JE BUIDE VINK". m. c. mmm Ervsn C. R. M. Ficq. Marktberichten. "vervolg" „De Blinde Vink" of Te koop: TREKHOND Te koop of te huur Wtnkelhuis Schildersknecht een Halfwas. ÜOBKJiËS van wellicht gedeeltelijk te overkappen. Tn de orfiniddellijke nabijheid is de verschillende eigenaars een flink stuk land gehuurd voor de aan dit fes tival te verbinden kermesse d' été. Voorts is aan de gemeente een sub sidie aangevraagd of event, een vaste garantie en twijfelen wij niet of vroede vaderen zullen het algeine helang in deze wel kunnen inzien. Regelmatig worden vergaderingen •belegd en onderlinge besprekingen ge houden, dus, hangt het van het werk en ijvervolle streven der commissie af dan moet, dit feest slagen. Op 1 M:ei e.k. wordt in onze ge meente een „Juliana-bloempje" aan geboden, waarvan de opbrengst komt ten bate der Drentsche venen. NIEUWKUIJK. De opbrengst van het Emmabloempje alhier was f31.20 Drievierde hiervan komt aan het plaatselijk Wit-Oele Kruis alhier. Door het bestuur van het Varkens fonds werden voor het onderzoek naar de werking der verkoopvereeniging van varkens en kalveren bij den N.C.B. als afgevaardigden aangewezen de heeren W. v. d. Leede, P. v. Spijk, Jac. Mostermans en W. Peijnenborg. De prijzen van het gegeven barak-concours door de Biljartclub „Oefening en Vermaak" in café De Bont werden als volgt behaald le prijs Van de Water, 2e prijs Wilgers, 3e prijs Heijmans, 4e prijs De Bont. Het concours had een ge zellig en aangenaam verloop. .SPRANG-CAPELLE. (V.m. Sprang). A.s. Zondag des voormiddags half tien en des namiddags half zes hoopt in de Qeref. Kerk alhier op te treden Ds. H. L. Both van Arnhem. In de Ned. Herv. Kerk hoopt a.s. Zondag des namiddags twee uur op te treden Ds Schlemper van Waalwijk. Alhier is een geval van roodvonk geconstateerd in het gezin van J. Mo- lengraaf. De leerlooïlr A. Hulst alhier kreeg een onbeduidend wondje aan hand. De hand zwol hevig op en ver oorzaakte hem hevige pijnen. De ont boden geneesheer constateerde bloed vergiftiging, zoodat eene operatie noodzakelijk was. Onze Korfbalvereeniging N E.O. krijgt a.s. Zaterdagmiddag de Korfbal club B L.E I. uit Geertruidenberg op bezoek, tot het spelen van een vriend schappelijke match. WASPIK. Aan de N.V. Scheepsbouw- werven voorheen P. en A. Ruijtenberg alhier is in het tijdvak 19 April tot 30 Juni 1927 vergunning verleend om in het bedrijf personen van 16 jaar en ouder gedurende negen en een half uur per dag arbeid te laten verrichten. Tot Broedermeester der Processie van Waspik en Omstreken naar Scher- penheuvel is in plaats van den heer W. C. Klaassen aangesteld de heerA. G. de Vos. GEERTRUIDENBERG. In de Kerk der Gereformeerde Gemeente zal Zon dag a.s. in de beide diensten leesdienst gehouden worden. Voor de Evangelisatie der Ned. Herv. Gemeente alhier zal Zondagmorgen om ,10 uur in gebouw Einanuel op treden Ds. Klumper uit Breda. Het is de Directie der Centraal- Bioscoop alhier gelukt de hand te leggen op de algemeen zeer gewaar deerde film „De Ontbladerde Roos", welke ons het stichtend en ontroerend leven van de kleine Heilige Theresia op zeer aantrekkelijke wijze in beeld brengt. Zaterdagmiddag a.s. om 3 uur (voor kinderen) en 's avonds om 8 uur, als mede Zondagmiddag om 5 uur en 's avonds om 8 uur zal men in de gelegenheid zijn, het Heilige leven van deze kleine Carmelitesse in het schil derachtige stadje Lisieux van nabij in oogenschouw te nemen. We.meenen, dat het overbodig is, de verschillende tafereelen naderte bespreken, daar deze bij onze vereerders v#ri de H. There sia voldoende bekend zijn en ook degene die hiermede nog minder bekend zijn, geprikkeld zullen worden, dit Heilige leven van meer nabij te leeren kennen. Wij twijfelen niet, of de Directie van Centraal zal met deze daad, die haar enorm veel kosten bezorgde, veel succes oogsten. De avondvoorstellingen worden ge geven met zangbegeleiding door den bekenden operazanger Bart van Heus- den en orgelbegeleiding door een be kend musicus. Onze stadgenoot de heer N. Meijtrs, behaalde op de Internationale Hondententoonstelling te 's Hertogen bosch in de open klasse Duitsche Herdershonden, den 4en prijs inei zijn hond „Kaduro. De heer H. Baars, Stationchef alhier is met ingang van 6 Mei a.s. benoemd als Siationchef 2e klasse te Alphen a d. Rijn. RECHTBANK. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 21 April '27. De beide candidaten lijsten voor den Gemeenteraad zijn door 't Hoofd stembureau in orde bevonden. Bij loting is door 't Centraal Stembureau de nummering bepaald als volgt: R K. Lijst 1 en Prof. Lijst II. Er bestaat hier een vereeniging De Buitensociëteit", die beschikt over de z.g. „IJstent met aangrenzenden tuin", waar wel eens vergaderingen worden gehouden, evenals feestelijke bijeenkomsten. Er zijn stemmen opge gaan om de vereeniging te ontbinden en het Sociëteitsgebouw te amoveeren. In de vergadering van Dinsdagavond is besloten te trachten door vrijwillige bijdragen het voortbestaan te verzeke ren. In de eerstvolgende bijeenkomst zal in verband met de opbrengst nader worden besloten. NIEUWS UIT KAATSHEUVSE Donderdag 28 April wordt de straf zaak behandeld tegen W. B., koopman to Wijk bij Heusden. Aan verdachte wordt bij dagvaar ding ten laste gelegddat hij in No vember of December 1926, te Wijk, op zettelijk de eer en goeden naam van D. v. W., den voorzitter van de Coöp. Landbouwvereeniging „Onderlaag Be lang" te Aalburg, heeft aangerand, door opzettelijk aan verschillende per sonen te vertellen dat bij, van Wijk, in zijn qualiteit van voorzitter van ge noemde vereeniging frauduleuze han delingen bad verricht. Vanwege bet O. M. zijn 3 getuigen gedagvaard. Verdediger voor verdachte is Mr. E. van Zinnicq-Bergmann, Den Boscli. De openbare veiligheid. C. A. D. te Vlijmen was met paard jen kar tegen een autobus gereden, j welke dienst had door de Langstraat. Deswege veroordeeld door liet Kanton- gerecht te Heusden, kwam verdachte van het vonnis in hooger. beroep. De eiscli luidde bevestiging van liet vonnis. BURGERLIJKE STAND. CAPELLE. Burgerl. Stand over de maand Maart. Geboorten: Elisabeth, d. v. P. Bak keren en J. C. Verduyn; Jacobus z. v. A. Boeser en A. Rosenbrand; Nicolaas z. v. W. J. Pruissers en P. A. voor de Poorte; Jan z. v. C. Bambacht en van A. v. Peer; Geertrui Dina, d. v. C. M. Ramsteyn en J. P. Kuysten; Leendert Jan, z. v. B. P. Timmermans en H. F. v. Dongen. Huwelijken: C. J. Kouters, oud 27 j. en A. W. Klootwijk, oud 23 j. Overlijden: Alida Sterk, oud 73 j. d. v. A. Sterk en P. Broeksmit; G. Vos, oud 83 j. weduwnaar van G. v. cl. Stelt; A. C. C. Kuysten, oud 4 j. d. v. J. A. Kuysten cn P. Braspenning; M. Wage- makers, oud 2 j. d. v. P. Wagemakers en J. de Rooy; J. H. Oerlemans, oud 6 mud. z. v. J. H. Oerlemans en M. M. de Lint. AGENDA'S. WAALWIJK. Zaterdag 8 uur. Witte Bioscoop, „De Geweldenaar". Zaterdag 9 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak", Musis Sacrum. Zondag 12 uur. Repetitie Lieder tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag i2 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak", Mannenkoor. Zondag 6 en 8'/2 uur. Flora Bioscoop, „De Vuurvreter". Zondag 7 uur. Groote uitvoering der Tooneelvereen. „D.V S.V." in den R.K. Gildenbond. Maandag 8 uur. Witte Bioscoop, „De Geweldenaar". Dinsdagavond 8'/2 uur. Repetitie Waalwijks Gemengde Zangvereeniging voor dames en heeren, Hotel Verwiel. Waalwijk, 22 April 1927. Eieren 4—5 cent. Vaikens f 12—f 17. PROVINCIAAL NIEUWS. Bevordering. Bij Kon. besluie is met ingang van 6 Mei benoemd tot reserve-majoor bij het 6e Regiment Infanterie, de reserve-, kapitein E. J. C. Moonen van dat corps. Ontvangst Mgr. Diepen. In de gisteravond gehouden verga dering van 't hoofd comité met de voorzitteis der buurtcommisaies, werd definitief be&lolen, "dat eike buuri voor z'n eigen veisiering zal zorgdragen. Het definitieve piogramma der ont vangst zal dezer dagen door 't hoofd comité worden vastgesteld. Wij verwijzen de vereenigingen naar de oproeping in dit blad om zich aan te geven voor deelname: in den stoet, die Mgr. door de gemeente begeleid, ent vertrouwen dat vele zich bij den secretaris zullen aanmelden, zoo mo gelijk yoor a.s. Dinsdag, waar elke vereeniging deelname aan deze huldi ging op prijs zal stellen. Beethoven Herdenking De Beethoven-herdenking op Zater dag 23 April in 't Concertgebouw te 's Bosch, gaal niet door, uit gebleken gebrek aan belangstelling voor dezen Kunstavond Noodslachting. Naar wij vernemen zou, door be middeling van de EdeLichtb. heer Burgemeester, eene andere regeiing getroffen zijn betreffende noodslach ting van ruridertn, nl in dier voegs dat dergelijke runderen uitgehald en verkocht worden op ae plaats waar ze vandaan komen. Een schadepost Van den landbouwer P v. W, Hoogeir.de alhier, stierf Donderdag plotseling een paaid. Het vleesch is door den Vleeschkeuringsdienst alhier voor consumptie afgekeurd. Hoewel het paard bij de Paarden veiz«kering van der. NCB. verzekerd was, biijft het voor v. W. toch een heele schadepost. GEMENGD NIEUWS. Te Gasselternijveen (Dr.) is Donderdag een 2 jarig kind van L de W in het kanaal verdronken. Te Nijmegen is Zaierdag de 80- jarige Petronella Veldhoven dooi een i vrachtauto overreden. Gisteren is zij aan de gevolgen overleden. Uil het Noord-Hollandsch Kanaal is bij Akersloot het lijk opgehaald van den sedert 29 Maar! j.l. vermisten C D„ aldaar Een 2-jarig zoontje van den woonwagenbewoner J. Jansen, dat in een onbewaakt oogenblik, in het woon- wagenkamp te Gouda, te dicht bij de paarden kwam, heeft een trap van een der paarden gekregen en is aan de gevolgen daarvan overleden. Dinsdagnacht omstreeks 12 uur had op den Rijksweg nabij de room boterfabriek „St. Petrus Banden" te Heesch een ernstig auto ongeluk plaats waarbij de heer M. W. van Loosbroek, eigenaar eener drukkerij in Oss, het leven verloor De auto reed tegen een boom en is over den kop geslagen. De heer v. L. werd er uit geslingerd en gedood. Hij was gehuwd en laat een vrouw en 4 kinderen achter. Toen in October 1914 de Dult- schers Noord Frankrijk overweldigden en ook het dorp Merricourt naderden behoorde de kleine Gabriel Henri Ramon, die toen met vriendjes op straat speelde, tot hen, die wegvlucht- ten uit het dorp. In een stroom vluch telingen trok het kink naar Lens, Béthune, kwam te Calais terecht en werd per schip overgebracht naar La Rochelle. Maar het schip liep op een mijn en vele passagiers verloren het leven. De jeugdige Ramon behoorde tot hen, die door een Engelsch schip werden gered en r.aar Folkestone gebracht. Op Engelschen bodem is het kind sindsdien gebleveneen Engelsche vrouw had zich het lot van het ventje aangetrokken, dat, op gegroeid tot man van 26 jaar, daar dezer dagen met een Engelsch meisje in het huwelijk is getreden. De Engelsche pleegmoeder van Ramon had zich reeds langgeleden alle moeite gegeven xijn oudeis, die te Merricourt gewoond hadden op te sporen. Dit scheen echter onmogelijk tc zijn men had er zich bij neergelegd, maar nu de jongen wilde trouwen en er wet telijke voorschriften vervuld moesten worden Ramon bezat geen enkel indentiteitspapier werden er op nieuw nasporingen naar de ouders te Merricourt gedaan. Ditmaal met suc ces. Zaterdag hebben de ouders van Ramon te Merricourt van den prefect van htt departement Nauw van Calais de mededeeling ontvangen, dat hun doodgewaande zoon leeft en te Lon den woont. Donderdag te voren was het huwelijk van deze met een Engel sche gesloten. De ouders krijgen dus twee kinderen terug. Aan de vele bestellers en aan vragers zij medegedeeld, dat Lieten Leed uit deVogelwereld van A. C. v. d. Heijden is verschenen. Prijs f 0-65, gebonden f 1. Waaiwijk*cheStoomdrukkerij AiUoou Ticien. ADVERTBNTIEN. Een beste reu 70 e.M. hoog f met tuig en een hondenkar op vees-en. Te bevrsgen bii FRANS VAN DE POL, Herpt 38250 gevraagd een of pf.nd daarvoor schikt op besten stand te Waalwijk. Brieven onder No. H. 500 aan hei Buieau Nieuwe Tilburgsche courant le Tiburg. 38246 Terstond gevraagd en 38252 M. C. SMIT, Schilder, Heulstraat C 220. KAATSHEUVEL. Vanaf heden dagelijks versche aan gewonen prijs. FLINKE SORTEERING. Gebruikt steeds onze zeer fijne en alom. bekende. vanaf 12 cent per ons. Mr er dan 50 verschillende soorlen STEEDS VERSCH. ELECTR. LUXE BAKKERIJ Grootestraaf 225. 38247 Telefoon 99. Qndergeteekenden geven kennis dat de heer Adriën Ficq, vanaf hedtn niet meer voor den WijnhandeR werkzaam Is. Zij verzoeken daarom ook aan hem geen enkele betaling meer te doen Waalwijk, April 1927. Bezoei! ai Mil DRUNEN. Verschenen is een verslag der Veilingvereniging „De Langstraat", waar aan wfj het navolgende ontleenen Aangevoerd fruit gedurende 't jaar 1020 K. G. Appelen Peren Frambozen Aardbeien Roode hessen Witte hessen Zwarte beèsen Kruisbessen Braambossen Pruimen Kersen Abrikozen Perziken Nooten Morellen Meloenen Druiven Kastanjes Aangevoerde groenten 1026 Snijboonen Duitsche boonen Princessebbonen Tuinboopen Boonen Peulen Erwten Roode kool SavoQe kool Witte kool Bloemkool Spitskool Roerenkool Knolraap Selderij Prey Sjalotten Aardappelen Peen Andy vie Spinazie Sla Spruiten Spruitkoppen Keelen Kroten Juin Komkommers Augurken Tomaten Postel ij n Witlof Schorseneren Ratnanas Radijs Rabarlier 150228 427715 104484 10.1720 04754 710 110290 107210 15 32220 4875 7305 157042 1079 1003 132 75 33 Totaal 1400831 gedurende liet jaar K.G. 231295 236572 16609 12190 31603 5223 302237 stuks. 17100 22923 - 8320 17094 1800 2978 11080 K. G. 3745 4888 879 450774 34595 12814 1710 14972 8520 425 1929 4309 7027 17849 49602 0404 05 1201 512 1100 1498 S50 Totaal 1543122 75-JARIG JUBILEUM. Op 2 Mei a.s. is het 75 jaar geleden dat het Broederhuis „St. Frnnciscus-gesticht" alhier ge opend is. - Nadat dc Joiigenscongrcgnlie door «Ie goede zorgen van den Ii.E.H. Deken Coppens, in 1840 was opgericht, en in 1815 Kerkelijk werd goed gekeurd, bloeide deze vereeniging en nam het ledental jaarlijks toe. Begonnen met 4 leden was dit getal in 1852 gestegen tot 52 leden, die hunne plechtige op dracht als Congreganisten hadden gedaan. Vier van deze leden betrokken in dat jaar, onder de bekwame leiding van den H.E.H. Deken Coppens het nieuwe Broederhuis, waarin levens een paar zalen voor de Congregatie waren ingericht. Als overste van liet Broederhuis werd aangesteld de Ecrw. Broeder Augustinus (in de wereld C. Pij nenburg), die lot in 1858 het Broederhuis en de Congregatie bestuurde. Hij werd opgevolgd als overste door den Ecrw. Broeder Aloysius (Adr. de Gouw), tiie in 180i overleed. Daarop volgde dc Ecrw. Broeder Isidorus (P. v. Druilen), tot 18%; Broeder Franciscus (P. v. d. Sandcn) lol 1908; Br. Alphonsus (J. v. d. Wiel) tot 1914 .en Br. Lanibertus (A. v. Dell't) ,dic nog heden als overste aan het hoofd staat. De regels van het Broederhuis werden in 1852 door Mgr. Zwijsen goedgekeurd, en na wijziging in 1883 door Mgr. Godschalk. Reeds enkele jaren na dc stichting bleek liet Broederhuis te klein, werden nieuwe Congrega tie/alen gebouwd en de oude zalen ten dienste der Broeders ingericht. Doch door den steeds toencmenden bloei der Congregatie en liet Broe derhuis werd in 1879 onder den H.E.H. Deken V. Rijcltevorsel het thans bestaande Broederhuis gebouwd. In 1891 werd, onder Deken Ghijsens, hierbij ge bouwd het zoogenaamde mannenhuis, voor ouden van .dagen en hulpbehoevenden. In liet jaar 1900 verrees onder Deken Ghijsens het pension lc en 2e klas. Op lieden telt het klooster 19 Broeders, terwijl in de le, 2e en 3e klas ruim 50 inwonenden zijn.- En thans op den vooravond van liet 75-jarig jubelfeest, is het geenszins overbodig te wijzen op He groote verdiensten der Eerw. Broeders. De Jongcnscongregatic, die gedurende het be staan van het Broederhuis aan honderden leden een gezellig en nuttig onderkomen heeft ver schaft, op geestelijk en tijdelijk gebied, dankt grootendeels aan de Eerw. Broeders, haren bloei en vooruitgang. De vele en goede zorgen, besteed aan de ouden van dagen en de'hulpbehoevenden, de weldaden aan armen en zieken bewezen, vragen dan ook den dank en waardeering van Drunen's inge zetenen. zoodat, al zal het feest op 2 Mei slechts Kerkelijk en in intieme» kring gevierd worden, het de Eerw. Broeders aan blijken van belang stelling voorzeker niet zal ontbreken. nen. In groote vreugde vierde liet klooster j feest. j wy "wenselien Zuster Dorothé met haar heide medezusters nog vele jaren in gezond heid naar lichaam en geest om met den zelfden üver en succes te biyven arbeiden aan 'tzieleheil van de haar toevertrouwde kinderen. Door 't Hoofd9temburenu voor de Ge meenteraadsverkiezingen zijn bij loting de lijsten vastgesteld I Lflst Roestenberg c.s.II Lyst Horst c.s. III Lyst W. I. Vloemans; IV Lyst H. F. v. BommelV W. F. P. BrokVI A. Snap haan e.s.VII M. J. Snoeren c.s.: VIII A. J. SchalkenIX W. v. Kuyk c.s."X C. Din- gemans c.s.; XT .T. A. Ryken c.s.; XII J. van Lier c.s. Maandag, den 2en Paasehdag. had do plechtige vanndelwijding plaats van het nieuwe vaandel der R. K. Werklieden ver- eeniging St. Jan. Toen by het 20-jarig be staan der vereeniging het plan geopperd werd een eigen vaandel aan te schaffen, vond dit. by de vereeniging grooten hyval. Door eensgezinde offervaardigheid der leden is het plan uitgevoerd en is Maandag j.l. het vaandel plechtig gewyd en aan de vereeniging overgedragen. De dag van Maan dag is een feestdag geworden. Om kwart voor zeven is een H. Mis voor de R. K. Werkliedenvereeniging opgedragen, waarna alle leden ter H. Tafel naderden. De Zeer Eerw. Pater Capucyn Damascus, .hield een boeiende predieatie. Na de Hoogmis had in de groote patronaatszaal een groote verga dering plaats. Verslagen der vereeniging en al hare onderafdeelingen passeerden ach tereenvolgens dc revue. De vrijgestelde van den Diocesane R. K. Werkliedenbond, hield hierby nog een uiteenzetting over don stand van liet opgerichte Doktersfonds. De vergadering was slechts zeer matig bezet. De avond-feestvergadering mocht zich echter in groote belangstelling verheugen. De HoogEerw. heer Pastoor Mgr. W. H. Völker. zegende het vaandel en hield daar bij een passehde toespraak, zooals we dat steeds van Mgr. Völker kunnen verwachten. Pater Damasus sprak de vaandelrede over het onderwerp: ..De moderne arbeid". Een sonoor geluid, 'n pracht figuur, een geestige* pakkende rede, 't werkte alles sa men om een aandachtig gehoor te boeien. Een mannen-kwartet zong een vaandel- niarsch, terwyl do Tooneelvereeniging „Ons Vermaak" opvoerde „De roode Propagan dist". een blyspel dat danig de lachspieren beroerde. De harmonie Apollo gaf ter op luistering verschillende muzieknummers. Het vaandel stelt in liet midden voor den II. JolfKnnes den Dooper als boeteprediker, gelyk Hij ook als Kerkpatroon in de pa rochiekerk is uitgebeeld. Links en rechts terzyde zijn in fijn kunstnaaldwerk afge beeld de kroon van Z. H. den Paus met liet opschrift „Reruni Novarum" en hot wapen van H. M. de Konmgin met liet devies: ...Te Maintieiulrai"daarbeneden het wapen van, onze gemeente met de bekende drie schoenmakershamers. Aan de ach terzyde ontwaren wy de verheerlijkte beeltenissen van St. Crispinus en Orispinianus. als pa tronen van liet schoenmakersvak afgebeeld met het mantelzwaard en den palmtak der overwinning. Onderaan nog de fraaie uit beelding van eenen modernen schoenmaker uii hel machinaal bedrijf. Laster. Kaatsheuvel. 22 April 1920. - Dinsdag vierde de Eerw. Zuster Do rothé in 't klooster Bethlehem alhier, haar gouden feest van intrede in de orde der Eerw. Zusters Franciscanessen te Oirscliot. Geheel Kaatsheuvel kent het. vriendelyke zusterke, dat honderden in school- en Ca- thecisinusles onderrichtte en opleidde. Geen wonder dat de sympathiebetuigingen dien dag by massa's binnen kwamen. 's Morgens werd in de kloosterkapel een alenmeele H. Mis opgedragen door Mgr. W. IJ. Völker, Pastoor. Behalve Zuster Do rothé waren hierby ook haar beide zusters tegenwoordig, die eveneens op dien dag haar gouden feest vierden. Bloemstukken, cadeaux, telegrammen en kaartjes strnomrieu den guhwuleu dag bin- WAALWIJK. Geboren: Antonetta J. cl. v. P. L. Verhoeven en i J. dc Jong. Maria Th. d. v. H. Th. G. Caste- lijns en II. E. vnnDisseldorp. Rebecca d.v. j A. J. II. Kleijne en A. J. de Graaff. Lucia M. d. v. L. Schapendonk en J. M. van de Leur. Overleden: Woutherus Franken, 80 j. wed. v. j H. Brok. Antonius v. d. Houdt, 29 j. Huwelijks-AangiftenJ. L. Emmers, 22 j. en A. M. C. van Es, 20 j. P. Ooijcn 23 j. en A. H. Pijnenburg 22 j. A. Kleijsen 43 j. en J. M. Kipping 37 j. L. F. Slaat!» 30 j. en C. de Vaan 30 j. M. J. dc Haan 25 j. en A. C. M. v. Huiten 26 j. C. Klerkx 11 j. en A. Verhoeven 24 j. Huwelijken: Th. Vissers 29 j. en C. M. J. van Helvoirt 23 j. L. J. Kooien 29 j. en A. A. v. d. I Leur 24 j. i Ingekomen personen: II. Schoep, van Bussuin. j J. J. Sars, van Boxtel. J. A. Kevenaar van Rotterdam. C. A. van Rosmalen, van 's-Bosch. A. I'll. M. Bergmans, van Amsterdam. M. A. Schel 1 ekens, van Waspik. VV. C. van Raak, van Tilburg. W. M. Wijs, van Vught. A. J. C. Surig, van Maastricht. Joh. Vissers en gez., van Rotterdam. Vertrokken personen: A. v. d. Heijden, naar Waspik. F. H. Passier, naar Oisterwijk. P. Letschert, naar Dongen. I\ Henkes, naar Heilo.

Echo van het Zuiden | 1927 | | pagina 10