Centraal inter Oeertrüiileniicrg. Groole Kinder- en Faoiilie-Voorslelfing voor de hooge schoenprijzen. Ik meen hiermee de juiste kiem der ziekte in de Duiische schoenindustrie te hebben opgespoord." Een ander fabrikant wijst op 't feit dat den schoenfabrikanten verweten wordt dat ze buitenlandsch leer ver werken. Zij doen dat alleen omdat het billijker is en omdat ieder land zijn specialiteit heeft.-Zoo gaat het mogelijk voor een gedeelte ook met schoenen. Daarom zij voor de fabrikanten de aangeduide richting .zelfhulp" en geen kunstmatig gekweekte hulp. De mogelijke stichting van een nieuwe fabriek in Duitschland door de Koninklijke StoomschoenenfabriekA H. van Schijndel alhier, geeft in Duitsch land aanleiding tot verschillend com mentaar. Zoo lezen we o. a. in de jongste aflevering van „Die Schuhwelt" .Voor de Duitsche schoenindustrie, die om haar levensbehoud reeds jaren kampt, beteekent deze schrede der Hollandsche schoenindustrie eene nieuwe, niet te onderschatten buiten landsche concurrentie, die zelfs als vreemd lichaam in onze eigen Duitsche huishouding zijn schadelijken invloed uitoefent. Men ziet hier weer. hoe ons gebrek aan kapitaal benut wordt en wij onzen Iaatsten exporthandel ver liezen. WINTER-AVONDCURSUSSEN. Rijksvakschool voor Leerlooiers en Schoenmakers te Waalwijk. De Winteravondcursussen, die met October wederom beginnen, zijn voor de industrie en ook voor de werklie* den van liet grootste belang. Aan de Schoenmakerij-afdeeling zal onderricht gegeven worden in al de 011 derdeelen van het vak, voor zoover die zich voor winteravondcursussen lee- nen, zooals Modelleeren van bovenwerk. Modelleeren van onderwerk (alleen voor modelleurs). Modelleeren met de Gradeeriuachine. Snijden van bovenleder. Stikkerij voor meisjes. Stikkerij voor jongens. Zoolleder-calculatie. Grondbeginselen van onderwerk. Aan de Looierij-afdeeling zullen cur sussen gegeven worden o.a. in Bereiding van Vacheleder. Bereiding van tuig- en riemenleder. Bereiding van vet-overleder. Aan deze onderwerpen zal niet streng vastgehouden worden indien 't mocht blijken, dat in de industrie aan cursus sen over andere onderwerpen meer be hoefte bestaat. Gaarne zullen wij dus voorstellen uit de kringen der belanghebbenden in ernstige overweging nemen. Het aanvangsuur der cursussen zal rekening houden met het eindigen van de werkzaamheden op de fabrieken met dien verstande, dat tusschen het sluitingsuur der fabrieken en het uur van aanvang der curstfssen een tijds ruimte ligt van 11£ uur. Dit is bepaald om ieder in de gele genheid te stellen de cursussen rustig te kunnen bezoeken. De Winteravondcursussen zullen ge geven warden vanaf 1 October tot Maart, gedurende 2—3 uur per avond zonder pauze, terwijl aan liet beginuur streng de hand zal worden gehouden Wit het bovenstaande blijkt, dat wij ons uitsluitend willen laten leiden door liet belang der industrie en dus der leerlingen. Wij verwachten een groote en vooral trouwe opkomst. Het geringe lesgeld bij de inschrijving te voldoen, van 5 onder de 17 jaar en 7.50 daarboven, behoeft voor niemand een bezwaar te zijn. Inschrijvingen kunnen geschieden aan de Rijksschool op Maandag 24 en Dinsdag 25 September. van halt 8half 9 's avonds, als wan neer de Directeur daarvoor zitting houdt en gaarne mondeling alle inlich tingen verstrekt. Belanghebbenden, wien 't niet doen lijk is. zich op die avonden op te geven, kunnen zich daarvoor oök gedurende deze maand dagelijksch aan de school vervoegen van 24 uur. Op Vrijdagavond 28 September a.s. worden alle cursisten, zoowel manne lijke als vrouwelijke, om half acht in de school verwacht, om ingedeeld te worden. De Directeur der Rijksschool voor Leerlooiers en Schoenmakers te Waalwijk, VAN DER WAERDEN. Schapen-stamboek in Noord-Brabant. De heer Ir. Ariëns, Rijksveeteelt- consulent te Breda, heeft sedert een drietal jaren een Stamboekhouding ingevoerd van het Texelsche schapen ras in deze provincie. Aangezien de belangstelling voor deze registratie al voldoende is geble ken en nog regelmatig toenemende is, meende Z.WelEdelgestr. dat thans het oogenblik aangebroken was om tot officieele oprichting van dit stam boek over te gaan. In een hiertoe bijeen geroepen ver gadering werd j.l. Woensdag te's Her togenbosch tot die oprichting besloten. De vereeniging draagt de naam „Het Texelsche Schapenstamboek voor Noord-Brabant". zitterIr. Ariëns te Ginneken, secr.- penn. en D. van Buuren te Meeuwen. Volgens de statuten is het mogelijk dat door de administratie der vereeni ging ook andere schapenrassen worden geregistreerd. De contributie der vereeniging is zeer laag gesteld en bedraagt f0.50. Biljart-tournooi. Zondag 23 Sept. zal het reeds aan gekondigde biljart-tournooi bij den heer Nic. van Loon alhier door de biljartclub „Volhouden" uit Sprang om 5 uur geopend worden. Ambtsaanvaarding Gouverneur van Noord-Brabant. Z.Exc. Mr. Dr. A. G. M. van KijcKcvoiseii heeti Donüeioag 20Sepi. nel amoi van Commissaris oei Konin gin ui Nourü-üraOaiii aanvaard. Naüai nij oinsueeks iwee uur het gouvcmemcmsgcDuuw had beireden, ocgat de gouverneur zich vergezeld vau ae heeren Vincent Cieerdin, grit her der biaien en Kersemaekers, hoofd ingenieur van den Prov. Watersiaai naar de Statenzaal, waar hei personeel van de prov. grafie en van den prov. Waiersiaaisdienst zich hadden ver zameld. Unifier Cieerdin voeide het woord om den nieuwen Commissaris der Koningin namens de prov. Urilfie weikoin ie heeien in het Gouverne mentsgebouw. Het wordt door ons zeer gcwaaideerd, aldus spr.,datwij, na U reeds scnrilieiijk onze geluk- wenschen te hedDen aangeOoden, thans in de gelegenheid worden ge steld die geiuKwenschen mondeling te ncrhaien. Wij geven U de verzekering, dat wij, die allen zoolang onder Mr. daron van Voorsi tol Voursi, uw on- vcrgeiclijken amois-voorganger, heb- oen mogen dienen, gaarne ook onder uw leiding zullen atOciden met onze oeste krachten in hel belang van het ons allen dierbare Noord-Brabant. De Grilfier sprak ten sloue de hoop uil, dai op hei werk van den nieuwen gouverneur zou mogen rusien Gods tijksie zegen en dai nij lot zijn eigen genoegen en geluk en dat der zijnen, zou mogen aroeiden aan het welzijn der provincie. De neer Kersemaekers sprak namens den Prov. Waierstaatsdienst. Spr. schetste in groote lijnen het geen in aiie deelen der provincie op net gebied van Waterstaat en Wegen- oouw thans wordt ondernomen. Spr. gat de verzekering, dat zijn corps van ambtenaren met graagie zou voort- arbeiden onder de nieuwe leiding en de hoogste prestatie geven, waartoe net in staat is. Met den uitroep„Lang leve de Commissaris der Koningin", door de aanwezigen overgenomen, besloot K. Kersemakers zijn welkomsrede. Mr. Dr. van Rijckevorsel nam daar- na het woord, om zijn dank te betui gen voor de hem bereide hartelijke ontvangst. Hij verklaarde zijn zware ambt te hebben aanvaard, wetend, dai nij zou kunnen rekenen op den steun van dagelijkscne medewerkers, ge vormd in de school van zijn hoog- geaenten ambtsvoorganger Mr. Baron van Voorst tot Vooisi, op een tweetal ambtenaren-corpsen, die ln Nederland een grooten naam hebben. Ik weet, dat de zaken hier in orde zijn. Wanneer ook wij eenmaal onzen lakkei zullen overdragen aan die na ons komen, hoop ik, dat zal kunnen getuigd worden, aldus Spr., dat ons werk is geweest ten zege van Noord- Brabant. Dat geve God. Vervolgens werden alle ambtenaren aan den gouverneur voorgesteld en volgde een vriendelijk onderhoud, waarmede de plechtigheid eindigde. Nazend ie/. Toen zekere v. A. Woensdag onder Capelle een haas schoot moest hij aanzien hoe een ander er mee tusschen uittrok. 't Gebeurde zoo: nadat v. A. een haas geschoten had trok de hond er op uit om den buit te halen. Plots passeerde een wielrijder den jachthond, sloeg het dier gevoelig op zijn kop en trok er toen haastig met den haas tusschen uit. Natuurlijk was de „baas" kwaad dat de hond zich zonder meer den buit liet ontnemen. Wie de handige „hazendief" is, weet men nog niet DRUNEN. Op de door het Interna tionale Bakkers—Instituut te Brussel gehouden tentoonstelling, behaalde onze dorpsgenoot de heer H. van }elft, diploma gouden medaille voor melkbrood en diploma Eerekruls voor tarwe brood. Wij feliciteeren den heer van Delft met het behaalde succes, dat voor zeker den goeden naam van zijn be drijf nog hooger op zal voeren WASPIK. Om het concert te geven door de blinden van het St. Henricus- gesticht te Grave op Zondag 30 Sept. •s. naar wcnsch te doen slagen heeft zich een comiié gevormd beslaande uit de dames Mevr.Dekkers, Mevr. G. van Son. Mevr. Wijfels, Mejuffr. Anny van Son en de Heeren P N. Dekkers, Burgemeester, G. A. Wijffels, arts, W. de Glas en B. de Winter. Op Zondag 7 October a.s. wordt vereeniging „Kunst en Arbeid" uit 's Hertogenbosch met het tooneelspel „Offerande." RAAMSDONKSVEER. Voor de be noeming naar den Ham, heeft Ds Ewoldt bedankt. Zondagmorgen zal er in de Dorpsche Herv. kerk leesdienst zijn terwijl des avonds om halt zeven inde Veersche Kerk preekdienst zal wordei gehouden. MADE. Op Zondag 23 September hoopt Ds. Sieenhuizen v.m. om IC uur in de Herv. Kerk te Made een vacaturebeurt te vervuilen, en des nam. 2*l2 uur te Hooge Zwaluwe voorgaan. GEERTRU1DENBERG. Het Concert- Theatcr-Buieau John. Prent zal a.s. Woensdagmiddag om half vijl een voorstelling organiseeren voor de jeugd, dit uur is gekozen om reden dat dan alle scholen ten einde zijn en dus ieder hiervan kan profiteered Kortelings gaf b. g. Marionetten- Theater in 's Hertogenbosch in den Schouwburg Casino een dergelijke voorstelling en de Provinciale Noordbr. Hertogenb. Courant schreef daarover als volgt: Zoo heeft dan de heer John. Prent de geschiedenis van „Asschepoester" met behulp van Marionetten aan schouwelijk voorgesteld. Deze t wijze van explicatie en voorstelling overtreft o.i verre welke wijze van vertelkunst ook, juist omdat hel sprookje in al zijn onbevangenheid zich op zoo'n aanschouwelijke wijze aan der kinderen fantasie voltrekt en daardoor wint aan kleur en leven. De indrukken der kinderen zetten zich vaster en hun memorie wordt voor langen tijd ver levendigd. De jeugd, die gisteren middag op dusdanige wijze een ruim uurije aangenaam werd beziggehouden heeft iets moois mee naar huis ge nomen 1 bate van het Fanfarecorps „Excelsior". Hard gaat ie I, Zaltbommel 299Cos- De prijzen zijn als volgt uitgekomen mouolite, Breda 296: Eindhoven II op de hieronder vermelde nummers 350; 8e prijs no. 184; 9e prijs no. 61; mei 291; Onder ons II. Breda 290- 376; 19e prijs no. 40; 20e prijs no. 138; 21e prijs 428; 22e prijs 165; 23e prijs no. 111; 24e prijs no. 313; 25e prijs no. 170; 26e prijs no. 477; 27e prijs no. 287; 28e prijs no. 91; 29e prijs uo. 55; 30e prijs) no. 9. Verder waren nog ingekomen acht prijzen, zoodat daarvan acht extra prijzen zijn gemaakt; deze zijn op de volgende nummers gevallen No. 444 Courantenhanger. No. 293 Lepelrekje. No. 385 Fietspomp, k No. 301 Peperbus. No. 248 Koekjespot. No. 364 Suikerpot. No. 385 Fietspomp. No. 226 Eierendop. De prijzen kunnen op vertoon van het nummer afgehaald worden bij C. M. Donken te Drongeleu. N. v. H. NIEUWS UIT HEUSDEN. Woensdagmiddag 26 Sept. a.s. Aanvang half vijf. TOuNEEL OP TOüNEhL MARIONETTEN THEATER. Opgevoerd zal worden ASSCHEPOESYER. Poppen Tooneelspel in 3 bedrijven. Nimmer is iets dergelijks in Geertruidenberg verioond, iets appans, iets moois Schillende Décors, keurige aankleeding. Bespreek tijdig uw plaatsen vanaf heden aan 't b.g. Theater ook per Telefoon. Prijzen der plaatsen 20, 40f 60 cl. Kaarten bijnjds halen, dringend aanbevolen. De Directie. Op de najaarskeuring van spring- stieren, alhier gehouden den 20sten Sept. j.l. werden 27 stieren aangevoerd, waarvan werden goedgekeurd een roodbonte van A van den Brandt te Vlijmen en 13 zwartbonten n.I. een van G. S. Verhoeven te Dussen, een van Joh. Vos te Wijk, een van P. Bouman te Aalburg, een van P. Nieuwkoop te Heesbeen, een van Gebr. Oerlemans Van der Schans te Drongelen. een van G. J.W. Brander horst te Eethen, een van J. A. Klein te Elshout, een van Wed. Pulles te Elshout, een van Gebr Buys te Elshout een van M, de Wilt Jacz. Herpt en 3 van Chr A. van Herpt te Herpt. A.s. Zaterdagavond half acht geeft de Fanfare der H. Familie een Volksconcert op de Vischmarkt. Donderdagmorgen om acht uur vertrokken van hier per extra boot de pelgrims naar Bokhoven. Hun aan tal schijnt in de laatste jaren toe te nemen. Na een voorspoedige en prachtige reis keerden ze hier circa 5 uur n.m. weer terug. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. het concours geopend te geven door Het bestuur bestaat uit de heeren: de Tooneelvereeniging „Entre-Nous" A. D. van der Schans te Andel, voor-1 alhier. Op dien dag treedt op de MADE. Onze dorpsgenoot de ZeeiEeiw. Paier de Jong is voor nemens zich binnen eenige dagen wederom naar de Missie in China ie begeven, en heeii Zondag 16 dezer zijn afscheidsgroet vanaf den kansel in de R.K. kerk alhier gesproken. Op Zondag 23 Sept. hoopt ds. Steenhuizen in de Herv. Kerk te Hooge Zwaluwe een predikbeurt te vervullen n m. 2!/2 uur. Zondag 23 Sept. zal ds. Prins van Wijngaarden in de Herv. Kerk ie Drimmelen voorgaan v.m om iOuur. Gistermiddag om 4 uur geraakte de voerman van Beek uit Zundert met zijn auto beladen met geiten en kalveren in een sloot aan den Sta tionsweg alhier. De tracior zakte steeds dieper in den sloot en het kostte heel wat moeiteen vele handen waren noodig om het gevaarte op den weg te brengen wat tegen 7 uur gelukte, met behulp van een takel— drieschijf welwillend afgestaan door de directie der boterfabrlek. Persoon- lijke ongelukken kwamen niet voor, en de materieele schade bleek ook gering te zijn. Het verkeer op den weg was eenigen tijd gestremd. Schipper G. Verhagen kreeg bij het aanzetten van den motor een slag van het vliegwiel op zijn rechterarm en moest zich onder geneeskundige be handeling stellen GEN DEREN. Naar wij vernemen hoopt de heer Bronkhorst, Directeur der Chr. Lagere Landbouwschool te Andel, op Vrijdag 28 dezer in de zaal van den heer Kramer alhier een lezing te houden met het doel om te komen tot oprichting eener geitenfok- vereeniging. Wij hopen dat alle geitenhouders uit de gemeente Eethen aanwezig zullen zijn, De heer Bronkhorst heeft in den Bommelerwaard met deze organisatie zéér veel succes gehad en menige arbeider en kleine boer ont vangt daar thans dagelijks de vruchten van dit werk. Waar in onze gemeente nog zoo weinig tot verbetering van het geiten ras is gedaan mag dit pogen wel op prijs worden gesteld. Slechts door de handen in een te slaan is ook op dit gebied iets te bereiken. DRONGELEN. Zaterdag 15 Sept. had alhier de verloting plaats ten Kaatsheuvel, 20 Sept. 1928: 7Ach ting 1929. Van lichting 1929 is het Lotingnum mer 45 het eerste dat vrij is. Zooals we reeds met een enkel woord vermeldden, komt Zaterdag en Zondag a.s. in de Bioscoopzaal Jan van Dun, de wereldberoemde, groote religieuze kunstfilm „De Anarchist" of „Het Kruis overwint". Een film van strijd tegen het ongeloof en de Kerk. De mooiste film. die ooit vertoond is. Hij overtreft de Credo, Ben Hur en alle andere ooit in dit genre uitgebracht. Deze film speelt zich af op de origi- neele plaatsen, waarover in liet H. Evangelie gesproken wordt en werd vertoond voor Zijne Em. Kardinaal Dubois, Aartsbisschop van Parijs en voor verschillende bisschoppen van Frankrijk en België. De heer H. van Engelen uit Waalwijk zal voor expli catie zorgen. Sluiting. Om 12 uur Donderdagnacht sloot de heer Jos. Roestenberg, voorzitter van den T.K.B., met een dankwoord het concours, hulde brengend aan allen die tot het welslagen hebben medegewerkt en de hoop uitsprekend, dat het con cours moge bijdragen tot bevordering der kegelsport. De Voorzitter van Amoenitas, dhr. Jan de Bondt, dankte voor de woor den van den Voorzitter van den T.K.B. met de mededeeling, dat dit nationaal concours, zoowel finantieel, als ter be vordering van den vriendschapsband, geslaagd mag lieeten, de hoop uitspre kend, dat zoowel de T.K.B. als Amoe nitas en de deelnemende clubs in nog vele concoursen elkaar zullen mogen ontmoeten. Hij brengt speciaal dank aan den heer Tuerlings, als vertegenwoordiger der pers, voor de activiteit in dit con cours betoond. Van verschillende zijden mocht de V oorzitter van Amoenitas de meest ondubbelzinnige blijken van sympa thie en dank ontvangen voor de goede organisatie en prima regeling. Evndstand Nationaal Kegelconcours van den Tilburgschen Kegelbond op de banen van Amoenitas te Kaatsheuvel. Korps wedstrijd. Vereen. Tilburg 340; K.I.K. Tilburg 320; Alles voor Breda 316; Acht voor den Koning I, Zaltbommel 314; Acht om den Lange T, 's Bosch 313; Jas uit Breda 310; Wilhelmina, Geldrop 309; Gezellig bijeen, Breda 304; 't Valt wel, maar niet meer, Eindhoven 304; On der ons II, Tilburg 303; Herinnering I, Tilburg 302; Eindhoven I, Eind hoven 301; Onder ons I, Breda 301; Geen moed verloren II, Helmond 300; ven 595 met 97 treffers; Acht voor den Lange, 's Bosch 595 met 93 tref fers. V'ij venprijs Th. Jansen, Vught, 7x5. Negenprijs. Vereeniging Tilburg met 14 x 9. Personeel enkele kaart. Van Drunen, Geldrop 42; Kwaks, Breda 41 3x9; P. d. Ven, 's Bosch 41 8-2x9; Smulders, Geldrop 39 8-9; Rikkers, Helmond 39 3 9; W. Pessers, Tilburg 38. Personeel serie. P. v. d. Yen, Breda 107; de Rooy, Helmond 105; Kwaks, Breda 104; Jubileumbaan. Stiphout, Tilburg 81; L. Sanders, Helmond 78; v. d. Eerden, Geldrop 76. Hamburgertelling. J. Langermans, Waalwijk 2x120; J. Kommeren, Kaatsheuvel 120-114; F. Torians, Loon-op-Zand 120-87; P. Kern- meren, Kaatsheuvel 116; Stiphout, Tilburg 114-110-108; Menheere, Tilburg 114-110; Jos. de Beer, Tilburg 114-106; J. Frederiks, Kaatsheuvel 114. Vrije baan Dames. Mevr. E. Jonkhans, Eindhoven 40; Mevr. v. Dinther, Breda 2x38; Mevr. Brands, Helmond 38-37; Mej. A. Görl, Kaatsheuvel 3S-35Mevr. A. Jonkhans, Eindhoven 36-35; Mevr. Stiphout, Til burg 36-32Mej. R. Lenzholz 35. Vrije baan Heeren. S. Menheere, Tilburg 8x45; J. Kenr meren, Kaatsheuvel 6x45; Smolders, Geldrop 2x45, 44, 3x43; Govers, Geldrop 2x45, 44; M. v. Loosdrecht 2x45; J. Langermans, Waalwijk 45, 3x44, 3x43! Sigmans, Tilburg 45, 3x44; Thijs, Tilburg 45, 44, 42; C. Spaan, Maastricht 45, 44; Tb. v. d. Hoven, Kaatsheuvel 45, 43v. Boescho- ten, Breda 45, 36; F. Smits, Breda 2x44; C. v. d. Assem, Tilburg 44, 32; J. Frederiks, Kaatsheuvel 3x43; J. v. Loosdrecht, Loon-op-Zand 2x43. 3 x 42Jansen. Eindhoven 2 x 43, 40 H. Droge, Tilburg 43, 42; van Alphen, Breda 43, 41, 40, 37F. van der Steen, Helmond 43, 41, 40. SPORT. QUICK. Morgen speelt Quick den tweeden thuis wedstrijd voor de competitie. Wederom is de tegenstander een zeer zware partij. Immers Helmond, welke het vorige seizoen op schitterende wijze beslag wist te leggen op den tampioenstitel, komt morgen te gast. Uok dit seizoen hebben de geelzwarte Helmonders wederom een zeer sterke ploeg en zullen zij er wel wederom alles opzetten om kampioen te wor den. Nochthans zullen de Quickers nogmaals met man en macht piobee- ren om een eervol resultaat te bewer ken. Er zijn thans bij de blauw-witten weer enkele nieuwe krachten opgesteld, zoodat het elftal nu beslist sterker zal zijn dan in de vorige wedstrijden. Onnoodig te zeggen dat het hard om hard zal gaan, daar de Waalwijkers nog steeds op de eerste punten wach ten. Wij verwachten wederom een flinke belangstelling, daar alle voetbal- iiethebbers de Helmondenaren nog wel eens graag in actie zullen willen zien, terwijl we verwachten dat de Quickers er alles zullen opzetten om zich nu eens van een betere zijde te toonen. Men gelieve er goede nota van te nemen dat deze wedstrijd, welke wordt geleid door den heer Horsten uit Tilburg, om twee uur aanvangt. R.W.B. Het begin van de competitie. Onze nationaal gestreepten treffen het niet, dat reeds de le wedstrijd tegen ZaltBommel (nog wel een uit—wedstrijd) gespeeld moet worden We hadden gehoopt dat nu toch tegenslag eindelijk eens achterwege zou blijven, doch reeds de eerste wedstrijd moet met drie invallers gespeeld worden. Wel zijn de reserves heel goed, doch het is in ieder geval een geduchte verzwakking; midhalf linkshalf en rechtsbuiten zijn verhin derd door blessuren en door familie omstandigheden. We zijn er echter van overtuigd dat alle spelers zich tot het einde geheel zullen geven, daarbij zullen de supporters de spelers komen aanmoedigen, zoodat Zalt Bommel toch niet zoo gemakkelijk zal winnen. RWB'ers hou je taai Vertrek per bus ten half twaalf. De supporters welke per fiets gaan, vertrekken eveneens om half twaalf. H.E.C. Het eerste elftal heeft morgen geen wedstrijd. Het tweede elftal speelt om 2 uur thuis een vriendschappelljken wedstrijd tegen PSV alhier. JULIANA. Zoudag a.s. neemt ook 'voor Juliaua de competitie een aanvang en komt Sportver. 1907, hier beter bekend als Quick uit 's Bosch bij Juliana op be zoek. Deze vereeniging beschikte vorig 1(1,» ni-iie nn A9 11.» n»n» OOO i.j. T Bioscoop.

Echo van het Zuiden | 1928 | | pagina 10