overstaan van Leeraren M. 0 in het gebouw van de R.K HoogereHandels school te Waalwijk, 's avonds van 6 tut 10 uur. Prospecti en aanmeldingsformulieren worden verkrijgbaar gesteld bij den plaatselijken boekhandel en bij den 'sten secretaris der vereeniging Weesperzijde 23a Amsterdam Als bewijs dat de diploma's dezer vereeniging worden gewaardeerd volgt hieronder een kort verslag omtrent het in Juni gehouden examen: Aangemeld Oeslaagd. Boekhouden Fransch Duitsch Engelsch Nederlandsch Spaansch 513 75 166 270 32 4 149 36 70 124 12 1 Totaal 1060 392 plm. 37°/c ren, ze liep maar aldoor uit een kerk boek te bidden en schuw om zich heen te kijken, de aandacht tot zich trok. heeft dezer dagen een monographic Naar het bureau overgebracht bleek gepubliceerd van de hand des heeren het een vrouw uit Frankrijk te zijn Martin, waarin door dezen de quaestie Het concurrentievermogen der Amerikaanscne industrie. Oomtesae de Paris 10—15* ct., Nouveau Poi- De National Foreign Trade Council teau 8—13 et., Maagdeperen 16-18* ct., Stoof- peren 212 et.. Giesers Wildemans 612 et., Brederode 711 ct., Kleiperen 3-7 ct., Knol peren 3—6 ct., Spruitjes 20—33 ct., Princes- seboonen 1031 ct., Tomaten 1016 et., R, K. Statenkieskring-Organisatie. Te 's Hertogenbosch zal op 30 Oct. a.s. in „Lohengrin" een vergadering gehouden worden van het Bonds- bestuur R. K. H. met voorzitters en secretarissen van de R K. Statenkies kring Organisatie omvattende dekrin gen Eindhoven, Helmond, 's Hertogen bosch, Orave en Waalwijk. De agenda vermeldt o.m.: bespreking Statenverkiezingen, wijziging datum stemdag, verdere voorbereiding, ver binding van lijsten enz.aanpassing van reglementen der Statenkieski ingen en locale kiesvereenigingen aan Partij reglement, vastclllng van uniformen datum voor sluiting der ledenlijst, be spreking der financiën, enz. In de gisterenavond in hotel Gerris gehouden vergadering is be sloten tot oprichting van een visch- club genaamd „Het Puiloog". Het bestuur is samengesteld uit de heeren A. Vérwiel, Voorzitter; H. Driessen, Secretaris; N. Gragtmans, Penningmeester J. Pulles-Hens, boots man en J. de Vries, bootsman. Besloten werd een protestnota in te dienen bij de Regeering tegen de voorgenomen wetswijziging waarin het vrije hengelen wordt verboden. Dezer dagen had mej. Joh. V. het ongeluk van een paar treden van een trap te schuiven. Aanvankelijk werd de pijn, die mej. J. V. had, toege schreven aan verstuiking, doch daar de pijn steeds ondraaglijker werd, besloot men in het Groot-Ziekenhuis in den Bosch een onderzoek te laten instellen, waar bleek dat haar been op twee plaatsen was gebroken. Direct werd haar been gezet en een gipsverband aangelegd. Het is weer. Lotus maand. Prijsvraag Wie ben ik" De reclame-afdeeling van Jurgens' Margarine-fabrieken is onuitputtelijk in het bedenken van origineele reclame- idee's voor het bekende artikel „Lotus" Margarine Zoet als Room." En ondanks 't feit dat door het artikel zelf, zoowel als door een goed- gevoerde reclame het artikel over geheel ons land zeer wordt gewaar deerd, gaat de firma door den verkoop van „Lotus" aan te moedigen. Nu wederom heeft zij een prijs vraag georganiseerd „Wie ben ik?', die in 't kort saamgevat bestaat uit het aanwijzen van 48 personen, af zonderlijk afgedrukt met hoed, welke personen uit een groepsfoto (zonder hoed) herkend en aangeteekend moe ten worden. Aan deze prijsvraag, waarvoor niet minder dan f20.000 aan prijzen be schikbaar wordt gesteld, kan eenieder deelnemen die gedurende een maanc 10 pond Lotus-margarine koopt, wat natuurlijk onder ieders bereik is. Tegelijk wordt voor de kleinen een Raadsel-wedstrijd georganiseerd, waar aan 5000 prijzen verbonden zijn, ter wijl ook de vereenigingen in ons land in de prijsvraag „Wie ben ik?" betrokken worden en daardoor haar dikwijls leege kas tot een gezamenlijk bedrag van f5000 kunnen spekken en tevens de voorzitters, secretarissen en penningmeesters in de gelegenheid zijn een aardig cadeau te ontvangen. In 't bovenstaande gaven we het voornaamste uit deze belangrijke wed strijden, die natuurlijk niet zullen na laten dit algemeen gewild „Lotus"- artikel nog populairder te maken. Voor nadere bijzonderheden verwijzen we naar de Lotus-boekjes en de win keliers. Naar wij vernemen heeft de Inspecteur van Politie alhier besloten wederom een cursus te openen tot opleiding voor het examen tot ver krijging van het politie-diploma. Gegadigden kunnen zich bij den Inspecteur opgeven. Door de politie is proces-verbaal opgemaakt tegen een tiental wielrijders die hun fietsplaatje niet bij zich hadden. Men denke er aan niet zonder een plaatje „op pad" te gaan. Door de politie is in de akkers achter Baardwijk aangehouden een vrouw die door haar vreemde manie die voor eenige weken geleden aldaar uit een krankzinnigengesticht is ont vlucht. Gedurende al dien tijd heeft ze in bosschen geslapen en gegeten van wat ze bij landbouwers kreeg. Gisteren is de ongelukkige, die moeder van twee kinderen is, door de politie naar Roosendaal overge bracht. A.s. Donderdag 21 October om 7 uur zullen wederom de cursuslessen beginnen in 't verleenen van Eerste Hulp bij Ongelukken gegeven door Dr. Langemeijer in 't Gymnastiek lokaal Openbare School en kunnen zich ook weer nieuwe leden opgeven voor 't volgen van dezen cursus, waar voorzij zich bij het bestuur kunnen aan melden. De ontvangsten wegens verrichte onderzoekingen door het proefstation en den voorlichtingsdienst ten bate der lederindustrie te Waalwijk be droegen in 1924 f4132 en in 1925 5491 en worden door den Minister van Arbeid, Handel en Nijverheid voor 1927 op f4500 geraamd (tegen op f3800 voor f 1926;. Naar wij vernemen zullen de navolgende Eerw, Paters Redempto risten de a s. H. Missies-in onze gemeente leiden Parochie St. Jan: de paters Van der Velden, Dankelman, de Bondt en Janssen. Parochie St. Antoniusde paters Schot en Smeets. Parochie O. L. Vrouw: de paters Van Kessel en Lubke. Parochie St. Clemensde paters Boomaars en Janson. Zooals reeds door de groote at tache's is aangekondigd, opent het Kaartgszelschap „L Esperance", geves tigd ln het café van den heer A. van der Pluijm, hedenavond (Zat«rdag) ter gelegenheid van haar eerste lustrum, haar groot nationaal concours in het rikken. Dat er voor dit concours een groote belangstelling bestond hadden wij ge rust mogen verwachten, en is dan ook ten duidelijkste gebleken, daar het aantal inschrijvingen de verwachtingen verre heeft overtroffen. Hedenavond reeds wordt dit con cours geopend door 8 gezelschappen uit Waalwijk en 4 uit Kaatsheuvel. Liefhebbers voor dit concours kun nen zich nog steeds opgeven. Men deelt ons mede dat de Ba zaar van het Alg. Groene Kruis in het laatst van de volgende maand zal worden gehouden. Er wordt hard gewerkt en het dames comité mocht reeds veel bewijzen van deelneming ontvangen. Zij die nog van hun belangstelling in een of anderen vorm wenschen te doen blijktn, gelieven zich in verbin ding te stellen met mevr. A. Schaap Waiboer, Uroolestraat alhier. Te Tilburg vergaderde onder presidium van den heer M. Cox Eind hoven de Cuöp. Handelsvereniging van den N. C. B De financteele resultaten werden bi zonder gunstig genoemd. Aanwezig waren o m. de Kamerleden Wintermans en Mr Dr. Deckers, de SiatenlcdenJhr. Mr. J. Smits, van Oyen en P. G Aerts, rector v. Kessel, Dr Kouthee, directeur van het Rijks- landbouwproefstalion te Maastricht en de hoofdbestuursleden vandenN.C B. Na eenige besprekingen wordt de verlies- en winstrekening 1925 1926 sluitende met 'n batig saldo van f 51.993,87'/» goedgekeurd. De winst- verdeeling wordt als volgt geregeld 25 pCt. te storten in het reservefonds, 6 pCt. uitkeering op aandeelen, f 600 ter beschidking te stelien van den N. C. B en het saldo ad f 32005 te doen bijschrijven op de kapitaal-reke ning der afdeelingen. De afdeelingen Vechel, Breugel en Lieshout krijgen de taak om de ba lanscontrole voor het volgend boek jaar te verrichten. Tot bestuursleden worden herkozen de heeren Th. Smet», Valkenswaard en P. Panken Duizel. De heer A. N Fleskens Gtldrop, wordt opnieuw ge kozen tot lid van de commissie van Toezicht. Aan het einde der vergadering hield dr. D Knuttel eene causerie over de nieuwe stikstofmeststoffen nadat vooraf de algemeene voorzitter van den N.C B. de heer A. C van de Ven te Son nog even eene krachtige aansporing tot de aanwezigen had verricht, om deze nuttige coöperatie te blijven steunen Ook het Kamerlid J J Wintermans, voorzitter van de commissie van Toe zicht, sprak de vergadering toe, om zijne bijzondere tevredenheid te be tuigen over het beleid van bestuur en directie. van 't concurrentievermogen der Ameri- kaansche industrie op de buitenlandsche markten uitvoerig wordt besproken. Er komen in die studie merkwaardige cijfers voor. Zoo wijst de schrijver er op, dat in bitumineuze kolen-districten in de Unie de gemiddelde productie per man per schacht 80 hundredweight bedraagt tegen slechts 17'/2 in Groot- Britannië. Dientengevolge kan aan de Ameri- kaansche mijnwerkers een loon van 40 per week worden betaald tegen slechts 14 in Engeland. Nu is het waar, dat deze zoo gunstige Ameri- kaansche productiecijfers wat kolen betreft voor een deel hun verklaring vinden in veel gunstiger natuurlijke omstandigheden. De kolen worden op een veel geringere diepte, hier en daar nog zelfs in dagbouw gewonnen. De schrijver stelt echter uitdrukke lijk vast, dat niettemin een zeer be langrijk deel van het verschil te dan ken is aan rationeeler arbeidsmetho- den, voornamelijk ten aanzien van het gebruik van moderne machines en uitgebreider aanwending van elec- trische kracht. „Aan deze zelfde oorzaken is het „te danken, dat in 22 der voornaam ste Amerikaansche industrieën de „gemiddelde productie per man in „1925 34 pCt. grooter was dan vijt „jaar te voren. Voor het maken van „een paar schoenen was tien jaar ge- „leden een arbeidstijd van één uur „42 minuten noodig. Thans worden „zij in 54 minuten gefabriceerd." Vóór 12 jaar kostte de bouw van een eenvoudige auto 126Ü man-uren, thans nog slechts 220. Dank zij de algemeene toepassing van landbouw machines, kan één landarbeider in de Ver. Staten thans gemiddeld 34 acres bewerken tegen vroeger slechts 12. Dit aantal is 2'/2 maal zoo groot als onder eenigszins gelijksoortige om standigheden in Engeland het geval is. Deze voorbeelden kunnen nog met vele andere worden aangevuld. Zoo is het aantal mijlen nieuwe wegen, welke in de Ver. Staten in 1920 werd aangelegd, driemaal zoo groot geweest als in I9l0, maar dit werk werd met 65.000 man minder uitgevoerd dan in laatstgenoemd jaar. De Amerikaansche spoorwegen hadden in 1920 12/3 maal zooveel vrachtvervoer als tien jaar te voren. Hun personeel was echter in middels met 73.000 man gedaald. Het Flip-en Flap spel. Uitgave N V. Douwe Egberts Tabaks fabrieken, Koffiebranderijen, Theehan del. Wie is er onder de kinderen van geheel Nederland, die met die mooie en interessante Flip- en Flap prente boeken van „Douwe Egberts" kent De kleintjes en ook dc ouderen toch hebben wét een schik gehad in de wonderen avonturen van dit honden paar. Ze waren dan ook zoo echt in den kindertrant verhaald en zoo pék kend geteekend Maaraan alles komt een einde en dus ook aan de geschie denis van Flip en Flap. Dat zullen de kinderen zeker betreu en dit heeft de firma op de goede gedachte gebracht een Flip en Flap spel uit te geven om de herinnering levendig te houden, 't Loopt weer tegen 't winterseizoen met z'n lange avonden en wat is er dan gezelliger dan gezame- lijk een mooi spelletje te doen. De bekende teekenaar Daan Hoeksema ont wierp het spel in den trant van 't be kende ganzenbord. De prentjes zijn alle uit de beroemde geschiedenis van het trouwe hondenpaar. en natuurlijk fijn in verschillende kleuren gedrukt op heel hard carton dat in tweeën gevouwen wordt. Met twee dobbel- steenen en een zak pepernoten, of wat anders, zijn de kinderen klaar en kunnen er heel veel plezier aan heb ben. Flip en Flap doen natuurlijk druk mee. want wie op 'n zwarte Flap komt telt achteruit, en op een zwarte Flip vóóruit, nog eens zooveel oogen als er geworpen zijn. Dan zijn er de roode letters van Douwe, die recht geven op „één uit den pot" en de blauwe van Egberts, die het dubbele doen. Voorts is er nog zóóvéél varia tie. dat zeker alle kinderen met groot verlangen naar dit fraaie en onderhou dende Flip-en Flap spel zullen uitzien. Daar op de achterzijde een dam- en een schaakbord gedrukt zijn. kan het ook door ouderen bij afwisseling worden benut, zoodat het,heele huis gezin er van kan genieten. DRUNEN. Veilingver. „De Langstraat". Prtjsnoteering 12 October 1926. Appelen 329 ct.Sterappelen 2029 ct. Goud Reinetten 1826 ct., Belles fleurs 17 23 ct., Dirkappelen 16—20 ct., Groninger Kroon 1522 ct., Landsberger Reinetten 15 —19 ct., Ossekoppen 1018 ct., Kaf appel 12 18 ct., Pippeling 10—17 ct., Zoete appelen 818 ct., Peren 10—18 ct., William Duchesse 1218 ct., Beurre le Brun 1517 ct., Beurre Clargean 1016 ct., Beurre Hardy 17 ct., Stamboonen 1327 ct., Wortelen 12* ct., Kroten 1 ct., Juin 2J—6 ct., alles p. K.G. Witte kool 7 ct., Roode kool 1*5 ct., Savoye kool 4* ct., Spitskool 1* ct., Bloemkool 411* ct., Ramanas 12 ct., Me loenen 520 ct., Andijvie 12 ct., Komkom mers 15 ct., alle» per stuk. Selderij 24} ct,. Peen 12 ct., Pre(j 512 ctr alles p. bos. DRUNEN. Gisterenavond werd alhier in de zaal der Jongens-Congregatie een verga dering gehouden van de leden van den Bij zonderen Vrijwillige Landstorm onder voor zitterschap van den Commandant J. Smits. Ondanks het slechte weer waren de rapes ce leden aanwezig. De heer Smits heette allen hartelijk welkom en bracht op de eerste •plaats een woord van dank aan de Commis sie van den Gewestelijken Landstorm voor de prachtige prijzen, geschonken voor een schietwedstrijd, welke dezen zomer is gehou den. Vervolgens bracht spr. een" woord van dank aan het gemeentebestuur voor de ver leende subsidie en spoorde de leden verder aan steeds trouw de schiet- en wedstrijd oefeningen bfl te wonen. Hij sprak den wenseh uit dat de leden getrouw zullen blij ven aan den Landstorm, die dient tot het beschermen van het grondwettig gezag en het behoud van het Vorstelijk Huis voor Ne derland. Hij hoopte dat de Vrijwillige Land storm moge groeien en bloeien. Daarna wer den de prijzen uitgedeeld, welke bij den wed strijd op 5 en 12 Sept. op de schietbaan te Nieuwkuijk behaald zijn. en wel als volgt le prijs L. de Wit met 67 punten, 2e prijs J. van Wezel, 66 p., 3e pr. L. Brok, 66 p.. 4e pr. C. Cales, 65 p., 5e pr. J. de Kruif, 63 p., 6e pr. Adr. Klerks 57 p., 7e pr. Th. do Haan 55 p., 8e pr. J. Smits, 53 p., 9e pr. L. Krol, 52 p., 10e pr. M. Pijnenburg 51 p., lie pr. P. van Baardwijk 51 p., 12e pr Th. v. d. Bosch, 49 p., 13e pr. P. v. d. Bosch, 10 p.. 14e pr. W. de Vaan 39 p.. 15e pr. A. v. Spijk, 39 punten. Twee geluksprijzen aan C. Pul les en A. Smits. Daarna werd door den voor zitter een dankwoord gebracht voor de trouwe opkomst en hoopte hy dat het leden tal, dat thans 60 bedraagt, in groei en bloei ni ge toenemen. 'v«rvolg?n' worden allen getracteerd en bloven nog lang gezellig bij een. Donderdagavond had op de heide een auto-ongeval plaats, dat betrekke lijk goed is afgeloopen. Een „Ford" reed met groote snel heid in de richting Waalwijk en sloeg opeens over den kop. De inzittenden bekwamen nagenoeg geen letsel, ter wijl de materieele schade slechts ge ring was NIEUWKUIK.Naar we met zekerheid vernemen, bestaan er alhier plannen tot het oprichten van een onderlinge kleinvee- of geitenverzekering. Om te komen tot definitieve oprichting hier van, zal er begin \an de volgende week hiervoor een vergadering worden belegd. In haar jongste vergadering be sloot het bestuur der brandweer alhier van de leden voor het niet aanwezig zijn bij 'n eve-ntueelen brand een boete te heffen van f 1.—. Bovendien zal bij het niet aanwezig zijn bij het opruimen van het blus- schingswerk een kwartje boete geheven worden. Het paarcl der firma Mol Pauwtls alhier dat door het passeeren eener auto schichtig werd, waardoor het tegen een ijzeren afrastering kwam en hierdoor vreeseliike ontvellingen aan het been opliep, is heden afgemaakt. In de Donderdag gehouden ver gadering van den raad dezer gemeente kwamen verschillende subsidieaan vragen in behandeling, welke deels ingewilligd, deels afgewezen werden. Besloten werd de openbare Lagere School in eigendom aan het R.K Kerk bestuur over te dragen en f 2000 beschikhaar te stellen voor de eerste inrichting der school, terwijl de onder wijzerswoning voor f 6000.— onders hands aan het kerkbestuur zal worden zal werden verkocht. Het personeel van het Gem. Electr. Bedrijf is in verband met de opheffing tegen 1 Jan. as. eervol ontslagen. Een leening van f19000 zal worden aangegaan tot aflossing van door het G E.B. opgenomen geld. Uitvoering verslag volgend nummer. VLIJMEN. De onderlinge hulpverze kering St. Cunera hield gisteravond in de zaal van den heer H. Boom de Vaan haar verplichte najaarsvergadering. Bij afwezigheid van den voorzitter opende de heer Nico van Bokhoven, secretaris de vergadering, waarna de notulen werden voorgelezen en goedgekeurd. Hierna rekening en verantwoording over het verloopen jaar. Er was in kas f577.37. Er werd in het afgeloopen jaar ontvangen f727.71, uitgegeven f947.48, zoodat in kas nog een batig slot was van f 357. Er werden in het verloopen jaar 63 gestorven.en dood geboren kalveren uitbetaald, zoodat dit het gedachte cijfer overschreden heeft en het besluur van oordeel was, dat voor de doodgeboren kalveren, waarvoor f 10 werd uitbetaald, voort aan per pond zou gerekend worden, onder de 100 pond 10 cent. boven de 100 pond 20 cent enz Gevraagd werd het bestuur te machtigen om de prijzen volgens markt te stellen, het welk door de vergadering werd goed gekeurd. Om de rekeningen te contro leeren werden aangewezen de heeren L. van de Griendt en L. van Zon, waarna tot verkiezing van het bestuur werd overgegaan. Voor wijk Wolput werd gekozen Ant. van Buul. Voor wijk Dijk werd her kozen Corn, van der Hagen. Voor wijk Heijstraat herkozen R. van de Wiel. Voor wijk Dorp gekozen J. Scheij- Mommersieeg. Voor wijk Haarsteeg herkozen H. van Oijen. Als voorzitter werd gekozen de heer J. van den Udenhout en als secretaris werd herkozen de heer Nico van Bok hoven aan wien voortaan eene vergoe ding van f25 werd toegestaan. VLIJMEN. Op Zondag en Maandag jl. hadden twee uitvoeringen plaats in het patronaat alhier; gegeven door den missie naaikring en ten bate der Missie. De zaal was bij beide uitvoeringen tot in de uiterste hoeken bezet. De bezoekers gingen niet teleurge steld naar huis, want hoewel de op voering geschiedde door ongeschoolde krachten werd het stuk „Zielestrijd" zeer correct opgevoerd door de dames van dezen naatkring. Werd op de eerste uitvoering aan de dames een lauwerkrans aangeboden, op de tweede uitvoering werd den regisseur, den heer J. de Kroon een krans aangeboden voor zijn bemoeiin gen voor deze uitvoeringen. Met harte lijke bewoordingen werd hij door den weleerw. heer directeur van het pa tronaat bedankt. Zondag had tijdens de uitvoering de verloting plaats der poppen van de destijds gehouden poppententoonstelling. Tijdens de pauze werd op beide uitvoeringen nog een verloting gehou den van koek en koifie Dat dit zeer in den smaak van het publiek viel blijkt wel hieruit dat daardoor nog een aardig duitje voor de missie in het zakje is gekomen. De Missienaaikring van Vlijmen mag met genoegen terug zien op zijn zoo goed geslaagde pro paganda voor de missie. CAPELLE. Io bei S atioeskolfiebuls 'an dec bee* L. F. vac Dongen alhier had j l. Dinsdagavond 7 uur een open- baie vergadering, ui geschreven door de Afdecltog SprangCspelle «.o. van Volksonderwijs, plaats, waarin de hoer Klaas do Vries, Algemeen Secretaris van Volksonderwijs ie Amsterdam, ais spreker optrad. Nadat de heer E. Colet, voorzitter der afdeellog, de vergadering geopend en do aanwezigeu welkom geheeten bad, gaf hij het woord aan den geachten spreker, die in een keu rige welverzorgde rede, die door tal rijke belangstellenden met aandacht gevolgd werd, de vraag behandelde Waarom is openbaar onderwijs te verkiezen boven bijzonder onderwas* Van de na beëindiging dsr rede ge stelde gelegenheid tot gedachtewisse ling met den ieletder werd gebruik gemaakt door den heer Bergmeyer, burgemeester te Almkerk, terwijl na- en dupliek van spreker en debater door den heer H. van den Hoek, candldaat tot den Heiligen dienst te Bilthoven, •erzocht werd om met den spreker van gedachten te wisselen, doch daar het i» middel» ongeveer kw»<t over regen was rn de beer de V-ies met de trein au 9.22 moest vertrekken, kon dit olet wur. rn tocges'aac. Met een woord /an dank aan de ulrpke aa wetige», de zaal was tot ln de hoekeu gevuld, -oor huu belangstelling en aao den acreker en debater, sloot de heer E. Colet te ongeveer b„lf tien d* btjeen- komst, Op ruim 75-jar|gen Uoftijd over leed j Dinsdag alhier de heer C. de Roon Mzo. tot voor «enigen tijd pre- sldent-Keikvoogd der Ned. Herv. Keik te dezer plaatse, welke functie door hem tel van jiren ts vervuld. Ia het Kerkgebouw der Geref. gemeente alhier hield j.l. Maandag avond, daartoe uitgenoodlgd door de aldaar bestaande jongelingsvereeniging, de bekende schrijver L. Penning uit Utrecht een causerie over verschillende voorvallen uit zijn levensgeschiedenis, welke uiteenzetting door een aandachtig gehoor gevolgd werd. Beroepen tot predikant bij de Ned. Herv. Kerk a.d. Loonschendijk Ds. van 't Hof te Wiints. A s. Zondag des nam. 2 uur zal in de Ned Herv. Kerk a.d. Loonschen- dtik optreden Da. Louwe-Kooimans uit Baardw^k. De heer M. J. Juu«sema uit Sur- bulsterveen beeft ztjn benoeming tot hoofd der Chr. school a.d. Loonschen dijk aangenomen Mej. A. Vos, alhier is benoemd to» boekhoudster bij de firma Kerst en Oerleman«, s^oenfab'tkanten re dezer plaatse. Zn genoot baar oplHdlog bH mrj J. vso Suy>k m, hoofdboek houdster bi) ge» ormde fi ma. De herree P. A vat der Hoeveu en W. B Rnkro h bben huonr be noeming tot lid van h-t col'C e van Z« tcs ln de gemeente S jrang-C*pello aargrootrien. CAPELLE. Ouderling Verheijden maakt namens den Kerkeraad van de Ned Herv. Gem. te Capelle bekend, dat Zondag 17 Oct. inplaats van lees-

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 10