m PUROL Als Uw ensc hen leeftijd kinderen (Alle correspondentie te richten aan: Oom WimDe Echo", Waalwijk.) Lieve Nichtjes en Neefjes, Een der neefjes, zich Djsot Lmisly noemende, stelt me een gewetensvraag. Hij vraagt me of ik 't goed vind dat men onder een schuilnaam schrijft. Wat zal ik zeggen. Onder bepaalde omstandigheden l^n een schuilnaam voor een schrijver of schrijvertje ge- wenscht zijn. Ik blijf echter de voor keur geven, als het eenigszins moge lijk is, aan den echten naam. Maar zooals ik zei, soms is het gewenscht zelfs noodzakelijk dat men onder een pseudonieum (d i. schuilnaam) schrijft, 't Geval van Djsot is er een van. Maar dan vraag ik asjeblieft om niet zulke gekke namen te kiezen als Djsot Lmisly. Dat lijkt wel Russisch, jullie begrijpen me dus. Wil je een schuil naam kiezen, goed, maar dan moet Oom Wlin ook je echte naam weten. De laatste weken ontvang ik heel weinig verhaaltjes, 't Is er zoo geheim zinnig stil. ik denk dat mijn trouwe jongens en meisjes intusschen hard werken voor onzen raadselwedstrijd. Wat zal Oom Wim dan weer een berg van versjes en verhaaltjes te verwerken hebben. Maar ik doe het graag hoor! We hebben ditmaal weer een prachtig stel boeken, die we in de Paaschweek zullen étaleeren. Een ieder kan dan zijn keuze bepalen en tegelijk met het inzenden van de raadsels en opstellen opgeven welk boek hij of zij wil hebben. Tot volgende week. Uw aller OOM WIM. CORRESPONDENTIE. Cupido. Ik schrijf maar Cupido naar aanleiding van een briefje van m'n vriendje Djsot, want misschien heb je ook bezwaar dat ik je bij je naam noem. Of nietl Maar misschien geef je er ook niets om. Schrijf 't me eens. Hartelijk dank Cupido voor je vrien delijk briefje. Natuurlijk vriend, gaat eerst je eigen werk voor, dan het aangename. Als ik wist dat Cupido mij een verhaaltje stuurde dat ie ge maakt had ten koste van zijn schooi en studiewerk, dan zou ik het niet eens plaatsen. Het doet me veel ge noegen, dat ook je vader en moeder ons hoekje lezen en 't werk van Piet en Paul zoo mooi vinden. (Hooren jullie dat vrienden, P. en P.'t Slot van je brief was een bijzondere vreugde voor mijn vrouw. Je noerathaar„Tante". Dat vindt ze fijn, Cupido, fij bent de eerste die zoo'n vriendelijke attentie maakt. Vele groeten Cupido van tante en mij, ook voor je ouders. Djsot Lmisly. Maar Djsot jij hebt toch allerminst reden om boos te zijn. Had je me dadelijk geschreven onder een schuilnaam, dan was er niets gebeurd. Maar zóó erg is die plagerij toch niet geweest. Bovendien, er steekt toch niets kwaads in dat je onder je eigen naam schrijft! Op je voorstel kan ik niet ingaan. Ik kan en mag al mijn vriendjes niet verplichten om onder een schuilnaam te schrijven hierin laat ik eenieder vrij. Lees mijn inleiding eens. Met uitzondering van 't laatste ontving ik pas één gedichtje van je, waarvan ik toen dadelijk schreef, dat 't voor een Jeugdhoekje minder geschikt was. je bent toch nogal een beetje onbillijk in je schrij ven, Djsot! Dat er gist en leven in je zit is heel goed, maar je moogt daardoor nog niet ruw of onbeleefd worden. Ik vind het nogal sterk, waar je spreekt van „eischen, en moeten en zoo gauw mogelijk" en dat alles in toon.... Kom Djsot, toon je goede zijde eens. Je geniet toch een zeer goede opvoeding èn thuis èn op school. Ik wacht. één dag zon voor jou? Moet je dan nu reeds je pas begonnen spel staken? Mag je half voltooide nestje niet af gebouwd worden en daarin geen nieuw leven worden gebracht Eindelijk vindt in haar dolende ge dwarrel de musch weer de deur opening en gaat.... de lente in. Ga vogeltje ga. Geniet van de lente, koester je in de zon. Leef je vrije leventje uit. Ik misgun je je vrijheid niet al kan ik die ook niet deelen. LEONTIENTJE. Eekhoorntjes vangen. Gerrit, jongen, sta toch op, 't is zoo'n prachtig weer", klonk Moeders stem Nog half in den slaap stond ik op, en keek door 't raam. Inderdaad 't was prachtig weer. Ik wreef me de oogen uit, kleedde me aan en ging naar beneden. „Nu gauw ontbeten, de boodschappen gedaan en dan ben ik vrij", dacht ik in mezelf. Spoedig had Ik 't werk gedaan. Gauw zocht ik een van m'n vrienden op, en toen ging het 't bosch op, eekhoorn tjes vangen. Na een half uur geloopen te heb ben, kwamen bij een bosch. Al gauw hadden we een nest gevonden. Ik trapte tegen den boom, en daar kwam een bruine springer uit z'n nest. Wij aan 't vangen. Maar jawel, 't eek hoorntje liet zich maar zoo niet pak ken. Toch gaven we den moed niet op. Eindelijk hadden we het in een hoek van 't bosch gejaagd, waar heele dunne boompjes stonden. Het kroop in een lange dunne boom. Met z'n tweeën pakten we den boom aan, en begonnen te schudden. Het diertje trachtte zich nog aan de takjes vast te houden, maar 't tuimelde uit den boom en viel op den grond. Ik wilde grijpen maar meteen schoot het in een konijnen hol. „Daar krijgen wij 'tniet", zuchtte m'n vriend, en wischte zich 't zweet van 't voorhoofd. „Geen nood", zei ik: we halen bij dien boer daar een schop, en graven hem er uit. „Al3 we maar een schop krijgen", bromde hij nog. „Afijn pas jij hier op dan ga ik er even heen. Gelukkig, ik kreeg er een. Op een draf rende ik terug. Nu aan 't graven. Eindelijk waren we bij 't eind. Ik stak m'n hand in de kleine holte en haalde 't eekhoorntje er uit. Maar aangezien m'n vriend Jan en ik een even groot aandeel in de vangst hadden, werd het nu een moeilijke kwestie. Wie zou, het eekhoorntje heb ben Daar hebben we toen samen heel lang over getwist. Eindelijk kwamen we tot een overeenkomst. Hij stelde voor, dat we er om zouden gooien, munt of kruis. Viel de cent munt dan zouden we het diertje aan den school meester verkoopen en anders vrijlaten. En.... het lot besliste in het voordeel van het eekhoorntje, de cent viel rcruis. Toen zagen we elkaar een poos sipaan. Al onze moeite was tevergeefs, maar we wilden toch woord houden. Jan opende voorzichtig de peten.... rats, daar sprong de vlugge springer weg. We hadden van onze daad later geen spijt. Onderweg kwamen we de meester tegen. „Zoo.weeraan 't stroopen geweest vroeg meester streng. We vertelden hem wal we gedaan hadden. De meester vond het heel goed van ons, nam ons mee naar zijn huis waar we onze zakken vol appels mochten stoppen. Dat was een mooie middag. GERRIT. „Tilburgsche T. V. V." Ook thans zal wederom eene Tilburgsche vereeni- glng het bekende „Tilburgia" de tegenpartij zijn en laat ons hopen, dat eenzelfde succes als destijds behaald mag worden. Ontzettend veel wordt morgen van de WSC spelers gevergd Willen zij definitief kampioen zijn, dan moet er gewonnen worden; een gelijk spel kan noodlottig zijn. En dan eene dergelijke prestatie te behalen op deze sterke Tilburgsche vereeniging, welke nog voor eenige weken terug een ge lijk spel maakte tegen een anderen kampioens candidaatDe spelers zul len zelf thans meer dan voldoende beseffen, wat hun morgen te wachten staat en laten wij het ditmaal hierbij. De publieke belangstelling voor deze ontmoeting zal wel alles over treffen, hetgeen op dit gebied in onze plaats mocht plaats vinden. Het bestuur van WSC heeft uitgebreide maatrege len genomen, teneinde van een vlot verloop gewaarborgd te zijn en zal streng hieraan de hand gehouden worden. Wij wachten met stijgende spanning den dag van morgen af; Iaat ons ho pen, dat dezelve succesvol zijn zal. Voor de tweede maal komt Oranje- Wit uit Tilburg bij Juliana op bezoek, daar bij de eerste ontmoeting na enkele minuten spelen wegens de sneeuw moest worden gestaakt. Het is reeds enkele weken geleden dat Juliana op eigen terrein heeft gespeeld en de supporters zien verlangend uit om onze geel—zwarten weer aan 't werk te zien. Een zware wedstrijd staat hen te wachten, want iedereen weet welk een kracht er van Oranje—Wit uitgaat. Vooral de verdediging, met aan het hoofd hun uitstekend spelende midhalf Bisschop, is moeilijk te pas- seeren. Onze geel—zwarten hebben getoond tegen sterke tegenstanders hun beste spel te geven en wij ver trouwen dat zij zich ook nu van het begin tot het einde zullen inspannen om met succes uit den strijd te ko men, zoodat het publiek een spannen de wedstrijd te wachten staat. Aanvang 2'/a uur. Haarlem, en bestuurd door den heer van K eveneens te Haarlem wonende, van de pont te Velzen in het Noord zeekanaal gereden, doordat de be stuurder per abuis op de gaspedaal trapte. De heer van K. werd op het laatste oogenblik door een der om standers van het chassis getrokken, zoodat hij met den schrik vrijkwam, - Zondag werd door een veehouder Good ÏÏÏÏEte "S van Warder-Hoorn le Volendam mede- deeling gedaan, dat het lichaam van den sinds 27 Jan. door verdrinking omgekomen visscher E. B. in verren siaat van ontbinding, op 't droge was gehaald. Portemonnaie, scapulier en eenige stukken kieeding had hij tot bewijs medegenomen, wijl het lijk zelf niet viel te herkennen, Gistermiddag kwam het 4 jarige meisje Johanna F., uit de Renbaanstraat uit het Smidsslop te Scheveningen ge loopen en wilde dwars de Keizerstraat oversteken, waar juist een huurauto uit Rotterdam passeerde. De chauffeur haalde naar links uit en remde uit alle macht, maar kon niet verhinderen, dat een wiel over het lichaam van het kind reed. Het meisje werd dood onder de auto vandaan gehaald. Volgens getuigen had de chauffeur geen schuld. De politie heeft de auto echter in beslag genomen, aangezien bleek, dat de voetrem niet in orde was. I IXe OLYMPIADE AMSTERDAM 1928. De deelnemende Landen. In aansluiting aan vorige opgaven over het aantal deelnemers van vreemde nationaliteit werd aan het Comité 1928 nog opgave verstrekt, dat Portugalm met ten minste 40 man aan de Oiyrn-" pische Spelen zal deelnemen en dal in het aanstaande voorjaar eenige vertegenwoordigers vanhetPortugeesch Olypisch Comilé naar Amsterdam zullen komen om in overleg m,et de Afdeeling Huisvesting van het Comité 1928 maatregelen voor de huisvesting der Portugeesche deelnemers en be geleidende bestuurderen te nemen. Van Zwitsersche officieele zijde wordt medegedeeld, dat het aantal deelne mers en bestuurderen tenminste 370 personen zal bedragen. Het Zwitsersch Olympisch Comité stelde voor den duur der Spelen te Amsterdam een permanente delegatie samen, die de belangen van de Zwitsersche vertegen woordigers behartigen zal. GEMENGD NIEUWS. Zal R.W.B. II haar kans op het kampioenschap vergrooten? Dat is bij alle R.W.B.'ers dc groote vraag voor den wedstrijd tegen Heusden I. Beide hebben gelijke kansen, zoodat er zeer veel op het spel staat. De verliezer kan vrij zeker voor het kam pioenschap worden uitgeschakeld. Wij vertrouwen echter dat onze reserves zich deze laatste kans niet zullen laten ontglippen. Er kan gewonnen worden, evenals destijds- te Heusden. Doch Heusden speelt zeer enthousiast, houdt daar rekening mee en doet geen domme dingen. De leiding van dezen zeer belangrijken wedstrijd, waarvoor bei- derzijds veel belangstelling bestaat, berust bij den heer F. Slaats alhier. Vogeltje. De eerste zomersche dag in Maart. De lucht Is strak blauw en op mijn raam, dat aan den Zuidkant ligt schijnt heel den morgen de lentezon. De zon waar Ik zoo naar verlangde en nu ze er is moet ik gauw het gordijn laten zakken, omdat ik me blind tegen haar zou kijken. Ik heb de deur open staan en het geschetter van het ontwaakte vogelkoor klinkt luid en schei. Ik zie ze trippelen en huppelen en spelen op het dak van mijn overbuur man en in de takken van den peren boom, die nog kaal zijn maar de be lofte aan groen en bloesem in zich houden. Ze zijn dol en droomen van de lente, de blauwe lucht en de zon. Een overmoedige musch is door de geopende deur naar binnen gevlogen en stormt zich nu haast te pletter tegen het raam, waardoor zij wel de lucht en het zonlicht kan zien, maar nimmer bereikend. Arme gevangene. Haar wanhopige pogingen falen steeds, het glas Is ondoordringbaar. Nu zit ze moe en afgemat met half geopend bekje in de vensterbank, maar de vrees voor mogelijk onheil spreekt uit de angstige oogjes en als ik nader om haar de vrijheid terug te geven begint weer die stormaanval tegen de ruit. Vogeltje moet dan jou lente zoo gauw voorbij zijn? Is het dan slechts Ingezonden Mededeelingen. MIJNHARDTs Hoofdpijn-Tabletten 60 ct Laxeer-Tabletten 60 ct Zenüw-Tabletten 75 ct Staal-Tabletten 90 ct Maag-Tabletten 75 ct Bij Apoth. en Drogisten. SPORT. Voetbal. W. S. C. W.S.C. morgen kampioen Zouden wij morgen WSC als kam pioen kunnen begroeten Deze vraag zal zich wel een ieder in onze plaats, die zich voor dit spel interesseert, al reeds gesteld hebben. Als dat eens waarheid mocht worden, de vreugde in het WSC-kamp zou niet te over zien zijn. Als ééne vereeniging voor het kam pioenschap in aanmerking komt, dan is het toch zeer zeker deze. Hoe dik wijls in de laatste jaren is hiertoe niet reeds een poging gedaan, doch telkens liep het WSC onfortuinlijk tegen. De moed werd evenwel niet opgegeven en thans staan wij aan den vooravond van een voor onze plaats haast onbe kenden wedstrijd, n.l.een Kampioens wedstrijd. Wat moeten wij jaren terug gaan, toen er in onze plaats eveneens eene dergelijke ontmoeting op het pro gramma stond. Dit was in het seizoen 1912/13, toen „Waalwijk—Vooruit" het kampioenschap behaalde op het gapanti Door een mijngasontplolfing in een schacht bij Harrisburg in Pennsyl vania zijn 500 k 600 mijnwerkers van de buitenwereld afgesneden. De kracht van de ontploffiing was zoo groot, dat een steenen gebouw van twee verdiepingen bij den ingang van de schacht een meter of vijftig weggeslingerd werd. Uit de heele streek zijn in allerijl hulpexpedities naar de plaats van de ramp gesneld. Men heeft weinig hoop, de honderden mijnwerkers, die van de buitenwereld afgesneden zijn, te zullen redden, hoewel de mijngangen een uitgestrektheid van 12 K M. be slaan, zoodat de mogelijkheid, dat een deel hunner nog in leven is, niet is buitengesloten. De directeur van een mijnbedrijf bij Pielz, die een groote som aan loongelden had afgehaald, is gister nacht vermoord gevonden. Bijzonder heden ontbreken nog. Drie kinderen uit een dorp in den Eifel zijn bij het spelen onder het zand gekomen en gestikt. De Raadkamer der Haagsche Rechtbank heeft Dinsdag de langere gevangenhouding geweigerd van mej. G. geboren Z die gearresteerd was in verband met den moord, op 17 Januari aan het Bezuidenhout te 's Gravenhage, gepleegd opmej.Wilk. Mej. G die zooals bekend, het bovenhuis boven den winkel, waar de moord gepleegd is bewoonde, is weer op vrije voeten gesteld. Te Oirschot heeft een felle brand gewoed, welke ontstond in de boerderij van jhr. Delacourt en bewoond door den landbouwer v.d. Worp. Dc brand schijnt ontstaan te zijn in een der stallen. Door een buurman werd het vuur opgemerkt. Hij waarschuwde in allerijl de vrouw des huizes, die alleen met haar vier kinderen thuis was. Zij slaagde er in, haar kinderen in veilig heid te brengen. Van den inboedel kon slechts een zeer klein gedeelte gered worden. Uit de stallen heeft men slechts een paard en een koe kunnen redden. Tijdens het reddingswerk stortte het dak van de stallen in, zoodat het onmogelijk was rest van het vee te redden. Dientengevolge zijn vijftien koeien, twee paarden en nog eenige varkens in de vlammen omgekomen. De boerderij zelf, alsmede de stallen, werden geheel in de asch gelegd. Uit Havana wordt gemeld dat de Italiaansche vlieger markies de Pinedo de route van zijn terugtocht naar Europa zal wijzigen en haar route als volgt zal nemenLos-Angelos, San- Francisco, Seattle, Chicago, Quebec, New-York, Newfoundland, Azoren, Lis sabon, Rome. Naar de „Msb." verneemt, heeft de officier van Justitie geen termen gevonden tegen den Leidschen recher cheur R., die bij de vervolging van de opiumsmokkelaars eenigen tijd geleden op het stationsplein te Leiden bij ongeluk zijn Amsterdamschen collega Kok dood schoot een vervolging in te stellen. Maandagmiddag is een autochas- sis, toebehoorende aan de firma S. te De Berlijnsche politie heeft thans eindelijk een individu gepakt, dat door de Parijsche politie al sinds 1925 ge zocht wordt in verband met een „goocheltoer" met parels ten nadeele van een Britach-lndisch juwelier te Parijs. De man, die zegt Leon Lyn uit Montevideo te zijn, werd te Berlijn gevat wegens bedrog. Bij een telefoon- gesprek van den Berlijnschen com missaris met een zijner Weensche collega's kwam nu aan den dag, dat diezelfde persoon ook bekend stond als juweiier Jacob Klinger uit Batavia enalsmr.Benjamin Silver uit New-York. Onder den laatsten naam was hij te Parijs opgetreden, waar hij in een hotel kennis had gemaakt met een Russischen heer, wien hij vroeg of hij een adres voor werkelijk eerste klas parels wist. De Rus nam hem toen mee naar de zaak van den Bombayschen handelaar Sid Hardsjan Savansjand, waar hij parels zou te zien krijgen; ook een expert zou er bij tegenwoordig zijn. De veronderstelde Amerikaan koos nu parelsnoeren uit van in totaal 1200 parels tot een waarde van 28 000 pst. (340000 gulden) die hij zei te zullen betalen. Onder de oogen van den Rus, den expert en den juwelier borg de ele gante klant nu de parelsnoeren één voor één in de enveloppe die hij met een zegel sloot. Het pakje werd toen aan den handelaar overhandigd, die het in zijn brandkast deed, terwijl den \fcoIgenden dag de klant zijn aankoop zou komen halen. Acht en veertig uren verstreken en toen leverde infor matie aan .zijn hotel" de verbijsterende ontdekking op, dat men er nooit van een mr. Silver gehoord had. De koop man opende nu het pakketje en vond daarin in plaats de parelcolliers waar- delooze glasparels. Experts onder de Parijsche politie waren niet in staat te vertellen, hoe de namaak colliers in de plaats van de echte kunnen zijn geschoven. Zij zullen al blij zijn, er ten minste nu achter te geraken, hoe de parelgooche laar zijn kunstje heeft uitgehaald. Het K. L. M.-vliegtuig H NADP is hedenmorgen kwart over 11 uit Parijs vertrokken en om 1.30 te Londen aangekomen. Hiermede is de vlucht van den Ame- rikaanschen tourist. Londen—Napels en terug, geëindigd. De vliegtuigbestuurder Geysendorf- fer meldt aan de directie der K. L M. te 's Gravenhage, dat men in Napels eenige vluchten over de Vesuvius en omstreken heeft uitgevoerd en ook van Napels naar Capri en terug is geweest. Gislermorgen rees het plan om van Napels naar Londen te vliegen. Dit zou ook uitvoerbaar zijn geweest, in dien de vliegers niet over de geheeie route Napels Nice Lyon Parijs voortdurend een stormachtigen tegen wind hadden ondervonden. Na ll'/2 uur in de lucht vertoefd te hebben, moest het vliegtuig tenstotte in Parijs landen om daar te overnachten. Henry Ford is bij een auto on geluk gewond en In het ziekenhuis opgenomen. Bij het uitwijken Zondag avond voor een andere auto was de wagen van Ford geslipt en van den weg gestort. Een vierjarig zoonte van den landbouwer J. C. H. te Glind, gemeente Barneveld, is Dinsdag onder een mest wagen geraakt en den volgenden dag aan de gevolgen daarvan overleden. Ingezonden Mededeelingen. zich hebben bezeerd Voor de Jeugd JULIANA/ R.W.B. over zich, '1 is alsof ze op de lauweren tegen Il.E.C. Zondag 1.1. behaald wil teer en. De aanval len van Oranje Wit worden dan ook talrijker en deze behalen eindelijk succes 01. Good l.uck zet dan wat meer door, inaar de doelman weet te redden. Eindelijk komt de gelijkmaker, spoedig gevolgd door een corner waaruit 21 wordt ge maakt. Oranje Wit heeft nu liet beste van 't spel, maar onze verdediging keert alles. Mei dezen stand komt de rust. Na de rust bij Good Luck weer 't zelfde, met 't idee wc winnen toch wordt er maar wat heen en weer getrapt, en blijven pracht kansen onbenut, maar dan maakt Oranje Wit 22. De Good Luckers sijiijnen nu te ontwa ken en het Oranje Wit doel verkeert onophoude lijk in gevaar, maai- door onbesuisd hard schieten, Luck blijft de meerdere, maar doelpunten blijven uit. Een 12 overwinning was 't einde. ge- Goo«l l.uck II verloor na een zeer goed speelden wedstrijd van Hero III met 1—u. Geertruidenbcrg I was vrij. Geertruldcnberg II speelde gelijk tegen W. D. C. II uit Ulvenhout met 3—3. KORFBAL. ll.L.E.I. speelde Zaterdag 1.1. een vriendschappe lijke wedstrijd tegen T.O.G. uit Zevenbergen. B.L.E.I. was de sterkste van de twee, en wist dit krachtsverschil uit te drukken in twee punten. De wedstrijd werd met 20 gewonnen. B.L.B.I. gaat Zaterdag a.s. by T. O. G., Zevenbergen op bezoek. Zaterdag 1.1. wist B.L.E.I. met 20 te winnen. Of het ditmaal zoo goed zal gaan, moeten we afwachten. DUIVENSPORT. De duivenvereeniging „De groene Olijftak" is dit jaar aangesloten bij den West-Brabantschen verzendingsbond. Zondag 1.1. werd met goed ge- j volg een ocfenvlucht gehouden van uit Tilburg. WAALWIJK. II. E. C. H.E.C. speelde j.l. Zondag tegen Kaats heuvel en verloor inet 81. H. E. C. ver scheen niet twee invallers en toen even na de rust ook de spil nog uit" moest vallen, was haar groote kracht gebroken. Kaats heuvel begint met den wind in den rug en treedt aanvallend op. Als 11a ca. 20 min. spelen de H.IO.C.-keeper een hard schot keurig stopt, wordt liy op hetzelfde mo ment met den bal in liet doel geloopen, waardoor Kaatsheuvel leidt. Ook II. E. C. brengt een paar maal het Kaatslieuvel-doel in gevaar. Als hij een dezer aanvallen een back den hal met de hand bewerkt, krflgt H.E.C. een strafschop te nemen. Deze stompt de keeper tegen de lat, de terug springende bal wordt daarna onhoudbaar ingezet, 11. Even later krjjgt ook Kaats heuvel een strafschop te nemen, welke ech ter schitterend wordt gestopt. Direct na de hervatting manouvreert de Kaatsheuvel voorhoede handig door de H.E.C.-verdedi- ging en neemt opnieuw de leiding, 12. Daarna gaat het spel langen tjjd gelijk op. H.E.C. dringt meermalen tot dicht hij het Kaatsheuvel-doel, maar het noodige schot ontbreekt. Als Kaatsheuvel weer eens aanvalt, doelpunt zij nogmaals door haar rechtsbuiten, die met een hoog scliot den bal in liet uiterste hoekje plaatst. H.E.C. geeft nog geen moed verloren, maar ziet echter geen kans meer om liet Kaatsheuvel- doel te doorhoren, zoodat Kaatsheuvel de puntjes in de wacht sleept. GEEKTRUIDENBERG. Good Luck I gaat Zondag a.s. bij Berk dijk op bezoek. Vorige maal werd deze wed strijd om sneeuw gestaakt, met 10 voor Good Luck. Dat verschil was dus niet groot. Good Luck zal dus nog terdege uit moe ten kijken. Good Luck II krijgt H. K. I. II op bezoek. Good Luck II zal goed op moeten passen, wil H. K. I. haar niet eenige punten afhan dig maken. Good-Luck 1 speelde tegen Oranje-Wit uit Til burg. Dc eerste aanvallen zijn voor Good-Luck, maar deze leveren geen succes. De Good-Luck- nanval, waarin de Keizer ontbreekt faalt nogal eens, riianr de verdediging is subliem. Het aanval- spel van Good-Luck heeft een zekere matheid gebruik dan dadelijk

Echo van het Zuiden | 1927 | | pagina 6