in hotel Santbergen. Onder voortreffe lijke dansmuziek en gezellige stemming was 't natuurlijk zoo 12 uur en 't einde gekomen. De dansclub O. O. kan weer terugzien op een uitmuntend geslaagd bal. Zaterdag 10 April a.s. geeft het personeel der P.N.E.M. een uitvoering in de groote zaal van hotel Centraal. Het personeel der P.N.E.M. uit 's Her- togenboscli zal hieraan medewerken. Aan de Rijkspostspaarbank alhier werd over de maand Maart ingelegd 6581.47 en terugbetaald 13561.66. Het laatst uitgegeven boekje is 5968. De sociëteit „Vriendenschaar", ge vestigd in hotel Jansen, zal Zaterdag 10 April haar eerste bal geven. MADE. Aan de autobusdienst van Made—Oosterhout werd door laatst genoemde gemeente f 200 subsidie toegekend. Gisteren werd ten overstaan van Notaris van Meerwijk in het café van J. v. d. Steen ingezet een huis met bouwland en dennebosch van de Wed. W. de Reijer gelegen op Haasdijk. Koop 1 Huis f 1100 door W. Maas Koop 2 Bouwland en Dennebosch f1600 door den heer Tabak. Woensdag 31 Maart had de sluiting plaats van den Handelsavond cursus voor volwassenen. Van de 28 deelnemers waren er 25 present en 2 afwezig met kennisgeving. Slechts 1 cursist had den cursus tusschentijds verlaten. De heer Laarakker, door wien deze cursus gegeven is, dankte de cursisten voor hunne trouwe opkomst, den ijver waarmede zij de lessen volgden, de goede orde en de aangename samen werkihg, waardoor zich het ge- heele verloop van den cursus ken merkte en zeide aan de deelnemers van dezen curcus zijn hulp toe indien zij de opgedane kennis en kunde wilde toepassen in eigen bedrijf Voorts werd mededeeling gedaan dat zoo mogelijk een volgend jaar de cursus zou worden voortgezet en aangevuld met eenige lessen in handelskennis en Handels rekenen. Ned. Handelscorrespondentie en Handelsrecht. Daarnaast zou dan met een nieuwen cursus begonnen worden. Van deze mededeeling werd met veel belangstellingkennisgenomen. Hierna nam een der cursisten de heer L. Nollen het woord en dankte den heer Laarakker namens zijn mede cursisten voor de aangename wijze waarop de lessen waren gegegeven. De woorden van den heer Nollen werden met algemeen applaus begroet. Naar we uit goede bron vernemen is de heer P. de Bak benoemd als lid van het R.K. Kerkbestuur inplaatsvan de heer Joh. van Heivoort die wegens hoogen leeftijd heeft bedankt. Oisteren hield de R.K Bouwvak vereeniging in een zaal van het Liefde gesticht een groote vergadering strek- kende tot meerdere en betere organisatie onder de vaklieden. Als spreker trad op de heer Rijers uit Breda met het onderwerp: „Nu of nooit", 's Sprekers uiteenlegging onder vond veel bijval. De zaal was zeer goed bezet. LOON-OP-ZAND. Regeling van het feest te Loon-op Zand bij gelegenheid van het 25 jarig ambtsjubileum van den EdelAchtb. heer Burgemeester op op Zondag 11 April 1926. Opstellen van den stoet bij café P. Beunis om 374 uur n.m. Volgorde van den stoet: 1. Gardes d'honneur. 2. Harmonie „Concordia." 3. Verhuurdersbond. 4. Heideschutters. 5. Gilde „St Ambrosius." 6. R.K. Boerenbond, 7. Doelen „Salm Salm." 8. Liedertafel „Echo der Duinen." 9. Tocneelclub „T. O. G." 10 Gilde „St. Crisoijn". 11. R. K. Werkliedenvereniging. 12. R. K. Vakvereeniging. 13. Tooneel- en Zangver. „St. Jozef 14. Harmonie „Sophia's Vereeniging." 15. R. K. Zangkoor. 16 Loon op Zands Doelen. 17. Gilde „St. Hubertus." 18. Kaartclub. 19. Hondenclub „Onze Vriendschap-. 20. Gardes d'Honneur. Om 4 uurOntvangst van den Burgemeester aan de grens der parochie bij café Wartenberg. Om 4.30 uur: Défilé van den stoet voor de Pastorie. Om 4 45 uur: Kinderhulde. Om 5 uurAanbieding feestgeschenk der inwoners door den voorzitter van Loon-op Zands Belang. Om 5.30 uurReceptie in de Pastorie. Van 5.30 tot 6.30 uur: Concert door de Harmonie „Sophia's Vereeniging" en de Liedertafel „Echo der Duinen Van 6 30 tot 7.30 uur: Concert door de Harmonie „Concordia" en het R.K. Zangkoor. Allen inwoners wordt beleefd ver zocht op Zondag 11 April de vlaguit te steken. 's-HERTOGENBOSCH. Op 21 Janu ari j.l. was het twintig jaar geleden dat liet patronaat van St. Catiirien alhier op plechtige wijze geopend werd. Alle voorbereidingen voor dezen gedenkdag luisterrijk te vieren waren getroffen, toen de watersnood tusschenbeiden kwam, in verband waarmede de feest viering werd uitgesteld tot Tweeden Paasclidag. Des ochtends werd in de parochie kerk een H. Mis opgedragen, waaron der de leden ter H. Tafel naderden. Des middags had een pontificaal Lof plaats, gecelebreerd door den Hoog- eerw. heer Mgr. J. Pompen, protonota- rius apostolicus, vicaris van het bisdom en deken der stad. Mgr. Pompen sprak daarbij een opwekkend en vermanend woord tot de leden. Na deze plechtigheid had in de groote I zaal van het patronaat een feestelijke j bijeenkomst plaats, door tal van auto riteiten bijgewoond. De patronaats-liarmonie luisterde de feestelijkheid op. Door verschillende sprekers werd het woord gevoerd. -\ NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 6 April '26. Door den pluimveedeskundige Jos. Boshouwers uit Lent werd in de Buitensocieteit een interessante voor dracht gehouden over alles, wat met de fokkerij van pluimvee in verband staat. Aanstonds melden zich een dertigtal personen aan als lid voor de op te richten vereeniging, waarvan het voorloopig bestuur bestaat uit de heeren F. van Dijk, H. Fooy, Th. van Hooff, A. Metselaar en F. Verhoeven. Binnen kort houdt de Heer A. v. der Laag (Apeldoorn) een lezing met lichtbeelden. Alhier is opgericht een voetbal vereniging, genaamd „Juliana". Haar terrein is gelegen nabij de groote brug, waar vroeger ook geregeld ge speeld werd SPORT. VOETBALSPORT. W. S. C. Door het winnen van den laatsten wedstrijd tegen Kaatsheuvel heeft W. S.C. zich definitief van de tweede plaats weten te verzekeren en gelooven wij, te oordeelen naar de geleverde prestaties der zwarthemden in het af- geloopen seizoen, dat zij hierop wel recht hebben. Toch werd ei' door W.S.C. in dezen wedstrijd niet met dat animo gespeeld als in de beide voorafgaande ontmoe tingen, doorgaans lag er eene matheid over de spelers of werden de WSC-spe- lers eenigszins verrast door het enthou siasme van Kaatsheuvel. Vooral liet eerste half uur zag het er donker uit voor de thuisclub en moest alles in het werk gesteld worden om den drang, van Kaatsheuvel te weerstaan en had WSC in deze periode niet over onfortuin te klagen. Integendeel, juist in deze pe riode werd door WSC de leiding geno men door Simons, die een door den Kaatsheuvelschen doelman slecht ge- stopten bal wist te benutten. Toch wist Lugters spoedig daarop door een zuiver laag schot in den lin kerhoek gelijk te maken, na zich eerst vrij gemaakt te hebben. Niettegenstaande het overwicht der tegenpartij, wist WSC wederom de lei ding te nemen,'door Simons, die een hoogen voorzet van den rechtsbuiten kalm in het doel wist te plaatsen. Met een voor WSC geflatteerden stand van 21 werd gedraaid. Gelukkig werd er in de tweede speel- helft door de thuisclub niet meer vuur gespeeld en ging den strijd gelijk op. Beide doelwachters werden regelmatig aan het werk gezet. Een strafschop te gen Kaatsheuvel werd hard in de han den van den doelman geschoten. Toch wist Simons na een half uur ten derde maal met een schitterenden kopbal uit een voorzet van den rechtsbuiten num mer drie te fabriceeren. Hoe Kaatsheu vel in de resteerende tijd ook zwoegde om den achterstand alsnog in te halen, zoo mocht zij hierin niet slagen en ein digde deze wedstrijd in een 31 over winning voor WSC, alhoewel een gelijk spel ons inziens eene juistere verhou ding weergegeven had. Voor a.s. Zondag zal WSC wellicht voor den NVB-beker moeten spelen, an ders zal WSC thuis spelen tegen Devo uit den Bosch, die de zwarthemden in de gelegenheid gesteld hebben,'om eene revanche-wedstrijd te spelen. QUICK. Hoewel met twee invallers spelend, heeft Quick 2en Paasclidag kans gezien van een goed spelend NOAD-XI-tal, dat hoofdzakelijk uit 2de XI-tnl spelers bestond, met 10 te winnen. Gezien de diverse competitie-wedstrijden in onze plaats was er veel publiek aanwezig. Tot heden is er geen N.V.B.-program voor a.s. Zondag' verschenen, zoodat wij nog niet weten tegen wie er Zondag gespeeld moet worden. De meeste kans bestaat echter dat Quick naar Breda moet, haar laatste competitie-wedstrijd spelen, zoodat degenen die mee gaan, zich spoedig moeten opgeven. R. W. B. RWB—DEVO 0—3. Een zeer geflat teerde overwinning. Bij R.W.B. ont breekt het noodige doorzettingsvermo gen in de voorhoede. Devo heeft een in valler, RWB twee. R.W.B. heeft na den aftrap het beste van het spel, hoewel Devo technisch beter speelt, kan zij on ze verdediging niet passeeren. Het spel blijft op en neer gaan, hoewel onze voorhoede dikwijls voor het Devo-doel komt wordt niet of te ondoordacht ge schoten, terwijl weer eens te meer blijkt dat speciaal de voorhoede te licht is, anders had vooral voor de rust best een doelpunt gemaakt kunnen worden. Devo tracht het spel te forceeren, doch onze verdediging is volkomen tegen Devo bestand, zoodat onze keeper niet veel te doen heeft. Even voor de rust stompt hij een hoogen bal weg, doch deze komt door effect terug juist voor het doel, de rechtshalf is er iets vlug ger bij dan een Devo-man, doch via zijn voet wordt de bal in het doel ge werkt. Een zeer gelukkig doelpunt der halve. Rust 0—1. Na de thee weer 't zelfde spel al» voor de rust. Devo maakt na een half om spelen 2 zeer gelukkige doelpunten, deels door misverstand en effect van het terrein. Het einde kwam niet een eervolle nederlaag voor RWB. Devo verdiende de overwinning volkomen, doch 21 was een meer verdiende uit slag voor RWB geweest. Devo. heeft zich geducht moeten inspannen. RWB lieeft tegen de kampioenen kranig par tij gegeven, speciaal de achterhoede met midhalf en rechtshalf, terwijl de voorhoede in het veld ook goed speelde, doch voor doel niet doortastend genoeg. Scheidsrechter Schouten leidde zeer gemoedelijk, hoewel hij geen zware taak had. G EERTRUI DENBERG Good-Luck 1 speelde tegen NAC III te Breda. Hoewel NAC III tech nisch beter "was, was er van overwicht geen sprake. De stand met de rust was 21. Na de rust was Good-Luck ech ter sterker, maar tot een overwinning konden ze 't niet brengen. Het einde kwam met 44. Good-Luck II won na een goed ge speelden wedstrijd met 20 van DES, Breda. De gewijzigde opstelling, waar mede Good-Luck IT uitkwam, deed geen kwaad. Geertruidenberg I speelde tegen de kampioenspretendente 't Wapen van Breda I, een vriendschappelijke wed strijd. De rust kwam met 02. .Na de rust was Geertruidenberg zooals ge woonlijk weer beter als voor de rust, maar ze konden 't niet tot doelpunten brengen, 't Einde kwam met een 2U overwinning voor 't Wapen van Breda. Duivensport. -7- Zondag 1.1. hield de postduivenver. „De gevleugelde vrienden", een eind- vluclit vanuit Zevenbergen. De prijzen werden verdiend als volgt: 1. D. Berende. 3. .J. Goossens. 4. F. v. d. Noort. 5. B. Goossens. 6. W de Vries. 7. J. v. Schijndel. KUNST EN LETTEREN. Zottan Szekely Het Mengelberg-Concert. Morgen Donderdag 8 April zal in het Concertgebouw te 's Hertogenbosch de beroemde jeugdige violist Zoltan Szekely op het vijfde Abonnements concert der Internationale Concert directie Ernst Kraus optreden en het volgende programma ten gehoore bren gen, waarmede deze gevierde kunste naar kort geleden in de hoofdsteden van ons land zoo'n geweldig succes had: Adagio E-dur en Rondo C-dur van Mozart. Sonate D moll van Brahms Tzigane (Rhapsodic de concert) van Ravel, Rumaenische Taenze van Bela Bartok en werken van Ernest Bloch, L. Boulanger en Suk. Om mogelijkst velen in de gelegen heid te stellen dit „Phenomeen" onder de violisten (phenomenaal niet alleen door zijn onbeschrijfelijke en onover trefbare techniek en muzikaliteit, maar vooral door zijn groote rijpheid en psysische aanvoelingen) te kunnen hooren, heeft de Intern. Concert-directie Ernst Kraus aan de velen honderden, die het a.s. Mengelberg Concert (op 20 April in het Concertgebouw den Bosch) bezoeken geheel kostelooze toegang toegezegd (op vertoon van het plaatsbewijs voor het Mengelberg concert). Wij zijn overtuigd, dat hier van gretig gebruik gemaakt zal worden en wij willen daarom ook allen, die nog niet hun toegangsbewijs voor het Mengelberg-Concert hebben afgehaald, het advies geven, dit alsnog voor Don derdagavond te doen (tot Donderdag avond 8 uur bij de firma H. Mosmans, den Bosch, Kerkstraat te ontvangen) daar hierdoor de inteekenaars op het Mengelberg-Concert twee concerten van belang kunnen bijwonen. Zoltan Szekely is in den loop der laatste twee jaren zooenorm gegroeid, dat de Internationale pers hem niet tegenstaande zijn jeugd tot de wereld violisten van den eersten rang telt. In de meeste landen der wereld met de eerste orkesten en op de eerste concerten opgetreden (Amerika. Enge land, Duitschland, Oostenrijk, Honga rije, Italië, Frankrijk, Spanje) heeft Szekely kort geleden ook met het Con certgebouw Orkest onder leiding van Willem Mengelberg In Amsterdam ge speeld en werd door het opgetogen publiek ovationeel gehuldigd. Zelf een componist van beteekenis (op het In ternationale Muziekfeest in September 1925 te Venetie werd van Szekely een Senate voor viool uitgevoerd en door de Intern, pers zeer goed gerecenseerd), stelt deze jonge meester steeds bij zonder smaakvolle programma's samen, die ook naast de klassieke meesters een ruime plaats aan de hedendaagsche componisten inruimen. Dezer dagen heeft Szekely in ons land geintVoduceerd Tzigane (Rhapso- die de concert) van Ravel en dit ge weldig moeielijk werk met zoo buiten gewoon meesterschap voorgedragen, dat de geheele Nederlandsche pers eenparig in haar lof over deze prestatie is. Ook in Den Bosch zal Szekely dit werk spelen, evenals de Rumaenische Taenze van Bartok, die evenzoo het publiek tot een geweldige geestdrift (door zoo'n spelwisten te ontvlam men. Over het laatste optreden van Zoltan Szekely in Amsterdam schrijft L. M. C. Arntzenius 1 April in de Telegraaf: Een voortreffelijk musicus, een be langrijk programma, de klank van een mooie vioolziedaar de compenenten van den grooten warmen totaal-indruk dezer uitvoering Szekely had hier én in 't vorig seizoen, én dezer dagen in de groote zaal het pleit reeds voor zich gewonnenzijn optreden van heden avond was dat van iemand, wiens naam bereids gemaakt, wiens reputatie voor goed gevestigd is. Inderdaad: een voortreffelijk musicus Iemand, wiens liefde voor de kunst zéér diep en zéér ernstig is, iemand met een grooten eerbied voor de schoonheid van een werk en met een helder zuiver gevoel voor klank. Een sterke, vaak edele warmte leeft in dit speleneen kunstenaarsnatuur van rijpe veelzijdigheid is er aan het woord. Szekely geeft een ongewoon groote harmonie tusschen zijn specifiek violistische en algemeen muzikale eigen schappen te bewonderenhij treft U even diep met de brille van Ravel's „Tzigane" als met de grootheid van een Brahmssonate. Zoo waren er vele ontroeringen. Szekely gaf alles uitmuntend. Het was warm. levend en sterk, het was vol enthousiasme en vol groote suggestiviteit. Uitbundig ap plaus. Twee toegiften. Een interressante rijke avond. De „Maasbode" vindt Szekely „een genie". Het Handelsblad schrijftde Brahmssonate was prachtig, breed, forsch en vurig. Met Ravel's Tzigane kwamen wij echter op het hoogste pijl van artistiek en technisch kunnen een meesterlijke prestatie. Ook de Haagsche bladen zijn vol geestdrift over dezen wonderbaarlijken kunstenaar. Een der bladen gewaagt zelfs, dat Szekely in techniek, musica- liteit en psychische aanvoelingen niet onder behoefde te doen voor den groot sten der groote violisten Huberman, die op 't oogenblik ook door ons land een triumftocht maakt en die ook eens als jonge knaap de wereld door trok, zooals dit in de laatste jaren de jeugdige Szekely heeft gedaan, die ook als kind al een genie was, zooals de internationale pers nu van den jongen Szekely beweert. Wij meenden, deze uitvoerige op wekking, het a.s. concert te bezoeken, te moeten plaatsen, vooral daar het een buitengewoon muziekgenot betreft, dat onze lezers te wachten staat en ook daar dit genot voor de vele Mengel berg-Concert Bezoekers geheel koste loos ten deel zal vallen. Reden te meer om wie het tot nu toe nog niet heeft gedaan zou spoedig mogelijk zich van een kaart voor het Mengel berg Concert te voorzien. INGEZONDEN STUKKEN Drunen, Paschen 1926. De Harmonie De Volharding een correct bestuur. Mijnheer de Red. Mag ik voor onderstaande regelen een klein plaatsje in Uw veel gelezen bladbij voorbaat mijn dank. De solisten van de Harmonie De Volharding, die eenige maanden ge leden op het te Kaatsheuvel gehouden solisten-concours zoo schitterend uit het strijdperk zijn getreden, werden Zondag door de harmonie Apollo al daar gehuldigd. En niet ten onrechte, want onze solisten hadden een eersten prijs, een lauwerkrans en een tweeden en derden prijs in ontvangst te nemen. Vanzelf sprekend is het dat het ijverig bestuur van De Volharding maatregelen nam om de solisten, die den naam van onze harmonie zoo hoog houden, waardig te ontvangen en hun een welverdiende hulde te brengen. De zaal werd prachtig versierd. Onder leiding van den Voorzitter werd in een kort oogenblik de ruime zaal als in een feestzaal herschapen. Toen de solisten de zaal binnen traden, werden zij begroet met een flinke marsch uit Gladiatoren. Daarna nam de heer Leo Sikkers, die een ijverig Voorzitter is, het woord en bracht in gloedvolle taal, op een manier zooals niemand uit geheel Drunen hem zal verbeteren, de solisten hulde en dank voor hunne prestaties, er op wijzend dat met zulke leden de harmonie is op te voeren tot eene hoogte waarop de grootste steden trotsch kunnen zijn. Na deze schitterende rede bracht de harmonie nog een paar nummers ten gehoore en lang bleef men in de aller aangenaamste stemming bijeen, tot helaas te vroeg het uur van scheiden kwam. U dankend, verblijf ik met hoog achting, JAN PISTON. GEMENGD NIEUWS. Gisteren heeft de rechtbank te Amsterdam de 32 jarige M. K. vrijge sproken, die terecht heeft gestaan, beschuldigd, dat zij 6 November 1925 den diamantbewerker W. Toorenburg van het leven heeft beroofd. De rechtbank achtte de drie aan beklaagde ten laste gelegdehandelingen zijnde doodslag, zware mishandeling, subs, mishandeling met doodelijken afloop niet bewezen en beval de on- middelijke invrijheidstelling der ver dachte. Het O.M waargenomen door mr. Maesink, had 3 jaar gevangenisstraf geëischt. Naar de Mnd. m. verneemt is de eereraad, waardoor wethouder H. P. Verlinden te Bergen op Zoom, inzake de tegen zijn beleid aangenomen motie van den gemeenteraad, het door hem gevoerde beleid wenschte te doen onderzoeken, thans definitief samen gesteld. In dien eereraad hebben zitting ge nomen de heeren Jhr. Mr. Von Fisenne, lid van de Gedeputeerde Staten van Zuid—Holland, Mr. De Wilde, wethou der van Financiën der gemeente 's Gravenhage en Staatsraad Mr. de Vries. Het „Hbl." meldt: Bij den huizeNazareth, gesticht voor verw arloosde kinderen te Tilburg, is een belangrijk kas tekort ontdekt. Men spreekt van een bedrag van f 10 000. Men meldt uit Oudenbosch Gisteravond werd omstreeks 6 uur de 50-jarige v. W. uit Standaardbuiten, die per fiets ter bedevaart was geweest naar Hakendover (België) op zijn terug weg nabij Oudenbosch door een auto gepasseerd. Nadat deze voorbijgegaan was, werd hij door een van den anderen kant komenden auto gegrepen, waarbij hij door een slag tegen het hoofd werd getroffen. De ongelukkige werd per auto naar het gasthuis vervoerd, waar hij bij aankomst bleek te zijn overle den. Den bestuurder van de auto moet geen schuld treffen. Met de tram naar Oudenbosch, die circa tien uur v. m uit Prinsen- hage vertrekt had gisteren even buiten de kom der laatstgenoemde gemeente een ernstig ongeluk plaats. Een oude doove man, zekere Adams uit Etten, die naast de tramlijn hep, werd aangereden door de stoomtram. Geestelijke hulp was spoedig ter plaatse. De gewonde werd vervoerd naar het St. Lucia-Gesticht, waar hij na enkele uren overleed. Gisternacht had een student van het St. Bemardus college te Echt, een slaapwandelaar, het ongeluk, zoodanig te vallen, dat hij naar het St. Louise- huis te Roermond moest worden overgebracht, waar hij is overleden. Men meldt uit Roermond Gistermorgen half twaalf is hier op het perron een onbekend manspersoon plotseling in elkaar gezakt en direct overleden. Een monogram in zijn jas draagt de letters J. W. Men meldt uit Venlo In de danszaal van heer W. te Ble- rick werd gistermiddag mej. A gehuwd met zekeren K.,door den handelsreiziger K., onder het dansen aangevallen en met een mes een ernstige en diepe wonde toegebracht. De steek ging vlak langs het hart. De toestand van de verwonde is zeer ernstig. De ver dachte is gearresteerd, doch ontkent. Te Alphen aan de Rijn geraakte Zaterdagmiddag in een onbewaakt oogenblik het 4 jarig dochtertje van den arbeider T. v. d. E. in een sloot en verdronk. Aan boord van een sleepboot van de Holland—Friesland Groningen lijn is hedennacht een ernstig ongeluk ge beurd. In de nabijheid van Marken is een ruim 60 jarige vrouw met haar 10 jarig dochtertje overboord gesla gen en verdronken. In het koffertje van de vrouw vond men geen andere aanwijzingen, dan dat zij vermoedelijk naar Drachten ging. AGENDA. WAALWIJK. Donderdagavond 7 uur Cursusles „Eerste Hulp bij Ongelukken" in de Openbare School Stationstraat. Donderdagavond 7'/2 uur repetite voor de aspiranten en 8'/2 uur voor de leden van „Kunst en Kracht". Donderdag 8 April. Uitvoering Achter de Coulissen in de groote zaal van de R.K. Werkliedenbond. Aanvang7'/2 uur. Donderdag 8ll2 uur repetitie W.G.V. Gymnastieklokaal. Vrijdagavond 8 '/2 uur repetitie Mannenkoor Liedertafel „Oefening en Vermaak". Vrijdagavond 8'/4 uur repetitie „Waalw. Gem. Zangvereeniging" voor Heeren en Dames. Vrijdag repetitie Gemengd Koor Oefening en Vermaak, repetitie Marian de Marketenster half negen, zulks in plaats van Donderdag. Zaterdagavond 9 uur repetitie Man nenkoor Liedertafel „Oefening en Vermaak". Voor goed drukwerk, groot en klein Waalwiiksche Stoomdr. kkerij Ant.Tielen. 2. el. Snijers. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.)

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 6