Backin' Oetker-Cake Bakpoeder Dr*OeH<er's w. s. c. Brabant zeer groot. Als er nn midde len gevonden worden om dit tegen te gaan zou ik toch wel iets doen. Voorzitter. We hebben dergelijke aanvragen, van even nuttige instellin gen, toch ook afgewezen. Wanneer wij bij een volgende begrooling subsidie aanvragen behandelen, zouden we de nog hangende het eerst de revue kun nen laten passeeren. De lieer Wiegmans kan zich hier mede vereenigen. De Kroon. Kunnen we dit besluit dan aan het Bestuur mededeelen? De Voorzitter antwoordt bevestigend. c. een aantal dankbetuigingen voor verleende subsidie over 1927, worden voor kennisgeving aangenomen. d. Verzoek van de R. K. Jongens- en de Zusterschool 0111 een voorschot. De Voorzitter deelt mede, dat hier omtrent eerst nog nadere inlichtingen moeten worden ingewonnen, alvorens men een beslissing kan nemen. e. Verslag van de Commissie tot Wering van Schoolverzuim. Wordt onder dankzegging voor kennisgeving aangenomen. f. Van hel Ooglijders-gesticht is in gekomen een schrijven waarin worden genoemd de voordeelen voor Arm lastigen als de gemeente aan genoemd gesticht een subsidie geeft. Zoo kun nen armen gratis gebruik maken van de spreekuren. Indien opname van een patient gewenscht is kost dit slechts 1 per dag. Onder gewone omstandig heden kost dit het dubbele. g. Mededeeling van de Stedelijke Lieve Nichtjes en Neefjes, Voor 14 dagen beloofde ik reeds, dat ik voor ons hoekje iets nieuws had. Natijjirlijk hebben jullie de vorige week al nieuwsgierig naar de Echo uitgezien. Maar Oom Wim heeft pas een week met griep te bed gelegen, waardoor ik natuurlijk niet de gedachte plannen ijverig bij den zwaren arbeid. Toen men op een winteravond, ter wijl het buiten stormde en sneeuwde, gezamenlijk bij liet vuur zat, hoorden zij zacht keus op het venster kloppen en een fijn stemmetje riep: „O, laat mij in jullie huis! Ik ben een arm kind en heb niets te eten en geen voor ons hoekje kon uitwerken. Nu zal onderdak. O, laat mij toch binnen!'' ik echter jullie geduld niet langer op j Daar sprongen de proef stellen, 't Is n.I. mijne bedoe- rietje van tafel op. ling, om hier een ruilhoekje in te voe- ren onder den titel „Helpt elkander". Zoo'n ruilhoekje is zeer belangrijk en nuttig voor jullie en zal bovendien den ouderlingen band tussehen mijne vriendjes nauwer toehalen. Luister, ik stel me dit hoekje zoo Valentin en Ma- openden de deur en zeiden„Kom binnen, arm kind Wij hebben zelf niet veel, maar in elk geval nog meer dan jij en wat wij be zitten, dat zullen we met je sdeelen." Het vreemde kind trad de kamer binnen en warmde zich bij het vuur de verkleumde leden. De kinderen sa- voor: Jan is een verzamelaar van b.v. ven het te eten wat zij hadden en zei- chocoladebons; nu heeft hij nog een den: „Je zult wel moe zijn. Kom, leg klein aantal cigaretten- of andere bons je maar lekker in ons bedje; wij kun- op de aarde om vrome kinderen geluk j en vrede te brengen. Gij hebt mij de zen nacht geherbergd en zult mijn zegen hebben". Nu ging Jezus met de kinderen, naar 1 buiten, brak een takje van een den- 1 nenboom, plantte het in den grond en sprak: „Dit takje zal tot boom wor den en jullie jaarlijks vruchten bren gen." Toen verdween hel Jezuskind met de engelen. Het dennentwijgje schoot echter- terstond omhoog en werd een Kerstboom; deze was behangen met gouden appels en zilver-noten en bloeide telken jare. Godshuizen, dat de heer Allard weder- postzegels, om tot Voorzitter is herbenoemd. Wordt voor kennisgeving aangeno men. Voorzitter. Ik wensch hier nog iets aan toe te voegen. In de vorige verga dering vroeg men naar mijne meening omtrent de candidaatstelling van Mr Allard. Wanneer B. en W. een voor dracht indienen dan kan ik deze wel verdedigen, maar als nu een ander college een voordracht opmaakt is het niet aan mij om deze te verdedigen of invloed op de stemming uit te oefenen. Maar nu deze kwestie achter den rug is, wil ik wel zeggen, dat hel me veel genoegen doet, dat de heer Allard is herkozen. Mr. Allard is daar op zijn plaats. De stichting heeft immers een groot bezit te beheeren en dat is geen gemakkelijke laak en niet eenieder ge geven. Daarom is hel voor mij zoo'n groote geruststelling te weten, dal de bezittingen op deskundige en betrouw bare wijze worden beheerd. h. Schrijven van Burgemeester Bian- chie aan den Raad, nopens zijn onder zoek der notulen, naar aanleiding van een vraag van den heer Jansen. Voorzitter. Het spijt me, dat de heer Jansen niet aanwezig is. Ik heb de no tulen onderzocht of ik ook een beves tiging kon vinden van het gezegde van den heer Jansen, dat Mr. Allard, op een vraag van den heer Seegers, om trent de verhuring van hel huis Smol ders, geantwoord zou hebben: „dat huis is voor onhcpaalden tijd ver huurd". Nogmaals, het spijt me, dat de heer Jansen afwezig is. Maar ik mag niet ;langev dolen, den op dhr. Al lard geladen blam weg te nemen Spr. leest nu zijn schrijven voor, waar uit we noteeren De notulen bevestigen niet het door den heer Jansen aangevoerde. Wel wordt in de notulen van 31 December 1923 medegedeeld, dat de heer Jansen zei, dat door Smolders was gezegd: „Ik j heb dat huis voor onbepaalden tijd ge huurd". Nu zegt dhr. Jansen, dat Mr. Allard j deze woorden gezegd zou hebben. i Spr. legt nu een aantal uittreksels uil j de notulen aan den raad over. Ook bewijzen de notulen niet dat Smolders genoemde woorden zou hebben gespro- j ken. 't Gaat niet aan om dit alles Mr. Allard aan te wrijven. Jansen spreekt j zich met eigen woorden tegen. Ik wil hier mijn afkeuring te kennen geven dat een lid van den raad tegen bete) welen in, een goeden naam afbreuk doet. Vervolgens deelt de Voorzitter mede, dat de Autobusdienst-Onderneming Made Geertruidenberg Oosterhout, de subsidie van de gemeente heefl op gestreken en nu de route op Geertrui denberg heeft stopgezet. Van de Rondvraag werd door nie mand gebruik gemaakt, waarna de Raad in besloten zitting overging ter behandeling van een aantal belasting reclames. die hij wel gaarne zou willen ruilen tegen chocoladebons. Jan kan nu in dit hoekje zijn aanbod plaatsen, b.v. „Ik heb om te ruilen 20 punten Stertabak tegen 20 Kwattabons. Dit is maar een voorbeeld om jullie de zaak duidelijk te maken. Vergeel nooit om duidelijk je adres op te geven. Ook postzegels zou men kunnen rui len. Wanneer mij blijkt, dal er onder mijn vriendjes ernstige postzegelverza melaars zijn, dan zullen wij een aan tal interessante artikelen plaatsen over nen wel op de bank slapen". „Dank zij U van mijnen vader den hemel", zei 't vreemde kind. Zij voerden den kleinen gast in hun kamertje, legden liem te bed, dekten hem zorgvuldig toe en dachten: O, wat hebben wij het toch nog goed. Wij hebben onze warme kamer en een bed; dat arme kind bezit echter niets als j een hemel tot dak en de aarde tot I leger. Als nu de ouders zich ter ruste be- gaven, legden Valentin en Marietje 1 zich nabij het vuur op de bank en zei- En nu mijne lieve vriendjes, wacht j den tot elkander: „Het vreemde kind ik met belangstelling een regen van brieven af. Uw aller OOM WIM. CORRESPONDENTIE. Koos Dalmeijer. Wel, wel mijn kleine Koos, wat ben jij al een kranig kereltje! Blijf maar goed ons hoekje volgen. Ik wed, dal jij het volgende jaar al voor Oom Wim een opstel kunt maken. Vele groetjes ook voor Bas. Anny Verster. Ik ben blij Anny dat je weer beter bent. Ja, „Nonni" is 'n heel mooi boek. Nu je zoolang thuis hebt gezeten kwam zoo'n mooi leesboek wel te pas, he! Dag Anny, wanneer krijg ik een opstel van je? Joa. Dank voor hartelijk schrijven Joa! Natuurlijk gaat je studie voor. Zeker, ik ben in de onderwijswereld héél goed thuis. Hoe vindt je 't Kweek schoolleven? 't Volgend jaar doe je examen? Veel succes Joa. Stuur me eens van je werk wat je nog in porte feuille hebt, b.v. „Zielevreugde", en „Opmerkzaamheid". De stevige vijf. Christiaan. Hoe gaal 't Christ? Je bent toch niet ziek hoop ik. Met belangstelling zie ik naar iets van je uit. Cor Maas, Rotterdam. Hartelijk dank mijn vriend, voor je brief en opstel. Wanneer ik meer plaatsruimte krijg, vindt jouw opstel hier een plaatsje. Veel groeten, ook voor vader en moeder. zal zich verheugen dat het warm ligt. Goeden nacht!" De kinderen hadden pas eenige uren geslapen. Daar ontwaakte de kleine Marie, wekte voorzichtig haar (Voor de grooteren). „EVEN DENKEN." Heden niet begonnen, Morgen niet voltooid, Blijft het altijd „morgen", 't Heden komt er nooit. (Ten Kate). Als men eenmaal zelf geleden heeft, dan leert men ook anderen, die lijden, liefhebben. (Blicher Clousen). rr Kwam na lijden geen verblijden, Zoo waar 't.lijden groot verdriet; Maar na lijden komt verblijden, Daarom acht ik 't lijden niet. (Guido Gezelle). Twee dingen behooren tot. de ont wikkeling van het verstand, zonder welke geen vooruitgang mogelijk is: een ernstig opzamelen van kundighe den en eene gestadige oefening van de krachten. (Schiller). broeder en zei„Valentin, wordt wak ker, wordt wakker. Hoor toch eens, die mooie muziek voor ons venster!" Valentin wreef zich de oogen en luisterde. Wat was dat een wonderbaar klin- j gelen en zingen, dat zich voor het huis vernemen liet. En heel duidelijk hoor den zij nu de woorden „O, heilig Kind, Wij groeten U Met harpen klang En engelen zang. Gij ligt in rust, Gij heilig Kind; Wij houden wacht In donkeren nacht. stemt a s. Zondag in elk geval uw Burgemeester. De belang rijkste plaats der Langstraat en van 't geheele Westen mag toch wel een vertegenwoordiger hebben. Mannen en vrouwen komt allen beslist op. Er staan groote belangen op het spel. O, heil liet huis, In welk Gij keert!" De kroon der grijsheid is achting, maar, zij gewordt ons pas, na een in deugd doorgebrachte jeugd. (Cicero). Toen de kinderen dat hoorden, over- Wie voor deze rubriek Even den- viel hun een angstige vreugde; zij Av?n." iets heeft, moet vooral niet ver- schreden behoedzaam naar het venster, j goten duidelijk te vermelden de bron om te zien, wat er buiten voorviel. I en den naam van den schrijver. Daar zagen zij in liet Oosten het OOM WIM. BURGERLIJKE STAND DRUNEN. RAAMSDONK Van 1031 Januari 1927. j Geboren EEN SPROOKJE. Van Oom Wim. morgenrood gloeien en voor het huis Rosenbrand. Joanna Cornelia Maria de vele kinderen staan, die gouden liar- Genzer d.v. H. L. de Genzer en G. Hamers, pen en zilveren kleederendroegen. J^ephina Cornelia de Bont d.v. Wilhel- Vol verbazing over.deze wonderbare In oen klein huisje aan don ingang i verschijning, staarden zij naar buiten, van een uitgestrekt boscli leefde een j Eensklaps werden zij zachtkens op arme daglooner, die met houthakken hunne schouders getikt en als zij zich moeizaam zijn brood verdiende. Hij omkeerden, aanschouwden zij het bezat een vrouw en twee kinderen, J vreemde kind. I>och in welk 'n pracht! een jongen en een meisje. De jongen i Het droeg een schitterend kleed van heette Valentin en het meisje Marie, i goud en op het lioofd een kroon, en gehoorzame en brave j vriendelijk sprak het: Beiden waren kinderen en hielpen hunne ouders ,Ik hen het Jezuskind en wandel WAALWIJK. SPORT. VOETBALSPORT. R. W. B. JULIANA. QUICK. Voor de leagd in 9 Qtdcpor naar Oetkers Recept gebakken met een voor direct gebruik gereed Gistpoeder. Backin vervangt de gist. Met Backin rijst het deeg onder het bakken. Benoodigdheden 500 gram meel f 0.18 250 gr. boter f 0.60, of marg. 0.35 200 gram suiker... 0.10 4 eieren0.24 pakje Backin0.07'/a 1 citroen0.05 Vg liter melk..,,..,,.,,.. 0.02 1 theelepel zout. Bereiding: f '-01l/» Men roert de boter tot room, voegt hieraan suiker en eieren toe en ten slotte roert men het zout en de bloem, waardoor men eerst de Backin vermengd heeft, er door, onder toevoeging van een weinig melk. Ten slotte 'mengt men de geraspte citroen» schil en het sap van den citroen er door en doet dit mengsel in een met boter inge» smeerden vorm en wordt dit bij een matige hitte 'h uur in den oven gebakken. Men lette vooral op Backin van Dr. Octker, en dat op elk pakje als Eenige Importeurs E. Ostermann Gk Co„ A'dam, vermeld zijn. Waar niet verkrijgbaar wende men zich direct tot deze Importeurs, die op aanvrage ookeen gratis^receptenboekje toezenden. Over Januari 1927. Geboren Johannes F. z.v. Fr. Aerts-IJpelaar. Johannes A. z.v. Ant. J. van Son-Vrijlioe- ven. Cor nel is z.v. Andr. L. van Dolft-v. Spijk. Josephus J. z.v. Mar. van Oers- Goedhart. Johanna d.v. Willi, v. Locli- ten-Klerks. Franeisea I'. d.v. .Toll, van Wezel-van Spijk. Overleden Wilhelinina Krol 85 jaar wed. van Joh. Sikkers. Adrianus Schoenmakers 85 j., wedn. van Cornelia van Loon. Wilhel inina de Munnik 80 jaar, wed. van Joh. Iirok. Johannes van Noort 7 weken. Christ. Arn. de Jong 1 jaar 8 m. Maria C. van Ilulten 14 jaar. Johannes F. Aerts 11 d. Catliarina Brok 88 jaar wed. van Petrus van Veldhoven. Adrianus V. Verdiesen 1 j. 10 m. Engelbertus N. van Son 6 m. Adriana Veltmnn 82 j. wed. van Johannes Elsliout. Johannes P. de Krieger 1 j. G in. Maria Pulles G6 jaar eclitg. van Lamb, van Hulten. Wilhel inina van Iersel 80 jaar. Johanna v. d. Wiel 70 jaar echlg. van Mart, van Veggel. Hendrika van Krugten 79 jaar wed. v. Andr. v. d. Wiel. v Huwelijk Gerardus A. Meeuwis 29 jaar oil Petro- nella J. A. Surtel, 24 jaar. WASPIK. Over de maand Januari 1927. Geboren Adriana Helena d.v. Christiaan van do Werf en Dingena Klootwijk. Hendrika d.v. Paulus Smits en Adriana Groenendaal. Adriana d.v. Heinricli Onekels en Anna M. van Tilborgli. Maria Petronella d.v. Cornelis A. H. Langerwerf en Cornelia M. i C. van Strien. Heiulrikus z.v. Marinus- van Iersel en Dingena de Rooij. Jo hanna Henrica d.v. Joannes Hamers en Johanna H. Meys. Ondertrouwd Cornelis Fijnenian 24 jaar en Adriana J. Kuijten, 20 jaar. Adriaan P. Verhoe ven 26 jaar en Maria Kerst 85 jaar. Pe trus A. de Meijer 35 jaar en Paulina C. M. de Beer 30 jaar. Getrouwd Johannes A. van Breugel 24 jaar en Maria A. Sehellekens 23 jaar. Overleden Antonia X. van Loon, wed. van Adriaan Blom 75 jaar. Mattlieus Hoogors eclitg. van Petronella Moijors 70 jaar. Johanna Brouwers wed. van Johannes F. de Jong 85 jaar. I Leendert z.v. Hendricus M. de Rooij en Adriana C. Berrevoets. Woutera P. IJ. Th. d.v. Adrianus J. M. van Laarhoven en Wouterdina M. Rovers. Petrus J. z.v. l Dingeman Stoop en Jacoba Hessels. Cor nelis A. z.v. Petrus H. de Jongh en Cath. M. Weerelts. Cliristianus z.v. Marinus Koreinan en Hendrika Vervoort. Adria ans P. z.v. Matheus .Baardemaiis en Hui- berdina J. Riool. Frauciscus W. z.v. Franciscus W. van der Plu ij in en Johanna van Gils. Maria A. d.v. Sehastianus S. Voermans en Geertruida J. Fens. Jo hannes H. z.v. Johannes L. Bul en Helena C. L. Janssen. Hendrikus P. C. z. van Adrianus C. de Bont en Petronella A. de Bont. Hubertus M. z.v. ITuibert. van Gerven en Meclielina W. van Mierlo. Maria W. d.v. Alhertus G. van den Ouwe land en Maria A. de Kort. Adrianus M. z.v. Petrus II. van Dongen en Cornelia J. I de Bont. Overleden Elisabeth van Turnhout eehtg. van Gijs- i bertus van Gils 50 jaar. Johanna Ver meer, wed. van Petrus van Schijndel 91 j. Miehiel .T. Kommers eclitg. van Johanna de Rover 77 jaar. Grietje Jager wed. v. Jacob de Klerk 82 jaar. Antonius H. de Bruijn eehtg. van Antonia C. M. Stael 31 jaar. Wilhelmus Fens 38.jaar. Maria A. Zijlmans 1 jaar. Joannes Bink eclitg. van Anna C. Riool 70 jaar. Ondertrouwd Egidius J. van Dongen 30 jaar en Johan na C. M. Kieboom 31 jaar. Everardus Re- niers 24 jaar en Willielmina van Boxel 23 j. Ingekomen Hendrika M. van de Wiel van Eersel. Adriana E. Donks van Waspik. Cornelia C. M. A. van Beek van Roermond. Hui hert. van Gerven-van Mierlo van Ned. O. Indië. j Vertrokken Elisabeth H. Fijneman naar Breda. Adrianus IJ. van Zijl-Fransen en gezin naar Oosterhout. Cornelia J. Broeders naar Oosterhout. Maria IJ. Smits naar j Oosterliout. Wilhelmus L. Zijlman9 naar Oosterliout. Antje P. van Raamsdonk naar Oud-Gastel. Helena van der Waar den naar Dongen. Dirk van Raamsdonk naar Amsterdam. Nicolaas van Dongen- de Bot naar Rotterdam. Elisabeth C. Knijpers naar Geertruidenberg. Adriana J. van der Pluijm naar Rotterdam. Mar- tflntje J. S. Sneep naar Zuid-Beijerland. LOON—OP—ZAND. Van 15 tot en met 31 Januari 1927. Geboorten Johanna Adriana Oomis d.v. J. L. Oomis en G. J. van den Broek. Helena van der Schans d.v. A. van der Schans en van P. 1 d! rvmi liininn Anrl nt»c- I lr l»nn li T /\f»« n i mus de Bont en M. de Vriea Francisca j Jacoba Gerarda Brekelmans d.v. C. Bre- keimans en M. van Woensel. Marinus Wilhelmus Kuis z.v. G. Kuis en Maria j Herman. Leonard us Antonius Voogd z. van A. Voogd en van C. A. v. d. Wouw. Dionisius Johannes Horevoorts z.v. A. J. Horevoorts en H. Versteijnen. Overlydens Pieternella van den Hout, eehtg. van Ge- I rardus Damen oud 83 jaren. Maria Adriana Mommers wed. van Corn. Robben oud 75 jaren. Wilhelmina de Kok, wed. van Hendrik van Boxtel oud 80 jaren. Johannes Cornelis de Kok oud een jaar z.v. C. de Kok en H. Timmers. Johannes Petrus Gerardus Opperman li jaar z.v. J. J. Opperman en L. M. Snoeren. Cor nelia Damen oud 2 jaren d.v. M. Damen en van L. van Boxtel. Maria Josephina Meeren oud 10 maanden d.v. P. Meeren en M. Rekkers. Anna Kops wed. van H. M. Klijndflk oud 77 jaren. Johannes Hu bertus Broeders oud 4 jaren z.v. C. J. Broeders en J. J. Timmers. Johanna I Damen oud 11 maanden d.v. M. Damen en L. van Boxtel. I Huwelijken Wilhelmus Engelbertus Beerens 23 jaar en Carolina Josephina Hollants 24 jaar. Josephus Voogd 25 jaar en Clasina Theo dora Damen. Petrus Johannes de Beer 29 jaren, en Maria Petronella Cecilia van Breugel 23 jaren. Martinus Maria Ha mers 28 jaren en Elisabeth Jacoba Groot- swagers- 23 jaar. Gerrit Jacobus Ophorst 30 jaren en Jacoba Timmermans 33 jaren. Geboren Petrus Johannes z.v. A. A. Leytens en J. N°nings. Adriana Jacoba d.v. J. A. va» Beflnen en Th. C. van Mier. Overleden Maria Verharen. 71 jaar eclitg. van R. de Ruyter. Bastiaan van Ileijst, 80 jaar, wed. van C. v. d. Hanunen. Anna Geer truida Schiedon 27 jaar. Maria Verhilst •'0 jaar, eclitg. van J. Verhoeven. Vertrokken C. A. B. Metselaars naar Drunen. P. Th. Smits, naar Weesp. A. van Rossum, naar Wamel. L. Ros naar SprangCa- Pel,e- ~7 3V. J. van Boxtel naar Barneveld. A. Spiesiche en gezin naar Rotterdam. Ingekomen E. van Son, Mr. v. Cootlistraat 34, ge komen van Niemvkuik. A. van Well Grootestr. 255, van Roermond. E. P M Verwiel, Grootestraat 208 van Grenoble I' rankryk)J. A. Verheyden, Hoogeinde 23, van Eindhoven. j. van de Wouw, Iverkpad 1, van Loon-op-Zand. H. B. Meyers en gezin. Putstraat 52, van 's Boscli. M. M. van Bentei», Hoogeinde 43, van s Graveuhage. J. L. van I-Iilst, Laageinde 81, van Oisterwyk. J. M. M. Roxs, Groo testraat 37, van Beek en Donk. 0 Februari moet R.W.B. met 3 elftallen voor de competitie spelen, welke alle 3 even hol ah gr ijk zijn. liet eerste elftal ontvangt I ilhurgia ;als we hiervftn kunnen winnen is er nog kans van de onderste plaats af te komen. Als er heter van de kansen gebruik wordt gemaakt als de vorige week, is er wel kans op een overwinning, mede door dat destijds in Tilburg gelyk. 11, ge speeld werd. Aanvang 2 uur. R.W.B. 2 zal don stryd moeten aanbin den tegen „Hot Wapen van Heusden". Wil len onze reserves hun kans behouden op liet kampioenschap, dan is een overwinning noodzakelyk. Aanvang 12 uur, terrein R. W.B. Tenslotte het 3e elftal. Deze gaan op be zoek hij het 2e elftal van Heusden. Dit is voor deze kleine afdeeling reeds de laatste wedstrijd. De jongste nationaalgestreepten staan er schitterend voor. Laat dus dio mooie kans niet verloren gaan. Zondag a.s. is het le elftal vry van com petitiewedstrijd. Voor het 2e elftal is een belangrijke wedstrijd vastgesteld en komt W.S.C. 2. dat de leiding heeft, in de afdee ling. by onze reserves op bezoek. Daar dit ook pen spannende wedstrijd belooft te worden, zal liet ook Dij deze ontmoeting niet aan belangstelling ontbroken. Aanvang om 2 uur. Zoo het zonnetje op tyd de sneeuw zal kunnen doen verdwijnen, zal morgen reeds de returnwedstrijd tegen Boxtel plaats hebben. Na de ontmoeting van j.l. Zondag moenen de meesten dat de uitslag niet twij felachtig kan zijn. Wy zullen echter de laatsten zyn om deze nieening te deelen en kunnen ook nn weer niets anders doen dan de Quickers nog eens ernstig op het hart drukken; om de gasten van morgen toch vooral niet te onderschatten. De spelers echter weten zelf lieel goed dat als men weer van Boxtel winnen wil, alle krachten moe ten worden ingespannen, daar immers Box tel nog wanhopiger pogingen zal doen dan j.l. Zondag. Moclit immers Zalt Bommel morgen eens winnen van VOS, wat nu juist geen wonder zou zyn op de klei. dan hebben de Boxtelnaren geen punt meer te verlie zen, en zouden zy by een eventueele neder laag hier. reeds met hun eenigste concur renten gelyk staan, zoodat dan de strijd om. de laagste plaats nog lang niet is uitgestre den. #Met een goeden wil bezield achten we echter de Quickers wel in staat, om de Boxtelsche blauw-wilten ook thans weel de punten te ontnemen. Wy vertrouwen dan ook. dat zy zich geheel zullen geven, om zoodoende wederom een tweetal punten binnen te halen. Het zal echter een span nende strijd worden en we kunnen dan ook gerust alle voetballiefhebbers aanraden dezen wedstrijd te gaan bijwonen, daar de Boxtelnaren harde zwoegers zyn en tot de laatste minuut volhouden. Zij beschikken daarenboven over enkele zeer goede schut ters, welke doelman Trimbaeh het verleden Zondag danig lastig hebben gemaakt. Dus Quickers, morgen nog eens extra aange pakt en Quick-verdediging wees op uw hoedeDeze .wedstrijd vangt aan om half drie en staat onder leiding van den heer Wagemakers uit Tilburg. Het 2e Quick-elftal, dat nog steeds een klein kansje behouden heeft op het Kam pioenschap en steeds nog wacht op een struikeling van W.S.C. II, heeft zelf mor gen een zeer lastig karweitje op te knap pen, nu zy op bezoek moeten by Zwanen berg II te Oss. Zy zullen aan deze sterke ploeg handen vol werk hebben en zij zullen tevens van geluk mogen spreken als ze er zonder kleerscheuren afkomen. Dus reser ves. alles erop gezet, morgen Quick III speelt om 12 uur thuis tegen Berkdijk II. Morgen zal W.S.C. haar laatsten uitwed strijd van dit seizoen spelen en wel tegen Good Luck in Geertruidenberg. Wederom een zwaren en moeilijken strijd, daar deze Bergsche vereeniging op eigen terrein een zeer gevaarlijk tegenstander schijnt te zijn. Toch zien wij, na het mooie resultaat van vorigen Zondag, met vertrouwen den wed strijd van morgen tegemoet en wordt er wederom door de spelers met dat animo ge werkt, dan behoeven wij den uitslag direct niet pessimistisch in te zien. De spelers vertrekken precies om half één van café Gerri9, terwijl voor hen, die de reis naar den Berg wenschen mede te ma-

Echo van het Zuiden | 1927 | | pagina 6