren de 47 jarige mevr. K van de Nieuwe Rijn te Leiden naar de kerk wou gaan. is zij van de trap gevallen. Zij kreeg een schedelbreuk en is overleden, Te Enkhuizen is Zondag tenge volge van gasverstikking overleden de meubelmaker A. M. van der Glas, oud 25 jaar, geboren te Rotterdam. Men vond den man Zaterdag bewusteloos in zijn kamer. De gaskraan was niet goed gesloten. Zonder het bewustzijn teruggekregen te hebben, is hij in het ziekenhuis overleden. Uit New-York wordt gemeld, dat verschillende gebeurtenissen, die den laatsten tijd te New-York. Chicago en Philadelphia hebben plaats gegre pen een schril licht werpen op de toenemende criminaliteit in de groote steden van de Vereenigde Staten Te New—York heeft de politie Zon dagnacht bij haar wekelijksche razzia niet minder dan duizend misdadigers en prostitpé's in verschillende drank huizen aangehouden. Zondag heeft Smith, de gouverneur van New—York een commissie benoemd, die rapport moet uitbrengen over de toenemende criminaliteit en over de wijze van be strijding. Te Washington heeft generaal Dawes een petitie van de burgerij van Chicago aan den Senaat overhandigd, welke aandringt op bescherming van de federale autoriteiten tegen de benden van valsche spelers, misdadigers, ver- koopers van narcotica en prostitué's, die, volgens het verzoekschrift, onder bescherming van de politie, een schrikbewind uitoefenen. Te Chicago is Zondag het 41ste slachtoffer begraven van degenen, die de laatste 10 dagen zijn vermoord. In het verzoekschrift van Dawes c.s. wordt gezegd, dat Chicago in handen is van een bewind van zwendelaars' die de burgerij schatplichtig gemaakt hebben. Menschen worden op last van deze terroristen vermoord of ontvoerd en de benden van misdadigers worden gesteund door schatrijke handelaars, die daardoor hun zaken kunnen blij ven drijven Geheime brouwerijen en distilleerderijen worden onder bescher ming geexploiteerd en de politie wordt betaald voor de bescherming, die zij J verleent. Bij een banket ter eere van den districts-attorney, aldus Dawes c. s., op kosten van de misdadigersbende werden diamanten en auto's onder de politie en de politici verdeeld. Een fantastisch bericht wordt uit Madrid aan het Journaal gezonden. De koning en de koningin van Spanje zouden van plan zijn een vliegtocht naar Zuid-Amerika te ondernemen. Tien watervliegtuigen moeten, volgens den berichtgever van het i Parijsche blad, voor den tocht van het konink lijke paar en het gevolg in orde zijn gebracht. Primo Rivera en nog enkele ministers zouden ook van de partij zijn. Te Ziegenhain bij jena heeft in den nacht van Maandag op Dinsdag een bakker zijn vrouw en drie kinde ren met een ijzeren staaf doodgeslagen. Men vermoedt dat de man, die nog maar 2 dagen in de gemeente woonde ineen vlaag van waanzin heeftgehan- deld. De moordenaar heeft na het plegen van de misdaad zijn woning verlaten. Tot dusver is men er niet in geslaagd hem op te sporen. Men seint uit Amsterdam; Hedennacht is in de lange Netel bij de Warmoesstraat een man zoodanig met een dolk toegetakeld dat hij heden morgen aan de bekomen verwondingen is overleden. Het slachtoffer is de on geveer 30 jarige Donker wonende in de Jonkerstraat. De man heeft na een woordenwisseling met eenige kamera den in een café aan de Lange Niezel op straat gekomen een hevige twist gekregen, die ontaard is in een steek- parlij. Donker is met een dolkwonde in den onderbuik opgenomen en is daarop naar 't ziekengasthuis vervoerd waar hij hedenmorgen 6 uur overleed. Als de dader is aangewezen de 26- jarige C., die met zijn jongeren broeder door de politie is gearresteerd. Het dolkmes is vermoedelijk in 't water van de O. Z.—Voorburgwal geworpen. Het Bossche Hof, dat heden uit spraak moest doen in de strafzaak tegen den gewezen gemeente secretaris van Bergenopzoom, heeft de uitspraak uitgesteld tot 15 Maart a.s. Het Hot overwoog alsnog te hooren de beiden getuigen, die eveneens door de Bredasche Rechtbankwarengehoord, n. 1. mevrouw De Meulemeester en den hoofdcommies Geirnaerdt. LAND- EN TUINBOUW. WAT ELKE MAAND TE DOEN GEEFT. (Ie helft Maart) Nadrak verboden. Nu de tijd der voorjaarsbemesting weer aanbreekt, denken we aan de klacht in sommige streken over het z.g. „zwart" in de aardappelenenkelen noemen het „roest". Men treft het aan op gescheurd grasland op de klei. De planten sterven vroeg af, soms maan den te vroeg; de bladeren worden eerst sterk zwartvlekkig en loodglans achtig. daarna bruin. De knollen wor den bij het kooken zwart. Proeven, die genomenzijn, deden zien, dat perceelen, bemest (behalve met zw. ammoniak en super) met patentkali, vrij bleven van de „zwartziekte"de stukken, welke geen patentkali ontvingen zagen er treurig en doodziek uit. Men gaf 700 tot 1000 K. G. p.k. per bunder met succes. Bij een gift van 200 of 400 K. G. bleef de ziekte niet uit. al was ze minder. Gebrek aan kali scheen derhalve de oorzaak te zijn Het ontsmetten van graanzaaizaad is meer en meer eisch geworden sedert de dorsch machine rondgaat van boer tot boer, de machine is gebleken een besmettingshaard te zijn, b. v. van steenbrand in de tarwe. Het ontsmet ten geeft belangrijk voordeel en moet algemeene toepassing vinden. Zeer aanbevelenswaardig hiervoor is „Ger- misan" het Landbouw Comité heeft den Minister van Financiën verzocht om aan dit preparaat, dat genoemd wordt het belangrijkste ontsmettings middel van zaai-en pootgoed vrijdom van invoerrecht te verleenen Ieder make dus van dit middel gebruik. Telkens weer blijkt, dat er op tal van boerderijen geen goed drinkwater is hetgeen zich wreekt in het bedrijf, en gezondheid van mensch als van vee. Drinkwater moet aan de volgende voor- waarden voldoen 1 het moet klaar en helder zijn, en ook helder blijven als het aan de lucht is blootgesteld: 2 het moet. kleurloos zijn: 3 het moei smaakloos zijn, eenzoogenaamd „zoeten smaak" hebben4 het moet vrij zijn van schadelijke bestanddeelen. Zorg op uw boerderij voor goed drinkwater, b. v. door laten slaan van een goede pomp. Laat uw drinkwater, ook voor 't vee onderzoeken! Vele apothekers belasten zich hiermeekostèn plm. een rijksdaalder. Ook in den hof beginnen de werk zaamheden weer te komen. Ook daar wordt naast stalmest reeds veel kunst mest gebruikt. Echter wordt er nog veel te veel „gegierd en gebeerd". Men geeft dan geen plantenvoedsel (verrotte mest), maar een stinkende, vieze massa waarmee vaak de groen- tenbedden en later de groenten zelf rijkelijk gedrenkt worden. Zoo wordt het menschenvoedsel bevuilden besmet. Vooral is dit het geval met spinazie. De groente wordt „gedreven", groeit snel maar is hygiënisch vies, onverzorgd. Wie een eigen tuin heeft, kweeke voor zijn gezin velerlei groenten en vruchten. Op het ruime gebruik daar van wordt in de laatste jaren zeer aangedrongen, minder vleesch, méér groenten Wat is de werking er van Asperges reinigen het bloed. Selderij werkt gunstig op het zenuwstel en bestrijdt de zenuwkoortsen. Tomaten zijn goed voor de lever. Rapen geven eetlust. Salade v'erfrischt. Loof prik kelt den bloedsomloop en wekt de vorming van speeksel en maagsap op. Ajuin versterkt het spijsverteringska naal en Alsem den bloedsomloop. Suikerij of cichorei zuivert het bloed. Rhabarber verdrijft de gal en bevor dert den stoelgang. Op drogen grond is het spitten be gonnen. Men legt de erwten voor de noodige opvolging Als men niet vreest voor nachtvorst, dan kan men een gedeelte uit den bak ook uitplanten, ze kunnen wel tegen een nachtvorstje en geven den strijd niet spoedig op, maar ze worden er ook niet beter van. Men zet de jonge plantjes in dubbele rijen, drie bij elkaar op onderlingen afstand van 5 c.M., de rijen 15—20 c.M. van elkaar. De afstand tusschen de bedden is gewoonlijk een Meter, past men tusschenculturen toe dan 1.40 M., later kan men er dan stokboonen of augurken tusschen zetten. Men kan over het erwtenstroo de augurken laten ranken, die dan een droge ligging hebben en minder gevaar hebben voor ziekte. Waar erwtenrijs moeilijk te krijgen is, of nogal prijzig kan men kruis- of kippengaas bezigen, aan flinke palen bevestigen en strak aanhalen. De plantjes groeien er flink tegenop maar bij wind of regen slaan ze er licht overheen, waardoor de stengel knakt en de opbrengst geschaad wordt, 't Best lijkt ons een erwtensoort of variëteit te nemen die niet te hoog wordt, b v. de Meidopper. 't Was in Februari nog te koud en te nat om in den vollen grond wortelen te zaaien, zoo mogelijk doe men het dan nu, mesten met ouden stalmest of kunstmest en den grond flink diep omwerken, 't Zaad kan men te voren in aanraking brengen net vochtig zand, waarmee het later wordt uitgezaaid. Ook laat men het wel een etmaal (24 uur) voorkiemen in water en hangt het dan in een zakje op in den koestal, waar een kamertemperatuur heerscht. Zaai tegelijk met de wortelen wat slazaad uit, later worden de slaplant- jes verplant. Radijs kan men uitstrooien tusschen de erwtenbedden, ook een rijtje spinazie of raapstelen. Groote boonen legt men in eenige rijen, en uit den bak brenge men de jonge planten naar buiten. A. G. V. te Drunen overtr. Mot. en Rijw. Regl. f 0,50 of 1 w. tuchtschool. C. J S. te Tilburg alsv. f 3 of 1 w. tuchtschool. B. D. te Waspik, alsv. f 1 of 1 dag. A, P. K. te Eethen alsv. f3 of 2 d. W. M. P. te Baardwijk, A. M. v. B. te Kaatsheuvel en W. J M. Th. te Dongen allen alsv. ieder f5 of 3 d. H. W. G. zwer vende, dronkenschap, 3 weken hech- tenls. M. B. te Kaatsheuvel, alsv. f 10 of 5 d. M. H. H. te Waalwijk en M. K. te Vlijmen, alsv. ieder f 15 of 10 d. J. v. d. B. te Waalwijk overtr. pol. verord. f 0,50 of 1 d. J. D. G. L. te Waalwijk, alsv. f 10 of 5 d. W. C. te Kaatsheuvel, overtr. Leerplichtwet f 2 of 2 d. P. H. zwervende, overtr. woonwagenwet f5 of 3 d. A. v. d. Z. te Kaatsheuvel, strooperij, 5 dagen gevangenisstraf. A. V. te Wijk. overtr. mollenwet f 2 of 2 d. W. M. F. V, te Baardwijk, dier noodeloos pijn veroorzaken f 10 of 5 d. J. P. te Capelle, baldadig heid, f 10 of 5 d. ABONNEERT U OP EN ADVERTEERT IN DIT BLAD. ADVERTENTIëN. Voor de zeer talrijke blijken van belangstelling, ondervonden bij gelegenheid van onze 40-Jarige Echtvereeniglng, betuigen ondergeteekenden hun welge- meenden dank. 36102 M. DIDDEN. A. M. DIDDEN-Timmermans. Waalwijk, St. Crispijnstr. 100. 3 Maart 1926 Set nu OiscA ALLES le KWALITEITVISCH. De prijzen zijn ais volgt Schol vanaf 14 ct. p. pond. Schelvisch 12 Kabeljauw vanaf 15 ct. p. pond. Riviervisch 20 TARBOT EN TONG. VERSCHE HARDE LEVERS 40 cent per pond. Koopt geen panharing, neemt proef met onze ZUIDERZEE- BOKKING 6 ct. per stuk. Verder vele soorten GEROOKTE VISCH. REUZEN-SPEKBOKKING 3 voor 20 cent. Komt zien en neemt proef. Beleefd aanbevelend, 36103 JOS. VAN DER HAAR, Stationstraat 85. W.8.C.—DEVO, de belangrijke ontmoe ting. welke wélliclit eene beslissing kan ge ven omtrent bet. kampioenschap in (leze af- (leeling. zal a.s. Zondag op bet W.S.C'.-ter- rein plaats vinden. Met stijgende belang stelling wordt deze kamp. die vooral voor onze plaats van zooveel belang is. dan ook tegemoet gezien en zullen wij a.s. Zaterdag hierop nog-even terugkomen. W.S.C.Baardwijk eindigde, zooals wel te voorzien was, in eene overwinning voor de thuisclub, doch hadden \vy ons nW kun nen indenken: dat (le bezoekers zoo'n groote nederlaag te slikken kregen. De cijfers li ft behoeven wellicht geene nadere toelich ting. I)e geheele wedstrijd was uitsluitend een strijd tusschen WSG-aanval en de ver dediging van Baardwijk. Reeds met de rust, tegen den stormwind inspelend, welke pal over de lengte zijde van liet terrein stond, noteerde WCS reeds een 80 voorsprong, om in de tweede speellielft hieraan nog drie doelpunten toe te voegen. Al was de tegenstand van Baardwijk niet zoo enorm groot, toch deed het ons oen ge noegen dat de W.S.C.-spelers allen met volle animo speelden. Het spel werd goed openge houden, waarmede dan ook indirect succes behaald werd. Thans zullen de zwarthemden zich moe ten voorbereiden op den grooten strijd, wel ke hen a.s. Zondag te wachten staat, 11.1. W. S.C.—DEVO. H. E. C. Doordat liet „I)evo"-terrein onder water stond, kon de wedstrijd DEVOH.E.C. j.l. Zondag niet doorgaan. Het programma voor a.s. Zondag luidt: R.W.B. I—H.E.C. I. H.E.C. IIKaatsheuvel II. Waalwijk III—H.E.C. III. RW.B. III—H.E.C. IV. GEERTRUIDENBERG. Good-Luck I speelde tegen Wittouck 1 Breda. Het NcderloMdsche elftal. De Nederlandsche elftalcommissie onder vindt eenigen tegenspoed. Buitenweg kan morgen in den oefenwedstrijd nog niet uit komen. docli bovendien is Van der Meulen j.l. Zondag aan zfln knie geblesseerd, ten ge volge waarvan liy morgen in Haarlem niet zal meespelen. Men vertrouwt er echter op dat beide spelers voor 14 Maart weer geheel hersteld zfln. liet Duitsche elftal. Voor de op 18 April a.s. in het stadion te Dusseldorf te houden wedstrijd Duitschland Nederland Is door de Duitsche elftalcom missie voorloopig het volgende elftal samen gesteld Stulilfaut (F. C. Nürnberg) Miiller (S. V. FUrth) en Kugler (F. C. Nürnberg) Hagen (S. V. Fiirth), Kohier (S. C. Dresden) en Heidkanip (8. C. 09 Dusseldorf) Rudolf (T. R.U. Dusseldorf), Lueke (T.R.U. Dusseldorf) Seiderer (S.V. Fiirth), Harder (Hamb. S.V.) en Aseherl (S.V. Fiirth). Men is liet er over eens, dat de verdedi ging zeer sterk is, ook van Köhler als spil heeft men goede verwachtingen. Hy heeft in den laatsten ttfd voor zflne veroeniging uit stekende wedstrijden gespeeld, bovendien in liet vertegenwoordigend elftal van Midden- Duitschland een rol van beteekenis gespeeld. In den aanval heeft men minder vertrou wen. Ascherl, de linksbuiten, moet evenwel in de laatste wedstrijden uitstekend gespeeld hebben. Op den ochtend voor den wedstrijd heeft de offlcieele ontvangst van de spelers dooi de gemeente Dusseldorf plaats. Des avonds zal eeji Dultsch-Nederlandsehe avond gehouden worden. Uitspraken Kantongerecht Waalwijk, d.d. 25 Februari 1926.

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 6