P I8 Co. FEUILLETON PUROL er oS3 Bekroning Gero- fabrikaten Op de wereldtentoonstelling te Phi- ladelfia werden de Gero-fabrlkaten van de Gero fabriek te Zeist bekroond met de hoogste onderscheiding „Grand Prize for general excellence". De vorige week werden naar Engeland uitgevoerd 3.426.000 eieren. Rijwielbelastingplaatjes. In verband met de drukke werkzaam heden op de postkantoren gedurende de laatste dagen van het jaar, zal met den verkoop van rijwielbelastingmer- ken voor het jaar 1927 op die kanto ren eerst worden aangevangen op 1 Januari 1927. Ten einde aan het publiek gedurende eenige dagen de gelegenheid te geven zich van 'n belastingmerk te voorzien, heeft de minister van Finan ciën den ambtenaren der invoerrechten en accijnzen opgedragen de controle op de naleving van de rijwielwet ge durende de eerste zes dagen van de maand Januari 1927 niet uit te oefe nen. Met ingang van 7 Januari 1927 zal die controle echter worden hervat. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat bet geval zich kan voordoen, dat op een postkan toor, en in het bijzonder op een hulppostkantoor tijdelijk geen be- lastingmerken voorhanden zijn. Het verdient daarom aanbeveling het koo- pen van een merk niet uit te stellen tot het tijdstip waarop men dit moet gebruiken. BUITENLAND. In het nieuwe, thans unaniem aangenomen plan voor controle in Duitschland wordt het afzondei lijk en begrensd karakter van eventueele enqu êtes nadrukkelijk erkend, zoodat hier geen sprake kan wezen van een ver kapte permanente controle. De facilitei ten, welke deDuitsche regeering even- tueel aan de enquêtecommissies moet verleenen, zijn begrensd tot de moge lijkheden, welke de Duitsche wetgeving toelaat. En eindelijk zijn de beruchte „éléments stables" of wel de min of meer permanente controle—elementen, die door den Bond voor de gedemili tariseerde Rijnzone bestemd waren, opgedoekt en zal ook hier het andere controle—systeem worden toegepast, tenzij de Duitsche regeering bij een afzonderlijke conventie in een speciaal regiem toestemt, De ministerraad van België heeft de verhooging der spoorwegtarieven goedgekeurd. De verhooging gaat 15 Januari in. Ingezonden Mededeelingen. Dit moet uw eerste gedachte zijn bij Brand- en Snijwonden, Ontvellingen en allerlei Huidverwondingen Het verzacht en geneest. NIEUWKUIJK. Zondagavond had in liet café Van der Geld onder zeer groote belangstelling de sluiting en ✓prijsuitreiking plaats van het groote aldaar gegeven winterconcours door het Kruisbooggezelschap „De Jonge Ba tavieren". Hel concours heeft zich des daags doch vooral de drie Zondagen in een talrijk bezoek mogen verheugen, en is daardoor dan ook schitterend geslaagd. De prijzen werden als volgt behaald: Op de Kunst: le prijs W. van der Ven 23 punten, 2e pr. W. Venus 23 p.; 3e pr. H. Braad 23 p.; 4e pr. C. van Her pen 22 p.; 5e pr. L. Donners 22 p.; 6e pr. J. v. Hilst, 22 p.; 7e pr. J. van den Hoven 22 p.; 8e pr. B. van Engelen 21 p. Op 't Gejuk: le pr. J. van Rijn 39 p.; van „DE ECHO VAN HET ZUIDEN' En dadelfjk begon hfl verslag van zijn onderzoekingen te geven. Niet zonder ver legenheid. want hij moest zeer voorzichtig te werk gaan, om niet te verraden wat hij wilde verzwijgen. Zoo verhaalde hij de ge schiedenis met het briefje van Cavaillon en gaf het aan den rechter over. daar hij het Nina ontnomen had, maar hij sprak geen woord over Madeleine. Daarcntegefï ver haalde hij van. Prosper en Nina menige bij zonderheden. die hij hier en daar opgevan gen had. Naarmate hij meer verhaalde, bevestigden zich de veronderstellingen van den rechter. Dat jongmensch is stellig schuldig, zei hij tot zichzelf. Fauverlot sprak het niet legen, hoewel het lang z\jn meening niet was, maar hij was opgetogen dat de rechter op een verkeerd spoor was en dacht dat hij des te meer eer zou behalen, als hij den waren schuldige 2e pr. H. van Schyndel 37 p.; 3e pr. L. van Oosterom 36 p.; 4e pr. W. van Oord 35 p.; 5e pr. G. Bergmans 35 p.; 6e pr. G. Brok 35 p.; 7e pr. L. van Beur- den 35 p.; 8e pr. L. Mommersteeg 34 p. j Op het in Geertruidenberg gege ven humoristen concours uitgeschreven door de Amusementsclub „Terpsichore" aldaar, behaalden onze dorpsgenoten Castelijns-Doremans den 2en prijs, afd. duo's. Als men weet dat het den eersten keer was dat genoemde heeren alszoo- danig ten strijde trokken, dat de deel name zeer groot was en het meeren- deel der deelnemers reeds bekroonde humoristen waren, dal den len prijs behaald werd met 139 punten en de onzen den tweeden prijs met 134 pun ten haalden, kan dit niet anders dan een groot succes genoemd worden. Het verplicht voor te dragen num mer was „Samenzweerders" terwijl het eigen gekozen nummer „Het Lijfrente Kantoor" heette. Op 2 punten na werd ook bovendien den publieksprijs behaald wat wel be wijst, dat onze jongens goed gewerkt hebben en wij hun daarom met het be haalde succes hartelijk proficiat wen- schen. Zondagavond voor de dames en Maandagavond voor de heeren had in het Bondsgebouw alhier door een der Witte Paters van hel Missiehuis „St. Jarles" te Boxtel een lezing plaats met lichtbeelden en film over „De Afri- kaansche Missiën". Beide keeren was de belangstelling enorm, zoodat de zaal tot in de uiterste hoeken bezet was. Na een welkom tot de aanwezigen en een dank voor het gebrachte offertje hierdoor, kregen we eerst op hel doek te zien, o. m. de muzelmannen met hunne eigenaardige kleeding en aan te nemen houdingen tijdens hun gebed. Er werden ons getoond de verschillen de prachtige landschappen, bergstre ken en gebouwen in Noord, Zuid en midden-Afrika. Hierna kregen we te zien op de 'film het moeilijke en ge vaarvolle werk der priesters, broeders en zusters daarginds. De Eerw. Pater schetste ons in schoo- ne doch duidelijke en bevattelijke taal het leven en streven, het lijden en ook de voldoening der Paters, broeders en zusters, die toch alles hebben ver laten om ginds met al hun door God geschonken gaven en krachten de zie len der arme heidenen te winnen en hun te brengen tol God in den hemel. Er zijn nog millioenen die nog geen on derricht ontvangen, daar er geen pries ters genoeg zijn en ook geen geld. Z. Eerw. spoorde de aanwezigen vooral aan de Missionarissen in het ge bed niet te vergeten. Kapelaan van den Heuvel dankte Z. Eerw. voor de lezing en het publiek voor de opkomst. Zeer tevreden keerde eenieder van deze lezing huiswaarts met de voldoe ning ook een steentje te hebben hijge dragen tot steun van zoovele helden en heldinnen, die hun leven opofferen om de arme heidenen het Evangelie te ver kondigen, tot lichamelijke en geeste lijke hulp van zooveel ongelukkigen, die thans nog in jammerende ellende, hun rampzalig bestaan voortsleepen. CAPELLE. Op de dezer dagen ge- houden vergadering van het Hoofdbe stuur van de Noordbrabantsche maat schappij van Landbouw is de heer A. M. Rijken alhier als lid van het Dagelijksch bestuur herkozen. De stationsbeambte J. H. Jansen, werkzaam op het station Capelle- Nieuwevaart, slaagde dezer dagen te Amsterdam voor Assistent voor den stationsdienst bij de Ned Spoorwegen. Het bericht, omtrent het 10 jarig jubileum van den heer N. Snijers als directeur der gemengde zangvereeni- ging „'t Rozenknopje" alhier berust op een vergissing. Pas in 1927 heeft dit plaats. De postduivenvereeniglng „De Luchtvaart" gevestigd in het café van mej. de weduwe A. van der Haart, zal naar wij vernemen op 1 Januari a. s. een clubtentoonstelling houden. De heer C Paanste Loonschen- dijk heeft voor zijne benoeming als ouderling der Ned. Herv. gem. aldaar bedankt. WASPIK. Met ingang van 1 Januari a.s. is in plaats van den Heer J. Ver schuren tot sub -ontvanger voor deze gemeente benoemd.de Heer J Schik, kantoorhouder van het hulppostkantoor alhier. Op den 2en Kerstdag zal een be kwaam goochelaar in de Harmonie zaal bij den Heer H. van lersel-Montens eene voorstelling geven. Tot onderwijzeres a. d. Christe-j lijke school alhier is met ingang van 1 Januari a.s. benoemd mej. Schaap, thans in gelijke betrekking te Zetten (Gelderl.) Op Zondag 9 Januari zullen de adspirant leden der H. Familie hunne opdracht doen. Zilveren en Gouden Jubilarissen zullen een herinnerings medaille ontvangen. Op de 2e groote nationale ten toonstelling van hoenders, sier- en postduiven, konijnen, cavia's en water vogels, op 11 en 12 Dec. te Ammer- zoden gehouden, behaalde onze dorps genoot, de Heer Chr. Montens een eere en 3e prijs voor het zwaarste konijn (Vlaamsche haarkleur) Het diertje woog maar eventjes 17 pond. Op Zondag 9 Januari a s zal de tooneelvereeniging „Geestbeschaving", eene uitvoering geven in de Harmonie- zaal bij den HeerH. van lersel-Montens. De Waalwijksche vischclub „Het Puiloog" ving Zaterdagmiddag op de Gantel alhier niet minder dan 70 K G. visch. RAAMSDONKSVEER. Aan dhr. Boons werd als laagste inschrijver gegund het ophalen van het straatvuil. Dhr. C Sneep werd gekozen tot Ouderling der Herv. Kerk en dhr. N. D. Knaap tot Diaken. Tot Kerkvoogd der Ned. Herv. Kerk werd gekozen dhr. D. Lank- huijzen Sz. Zaterdag houdt de Afdeeling Raamsdonk van den C. N. Werkl. Bond haar vergadering. Naar wij vernemen, wordt de prijs van het electrisch licht wegens stijging der kolenprijzeti tijdelijk verhoogd. RAAMSDONK. Vergadering van den Raad dezer gemeente op Zaterdag den 18en December, des namiddags ten 6 ure. Aan de orde is: 1. Ingekomen stukken. 2. Voorstel van Burgemeester en Wethouders, tot overname gedeelte sloot op het Fort te Raamsdonksveer. 3 Ontwerp-verordening tot wijzi ging van de Marktverordening. 4 Alsvoor tot wijziging der Ver- keersverordening. 5 Ontwerp verordening, regelende de wijze van afkondiging der verorde ningen, tegen wier overtreding straf is bedreigd. 6. Alsvoor tot wijziging van de verordening op de heffing eener be lasting op vermakelijkheden. 7 Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot intrekking verordenin gen betreffende de openbare lagere scholen 8. Ontwerp-besluit tot wijziging der gemeentebegrooting, dienst 1926 zou ontdekken. Het ongeluk echter was, dat hij nog niet wist, hoe het zoover te brengen. Toen Mi alle inlichtingen had ingewon nen. gaf de rechter van Instructie den agent verlof om te vertrekken, na hem eenige be velen gegeven te hebben om den volgenden dag terug te komen. Verlies die juffrouw Nina vooral niet uit het oog, eindigde hij, zij moet weten waar het geld is en ons op het spoor brengen. Fauverlot glimlachte. Mijnheer kan gerust zijn. zeide hij, die dame bevindt zich in goede handen. Toen de rechter van instructie alleen was, nam hij. hoewel het reeds zeer laat was. nog maatregelen voor den volgenden dag. I)ie zaak vervulde al zijn aandacht, ergerde hem en trok hem tegelijkertijd- aan. Hij dacht er donkere en geheimzinnige punten in te zien, die opgehelderd moesten worden. Den veilgenden dag was hij veel vroeger dan gewoonlijk op zijn kantoor, en verhoorde hij juffrouw, Gispy, liet Cavaillon terugko men en zond om den heer Fauvel en gedu rende de volgende dagen legde hij denzelfden ijver aan den dag. Twee getuigen ontbraken echter nog, de eerste was de bediende, dien Prosper het geld van de bank had laten halen en die tenge volge van een val ernstig ziek was. De twee de was de heer Raoul de Lagors. Maar hun afwezigheid belette niet dat de bewijzen tegen Prosper dagelijks grooter werden, en den volgenden Maandag, dus vijf dagen na den diefstal, hoopte de rechter ge noeg gronden te hebben, om Prosper te be schuldigen. V. Terwijl Prosper in de gevangenis zal. werd zijn gelieele leven tot in de kleinste bij zonderheden onderzocht. De twee eerste dagen waren hem niet bij zonder lang voorgekomen. Men had hem op zijn verzoek eenige ge nummerde vellen papier gegeven, waarvan hij bij gebruik rekenschap verschuldigd was, di hij schreef met grooten ijver verdedigings plannen en rechtvaardigingen op. Op den derden dag begon hij echter on gerust te worden, daar hij niemand anders zag dan de ondergeschikten, die niet den dienst der gevangenen belast waren en den cipier die hem zijn eten bracht. Word ik nog niet. eens ondervraagd? vroeg hij telkens, waarop de cipier onver anderlijk antwoordde: Uw beurt zal wel kqmen. En de tijd ging voorbij en de ongelukkige gevangene, die door een vreeselijken angst, die zelfs de moedigste naturen ondermijnt, gepijnigd werd, verviel in een doffe wanhoop. Zal ik altijd hier moeten-blijven? vroe hij zichzelf af. Neen, men vergat hem niet, vyant °P dien bewusten Maandagmorgen hoorde hij op een tijd. dat de cipier nooit kwam. de sloten van zijne cel knarsen. In eens sprong hij op en liep naar de deur. maar toen hij een man met grijs haar op den drempel zag. bleef hij als verpletterd staan. Vader, stamelde hij, vader. Ja, je vader. Prospers verwondering maakte voor een uitbundige vreugde plaats, want een vader, waar en hoe hij ook komt. is toch altijd een vriend, waarop men rekenen kan. In die vreeselijke uren, waarin ons alle troost ont- breekt, denkt men aan den man terug, waar- op men als kind steunde en wanneer hij opk i niets vermag, stelt, zijne tegenwoordigheid gerust, als ware hij een overmachtige be schermer. 9. Nota van aanmerkingen, bij Ged. Staten gevallen op de gemeentebegroo ting, dienst 1927. 10 Benoeming lid in de schoolcom missie, wegens periodieke aftreding van den heer Tigchelaar. 11. Benoeming lid van het Burger lijk Armbestuur wegens periodieke aftreding van den heer Jos Kuysters. 12. Benoeming van de leden der Commissie van Fabricage, wegens pe riodieke aftreding der heeren P. A. van Dongen, C. H. van Rijn en J C. Schoen makers. 13. Benoeming leden der lichtcom- missie, wegens periodieke aftreding der heeren P. van Dongen-Torman, J. C Schoenmakers en J. P. Zijlmans Door den heer Koenhof zal op 9 Januari a s. in cafe P. van der Plas, een biljartséance worden geven. - Tegen G. v. d. L. werd wegens het praten in de kerk, onder de gods dienstoefeningen, proces-verbaal opge maakt. Met de verwarmingsinstallatie voor de kerk van den H Bavo komt men deze week klaar. Over enkele dagen zal worden proef gestookt. De verwarming geschiedt door inper sing van heete- en opzuiging van de koude lucht, waartoe achter het L Vr. altaar roosters zijn aangebracht. Gisterenavond werd het triduum voor de leden van de H. Familie plech tig gesloten. Deze oefeningen en ook iet triduum voor de leden van de Maria Congregatie, dat in het begin van de week werd gehouden, zijn buitengewoon geslaagd. Voor de sluiting werden verschiillende gouden en zilveren medailles uitgereikt. Voor de H. Familie werden 10 en voor de Congregatie niet minder dan 17 nieuwe leden opgegeven. Op 19. 26 en 27 December a.s. worden in Hotel Huis ten Deijl op het veer wedstrijden gehouden in komische solo's. GEERTRUIDENBERG. Aan de Gebr. du Pont is na onderhandsche aanbe steding gegund het verbouwen van het café van de Wed. Mischede-de Reijger, alhier. De heer van der Velden alhier, welke sinds gerulmen tijd, instiucteur onzer harmonie is geweest, zal wegens overplaatsing deze functie niet meer kunnen waarnemen. Van de baten der 1.1. gehouden bazar van den naaikrans Magelang, is f50 afgedragen voor het pro vinciaal genootschap Ds. Eggink te Willemstad en f 425 aan het Ziekenhuis Parakan" te Middelburg. De laatste Zondag van het humo risten concours der amusementsclub „Terpsichore" is wederom uitmuntend geslaagd. Voor een vrij goedgevulde zaal, traden de deelnemers met veel succes op. De publieksprijzen v/erden toegewe zen in de solo's aan dhr. Vermeeren uit Breda en voor de duo's de Gebrs. Loose uit Hooge—Zwaluwe. De prijzen door de jury bepaald, werden toegekend voor desoio's aan den heer Vermeeren uit Breda le prijs met extra lof der jury, den heer v. d. Griendt uit Waal wijk 2e prijs, den heer Brokken uit Waalwijk 3e prijs. In de duo's Gebrs. Loose, Hooge—Zwaluwe le prijs, duo Kastelijns—Dooremans uit Nieuwkuijk 2e prijs. ALMKERK J.l. Vrijdag werd alhier in de consistoriekamer der Herv. Gem. onder leiding van den Ring-voorzitter eene gecombineerde vergadering ge houden v. d. Jong -vereeniging„Ebben Haëzer en Samuël". Na 't zingen Psalm 105, 3 ging Z.Eerw. voor in gebed en las hierna een gedeelte uit Jes. 5 voor, waarna hij alle aanwezigen een welkom toeriep. Hierna las de Secretaris de notulen der vorige vergadering voor, welke onveranderd werden goedge keurd, waarna door L. M. Geudeke een inleiding werd geleverd overLuc. 20. 9. 18, waarop eene aangename ge dachtewisseling volgde. Nadat ge pauzeerd was, werd door J. Romijn een opstel en door A. Brand een voor dracht ten beste gegevenbeide onderwerpen vielen zeer in den smaak. Over de vraag „Hoe moet Math. 5. 29 verklaard worden", volgde eene leven dige discussie. Ten slotte werd nog een vraag be antwoord door H. Dekker over „wat leert de Schrift over Hemel en Hel", waarop eveneens een bespreking volgde. Nadat nog door enkele perso nen v. d. rondvraag gebruik was ge maakt, sloot de Heer Dekker, r.a 't zingen van Gez. 127. 5 dezen gezelligen avond met dankgebed. Naar wij vernemen zal de Chr. Hist. Kiesver alhier a.s. Zaterdagavond uur in de Consistoriekamer der Herv. Gem. eene vergadering houden. Zonder na te denken, door een teedere op welling meegesleept, opende Prosper de ar men, om zijn vader om den lials te vallen. De heer Bertomy stootte hem ruw terug. Kom niet dicht bij mij. beval hq. Ilij trad toen verder in de cel. die achter hem gesloten werd. Vader en zoon waren al leen. Prosper gebroken, vernietigd, de heer Bertomy woedend, haast dreigend. Door dien laatsten vriend, zijn vader, teruggestoo- ten. leed de kassier onder een tot nu toe on gekende smart. Ook u, riep hij eindelijk uit, hoiudt mij ook voor schuldig? Spaar (lie schandelijke coined ie. viel zijn vader hem in de rede, ik weet alles. Ik ben onsehu'dig. vader, ik zweer liet u bij liet heilig aandenken mijner moeder. Ongelukkige, riep Bertomy uit, houd op. Een onoverwinnelijke teederheid overviel hem en met zwakke, bijna onverstaanbare stem. sprak' li ij Je moeder is dood, Prosper en ik had nooit gedacht, dat er ooit een dag zou aan breken. waarop ik God zou danken, mij haar te hebben ontnomen. Je val had haar gedood. Er heerschte een lange stilte, eindelijk begon Prosper U verplettert mq, vader, en dat nog wel op het oogenblik. waarop ik het slacht offer van een schandelijke samenzwering ben. Slachtoffer, riep den heer Bertomy, slachtoffer. Dat wil zeggen, dat je den ach- tenswaardigen en braven man beschuldigt, die voor je gezorgd en je met weldaden overladen heeft, die je een schitterende po sitie bezorgde en je een onverwachte toe komst beloofde. Het is reeds genoeg, hem te hebben bestolen, maar belaster hem niet. Om Godswil, vader, laat ik u toch zeg gen INGEZONDEN STUKKEN (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie.) Geachte Redacteur Verzoeke nogmaals eenige plaats ruimte in Uw blad. Antwoord aan „Een belangstellend toeschouwer" op zijn schrijven van 11 dezer Niet boos wordenkalm blijven Niet spreken (schelden) van schild- cnaap en jongen. Niet met onwaarheden voor den dag komen; eerlijk blijven! Ik heb niet geschreven dat „Een belangstellend toeschouwer" geen belastingbetaler is. Ik heb gevraagd of hij met „Een belangstellend toe schouwer te kennen wil geven dat hij geen belastingbetaler is. (Deze vraag was toch zuiver genoeg, want immers de gelden, welke de Chr. School noodig heeft moeten toch door de belastingbetalers geofferd worden Een belangstellend toeschouwer moet niet zeggen wat ik zou kunnen denken. Ik heb geschreven: het ver wekt alleen de denkbeelden zou „Een belangstellend toeschouwer" in contact staan met den gemeenteraadhet schoolbestuur of misschien met beide Met iemand of met een instelling in contact staan wil toch nietzeggen.dat hij die-iemand is of deei uitmaakt van die instelling? Waar en waardig blijven s v.p. f lk heb dergelijke poli tiek meer meegemaakt. Voorzichtigheid aanbevelen is dus onnoodig. Belangstellend toeschouwer ik heb nergens gelezen, noch in de raads- verslagen noch in ingezonden stukken (behalve in dat van U), dat de drie- aarl. afrekening van de Chr, School te Sprang bewijst f 900.— minder ge bruikt te hebben, dan waarop deze school recht hadis het dan zoo'n wonder dat Uw artikeltje alleen de denkbeelden verwekt „zou een belang stellend toeschouwer in contact staan met het Gemeente-, het schoolbestuur of misschien met beide. Hoe komt gij aan de ontdekking van die f 900.— Een gedeelte van een raadsverslag of ingezonden stuk kan door mij over het hoofd gezien zijn. Noem mij de „Echo van het Zuiden" waatin dit staat. Kunt gij dat, dan trek ik meergenoemde zin zeer gaarne in (ondanks het feit. dat gij dat gezegde niet logenstraft) en biedt ik dan ook bij deze mijn ver ontschuldiging aan voor mijne on- attentheid. Om op Uw eerste stuk terug te komen; waarom zijt gij niet op de snoepreisjes doorgegaan, dat was toch (bij wijze van spreken) „De schoen die Wat? zal je misschien de weldaden van je chef ontkennen? Go waart toeli zoo zeker van zjjn genegenheid, dat ge mij sclireeft, mij toit een reis naar Parijs voor te berei den, om bq den heer Fauvel voor u de hand zijner nicht te vragen. Was dat dan ook een leugen Neen, antwoordde Prosper met ge smoorde stem, neen. Dat is nu een jaar geleden, toen be minde je juffrouw Mrftleleine tenminste zoo sclireeft gij mij Maar ik bemin haar nog, vader, meer dan ooit, ik heb haar altijd bemind. De heer Bertomy maakte een beweging van verachtelijk medelijden. Waarlijk., riep bij uit, en zelfs (1e ge dachte aan dat kuische en onschuldige meisje, dat je bemint, heeft je niet van die daad teruggehouden? Je beminde haar? Hoe durfde je haar dan zonder blozen naderen, als'ge uit dat lichtzinnige gezelschap kwam, waarin ge verkeerdet? In 's Hemels naam, laat mij toch ver klaren. hoe het komt dat Madeleine... Genoeg, genoeg, zei de oude heer. Ik weet alles. Gisteren heb ik je chef bezocht. Hedenmorgen den rechter van instructie en aan diens goedheid is het te danken, dat ik hier toegelaten ben. Weet je, dat ik 111e heb moeten laten doorzoeken, haast ontkleeden, om hier binnen te komen. Men dacht dat ik je een wapen bracht. (Wordt vervolgd.) OF 14)

Echo van het Zuiden | 1926 | | pagina 2