w. s. c. Jubileum. 24 April a.s. zal het 25 jaar geleden zijn, dat de heer Adrianus de Graaff benoemd werd tot Kerkmeester der St. Antonius parochie alhier. Zeer zeker zal het den geachten jubilaris dien dag niet aan blijken van belangstelling ontbreken. Verkiezingen. Wij hebben Dinsdagavond nog den uitslag der stemming in onze plaats bekend gemaakt en Woensdagmorgen zoo vroeg mogelijk den totaal-uitslag met volledige lijst der gekozenen. De uitslag in kieskring Heusden was laat bekend, doordat Waspik bleef ontbreken, daar men hier blij 1 baar eerst Woensdagmorgen wou gaan tellen. Maar daar was de geheele be richtendienst der Noordbrabantsche pers mee gedupeerd en doordat men aanstonds vanuit Heusden maatrege len had genomen en den betrokken ambtenaren te Waspik met nadruk gewezen was op de mislukking, die van dit achterwege blijven het gevolg was, heeft men er nog in den nacht den uitslag vastgesteld, waardoor de totaal-uitslag, zij het dan ook een paar uur later dan men gehoopt had, kon worden opgemaakt. De geheele uitslag enz. vindt men elders. Wat men gehoopt had is niet ge schied, n I. het behalen van een derden zetel door de R K. Staatspartij in den kieskring Heusden. Dit is ook voor een deel te wijten aan 't groot aantal voorkeurstemmen ook in onze plaats, wat, h»e goed ook bedoeld misschien, organisatorisch en practisch zeer te betreuren is. Ook heeft men naar wij vernamen nogal foutief gestemd in«onze plaats, in verband met een artikel onder Kaatsheuvel in 't Kerkklokje, handelen de over lijst 8 uit 't Kiesdistrict Til burg, waaronder Kaatsheuvel ressor teert. Dit artikeltje is door sommigen ook hier als leiddraad genomen, zoodat deze stemmen natuurlijk verkeerd waren e. z. m. 't Stond overigens toch duidelijk genoeg in ons vorig nummer aange geven, Vereenigde Democratische Lijst. In een 5 April gehouden gecombi neerde besiuursvergadering in Hotel Qerris van de Vrijzinnig Democratische Partij, de Democratische Partij en de S. D. A. P. is besloten bij de a.s. Gemeenteraadsverkiezingen gezamen lijk een lijst Ie vormen onderdenaam „Vereenigde Democratische Partij." De candidatenlijst werd als volgt saamgesteld 1 H. van der Waerden. 2 A. van Gent. 3 de Raad. 4 J. Mijnders. 5 Mevrouw D. G. Lackamp. In verband met bovenstaande candidaatstelling zal het vermoedelijk velen verwonderen dat het aftredend lid der Vrijz.-Democraten, de heer L Hartog, niet op deze lijst voorkomt. Ook ons viel zulks op en hebben wij ons daaromtrent tot den meest be voegde in ,casu gewend.- Deze deelde ons mede, dat hij zich met kracht heeft verzet tegen 't voorop gezet doel „de politiek" in den raad te brengen, waardoor z.i. de aangename samenwerking, het alleen bevorderen van 't gemeentebelang voot een groot deel verloren zou gaan. Ten tweede meende hij dat „democraten" ook democratisch te werk moeten gaan en de lijst moeten laten samenstellen door degenen die daarvoor in aan merking komen, maar dat zulks niet in een onder onsje van eenige personen moet geschieden. Om al deze redenen kreeg deze echte Waalwijker geen plaats op de candidatenlijst. Uitvoering Ons Genoegen". As. Zaterdag geeft de Toor.eelver- eeniging „Ons Genoegen", gevestigd in het café Trompen een groote uit voering in de zaal van G. van Caem te Sprang verschillende stukken zullen opgevoerd worden waaronder het be kende stuk van Pietje. Aanvang 7 uur. Biljartwedstrijd. Uitslag van den Biljartwedstrijd in het café van den heer Nic. van Loon te Waalwijk tusschen de biljartclub „Amusement" uit genoemd café en de biljartclub gevestigd bij den heer Frans Hofman te Sprang. Amusement. Sprang. Gouda 100 de Jong 91 v. d. Linde 100 Maiers 67 Schoelitz 100 Hofman 51 Trots 100 Krol 86 v. Heijst 71 v. Amerooi 100 van Rooi 90 Stokkerman 100 561 495 Rijkspostspaarbank. Aan het postkantoor Waalwijk en de daaronder ressorteerende, hulp kantoren werd gedurende de maand Maart 1927. Ingelegd f 60302 83. Terugbetaald f 596-5.58. Huldiging Dr. Cuypers Tot lid van het uitvoerend comité tot huldiging ter nagedachtenis van Dr. Cuypers bij gelegenheid van zijn lOOen geboortedag op 16 Mei as. is o m. benoemd de heer M. A. 1. van Lfempt, gemeente-secretaris van Waal- WASPIK. De uitslag van de stem ming voor de Provinciale Staten is als volgt: Lijst 1 Chr. Hist. 226 Lijst 2 Anti-Revol. 10 Lijst 3 Soc. Democr. 6 'Lijst 4 R.K. Volkspartij 17 Lijst 5 Herv. Ger. Staatsp. 5 .Lijst 6 Vrijz. Democr. 5 Lijst 7 Vrijheidsbond 2 Lijst 8 Lijst Vink 7 Lijst 9 R.K. Staatspartij 897 Lijst 10 Lijst van Gent 8 Totaal uitgebrachte stemmen 1230, waarvan 47 van onwaarde. GEERTRUIDEXBERG. Op de Rijkspostspaarbank alhier, werd ge durende de maand Maart ingelegd 5971,76, terugbetaald 9313,02. Het laatst uitgegeven boekje draagt het nummer 7043. LOONOPZAND. Hef Bestuur der Kiesvereeniging alhier, dat tot dusver de leiding had, is in zijn geheel afgetre den en vervangen door een nieuw bestuur, waarin zitting hebben de volgende heeren J v. Opstal, J. v. Lier, G Nijkamp, H. v. d. Wildenberg en M. Snoeren. De heer Corn. Verschuren, die tot heden jarenlang in den Gemeente raad zat als lid en een tijd als wet houder, heeft kennis gegeven, dat hij bij de a s verkiezingen voor dien Raad niet meer in aanmerking wenscht te komen. Onze ZeerEerw. Heer Pastoor die reeds gerui nen tijd bedlegerig was, is thans weer op de been en kan vrij wel opnieuw zijne geestelijke bediening waarnemen. HERPT Chr. A. J. vao Herpt alble» •1 aaajjezocht om hot fokvee mee te keuren op de Pa»scbvee-tentooo9tel- Hngen te VBosch en Tilburp. Op 1 April zijn op de R K. Bij zondere school 24 nieuwe leerlingen een leerkracht heeft nu 54 leerlingen de andere 39, in totaal dus 93 leer lingen 4 leerkrachten, waarbij 27 leer lingen, waarmede men van onderen af moet beginnen. E' zijn plannen in wording om in het café van Verhoeven een kruis boogschutters-gezelschap gevestigd te k doenof excuus vragen", van geen van beide kanten, doch gewoonweg in een onderlinge bespreking is de kwestie opgelost. Ik kan het getuigen en getuig het hiermee aan iedereen, die dit lezen wil. G. v. RIEL, Kapelaan, Adviseur der R K. Werk- liedenvereeniging. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 5 April 1927. Als 3e geneesheer heeft zich hier gevestigd onze stadgenoot, de lieer Rud. Verhoeven. - De tentoonstelling der Teeken- school zal plaats hebben Zaterdag 9 April van 35 en van 67 uur, waar na de uitdeeling plaats heeft der prij zen en diploma's. Aan de ambachtsschool te 's Her- togenbosch behaalden het diploma voor timmeren onze stadgenooten H. Baaijens en A. Th. Smits. Binnenkort zal, naar men ons mededeelt, het gaslicht in de R. K. Kerk en het aangrenzend Liefdege sticht met Gasthuis, worden vervan gen door electrisch. In de Prot. Kiesvereeniging werd medegedeeld, dat Wethouder Van Everdingen niet meer voor een raads- candidatuur in aanmerking wensclite te komen. Hierna werden candidaat gesteld de heeren A. de Haan (aftr), W. Ruitinga (aftr.), A. J. Leenhouts, H. Tupken, .1. Oerlemans, P. Maassen, B. Stap, A. Bax, Opstelten en A. Baaijens. INGEZONDEN STUKKEN U zou mij ten zeerste verplichten, met de opname van 't onderstaande, waarvoor bij voorbaat dankend. In Uw tweede blad van Zaterdag 26 Maart komt een ingezonden stukje voor getiteld „Het geval Smits" en onderteekend met „Uit den hoek". Algemeen gaat hier thans het gerucht als zou ik daarvan de inzender zijn. Daarom wensch ik dat gerucht bij deze te logenstraffen en verklaar ik hier openlijk dat ik het ingezonden stuk niet heb geschrevener niets mede te maken heb, en zelfs den schrijver niet ken, terwijl de adviseur van de R.K. Werkliedenvereniging, de WelEerw. Heer G. van Riel. kape laan, dit gaarne met mij wil onder strepen. U, Mijnheer de Redacteur, nogmaals dankend. D.C.VAN DER RIJKEN. G. VAN RIEL. Kapelaan, Adviseur der R.K Werk liedenvereniging. Waspik, 2 April 1927. Wij verklaren gaarne dat de heer D. C. v. d. Rijken niet de inzender van het bedoelde stuk is en er o. i. totaal niets mee uitstaande heeft. Red. Waspik, 4 April 1927. Redacteur, mag ik een klein plaatsje, waarvoor bij voorbaat mijn dank Iedereen, die de laatste dagen „de Echo" gelezen heeft, zal wel hebben kunnen merken, dat er in Waspik een kwestie was „de Hond—Smits". Nu mag een kapelaan niet aan politiek doen maar wel mag ik hier mededeelen, dat de persoonlijke kwestie (de Hond—Smits, Smits-de Hond) van de baan is. Waalwijk, 5 April 1927 Aan de Redactie van de mEcho van het Zuiden". De Hollandsche Buurtspoorwegen- bus van 12 uur 25 uit 's Bosch vloog in Vlijmen (in de nabijheid van Café de Laat) in brand. De brand was ontstaan door het warm loopen van den motor. Reeds voor Vlijmen stonk het in de bus erg haar verbrande gummi. De chauffeur stopte direct, toen hij merkte dat er brand was. Hij wist de benzinekraan dicht te draaien en daardoor te voorkomen dat deze aan het branden ging. Gelukkig bevonden er zich weinig personen in de bus en deze konden dan ook bijtijds Hitstappen. De heer J. van Hest, (chauffeur van den wagen) nam direct het brand blus-apparaat, maar daar dit toestel niet werkte kon hij er niets mee uit richten. Welwillende handen hielpen toen blusschen met schoppen zand. en zoo was men den brand gauw meester. Den heer van Hest treft absoluut geen schuld, zelfs kan ik mijne groote tevredenheid over hem uitspreken. Na de vertraging van ruim een half uur kon de bus weer, hoewel met veel moeite en lawaai, verder. In Drunen, bij de garage stond reeds een nieuwe bus gereed en zoo kon iedereen overstappen. EEN INZITTENDE Waalwijk, 4 April 1927. Geachte Redactie. Wilt U zoo goed zijn, onderstaande regelen, als ingezonden stuk in Uw blad op te nemen. Bij voorbaat mijn dank. Verschillende Kiesverenigingen zijn druk in de weer, zooveel mogelijk reclame te maken voor hun Candida- ten. Daar is natuurlijk niets tegen. Erger wordt dit evenwel als ze hun stroobiljetten overal tegen aanplakken zich zelfs nief ontzien, om dit op de gelakte deur van iemands huis te be vestigen. Ik geef dan ook de Christelijk His torische Kiesvereeniging wel in over weging om hun propagandisten die zulks deden, terecht te wijzen. Onze deur is geen aanplakbord, waarop ieder zijn belangen in schreeuwende kleuren kan uiten. Hoogachtend, J. M. DODENHUIS Wijnveld. SPORT. Ook het eerste elftal kampioen! W. S. C. dan werkelijk kampioen! Wat een dagen, maanden, ja jaren van spanning zijn hieraan niet voorafge gaan! Welk een geweldige strijd in de laatste zes jaren, sedert de herle ving onder den naam W. S. C. is er niet gevoerd moeten worden om dit resultaat te behalen! - Twéé kampioennen in één seizoen en nog wel van de beide voornaamste Elf tallen! Hulde mag thans op de eerste plaats aan deze beide Elftallen toe ge zwaaid worden, doch in het bijzonder aan het energieke Bestuur onzer oud ste Waalwij ksche Voetbalvereeniging. Is het niet kenteekenend voor de ge weldige stuwkracht van het Bestuur der thans jubileerende vereeniging, om ieder jaar weer opnieuw zijne spelers aan te sporen, teneinde te trach ten eenmaal den begeerden titel mach tig te kunnen worden! Hog dikwijls in de voorafgaande jaren had het eerste Elftal bijna dien top bereikt, om na evenzoovele malen juist op het nipper tje teruggestooten te worden. Was het niet, om er tenslotte moedeloos onder te worden? En dan maar weder het volgende seizoen met verschen moed, alsof er niets gebeurd was, opnieuw van wal te steken! Hiervoor is wils kracht en moed noodig van een Be stuur. En ziet thans liet resultaat! 27* Maart en 3 April 1927! Deze data zullen wel steeds in de geschiedenis dezer \jereeniging geboekstaafd blij ven. Met welk een genoegen zal het W. S. C.-Bestuur, zoowel als de leden in lief algemeen, doch in liet hijzonder de kopstukken Jacques Spijkerman en Arthur Zeckendorf, resp. voorzitter en secretaris, op de heide thans voorafge gane Zondagen kunnen terugzien! Beide genoemde personen die reeds vanaf de oprichting van Waalwijk- Vooruit op G Januari 1906 deel uit ma ken dezer vereeniging, maakten reeds de glorierijke jaren van 1913 en 1914 mede. En nog maar steeds van de par tij, evenals hunne oud-ccollega's Jan Klerkx en Louis Moonen, om de veree niging toch maar te kunnen brengen, waar hun hoop op gevestigd was. Hun streven is echter niet te vergeefs ge weest. Dat er in de vereeniging en onder de talrijke aanhangers j.l. Zondag, toen W.S.C. in een schitterend gespeelden klopte, uitbundige vreugde heerschte, zal wel onnoodig zijn te moeten aan halen. Wat de wedstrijd W. S. C.Tilburgia zelve aangaat, die met zoo'n enorme spanning tegemoetgezien werd, kun nen wij kort zijn. Tilburgia liet W. S. C. tegen den zeer straffen Noord-Wes ten wind inspelen, doch was dit voor de thuisclub absoluut geen bezwaar, om zich onmiddellijk met volle geest drift in den strijd te werpen, Reeds na een kwartier spelen bracht Vink, die dezen middag wederom een voortreffe lijke partij speelde, in combinatie met Simons de aanhangers tot juichen. Tilburgia beantwoordde dit doelpunt met een langdurig offensief, doch suc ces werd niet verkregen. Een kwartier voor rust was het alweder Vink, die een voorzet van den rechtsbuiten in een doelpunt wist 0111 te zetten. Niet tegenstaande de 2voorsprong, was men tijdens de rust nog niet op zijn gemak. Onmiddellijk na de hervatting doelpuntte van der Pennen onver wachts na prachtig opbrengen met Si mons. Dit scheen de W. S. G.-spelers tot nog meer enthousiasme aan te zet ten en vanaf dit moment werd Tilbur gia geheel overrompeld. Niettegen staande hun krampachtig vasthouden, konden zij den druk niet weerstaan. In een ommezien van tijd voerdeH Vink en Simons den stand tot 50 op en toen hel einde daar was, was de Tilburgsche doelman negen maal gepasseerd, zon der dat het de tegenpartij gelukte zelfs de eer te kunnen redden. Met eene 9-0 overwinning behaalde W.S.C. op schit terende wijze het Afdeelings-kampioen- schap. Er werd j.l. Zondag wederom op ouderwetsche wijze gespeeld en ge zwoegd, en dit geeft moed voor de a.s. Promotie-wedstrijden. Wie de tegen standers zullen zijn, is tot op heden nog niet hekend. Jammer was het, dat de Kort en Collard j.l. Zondag wegens opgeloopen blessures in een vorigen wedstrijd, niet van de partij konden zijn, evenwel werden beide op voor treffelijke wijze vervangen door de reserve-spelers G. Hens en B. van der Pennen. Niet zoodra had scheidsrechter Mun ter, die op correcte wijze dezen Kam pioenswedstrijd leidde, liet einde ge floten, of de spelers hadden eene groot- sche hulde in ontvangst te nemen. Terwijl de spelers nog volop in actie waren en de score steeds hooger opvoerden, maakte men zich „achter de schermen" reeds op om den overwinnaars, direct na den wedstrijd een welverdiende hulde met het behaalde kampioenschap te bren gen. Verschillende kransen en bloem stukken zag men voor en na in de consumptietent dragen en reeds lang voor het einde verdrong het publiek zich voor de tent om getuige te kun nen zijn van de huldiging die men wist dat komen ging. Toen eindelijk het eindsignaal klonk steeg eendave rend gejuich onder de talrijke suppor ters op. Op hun tocht naar de kleed- en consumptietent door een dichte haag van verheugde supporters werd den kampioenen een ware ovatie ge bracht. Het eerst werden zij toege sproken door den vice-voorzitter van W.S C. den heer P. Bergmans, die namens bestuur en leden de spelers hulde bracht voor hun kranige presta lie. Deze dag bracht wederom het glorie tijdperk van het oude W.V. in herinnering. Spr. gelooft dat men thans op het goede pad is naar een zelfde periode van succes. Alle spe lers zonder uitzondering hebben hun uiterste best gedaan om den W S.C.- aanhang de vreugde van dit kampioen schap te bezorgen, doch speciaal de spelers Mathijssen en de Kort, die hoewel vreemdelingen zijnde, toch zoo hard voor de overwinning heb ben gestreden, brengt hij zijn oprech ten dank. Met de beste wenschen voor de a.s promotiewedstrijden hing spr. den sympathieken aanvoerder van het elftal den heer P. v. Eethen een lauwerkrans om en hief een drie werf „hoera" op de kampioenen aan, waarmee de talrijke aanwezigen spon taan instemden. Namens „Waalwijks Belang", dat door eenige bestuursleden vertegen woordigd was, richtte de vice-voor zitter de heer H. Wiesman een harte lijke gelukwensch tot de kampioenen. Zij die vroeger het oude W V. in zijn lief en leed hebben gevolgd en aan gehangen, kunnen niet anders dan sympathiek staan tegenover 't jongere W S C., dat thans zoowel met zijn eerste als met zijn tweede elftal den kampioenstitel heeft weten te behalen. In de hoop dat W S C zich in de 2e klasse N.V.B zal weten te werkeF. en er een goed figuur zal slaan, hing spr. den voorzitter der vereeniging, den kranigen back, den heer J. Spij kerman onder „hoera's" der aanwezi gen een lauwerkrans om. Hierop nam de eere-voorzitter de heer Jos. J. Klijberg het woord om op de hem eigen begeesterende wijze de jongens toe te spreken, nu na 7 jaren van strijd eindelijk het kam pioenschap is behaald in de 3e kl. N V.B., nadat het 2e elftal Zondag kampioen in de le kl. B V.B. was geworden. Hulde aan spelers en reser ves, die met taaie volharding hebben volgehouden, hoewel verschillende jaren door tegenslag het kampioen spr. de oude getrouwe spelers als Spijkerman, Zeckendorf en Klerkx, alsmede de spelers van buiten als Mathijssen en de Kort. Het bestuur met zijn eminenten voorzitter en secre taris verdient niet minder hulde. Een zelfde gloriedag heeft ook het oude W.V. beleefd, doch thans is de toe komst hoopvoller ornaat de kampioe nen van het 2e eltial uitstekende reserves vormen. Voor den zwaren strijd die aanstaande is, is spr. hoop vol gestemd omdat hij weet dat het moreel van de ploeg goed ishij weet dat ze geschikte voetballers zijn en hun man kunnen staan. Daarom verwacht hij succes tn de promotie wedstrijden en spoorde allen krachtig aan om W.S.C. steeds hooger te orengen op voetbalgebied. Hij paste daarbij een variatie toe op den eigen lijken Clubnaam n.l.W(aalwijkers), S(teeds) C(resendo) 1 Applaus. Hotel üerris, waar W.SC. haar clublokaal heeft, liet zich ook niet onbetuigd en bood mej. Adri Gerris meteen korten gelukwensch den cap tain van het elftal een krans aan. Hierop volgde een prachtige bloe menmand van de dames supporters. Onder een hartelijk toespraakje bood Chr. Aarts namens de spelers van het 4e elftal een bloemstuk aan. Dan volgde een bloemenmand van het 3e elftal aangeboden door van Eethen. waarna hel dochtertje van den neer P. Bergmans met een bloemen mandje kwam aandragen namens den vice-voorzitter. Het tweede elftal, dat vorige week eveneens den kampioenstitel wist te veroveren, kwam hierna het eerste elital gelukwenschen. Door den aan voerder der reserves den heer Jan Beerens werd in welgekozen woorden de vreugde over dit dubbele succes vertolkt, beste wenschen voor de toekomst uitgesproken en een fraaie bloemenmand aangeboden. Namens de supporters bood de heer Prinsen den kampioenen een groep- toto aan, welke echter wegens het ontbreken van een paar trouwe spelers op een nader te bepalen dag zal wor den genomen, benevens een fraaie kampioensvlag, vervaardigd door den neer W. Hens, waarbij hij de hoop uitsprak dat zij de geel zwarte kleuren met vuur zouden verdedigen. Alsnu nam de voorzitter der ver eeniging, de heer Jac. Spijkerman, het woord om aan allen dank te zeggen voor deze buitengewone hulde. Speciaal de hulde van Waalwijks Belang heeft hem aangenaam getroffen. Het doet spr. genoegen dat W.S C. in zekeren zin ook aan het streven van W. B. kan medewerken. Een voornaam punt is immers het trekken van menschen naar onze plaats, en dat de voetbal menschen trekt is over bekend. Hoe hooger men in die sport stijgt des te meer zal men menschen trekken. W. B. zal in zijn club steeds alle medewerking vinden. Ook de woorden van den sympathieken eere voorzitter hebben spr. bijzonder aan genaam getroffen. Veel heeft de ver eeniging aan den oud-voorzitter te danken en uit diens warme toespraak op heden blijkt weer zijn warme be langstelling en medeleven in alles wat W.S.C. betreft. Spr. gaf de verzeke ring dat de spelers hun uiterste best zullen doen om de vereeniging steeds hooger te brengen. (Applaus). De heer Vink had de aardige ge dachte om voor te stellen om op dit voor W.S C. zoo blijde oogenblik het vóór 2 jaren door den heer v. Imbeeck vervaardigde clublied aan te heffen, hetgeen dan ook spontaan door alle spelers en supporters werd ingezet en de uitgelaten stemming nog ver hoogde. Op het terrein was hiermede de huldigingsplechtigheid afgeloopen, doch men begrijpt dat het daarbij niet blijven kon. In het clublokaal werd het feest doorgezet in een zeer vroolijke stemming en menige hartelijke toespraak en toast werd gehouden. De vereeniging „Tilburgia" bood hier nog bloemen aan, terwijl de ver eeniging „Good Luck" uit Geertrui- denberg bij monde van den heer B. Zijlmans en de Gymnastiekver. W.G.V. bij monde van den heer Schamber- gen de kampioenen kwamen geluk wenschen. Tevens werd in deze feestelijke bij eenkomst de heer P. v. Schijndel, die reeds zoo vaak van zijn sympathie voor de vereeniging blijk gaf, tot be schermheer benoemd. Te midden van de bloemetjes hield W. S C. Maandagavond nog receptie in hotel Gerris, waarbij 't niet aan belangstelling heeft ontbroken. Van de zustervereenigingen merkten wij afgevaardigden op van R. W. B., Juliana en Quick. Namens R. W. B. sprak de heer v. Vugt. 't Was spr. aangenaam W.S.C. geluk te wenschen, niet alleen uil sportieven plicht maar ook uit sym pathie. Dan bood spr. bloemen aan. De heer Vermeer bracht gelukwen schen uit namens Juliana, Baardwijk. Onder aanbieding van bloemen gaf spr. de verzekering dat 't kampioen schap op de juiste plaats wasaangeland. In een wel verzorgde rede feliciteerde de heer van Engelen de vereeniging namens Quick. Spr. gaf 'n getuigenis van waardeering voor 't werk van W. S. C. en wees op 't groote enthou siasme en de oprechte clubliefde, (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie). Mijnheer de Redacteur,

Echo van het Zuiden | 1927 | | pagina 6