KANTONGERECHT. Volgens den officieelen Ameri- kaanschen draadloozen dienst biedt de plek, waar de trein, die naar Mexico- stad onderweg was, door bandieten overvallen en verbrand werd, een beeld van gruwelijke verwoesting. De*aanval op den trein, waarin zich 600 reizigers bevonden, werd uitge voerd door een bende van 500 goed gewapende bandieten, die den trein eerst hadden laten ontsporen. De pas sagiers trachtten uit den trein, die in brand was geraakt, te ontkomen, doch werden door de bandieten met een snelvuur ontvangen. Alle personen, die niet meer wisten te ontkomen, werden in de achterste wagons samengedron gen, die vervolgens met petroleum overgoten en in brand gestoken werden Een dochter van den oud president correspondentie te richten aan Obregon werd uit een wagon gesleurd en ernstig mishandeld. Volgens de laatste berichten vreest men, dat meer dan 200 personen om het leven zijn gekomen. De Mexicaansche Minister van Oorlog heeft zich persoonlijk aan het hoofd gesteld van een afdeeling ruiterij, die de bandieten zal achtervolgen. Een officieel rapport uit Limon, in welks nabijheid de afschuwelijke aan val plaats had, meldt, dat het aantal slachtoffers 130 bedraagt, wat, voegt het rapport er aan toe, wellicht nog overdreven is; maar de verschrikkelijke slachting wordt ten volle bevestigd. BINNENLAND. De uitbreidings-ontwerpen van Haarlem en Breda zijn door de Eerste Kamer aangenomen, resp. met 3013 en 37G stemmen. Bij Kon. besluit is bepaald dat aan het regiment genie-troepen een vaandel zal worden uitgereikt. Bij de Tweede Kamer is inge diend een wetsontwerp krachtens het welk de kosten voor afgifte en verlen ging van paspoorten ƒ1 zullen bedra gen, terwijl de geldigheidsduur op 2 jaren wordt gebracht. Het plaatselijk comité der R.K. centrale actie te Eindhoven heeft in een adres aan den raad van ministers aangedrongen op het breken met liet vrijhandelsstelsel, dat het onder de huidige internationale verhoudingen bestempelt als een stelsel van liefde loosheid, welvaart brengend aan slechts weinigen en armoede aan de menigte. Onder groote belangstelling vier de Jlir. Mr. A. F. O. van Sasse van Ysselt, president van het Gerechtshof te 's Hertogenboscli, lid van de Tweede Kamer, zijn 75sten verjaardag. Na de verwerping van 't Nederland schr- Belgisch tractaat. De Manchester Guardin geeft in haar nummers van eergisteren en gis teren twee goed gedocumenteerde en met kaartjes verduidelijkte artikelen waarin eep Nederlandsche medewer ker voor Engelsche lezers uiteen zet waarom het tractaat verworpen is. Hij besluit met te zeggen„Holland is bereid geweest, en is dat nog, zijn buurman halverwege tegemoet te ko men, maar het kan zijn eigen belangen niet opofferen, hoezeer het ook moge verlangen dat tusschen de twee lan den hartelijke betrekkingen bestaan." Malversaties te Bergen op Zoom. Donderdag 12 Mei zal de rechtbank te Breda behandelen de zaak contra den gewezen gemeente-ontvanger te Bergen op Zoom, betrokken in de mal versaties aldaar destijds gepleegd. Verschenen is het Voorloopig Verslag der Tweede Kamer omtrent de nieuwe overwegingen in de afdee- lingen betreffende de samenvoeging van de departementen van Marine en Oorlog tot een departement van De fensie. Oom Wint, ,J)e EchoWaalwijk.) Lieve Nichtjes en Neefjes, Talrijk zijn de inzendingen voof onzen wedstrijd, waarbij ik veel nieuwe gezichtjes bespeur. Maar, Oom Wim schijnt 't ditmaal nogal erg moeilijk gemaakt te hebben, getuige o.a. het volgende versje van een ijverig neefje De raadsels dit jaar door Oom Wim weer gegeven, Die zijn wel zeer moeilijk en vragen veel tijd. Ik was er tenslotte nog haast in gebleven, Maar..,, 'k vond ze naar alle waarschijn-e-lijkheid. 't Was een werk; want Oom Wim vergt van ons dat we thuis zijn in teekenen, geschiedenis en ook in muziek, Een held in het rekenen o wee als w' abuis zijn En in velerlei nog, ook in mathematiek 1 Maar dat prikkelt en daarom direct aan het werk, De moeilijkheen flink onder d' oogen gezien. En waren we op school in die vakken niet sterk, Na zoo'n oefening nu krijgen we voortaan eentien. Welaan dan. Een paar vel papier maar genomen, De vulpen gevuld en, de kop er maar bij. En, ben ik dan tot een goed einde gekomen, Dan is Oom wel te vreden en.... Cupido blij.,.. CUPIDO. Luister eens! Ik kreeg eenige ver zoeken om nog een paar dagen gele genheid te geven voor 't inleveren van de oplossingen. Na eenig beraad heb ik hierin toe gestemd, vooral ook omdat me bleek, dat m'n vriendjes met de oplossingen er nog al eens naast zijn. Daarom zeg ik nogmaals tot die welke hun oplos sing nog niet inzonden, zendt gerust alles in ook al heb je niet alle raad sels kunnen oplossen. Juist omdat ze moeilijk zijn blijft men een goede kans behouden, ook al heeft men een of twee opgaven niet kunnen vinden. Nu geef ik dan nog gelegenheid om de oplossingen in te zenden TOT A S. WOENSDAG 27 APRIL. In ons volgend hoekje zullen we dan den uitslag bekend maken. Veel succes. Uw aller OOM WIM. BUITENLAND. Tsjang Kai Sliek zou voornemens zijn, zoodra zijn kabinet gevormd is, zijn militaire campagne tegen de Noor delijken te hervatten. De Hankow-re- geering dreigt intusschen met een of fensief tegen Tsang Kai Shek. De Pekingsclie regeering heeft de eischen van de sovjet-regeering naar aanleiding van de huiszoeking bij de sovjets te Peking afgewezen. Gisteren) zijn te Southampton een veldhospitaal, een vliegtuigeskader en een transportcompagnie scheep ge gaan naar Shanghai. De transport compagnie is de eerste van haar soort. Zij telt 51 nieuwe drieassige vracht auto's, die aangedreven worden op de beide achterassen en voorzien zijn van tien wielen. Deze auto's zijn on derworpen geweest aan proefnemingen in zwaar terrein en hebben daarbij uit stekend voldaan. Met deze wagens kan een heel bataljon vervoerd worden met een snelheid van 50 j\ GO K.M. per uur over de Chineesclie wegen en met een snelheid van 30 i\ 40 K.M. per uur over geheel ongebaand terrein. De voorbereidende ontwapenings conferentie te Genève is gisteren her vat. Paul Boncour en lord Cecil wa ren afwezig, de eerste blijkbaar uit wrevel over de z.i. doellooze voortzet ting der besprekingen, Cecil wegens ongesteldheid. Een belangrijk Nederlandsch voor stel inzake liet indienen van lijsten, ken door smart. Tot zij "plotseliiTg zich de wapensvoorraden betreffende, werd J opricht en met koortsarhtiap «tpm In het witte huis zit Abdallah's moeder. Half liggend op een rustbank grift zij teekens in de wastafelen die om haar heen liggen. Liederen en ge- dichten, die zij haar zoon zal voor zingen bij zijn thuiskomst. Nu eens schrijvend, dan weder spelend of reciteerend, gaan voor haar de uren gelukkig voorbij. Een zacht geritsel doet Esneh opzien en bij het zien van Aisa vraagt zij: „Is mijn zoon al terug Neen meesteres, en toch is de tijd voor zijn komen lang verstreken". Esneh staat op. .Maak alles gereed", beveelt ze. Dan schrijdt ze naar het venster en kijkt de blauwe Nijl langs of zij het schip van haar zoon niet ziet. Lang staat Esneh onbeweeglijk en de tijd gaat voort. Tot plotseling een sidde ring door haar gestalte gaat en haar bevende lippen stamelen.Een schip van den koning". Daar snelt de trouwe Aisa het ver trek binnen. Bij het zien van de op gewonden vrouw herstelt Esneh zich, doch Aisa heeft haar arm ai om de bevende gestalte geslagen. Zij kust Esneh's beide handen en spreekt haar zoete troostwoorden toe. Dan zwijgen zij beiden en wachten. De hooge vrouwe en haar slavin zijn één 'in hun liefde en smart. Voetslappen naderen. Het voorhangsel wordt weg geslagen en de dienaar des konings aangemeld. En als deze binnentreedt staat Esneh daar fier en trotsch en haar stem is vast en kalm. De die naar reikt haar een brief des konings over. Zij leest. Zij verbleekt niet, ter wijl haar hart toch moet samenkrim pen van pijn bij hei lezen van het vreeselijk lot van haar zoon Met een enkel gebaar doet zij den dienaar heengaan. Dan zinkt zij neer, gebro- door Japan en Frankrijk verworpen. opricht en met koortsachtige stem haar bevelen geeft. Zij wil naar den koning gaan. Recht vragen, om genade smeeken. Zij dè trotsche vrouwe zal smeeken om het liefste wat zij heeft. Na een nacht van duldeloos lijden, treedt Esneh met andere smeekelingen de zaal binnen waar koning Chufu gehoor verleent. Als haar beurt ge komen is, treedt zij voor den troon en vraagt recht. Doch weldra ziet zij dat dat niet helpen zal. Dan smeekt zij. Ze wijst op de verdiensten van haar Huis. De bereidwilligheid om altijd den Pharao ter zijde te staan. Hun -liefde voor hun onderdanen. Doch het gelaat van den koning blijft koel en strak. Wanhopig nu zinkt Esneh op haar knieën aan zijn voeten. Zij strekt de gevouwen handen naar hem uit en ze vraagt met kreunende stem, om wille van haar moederliefde, de vrijheid voor haar zoon. Nu staat de koning op. Een zegevierende glimlach ligt om zijn lippen. Lang blikt hij op de gebroken vrouw aan zijn voeten. Dan spreekt hij ten aanhoore van geheel zijn hof: .Hoor mij Esneh, vrouw van AshmedAls de steenen zullen zingen, zal ik uw zoon vrij laten. Ga heen". Aisa en de kamervrouwen voeren haar weg. Dagen achjereen leeft Esneh voort als in een droom. Steeds meent zij weer die koude wreede woorden te hooren: „Als de steenen zullen zingen". „De steenen zullen zingen". Dat zet zich vast in haar hoofd. Maar hoe, waar? en 't is alsof ze een stem hoort: „Ga ze zoeken"., „Ik zal gaan", roept ze uit en nu komt ze tot rust. Kalm regelt Esneh hare zaken. De bevelen over haar huis geeft zij over aan Aisa en als de avond valt gaat ze heen met vluggen vasten tred, in 't gewaad van een eenvoudige Fellah vrouw. Des nachts zal zij slapen in de tenten van arme herders. Overal waar zij menschen ziet, vertelt zij haar leed en vraagt zij naar de zingende steenen. Zij loopt in de heete zon en door het gele woestijnzand. Dorp na dorp trekt zij door, zoekend en vra gend. Zij is de Libysche bergen over getrokken. Zij heeft gerust aan de voeten van den Sphinx. Het vlek MedinetAboe is zij doorgegaan. Alles tevergeefs. En nu is zij neer gezonken in de schaduw der pyra mided Uitgeput, moedeloos 1 Haar smart is te groot om door tranen verlichting te vinden. Zij kan niet meer. Hoeveel weken, hoeveel maan den zijn er reeds voorbij gegaan en nog altijd heeft zij niets gevonden. Misschien is haar zoon al gestorven onder zijne martelingen. Doch het moederhart dat nooit, nooit wanhoopt waar zij redding ziet voor haar kind, weerspreekt hare twijfelingen. Zij neemt haar reisstaf weer ter hand en zij gaat verder. Arme eenzame vrouw. Om haar heen niets als zand en stee nen. Steenen, die haar haar zoon terug moeten geven. Verder, verder, altijd maar verder wankelt zij, tot zij komt bij een groep steenen beelden. „Hier kan ik veilig rusten", zucht Esneh en ze legt zich néér terwijl de nacht haar bedekt met zijn sluier. Doch niet lang sluimert zij. Voor de zon opgaat is ze al weer wakker en ziet ze op naar de twee Memnonsbeelaen, die donkergrijs zien van den dauw. In 't Oosten kleurt de hemel rood. Steeds lichter wordt het, tot eindelijk de stralende zon verschijnt. Esneh kijkt onafgebroken naar de godin van den dag; zij voelt reeds haar warme stra len, tot plotseling klagende klanken haar oor treffen. Geluiden als van brekend steen. Zij wendt 't hoofd om en zij zoekt vanwaar die klanken komen. Doch er is niemand. Zij is geheel alleen, alleen met de steenen beelden. Plotseling blijven haar oogen ontzet op hen rusten. Zij ziet de donkergrijze beelden snel veranderen van kleur. Het is alsof zij leven, en weer hoort zij die klagende klanken. Esneh heeft de handen tegen het klop pende hart gedrukt. Angst en schrik vervullen haar, tot alles overgaat in één groote vreugde. „Gevonden jubelt zij. „gevonden!" „De steenen hebben gezongenMijn zoon is gered Dan leunt zij tegen de steenen beel den die warm aanvoelen en schreit 't uit van geluk. Zij blijft den geheelen dag bij hen en 's avonds legt zij zich met groot vertrouwen neer aan hunne voeten tot de zon weer opgaat en de Memnonsbeelden weder zingen. Nog eenige dagen blijft zij om zich te overtuigen. Dan gaat ze terug. Een lange jubelzang wordt haar tocht door de woestijn. Lang duurt haar reis, maar haar hart is verheugd en de hoop doet haar als op vleugels gaan. Eindelijk, eindelijk is zij terug in haar - witte villa Aan al haar onder- hoorigen vertelt zij haar wedervaren. Doch ze trekken zich terug. Zij kun- nen niet gelooven. Ze worden bang i voor hun meesteres. Alleen Aisa twij felt niet. Samen genieten zij van de vreugde, terwijl zij haar meesteres klaar maakt om den koning te be zoeken. Weer staat Esneh voor koning Chufu's troon. Nu niet als een smee- kelinge. Zij herinnert den koning aan zijn woorden en verhaalt hem dan van haar tocht en 't vinden van de zingende steenen. Donker staart de Pharao voor zich uit. Zijn prooi zal hem ontsnappen en hij peinst op mid delen om hem te behouden. Daar treedt een eerwaardige grijsaard naar voren. Deze heeft reeds lang de waar heid gezien, zoowel in de gelukkige moederoogen ais in de oogen van den koning. Hij bezweert zijn heer toe te geven. Een goedkeurend ge mompel gaat door de zaal en koning Chufu, er aan denkend dat door een nieuwe, daad van geweld het volk tot opstand zou kunnen komen, bukt voor de overmacht. Maar eerst zal hij onder zoeken of de steenen nu nog wel zin gen. Hij zendt zijn boden uit, die weldra terug'komen om te bevestigen dat Esneh niets anders als de waar heid sprak. Weldra zal de zon ondergaan. Nog eenmaal verzamelt zij al haar lichten zet zij Esneh's witte huis in gloed. Esneh zit in haar zetel; haar zoon aan haar voeten en terwijl een zonne straal haar gelaat streelt, neemt Abdal- lah haar beide handen en hij fluistert „Moeder wat zijt gij goed en schoon". Dat was een heerlijke SPORT. Door het niet opkomen van Dosko op Paasch-Maandag behaalde Quick een „papieren overwinning" en plaatste zich in de 4e ronde en was voor deze ronde vastgesteld NAC-Quick. Doch ook thans treft het voor de Quickers zeer slecht wijl het N.V.B -bestuur voor Zondag ook de competitie-wed strijd Zait-Bommel—Quick vaststelde. Daar de Nac-reserves zijn aangewezen om de bekercompetitie uit "te spelen had het voor onze Blauw-witten een mooie wedstrijd kunnen worden en was er ook wel een kansje geweest op succes, doch nu het eerste elftal naar Zalt-Bommel gaat en de Quick- réserves niet sterk genoeg zijn om den Bredanaars behoorlijk partij te geven, besloot het Quick-bestuur den bekerwedstrijd gewonnen te geven en staat dus voor Zondag de laatste uit wedstrijd van dit seizoen voor de competitie op het program. De gast- heeren forceerden zoo pas hier in Waalwijk een gelijk spel en mede omdat beiden nog in de gevaarlijke zone verkeeren zal het in den Bominelerwaard zeer zeker een span nende ontmoeting worden. Zouden de Waalwijkers verliezen dan moet worden afgewacht wat zij tegen Boxtel nog doen, spelen zij echter gelijk dan is het gevaar geweken. Wij achten hen daartoe wel in staat, doch dan zal van het begin tot het einde met het noodige vuur moeten worden gespeeld. Dus Quickers nog eens uw uiterste best gedaan en geef ons Zondagavond de zekerheid dat alle gevaar voor de laagste plaats voorbij is. De supporters-vereeniging maakt de reis eveneens mede en om twaalf uur zal men met de trambussen aan de Markt vertrekken. Voor enkele lief- hebbers buiten de supporters-vereeni- ging bestaat nog gelegenheid om mede te reizen voor den prijs van 1 gulden. Deze kunnen zich opgeven bij H. van Engelen, sigarenmagazijn alhier. R. W. B. Voor Zondag 24 April twee zeer belangrijke competitie-wedstrijden voor onze lagere elftallen. RWB 2 speelt haar voorlaatsten competitie-wedstrijd en gaat op be zoek bij WSC 3 wat tevens de eerste wedstrijd is tusschen beide elftallen voor deze competitie. Wij vertrouwen dat onze reserves hunne tegenstanders niet zullen onderschatten, dan is er succes te behalenons 2e elftal heeft in dit opzicht op het WSC-terrein al meer succes behaald. RWB 3 ontvangt Heusden 2, reeds bij gelijk spel zijn de jongste RWB-ers kampioen. Het kan dus een mooie dag worden voor RWB. Aanvang WSC 3-RWB 2 om 12 uur. RWB 3—Heusden 2 2 uur terrein RWB. De eerste promotie-wedstrijd van W.S.C. W.S.C. - POPE (Venlo). Een promotie-wedstrijd. Wat een aangename herinneringen roept boven staand opschrift bij de Waalwijksche voetbal enthousiasten wakker. Die prachtige promotiewedstrijden, welke „Waalwijk-Vooruit" in hetseizoen 1913/ 1914 speelde tegen VVV, (Venb), in Zeeland, waar Goes overdonderend verpletterd werd! Wat was er toen een geestdrift in het W.V.-team! Onder de bezielende leiding van aanvoerder de Folter speelden alle spelers voor wat zij waard waren en mocht er al eens een speler destijds het snelle tempo niet geheel kunnen volhouden, dan was een kleine aanmoediging, een paar woorden voldoende om nieuwen moed, nieuwe geestdrift te wekken. Zoo'n elftal moest winnen, en dat onder vonden dan ook alle tegenstanders. En thuis kwam. voetbaliijd. En thans, na 13 jaren kan het oude W.V. onder uen naam WSC wederom een dergelijke tijd medemaken. Weder om staan we voor promotiewedstrijden, die gewonnen kunnen en moeten wor den, voor promotiewedstrijden, waarin door het geheele Elftal gespeeld moet worden met een geestdrift, het oude W.V. waardig. En geschiedt dit dan is de mogelijkheid niet uitgesloten, dat Waalwijk het volgende seizoen een nieuwe tweede klasser rijker zijn zal. De eerste tegenstander, de kampioen der derde klasse D., n.l. POPE uit Venlo komt morgen op het WSC-terrein den strijd tegen WSC aanbinden. Wat te zeggen van den uitslag? Laten wij ons hiervan onthouden, zulks zou onbegonnen werk zijn. Beide tegen standers zijn geheel onbekenden voor elkander, beiden hebben hunne gedach ten gevestigd op een en hetzelfde doel, beide partijen zullen elkander eiken duim gronds betwisten. Dat wij morgen van een feilen wedstrijd verzekerd zijn, zal onnoodig zijn nog te moeten mede- deelen. De leiding berust evenwel in prima handen, van den bekenden eerste klas arbiter, den heer Voltyn, bijgestaan door twee neutrale grensrechters. Met het oog op de zeer groote publieke belangstelling voor boven- staanden wedstrijd, heeft het WSC-be- stuur uitgebreide maatregelengenomen, teneinde van een goed verloop verze kerd te kunnen zijn. Om half drie zal aangevangen worden. DRUNEN. Door omstandigheden is de wed strijd tusschen onze Voetbalvereeni- ging „Sporters" en „O. V. C. Oss, welke op 2en Paaschdag zou plaats hebben tot nader bericht uitgesteld. Gespeeld werd tegen een combinatie van Quick. Eindstand 3—1 voor „Sporters". Hei Nederlandsch Elftal. Het Nederlandsch elftal, dat op 1 Mei in het Stadion tegen België zal uitkomen is als volgt samengesteld: Van der Meulen, doel Denis en van Kol, achter Verlegh, Massy en van Heel, midden Elfring, Smeets, Tap, Gehring en Weber, voor Het Belgische elfta,! dat Zondag 1 Mei a.s. te Amsterdam moet spelen, is als volgt samengesteld: Doel; Caudron (Anderlecht). AchterSwartenbroekx (Daring) en De Mol (Union). MiddenPierre Braine (Beerschot), Van Halme (Cercle Brugge), Boesman (Gantoise). VoorKerstock (Racing, Gent), Bierna (Union Luik), Raymond Braine (Beer schot), Adams (Anderlecht), Jan Diddens (Racing, Mechelen). Invallers: Van den Berghe (Daring), Lavigne (Racing, Brussel), Hellemans (Club Mechelen). Despae (Gantoise). Van den Bouwhede (Cercle Brugge), De gekozen ploeg is dezelfde, die onlangs Zweden klopte en alleen Kerstock speelde tegen Nederland niet mede. De T.W.EAi. Voor de massa 9000 gulden geboden Gisteren heeft ten overstaan van Notaris Smitz de provisioneele veiling van de TWEM plaats gehad. Voorde massa werd door J. C. Stokkermans te Tilburg ingezet voor een bedrag van f9000.—, zegge negenduizend gulden. En dan te bedenken, dat de TWEM indertijd niet minder dan twee ton heeft gekostDat er 50 000 gulden alleen aan arbeidsloon voor is betaald Voor de 72 perceelen is alles bij elkaar nog minder geboden, het bod aan negenduizend gulden is verreweg het hoogste. WAALWIJK. C. H. v. E. te Druiien, overtr. alg. veiligheidswet 3 of 1 week tucht school. J. C. v. d. S. te Sprang- Capelle, A. T. te Haarsteeg en C. V. D. te Waspik, allen overtr. mot. en rijw. regit, ieder 5 of 3 dagen. J. G. T., A. J. v. D. en C. J. allen te Dru ilen, allen overtr. alsvoor ieder 3 of 2 dagen. C. J. te alsv. overtr. alsv. 2 of 2 dagen. J. v. B. te Waalwijk overtr. alsv. 0,50 of 1 dag. A. F. v. S. te Kaatsheuvel, overtr. invalidi teitswet 3 of 2 dagen. W. V. en A. W. v. W. beiden te alsvoor, beiden overtr. pol. verord., ieder 1 of 1 d. J. P. K., J. L. en, G. C. K, allen te alsvoor, C. Y. te Veen, J. B., zwerven de, C. L. te Nijmegen, allen overtr. alsvoor, ieder 3 of 2 dagen. H. V. zwervende en M. P. v. d. B. te Nieuw- kuijk, beiden overtr. prov. pol. regit, ieder ƒ3 of 2 dagen. A. A. M. v. M. en A.,v. d. V. beiden te Nieuwkuijk, beiden overtr. ijkwet, ieder 3 of 2 dagen. M. v. C. te Kaatsheuvel openb. dronkenschap ƒ10 of 5 dajjen. L. v. R. en M. P. L., beiden te alsv. beiden openb. dronkenschap le herli., ieder 15 of 10 dagen. A. G. te alsvoor openb. dronkenschap 2e herh. ƒ25 of 15 dagen. P. N. v. H. te Waalwijk openb. dronkenschap le herh. 25 of 15 dagen. J. C. E. te alsv. overtr. mot. en rijw. wet 3 of 2 dagen. Dezelfde, overtr. en boete alsv. M. W. v. d. P. te Berkel over treding en boete alsv. H. C. T. te dan het enthousiasme der supporters,! Elsll0»t overtr. alsv. ƒ0,50 of 1 dag. telkens als W.V. met eene overwinning j p- te Sprang-Capelle, dieren noodeloos pijn veroorzaken 10 of 5 DE ZINGENDE STEEN. Een Ooalersch sprookje, door Lily. (Slot). WAALWIJK.

Echo van het Zuiden | 1927 | | pagina 6