R.H. Dienstmeisje - - w. s. c. openb. school, die er als voor geknipt is, wat aangaat ruimte en inrichting. Bij de alhier gehouden aanbe steding van een pachthoeve voor reke ning van den heer P. Colijn te Heesbeen werd de Heer Kleinloog te Genderen aannemer voor f 13.175 Maandagavond kwam de ge meenteraad bijeen ter behandeling van een zevental punten, waarvan we a.s. Zaterdag een uitvoerig verslag zullen geven. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 21 Sept. 1926. De Missienaaikring alhier zal in den loop van eenige weken een groote tentoonstelling houden in 't Patronaat van de voor de Missie vervaardigde goederen. Dinsdag 21 Sept vierde Nolleke v. d. Heijden en Antje Pijnenburg in de Gasthuisstraat hun gouden bruiloft. Dat deze dag niet onopgemerkt zou voorbijgaan, waarborgde ons de popu lariteit van Nolleke en Antje. Re ds weken vooraf was een buurtcommissie gevormd, bestaande uit de heeren P Snoeren, W. Brok en A. v. Best, om de voorbereidende werkzaamheden voor dit groote feest te verrichten. Een col lecte werd gehouden in de buurt, die het jubileerende echtpaar in den vorm van kunstig bijeen gegroepeerde gou den tientjes werd aangeboden. Een ar tistieke boog, door de heeren P. Merkx en J. Smit kunstig gedecoreerd en door den heer P. Snoeren prachtig met le vende bloemen versierd, prijkte voor de woning. De geheele Gasthuisstraat vlagde. Om half tien werd het krasse paar naar de kerk gereden, begeleid door bruidjes en de geheele famtlie, waar een plechtige H. Mis tot dankzegging werd opgedragen. De heer P. Snoeren bood daarna in goed gekozen woorden het geschenk der buurt aan. De heer M. v. Hest, patroon van het nog steeds werkzame Nolleke, overhandigde het jubileerende echtpaar een envelop met inhoud, het resultaat eener collecte onder de medearbeiders van „Martino" en eenzelfde geschenk van hemzelf. Onder een enormen menschentoeloop bracht de Kon. Erk." Harm. „Apollo", waarvan v. d. Heijden jarenlang wer kend lid was, een serenade. De presi dent,dhr.L. v/d Horst, complimenteerde in goed gekozen woorden. Na eenige marschen trok de harmonie, voorafge gaan en gevolgd door duizenden, door Schoolstraat en Hoofdstraat naar haar lokaal. Maandagavond bracht Euphonia een serenade aan het echtpaar Schal ken-Lugters in de Telefoonstr., dien dag in 't huwe ijk getreden. Schalken is de bekende vaandrig van 't gezel schap. In de Telefoonstraat zag het zwart van de menschen. Van de lotelingen voor de militie lichting 1927 moet hij, die nummer 35 getrokken heeft, nog onder de wapenen komen. De daarbovengaande nummers zijn vrij. De heer P. Elshout raapte van een zw. Minorca gisteren een ei, dat bij weging 135 gr. haalde. De zegs wijze „een ei is een ei" zal bij hem, die het ei te consumeeren krijgt, wel eenigszins ln twijfel gebracht worden. Vorige week werd bij publieke inschrijving gegund de vergrooting der bestaande stoomschoenfabriek van den heer Joh. Snoeren. Bij onderhandsche aanbesteding is aan den aannemer thans opgedragen het uit te voeren werk nog voor de helft grooter te maken. De stille wensch van velen, dat bij een eventueel te houden festival door een of beide harmonieën, dit zou geschieden in combinatie der beide corpsen, is thans werkelijkheid gewor den. Op verzoek der vereeniging Kaats heuvels Belang vergaderden de bestu ren der beide harmonieën met het resultaat, dat op een gecombineerde vergadering met het bestuur der ver eeniging Kaatsheuvels Belang op de meest hartelijke en amicale wijze de wenschelijkheid eener gecombineerde viering door beide harmonieën naar voren werd gebracht. Het resultaat was dan ook dat de viering van een groot gecombineerd festival werd vastgesteld op de Pinksterdagen 1927. Staande deze vergadering werd reeds een uit-, voerend comité gevormd, dat de werk zaamheden der organisatie op zich zal nemen. Dit comité is samengesteld uit drie heeren van het Kon. Muziekge zelschap „Euphonia", nl. de heeren M. v. Nieuwstadt, C. Vloemans en G. Wijdemans, drie van de Kon. Erk. Harm. „Apollo", nl. de heeren L. v. d. Horst, A. Schalken en J. Snoeren en drie uit de vereeniging K. B., nl. de heeren M. v. d. Wee, W. de Both en J. Tuerlings. Het secretariaat werd op verzoek der beide harmoniebesturen vooraf reeds gesteld in handen van den heer J. Tuerlings, terwijl de heer G. Wijdemans werd aangezocht het penningmeesterschap te aanvaarden. Gezien de groote bekendheid en ver reikende connecties onzer beide be roemde corpsen, kan het niet anders of het te vieren festival zal een reus achtig succes worden. W Vanaf 1 October wordt de courant bezorgd door A. Heuer, Groote Straat, aan wien men ook PER WEEK kan betalen. Men geve zich spoedig als abonné op. Een nieuwe genezing van mond- en klauwzeer, die gunstig werkt Het is den lezers mogelijk wel bekend dat in 't gehucht de Moer onder de gemeente Loon-op-zand het mond- en klauwzeer den laatsten tijd ernstig heerschte. Al veel geneesmiddelen zijn aangewend voor deze gevreesde vee ziekte, maar tot heden geen met be vredigende resultaten. 1.1. Zondag hebben wij een behan deling gezien van door mond- en klauwzeer aangetaste dieren, toebehoo rende aan den landbouwer J. de Jong te Loon-op-zand. De dieren werden eerst aan de pooten behandeld. De spleet tusschen de hoeven werd ge reinigd en daarna met de genezingsstof bestreken. Ook de bek werd in- en uitwendig goed bestreken met deze stof. En wat zijn de resultaten Een landbouwer, L. Oerlemans te St. Joachimsmoer, verklaarde, dat een koe ernstig was aangetast en na een flinke behandeling den volgenden dag weer begon te eten en een voldoende hoeveelheid melk gaf. Meerdere dieren zijn hier behandeld, waarvan de lezers de resultaten nog zullen vernemen over eenige dagen. In Riel en Goirle Is deze genees wijze toegepast met 't gevolg dat de dieren volkomen genezen waren in twee, drie, hoogstens vier dagen, naar gelang den ernst der ziekte. Spoedig begonnen de dieren weer te eten en geven weer hun gewone hoeveelheid schuimende melk. De importeur van dit artikel is de heer G.Tielens,Bosscheweg98,Tilburg. Deze verklaarde ons, dat deze nieuwe uitvinding voor behandeling van mond en klauwzeer steeds met de beste resultaten is toegepast. Het bestaat uit een behandeling van pooten, muil en uiers. Hij noemde ons voorbeelden van koeien die in twee dagen volkomen genezen waren. Mogelijk dat dit bericht de belangstelling zal trekken van land bouwers die er graag meer van willen weten. Welnu, zij kunnen zich om alle verlangde inlichtingen wenden tot den heer Tielens hierboven, genoemd, die naar hij ons verklaarde daartoe gaarne bereid is. SPORT. WAALWIJK. Om den N. V. B. beker. Quick in de derde ronde. Onder een voor voetbal veel te hooge temperatuur speelde Quick 1 j.l. Zondag haar eerste wedstrijd om den N V. B. beker tegen den 3e klasser T. S. C. uit Oosterhout. De belang stelling was slechts matig, maar zij die er van houden dat er gedoelpunt wordt hebben kunnen profiteeren want er werden niet minder dan 11 goals gemaakt waarvan Quick acht en T.S.C. twee voor hun rekening namen terwijl er een door scheidsrechter Wagemakers werd geannuleerd wegens buitenspel. Zou men aan den uitslag 8—2 ver moeden dat het een eenzijdige ver tooning was, dit is in geenendeele waar, want wat wij in ons overzicht reeds zeiden de vorige week is wel degelijk uitgekomen en de T. S. C.ers hebben tot het laatste moment ge zwoegd. Als om half drie de scheidsrechter beginnen blaast verschijnt Quick vol ledig en heeft T. S. C. één invaller. T. S. C. loopt direct hard van stapel doch haar aanval strandt op de Quick- verdediging, deze zet direct de voor hoede aan het werk, er wordt een schot gelost dat de T.S.C. keeper opvangt maar voor hij weg kan werken heeft Frans van Delft hem den bal ontfutseld en in het doel geplaatst. Het spel is dan nog geen twee minuten oud. Na eenige aanvallen van T. S. C., welke niets opleveren maakt van Delft het leder mooi vrij, geeft door aan den oudste Stippent die onhoudbaar doelpunt 2—0. Weer volgen eenige vinnige aanvallen van T. S. C. en doelman Trimbach moet enkele keeren in actie komen wat hij naar behooren doet. Vinnig strijden de T. S. C ers om een tegenpunt maar de Quick— verdediging houdt stand en als nog een schitterend schot van Nil Beerens even fraai door den T.S.C.-keeper is gestopt kondigt Wagemakers de rust aan. Met veel enthousiasme wordt door beide ploegen weer begonnen, en als een minuut na de hervatting van Lier mooi voorzet schiet F. van Delft het leder kalm in het T. S. C. doel. Een minuut later plaatst Toon v. fHlst de bal fraai op den linkervleugel naar Blom deze neemt den bal snel mede en met een vliegend diagonaal schot maakt de Bosschenaar er 4—0 van. Hardnekkig blijven de withemden doorstrijden doch zij blijken thans niet meer tegen Quick opgewassen terwijl het tempo almaar sneller wordt. Weer een Quick aanval de T. S.C.-backs missen, w^er scoort Blom onhoudba r. Een oogenblik laat T.S.C. den moed zakken waar van Lier dankbaar van profiteert door op z'n eentje door alles heen te stappen en kalm te doelpunten. Kort hierna krijgt Quick een hoekschop te nemen, van Lier plaatst den bal mooi voor doel, en T. S. C'er kopt het leder weder 't veld in waar Blom staat, de bal op vangt en met een geweldig schot in de linkerbovenhoek de T. S. C. doel man passeert en zoodoende 7 0 maakt. Een prachtdoelpuntEen oogenblik later maakt F. van Delft weer een prachtdoelpunt dat scheidsrechter Wagemakers ten onrechte annuleert. De Quickers vinden het thans wel letjes en gaan veel, langzamer spelen. T. S. C. doet thans echter weer een vinnige aanval en uit een hiervan maakt de linksbinnen een fraai tegen punt 7—1. Dit schijnt de Quickers weer even te prikkelen want eenige minuten later zet van Lier den bal weer fraai voor doel en met een prachtige kopbal noteert F. van Delft voor Quick 8 1. Nog ziet Quick zich een straf schop toegewezen welke Blom kalm naast het doel rolt. Even daarna volgt weer een fraaie aanval van T.SC. en onhoudbaar maakt hieruit de T S.C.- rechtsbuiten het tweede tegenpunt 8 2. Hoe de withemden ook zwoegen er komt geen verandering meer in den stand en als het eindsignaal klinkt heeft Quick haar vijfde overwinning achter elkaar bevochten. De uitslag was voor Quick niet geflatteerd en de gasten verdienden hun tweetegenpunten ten volle. Scheidsrechter Wagemakers kon ons slechts matig bekoren. Quick II nam Zaterdagmiddag re vanche op H. E. C. II door met 7—0 te winnen terwijl het derde Quick-elftal met Juliana (Heusden) de buit samen deelde; 4—4 was daar de uitslag. Op de Maandagavond gehouden algemeene vergadering werd 't bestuur van Quick als volgt samengesteld voor het dieuwe vereenigingsjaar H. van Engelen, VoorzitterTh. v. d. Griendt, Penningmeester; Jan v. d, Berg, Secretaris; J. v. Hilst, 2e Voorz.; J. van Lier, 2e Secretaris; j. Kipping. J. Hornes, Leden. Ook W. S. C. heeft het j.l. Zondag niet kunnen bolwerken tegen GUDOK en behaalde deze uitstekend spelend Tilburgenaren eene mooie 40 over winning op de gastheeren. Als eenige verontschuldiging voor deze groote nederlaag kan geiden de onvolledigheid der thuisclub voor de beste kraenten, terwijl twee spelers, alhoewel niet goed gedisponeerd, toch van de partij waren. Niettemin, de overwinning van GUDOK was tenvolle verdiend en liet dit elftal en enthousiast en mooi sluitend spel zien. Tot het einde werd door hen doorgewerkt hetgeen wij ditmaal van de zwarthemden moesten missen. Voor de rust had GUDOK reeds eene 3—0 voorsprong en wist juist even voor het einde nummer vier hieraan toe te voegen. De W. S.C.—voorhoede, die dezen middag in verband met boven, vermelde onvolledigheid al zeer zwak was, kon niet eenmaal de sterke GUDOK—achterhoede passeeren. R W. B. R.W.B. verliest te Kaatsheuvel met 8—2. Velen zullen zich afvragen was K. zoo sterk of R.W.B. zoo slecht. Zij die dezen wedstrijd gezien hebben zullen kunnen oordeelen dat R.W.B. absoluut de mindere niet was van K. Voor de rust was K. iets sterker doch R. W. B. voor doel gevaarlijker. Na een half uur maakt onze rechts buiten het eerste doelpunt van dit seizoen en R.W.B. leidt met 1 0, doch met de rust is de stand reeds 2 -1 voor K. Na de thee komt R.W.B. weer opzetten, de voorhoede brengt de achterhoede van K. danig in het nauw, het duurt dan ook niet lang of onze aanvoerder maakt met een mooi schot den stand gelijk 2—2. Het laat zich aanzien dat R. W. B. de meerderheid behoudt, vooral de rechterwing is zeer goed, totdat onze linksbinnen den doelverdediger van K. den bal wil ontfutselen, waarop de rechtshalf van K. hem een slag wil geven wat echter door de zelfbeheer- sching van den linksbinnen van R.W. B. niet zoover komt. Tot veler ver ontwaardiging en totaal ongemotiveerd moet ook onze linksbinnen met dien speler van K. het spel verlaten, terwijl even later, om onbegrijpelijke redenen, onzen linksbuiten uit eigen beweging het veld verlaat, speelt R.W.B. met 9 man een verloren wedstrijd, welke onder normale omstandigheden best gewonnen had kunnen worden. R. W. B. is thans weer in het bezit van een prachtige prijzenkast, hoofd zakelijk vervaardigd van gevlochten hout en geleverd door de heer Possimis alhier. Zondag26 Sept. de plaatselijke derby R.W. B.—W. S. C., 2 uur. Deze wedstrijd wordt met veel be langstelling tegemoet gezien. Wij zijn benieuwd of R.W.B. het goede spel zal bevestigen en komen in het blad van a.s. Zaterdag hierop terug. KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel—R.W.B. 82. Het eerste tandje van het competitie rad werd Zondag voor de 3e klasse D van den N.V.B. verzet door boven genoemde ontmoeting. Het was een vrij saaie vertooning, waaraan de tro pische hitte zeer zeker niet vreemd was. Kaatsheuvel was over het geheel genomen sterker en ware het niet, dat de achterhoede nagenoeg geheel uit vorm geweest was, dan had de neder laag voor R.W.B. ontegezeggelijk een catastrophale geweest. Wij volstaan met te vermelden.dat aan Kaatsheuvel te zien is, dat de training van dezen zomer niet zonder vrucht gebleken is men kan werkelijk aardig kopwerk bewonderen. Denieuwe rechtsbuiten van Kaatsheuvel, (vroeger rechts-half) blijkt meer en meer een openbaring te zijn. Zeer verdienstelijk werk wordt mede door den linker vleugel geleverd, waarin de onver moeide Dekkers met zijn „paarden- asem", de aangever van de meeste doelpunten geweest is. Als steeds was de kleine Esch (eigenlijk een kleinee- ring, want hij mag gerust „groote S." genoemd worden) met Lugters de tactische moot in den aanval, zij h^t als gezegd zoo nu en dan wat luste loos. De middenlinie was beneden haar kunnen, waaraan de feestavond der supporters-vereeniging voor een enkeling wel niet vreemd geweest zijn zal. Intusschen zet Kaatsheuvel de competitie wel fraai in. Niet te weinig dank moet het daarvoor brengen aan Louis MADE. HEUSDEN. GEERTRUIDENBERG. Rest rubriek „Sport" volgend nummer. GEMENGD NIEUWS. te betreuren. Het water van den Oceaan veroor zaakte zeer groote schade, doordat groote gebieden overstroomd werden. De storm, die een snelheid had van 90 mijlen (144 KM) per uur, ver woestte licht- en krachtleidingen. De heele stad Miami Beach staat drie voet onder water. De orkaan woedde langs de kunst van Zuid-Florida en verwoestte 2000 huizen. Onze correspondent te Assen meldt ons: Gisteravond om half elf hebben er onder de militairen, die te Assen zijn opgekomen voor herhalingsoefeningen ernstige ongeregeldheden plaats gehad. Nadat Maandag bij het warme weer militaire oefeningen waren gehouden, waarbij veel militairen zijn uitgevallen is het tot een uitbarsting gekomen in de cantine van de Emma—kazerne. De chef der cantine wilde vanwege de luidruchtigheid der militairen geen bier meer schenken, waarna de oproer makers tot vernieling overgingen. De wacht kwam in het geweer, waarvan een gedeelte der solda'en weigerde. Deze werden in arrest gesteld. De wacht ontruimde de cantine, waarna achter de kazerne de groot majoor het commando over de wacht overnam en tot acht maal toe den oproermakers verzocht uiteen te gaan. In plaats van aan dit in vriendelijke termen vervat gebod te voldoen, werd de majoor op schandelijke wijze uitgejouwd en met steenen gegooid. De majoor liet daarna een salvo geven met losse patronen, waarna de troep nog brutaler werd en de „Internationale" aanhief. Nu bleek de toestand niet meer te houden waarna een salvo werd gegeven met scherpe patronen met het gevolg dat de onder officier Munnike uit Ter Apel, die niet bij de oproermakers behoorde, door een verdwaalden kogel werd doodge schoten. Enkele soldaten werden ge wond. Ook te Ede kwamen ernstige relle tjes voor. RECHTSZAKEN. POLITIERECHTBANK. Rook- en Snoepzucht. C. v. d. M. een jonge mandenmaker uit Vlijmen had om aan zijn zucht naar cigaretten rooken en kwatta- snoepen te voldoen er iets opgevonden. Handig wist hij in een café te Deute- ren telkens wanneer hij naar buiten ging uit het buffet cigaretten en reepen chocolade te gappen. Op die manier wist hij voor een bedrag van f7.te kaapen. Wegens diefstal luidde de eisch f 25, de uitspraak f 20 boete subs. 20 dagen hechtenis. Geen dubbeltje waard! Hendrika v. W. huisvrouw H; N. en Cornelia N. huisvrouw A. S. te Kaatsheuvel maakten het de buren lastig door scheldpartijen. De politie had alreeds herhaalde malen ernstig gewaarschuwd doch de vrouwen schol den, maar raak. 'n Fijne buurt bij jullie, merkte de president op toen de staalkaart van scheldwoorden werd afgelezen. Wegens beleediging werd tegen ieder der vrou wen f 10 boete geeischt'. Uitspraak f5 boete. De vrouwen vonden het veel te veel, want de buren in kwestie wa ren geen dubbeltje waard. Ontoerekenbaar. A.s. Donderdag zal voor de recht bank worden behandeld het vervolg der strafzaak tegen J. A. S. zonder beroep, vroeger woonachtig te Kaats heuvel thans gedetineerd, beklaagd ter zake dat hij op 3 Maart 1926 te Kaats heuvel in het Missiehuis door middel van inklimming diefstal van geld heeft gepleeegd. De uitspraak in deze zaak werd aangehouden teneinde x de geestver mogens van den verdachte aan een onderzoek te onderwerpen. De ver klaringen ten deze van den deskundige dr. Casparie, psichiater te Den Bosch zullen voor de rechtbank worden gehoord. Reuter seint uit West-Palmbeach (Florida) In Florida heeft een orkaan gewoed, tengevolge waarvan omstreeks 500 personen zijn gedood en een schade van 25 tot 100 millfben dollar is aan- gericht. Te Miami en Miami Beach moeten volgens eene lezing 87 personen ge dood zijn, volgens een andere lezing 150. Volgens berichten uit Lakeiand zijn er honderden personen verdronken te Moorehaven, dat onder water staat en geheel geïsoleerd is. Volgens een andere lezing zouden er te Clewiston en Moorehaven samen 140dooden zijn. De wegen tusschen beide steden zijn bedekt met lijken. Beide steden lig gen in puin. De orkaan maakte in één district duizend huizen met den grond gelijk. Honderden personen werden gewond. Er worden hulptreinen afgezonden. Miami is het zwaarst geteisterd. Fort Lauderdale en Pompana, die ook op den weg van den orkaan lagen, hebben ernstige schade geleden Waar schijnlijk zijn er eenige menschenlevens AGENDA. WAALWIJK. Donderdag Algemeene Muziekleer Waalwijksche Muziekschool. Donderdagavond 7 uur Cursusles „Eerste Hulp bij Ongelukken" in de Openbare School Stationsstraat. Donderdagavond 7'/a uur repetitie voor de aspiranten en 8'/2 uur voor de leden van „Kunst en Kracht". Donderdag 8 uur repetitie Tavenu met de Symphonie Donderdag 8!/2 uur repetitie W.G.V. Gymnastieklokaal. Vrijdag Viool- en Cellocursus Waal wijksche Muziekschool. Vrijdag 8 uur repetitie Tavenu. Zaterdag 9 uur. Repetitie Liedertafel Oefening en Vermaak. Mannenkoor. Zondag 26 Sept. met het oog op den Katholiekendag geen repetitie Voor terstond gevraagd in gezin zonder kinderen EEN NET voor dag en nacht. Leeftijd circa 17 jaar. Brieven onder No. der advert, a. h. Bureau v. d. Blad. 37111 Do supportersver oen. van de V. V. Kaats heuvel hield Zaterdagavond haar jaarverga dering met een kleinen feestavond vermengd. I)e aftredende en zich herkiesbaar gesteld hebbende bestuursleden, v. Best, Aussems en Zwaans werden met groote meerderheid herkozen, terwijl de heer Zwaans als nieuwe voorzitter werd aangewezen. Het bestuur werd voltallig gemaakt door verkiezing van de heeren H. Damen, A. Vloemans, F. Pagie en J, de Lange. Doordat de ontslag genomen hebbende secr.-penningmeester zjjn beschei den had „opgestookt". \yas het hestuur zeer tot zijn spyt verhinderd een verslag uit te brengen. Desniettemin werd het hestuur hierover allerminst uit de vergadering daar van een verwyt gemaakt, terwijl de geste van den voormaligen penningmeester voor zeker geen commentaar behoeft. Geconsta teerd kon worden, dat de verhouding tus schen supporters en voetbalclub weer zeer hartelijk is, dank zy een van humor en spor tieve- toegeeflijkheid getuigende redevoering van den voorzitter der voetbalvereeniging. van den oud-aanvoerder en van den nieuwen voorzitter der supporters. De feestelijke stemming op dezen avond gaf daarvan de overtuigende bewyzen en de komischq zang talenten van enkele supporters hebben het hunne daartoe bijgedragen. Supporters, ..houdt er den moed maar in" en „laat nu en altijd de klok maar luiden" langs de lijnen waar Kaatsheuvel vecht om de zege! En laat uw aantal weer spoedig het eerste honderdtal overschrijden GEERTRUIDENBERG. Good-Luck II speelde een vriendschappe lijke wedstrijd tegen Unicum I uit Breda. Het Good-Luck elftal was goed op dreef en wist Unicum een 41 nederlaag te bezor gen. Geertruidenberg I speelde een vriend schappelijke wedstrijd tegen D.V.S. I Til- burg. Na een aardig gespeelde partij kwam de rust met O0. Na de rust wist Geertrui denberg 1O te maken, waarna even voor 't einde D.V.S. 11 maakte, waarmede het einde kwam. Geertruidenberg II speelde vriend schappelijk tegen F.S.C. en wist na een vin nige! party met 54 te winnen. Zondag j.l. speelde de Madesche Voethal- vereeniging R.K. M.V.V. op het terrein van de Wed. P. v. d. Made een wedstrijd tegen een voetbalclub uit Dordrecht, welke door deze laatste werd gewonnen met 32. DRUNEN. Zondag speelde onze voethai vereen i- Sporters" een vriendschappelijken wedstrijd tegen „Berkdijk" uit Kaatsheuvel, welke eindigde met 34. Na afloop werd aan onze vereeniging een herinnerings-mednille uit gereikt. I Zondag speelde hier Juliana II tegen Quick II uit Waalwijk, 't Spel bleef onbeslist, daar het eindigde met 44. De vereeniging Juliana is als lid opge nomen in den N.Brab. Voetbalbond en hoopt deel te nemen aan de te houden wedstrijden. KORFBAL. SPRANG. Op het tournooi om den zilvex*en beker, uitgeschreven door de korfbalclub Juliana te Geertruidenberg, speelde j.l. Zaterdag middag onze club N.E.O. tegen bovengenoem de club en wist na een spaunenden en door de spelers en speelsters van N.E.O. goed ge speelden wedstrijd met 32 te winnen. Onze korfbalclub B.L.E.I. speelde Zaterdag 1.1. met een zeer onvolledig twaalftal tegen N.E.O. uit Sprang voor het Basco-'tournooi. Voor de rust wist N.E.O. 1—0 voorsprong te behalen. Na de rust maakte N.E.O. ach tereenvolgens 30, waarna B.L.E.I. ook spoedig 2 maal doelpuntte en het einde kwam met een 3—2 N.E.O.-overwinning. DAMMEN. GEERTRUIDENBERG. Om het kampioenschap van Noord-Brabant verloor na een mooie partij onze stadgenoot, A. v. Ardenne van den heer Burgerhof uit 's-Boscli.

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 6