Is Uw borst beklemd? ABDUSÏROOi* JE tsheuvel. Dienstmeisje Algemeene ledenvergadtring Boereolseobaok uiterliik 313anuari a.s. LUXE RIJWIEL Y. II. DE HAAS I IIAI UITVERKOOP Wanneer U Danst WRIGLEY's WRIGLEY's WRIGLEY'S Wit-Gele-Kruis Dr. Ph. J Kohier. Marktberichten. DANKBETUIGING. EDELWEISS ZEEPPOEDER OF ZUIVERE SNEEUWWITGL00R Hijgt gij bij de minsté'iitspatM ning? Wentelt die last van U af en versterkt borst en lucht wegen mei welke uit geneeskrachtige kruiden is bereid en beroemd is om haar slijmoplossendd cn krachtige werking. Onge- evenaard bij bronchitis, kink en slijmhoest en aandoenin gen der ademhalingsorganen* Overal verkrijflb. in kokers a f 1.50. f2.75, HM De groote. flacons x>jn vooïjU$J>0«» met de krachtdadige heel gewoon, 's Middags om half 4 gaan \ve naar de haven. Onze boot de Rembrand zou daar binnenvaren. Vanaf het dek wuifden ons de twee Zusters Angelina en Gertruda al toe. Ze waren scheeps gegaan te Amster dam hadden Kerstmis gevierd zon der H. Mis hadden twee dagen zware zee gehad en waren dus blij, dat ze ons als medereizigers naai Madras mochten begroeten. Direct na aankomst gingen wij met de Zusters nog een paar kerken bezoeken en den volgenden dag het „Campo Santo". Onvergelijkelijk schoon is dit wereld beroemde kerkhof, 't Is of de dooden er leven in hunne beelden en op vele plaatsen kan men tastbaar voelen de waarheid der Katholieke leer over de gemeenschap der heiligen. Na den middag om 3 uur verlieten we de haven en begon voor ons de zeereis De Rembrand is wel de oudste passa giersboot van de maatschappij Neder land. Twintig jaar oud en slechts ruim 6000 ton, (tegenwoordig zijn er sche pen van 30.000 ton) moet de Rem brand vroeger een prachtboot geweest zijn. Maar al is ze wat oud, ze is ruim en gerieflijk, loopt flink tot 46 mijl per uur. Spottenderwijs wordt ze wel eens genoemd de „dronken schil der", naar Rembrand, maar toch voe len we ons veilig onder Maria's schutse en de degelijkheid van het materiaal der maatschappij Nederland. Den eer sten avond der reis, was de zee niet zoo erg kalm en we dachten ook wel eens aan den bijnaam van de Rem brand. Een draaierig hoofd, geen eet lust en vroeg naar bed Dien nacht passeerden we Elba, waar Napoleon gevangen gezeten heeft. Ik ben dit eiland op mijn terugreis naar het vaderland bij dag gepasseerd en het verwonderde me niets dat't Napoleon daar niet erg beviel. Een kale rots! Volgenden dag (Nieuwjaar) prachtig weer. De zee zag er uit als een pas geploegd land, kleine regelmatige golfjes. Mijn reisgenoot en ik lazen de H. Mis, wat de Zusters overgeluk kig maakte, 's Avonds om elf uur pas seerden wij den vuurspuwenden berg „de Stromboli". De stokers van „de Stromboli" schenen ook Nieuwjaar te houden, want er was slechts een flauwen, rooden gloed boven den krater zichtbaar, 's Nachts gingen we ook door de straat van Messina en daarom misten we veel schoons Toch waren de straat, de huizen en gebou wen heel aardig verlicht. 2 Januari. Niets dan water en nu en dan een enkel schip. 3 Januari. Sedert van morgen 7 uur varen we langs de kust van het eiland Kreta een zeer groot eiland, want we hebben het tot 4 uur naast ons gehad. De Zuidkant is voor ons zicht baar, maar doet ons niets bijzonders zien, behalve hooge bergenreeksen, die uitglinsteren in de zon van den eeuwigen sneeuw, die hunne toppen bedekt. De koude hebben we in Genua achtergelaten en de zon doet reeds goed. We zijn nu nog ongeveer 400 mijlen van Port Said, waar we 's avonds laat zullen arriveeren om er te bun keren en dan in een trek door naar Colombo en Madras, „het land onzer droomen". Onze dorpsgenoot H. v. d. W. viel te Raamsdonk van een wagen met pakhooi. waarbij hij behalve ernstige hoofdwonden, een kombreuk bekwam. Dr. Wijffels verleende de eerste geneeskundige hulp en liet hem vervolgens per brancard van het W.-G. Kruis alhier naar het R.K. Liefde gesticht te Raamsdonksveer vervoeren. RAAMSDONK. Bij de plaatselijke arbeidsbeurs staan thans als werkzoe kenden ingeschreven 16 grondwerkrs. 2 opperlieden en 2 metaalbewerkers. Door den vrouwenbond wordt a.s. Zondag in het St. Henricusgebouw op het Veer opgevoerd, het tooneelspel O.W.'ers leven. Bij het lossen van een wagen ge perst hooi, had de werkman H. v. d. W. uit Waspik het ongeluk om bij liet op trekken van de blokken, met, zijn liaalc mis te slaan, waardoor hij zijn even wicht verloor en achterover van den wagen sloeg. Vrij ernstig gekwetst werd hij opgenomen en met een zieken wagen naar huis vervoerd. In de regeling van de voorjaars keuring van dekhengsten is nog eenige, verandering gekomen. Te Waalwijk zal nu op Donderdag 17 Febr. de keuring van het type tuigpaard plaats hebben ni te Zevenbergen op Dinsdag 1 Maart, die voor het type trekpaard. RAAM/SDONKSVEER. Van het rij wiel van Mevr. K. werd in een onbe waakt oogeublik het rij wiel plaatje ont. vreemd. Zondagmorgen om halt' 10 uur treedt Ds. Ewoldt op in de Herv. Kerk op 't Veer; des namiddags) zal er in de Dorpsche Kerk leesdienst worden ge houden. GEERTRUI DENBERG. Onzq stads, genoot, deheer J. Werther, is geslaagd voor liet. examen Boekhouden der Ver een iging van Leeraren in de Handels wetenschappen. In de Gerei'. Kerk zal Zondag lees dienst worden gehouden. Dinsdag a.s. zal er in hotel Cen traal een lezing worden gehouden van de Mij. tot nut. van 't algemeen. De voordraerften zullen worden gegeven door eigen leden. DUSSEN. Een aardige Gazelle-Re clame. De bekende Gazelle Rijwiel- fabriek te Dieren heeft er wel slag van. haar vermaard artikel onder de aan dacht van het publiek te brengen. Onze opmerkzaamheid wordt op de Gazelle fietsen gevestigd, door de kleu rige liarinonicaboekjes, die telken jare door heel ons land worden verspreid, en die telkens weer een nieuwe geschie denis brengen, waarin, ons op prettige en onderhoudende wijze de deugdelijke kwaliteiten van dit zoo gunstig bekend staande fabrikaat worden verteld. Zoo'n kleurig, fleurig boekje is ook thans weer verschenen. „De wonderlij ke avonturen van Jaap Kalebas", is de titel er van en het geeft, ons in dicht vorm de lotgevallen van een jongeman, die op een Gazelle-rijwiel een refs om de wereld maakt. Het spreekt wel van zelf, dat ook nu weer de uitstekende hoedanigheden van liet Gazelle-rijwiel terdege worden belicht. Iets goeds, ook in de reclame, heeft de Gazelle-fabriek gedacht en zij heeft eer van haar werk. Zij heeft ons een kostelijk boekje gebracht, dat onge twijfeld aan allen die het. ter hand ne men, eenige aangename oogenblikken van verpoozing zal schenken. Wij voegen hier aan toe, dat als ver tegenwoordiger voor Dussenoptreedt A. C. van Luxemburg. bij Oogjes en blokjes voor luiers 26- 22—17'/2 ct. Molfon voor luiers 22'/2 Luierhemdjes 19—15 Luier-flanelletje§ 24—19 Luier-ponnetjes 64—59 Lijfrokjes prima jeans 49 Sterke truitjes 39—29 Luierbroekjes 22 Luier botstrckjes 24 Kinderledikanfjes vanaf f 8.75. Luxe wiegen bekleed f 12.95. 4. Adres Kaatsheuvel's Kruisverbond em verhooging van subsidie. 5. Adres inwoners van den Berkdijk om electrificatie. 6. Adres van het Bestuur der Ver- eeniging „Ter Bevordering der Loon- sche Belangen" in zake wegverbete- ring. 7. Adres inwoners van den Loon- schendijk in zake plaatsing van een lantaarn. 8 Benoeming leden Lichtcommissie. 9. Benoeming leden Wegencom missie. —'Gaarne schrijven we nogmaals een woord van aanbeveling voor het groote tooneelspel „Brancomir" dat Zondag a.s. in Euphonia voor den derden maal gaat. Twee Zondagen achtereen is de groote patronaatszaal tot in de hoeken gevuld geweest en heeft de Tooneelciub der R K. Gym nastiekvereniging „K G.V." een alles zins verdiende belangstelling genoten. Waar de jongens echter voor decor en costumeering voor geen onkosten, hoe groot ook teruggeschrikt zijn, hebben ze het aangedurfd nog een derde opvoering in Euphonia te geven, om eenigszins deze groote kosten te compenseeren. Velen zijn nog niet in de gelegenhe d geweest van het schit terend drama te genieten. Voor dezen en wellicht ook nog voor velen, die het reeds eenmaal zagen zal het Zon dag een welkome gelegenheid zijn het schitterend spel, de rijke decors en costumes der jongens te bewonderen. Op 3 Februari a.s. zal de heer J. Tuerlings, pluimveeteeltleeraar alhier te Raamsdonk een lezing hou den over kippenhouden. Waar vóór 1 Juli e.k. de be slaande slagerijen moeten voldoen aan de nieuwe eischen bij de wet gesteld, ontvingen de slagers alhier van de gemeente een aanschrijving, om vóór 1 Maart a s. een plan met uitvoerige beschrijving van de te maken veran deringen ter secre,arie ter beoordee ling in te dienen en na goedkeuring deze plannen vóór den gestelden da tum te doen uitvoeren. LOON OP-ZAND. Gistermorgen viel er een ongeluk voor in de schoenfa briek „Neerlandia" alhier. De werkman A. L. geraakte bij zijn werk met een zijner vingers onder de „Stanz", met het noodlottig gevolg dat dit lichaams deel bijna geheel werd afgesneden. Dr. Steenmetzer legde het eerste ver band aan. bekende spreuk: „Een gezonde ziel is een gezond lichaam" bewaarheid wordt. Doch het schijnt dat dit anders moet worpen en gymnastiek in zulke banen zal worden geleid, dat de be oefenaars zich niet langer door den geest laten „knechten". Over de meiolie van het lied ben ik met verschillend andere bezoekers vol lof, doch dat ik mijn opvatting, over de verkonding van geest tot lichaam die schijnbaar zeer afwijkt van die van den heer P., hier even naar voren heb gebracht, zal deze hoop ik mij niet kwalijk nemen 't Is slechts in 't belang onzer mooie sport dat ik hierop wilde wijzen. Een bezoeker. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 21 jan. 1927. Bij de brigade der K<Ai. Maréchaus- sée alhier werd overgeplaatst de heer Veenendaal, Maréchaussée der brig. Kaatsheuvel. MADE. Zondag j.l. hield de ver- eeniging tot instandhouding van het Varkensfonds in het café van J. Broe ken een zeer druk bezochte vergade ring. Voor de betrekking van agent werd benoemd de heer L. Langerak. Door het bestuur zal in overweging worden genomen tot het verzoek van een geestelijk adviseur. Een adres voor het houden van de vergaderingen in een zaal van het Liefdegesticht, werd aangehouden tot de volgende verga dering. Zondag j.l. hield den acountant G. van Haarlem een lezing die zeer druk werd bezocht over de onder werpen a Belastingdruk, b. Belasting betalen naar waarheid, c. Dringende noodzakelijkheid van het bezit eener hoogst eenvoudige boekhouding, zoo wel voor hst klein als groot bedrijf. Zondag a.s. zal in een zaal van het Liefdegesticht een vergadering worden gehouden van de R.K. Werk- lienenvereeniging. Als spreker zal op- j treden den heer Sassen uit G'berg. De 1.1. gehouden St. Nicolaas- collecte in 1926 werd abusievelijk vermeld opgebracht te hebben f160, moet zijn f 106. ALMKERK. Woensdag werd bij den Caféhouder v. d. Heuvel te Nleuwen- dljk (Gem. Almkerk) een Rijwiel ont vreemd. v d. Daders tot op heden nog geen spoor. Op Dinsdag 25 Jan. a.s. n.m. 2 uur hoopt de Raad dezer Gem. in een openbare zitting bijeen te komen. A.s. Zondag hoopt Ds. Röth des v.m. 9.30 en des n.m. 6 uur voor zijne Gem. voor te gaan, terwijl in de Geref. kerk des v.m, en des n.m. 2 uur leesdienst zal worden gehouden. UIT KAATSHEUVEL, Kaatsheuvel, 21 Jan. 1927. Vergadering van den Gemeenteraad, te houden ten Gemeentehuize alhier, op Zaterdag 22 Januari a.s. des na middags ten 3 ure ter behandeling van 1. Ingekomen stukken. a. Kasopneming. b. Schrijven Gedeputeerde Staten in zake behoud van natuurschoon. 2 Schrijven Gedeputeerde Staten in zake de gemeentebegrooting voor het dienstjaar 1927. 3. Schrijven van het Bestuur der Diocesane Federatie van het Wit— Gele Kruis om subsidie. AGENDA'S. WAALWIJK. Zaterdag 8 uur. Witte Bioscoop, „Oorlog en vrouwen die verwoesten". Zaterdag 9 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak". Mannenkoor. Zondag 12 uur. Repetitie Lieder- tafei „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 12 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak", Mannenkoor. Zondag 6 en 8'/2 uur. Witte Bioscoop, „Oorlog en vrouwen die verwoesten". Zondag 6 en 8'/2 uur. Flora Bioscoop, „Het geheim van Verdugo". Maandag Pianócursus Waalwijksche Muziekschool. Dinsdagavond 8'/2 uur. Repetitie Waalwijks Gemengde Zangvereeniging voor dames en heeren, Hotel Verwiel. Woensdag Vioolcursus Waalwijksche Muziekschool. INGEZONDEN STUKKEN (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie). Mijnheer de Redacteur Waar ik altijd veel belang stel in alles wat er op het terrein der mooie Gymnastieksport voorvalt, ben ik na tuurlijk j.l. Maandag ook op de uitvoe ring der W. G. V. tegenwoordig ge weest en heb ik daar genoten van de keurige verrichtingen onzer Waalwijk sche turners. Ik heb dus voor de uitvoering zelve niets dan lof, doch een andere bijko mende kwestie wilde ik hier naar voren brengen. Ik kreeg n.l. op die uitvoering een programma in handen, waarin ik het W.G.V.-lied van d^hand van den heer A. Prinsen vond afge drukt. Nu wil ik me niet aan een oordeel wagen of dit lied als dicht proeve al dan niet geslaagd mag heeten, daar ik mij tot beoordeeling daarvan niet bevoegd acht. Ik wilde alleen even als mijn meening zeggen dat ik de stekking er van, de theoriëen die er in verkondigd worden niet gaarne geheel tot de mijne zou maken en ze zeker niet in een turnlied aan de gym nasten zou voorkomen. We lezen im mers in 't derde couplet: „Reeds gloort de morgen van een nieuwen dageraad „De geest heeftal te lang het lichaam durven knechten Mogelijk kan in niet goed ontleden, doch ik lees hieruit niet minder dan dat voortaan het lichaam zich niet langer meer door den geest zal laten leiden, doch zich daarvan zal vrij maken. Niet het verstand, niet de ziel zal onze daden meer beïnvloeden, doch het lichaam zal zijn eigen weeg gaan zonder nog langer naar den geest te luisteren Zooals gezegd gaat m.i. deze theorie lijnrecht tegen de tot nu toe gevolgde in. 't Is een bekend gezegde„De geest is wel gewillig maar het vleesch is zwak". Nu meende ik juist dat de gymnastiek een van die middelen was om ons vleesch krachtiger en daardoor meer aan onzen geest onderworpen te maken, waardoor een eveneens SPORT. MOTORCLUB „BRABANT" Afd. V.V.I. Verslag der Vrijwillige Verkeers-In- spectie voor Noord Brabant over het tweede halfjaar 1926. Van 1 Juli tot en met 31 December 1926 wejden gereden 53 Inspectie-ritten waarvan 51 met een Rijksveldwachter en 2 inet een Maréchaussée. De ritten met een gezamenlijke lengte van bijna 53000 K.M. strekten zich uit over vrijwel het geheele gebied der Provincie Noord Brabant. In het eerste halfjaar werden maar 19 ritten met een totalen afstand van circa 1800 K.M. gereden, zoodat de controle zich gedurende de tweede helft van 1926 aanmerkelijk heeft uitgebreid. Door hel toetreden van meerdere le den kon de Inspectie heter dan tot dusver aan haar doel beantwoorden, hetgeen ook blijkt uit het aantal opge maakte Proeessenverbaal van hekeu- ring, n.l. 22 en de gedane waarschuwin gen t.w. 65. In het eerste halfjaar wa ren deze getallen resp. 3 en 19. De opgemaakte processen-verbaal kunnen gesplitst worden als volgt: 15 tegen bestuurders van paard en wagen; 3 tegen geleiders van een hondenkar; 3 tegen wielrijders en 1 tegen den be stuurder van een autobus. In 8 gevallen betrof het P. v. het niet of onvoldoende uitwijken; in 7 geval len het onbeheerd laten van paard en wagen; in 4 gevallen het in gevaar brengen van de veiligheid en in 2 ge vallen het'met voertuigen den verkeer den kant van den weg berijden. Waarschuwingen werden gericht: 49 tot bestuurders van paard en wagen; 6 lot idem van een vrachtauto; 5 tot wielrijders en 1 resp. tot geleiders bestuurders van een hondenkar, een handwagen, een autobus, een auto en van vee. 43 maal betrof de waarschuwing het niet of niet voldoende uitwijken; 12 maai het berijden van den verkeerden kant van den weg; 3 maal het niet vol doende beheeren van aangespannen paarden; 3 maal onvoldoende zorg voor de verkeersveiligheid; 2 maal het rijden zonder voldoende verlichting; 1 maal het niet voldoende besturen van een vrachtauto en 1 maal het rij den met een aangekoppelden vracht wagen. Naar aanleiding van door leden ge maakte opmerkingen werd de aandacht der Autoriteiten gevestigd op den chao- lischen toestand aan het Tholensclie veer, waarin inmiddels verbetering is gekomen; op een gevaarlijken overweg in de route TilburgBaarlenassau en op een ontbrekende wegwijzing in Mil- heeze. Op verzoek van een lid werden be schikbaar gesteld A.N.W.B. brochures „Regels voor den weg" ter uitreiking aan weggebruikers, die ter zake van kleine overtredingen worden gewaar schuwd. Van meerdere rijders ontvingen wij bericht, dat de verkeersregelen over het algemeen behoorlijk, althans veel heter dan vroeger, worden nageleefd. 's-Bosch, Januari 1927. De Secretaris der Afd. V.V.I., C. C. Vogel. LAATSTE BERICHTEN. VAKSCHOOL TE WAALWIJK. up voordracht van den minister van Arbeid, Handel en Nijverheid en van den minister van Onderwijs, Kunsten Onderwijs, Kunsten en Wetenschap pen is ingesteld een Commissie van Advies voor de Rijksschool voor Leer looiers en Schoenmakers en Proefsta tion; v tweedens in deze commissie te be noemen Tot lid en voorzitter, J. L. van Gijn, directeur der Eerste Ned. Chroomlederfabriek v.h. Gebr. Naeff te Lochem; tot leden de heeren: M. A. van Loon, lederhandelaar te 's-Hage; L. J. Uijtendaal, directeur N.V. Le- derfabriek „Noord-Brabant" te Gilze- Rijen; J. J. Klijherg, Directeur der N.V. G. W. Ivlijberg-Pernot's Stoomschoenfa- briek Hollandia te Waalwijk; J. H. M. Mannaerts, Lid der firma J. Mannaerts Schoenfabriek te Tilburg; W. Donker Pzn., oud-voorzitter van den Ned. Bond van Schoenmakers Pa troons en Schoenwinkeliers-Vereeni- gingen te Rotterdam; Mr. J. A. G. van Hellenberg-Hubar, voorzitter Nat. Federatie Vakopleiding van Schoenmakers en Schoenwinke liers te 's-Gravenhage; C. Roestenberg, voorzitter van den Ned. R. K. Lederbewerkersbond te Waalwijk. 3e. Aan de Commissie toe te zeggen een secretaris, dhr. H. J. v. d. Waerden directeur der Rijksschool te Waalwijk. BURGERLIJKE STAND. WAALWIJK. Geboren Antonlus Johannes, z.v. J. van den Hoven en A. M. Spapens. Adrianus Marinus Theodoras, z.v. S. J. I.Tpelaar en A. M. Kroot. Christianas Eli.sabetli z.v. F. J. van Osch en G. R. van den. Mefldenberg. Antonetta Willielmina d.v. F. J. Mahieu en A. de Kort.. OverledenHermina Arnolda Arts, 73 j. wed. van W. A. A. Brokken. Johanna Maria de Roon 42 jaar, echtg. van P. van Tilborgh. Elisabeth van'de Ven 81 jaar, wed. van Fr. C. v. d. Grindt. Godefridus .T. van Bokhoven 27 jaar eehtg. van Th. A. van Scha ijk. Jacobus Gragtmans, 73 jaar echtg. van V. C. C. van Baal. Huwelijksaangiften J. Schrflner. 60 jaar en H. Schoep 47 jaar. S. Bronkhorst 23 jaar en J. C. Krayssen 23 jaar. J. A. G. Kuypers 26 jaar en P. A. Lombarts 27 jaar. Huwelijken A. .7. A. ran den Broek 27 jaar en J. M. van Muilekom 26 jaar. Ingekomen J. F. v. d. Gouw en gezin.. Mr. v. Cooth- straat 46, van Dongen. J. Bourgonjen en gezin. Vooreinde 25. van Zwollen-Karspel. Vertrokken S. Neuss en gezin naar Wiesbaden. J. ,T. Ras naar Boxtel. LOON—OP—ZAND. Van 1 tot en met 15 Jan. 1927. Geboorten Gertruda Johanna van Ree d.v. L. W. van Ree en van H„ van Boxtel. FrancQna Pe- tronella Huberta Damen d.v. J. H. Dauieu en van M. J. Akkermans. Bernardus Ilen- ricus van Riel z.v. W. J. van Riel en van J. Klis. Francina Henrica van Oversteeg d.v.» A. van Oversteeg en van P. G. Duchateau. Gertruda Maria Molenschot d.v. F. F. Mo lenschot en van C. Valk. Joannes Hen- ricus van den Hout zv J v d Hout en van J v. Wanrooi) Johanna Anna Maria Adriana Steenbergen dv J B Steenbergen en van A A v. d. Hout. Petrus Henricus Verschuren z.v. P. Verschuren en van A. M. Boers. - Johanna Adriana Oomis d.v. J. L. Oomis en van G. J. van den Broek. Helena van der Schans d.v. A. van der Schans en van P. Uosenhrand. Joanna Cornelia Maria de Genzer d.v. H. L. de Genzer en van G. Ha mers. Josephina Cornelia de Bont d.v. W. de Bont en van M. D. de Vries. Overlijden Waltherus Henricus Hesselmans oud 44 maand z.v. W. A. Hesselmans en J. C. van Dun. Hendrika Spapens oud 39 j. eehtg. van A. L. van den Assem. Roberdina I.Tpelaar echtg. van H. A. de Wijs oud 76 jaren. Pieternella van den Hout, echtg. van G. Damen oud 83 jaren. Maria Adriana* Mommers wed. van C. Robben oud 65 jaren. Huwelijken: Michiel Remmeren 32 jaren en Gerdina Maria van Ryzewijk 21 jaren. Johannes van de Woufr 27 jaren en Johanna Antonetta van Loon 25 jaren. Hendrikus Netten 44 jaren en Henrica Zeebregts 24 jaren. Cornelius Korthout 26 jaren en Pieternella Johanna Maria van Boxtel 26 jaren. Wil helmus Engelbertus Beerens 23 jaren en Ca rolina .Tosephina Hollants 24 jaren. ADVERTEERT IN „DE ECHO VAN SET ZUIDEN." ADVERTENTIëN. ONDERTROUWD Jos. Schrijner en Henrica Schoep. Waalwijk, Grootestraat 334 Tiel, Stationsstraat 49. Huwelijksvoltrekking 10 Febr. 1927. 37720 gevraagd 37721 voor dag of dag en nacht, bij G. HOGENHOUT, Min. Loeffstr. 20, BAARDWIJK. moet Uw adem frisch zijn. Draag daar om altijd een pakje P.K. Kauwbonbons bij U en neem er telkens een nadat U gegeten of gerookt heeft. Dat houdt mond en maag gezond. In het winterseizoen zijn P.K. Kauwbonbons boven dien een uitstekend voorbehoedmiddel tegen besmetting van mond en keel. WAALWIJK op Woensdag 9 Februari 1927 des avonds ten acht uur in de zaal van den R.K. Werklie- denbond. Agenda 1. Opening. 2. Voorlezing notulen. 3 jaarverslag Secretaris. 4. Jaarverslagpenningmeesteresse met verslag commissie van onderzoek. 5. Verkiezing van bestuursleden wegens periodieke aftreding. 6. Verkiezing van twee bestuurs leden wegens bedanken van de heeren Cor. Witlox en Jan de Graaft. (Leden kunnen candi- daten stellen bij den heerAdr. Jansen. Lijsten moeten minstens 10 handteekeningen bevatten. Ook voor de periodiek aftre dende leden kunnen candidaten gesteld worden.) 7. Rondvraag en Sluiting. Het Bestuur ADR. JANSEN, 37719 Vice- Voorzitter. te 's-Grevelduln-Capelle. Houders van Spaarboekjes en boekjes in loopende re kening worden beleefd ver zocht, deze in te leveren bij den kassier. 37717 De Directeur, ^orrnir- Waalwijk, 21 jan. 1926 Eieren 7—8 ct. Varkens f 13f 18. J. v. d. Wetering, Perzikstr. B 8, Wijk b. Heusden betuigt bij deze zijn dank voor het hetwelk hem werd geschonken voor de door hem ingezonden bons uit de pakjes Edelwels Zeeppoeder Condor- zeep, Sneeuwwitgloor, Edelweisszeep Het Rijwiel is te bezichtigen In de" étalage der firma M. SCHOUTEN, WIJK (N.-B.) Spaart de bons welke zich bevinden in de pakjes tot het verkrijgen van een Naaimachine, Luxe Rijwiel of Waschmachine. Vraagt Uwen winkelier om inlichtingen. Na inzending van 50, 100, 150 of meer bons zenden wij U een aardig stuk speelgoed voor de kleinen of een huish. artikel 37707 Apeldoorn. Fabrieken van Condorzeep, Edelweisszeep en Toiletzeep. v2jE\ nwii 1

Echo van het Zuiden | 1927 | | pagina 10