Wie Wat Wil koopen helzil Bedden, meubelen. Tagiiien, mirage, Ulaaulaciuren. gaai naar Lage prijzen, Goede kwaliteit, comtorme He- diening en groote sorteering. Manuiactareiiliaiidel Fa. i FREDERIKS Mag. „De Zon", Kaatsheuvel. Zonnebrand Wie Wat Worden Wil ONS PAROOL IS: Geen prijzen te laag!!! Geen kwaliteiten te goed!!! Geen bediening te comform Geen sorteering te groot!!! "de opzienbarende GENEZING TE WASPIK. van welk boekwerk 100 OOOden exem plaren over de geheele wereld ver kocht werden. Een werk. dat met recht een der meest populaire verhalen ge noemd wordt van alle tot rfog toe verschenen boekwerken. Dit werk wordt cUn door de Cinema in beeld gebracht op een wijze, die alle lot verdient, want „Alleen op de Wereld" met z'n rijken inhoud is als film bui tengewoon goed geslaagd. In den geest wordt men ingeleid in het aan afwisseling rijke leven van den kleinen vondeling Remy. En is de film afgedraaid, dan blijft nog lang de geest van menschenliefde en hoog staande psychologie op de toeschou wers nawerken Niemand verzuimedit prachtwerk te gaan bezichtigen. INGEZONDEN STUKKEN Geachte Redactie Met zeer veel belangstelling zullen velen met mij de uitgebreide rapporten van den directeur der Gasfabriek en van de gascommissie omtrent de a s reorganisatie of verbouwing onzer gasfabriek in Uw blad van Zaterdag en Woensdag gelezen hebben en met mij op prijs gesteld dat U zooveel plaatsruimte ervoor beschikbaar stelt om Uwe lezers zooveel mogelijk in te lichten over aangelegenheden van zoo'n groot belang voor onze plaats, niet 't minst op financieel terrein. Uwe lezers zullen met mij alle respect hebben voor de wijze waarop deze aangelegenheid door den directeur en de gascommissie is aangebracht, voor de degelijke en minitieuse manier waarop deze kwestie is onderzocht, bestudeerd uitgewerkt en gerappor teerd. Gaarne breng ik daarvoor een woord van lof aan den Directeur, aan de commissie, speciaal den voortva renden ambitieusen voorzitter, wet- houder Smolders. Wij hebben door hun uitvoerige rapporten een duidelij- ken kijk gekregen op de noodzakelijk heid der verbouwing en op de plan nen die binnenkort den gemeenteraad zullen worden voorgelegd. Tot zoover is alles prima in orde. Een kwestie echter blijft voor mij en misschien voor velen nog een open vraag. Is het geheel deskundig voldoende be zien. Ik zeg hier niets ten nadeele van wien ook, maar zoover mij bekend, is de directeur hier de eenige dit competent is om de technische zijde te beoordeelen. Ik heb alle respectvoor de ambitie, de minitieuse onderzoekin gen enz. der commissie maar deskun dig, ingewijd in alle finesses der gaspro ductie, distributie, enz. zijn zij toch niet, kunnen zij ook niet zijn. En waar t hier gaat over zulk een belangrijke aange legenheid, over het bouwen van etn nieuwe gasfabriek met nieuwe ovens enz. over een bedrag van f 150 000 tot f200 000, daar zou ik de commissie B. en W. en de raadsleden durven vragen: zou het niet gewenscht, zou het niet noodzakelijk, zou het niet in 't allergrootste belang der gemeente zijn, ook voor de verantwoording der leden zelf, wanneer deze uitnemende rapporten, die voor een leek werke- lijk onaanvechtbaar lijken, te laten beoordeelen door een prima deskun dige, een man uit de practijk, met volledige practische kennis, een be kend directeur van een bekende gas fabriek als Tilburg, Leiden of welke plaats dan ook; opdat ook hij deze ontwerpen toetse aan zijn gedegen kennis en ondervinding en commissie, gemeenteraad en de geheele Waal- wijksche burgerij tot de overtuiging brenge door zijn onpartijdige autori teit. dat wij 't beste, doelmatigste en 't meest rendabele krijgen wat, men- scherlijkerwijs gesproken, te krijgen is. Dan moet, dan zal edereen verant woord en ook voldaan zijn. Mijnheer de Redacteur ik zeg U besten dank. X Waalwijk. Augustus 1927. NIEUWS UIT HEUSDEN. DIE ZIT NIET STIL en zoekt DIE zaken, welke naast DEUGDELIJKE KWALITEITEN de LAAGSTE PRIJZEN NOTEEREN. Heusden, 11 Aug. 1927. Woensdag maakte de Christ. Jongelingsvereen. „Eben Haëzer" haar jaarlijksch uitstapje en wel naar Den Haag. Daar het weer bijzonder gun stig was, ligt het voor de hand, dat men dubbel genoten heeft. Ten hoog ste voldaan keerde men dan ook des avonds hier terug. Onverwacht werd W. v H. door een hond besprongen, die hem zoo danig molesteerde, dat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Sedert een paar weken worden hier door den heer Krikke uit Den Haag in „De Gouden Leeuw" bios coopvoorstellingen gegeven, waarover het publiek goed te spreken is. Naar men ons mededeëlt, ligt het in de bedoeling, daarmee geregeld voort te gaan. Eenige amateurvisschers zullen een poging aanwenden om te komen tot de oprichting van een Visschers vereeniging, met welk doel tegen Dinsdagavond 16 Aug. een vergade ring wordt belegd in café „Concordia". Getracht zal dan worden in het bezit te komen van een eigen vischwater. Aan het groot muziekconcours te Ammerzoden op 14 en 15 Aug. zal worden deelgenomen door de „Heus- densche Harmonie" en het R K. Man nenkoor; de eerste komt uit in de en is zeker te zullen aantreffen: Wenscht U een zichtzending, in kleinmeubelen, spie gels, schilderijen, tapijten of Manufacturen, schrijft even een briefkaartje en wij bezorgen U een uitge lezen zichtzending met onze eigen bestelauto. - Elk gekocht artikel, hoe gering ook, wordt gratis thuis bezorgd. - DONDERDAG en ZATERDAG vaste dienst op WAALWIJK, BAARDWIJK, BESOIJEN, WASPIK. Combinatie Homo Bonus 184 zaken in Nederland. ENGROS. EN DETAIL. Ingezonden Mededeelingen. Een door de zon verbrande Huid, Stukgeloopen Voeten, Schiijnen en Smetten verzacht en geneest Doos 30,60, Tube 80 ct. PUROL afdeeling „Uitnemendheid", de laatste in de 2e afdeeling. Mogen beiden succes hebben. Bovendien nemen de Harmonie en de R K Fanfare resp. Zaterdag en Zondag deel aan het festival te Drunen NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 12 Aug. 1927. De Roestelberg met omgeving, verheugt zich momenteel in een on gekende drukte. Vooral de eerste drie vier dagen der week is de trek groot van kinderen en grooteren op den namiddag. De meeste kinderen zijn onder begeleiding. Daarnaast begeven zich ook vele troepjes jongens naar de bosschen. waarop niemand het oog houdt en die in 't uitvoeren van kwajongenstreken en kattekwaad hun force vinden, zij zijn het die vaak de genoegens van anderen mede beder ven. Er is voortdurend politietoezicht, om een waakzaam oog te houden op 't doen en laten de te levenslustige jeugd. Uitslag der op 8 Aug gehouden aanbesteding van het bouwen van een Winkel-en een Woonhuis voor den Heer P. Snoeren te Kaatsheuvel, door het Bouw-en Wertuigkundig Bureau Frans Hovers te Tilburg. C. Michael, te Vrijhoeven f12165. Gebr. Pijnenburg te Tilburg f 11665.— L. Luxenbürg te Kaatsheuvel f 11440 F. Cornelissen te fill 27 J. Brekelmans te f 10998. C. Timmermans te Sprang f 10787. A. Roovers te Made f 10565 C. van Liempt te Boxtel f 10500 Gebr. van Alphen Oosterhout f 9960 Het werk is aan de fa Geb. van Alphen opgedragen. Loodgieters en Schilderwerken zijn buiten het bestek. Door het slippen in het losse zand reed de auto van den heer C. alhier dezer dagen in de Baardwijk sche Steeg tegen een langs den weg staanden boom. Spatborden en caros- serie van den wagen werden bescha digd. Aan de Rechtvaart ging een hooiberg van L. Hurtens in vlammen op doordat een troep kwajongens de onvoorzichtigheid begingen met vuur aan den voet van den berg te spelen -- Momenteel worden verschillende huizen alhier door ratten geplaagd Ni t alleen dat deze ondieren veel schade berokkenen aan eetwaren, doch ook datgene wat onverteerbaar is, wordt beschadigd. Zelfs onder de mu7iekkiosk van de vereeniging K. B. werden de dieren opgemerkt. Met behulp .van een hond werden de beesten dezer dagen gevangen. Het Kon. Muziekgezelschap „Euphonia" geeft Zondag 14 Aug. een concert op de Markt te Breda. SPORT WAALWIJK. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie). W.W.W.W.beteekent: je zon" ie Kaai; oen onderworp te blokken, stof te verzame len en minutieus wordt een vrageniystje aangelegd, dat soms héél zwaar weeg'. Maar als je bij do persoon in kwestie bent. komt liet. nogal eens voor, dat je de vrageii- litnnie zoo ongeveer heelemaal vergeten bent. En nu ik een onderhoud te voeren zou liebben niet Mej. Cuypers, spaarde ik mij dan ook de moeite een vragenrubriek aan te leggen. Ik zou het geheel maar aan de omstandigheden overlaten. 1,1 Nu heb ik in mijn nog korte journalis tieke loopbaan al menig vraaggesprek mo gen leiden, met schilders, schrijvers, dich. tors en burgerlijke autoriteiten en eens zelfs niet een boef. Dat ging gewoonlijk met een beetje „hart kloppen" vooraf, vooral als er een bijzon dere figuur viel te ondervragen. En nog nimmer is dit „hartkloppen" zoo fel ge weest als vandaag, nu ik slechts met een eenvoudige arbeidersvrouw liad te spreken en waarbij ik tevoren alle zekerheid bad, liet geheele gesprek te kunnen leiden. Onderweg peinsde ik. dat ik nu zou gaan spreken met eene vrouw die, voor zoo ver te oordeelen is, door O. L. Heer met den vin ger was aangeraakt. Kijk. zooiets doet u stil worden, zoo van buiten gezien, maar daarbinnen 4n uwen kop is alles in bewe ging. En al is Uwe verbeelding ook maar schraal, tocli raast er nu veel door. Ge denkt onwillekeurig aan de jongste ge. beurtenissen te Lourdes, aan de gestigma tiseerde van Konnersreuth, aan de H. The- resia en zooveel meer. In een dergelijke gemoedsstemming kwam ik te Waspik-Boven. Ik had slechts den naam te noemen van .Tuffr. Cuypers, of vele handen wezen mij rap de woning waar ze gehuisvest was. 't Is 'n eenvoudig boeren bierhuis met witte muren en lage zolderingen, 'k Schoof aan oen der kleine tafeltjes langs den muur en bestelde iets aan de „bazin", 'n' ronde, gemoedelijke vrouw, eelit Brabantscli type. „Hebben we niet, mijnheer". Toen iets anders. „'t Is jammer, mijnheer, liebben we ook niet. We hebben niets anders meer dan bier. Met die drukte varf Zondag is bijna alles opgegaan." „Hebt u 't Zondag dan zoo druk geliad?" vroeg ik langs mijn neus weg. wetende wat er komen zou. En zie. meteen zat ik er in. Gul vertelde me vrouw v. d. Linden het gebeurde. „Is de bewuste juffrouw tliuis?"' vroeg ik. „Neen. maar ze kan elk oogenblik komen. Ze is vandaag al voor do vierde maal naar Weleerw. Heer .T. VAN KEMENADE, door Mgr. Diepen benoemd tot Kapelaan, parochie 't Heike, Tilburg. Deze benoeming wordt in Kaatsheuvel zeer betreurd, waar kapelaan v. Kemenade hard gewerkt heeft en zeer gewaardeerd werd. Een groot geloof en een rotsvast vcrtro-mcen. We schreven onlangs reeds iets over de plotselinge genezing van een zekere Mej. Anna Cuypers-Mommer^ uit Tilburg. |die in de nieuwe St. Theresiakerk te Waspik- Boven een noveen was gaan houden. Een en ander gaf ons aanleiding om eens een onderhoud te vragen aan de vrouw, die, om met Timmermans te spreken, een klets van Gcd -zelve zou hebben gekregen. En zoo begaf zich een owz/v deze week naar Waspik-Boven. Wie ook maar eenigszins in de journa. listiek thuis is, weet, dat het voor een jong reporter een zware opgave is.als hij van den hoofd-red acteur de vriendelijke en niet in 't minst veu-eerende opdracht krijgt, om eon of ander bekende persoonlijkheid te interviewen. Ds-jq zit je een paar dagen op de kerk. Ja, ze houdt nu een noveen uit dankbaarheid. Gewoonlijk gaat ze dan drie maal per (lag naar (le kerk. Des middags cm drie uur is er rozenkrans, en dan moet l" eens zien lioe vol de kerk is. Honderden menschen komen met d'r bidden. Den dag na (le genezing konden alle menschen by na niet in de kerk. En allemaal kwamen ze mot bloemen aandragen." Ons gesprek werd afgebroken door de komst van een jonge vrouw. Ze knikte ons vriendelijk goeden dag en verdween toen in de keuken. „Dat is ze", legde me vrouw v. d. Lin. den uit. Even later kwamen eenige familie leden haar opzoeken. Toen vroeg ik. of ik baar eens mocht spreken. Onmiddellijk verscheen de jonge vrouw van daareven. Ze stapte flink op me af en toen ik me had voorgesteld, zag ik een flauw glim lachje om haar moud. Nu ze daar voor me zat, kon ik haar rustig observeeren. Ze maakte dadelyk op mij den indruk van een bezadigde en. ver standige vrouw. D'r is niets in baar dat naar dweepery riekt, geen spoor van geest drijverij of eenig geëxalteerd gedoe. Ze spreekt kalm en overweegt rustig den zin van haar woorden. Haar wyze van vertellen is natuuriyk. logisch en onopgesmukt, kortom zy is een gewone vrouw. Wat me bijzonder by haar opviel, dat waren hare groote blauwe oogen, die zoo licht en helder schijnen als een blauwen zomer-hemel. Met hare donkere haren vormt dit een scherp contrast. Ons gesprek vlot terstond. „Hebt U al lang die verlamming gehad? „Met December zou 't zes jaar geworden zyn. Kort na die beenverlamming kreeg ik nog meer zenuwstoringen. Zoo heb ik ook anderhalf jaar lang niet kunnen spreken." „Bent U ook onder behandeling geweest van een specialiteit? En wat zégt de dok. ter van T'w ziekte?" „Ik ben altijd by Dr. Steenhuizen-Pieters geweest en deze zei, dat ik vooral rust noo- dig bad, dan was er nog wel eenige kans cp beterschap. Maar heelemaal normaal zou m'n rechterbeen wel niet meer worden. Niet alleen myn been, maar ook myn voet cn teenen, waren geheel verlamd. Ik kon er geen beweging in krygen." Toen ik haar vroeg, of ze al eens eerder een noveen had gehouden, antwoordde ze ontkennend; wel had ze al veel goede wer ken beoefend, maar genezing kwam er niet. „Toen u besloot om hier een noveen te doen. had u toen goede lioop op beterschap?" En haar antwoord was sterk bewust „Ja. mijnheer, ik had er zoo'n voorgevoel van, ja ik was er lieel zeker van dat O. L. Heer nu myn gebed zou verhooren. Maar als men zoo'n noveen gaat houden, moet men tocli ook vooreerst een lieel vast ver trouwen hebben." In stilte bewonderde ik deze vrouw met baar stevig Godsvertrouwen. „Hoe gevoelde U zich den eersten dag van uw aankomst?" „Toen men mij uit de bus droeg. wa9 ik doodmoe. Dien dag zou reeds de noveen beginnen, maar met (1e ,beste hulp kon ik niet tot aan de kerk komen. De pater kwam en zei dat bij (le noveen voor me zou doen. Ik kon rustig tbuis blyven en als ik wilde, zou by me eiken dag de Communie aan huis brengen. Maar dat wilde ik niet. Ik zei tot den pater, ge moogt niet zooveel last met me hebben. Ik wil zelf naar de kerk, al moet ik er naar toe kruipen. Den tweeden dag beeft men my dan ook naar de kerk gesleept. Maar de vermoeienis was ontzet tend. Dat ging zoo tot den negenden dag. Zooals gewoonlijk werd ik weer door twee personen geleid en ondersteund, naar de kerk gebracht. I)e pater zag ons van verre al trekken en wuifde ons toe. Toen wy bij hem waren, zei by tot my„Nu moet ge maar eens goed en vol vertrouwen bidden, want vandaag komt 't er op aan". En nu kwam ik aan bet phychologiscn moment, de kardinale vraag. Ik vroeg baar of ze mij een beschryving kon geven van baar i inneriyke gevoelens, van haar ge moedstoestand op het oogenblik dat zich bet genezingsproces aan baar voltrok. Voor 't eerst zag ik boe een weifeling haar over viel. Haar lichtblauwe oogen werden groo- ter en zochten naar iets onbestemds en op haar voorhoofd vielen zware denkplooien. Ze spande zich in. één ondeelbaar oogeu- blik meende ik dat ze 't gcwensclite ant woord gevonden had, maar dan verviel ze weer in gepeins. Toen zei ze, en haar blik was ver naar buiten„neen mynheer, ik kan 't niet, ik wil wel, maar ik kan 't niet zeggen. Ik was heelemaal weg. Vanaf dat ik in de kerk was, heb ik met de handen voor m'n oogen zitten bidden en wat er toen gebeurd is, weet ik niet meer. Plots by de Communie beu ik alleen opgestaan. Zooals anders wilden ze my weer onder .le armen naar voren dragen, niaifr toen moet ik ze geweerd hebben en ben alleen naar de H. Tafel gegaan. Maar zelf kan ik er weinig of niets van zeggen, 't Was me alle. maal zoo vreemd". Eu nu bevestigde me vrouw v. d. Linden, die gedurende de H. Mis naast haar geze ten bad, 't een en ander. Tot aan de Communie beeft men niets l>yzenders aan baar bemerkt. Wel luid men opgemerkt, dat baar lichaam soms heftig schokte. En allen waren lievig geschrok ken, toen juffrouw Cuypers alleen de bank uitging om Ons Heer te ontvangen. Na (le Mis bleef men nog geruimen tyil voor 't beeld van de II. Theresia bidden. En zonder eenige hulp verliet de een uur geleden nog hulpbehoevende vrouw, alleen de kerk, onmiddellyk door vrouw van der Linden op den voet gevolgd. Men was zoo onder den indruk, dat nie mand één woord bad gesproken. In liet loo- (>en van de vrouw moet iets hebben gelegen als van een slaapster en geregeld dwaalde se van den weg af. Opeens werd 't vrouw v. d. Linden 'e machtig. Ze begon te schreien en vatte haïir vriendin by den arm. Deze kwam toen tot de werkeiykheid terug en 't eerste wat in ongekende blyheid uit haar mond kwam was: „Wat ben ik tocliTranen van blydschap en ontroering beletten baar ver der te spreken. „Wat beu ik tocli gelukkig" luid ze willen zeggen. En allen, die zy op bun' weg ontmoetten, schreiden mede van aandoening. Thuisgekomen werd de ontroe. ring van ju ff r. Cuypers zelfs zoo groot, dat men 't raadzaam vond den pater te waar schuwen. Toen deze verscheen was ze dade lijk niet by machte een woord te spreken. Later cp den da,g kalmeerde ze en tegen den avond was ze tot een stil-biye bezon kenheid geraakt. Natuuriyk bad zich deze gebeurtenis als een loopend vuurtje verspreid en de belang stelling groeide. Den anderen dag was de kerk stampvol en velen brachten bloemen mee. Ik kwam aan 't eind van ons onderhoud. „Nu houdt ge nog een noveen uit dank. baarheid?" „Ja, en ik kan u niet zeggen boe biy en dankbaar ik ben, dat O. L. Heer m'n bidden verhoorde". En hiermede was ons gesprek gedaan. Aan liet hoogste kerkeiyk gezag is na tuuriyk alleen 't oordeel gegeven, of deze byzondere genezing van bovennatuuriyken aard is. QUICK. Om den Miss Blnnche-Beker. Er zijn voor morgen door Quick op haar ter rein weer enkele mooie ontmoetingen vastgesteld. Onze blauw-wittcn krijgen morgen bezoek van het zeer gunstig bekende „S. V. NV." uit Gorln- clieni. Na de uitnoodlglng voor dit tournooi te hebben ontvangen besloot Int S. V. W.-bestuur van deze gelegenheid gebruik te maken om een „trip" te organlseeren naar Waalwijk Deze populaire Gorcumschc club komt nu met twee van haar elftallen spelen, vergezeld van al hare leden en een groote schare supporters. Het gezelschap in z'n geheel zal bestaan uit ruim twee honderd personen en hebben zij een aparte boot afgehuurd waarmede zij de reis zul len maken. IK-eds Jaren terug heeft S. V. NV. hier op het Quick-tcrrein gespeeld en steeds waren dat prachtige wedstrijden, welke eiken voetballief hebber ten volle bevredigden. De ploeg is de laatste jaren sterk vooruitgegaan en wist zij dit jaar zelfs voor de competitie haar plaatsgenoote „Unitas" te kloppen. Ook liet Quick-elftal zal versterkt in het veld komen en zullen enkele nieuwe spelers voor het eerst uitkomen. Ook de bekende links-back van Quick, NV. van Stippent, is op z'n besluit om Quick te verlaten teruggekomcu en zal morgen de blauw-wltte kleuren weer mede verdedigen. Daar de rood-witte Gorcummers graag geziene gasten zijn op het Quicktcrrein verwachten wij een zeer groote belangstelling. S. V. NV. zal volledig in het veld komen in de volgende opstelling: B. Kouwcnlioven. A. de Boon F. Kramer J. Drost Sr. D. den Adel E. Schoüwenberg J. Abrahams. J. Drost Jr. L. Roussc J. Ducardus J. Vlasblom. Een zeer sterke ploeg dus waartegen het ver sterkte Quick-elftal zeer hard te kampen zal hebben. Deze wedstrijd vangt aan om half drie en staat onder leiding van scheidsrechter H. Moes uit Helmond. Om 12 uur speelt „Quick II" voor hun tour nooi tegen liet tweede elftal van „S. V, NV." het geen gezien het feit dat Quick II nu ook sterker kan opkomen eveneens een mooie wedstrijd worden kan. Hun boot zal te ongeveer half elf v.m. aan het Drongelschevccr arrivceren. Maandag a.s. spoelt „Quick I" een wedstrijd tegen het elftal der schcidsrechtersvcrceniglng uit Tilburg. Dit elftal hetwelk pas in NVanlwijk heeft gespeeld kwam toen uit met vijf invallers. Nu echter zullen zij geheel compleet uitkomen en daar in dit elftal verschillende goede krachten schuilen, zal ook dit een aardige ontmoeting zijn. Het zal den voetballiefhebbers een interessan ten middag bezorgen om verschillende onzer be kende zuidelijke leiders thans ook eens als spelers te zien. Ook deze wedstrijd vangt aan om half drie en zal wel de noodigc belangstelling genieten. JULIANA. Zondag a.s. hebben de eiiulwcdstrijdcn van de door Juliana uitgeschreven Bekerwedstrijden plaats en is volgens loting het programma als volgt samengesteld: L uur: NV. S. C 2 Waalwijk—Uno Animo 1 Loon op Zand. Deze wedstrijd wordt inct belangstelling tege moet gezien, daar NV. S. C. 2 kampioen le klas B. V. B. en Uno Animo een onbekende is, zijn we aangaande dc spelkwaliteit benieuwd wie zich in «le finale zal plaatsen. 2 uur: Vlijmcnsche Boys—Juliana Heusden. Ook dit is 'n ontmoeting van 2 gelijkwaardige tegenstanders die zich geheel zullen geven om in den eindwedstrijd te komen. Om 4 uur wordt de finale gespeeld om den eersten cn tweeden prijs. Het publiek staan weer enkele spannende wed strijden te wachten en de verschillende suppor ters zullen wel aanwezig zijn om hunne vereenl- gingen aan te moedigen. De wedstrijden worden geleid door scheids rechter J. C. Vugts, 's-Boscli Maandag 15 Augustus speelt een Veteranen- elftal een vriendschappelijken wedstrijd tegen Juliana, wij zijn benieuwd naar de prestaties van de Juliana-Veteranen die ook eerder dc geel zwarte kleuren hebben hoog geliomlen. Deze wedstrijd zal wel dc noodigc belangstelling trekken. Aanvang om 2 uur. R. W. B. Zooals reeds inetlcgcdeeld is, spelen Zondag 14 Augustus de R. W. B.-Vctcranen tegen B. NV. B. Als het niet te warm ls, kan er nog wel een aardig partijtje vcrwncht worden. Zoönls uit de opstelling blijkt komt er een flink elftal in 't veld, we zijn dan ook benieuwd naai de prestaties van de oudere spelers; «ie bedoeling is, ook bij hen belangstelling op te wekken voor het a.s. 20-jarig bestaan van R.NV.B. Dc opstelling is als volgt: Jos. dc Louw, doel Jan Treffers A. Blom J. Trots F. v. Ekert I'. Treffers H Veltmcijer A. Oostrum F. d. Gouw P. de Louw M. v- Vugt. Aanvang 3 uur

Echo van het Zuiden | 1927 | | pagina 5