Wil Leghorn hennen een partij Ancona's Pluimvee - rubriek. De fokkerij „Het Witte Muthoen" Uw Hoofdhuid uitgaan van de vereeniging „Dc Post- eerd werd dat hij bij zijn bemoeiingen duif gevestigd in t Café van den heer op sportgebied eenig ander oogmerk vin1.Met l!oligd' DeZG Soniftf1ende prijs"|zijn tlluiskomst uit het buitenland, en- ente dieren bleken dus onvatbaarheid lucht, waarvoor een 30-tal kunstvoor-I kele dagen geleden, kwam hen een ar- I te hebben gekregen. Z.dn beschlkhaar gestild'^ zal I tlke} ond®r de oogen, waarin geinsinu- 't Is ons onbegrijpelijk waarom niet alle kippenhouders laten enten. Volgende week zal veearts Spierings' weer entstof betrekken en de aangebo den dieren behandelen. Denkt er aan, vooraf op te geven in Waalwijk bij den heer Spierings of te Kaatsheuvel bij J. Tuerlings. ng van Vugt. De prijzen zullen vanaf Zon- I z^u kunnen nastreven als het bela dag 20 September tot Zaterdag 2 Octo- van de sport. her te bezichtigen zijn in den winkel I Daarbij werden onjuiste voorstellin van Van Engelen-Staal, Grootestraat te gen van zaken gegeven, zonder dat Waalwijk. I men zich zelf maar de moeite getroost KAATSHEUVEL. had naar, de mogelijkheid van een ver- Zondag 19 Sept. behaalden de leden keerde voorlichting bij den man in van de P. V. de Luchtvaart te Kaats- ™estie deu heer Verwoerd te heuvel, gevestigd bij de wed. A. v. d. mforjneeren- Vaar echter afgezien Haart, Capelle op het concours, uitge-1Nan d?.,Ayaarde yau d^ ai-tikeltje de schreven door de Getrouwe Duif ge-1 m°gelijklieid blijft bestaan, dat men vestigd hij C. v. d. Assem, de volgende vandaag of morgen zulke aanvallen prijzen: L. de Rooij 11, A. Versteeg 16, herhalen zal, ook al zijn zij van eiken 19, 23, 25. D. de Bie 17; A. Verhagen grond ontbloot> <laar wenscht de heer 27, 30; J. Zwart 28, A. v. Moergestef 32. *rwoerd zich niet aan bloot te stellen WASPIK Mun maatschappelijke taak maakt het voor hem ongewenscht door niets ont De uitslag der postduiyenwedvlucht j ziende persvertegenwoordigers betrok van De Reisduif, in combinatie met D. I ken te worden in dergelijke schrijverij V nspik, van uit Quivrain I en. Onder deze omstandigheden ziet di (Belgie) op Zondag 19 Sept. is als volgt heer Verwoerd zich tot z'n spijt ver ,d? duiven: Chr. van Dongen 12; I plicht, zich heel uit de sportwereld te J. I immers 3; P. Kuijten 40; P. de I rug te trekken. Graauw 5; M. de Rooij 3; T. Buikx 9; I Nader vernemen we dat zoowel de Koningspoule: Chr. v. Dongen; J. Tim- iieer ir. Kips namens den N.V.B. en, de mers. Jonge duiven: M. de Rooij 1; heer Schimmelpenninck van der Oye W. Zijlmans2; J. Fijneman 3; C. Smits I voorzitter- van het Comité 1928, alles 4 5; Koningspoule M. de Rooij. I in 't werk stelden om den heer Ver GEERTRUIDENBERG. I woerd te bewegen dit besluit te her De postduivenvereeniging „de Ge-1 roePen. De heer Verwoerd handhaaft vleugelde Vrienden", hield Zondag j.l. I echter zijn beslissing, waardoor een on een wedvlucht. De uitslag is als volgt: P. Snijers 148; B. Goossen 2; W. de Vries Goossen 31112. D. Be rende 567; A. Goossen 910. MADE. Zondag hielden de gecombineerde zer eniinentste figuren uit den N.V.B en het Olympische Comité terugtreedt Een groot verlies voor de gelieele sportwereld De redactie maakt de volgende op merking Wie aan den weg timmert lijdt be postduivenvereenigingen van Made een kijks. Dat wascht er de zee niet af. Als wedvlucht van uit Quivrain, afstand iemand tal van openbare functies be 150 K.M.. De prijzen werden behaald kleedt, wordt hij in 't openbaar bespro- als volgt: Jac. Vos 15; M. Broeken 2; ken en becritiseerd. Die critiek zal er H. Weiten Pzn. 3 4 11; P. v. d. Kor- I mogelijk weieens naast en mogelijk ook put"67; J. dc Jongh 812; D. J. Kap weieens onaangenaam zijn voor den be 9; J. Weiten 10. trokkene. De heer M. Broeken behaalde dit jaar Moet men er daarom het bijltje bij met de jonge duiven den koningsprijs, I neerleggen? Onze sport schrijven de propagan disten immer geeft ons weerstand zijnde een zilveren medaille. Lustrumfeesten op ae T. W.E.M. groote lustrumfeesten op de De T.W.E.M. naderen. Men kan die in twee groepen ver- deelen, nl. maakt ons strijdvaardig en hardt ons tegen de opstoppers, die 't leven ons geeft. Waarom heeft de heer Verwoerd het _?fi_?7 Sent en 9 1 4 Ort I bewuste artikel uit hét sportblad niet rL.' .11. u hu I met een rustiS> voornaam en vooral Bijna alle sport is gedurende die jloog gebaar naast zich neergelegd feesten vertegenwoordigd. 1 b b en waarom is hij niet verder gegaan met zijn nuttigen invloed voor de sport, voor den N. V. B. en het N.O,C,? Hij herstelle. zich alsnog en keere van zijn (dwaal)weg terug! Zaterdag 25 Sept. wordtingenomen door de duivensport. Men ziet duiven- liefhebbers naar de bioscope spoeden om op de film een troep duiven te zien oplaten. Op de T.W.E.M. worden los gelaten ongeveer 15 duizend duiven. Zaterdag om half vier zal die lossing plaats hebben. Zondag is de dag van de wieier- (Behandeld door den heer J. Tuerlings, sport. Men heeft een uitgezochtprogram Pluimveeteelt-leeraar Kaatsheuvel), het beste van de wielersportwereld. LATEN INENTEN!!! De groote Linart, de wereldkampioen, Van verschillende zijden werd J? j S,triideo .fu' kampioen van |ons deze week de vraag gesteld of Nederland Schlebaum, met Blekemolen I de inenting tegen diphterie en pok en Lejour. Daarbij verschillende ama- ken den leg niet tegenhoudt. Meermalen ~Sii Brabant. en ook t|ians weer moeten we verklaren Telkens als Linart op de T.W.E.M. I dat de inenting absoluut geen nadeelige kwam waren er duizenden toeschou- gevolgen den le heeft De ]ieer v wers. Dat zal ook thans het geval zijn, Woensel al]lier die yorige week Don. vooral nu in Tilburg zooveel belang- derdag liet enten, vertelt ons zoo juist, stelling is voor deze lustrumfeesten. I dat de leg bij zijn kippen sindsdien nog Maandag wordt besteed aani dansen .toenam. Zelf ondervonden wu raeerma Een jury is benoemd die prijzen zal len, dat de leg er niets door leed. De hr. toekennen voor costuums, dansen enz. H. H. J, Vullings, dierenarts te Horst, Over het tweede gedeelte der lus- die jaarlijks duizenden dieren te behan- trumfeesten schrijven we de volgende delen krijgt, schrijft in de Bedrijfs- week* I pluimveehouder: IXe OLYMPIADE AMSTERDAM 1928 I Welke invloed heeft de enting op den Op 2 en 3 October a.s. vergadert te I leg? Zürich het Zwitsersch Olympisch Co- Deze vraag is niet van belang ont- mité ter bespreking van het programma I bloot; men zal er verschillend over der Olympische Winterspelen. kunnen oordeelen Over het algemeen Op de vergadering zal de datum der I zal men ondervinden dat de kippen er Winterspelen vastgesteld en de techni- niet minder om leggen. Ent men in sche en financieele vraagstukken be- sterk besmette koppels, dan zal men handeld worden in overleg met de voor- I vaak na 8 dagen reeds toename van het zitters der daarbij betrokken commis- getal eieren waarnemen. Ik kan gerust sies. Het plaatselijk comité van St. zeggen, dat ik in dergelijke koppels Mjoritz zal op deze vergadering verte- steeds de eierproductie kort na de en- genwoordigd worden. ting zag toenemen. Waar ik slechts in een paar gevallen bij preventief geënte Het werk op het Stadionterrein is I kippen kort na de enting vermindering thans in vollen gang. De aannemers der eierproductie zag, kan men veilig hebben onlangs op de Jaarbeurs in aannemen, dat dit wel aan andere oor- Leipzig de allernieuwste machinerieën zaken moet toegeschreven worden, b.v. aangekocht, waardoor de uitvoering I dat de kippen juist tegen het ruien ge- van den bouw aanmerkelijk kan wor- ent warden, of iets dergelijks. De en den bespoedigd. ting zelf is heel eenvoudig en men be- L. F. VER WOERD. hoeft niet bang te zijn dat de entre-actie De heer L. F. Verwoerd te Amster- uitblijft, indien steeds met versch vac- dam heeft voor alle door hem op sport- cine geënt wordt. Aangezien men in den gebied bekleede functies bedankt De i'egel zelf de controle niet zal kunnen heer Verwoerd is gedurende tien jaar nemen, laat ik dit meestal' aan de eige- bestuurslid van den Nederlandschen naars over. Ongeveer 8 dagen na de Voetbalbond, lid van diverse commis- enting worden dan enkele kippen ge- sies, bestuurslid der A.V. 1923, verte- controleerd en nooit is herenting noo- genwoordiger van den N.V.B, in het dig geweest. Comité 1928, voorzitter der afdeeling Een sterk staaltje hoorde ik dezer huisvesting van voornoemd comité, lid dagen nog. Een boer waarvan de kip- der sport-technische afdeeling enz. pen in December 1925 geënt waren, kocht van zijn broer een niet geënte kip De Amsterdamscke sportcorrespon- (de broers woonden nevem elkaar en de dent van de N.R.Ct. schrijffkip vloog telkens over). In Maart kreeg We hebben den heer Verwoerd naar deze kip in ernstige mate diphterie en de reden van zijn besluit gevraagd. Hij pokken. Bij wijze van proef heeft de verklaarde nog niet in het minst aan boer deze kip minstens 14 dagen tus- ambitie te hebben ingeboet, doch bij j schen de andere gelaten, zonder dat er ook maar één enkele ziek werd, de ge- heeft nog af te geven een partij kerngezonde goed ontwikkelde broed 1926, van zijn geimporteerden Deenschen Nutstameveneens broed 1926. PRIJZEN PER CORRESPONDENTIE. J. TUERLINGS, Kaatsheuvel. BURGERLIJKE STAND. Burgerlijke Stand van Waalwijk. Geboren: Gerdina P. d. van Adrianus P. v. d. Aa en van Christina P. van Hilst. Adrianus H. z. van Adrianus van Gelder en van Johanna C. M. Leij- lens. Wouter M. zoon van Klaas Dalmeijer en van Clasina J. Cortier. Cornelus J. zoon van Laurentius A. van d. Elshout en van Johanna G. Wijk- mans. Johan zoon van Justinus V Roelofs en van Amelia C. II. Goedhart. Huw.-AangiftenKarei H. de Roon 27 j. en Hendrika Dalmeijer 28 j. Johannes A. van den Brock 28 j. en Maria P. Kroot 27 j. Huwelijken: Geene. Overleden: Geene. Ingekomen personen: Pieternella van Dongen van Tilburg naar Mr. v. Cooth- straat 8. Maria H. J. Essers van Amby naar Grootestraal 191a. Petor Dumitrov van Pantchevo (Servië) naar Burgemeester van der Klokkelaan 35. Antonia J. v. Wezel van Drunen naar Grootestraat 275. Franciscus M. Ackermans van 's-Bosch naar Markt 21. Maria J. Lombarts van Eindho ven naar Besoijensche Steeg 108. Henrica J. Fitters van Nieuwkuik naar Grootestraat 343. Vertrokken personen: Hendrika Fa ro naar Heusden. Antonia v. Delft, wed. M. v. d. Aa en gezin n. Tilburg. Catharina v. Esdonk n. Vlijmen. Anna G. de Man naar Nieuwkuik. Petrus A. J. van der Wee en gezin naar Kaatsheuvel. Johannes A. M. v. Loon naar Tilburg. Catharina C. Eekels naar Oisterwijk Burgerlijke Stand van Made. Geboren: Josephus z. v. Johannes v. Beek en Gerdina v. d. Made. Johanna E. d. v. Matheus Broeken en Anna de Beer. Bernardus z. v. Gerardus Leij- ten en Johanna v. Dongen. Antonet- ta d. v. Pieter Hamen en Anna M. v. Gennip. Josephus z. v. Hendrik Rul lens en Cornelia de Heijde. Adriana d.v. Petrus Rovers en Cornelia d. Ex- ter; Cornelis z. v. Adrianus Rovers en Helena Beunen. Christina J. d. v. Hubertüs Joosen en Catharina Bel- jaars. Josephus z. v. Theodorus de Laat en Cornelia Buijs. Overleden: Antonia v. d. Poel 2 maanden. Antonius B. Krooswijk 55 Maria v. d. Biggelaar 6 maanden. Peter v. Lange 19 j. Johanna H. v. Zwol 1 j. Josephus J. v. Beek, 10 da gen. Johanna Brouwers 84 j. Ca tharina Joosen 5 weken. Getrouwd: Antonius^A. de Wijs en Adriana Verwater. Burgerlijke Stand van Loonopzand. 1—15 Sept. 1926. Geboorten: Adriaan Rozenbrand z. v. J. Rozenbrand en van E. Wagemakers. Carolus Adrianus Henricus Leer- makers z. v. C. M. Leermakers en J. an Noye. Henricus Maria Cornelius Vermeer z. v. A. M. L. Vermeer en C. Hendriks. Jacoba Maria v. d. Bigge laar d. v. F. J. v. d. Biggelaar en J. an Beurden. Adrianus Johannes an Dongen z. van P. A. v. Dongen en an P. J. v. d. Velden. Andreas Hen ricus Johannes Badjou z. v. H. H. Bad- jou en van J. M. Hermans. Maria Antonia Damen d. v. J. M. Damen en van C. Covers. Maria Catharina Wouthera Kuysters d. v. J. J. Kuys- ters en van P. G. Moreval. Johannes Gertrudis van Dun z. v. P. J. v. Dun en van M. H. v. d. Warenburg. Wil helmus Petrus Andreas Maria Gerar dus van Gastel z. v. P. J. v. Gastel en J. A. Heeselmans. Adriana Elisa beth Maria Laros d. v. J. M. Laros en an M. v. Rijswijk. Maria Johanna Heeffer d. v. L. Heeffer en van J. W. Vastre. Maria Adriana Damen d. v. Damen en van C. M. Labee. Hen- riette Theresia Maria Nijkamp d. v. G. S. Nijkamp en W. M. v. Hoorn. Overlijdens: Cornelia Versteeg oud 85 jaren weduwe van Hendrik Dek kers. Hendrika Damen oud 67 jaren weduwe van Hendrik Briool. Domi- nicus Waarts oud 48 jaren echtg. van Johanna v. d. Schans. Cornelis Jo sephus Ligtenberg 6 maanden z. v. W. C. Ligtenberg en A. M. Ypelaar. Maria Engelina Jacoba Ligtenberg 18 maanden d. v. W. C. Ligtenberg en A. M. Ypelaar. Maria Martina de Nijs oud 4 maanden d. v. G. de Nijs en van Adriana Hamers. Huwelijken: Franciscus Adrianus Hensen 29 jaren en Cornelia Gerarda Jansen 22 jaren. Josephus v. d. Wouw 21 jaren en Wilhelmina Netten 20 jaren. UITSPRAAK KANTONGERECHT WAALWIJK VAN 23 SEPTEMBER. F. A. L. V. te Drunen, overtr. veiligh. wet, 1,of 1 week tuchtschool; C. H. P. v. H. te 's-Bosch, overtr. max. snel heid 6,of 2 weken tuchtschool; J. W. M. A. te Kaatsheuvel, visscherijwet 1,of 1 week tuchtschool; A. J. v. D. te Drunen, overtr. pol. regl. 2 maal 3,of 2 maal 1 week tuchtschool; J. V. te Aalburg, overtr. algem. veilig heidswet ƒ3,of 1 week tuchtschool; C. A. H., A. H., G. P. J. S. en J. B. S. allen te Waspik, straatschenderij, te- ruggave aan de ouders zonder toepas sing van straf; A V. te Sprang, overtr. mot. en rijw. regit, 3,— of 1 weck tuchtschool. A. H. B. te Sprang-Capelle, G. P. J. van A. te Tilburg, A. D. van T. te Vrijhoeve, H. van H. te Vlijmen, M. B. te Drunen en J. A. Y. te Waspik, allen overtr. mot. en rijw. regit., ieder 5, of 3 dagen; A. J. v. d. H. te Kaatsheuvel overtr. alsvoor 2.— of 2 dagen; J. L. te alsvoor en A. H. de L. te Waalwijk, beiden overtr. alsvoor, ieder 3.of 2 dagen; J. C. A. K. te alsvoor, overtre ding bouwverord. 3.— of 2 dagen; M. G. te Vrijh.-Capelle, invaliditeitswet- overtr. 3..of 2 dagen; P. J. v. d. W. te Vlijmen, overtr. algem. veiligh.wet, 3.— of 2 dagen; P. N. v. H. te Waal wijk, dronken orde verstoren 15.of 8 dagen; N. J. S. en J. v. H. te alsvoor, A. S., H. K. en A. J. R., allen te Sprang- Capelle, J. J. v. W. te Kaatsheuvel en A. B. te Waspik, dronkenschap, ieder 10.of 5 dagen; C. J. B. te Waalwijk, alsvoor 15.— of 8 dagen; C. C. D. te alsvoor, overtr. alsvoor, 3 weken hech tenis en 6 mnd. opz.; F. v. G. te alsvoor overtr. alsvoor 5. of 3 dagen; P. H. P. te Vlijmen, overtr. arbeidswet, 2 x 2.— of 2 x 2 dagen; P. J. v. E. te als voor, overtr. alsvoor, 2 x 1.of 2 x 1 dag; T. C. L. te Waspik, overtr. als voor 4 x 1.— of 4 x 1 dag; A. L. P. B. te Drunen, te veel personen in autobus o.of 3 dagen; J. v. S. te Vlijmen en M. M. te Nieuwkuijk, beiden overtr. pol. regl. op de wegen, ieder 5.of 3 da gen; C. v. G., zwervende, J. A. v. S. te 's-Bosch, P. v. R. te Kaatsheuvel en W. H. v. d. D. te Waalwijk, allen overtr. pol. verord., ieder 3.of 2 dagen; C. H. K. te Vlijmen, overtr. pol. regit., ƒ3.- of 2 dagen; A. K. en A. K., beiden te Sprang-Capelle, overtr. alsvoor, ieder 2.of 2 dagen; A. v. d. G. te Vlijmen overtr. ijk wet, 3 of 2 dagen; P. I). te alsvoor, overtr. leerplichtwet, 3. of 2 dagen; A. I). te Kaatsheuvel, overt, veldpol., 3.of 2 dagen; J. v. R. te alsvoor, overtr. drankwet, 20.of 10 dagen; L. v. B. te, Nieuwkuijk, overtr. trekhondenwet, 2 x 2.of 2 x 2 da gen; J. P. v. d. B. te Tilburg en J.A. v. d. H. te 's-Bosch, beiden overtr. veiligh. wet, ieder 5.of 3 dagen; J. v. L., zwervende, strooperij, 5.of 3 dagen. GEMENGD NIEUWS. Uit New-York wordt gemeld Volgens latere berichten, moet het aantal personen, dat bij den orkaan in Florida om het leven zijn gekomen, 1000 bedragen, terwijl voorts ettelijke duizenden personen letsel bekwamen. Volgens de „New-York Times" zijn er alleen in Miami 500, te Hollywood 200 en in Fort Lauderdale 200 dooden. Het is mogelijk dat dit aantal nog belang rijk zal stijgen. In de haven van Miami zijn 150 schepen en woonschepen door den storm vernield, wier bemanningen, ettelijke honderden personen waarschijn lijk verdronken zijn. De storm is de hevigste, die Ame rika ooit heeft geteisterd. Hij bewoog zich tot 60 mijl- over de kust van Florida heen, en liet overal op zijn weg groote verwoestingen achter. De storm duurde negen uur. Miami werd door twee vloedgolven geteisterd, waarvan de laatste de meeste verwoestingen aanrichtte. Tal van huizen zijn ingestort, en de overige zijn meest alle ernstig beschadigd. Veertig duizend personen zijn dak- oos. Teneinde plunderingen te voor komen, is over de stad de staat van beleg afgekondigd. Te Baltimore is terstond een cen trum voor de hulpverleening ingericht. Voortdurend gaan er treinen met geneesheeren en verpleegsters naar het geteisterd gebied. Verschillende plaatsjes in de buurt van Miami zijn als het ware van den aardbodem weggevaagd. De sheriff van Jackson Ville heeft den gouverneur verzocht 500 man politie naar Miami te zenden, aange zien daar verschrikkelijke toestanden heerschen. De straten zijn bezaaid met vernielde automobielen, omgewaai de telegraafpalen en meubels uit de verwoeste huizen. Tijdens den orkaan stond het water in de straten vier voet hoog. Uit New-Orleans wordt gemeld, dat daar en te Mobile (Alabama) de barometer er op wijst dat de orkaan, die Florida heeft geteisterd, zich in de richting van de golfkust beweegt. Een Reuter-telegram uit Jacksonville (Florida) meldt Volgens de laatste berichten zou het totaal aantal dooden bij den orkaan in Florida 1215 bedragen, ter wijl het aantal gekwetsten en dakloozen tal van duizenden bedraagt. Bij deze cijfers zijn inbegrepen die van Miami, waar tusschen 600 en 800 gewonden en 28000 dakloozen zijn. Te Hollywood zijn, behalve 250 doo- den, duizend gewonden. Te Moorehaven zijn 1000 gewon den en 10.000 dakloozen. Te Glewiston zijn 140 dooden, te Fort Lauderdale 100, te Hialeah54. Zaterdagavond omstreeks 10 uur bevond zich de 20 jarige de R., wonen de Hoogvenschestraat te 's Bosch met zijn driewielige bestelfiets op den Bosscheweg nabij café „de Parel". Twee automobielen, beide met verblin dend licht, passeerden tegelijkertijd, waarom van R. van zijn fiets afsprong teneinde niet door het licht den koers kwijt te raken. Achter een der auto's kwam een motorfiets, waarop de gebrs. Sch., wonende Langestraat te 's-Bosch, ge zeten waren en botsten met geweld op de R. en zijn rijwiel. Een der gebr. Sch. sloeg over zijn moterfiets op den grond met het gevolg, dat hij een ernstige wonde aan het hoofd bekwam. Ernstiger werd evenwel de R. ge troffen. die hevig bloedend werd op genomen en in bewusteloozen toestand naar het Qasthuis werd vervoerd. Ook Sch. werd in bewusteloozen toestand naar het Gasthuis gebracht. Hij was evenwel Zondagmorgen bij kennis en hem zijn toen uit voorzorg de H. H. Sacramenten der Stervenden toegediend. Gistermorgen om 5 uur had op den Bosscheweg andermaal een auto-onge luk plaats, nu nabij de steenfabriek van Swagemakers onderde gemeente Ber- kel-Enschot. Het ongeluk' heeft zich als volgt toegedragen De heeren van Lieshout en van der Wouw, uit Tilburg met hun echtge- nooten reden in een auto met een zeer kalm gangetje (p.l.m. 20 K. M.), toen zij gepasseerd werden door een auto, welke bestuurd werd door Dr. Levy uit Apeldoorn. De passeerende auto reed te vlug naar rechts en raakte toen het achtergedeelte der Tilburgsche auto. De laatste raakte daardoor haar richting kwijt, botste tegen een boom en viel vervolgens in een sloot. De vier inzittenden bekwamen alle niet levensgevaarlijke verwondingen. O. a. had Mevr. van Lieshout een wonde in het gelaat boven den neus, aanvankelijk vreesde men voor hersen schudding, doch die vrees bleek onge grond. De heer van Wouw, die on langs zoo gelukkig aan het spoorweg ongeluk bij Leiden ontsnapte, is er nu ook wondergoed afgekomen hij kreeg slechts een wonde aan het been. Zondagavond omstreeks 9 uur is 'n auto, die uit de richting Eemnes kwam, bij Baarn ter hoogte van het fietspad naar Laren, tegen een boom gereden. Spoedig waren de politie en dr. Helj- broek ter plaatse. De bestuurder bleek achter het stuurrad reeds overleden. De bestuurder van de auto was de heer R. O. van Manen, majoor der cavalerie, commandant vanhet remonte depot te Millingen. Het onderzoek heeft uitgewezen, dat de heer Van Manen gestorven is tengevolge van de bot sing. Het stuur was hem in de borst kas gedrongen. Zijn 15-jarige zoon, leerling vanhet lyceum te Baarn, die naast zijn vader zat, had ernstige vleeschwonden aan de knieën en de lippen, doch maakt het naar omstandigheden bevredigend. De inzittende dame. mevr. Van Neck, de huishoudster van den heer Van M. had geen letsel en is denzelfden avond nog per auto naar Apeldoorn vertrok ken, om de familie van het ongeluk op de hoogte te stellen. Ingezonden Mededeelingen. wordt vrij van roos eo Uw haar wordt zacht en glanzend als ge des morgens het haar inwrijft met een weinig Doos 30, Tube 80 ct. PUROL.

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 11