natie uit .Juliana* te Baardwijk. Onze vereeniging won glansrijk met eindstand 6—1. Korfbal. Voor de competitie van denNZB speelde WEK Zaterdag te Tilburg tegen ONA. De le maal is onze club volledig met 6 dames, waarvan er echter 2 voor het eerst speelden en waaraan dan ook een 4 tal tegenpun- ten te wijten zijn. WEK is goed op dreef Elk vak geeft zich geheel, en alleen door op de dames te spelen weet ONA de leiding te nemen. Met rust is de stand 7—0. De thee onder rust genoten heeft WEK als altijd, goed gedaan. Vooral het verdedigingsvak is uitstekend Ondanks alle aanvallen van ONA kunnen deze slechts een punt meer maken De verdediging is te safe, de bal wordt telkens te vlug weggewerkt. i Met 8—0 wordt einde geblazen. As. Zaterdag komt Ona hier, voor WEK de gelegenheid op revanche, Als WEK echter de nieuwe dames-leden dan de spelregels maar heeft geleerd, anders worden ze op dezelfde manier gehandicapt als nu. BRAB. VOETBALBOND. Aanvang N. V.B. Competitie. Het N.V.B.Bestuur heeft den aan vang der Competies van den Neder- landschen Voetbalbond bepaald op Zondag 9 September a.s. Uitverkocht. Uit officieele bron vernemen wij, dat het Olympisch Stadion op Zaterdag 28 Juli a.s. (Openingsdag) is uitver kocht. nDe Olympiade Van .De Olympiade", officieel or gaan van het Comité 1928, het Inter nationaal Olympisch Comité en de Internationale Federatie van Sportbon den, zal op Zaterdag 28 Joli a.s. ter gelegenheid van de opening der Olympische Spelen, eene officieele eestuitgave verschijnen. Het blad wordt gedrukt op kunstdrukpapier, in groot 'ormaat en zal rijk geïllustreerd worden. De omvang is niet minder dan 120 bladzijden. De uitgevers brengen deze feest-uitgave in den handel voor den prijs van f 1 GEMENGD NIEUWS. De kamptoen van Bergen op Zoom. Alex Bakker, traint zich mo menteel om een serieuze poging te doen binnenkort het nauw van Calais over te zwemmen. Vorige week heeft hij als proef en training tevens in de Schelde een afstand van 19 K.M. gezwommen, n.l. van Qorrishoek naar Bergen op Zoom. Deze afstand heeft Bakker met een gemiddeld aantal slagen van 25 per minuut in 3 34 uur afgelegd, wat pl.m. 5 K. M. per uur fs en zeker een zeer mooie prestatie mag worden genoemd als men daarbij het resultaat van den bekenden Nederlandschen zwemmer Ooms vergelijkt die pl.m. 10 K.M. zwom in de Noordzee in ongeveer 2'/2 uur. Bakker was nog geheel fit bij zijn aankomst en uitte zijn spijt dat hij nu niet in de gelegenheid was geweest het Kanaal over te zwemmen, volgens hem was hij dan zeker geslaagd. De vacantiekamer van de Haag- sche Rechtbank heeft gisteren uit spraak gedaan in de procedure van den heer Marischka. directeur van het Weensche revuegezelschap, dat thans optreedt in het gebouw voor K. en W. te 's Hage, en de N. V Dagblad De Residentiebode, die de revue bestempeld had als „Weensch vuil", waardoor de heer Marischka die de revue hier importeerde, zich beleedigd voelde en waarin hij tevens zag een onrechtmatige daad, weshalve hij schadevergoeding tn sancties vroeg De rechtbank heeft den heer Marischka zijn eisch ontzegd en hem veroordeeld in de kosten, zijnde 200 gulden. Onder meer overwoog de rechtbank, dat het verweer van gedaagde, niet bekend te zijn met den inhoud van het artikel, niet kan opgaan, omdat de statuien van het dagblad voorschrij ven, dat dit o.m. tot taak heeft ver spreiding en verdediging der katho lieke beginselen, ook op maatschap pelijk gebied. Daaruit moet bekend heid met den inhoud van het blad voortvloeien. Echter achtte de recht bank de uitdrukking „Weensch vuil" niet beleedigend voor den heer Marischka persoonlijk aangezien zij is gericht tegen de revue en niet tegen den patroon. Verder overwoog de rechtbank, dat de subsidiaire eisch (onrechtmatige daad) naast de actie uit beleediging van art. 1408 B. W. wei bestaanbaar is, doch in casu niet voor toewijzing vatbaar is. De gebe zigde uitdrukking druiseht niet in tegen de zorgvuldigheid, die in het maatschappelijk verkeer betaamt, al had gedaagde de afkeur over de revue in gematigder vorm kunnen gieten. Naar de Tel. verneemt, gaat de heer Marischka in hooger beroep. Te Erp is het 2-jarig kindje van J. v. d. C, in een pan heete soep ge vallen en aan de bekomen verwon dingen overleden. Wij berichtten reeds, dat te Bu- del, de heer T. verdronk. Het onge val is te wijten aan den trouwen hond, die zijn baas nasprong, toen deze in het water dook. De heer T. kon zich in het water het dier nie van het lijf houden, zoodat hij den zwemslag niet uitvoeren kon endaar- door ofschoon een goed zwemmer zijnde den dood vond. Ongeluk op de T. W. E. M. Gedurende de wielerwedstrijden op de T.W.E M. te Tilburg, had j.l. Zon dag een ongeluk plaats tengevolge van den slechten toestand van de tribune Door het breken van de bal- lustrade vielen twee jongens van een hoogte van 7 meter naar. beneden, tengevolge waarvan zekere O. met een gebroken dijbeen en inwendige kneuzingen werd opgenomen, en v. G. eveneens inwendige kneuzingen bekwam. Door den geneeskundigen dienst werden beiden naar het Gast huis vervoerd. In de mijn „Oranje Nassau 111' te Heerlerheide, zijn de mijnwerkers D. E. en W B. door vallend gesteente getroffen. G. was onmiddellijk dood, terwijl B naar het ziekenhuis te Heerlen moest worden overgebrach G. was 29 jaar oud, gehuwd en vader van twee kinderen. Drie knapen in Den Bosch wa ren gezakt voor het eindexamen H.B.S. Zij gingen er met hun drieën vandoor en Zaterdagavond werd hun opspo ring door den politleradio-omroep verzocht. Zondag werd het drietal onder Cromvoirt in een kampeertent aangetroffen. Zij hadden zich reeds aan een boer verhuurd om bij het hooien behulpzaam te zijn. Gistermiddag omstreeks 2 uur is op den Spoorsingel te Delft het 5-jarig zoontje van den heer Van Noorden, uit de Jan de Witstraat te Delft, beklemd geraakt tusschen een mét grint geladen wagen en het spoor- hek. De kleine werd zeer ernstig ge wond en is door de politie in hope- oozen toestand naar het ziekenhuis vervoerd, waar hij enkele uren later s overleden. Gisteravond is de 17-jarige H. I. G. van Nljenhof van het sleepschip Sofia dat in de Waalhaven te Rotter dam aan paal 6 ligt. overboord ge slagen en verdronken, toen hij met een haak een stuk hout uit het water op wilde visschen. Zijn lijk is door de rivierpolitie opgehaald. Zaterdagavond is een 8 jarig jongetje bij het vischjesvangen In het Noord-Hollandsche Kanaal te Amster dam verdronken. Bij de in aanbouw zijnde fabriek van de firma Van Nelle aan de Delfs- havensche Schie is een ernstig onge luk gebeurd. De 21-jarige sjouwerman Beukers, wonende te Schiedam was daar op de vijfde étage bezig met het verrichten van werkzaamheden. Plotseling hoe het gebeurd is weet niemand stortte de man voorover in den twintig meter hoogen liftkoker. Hij kwam op het hoofd neer. De ongelukkige was onmiddellijk dood. Te Valjeve in Zuid-Slavië stond onlangs een bandiet terecht, die een groot aantal rooverijen en moorden op zijn kerfstok had staan. Al deze misdaden werden stuk voor stuk be handeld en toen tenslotte de rechtbank de eindrekening opmaakte, bleek het dat de bandiet tot totaal 760 jaar tuchthuisstraf en bovendien nog twee maal ter dood veroordeeld was. Dit scheen den roover toch we wat van het goede te veel en hij tee kende bij 't hof van cassatie te Bel grado hooger beroep aan. In één op zicht had hij daarmede eerst succes, want het aantal tuchthuisjaren werd tot 120 verminderd, doch daarentegen werd hij in plaats van twee keer 58 maal ter dood veroordeeld. Te Moedling heeft zich in den nacht van Zondag op Maandag een familiedrama afgespeeld. Een 52 jarige Duitscher, zijn 48-jarige echtgenoote en 13 jarige dochter, die in verband met het zangersfeest naar Weenen waren gekomen, hebben zich door middel van lichtgas van het leven beroofd. De oorzaak van dit - drama kon nog niet worden vastgesteld. Er wer den twee afscheidsbrieven gevonden waarvan er een aan de juistitie ge richt was en de tweede aan een particu lier peisoon, die echter nog niet kon worden opgespoord. Gistermorgen omstreeks 10 uur waren in het Rijn-Scheikanaal te Lei den twee jongens, de elf-jarige v. d. Kwast uit de Hoefstraat en de 10 jarige Witteman, wonende Jan van Houten kade, in een kano aan het roeien. Eensklaps sloeg deze om beide jon- gens verdwenen in de diepte. Het geval werd door iemand, die juist over de brug passeerde, opge merkt. Hoewel dadelijk voldoende hulp aanwezig was en verschillende per sonen zich gekleed te water begaven, mocht men er niet in slagen de jon gens naar boven te brengen. Eerst toen de politie met dregmateriaal ter plaatse gekomen was en deze een half uur had gedregd, werden de beide jongens opgehaald. Ofschoon men nog geruimen tijd bezig is geweest de kunstmatige adem haling toe te passen met behulp van zuurstofapparaten, slaagde men er niet in, de levensgeesten weer op te wekken De jongens bleken te zijn overleden. De heeren Mears en Collyer zijn er in geslaagd het record voor de snelste reis om de wereld te ver beteren door dit uitstapje in 23 dagen te volbrengen. Het vorig record was dat van Linton Wells en Evans, die het in 1926 in 28 dagen deden. Ze hadden per vliegtuig New York op 29 Juni verlaten en wisten na 5 uur op den oceaan-stoomer Olympic te landen. Te Cherbourg stegen zij weer op en vlogen toen over Parijs naar Yokohama.-Empress of Russia bracht hen van daar naar Victoria in Britsch Columbië. Te Victoria stegen ze op met het vliegtuig, dat de reis op het schip had meegemaakt en Zondag morgen zijn zij van Minneapolis, hun laatste plaats van oponthoud, naar New York gevlogen. Mears verlaarde bij aankomst: ik denk, dat dit record niet verbeterd zal worden, tot men in staat is de oceanen per vliegtuig over te steken en dan zal het alleen maar gelukken Jijzeergunstige weersomstandigheden. We maakten ook een nieuw record door Europa en Azië in 5 dagen en 21 uur over te trekken en over den Grooten oceaan hadden we de snelste boot. De rijkste man in Zweden is een Hollander. Dagens Nyheter" te Stockholm geeft een groot speciaal nummer uit over Nederland. Dagens Nyheter," 't eerste liberale dagblad in Stockholm, tevens het grootste van Zweden, zoowel wat oplage als advertenties en technische inrichting betreft, heeft naar aanleiding van de opening der Olympische spe len zijn geheele in meerdere kleuren artistiek bewerkte Zondag-bijlage van den 22 dezer gewijd aan Nederland en de relaties tusschen Zweden en Holland. Het nummer dat er keurig uitziet en dat 24 bladzijden groot is, bevat omtrent vijftien artikelen en ongeveer 100 illustraties, daaronder een aantal teekeningen van Zweden's beste levende kunstenaars op dit ge bied: Torsten Schonberg, Eigil Schwab en Hjalmar Straat. Onder de artikelen komen voor schilderingen van Amsterdam, de Hollandsche provincie, alsook beschrij vingen van industrie en visscherij. 'n Aardig opstel over Koningin Wiihel mina heeft den titel gekregen „De Koningin van den Haag en Abisko". een toespeling op de liefde der Koningin voor het Zweedsche gebergte 'n liefde, die in Zweden zeer op prijs gesteld wordt. De vooraanstaande kunstcriticus doctor Tor Hedberg schrijft over de Oud Hollandsche kunst en een lang artikel, met den titel „Holland's veroverde provinciën" be handelt de merkwaardige drooglegging der Zuiderzee. Een paar artikelen houden zich bezig met de grooie sportgebeurtenis te Amsterdamzoo schrijft een der meest betrouwbare sportkenners van Zweden, de heer Erik Bergvall, chef van het S adion te Stockholm, over de Hollanders als sportlieden en na een beschouwing van de kansen der verschillende naties houdt hij 't voor waarschijnlijk, dat Nederland de tweede plaats zal veroveren. Van groote interesse voor het Neder- landsch publiek Is een artikel over de Hollanders in Zweden, v/aaruito.a. blijkt, dat de rijkste persoon in het land, de heer Arend Versteegh, Hol lander is. Een in Nederland wonende Zweedsche dame, Mevrouw Else Alm quist draagt bij met 'n paar sympa thieke artikelenoverHollandsch familie leven en houdt zich in het bijzonder op bij 't in Zweden geheel onbekende feest, Sinterklaasavond. Ten slotte heeft „Dagens Nyheter door de Vereeniging „Nederland in den Vreemde" 'n nouvelle verworven van den pseudoniem Hendrik van Grave. De dagbladen van Ajaccio deelen nog bijzonderheden mede omtrent den aanval van bandieten op de Holland sche reizigers op Corsica. Nadat de bandiet Battesti het geld en de sieraden der reizigsters had opgeëischt, riep hij, dat een der dames hem moest volgen. Mej. Janssen zeide hierop, dat zij dat zou doen In het kreupelhout gekomen, wilden drie roovers haar aanvatten, doch mej Janssen vloog Battesti naar de kee en toonde, dat zij zich moedig wilde verdedigen. De roovers werden hier door geïntimiteerd en daar zij de komst van gendarmes duchtten, lieten zij mej Jansseif vrij. Naar wij vernemen is de schrijfster Miek Janssen met haar zuster eenigen tijd geleden naar het buitenland ver trokken om Corsica te bezoeken. Het is dus zeer waarschijnlijk, dat de aangerande mej. Miek Janssen is omdat een van de telegrammen mei ding maakte van de dochter van een schrijver. Dit zal wel op een misver stand hebben berust en bedoeld za wel zijn de schrijfster Miek Janssen Sedert 25 Juni 1.1. verblijven in de strafgevangenis te Breda de beide mannen, die in Maart j.l. een villa te Oisterwijk leegplunderden. Eén van hen is de 29-jarige reiziger F. II. M. D. die politie en justitie al heel wat last heeft veroorzaakt. Zooals de man vroeger al eens in de Amsterdamsche strafgevangenis deed, trachtte hij ook dezer dagen naar de Telegraaf meldt, weer zijn eetlepel naar hinnen te werken. Het geheele eetinstrument wilde evenwel niet door zijn keelgat. Hij wist echter het breede gedeelte er af te krijgen waarna hij den steel naar binnen werkte. Toen hij zijn bewaker vertelde wat hij gedaan had, werd er geen ge loof aan gehecht. Na* een onderzoek bleek echter, dat zijn lepel werkelijk verdwenen was, waarna men hem dadelijk naar het Ignatius-ziekenhuis vervoerde, waar hij met een Röntgen- apparaat werd onderzocht. In zijn al drie malen geopereerde maag ontdekte de chirurg inderdaad den verdwenen lepelsteel. Onulat men voor ernstige in wendige verwondingen vreesde het platte ondergedeelte van den lepel bevond zich hij den maaguitgang en het van scherpe bramen voorziene bo veneinde ter hoogte van den slokdarm, uitgang werd D. spoedig geopereerd. De man verklaarde ronduit den lepel ingeslikt te hebben, omdat hij in een ziekenhuis meer kans had te ontvluch ten dan in de cel. Het is echter te hegrijpen, dat men nu op zijn hoede is, om le zorgen, dat D. niet eerder ■van zijn vrijheid zal genieten voor zijn straf is uitgezeten. Hij wordt in hel ziekenhuis door marechaussees streng bewaakt en deze lieten hem slechts alleen, toen hij onder narcose op de operatiezaal lag. Vliegongeluk. Dinsdagmiddag omstreeks drie uur, toen het Fokkervliegtuig, type F III, N ABR, bestuurder Schott, met 5 dames aan boord voor een rondvlucht van de Waalhaven vertrok, ondervond het eenige moeilijkheid met den on verwacht oploopenden wind en kon het niet dadelijk de gewenschte hoogte bereiken. Het raakte daarop met deg rechtervleugel den mast van een in de Waalhaven liggend vaartuig. De mast brak af en de vleugel werd be schadigd, terwijl het vliegtuig zijn snelheid verloor. Het gevolg was, dat het in langzame glijvlucht in het water daalde. Terstond boden de bewoners van de omliggende vaartuigen hulp en met den bestuurder Schott, die zich uit het vliegtuig vrij had gemaakt, werd met het reddingswerk begonnen. Achtereenvolgens werden de 5 dames uit de kajuit bevrijd. Twee der oudere dames bleken er het slechtst aan toe. De eene had een been gebroken en de andere werd bewusteloos uit de kajuit gehaald. De geneeskundige dienst paste onmiddellijk kunstmatige ademhaling toe. Deze heeft evenwel niet meer mogen baten, op het bureau van de rivierpolitie is de dood ge constateerd. Het slachtoffer bleek te zijn Mevr. Ten Cate uit Deventer. Van de drie jongere dames had één een gekneusde arm, een andere een lichte hoofdwonde en de derde was ongedeerd. MARKTBERICHTEN. YEE EN PAARDEN. ROTTERDAM, 24 Juli. Ter Vee markt waren lieden aangevoerd 224 paarden, 29 veulens, 1 ezel, 1118 ma- gej-e runderen, 575 vette runderen, 214 vette kalveren, '500 nuchtere kalveren, 180 graskalveren, 241 schapen of lam ineren, 81 biggen, 10 bokken of geiten, 13 overloopers. Prijzen per pond koeien 3135 ct.,. 4446 et., 5052 ct.ossen 41 et., 44 16 ft., 50 ct.stieren 36 ct., 41 ct., 44 ct.kalveren 4550 ct., 57J60 ct., 674—72^ ct. Prijzen per stuk van mager vee melkkoeien 200400, kalfkoeieu 200100, stieren 120540, pinken ƒ110160. graskalveren 3070, vaarzen ƒ165220, paarden ƒ200 300, slachtpaarden 100175, hitten ƒ120175, veulens 75120. biggen 814, biggen per week ƒ1.251.75, overlortfVers 18—30, fok nuchtere kal veren 1926, slacht nuchtere kalve ren ƒ12—17. Op de vette markt was de aanvoel en handel van! koeien en ossen gewoon. De prijzen waren vrijwel gelijk aan die van gisteren. Een best. spoelingbeest ging nog tot 5 cent boven noteering. Stieren waren weder tamelijk ruim aangevoerd, met stuggen handel, ter wijl de prijzen van vorige week niet bedongen konden worden. l)e aanvoer van vette kalveren was flink met redelijken handel terwijl de prijzen van gisteren moeielijk bedon gen konden worden. Een enkel best kalf ging nog tot 5 cent boven notee ring. Melk- en kalfkoeieu- waren wederom matig aangevoerd, niet kalmen handel en dezelfde prijzen van vorige week. Jongvee met ruimer aanvoer, kalmen handel en ongeveer de prijzen van vo rige week, de prijzen der pinken wa ren iets oploopend. De aanvoer van graskalveren was weder ruim, de handel iets stugger terwijl dezelfde prijzen van vorige week bedongen werdent LAATSTE BERICHTEN. Tentoonstelling in Den Haag. Men seint ons: De hengst Modulus, gefokt door G. Branderhorst te Eethen, behaalde op de groote tentoonstelling in Den Haag dea lsten prijs. De heer D. van Buuren te Meeuwen, behaalde den lsten prijs bijdressuur- proef van een ruiter. A I.GEM EEN F. LEDEN VERG ADERIN G Dp7.c znl worden gehouden op 20 Augustus a.s., in het lokaal „de Lindeboom", Heuvel 78 te Tilburg. Aanvang 11.15 uur v.m. De vereenigingen worden gewezen op art. 06 van het 11. R. n.l.: Iedere toegetreden vereeniging is verplicht zich op de nlgemcene vergadering te doen vertegen woordigen. De reiskosten 3de klas worden voor één afgevaardigde per vereeniging vergoed. Deze kosten worden ponds-pondsgewijze door de ver eenigingen gedragen. Verzuim van art. 60 wordt beboet met 2,50 (art. 80 II. R.). Iedere stemgerechtigde ter A. V., die lid moet zijn van zijn vereeniging en van den B.V.B., moet voorzien zijn van een, door twee bestuursleden hunner vereeniging, onderteekende volmacht, dit echter niet door den gemachtigde zelf mag on derteekend zijn. Punten, voorstellen en candidaten worden in gewacht tot uiterlijk 10 Augustus a.s. De candidaatstellingen voor 't bestuur moeten vergezeld zijn van de verklnring van den gecan didateerde, dat, bij cventueele verkiezing, hij zijne benoeming aanvaardt. Agenda: 1. Opening door den Voorzitter. 2. Goedkeuring der notulen der vergaderingen van 14 Augustus en 4 September 1927 (gepubli ceerd in O. M. nrs. 25, 20, 29, 30, 31. en 33, van 29 Dec. 1927, 4, 18 en 25 Jan., 1 en 15 Febr. 1928 en no. 41 van 11 April 1928. 3. Ingekomen stukken. 4. Jaarverslag administrateur. (O.M. nrs. 3 en 1 van 18 en 25 Juli 1928). 5. Jaarverslag Penningmeester. (i. Voorstel bestuur tot contributieverlaging. Toelichting: Het bestuur stelt voor de contri butie voor hen die uitkomen in de 1sle klas te brengen op 0.50 en voor hen «lie uitkomen in de üde klus te brengen op 0.30. In verband hier mede wijziging art. 80 en 81 II. R. 7. Jaarverslag Hoofdconsul. 8. Reglementswijziging (zie onderstaand). 9. Verkiezing Voorzitter, (aftredend A. Schro der, herkiesbaar). 10. Verkiezing Bestuursleden (aftredend G. J. Blom en A. v. d. NVijgerd, herkiesbaar). 11. Verkiezing reglementaire commissies: Kascommissie: aftredend H. Kuiper, R. Majoor en L. Groffen; herkiesbaar. Protestcommissie: aftredend H. Kuiper en I». Asmannherkiesbaar. 12. Verslag commissie van onderzoek. 13. Eventueele voorstellen vereenigingen. 1.1. Uitreiking knmpiocns-diplomn's. 15. Rondvraag. 10. Sluiting. Voorgestelde reglements-wuzigingen. Huishoudelijk reglement. Art. 11 laten vervallen de woorden „buitenge woon of". Art. 21 laten vervallen achter: Het Bestuui bestaat uit Voorzitter en 0 commissarissen, (1( woorden „met dien verstande dat steeds eene (lei bestuurszetels bezet wordt door een afgevaardig de uil de Betuwe. Art. 41 laten vervallen, 3e de scheidsrecliters- cominlssie. Art. 07 bij te voegen: Niemand kan meer dan ééne vereeniging op de algemeene vergadering vertegenwoordigen. Art. 74. De laatste zin te laten vervallen en hiervoor in de plaats te brengen: Bij staking van stemmen over personen beslist het lot, over za ken de Voorzitter. W edstrijd-reglcment. Art. 7. hieraan toe te voegen: Het bestuur heeft het recht geen wedstrijden meer vast te stellen voor elftallen, welke bij liet einde van het seizoen een te grooten achter stand boeken, waardoor de afwerking van het competitie-programma wordt geschaad. Art. 11. Laten vervallen: in al. 1 de woorden „vóór den 26en van" en hiervoor in de plaats te brengen „geheel conform de bepalingen van den N.V.B." en in de laatste al. achter de woorden „van dit artikel bedoeld" te plaatsen „en de bepalih- gen van den N.V.B." Art. 12. „Aangesteld door den administrnteui te wijzigen in „aangesteld door de scheidsrech- ters-conimissie" en in te lasschen tussclien „pu blicatie in de O. M. of en door schriftelijke mededceling de woorden „zoo mogelijk". Art. 20. Voor wat de Chr. en R. K. Feestdagen betreft zulks echter in overleg met de betrokken partijen te laten vervallen en hiervoor te plaat- SC"voor wat de Erkende Clir. en R. K. Feestda gen betreft, zal, nadat de wedstrijden zijn gepu bliceerd of schriftelijke mededceling is verzon den. met de wenschen der betrokken partijen worden rekening gehouden, zoo het verzoek bin nen 24 uur na publicatie in de O. M. of schrifte lijke kennisgeving is ontvangen, wordt ingediend. Art. 23. Laten vervallen het tusschen haakjes geplaatste: (tenzij het een thuiswedstrijd van laatstgenoemde betreft). Art. 24. Bij te voegen: „Voor wat het laatste betreft zulks ter beoordeeling van het Bestuur. Art. 37. Bij te voegen achter de woorden „die niet in het bezit van een eigen terrein is. is ver plicht", toe te voegen: „minstens acht dagen vóór den aanvang van den eerstvolgepden wed strijd", en voor „terrein of kleedlokaal" te lezen „terrein en/of kleedlokaal." Art. 45. Het woordje opgeheven te veranderen in „opgegeven". Protesten. In art. 3 te laten vervallen „alleen door de on- derleekening van de in art. 1 bedoelde verklaring.

Echo van het Zuiden | 1928 | | pagina 3