It^e^Fnieuws. 's avonds voor de heeren donateurs. Het is de jongens van het patronaat een eer voor een volle zaal belang stellenden, waaronder vader, moeder, vrienden en kennissen, te spelen. Daarbij is alleen reeds hun ijvervoor het werk een bezoek waard, terwijl we er overtuigd van kunnen zijn dat hun ijver en opoffering voor't tooneel, ons zal doen genieten van keurig spel Euphonia. Het vastenavond-programma van 't Kon. Muziekgezelsch p .Euphonia" behelst voor Zondag 19 Februari het optreden van de Tilburgsche Tooneel- vereeniging „Vondel", terwijl Dinsdag het duo Smink een humo-istische avond zal geven. Waar „Vondel* op den grooten tooneelwedstrijd zoo'n groot succes behaalde, mogen we verwaehten, dat het bezoek opZondag overstelpend druk zal worden. Uitbreiding Zaken. De Gebr. Frederiks „Mag. de Zon- gaan het pand, destijds bewoond door den coiffeur, den heer Fr. de Waal, in'ichten voor meubelmagazijn. De voortdurende uitbreiding dezer zaak is een bewijs dat de heeren Frederiks den concurrentiestrijd zelfs met de allergrootste zaken in de grootere plaatsen glansrijk doorstaan. Verplaatsing. De lJmuider-Vischhal van den heer G. Woning, thans hoek Schoolstraat- Gasthuisstraat, wordt verplaatst naar de Peperstraat, naast de slagerij van den heer P. Verhiel. Schoolstraat. Nog niet alle automobilisten schijnen de waarschuwingsborden te zien, die de Schoolstraat voor alle verkeer van motorrijtuigen afsluiten. Daar de politie nauwkeurig toeziet, verwachten we, dat er vandaag of morgen processen gemaakt worden. Euphonia. De aanbesteding voor de verbou wing van de Euphoniazaal zal zoo spoedig mogelijk geschieden, daar direct na Vastenavond met de ver bouwing moet begonnen worden. Bouwplaatsen. De bouwplaatsen worden in de kom onzer plaats zeer schaarsch. In de hoofdstraten is bijna geen plekje vrije grond meer te vinden. Thans verne men we, dat in de Schoolstraat weer twee perceelen verkocht zijn, zoodat ook deze straat nagenoeg geheel be bouwd is. Uitvoering. A.s. Zondag zal in de zaal van den heer Th. v. Boxtel weer een uitvoe ring gegeven worden. Als artisten zullen optreden het dames - duo Suze en Corri, welke in Tilburg heel popu lair zijn en stampvolle zalen trekt. Wij verwachten hier ook veel belang stelling, nog meer wijl het sen dames duo is en bovengenoemde steeds zorgt voor goede artisten. SPORT. w. s. c. W.S.C.—H.K.I. Breda. Met bovenstaande ontmoeting zal morgen de reeks van thuiswedstrijden voor W.S.C. voortgezet worden. Ook deze Bredascke vereeniging zal voor onze plaats geheel onbekend zijn. Na hare promotie uit den Brab. V. Bond speelt H.K.I. dit jaar voor het eerst in den N.V.B. en wist tot op heden in ha re nieuwe omgeving geen slecht figuur 1e slaan. Vooral op eigen terrein kan H.K.r. vinnig vau zich afbijten. Ook W.S.C. moest dit destijds in Breda on dervinden en kon het daar niet verder dan tot een gelijk spel brengen, alhoe wel eene overwinning verdiend was. Thans zullen de W.S.C.-spelers morgen bij den returnwedstrijd te toonen heb ben of zij werkelijk sterker zullen blij ken en naar onze meening kan er ge wonnen worden, als er door allen we derom op dezelfde geestdriftige wijze gewerkt zal worden als voor veertien dagen terug tegen T.S.C. Waar boven dien de mogelijkheid niet uitgesloten is, dat W.S.C. (dit ingeval de nog res- teerende thuiswedstrijden succesvol be ëindigd worden) de tweede plaats der ranglijst nog kan bereiken, zoo zullen de zwarthemden alles in het werk moe ten stellen, om deze plaats trachten te bezetten. Laten zij dan eerst beginnen om het morgen tot eene overwinning te brengen. Vorige week deed W.S.C. tot alle bezoekers, die den zoo prachtig ge slaagden feestavond van j.l. Zaterdag hebben bijgewoond, een aansporing, om in het vervolg ook hunne volle belangstelling te toonen bij hare voetbalwedstrijden. Wij veronderstel len dat deze aansporing niet tever geefs geweest zal zijn en vertrouwen er op, dat allen morgen om half drie op het terrein aanwezig zullen zijn. Waar bovendien de ontmoeting W.S.C. H.K.T. de eenigste wedstrijd is, wel ke morgen voor onze plaats staat vast gesteld. zoo zal bovenstaande wedstrijd zeer zeker de noodige belangstelling trekken. R, W. B. Voor Zondag 12 Februari zijn alleen voor de lagere elftallen wedstrijden vastgesteld. Om 12 uur R.W.B. 3—B.V.V. 5, om 2 uur R.W.B. 2—H.E.C. 2. Vooral de ze laatste wedstrijd is zeer belangrijk, wat betreft de bezetting van de eerste plaats. H.E.C. 2 heeft een zeer goede kans, de R.W.B.-reserve's hebben nog een klein kansje. JULIANA. De Zondag j.l. vastgestelde wedstrijd R.W.Z.Juliana vond wegens terrein afkeuring geen doorgang. Juliana 2 speelde tegen Brabantia 1 Waspik. De reserve's speelden een zeer slechten wedstrijd en verloren met 42. Juli ana 3 wist in 's-Bosch tegen Sportver- eeniging 1907 IT met 43 te winnen, na een goed gespeelden wedstrijd. Zondag a.s. moet Juliana 1 naar Tilburg een competitiewedstrijd spelen tegen Oranje-Wit. Juliana staat weder een zwaren wedstrijd te wachten, daar Oranje-Wit als een sterke tegenstan der bekend staat en beide vereenigin- gen voor het eerst in dit seizoen elkaar ontmoeten. Juliana 3 speelt een thuiswedstrijd tegen Vlijmensche Boys 2. P. S. V. Zondag 1.1. speelde P.S.V. een com petitiewedstrijd tegen D.S.V. uit Til burg, welke wedstrijd eindigde in een 11 gelijk spel. Over den wedstrijd het volgende: Als scheidsrechter Liebrechts begin nen blaast, stelt P.S.V. zich op met een invaller voor hun centervoor, terwijl D.S.V. met 2 invallers verschijnt. Direct van den aftrap zien we dat P.S.V. dezen middag goed in vorm is en zij zitten dan ook direct voor het vijandelijk doel, doch ook dezen mid dag wil het weer niet vlotten voor de goal en talrijke schoten zijn vlak naast en tegen paal of lat. Dit) duurt zoo tot ongeveer een kwartier voor rust; dan komt D.S.V. er wat beter in en komen ook verschillende aanvallen van D.S.V. Dan komt ongeveer 5 minuten voor rust het noodlottige oogenblik van P. S.V., als een achterspeler den bal met de hand bewerkt, waardoor D.S.V. een penalty wordt toegekend, welke onbe rispelijk in een doelpunt wordt omge zet. Met dezen stand komt de rust, 0-1. Na de rust speelt P.S.V. met den wiiul mee en is het met D.S.V. geheel afgeloopen. Zij versterken hun achter hoede met 2 spelers, zoodat het onmo gelijk wordt nog door de achterhoede van D.S.V. door te breken. Wij zien in deze helft geen spel meer, maar goalschieten, tot zelfs de backs van P.S.V. toe en nog blijven doelpunten uit, doordat bijna het ge heel e elftal van D.S.V. voor doel opge steld is. P.S.V. zet er alles op en eindelijk hebben zij succes, als hun centervoor zeer handig enkele spelers passeert, om daarna een onberispelijke schuiver in te zenden, welke boven de macht van den keeper is. 11. Weer komt P.S.V. voor het D.S.V.- doel domineeren tot bet laatste toe, doch kunnen geen verdere doelpunten fabriceeren, zoodat de wedstrijd, welke zeer vriendschappelijk gespeeld werd, eindigde in een gelijk spel. De uitslag is zeer geflatteerd, daar een flinke overwinning het beter weergegeven zou hebben. Scheidsrechter Liebrechts leid de op zijn eigen zeer correcte wijze. Zondag a.s. speelt P.S.V. 1 tegen Haarsteeg, terwijl P.S.V. 2 Nieuwkuijk om 12 uur te gast krijgt. KAATSHEUVEL. Oranje-Blauw, dat j.l. Zondag met 5 invallers speelde tegen het sterke Vios in Tilburg, wist na 'n harden wedstrijd een gelijk spel te behalen. Na een for- schen strijd wisten de Tilburgers voor de rust de leiding te nemenna de rust werd er meest op de helft van Vios ge speeld, maar in de voorhoede wilde het niet vlotten. Na een kleine wijziging in de voorhoede, zoodat Mesch de cen tervoorplaats inneemt en Vermetten spil, komt er eenige opluchtig. Vermet ten krijgt den bal te pakken, centert handig enkele spelers voorbij, geeft goed over aan Mesch, die er als de kippen bij zit en geeft Wagemakers nog een laatste kans, die geen fout maakt en hard en laag suisde de bal langs den doelman. Groot was de vreugde van de O.B.-supporters, welke al een nederlaag geboekt hadden, 't Is nog geen enkele vereeniging mogen ge lukken O. B. te slaan. Gaat zoo voort Oranje Blauw en tracht ongeslagen kampioen te worden. A.s. Zondag is er voor Oranje Blauw een thuiswedstrijd vastgesteld, en zal Uno Animo Loonopzand de gast zijn. Het zal voor O.B. oppassen zijn, daar U. A. danig versterkt is met 5 spelers uit Tilburg, willen ze a.s. Zon dag nog ongeslagen zijn. Wij vertrou wen echter dat aanvoerder Mesch met zijn mannen nog eens flink aan zullen pakken en zien dan den uitslag met een gerust gemoed tegemoet. HEUSDEN. Zondagmiddag wordt hier gespeeld door W.S.C. 3 tegen Juliana 2 alhier. Uitspraken van 9 Februari 1928. T. K. te Waspik overtr. mot. en rijw. regit, 1,of 1 week tuchtschool. J. P. B. te Vught, overtr. alsvoor 3. of 1 week tuchtschool. F. H. M. V. te Drunen, overtr. alsvoor, teruggave aan ouders zonder toepassing v. straf. J. W. en H. W. te Sprang, stroope- rij, ieder 1.of 1 dag. M. van C. te Kaatsheuvel, dronkenschap 10. of 5 dagen. J. H. H. te alsvoor, over tr. alsvoor 3,of 2 dagen. M. v. C. te alsvoor, overtr. wapenwet, 10. of 5 dagen. P. A. M. V. en J. P. K. te Waspik, M. E. te Waalwijk, J. F. H. v. H. te 's-Bosch en A. v. d. H. te Sprang-Capelle, overtr. mot. en rijw.- reglt., ieder 1,of 1 dag. C. A. v. M.,, J. v. H. en E. P. v. B. te Waal wijk, D, d. J. te Nienwendqk, P. C. v. S. te Sprang-Capelle, overtr. alsvoor, ieder 3.of 2 dagen. M. H. V. en G. de L. te Waalwijk en C. M. te Ca- pelle, overtr. pol. verord. ieder 0.50 of 1 dag. E. W. J. v H. te "Vught en A. J. v. d. H. te Kaatsheuvel, over tr. algem. veiligheidswet, ieder 3. of 2 dagen. G. D. te VrijhoeveCa- pelle, overtr. alsvoor, 15.of 10 da gen. L. P. V. te Waalwijk en J. G. te Waspik, overtr. mollen wet, ieder 1.— of 1 dag. C. J. K. te Waal wijk, overtr. invaliditeitswet 10. of 5 dagen. J. A. L. te Sprang, over tr. alsvoor 5.of 3 dagen. A. A. de G. te Waspik, overtr. arbeidswet, 0.50 of 1 dag. J. M. v. B. te Kaats heuvel orde verstoren in dronkenschap 15.of 10 dagen. P. L. v. W. te Drunen, dier noodeloos pijn veroorza ken 10.of 5 dagen. W. J. J. de K. en A. J. v. W. te Kaatsheuvel, over tr. ongevallenwet, ieder 10.of 5 da gen. J. v. d. S. te Tilburg, overtr. mot. en rijw. wet, verzet vervallen ver klaard, 3.of 2 dagen. BURGERLIJKE STAND. SPRANG-CAPELLE. Over de maand Januari 1928. Geboorten: Adriaan z.v. D. Rijken en J. C. van Peer. Gerardus Michael z.v. J. de Jong en J. M. Beker. Ja cobus Antonie z.v. J. van Oosterhout en C. Verduijn. Adrianus z.v. ,T. de Rooij en J. W. Konings. Adrianus Cornelis z.v. W. J. de Roon en M. van Gelderen. Helena Adriana d.v. H. W. Kerst en C. W. Snijders. Bei- nardina Cornelia d.v. S. de Bie en E. J. Smits. Huwelijken: Jacobus van Meer oud 29 jaar en C. Verduijn oud 24 jaar. Overlijden: A. Kerst oud 60 jaar, echtgenoote van G. de Bruijn. J. van Pas oud 72 jaar, echtg. van, J. de Bie. A. N. Leempoel, oud 75 jaar echtg. van D. W. v. d. Eech. Jan Rekkers oud 10 weken, z.v. G. J. Rekkers en A. C. Kommeren. LOOXOPZ AND-KAATSHEUVEL. Van 16—31 Januari 1928. GeborenGerrit Rijk z.v. W. C. van der Hoeven en A. Ch. Niezing. Jo hanna Maria d.v. Joh. van Riel en M. Da men. Maria Catharina Theresia d.v. A. P. L. Ververs en A. M. D. Hol- lants. Cornelia Adriana d.v. Th. A. W. Damen en M. C. Labée. Augus- tinus Adrianus Maria z.v. W. H. Sprangers en Ch. C. Brok. Walthe- rus Marinuö z.v. W. Snoeren en J. van Boxtel. Helena Johanna Henrica d. v. J. Pijnenburg en P. C. Kuijpers. Petronella Antoinetta Maria d.v. J. C. J. van Mol en M. B. Beeris. Virginia Maria Petronella Johanna d.v. C. Steenbergen en F. J. Pagie. Thomas z.v. H. P. van Wanrooij en C. v. Gulik. Geertruida Maria d.v. A. Zijlmans en J. J. Vos. Petronella Sophia Lu cia d.v. P. van der Velden en P. J. S. de Vries. Marinus Wilhelmus z. v. M Dingemans en J. M. Kemmeren. Overleden Johanna Wilhelmiua Maria Hamers, oud 1 jaar. Willem van Nieuwstadt, wed. van M. A. van Woensel, oud 81 jaren. Dingena Swart, wed. van P. Sprangers en M. H. Hommel, oud 89 jaren. GehuwdGer. Adr. van Halder oud 26 jaren te Loonopzand met Joanna E. M. van Seters oud 24 jaren te Loon opzand. MADE. Geboren: Cornelis z.v. A. van Turn hout en Johanna C. Avontuur. Cor nelia C. d.v. G. Ligthard en M. van 't Geloof. Overleden: Michael Pinkers oud 86 jaar, wed. van Helena van Meel. Adriana Pinkers oud 3 maanden. WAALWIJK. Geboren: Madeleine M. Th. d.v. E. E. H. Bossaerts en J. C. M. van Ree. Antonius H. z.v. H. J. Hurkmans en H. M. Hamers. Sophie J. d.v. J. Oenema en W Meijer. Overleden: Hubertus v. d. Avoort, oud 79 jaren. Gehuwd: Petrus G. Verhelst, 31 j. en Joha. A. v. Engelen, 28 j. Ingekomen personen: J. Verduijn van 11 aspik. A. J. M. Leijtens van Oisterwjjk. A. Zegers van Tilburg. Vertrokken personenJ. M. M. Roxs naar Helmond. W. M. v. d. Meijs naar Haaksbergen. J. Mflssgens en gezin naar Klagenfurst. J. A. P. Stottelaar naar Rotterdam. N. Kroot en gezin naar Drunen. K. Coljée naar Rotterdam. A. van der 1\ aals naar Hoorn. Fr. Rombouts naar Oosterhout. M. J. en G. M. van Houten naar Renkum. CHRONOLOGISCH OVERZICHT van de voornaamste gebeurtenissen in onze en omliggende gemeenten, ge durende de 50 jaren dat ons blad bestaat. 1 Januari 1903. „De Echo van het Zui- j den herdenkt onder vele blijken van belangstelling haar 25-jarig bestaan. 3 Januari 1903. De heer A. J. Gerris wordt benoemd tot deurwaarder te Waalwijk. 3 Januari 1903. De heer Smeele, archi tect te Kaatsheuvel, wordt voor de eerste maal benoemd tot secretaris der Gezondheidscommissie. 1 Januari 1903. De bevolking telt 5060 inwoners. 12 Januari 1903. Het filiaal der Gel- dersche Credietvereeniging uit Arnhem wordt hier gesticht. 9 Februari 1903. Er wordt een comité gevormd tot; waardige viering der Pausfeesten. Het bestond uit de heeren Jud. Timmermans-van Tu- renhout, R. C. van Cranenburgh, D. van Bavel, C. A. Ver wiel, J. Trimbach, P. van Loon Gzn., Jacq. van Riel, A. J. de Bree en de kape laans Snijs en Kluijtmans. De fees telijkheden werden bepaald op 1 Maart. 20 Februari 1903. In verband met de spoorwegstaking wordt de schut terij alhier geconsigneerd en haai de bewaking van station en een r gedeelte der spoorlijn opgedragen. Maart. Het zilveren jubilé van Paus Leo XIII wordt op schitterende wijze in onze parochie gevierd. Er was een versiering buiten de kerk aangebracht met een portret van Z. H., geschilderd door den keer van Delft. De kerk zelf was prach tig versierd. Om 10 uur werd een plechtige H. Mis opgedragen en om 12 uur voerde do harmonie St. Crispijn, om 3 uur de harmonie, L'Espérance eenige nummers op 't Kerkplein uit. Een telegram werd aan Z. H. gezonden en een Leo-cantate werd schitterend ver tolkt. De armen en kinderen der parochie -werden rijkelijk ont haald. De liedertafel „Oefening en Vermaak" gaf een prachtig concert. De zaal „Musis Sacrum"' was prachtig versierd. De lieer Herman Zeegers opende met een geestdriftig woord den avond en de heer A. C. v. d. Heijden sprak de feestrede uit. 5 Maart 1903. De heer Jos. Groenen, bekend schoenfabrikant te Be- soijen, plotseling overleden. De plechtige begrafenis had Maandag 9 Maart plaats onder zeer groote belangstelling. 15 Maart. Te Baardwijk werd opge richt de afd. Baardwijk, Waal wijk, Besoijen en Sprang van den Noordbr. Chr. Boerenbond, met 123 leden. De heer J. A. J. van Heijst was de eerste voorzitter. 20 Maart. De ZeerEerw. Heer Vincent Rijken, vroeger kapelaan en pas toor te Waalwijk, herdenkt te Boxmeer zijn gouden Priesterfeest. 10 April. De eerste pogingen worden door de Kamer van Koophandel en. Fabrieken gedaan om aansluiting aan het intercommunaal telefoon verkeer te verkrijgen. 13 April. Kapelaan Wevers te Waal wijk wordt benoemd tot pastoor te Dreumel. 13 April. Ds. van Bnuren te Baardwijk overlijdt in den ouderdom van 88 jaar. Z.Eerw. was 60 jaar predi kant, waarvan 't grootste deel in Baardwijk. Het Laatste Nieuws meldt: De rijkswacht van Hasselt hield twee schooljongens aan. omstreeks 16 jaar oud. Zij waren gaart spelen op de vestingen te Diest. Een hunner was drager van een revolver. Het wapen was geladen en moet onver wacht afgegaan zijn, althans een medestudent werd in volle borst? ge troffen en zeeg stervend neer Zijn belde makkers, hierdoor ver schrikt. sloegen op de vlucht in de richting van Hasselt. Zij werden te Kermpt aangehouden en naar H asselt overgebracht. De gedoode knaap is de jonge Peters, die 's ochtends, het ouderlijk dak te SchafLn-bij-Diest, fiad ver laten, om zich naar de middelbare school te begeven Zijn lijk wei'd 0p de vestingen ontdekt. De vader van het slachicffer wordt n een instituut voor zenuwlijders verpleegdde moeder was hem 's ochtends een bezoek gaan brengen. De twee makkers van den gedooden knaap werden reeds vroeger in het öezit gevonden van messen en maskers. Gisterochtend half vijf bemerkte een politieagent, dat in de Badhuis straat in Den Haag hoek Heemraad straat, in den juwelieiswinkel van den neer Van W. ingebroken was. De agent slaagde er in, in de onmiddel lijke omgeving van den winkel een persoon, den 24 jarigen B., aan te nouden, die in het bezit werd ge vonden van een bedrag aan geld en een zeer groote partij gouden steraden ter waarde van ruim f 10 000. Een andere persoon, die bij B. was, ont kwam, met een groot gedeelte van den buit, nadat de agent hem eentge schoten uit zijn revolver nagezonden nad. De Haagsche politie heeft samen werking gezocht met de politie te botterdam, waar, zooals men zich zal aerinneren, korten tijd geleden een juwelierswinkei aan den Binnenweg is leeggeplunderd. Nagegaan wordt, of de zelfde per sonen aan beide inbraken schuldig zijn. Nader wordt omtrent dezen inbraak net volgende gemeld Gisternacht omstreeks half vijf deed Je agent V., van het bureau Duinstraat zijn ronde door de Badhuissiraat. Toen hij in de buurt van het post kantoor was gekomen, werd zijn op- neikzaamheid getrokken door een "(inkelenü geluid, alsot men bezig was ■net geld tellen. Hij keek eens om ich heen en bemeikte weldra, dat ichter een ijzeren hek. tusschen het postkantoor en den juwelierswinkei, wee personen stonden. De agent swam zachijes dichieibij en zag dat te mannen aan elkaar iets overgaven. Eensklaps trad hij naar voren en gelastte hij de twee personen uit den Jonkeren gang, welke door het hek van de straal gescheiden is, te komen. Een van hen gaf aan deze sommatie <ehoorde ander zag kans door vlug langs den agent heen te glippen, te >nikomen. De politieman zond den vluchteling eenige kogels na, maar iet gelukie hem niet den man aan te nouden. De ander werd naar het politie bureau Dumstraai overgebracht. Het bleek, dat zijn zakken uitpuilden 'an den buit, welke hij bemachtigd nad. Aanvankelijk wist men op het politiebureau nog niet wat er precies gebeurd was, maar toen men den (irresiant fouilleerde, kwam alspoedig ian het licht, dat men met deze aan- louding een zeer goede slag geslagen tad Uit de zakken van den man iwamen te voorschijn een zaklantaarn, mekijzer. handschoenen, boorwerk- uigen en verdere inbrekerswerkiuigen. In zijn oveijas vond de politie nog wee geladen revolvers Voorts haalde nen uit de zakken 188 gouden ringen, 22 gouden armbandhorloges en enkele zilveren, 4 gouden horloges, 8 stel /ouden oorijzers, 20 gouden broches, 8 gouden oorbellen, 35 gouden sier spelden en een gouden halsketting met hanger. Toen begreep men, dat de juweliers winkel van den heer v. W. leegge plunderd moest zijn. Een onderzoek bevestigde dit. De bewoners waren nmiddels wakker geworden door het awaai en het schieten van den agent. Het bleek, dat men zich door een gang. welke langs het perceel loopt, toegang had verschaft tot den tuin /an den heer v. W. Met een breek ijzer had men de zware ijzeren bouten, welke aan de tuinzijde de huisdeur beschermen, weggerukt en daarna een ruit uitgesneden. Zoo waren de in brekers via de kamer en 't kantoortje in den winkel gekomen De bewoners, die op de boven- élage sliepen, hadden er niets van gehoord: eerst later, toen de dieven het perceel reeds weer hadden ver laten, werden zij wakker. Uit den winkel was ook nog een ijzeren geldkist gestolen. Deze werd later teruggevonden in de Badhuis straat, vlak bij het postkantoor. Een bedrag van f94.- werd vermist, maar werd ook in het bezit gevonden van den aangehoudene. De politie stelt nog een onderzoek in naar de mogelijkheid, dat tusschen deze inbraak en den belangrijken diefstal welke eenige weken geleden in een juwelierswinkel aan den Binnen weg te Rotterdam gepleegd Is, ver band bestaat. Men zoekt nu nog naar den tweeden inbreker, die zeer waar- schijnlijk bij de achtervolging gewond is. Een groot deel van den buit zal nog in zijn bezit ziin Uit den winkel worden vermist 400 gouden ringen. 40 gouden horloges. 40 broches en nog een groote partij andere sieraden. Slechts een gedeelte heeft men terug gevonden.

Echo van het Zuiden | 1928 | | pagina 7