Marktberichten. de geheele rente en aflossing van het door haar bedrijf vastgelegde belang rijke kapitaal steeds is voldaan, reeds zoover gekomen, dat naast afschrijving van de in de eerste bedrijfsjaren ge leden verliezen en extra afschrijvingen op diverse activa, ook eene beschei den reserve is gevormd eene algemeene tariefsverlaging, welke wij buitendien niet noodzakelijk achten, niet kan plaats vinden, zonder dat het risico wordt geloopen, dat de P.N.E.M. in de toekomst in hare financieele verplichtingen tegenover de provincie zoude moeten te kort schieten. Voor wat betreft het restant van het eertijds door de staten gevoteerde kapitaal, meenen wij. dat het voorals nog geen aanbeveling verdient, dat besluit te herzien. SPRANG-CAPELLE. (V m. Sprang.) Zaterdagavond 8 uur zal alhier door het fanfarecorps van Vrijh.Capelle en de Chr. Gem. Zangvereen. „Looft den Heer" alhier, een concert gegeven worden. Voor deze gelegenheid zal de kiosk van „Sirena" bij Groothuis worden opgesteld. Aan belangstelling zal het wellicht niet ontbreken. CAPELLE. Bij de j.l. gehouden aan besteding van gemeentewerken werd als volgt ingeschreven 1. Glas- en Verfwerk. Wed. J. j. van der Waals te Ca pelle voor f 574. J. A. v. d. Schans te Capelle voor f 527. J. de Groot te Capelle voor f 994,90. J. Klaasse te Sprang voor f 574. J. v. Raamsdonk te Capelle voor f 670. II. Metselwerk. M. v. Campen te Capelle voor f 95. Oversteeg en Kleinloogte Vrijhoeve- Capellq voor f 59.80. J. H. Spierings te Capelle voor f 91. III. Timmerwerk. C. Michael te Vrijhoeve-Capelle voor f 259 76. C. P. Treffers te Capelle voor f 259. Gebr. van Willigenburg te Sprang voor f 149.50. C, B. Timmermans te Sprang voor f 185. M. Wijnands te Capelle voor f 244.20. J. W. Nieuwenhuizen te Sprang voor f 264 45. J. H. Spierin'gs te Capelle voor f200. IV. Smidswerk. J.A. Dekkers te Capelle f 28.—. Bij de gunning werd-het glas- en verfwerk opgedragen aan de wed. J. J. van der Waals te Capelle en J. Klaasse te Sprang, het metselwerk aan O versteeg en Kleinloog te Vrijhoeve- Capelle, het timmerwerk aan Gebr. van Willigenburg te Sprang en het smidswerk aan J. A. Dekkers te Capelle. Onze dorpsgenoote Anna Nout behaalde bij het dezer dagen gehou den examen het diploma voor knippen en naaien van onder- en bovenklee- ding. Zij genoot haar opleiding bij de Eerw. Zusters te Waspik. Voor het examen nuttige hand werken slaagde j 1. Dinsdag te Eind hoven mej. J. H. Cové alhier, leerlinge der R. N. L. te 's Bosch. A.s. Zondag des voorm. half tien en des nam. half drie zal in de Ned. Herv. kerk alhier optreden ds. Ewoldt uit Raamsdonk. Het Muziekgezelschap „Kunst na Arbeid" gaf j 1. Maandagavond bij de O. L. school in de Nieuwstraat onder leiding van den heer A. Christ en bij gewoond door een groot aantal be langstellenden zijn eerste zomercon- cert. De diverse nummers van het pro gramma werden op zeer verdienstelijke wijze uitgevoerd. A.s. Zondag, des nam. 2 uur zal in de Ned. Herv. kerk a/d Loonschen- dijk optreden ds. Mühlnikkel uit Waalwijk. Ds. B. Verkerk, Herv. predikant te Puttershoek heeft voor het beroep naar de Ned. Herv. Gemeente a/d Loonschendijk bedankt. De heer J. F. Wendte, hoofd der Chr. school a/d Loonschendijk is in gelijke betrekking benoemd te Zalt Bommel. De heer P. v. d. Schans, ge meentebode is benoemd tot bode van den Binnenpolder van Vrijhoeve- Capelle. WASPIK. De kermis behoort weer tot het verledene. Matiné's en dansge legenheden werden drukbezocht. Ook de bioscope was iederen avond goed bezet. De kramers daarentegen maakten over het geheel minder goede zaken. Zooals te verwachten, washetvreem- delingenbezoek niet bijzonder groot. Overigens had de kermis een kalm en prettig verloop. Geen wanklank werd als 't ware gehoord. In een onbewaakt oogenblik dronk een kindje van den landbou wer K., uit een flesch azijn essence, met het gevolg dat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Per auto moest het naar het Groot Ziekenhuis te Breda worden gebracht, doch kon spoedig terugkeeren. Toe stand bevredigend. Onze dorpsgenoote Mej. C de Bont is tijdelijk benoemd ais telefo niste op 't rijks—, post— en tele graafkantoor te Vechel. Het kindje van den heer A. v. G. werd door eene omvallende zware ijzeren poort getroffen, waarbij het een beenbreuk bekwam. RAAMSDONKSVEER. De afdeeling Afschrijvingen Raamsdonk van de prosessie Heusden Rente kassier gaat 1 Augustus ter bedevaart naar Kevelaar. Terwijl v. R. zijn fiets eenige oogenblikken onbeheerd liet staan, wisten al te gedienstige handen het rijwielplaatje te ontvreemden. Met gunstig gevolg liep van sta pel van de werf N.V. Scheepsbouw- werven v/h. P. en A. Ruijtenberg het sleepschip „Speculant", groot 1225 ton gebouwd voor de heer Havers; de kiel wordt gelegd voor een sleepschip groot 400 ton, voor rekening van den heer Baijens te Roosendaal. Zondagvoormiddag treedt om half tien op in de Veersche Herv. kerk en des middags in de Dorpsche kerk om half drie dhr. Smit uit Heemstede. GEERTRU1DENBERG. In de Geref kerk zal er te half 10 leesdienst worden gehouden en te half drie hoopt op te treden ds. Donner uit Breda. Onze stadgenoot J. de R., had Donderdagmiddag op de Scheepswerf bij Ruitenberg 't ongeluk z'n handen te klemmen. Van z'n achterhand werden twee vingers geplet. Dr. v. Berken— steijn verleende de eerste hulp. MADE. Vanwege de Ned. Herv. Gemeente te Drimmelen is aan den schilder Joh. Smits te Made 't binnen- verfwerk der kerk opgedragen. In de Ned. Herv., kerk te Drim melen zal Zondag 8 Aug. geen dienst worden gehouden. Ingevolge het preekbeurtenlijstje zal op Zondag 1 Aug. in de Ned. Herv. kerk te Dongen des nam. 2.30 uur, ds. Vinck een vacature beurt ver vullen, na des voorm. 10 uur te zijner plaatse te zijn voorgegaan. In de Ned. Herv. kerk te Geer- truidenberg zal des v.m. 10 uur ds. Mudde een vacaturebeurt vervullen om des nam. 2 30 te zijner plaatse voor te gaan. LOON-OP-ZAND. Tengevolge van de nog voortdurende zwakte van onzen Z Eerw. heer Pastoor is door Mgr. A. Diepen tot assistent alhier be noemd de WelEerw. heer de Bont uit Kaatsheuvel, priester van het Semi narie. Het H. Hartbeeld zal geplaatst! v/orden in het midden van de Zuid- zijde van het kerkhof. Met het aan brengen van hel fundament is men bereids begonnen. Officiéél is door het Bestuurder Eerw. Fraters te Tilburg bekend ge maakt, dat de lessen aan de nog te openen R. K. Bijzondere school voor jongens op 1 Sept. a.s. zullen be ginnen. De Sophia's-Vereeniging zal op vereerend verzoek van het Comité a.s. Zondag deelnemen aan de feesten ter opluistering der plechtigheid bij de onthulling van het „Petrus Donders"- monument te Tilburg. De „Sophia's-vereeniging is aan gezocht op 8 Aug, a.s. concert te ge ven in den dierentuin te Antwerpen. Per autobussen zal het gezelschap zich daarheen begeven. f 10500.- f 337.04 f 57386 19' NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 30 Juli '26. Verslag Gem. Gas- en Electrici- teitsbedrijven. Kootteer. Aan koolteer werd gepro duceerd 104458 KG., welke hoeveel heid voor een gemiddelde prijs van f 0.996 per 100 K G. werd geleverd aan de N.V. Utrechtsche Asphaltfa- brieken te Utrecht. Van het geproduceerde ammoniak- water werd slechts een klein gedeelte aan particulieren verkocht. Balans op 31 December 1925. Debet Vaste Activa f 161589.105 Effecten f 100. Voorraden f 7323 01 Kassaldo f 533 465 Postrekening f 610.32 Gasverbruikers f 3859 285 Muntgasverbruikers f 3014 95 Debiteuren f 1228. Electriciteitsbedrijf f 2858.30 De gasproductie was in totaal 450152 M3. alzoo zijn per 100 M3 de onkosten 12.75 gld. In mindering komt: Huur gewone meters f 1171.29 muntmeters f 2294.25 Batig saldo fitterij f 607 435 Div. ontvangsten f 138.03 Pensioenbijdragen f 876 17 f 5087.175 of per 100 M3 a f 1.13. De kostende prijs is aldus f57386.195 is f 12.75 per 100 M3 f 5087 17s is f 1.13 per 100 M3 f52299.02 is f1162 per" 100 M3 De processie naar Kevelaer van Kaatsheuvel-Langstraat en aangesloten plaatsen op Zondag 1 en Maandag 2 Aug. 1926 is door de groote deelname thans aangegroeid tot een groote bedevaart. De pelgrims van Kaats heuvel moeten om 9.13 te Waalwijk aan 't station zijn. De trein arriveert om 11.22 M.E.T. te Kevelaer. De terugreis vangt aan om 2.50 M.E.T. De Kaatsheuvelsche Burgerwacht gaat dezen zomer weer flink oefenen. De oefeningen op de schietbaan zullen gehouden worden den lsten en 3en Donderdag van 3—5 uur n.m. of van 7—9 uur n.m. In 't najaar zal een prijsverschieting gehouden worden. Heeft de schoenindustrie zich gedurende geruimen tijd in een passende drukte in de verschillende bedrijven mogen verheugen, momenteel begint men hier, evenals in alle andere plaatsen met schoenindustrie van eenige beteekenis, een lang gevreesde slapte te gevoelen. De fabrieken, die voor 't buitenland fabriceeren hebben minder van dezen teruggang te lijden. j.l. Dinsdagmorgen werd in de parochie Berkdijk het feest der H. Kindsheid op meer dan gewone wijze gevierd. Circa acht uur werden de kinderen aan de Bijz. scholen opge steld en trok de stoet begeleid door 't personeel der beide scholen naar Gods Huis. Voorop het vaandel der H. Kindsheid, geëxorteerd door een vier-tal ridders in een keurig mooi pakje en daarop volgde de Berkdijk- sche jeugd met vele bruidjes en vaantjes, zoodat de stoet een prachtig geheel vormde. Om half negen droeg de ZEerw. Heer Pastoor J. van Enschot, de H. Mis op tot intentie van de leden van het Genootschap en was de kerk geheel gevuld. Onder den H. Dienst werd.door de kinderen op onberispe lijke wijze de Hollandsche mis van Adr. Hamers gezongen. Toen de H. Mis geëindigd was. werd door de jonge juffrouw P. Verboven op be schaafden, kalmen toon en met duide lijke uitspraak de opdracht aan het Kindje jezus gedaan, Wiens beeldje, omgeven door een menigte bloemen en kaarsen in 't priesterkoor prijkte. Daarna beklom de WelEerw. Heer Sanders, Kapelaan te Kaatsheuvel den kansel, sprak eenige opwekkende woorden tot de aanwezigen en spoorde hen vooral aan om door gebeden en offers het zware werk der Missie paters en Zusters te steunen. Ten slotte betuigde ZEerw z'n hartelijken dank aan 't personeel der beide scholen, de Zelatricen en allen, die er toe hadden bijgedragen om 't feest te doen slagen. Vervolgens werden de kinderen gezegend, nog een toepasselijk liedje gezongen en daarna trok de stoet al zingende door de Dongensche straat, Dreefstraat, Kerkpad naar de plaats van uitgang, waar de ontbinding plaats had en den kinderen een verrassing wachtte. Een woord van dank mag ook niet onthouden worden aan de vier jongens n 1. P. v. Wanrooy, Ger. v. d. Linden, Jan Labée en Jos van Dijk, die ver momd als echte Dajaks onvermoeid met den bedelzak liepen en veel geld, dank zij de mildadigheid der Parochianen voor de Missie hebben vergaard. f 181116 435 Credit Kapitaal Kassier Crediteuren Gem. Loon op Zand f 146490.46 f 2185489 f 4551 66 f 8219 42 NIEUWS UIT HEUSDEN. f 181116.435 Winst- en Verliesrekening over '25 Algemeene kosten f 10509 235 Productiekosten f 20457 935 Distributiekosten f 8660 735 Rente f 6921.25 Afschrijvingen f 10500 Rente Kassier f 337 04 Netto winst f 6059 745 f 63445 94 Opbrengst gewoon gas muntgas Huur gewone meters muntgasinstallaties Batig saldo fitterij Div. ontvangsten Pensioenbijdragen 29368 865 28989 90 1171 29 2294 25 607 43® 138 03 876.17 63445 94 Kostende gasprijs: Algemeene kosten f 10509.23® Productiekosten f 20457.93® Distributiekosten f 8660.73® Rente f 6921.25 Heusden, 30 Juli 1926 Woensdagmiddag werden de diploma's uitgereikt op het einde van den cursus voor meergevorderden in naaien en knippen van ondergoed en costumes, gegeven in de Zusterschool door de Eerw. Zuster Aniceta. Dit ge- schiedde in tegenwoordigheid derEerw. Geestelijken, het Kerkbestuur en vele genoodigden, waarbij de Hoogeerw een hartelijke toespraak hield. Het diploma verwierven Mevr. Oerlemans, Mej. Reas Haase en de dames M v. Bladel, Wa. Boeren, Adr. v. Delft, Joh. v. Eewijk, L. v. Gendt, A. Janson. R. Keunen, A. Keunen, C. Meenhorst, J. Nouwens, J. Schreuders, Adr. Verhoe ven, Jacq Verhoeven, Ma. Verhoeven allen uit Heusden en Joha. Vinger- hoets, Dussen. De Chr. Jongelingsvereeniging is voornemens Woensdag 4 Aug. een uitstapje te ondernemen naar Arnhem en omgeving. Zeer toevallig las ik in het „Nieuws- blad voor het Land van Heusden en Altena, enz." het z.g. hoofdartikel „Festival te Heusden", bevattende den uitslag van het festival. Hadde ik niet de eer gehad (waar van ik nu- nog spijt heb) mij tot de bezoekers van dit festival te kunnen rekenen, ik zoude er niet over hebben kunnen oordeelen. Ten eerste was het met het terrein, zoowel wat inrichting als ligging aan gaat, dieptreurig gesteld. Wie krijgt het nu zoo vraag ik me af in z'n hersenkamer (misschien ook waren de inwoners op vacantie) om muziek tent en kermisvermakelijkheden, broe derlijk bij elkaar te plaatsen. Zóó kwam er toch geen enkel concert tot z'n recht; hetgeen zeer te betreuren was. 't Was zelfs zoo erg, dat Heusdensch Mannekoor niet door kon zingen, van wege het groote lawaai dat een trom petter uit een acrobatentent maakte. Lag dit alles aan het terrein Waarom dan niet naar een „meer geschikt" uitgezien, of kwam men eerst op den dag van 't festival tot de ontdekking dat de inrichting een groote „nul" was of misschien ook was er geen ander „geschikt" terrein te krijgen? Was dal pluimpje voor den heer Honcoop, aannemer van 't terrein en naar ik vernam tevens bestuurslid van den Bond, wel verdiend geplaatst te worden M.i. had men beter gedaan om daar over te zwijgen. Alles zag er immers even goor en onsmakelijk uit, vanaf den entrée tot .'t einde van het terrein. Waarom de planken van de cassa niet gelijk gezaagd en de entrée wat beter verzorgd, desnoods een verfje er over gestreken. 't Was zeer jammer dat zooveel schoone muziek verloren ging, niet in hoofdzaak door 't slechte weer, maar v.n.l. door de zeer slechte onmogelijke indeeling van het terrein. Was eenige jaren geleden al niet gebleken, dat dit terrein voor een muziekfeest ondeugdelijk was? Ten slotte nog deze (misschien af te keuren, doch goedbedoelden) raad. Geef nooit een festival midden in de week op 3 werkdagen. Men zal dan nooit zooveel publiek krijgen als wan neer er een Zaterdag of Zondag tus- schen valt, want geloof niet dat de kosten gedekt zullen worden door de entrée's van renteniers en lui die met vacantie zijn, maar het in hoofdzaak moet komen van den werkenden stand en ik geloof wel dat het niet in de bedoeling van den Bond lag om het festival alleen voor de élite te geven, want dan hadden de stuurlui van thans aan den wal moeten staan. Nogmaals M. de R mijn oprechten dank. Een liefhebber van Muziek en Zang uit de Langstraat. Waalwijk, 30/7 '26. Mijnheer de Redacteur. Hedenmorgen had de eerste trein 's Bosch-Zwaluwe een kleine vertraging daar de overweg Bcsoijensche Steeg, Wachtpost 25 niet gesloten was. De wachter en de wachteres bleken nog In diepe rust. Een en ander zou zeer treurige gevolgen kunnen hebben, daar het ter plaatse een zeer druk verkeerspunt is EEN OOGGETUIGE. INGEZONDEN STUKKEN (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.) Mijnheer de Redacteur. Sta mij s.v.p. eenige regels in uw veelgelezen blad af waarvoor ik U bij voorbaat mijn dank zeg. SPORT. H.E C. Morgen heeft de eerste aangekon digde wedstrijd H.E.C.Quick plaats. Zooals te begrijpen is bestaat er voor deze plaatselijke derby een groote belangstelling. De vorige ontmoetlog eindigde in een 4 1 overwinning voor Quick. Nu H.E C. het voordeel heeft van eigen terrein, zullen zij er alles opzetten om een beter resultaat te behalen. Maar ook Quick, die aan haar naam verplicht Is te winnen, zal haar bekende vurige spel wel ontwik kelen om de overwinning In de wacht te slepen. Vooral met het oog op de nade rende competitie zullen zeer velen benieuwd zijn wat de respectievelijke elftallen zullen presteeren. We ver wachten daarom een groot aanta toeschouwers, die zeer zeker van een spannende ontmoeting zullen genieten De wedstrijd vangt aan om 3 uur R.W.B, Wie wint de R.W.B.-beker 1 Aug. staat de sport-enthousia9t een mooie voetbaldag te wachten want de bekerwedstiijdea vragen thans onze volle aandacht. Het is lang ge leden dat er zoo'n mooi programma is samengesteld. Hoewel het niet noodig zou zijn de aandacht op deze wed9tri|den te vestigen, willen we de deelnemers een weinig nader be schouwen. De eerste wedstrijd om 2 uur gaat tusschen W.S C. en D.O S B. uit Gorinchem. De zwarte W.S C.'ers kennen we allen voldoende. Gorinchem hebben we op het R.W.B -terrein met 30 zien winnen van R W.B. Het spel van Gorinchem wa9 zeer goed met centervoor en vooral hun spil als uitblinker. Daarbij komt dat beide voor elkaar onbekend zijn, zoodat de strijd zeer opeu is. Doch nu het plaatselijk karakter uitgeschakeld is en W.S.C. een moreele steun heeft aan hun talrijke supporters, achten we een kleine overwinning voor W.S C niet uitgesloten. Om 3 uur speelt Breda, ook een goede bekende met uitstekend spel, tegen Fluks. Deze roodgebroekte Dordtenaren hebben we in actie ge zien op de serie-wedstrijden te Breda, waar hun technisch 9pel zeer de aan dacht trok, zoodat ook deze wedstrfyd schitterend belooft te worden. Kwart voor 5 volgt dan de finale s slot, met naar onze meening W.S C. tegen Breda. Wie zal deze wedstrijden willen missen Geen enkel werkelijk sport liefhebber zal dit overslaan. Het R.W.B.-terrein biedt thans een prach tig zitje. Daarbij is er ln onze plaats niets van beteekenis te genieten op voetbalgebied, zoodat we een groote belangstelling mogen verwachten. De eidlng is bij de heer Vugts zeker in goede handen. QUICK. Het Quick-tournooi om den Miss- Blanche-beker dat 8 Aug. aanvangt zal geopend worden door Gudok I uit Tilburg. De naam Gudok zegt reeds genoeg om verlangend naar dezen wedstrijd uit te zien. De Qulck-donateurs worden er aan herinnerd dat de nieuwe seizoen kaarten binnen enkele dagen worden aangeboden. 8 Aug. heeft men met de oude kaart geen toegang meer tot de wedstrijden op het Quick-terreln. Den Qulck-leden wordt mede gedeeld dat het Quick-terreln Dins dagsavonds disponibel is gesteld aan de Waalwijkscho R.K. Gymnastiek- vereeniglng. Men ga dus Dinsdags- avonds niet voetballen. DUIVENSPORT. MADE. J.l. Zondag hielden de gecombi neerde Postduivenverenigingen van Made een wedvlucht vanuil Vilvoorde, Afstand 91 K.M. De duiven werden em 8 uur losgelaten. De eerste daif bereikte haar hok om 9 uur, 2 min., 31 sec.f de laatste om 9 uur, 13 min., 10 sec. De prijzea werden behaald al9 volgt B. J. Broeders 1, 9, 13, 27, 28, 57. C. Rullens 2. 20, 35, 36, 62. P. v. d. Korput 3, 14, 61. M. Broeken 4, 5, 10, 11, 38, 39, 52, 67, 69. J. de Jongh 6, 16, 17, 33. 46. D. J. Kop 7, 8, 22, 23, 24, 41, 51, 63, 70. G. v. Gils 12. M. v. 't Geloof 18, 25, 49. M. v. Oor schot 19, 32, 64, P. Kooijmans 21, 66. G. v. Gils 26, 68. J. Weiten 29, 30, 31, 53. J. Hoeveoaars 34, 54, 58, 71, 72. A, v. Glls 37 B. v. Dongen 40. Jac. Vos 42, 43, 47. J. de Heijde 44, 45, 59, 60, P. Stoop 48, 65. H. de Laat 50. Zondag j.l, hield de postduiven vereniging >De Snelvliegers» een wedvlucht vanuit Vlijmen. De eerste duif bereikte haar hok om 9 uur, 25 min., 35 sec., de laatste om 10 uur, 54 min., 54 sec. Verder al9 volgt J. v. Heijkant 1. P. v. Bragt 2, 5,9. Heer 3. P. v. d, Made 4, 8. P. v. Mook 6, 7. GEERTRUI DEN BERG. De postduivenvereniging »De Ge vleugelde Vrienden» hield j.l. Zondag een wedvlucht vanuit Vilvoorde. De uitslag was als volgt 1, 5 D. Berende. 2, 3, 4 W. de Vrles-Goossen. 6 A. Goossens. 7 P. Snijers. KAATSHEUVEL. De postduivenvereeniging „De Post duif" gevestigd bij den heer A Rijken te Loonschendijk, hield Zaterdag 24 Juli een wedvlucht uit Vilvoorde met jonge duiven. De uitslag is als volgt. 1—9 C. Nerings. 2—4—6—7 J. Haverhals, 3—5 W. Haverhals, 8—10 J. Treffers. Eerste overduifC. Nerings. KORFBALSPORT. CAPELLE. Zaterdag speelde de Korfbalclub „Juliana" uit deze gemeente te Tilburg een competitiematch voor den N. Br. Korfbalbond tegen O. N. A., welke wedstrijd in een 8—2 overwinning voor het Tilburgsche twaalftal eindigde. Waalwijk, 29 Juli '26. Eieren 6—7 ct. Varkens f 10—f 15. Koeien f 200f 250. 's Hertogenbosch, 28 Juli 1926. Op de markt van heden waren aangevoerd 2095 stuks. 71 stuks kalveren. 682 stuks hoornvee. 1259 biggen. 52 zeugen. 31 schapen—lammeren. De prijzen waren als volgt Kalfkoeien van f 240—f 370 p. st. Kalfvaarzen van f 225—f 332 p. st. Magere ossen en koeien van f 125—f 215 Vette ossen en koeien van f 0.49 p p le kw Vette ossen en koeien van f 0.42 pp 2e kw Pinken van f 75—f 130 per stuk. Zeugen van f 80—f 120 per stuk. Biggen van f 2.55—f2 50 per week. Schapen van f 16—f 24 per stuk. Zuiglammeren van f 18—f 20 p.stuk. Handel vetvec stug prijshoudend. Kalfvee traag lagere prijzen. Overigens flauwe handel. Eierveiling Amsterdam. Gehouden op 28 Juli en 29 Juli 1926. KipeierenHoogste prijs f 7 60 Middel prijs f 6 00-f 0.00 Laagste prijs f 5.00 Totaal aanvoer 275.000 stuks. Handel tamelijk vlug. Veilingver. ,.L>e Langstraat", Druneu. Prjjsnoteering 27 Juli 1926. Roode Bessen van 12 tot 25 ct. per K. Aardbeien van 14 tot 28 ct., Kruisbessen van 9 tot 12 ct., Truimen (blauw) van 12 tot 24 ct., Pruimen (Witte) van 25 tot 30 ct., Prul-

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 7