IE ECHO ÏAN lÏÏljj VLO EI-C ART ONS No. 97. Woensdag 8 Dcc. '26. 49e Jrg, TWEEDE BllAD. PROVINCIAAL NIEUWS. WAALWIJK, 8 Dec. 192G. Autobus naar de Klei. Onder de rubriek „advertenties" kan men thans lezen dat door Ged. Staten thans de aanvraag om concessie voor den autobusdienst Waalwijk—Dussen wordt gepubliceerd. Bezwaarschriften kunnen worden ingediend tot 7 Jan., terwijl de commissie van onderzoek eerst zitting houdt 21 Jannari a s., zoo dat het nog een heel tijdje kan aan- loopen voor de concessie er is. Het Bueau voor Militaire Zaken deelt ons mede, dat zich voor het instituut der voor-oefeningen bij den Vrij willigen Landstorm 15 perso nen voor de lichting 1928 uit deze gemeente hebben opgegeven. Het mooie tijdschrift „Opgang" bevat een opstel door J. M. Hardeveld over de kerk van St. Jan Baptist, ver lucht door een aantal schitterende foto's. Zondagavond werd van een rij wiel, staande in de garage der Flora bioscoop, een rijwiellantaarn ont vreemd. Deze zaak wordt door de politie onderzocht. Noordbr. Mij. van Landbouw. De Noordbrabantsche Maatschappij van Landbouw hield 1.1. Maandag te Breda hare algemeene vergadering. Na een openingswoord van den voorzitter, den heer P. M. Sneep, wer den o.m. de volgende mededeelingen gedaan Aan de pachtcommissie is verzocht het onderwerpveranderlijke of deel- pacht in studie te willen nemen. Op de algemeene vergadering was ge klaagd over te hooge waterstanden op het Zuiderafwateringskanaal. De com missie voor waterlossing en waterwe gen heeft bewerkt, dat het rijksbureau voor ontwatering den toestand heeft opgenomen. Ook is de aandacht van verschillende Kamerleden op den on- houdbaren toestand gevestigd. Ingesteld is een commissie ter be studeering van het vraagstuk van de rundertuberculose. Overwogen wordt of in 1927 in het Land van Heusden en Aitena weder om gewassenwedstrijden zullen worden gehouden. De Onderlinge Hagelverzekering heeft in 1926 een zeer voordeelig jaar gehad, zonder eenige hagelschade bij de aangesloten leden. Besloten wordt zich aan te sluiten bij het landbouw-boekhoudbureau, vooral daar de minister van financiën den inspecteurs heeft verzocht om de aanslagen voor de inkomstenbelasting voor de bij de landbouwboekhoud- bureaux aangeslotenen vast te stellen overeenkomstig hun boeken. Overwogen wordt de oprichting van een rechtskundig bureau voor de leden van de Maatschappij. Voor het gebied van de Maatschappij acht men de stichting van drie lagere landbouwscholen gewenscht, en wel een in het Land van Heusden en Al tena. een in de Langstraat en een in West-Brabant. (Deze mededeeling gaf aanleiding tot het stellen van verschil lende vrag- n). De pogingen om te Zevenbergen een cursus voor landbouwhuishoud- onderwijs te stichten is mislukt, daar de raad geen subsidie wenscht te ge ven, omdat de financieele toestand van de gemeente zulks niet toelaat. Dit wordt zeer betreurd. Daar het dikwijls gebeurt dat de beursnoteeringen voor granen en zaden in de groote dagbladen niet overeen stemmen met de werkelijke prijzen,— waarschijnlijk doordat deze noteerin gen eenzijdig worden gegeven heeft het dagelijksch bestuur verzocht aan Koninklijk Nederlandsch Landbouw- comité te overwegen, welke verbete ringen daarin zijn te brengen. Deze zaak is thans bij het K. N. L. C. in onderzoek. Als leden van het dagelijksch be stuur worden herkozen de heeren C. J. Lambrechtsen te Beek. en A. M. Rijken te Capelle. Met algemeene stemmen wordt daar op een voorstel aangenomen om voor het verzuimen van een vergadering van het hoofdbestuur f 3 te heffen. Vervolgens is de begrooting voor 1927 aan de orde. Zonder hoofdelijke stemming wordt deze in inkomsten en uitgaven f 7626 vastgesteld, waarbij een bijdrage ad f 2100 als contributie en f 3600 uit de keuring van gewas sen. De contributieregeling voor 1927 blijft .gelijk aan die voor 1926 heeft gegolden. Aan het dagelijksch bestuur wordt opgedragen de noodige stappen te doen om te komen tot eene vereeni- ging van telers van fijne zaden. De heer Jac. Welleman te Krabbe- dijke hield daarna een lezing over de bescherming van den bietensuiker- verbouw en het voorstel van 't be stuur om het verzoek te steunen van den Bond van Coöperatieve Suikerfabrieken om de regeering te vragen een Int.-Sui ker-conventie bijeen te roepen, met algemeene stemmen aangenomen. ADVERTEEREN AANBESTEDING SLACHTHUIS. Bij de heden gehouden aanbesteding van een openbaar slachthuis in deze gemeente, is ingeschreven als volgt A. Het grondwerk met fundeering en rioleeringeu. B. Het werk boven de fundeering. C. De massa. A. J. v. d.Heijden, Boxtel 71.000 Joh. de Koning, Boxtel 70.400 P. J. Vaassen, Vught 76.000 C. Michael, Capelle 82.900 M. v. d. Bouwhuizen, 's-Bosch 75.200 Gebrs. v. Heeswijk, Best f 74.800 A. J. Mols, Tilburg 70.000 H. Moerenburg, Oisterwijk 68.900 E. Tooremans, Tilburg 68.880 J. W. Nieuwenhuizen, Capelle Perc. B. 63.500 J. de Bont, Nieuwkuik 69.900 J. W. Koeken, Tilburg 72.840 Joh. Appels, Tilburg 69.800 G. de Bont, Nieuwkuijk 71.635 P. J. Pennings, St. Mich.gest. 70.320 J. Ligtvoet, Oosterhout 77.520 Firma Bakker, Werkendam 74.300 Yenhove Evers, Heemstede 79,974 J. Michaël, Loon-op-Zand 80.130 Gebrs. Naglé, Geertr.berg 77.600 (perc.,A ƒ29,300, B ƒ48,300). I'. Ooien. Amsterdam 84.000 A. van Geffen, Boxtel 76,800 W. J. de Vries, Tilburg 67,333. Drent Westrene, Z.-Bommel 75,900 A. J. Peters, Nijmegen H. v. Eindhoven, Tilburg H. J. Vermeer, Oosterhout, perc. A. 32,150 Gunning volgt later. 70.400 77,777 Inschrijvingen voor de Kóeltechnische, de Slaohttechnische installatie en de Watervoorziening van het Openbaar Slachthuis te Waalwijk. Koel- Slachttechnische- Water, installatie, installatie, voorziening. 1.9,875,— Naam. Woonplaats. 1. Machinefabr. „St. Antonius" Tilburg 2. Gonnerinan Co., Haarlem 14,820, 3. N.V. „Graaso's Machinefabrieken", 's Hertogenbosch 12,985, 4. N.V. Comprimo, Amsterdam 5. N.V. „de Plaatijzer Industrie", Apeldoorn 13,260,— 6. N.V. Van Burkom Son'si Tng. bur. Amsterdam 7. Apeldoornsche Machinefabr. v.h. Loog Landaal, Apeldoorn 12,865, 8. F. J. K. Addicks, Nijmegen ƒ17,250, Raming. ƒ13,500, ƒ11,580,— 12,795,36 f 7420.— 8398,20 ƒ11,851.35 ƒ7714,— 13,4)00— 6000,— Wederom zijn verschillende boompjes aan de Verlengde St. Anto niusstraat vermoedelijk door de straat jeugd beschadigd. We ontvingen van de R. K. Algemeene Verzekering—Maatschappij „Delfia" te Delft een practischen zak- kalender. Een jongen, zekere A. K., wonende te Kaatsheuvel, (Loonsch Hoekje) werkzaam op de looierij „de Amstel" alhier, die tegen a s. week zijn ontslag had gekregen, was hier over blijkbaar ontstemd en sneed aldaar met een mes verschillende huidjes op zettelijk, louter uit vernielzucht stuk, waarna hij de fabriek verliet. Procesverbaal werd opgemaakt. Naar wij vernemen heeft de Raad van Beheer op Kynologisch gebied in Nederland aan de Kynologen-vereeni- ging „Waalwijk en Omstreken" toege staan eene Hondententoonstelling te organiseeren tusschen 1 en 15 Maart alhier. De leden zullen nu weldra in algemeene vergadering hebben te be slissen of en op welken datum deze tentoonstelling zal worden gehouden. Toen de spelers en supporters van Quick 1,1. Zondag van Helmond terugkeerden, vloog nabij Berlicum van een der autobussen een wiel, zoodat de bus op den grond terechtkwam en een as brak. Dit bijzonder gelukkig afgeloopen ongeval bezorgde geen der inzittenden iets anders, dan een begrijpelijken schrik. Was men nog langs 't kanaal geweest, dan zou 't vermoedelijk niet zoo goed zijn afgeloopen. Donderdagavond heeft in „Musis" de prijsuitreiking plaats van den door een comité uit den R K. Middenstands bond georganiseerden étalage-wedstrijd nl. het raden van het totaal der cijfers, op de in de etalages geplaatste labeltjes. Naar wij vernemen bestaat er voor de a.s. Pluimvee-tentoonstelling in onze gemeente reeds groote be langstelling, zoowel van de zijde der eventueele inzenders, als van degenen die de pluimvee-bewegingen daardoor de tentoonstelling gaarne steunen, nl. een groot aantal eereprijzen zijn reeds toegezegd, in den vorm van bekers, medailles enz. Wij vernemen dat Waalwijk-radio avond voor de H. D. O. te Hilversum 20 December zal doorgaan. Door de goede zorgen van den heer A. C. van der Heijden nemen hieraan o.m. deel: de Liedertafel „Oefening en Vermaak" en haar „Gemengd Koor", het „Waalwijks Gemengd Koor", Waal- wijks Symphonie-gezelschap, Harmonie „St. Crispijn", verder nog een kwartet en eenige vocale en instrumentale solisten, welke wij nader mededeelen, terwijl de heer Aug. C. v. d. Heijden een fragment uit z'n Vogelwereld zal voor dragen en de heer M. A. van Liempt, voorzitter van „Waalwijks Belang" zal spreken over de beteekenis van Waalwijk op industrieël en cultureel gebied. Het is dus een mooie avond, om de beteekenis onzer gemeente op ver schillend gebied over 't geheele land beter te doen kennen. Waalwijks Symphonie-orkest zal a.s. Donderdag 9 December in plenum het Abonnements-Concert bijwonen dat te 's-Bosch gegeven wordt door het bekende Utrechtsche Stedelijk Orkest, onder directie van Evert Cornelis. Degenen die per autobus meegaan, gelieven zich voor Donderdagmiddag te melden bij den heer Löwenthal, muziekhandel alhier. Het raadslid Kooien te Tilburg heeft aan den burgemeester dier ge meente een vraag gesteld, naar aan leiding van 't optreden der politie tegenover een student der Rijksvak school te Waalwijk, die een nacht in arrest werd gehouden en onder geleide naar Waalwijk teruggebrachtmen meende dat dit foutief behandelen van een vreemdeling zou strekken in 't nadeel van 't vreemdelingenverkeer. De burgemeester heeft geantwoord, dat hij vroeger reeds heeft te kennen gegeven, dat hij over zuiver justitieele zaken geen mededeeling aan den Raad doet: zoo ook zal hij in dit geval handelen. Bierbesluit. De Directeur van den Keuringsdienst voor Waren te 's Hertogenbosch heeft de volgende circulaire aan belang hebbenden gezonden Het Bierbesluit (Kon. Besluit vari 31 Juli 1926, S. 280) treedt 1 Dec. in werking. De voornaamste be palingen van dit Besluit zijn de vol gende Met den naam „bier", al of niet voorafgegaan door een woord, dat de soort aangeeft, alsmede met een in den handel algemeen gebruikelijken naam voor speciale biersoorten mag uitsluitend worden aangeduid de drank, verkregen door in hoofdzaak alcoholi sche gisting van een waterig aftreksel van mout, al of niet gemengd met rijst, ten deele ontvette mais en/of suiker (saccharose) en van hop. Voor de bereiding van bier door bovengisting. tneg bovendien verwerkt worden tarwe, haver, tapioca, aard appelmeel en/of suikers. Bier moet voldoen aan de volgende eischen 1. geur en smaak mogen niet abnormaal zijn; 2. zij mogen geen schimmelwoeke ring vertoonen, noch op andere wijze kennelijk bedorven zijn 3. het extractgehalte van de stam- wort, waaruit het bier is bereid, moet tenminste 9 procent bedragen 4. de verhouding extract: alcohol van het bier moet grooter zijn d3n 0.8 en kleiner dan 2.5; 5. de zuurgraad mag niet hooger zijn dan overeenkomt met 3 cm3, nor maal loog per 100 cm3 bier, tenzij de hoogere zuurgraad een specifieke eigenschap van het bier is, blijkende uit de aanduiding; 6. vreemde bestanddeelen, uitge zonderd synthetische bereide verzoe tingsmiddelen tot een hoeveelheid van ten hoogste 1,5 Gram per H.L. bier, mogen niet aanwezig zijn; 7. kleurstoffen, andere dan carabel en dan die, afkomstig van de grond stoffen, in art. 1 genoemd, mogen niet aanwezig zijn 8. conserveermiddelen, andere dan zwaveligzuur tot een hoeveelheid van ten hoogste 25 milligram per Liter, mogen niet aanwezig zijn 9 glycerine en kunstmatige schuim- middelen mogen niet toegevoegd zijn 10 neutraliseerende stoffen mogen niet toegevoegd zijn 11. schadelijke stoffen, met uitzon dering van arsenicum tot ten hoogste 5/100 milligram per Liter, mogen niet aanwezig zijn. ik vestig speciaal Uw aandacht op den eisch van ten minste 9% voor het extractgehalte van de stamwort. In decimetergraden uitgedrukt, komt dit neer op tenminste 3,6 graden (Soortelijk gewicht tenminste 1,036) bij 17V2° C. Voor nadere bijzonderheden moge worden verwezen naar bovenbedoeld Koninklijk Besluit 't welk ten post kantore kan worden besteld. Bij onderbandsche aanbesteding van 't bouwen van een winkel-woonhuis voor rekening van den beer W. Baijens te Waalwijk, onder architectuur van het Architectenbureau van Ree Bos- Saerts alhier, is het werk opgedragen aan den heer -I. Kooien alhier voor ƒ7125.—. Het gisteravond door notaris A. Schaap verkochte huis van J. H. Bruur- mijn in de St. Antoniusstraat, ingezet op 3225. is aangeloopen en voor dit bedrag in eigendom overgegaan aan den heer Henri Meen wissen. R. K. KIESVEREENIGING. Gisterenavond kwam het bestuur van de R. K. Kiesvereeniging in voltallige vergadering bijeen, waarin op dé eerste plaats de verkiezing van een vice-voor- zitter plaats had De heer Math, van Loon werd als zoodanig benoemd. Waar de kwestie van reglementswij ziging voor de plaatselijke kiesvereeni ging reeds meer dan een jaar in voor bereiding was, en waar het bestuur in vorige vergaderingen 'te> reeds una niem over eens was, dat de wijze van ■verkiezing voor de leden van den ge meenteraad, bij de laatste verkiezing gevolgd, niet de gewenschte was, werd zeer breedvoerig van gedachten gewis seld. welk systeem in het vervolg te prefereeren zou zijn. De door de club uit Baardwijk in de laatste algemeene vergadering naar voren gebrachte grie ven en wensehen, die in nauw verband staan met de reglements-wijziging, von den ook een uitvoerige bespreking. Nadat het bestuur ten opzichte van een en ander zijn standpunt had be paald, werd besloten Dinsdag a.s. we derom een bestuursvergadering te hou den en daarbij een deputatie van de club uit Baardwijk uit te,noddigen. Algemeen was 'men het er over eens dat in de maand December, waarin toch de contributie voor het lidmaat schap geind moet worden, een krach tige propaganda noodzakelijk was, om zooveel mogelijk alle R. K. kiezers voor de kiesvereeniging in te schrijven. De bestuursleden uit de vier parochies na men op zich, ieder in zijn wijk, te trach ten medewerking van verschillende per sonen te krijgen, om dit propaganda werk te verrichten, terwijl tevens de wensehelijkheid werd betoogd, propa- ganda-clubs voor dit doel op te richten, waarvan de taak omschrijving dan in het reglement geregeld moet worden. Nadat de vergadering met de depu tatie uit Baardwijk gehouden is, stelt het bestuur zich voor, de te wijzigen artikelen (oude en nieuwe redactie) in de Echo te doen opnemen, om zoodoen de en goede voorbereiding voor de al gemeene vergadering mogelijk te ma ken. M. M. Wij hebben ontvangen eene schitterende collectie Engelsche en Amerikaansche VOOR RECLAME-DOELEINDEN. Wij zullen U gaarne onze pracht-colleclie toonen. Aanbevelend, WAALWIJKSCHE STOOMDRUKKERIJ ANT00N TIELEN Gisteren werd door het Prov. Be stuur aanbesteed: het uitvoeren van vernieuwingen en herstellingen aan de provinciale wegen in N. Brabant en aan de daartoe behoorende kunstwer ken, enz., benevens het onderhoud daar van van 1 Januari 1927 tot en met 31 December 1927. Wij ontleenen aan deze belangrijke aanbestedingen, eenige werken uit onze omgeving. De heer P. H. v. d Pluijnt Dussen was met ƒ22800 laagste inschrijver voor den weg HeesehOverlangel, met 19237 voor den weg RosmalenMill, met 35,184 voor den weg Stotershut Limburgsche grens, met 31.400 voor vernieuwing van een steenslagbaan in keibestrating van een wegvak te Woen- sel. Voorts hadden o.m. de volgende in schrijvingen plaats 18. weg 's HertogenboschNieuw kuijkDrunen, met twee zijtakken. Ra ming ƒ22500. F. H. v d Plu ij m, Dussen 23900 Mart. Vissers, Drunen f 23400 24400 Arn. Wilgers, Nieuwkuijk 23243 Hub. van Kan, Venlo 22875 Joh. Heijmans, Rosmalen 21890 19. weg HeusdenDrunen naar en door Waspik. Raming ƒ21300. Mart. Vissers, Drunen 22900 F. H. v d Pluijm, Dussen 22844 20. weg BesoijenTilburg, met zij tak. Raming U600. Mart. Vissers, Drunen 12700 11400 P. C. Zaane, Tilburg 12145 F. H. v d Pluijm, Dussen 12100 Adr. v d Boogaard, Oostelbeers 11000 A. van Striem Udenhout 10800 21. weg Gen derenDussenWerken dam, met twee zijwegen en drie zijtak ken. Raming 18700. Arn. Wilgers, Nieuwkuijk f 18950 18673 Mart. Vissers, Drunen 4 18880 C. v. Loon, Werkendam 17976 F. H. v d Pluijm, Dussen 17747 22. weg WaspikOosterhoutMade, met drie zijtakken. Raming, 37200. Joh. v d Heuvel, Made 38100 F. H. v. d. Pluijm, Dussen 17747 Mart Vissers, Drunen 37700 36400 Ant. Rovers, Made 36890 P. van Geenen, Terheijden 36490 Mij. tot Ui tv. van Burg. en Waterb. werken, Willemstad 36380 Adr. Verhagen, Made 33800 Fa. de Rijk-Petit, Bergen-op-Zoom 33550 N.V. v.h. Th, BI ij levens, Made 32913 23. weg MoerdijkLage-Zwaluwe. Raming 600. N.V. Mabuwad, Willemstad 600 N.Y. v.h. Th, Blijlevens, Made 574 1'. van Geenen, Terheijden 548 41. liet vervangen van de steenslag- baan door kleinplaveisel op een gedeel te Van den prov. weg van Waspik over 's Gravenmoer naar Oosterhout. Ra ming 36400. J. II. Reef, Oldenzaal 39500 H. van Seveuter. Vught 38420 F. H. v d Pluijm, Dussen 37900 P. C. Zaane, Tilburg 37300 Mij. Wegenbouw, Utrecht 36825 N.V. Mabuwad, Willemstad 35940 N.V. v.h. Blijlevens, Made 35680 37430 )oh. Heijmans, Rosmalen 35449 36640 54. het aanbrengen van een bitumtm- laag op vakken steenslag- en gebitumi neerde steenslagverharding op de pro vinciale wegen van Oirschot naar Oos-* telbeers en van Loon op Zand naar Udenhout. Raming 17100. II. P. Vaalen, Arnhem 18500 H. L. Hendriks, Herwen en Aerdt 17579 •I. J. Wilgers, Nieuwkuijk 16942 17200 L. van Drunen, Hintham 16610 55. het aanbrengen van een bitumen- laag op vakken steenslagverharding op den provincialen weg van denderen over Dussen naar Werkendam. Raming 8600. Jos. J. Wilgers, Nieuwkuijk 9200 8972 F. H. v d Pluijm, Dussen 8682 l'it bovenstaande blijkt dat de weg WaalwijkTilburg ook onder de her stellingen valt. Maandagavond werd tusschen de Kegelclubs „Niet poedelen" en „Alle Negen alhier een vriendschappelijke match gehouden. Eerstgenoemde wist te winnen met een surplus van 148, n.l. 1018 tegen 932. TENTOONSTELLING VAN ZANGKANARIES. Deze onderlinge tentoonstelling ge organiseerd door de Waalwijksche Ka- narie-vereeniging, heeft zich in een groote belangstelling mogen verheugen en mag in alle opzichten een succes genoemd worden. Zaterdagnamiddag omstreeks 6 uur had in tegenwoordigdheid van bijna alle leden door den voorzitter der ver- ecniging den heer Jos. Pijnenburg de opening plaats. In hartelijke bewoor dingen heette hij de aanwezigen wel kom. Hij bracht dank aan de leden der tentoonstellingscommissie de heeren J. Vugts, Th. v. Mier en P. Schoonder- mark, die zich geen moeiten en opoffe ringen ontzien hadden om deze Ten toonstelling zoo goed mogelijk te doen slagen; vooral den secretaris den heer J. Vugts past een bijzonder dankwoord voor het vele werk door hem aan de .voorbereiding verricht. Verder dankt spr. den heer A. v. d. Pluijm die geheel bereidwillig en zoo uitstekend voor alles heeft zorg gedra gen, zooals voor de keurige versiering der zaal, de gewenschte verwarming, het plaatsen der kooien, enz. Ook den heer J. Verwiel die door het belangloos beschikbaar stellen van een pracht-collectie opgezette vogels, zoo veel tot een aardige aankleeding der expositie heeft bijgedragen brengt spr. een hartelijk woord van dank. Ten slotte uit hij den wensch dat het volgend jaar, wanneer de vereeniging met een nationale tentoonstelling haar derde lustrum hoopt te vieren, allen weer zullen medewerken om deze schitterend te doen slagen. De prijzen werden als volgt toegekend 2 vogels, klas II, eigen kweek 1926. Ie prijs Wellens, Kaatsheuvel 131 p.; 2e prijs Pijnenburg 107 p.; 3e prijs Raaijmakers 99 p. 1 vogel, klas III, eigen kweek 1926. Ie prijs Schoondermark 61 p.; 2e pr. Raaymakers 57 p.; 3e pr. Schoonder mark 55 p. 4e pr. Raaij makers 55 p. Klas 4, open klas, 2 vogels. Ie prijs Wellens, Kaatsheuvel 148 p.; 2e pr. van Mier 134 p.; 3e pr. van Rijs wijk, Kaatsheuvel 110 p. Klas 5, open klas 1 vogel. Ie prijs Vugts 70 p.; 2e pr. Pijnen burg 64 p.;i 3e pr. Wijkmans 64 p.; 4e pr. Maas 62 p.; 5e pr. v. d. Wiel 62 p. Meeste zangvogels eigen kweek, dhr. Wellens van Kaatsheuvel. Luxe prijzen: Ie prijs Wellens, Kaatsheuvel 75 p.; 2e pr. Vugts 70 p.: 3e pr. van Mier 69 p.; 4e pr. Pijnenburg 64 p.; 5e pr. Wijkmans 64 p.; 6e pr. Maas 62 p.; 7e pr. C. v. d. Wiel 62 p.; 8e pr. Schoon dermark 61 p.; 9e pr. van Rijswijk, Kaatsheuvel 58 p.; 10e pr. Raaijmakers 58 p.; lie pr. v. d. Pluijm 51 p.; 12e pr. Verbuist 49 p.; 13e pr. Netten, Kaats heuvel 46 p.; 14e pr. van Ginneken 40 punten. Het Bestuur dankte de plaatselijke pers voor hare medewerking. De voorzitter van het Tentoonstel lingscomité de heer Th. v. Mier zegt dat cle moeilijke taak der commissie zeer is verlicht door de groote werk kracht van den secretaris den heer J. Vugts. Hij hoopt dat deze ook volgend jaar bij de Nationale Tentoonstelling als zoodanig zal willen fungeeren. In aansluiting op de woorden van den voorzitter spreekt hierna de heer Wijkmans ook een hartelijk dank woord tot den heer A. v. de Pluym voor diens goede zorgen aan de zaal, die hij geheel belangloos zoo keurig in orde heeft gebracht. DOET VERKOOPEN.

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 5