wstiHend .enu gezocht. Het zal ongetwijfeld aan be langstelling niet ontbreken. VLIJMEN Zondagavond ongeveer half zes ontstond alhier brand in de boerderij van den heer J. Beekmans, welke geheel uitbrandde. Door het overslaan van vonken geraakte ook het tegenover gelegen perceel een -winkel bewoond door den heer A. Meesters in brand en', ook hier kon niets gered worden. Door krachtig optreden der brand weer wist men enkele aangrenzende panden, welke eveneens gevaar liepen, te behouden. SPRANG-CAPELLE. (V.m. Sprang). Toen de autobus van de Z S.M. j.l. Zondagavond onze gemeente passeer de brak ter hoogte van het Westeinde een as, waardoor de inzittenden ge noodzaakt waren één uur te wach ten tot een telefonisch aangevraagde bus kwam, waarmede zij hun weg in de richting Waalwijk konden vervolgen. J.l. Maandag werd in het gebouw van de Chr. Volksbond alhier een Damclub opgericht. Een 12-tal perso nen traden als lid toe. De bedoeling is nu voortaan voor de damwedstrijden aardige prijzen beschikbaar te stellen. Vergadering der A.R. Kiesver- eeniging „Sprang" op a s. Vrijdag des avonds 8 uur in de zaal van den Chr. Volksbond. Agenda Opening. Notulen. Behandeling ingekomen stukken. Bespreking agenda Kieskringver gadering. Benoeming afgevaardigde Kieskring- vergadering. Bespreking wintercampagne in ver- band met de a s. Verkiezingen. Varia en Sluiting. CAPELLE. Bij de 1.1. Zaterdag ge houden schietwedstrijden vanwege den Vrijw. Landstorm achter het raadhuis te Vrijh.Capelle werden door de navolgende personen de prijzen be haaldP. v. d. Schans le prijs met 38 punten, H. Zwart 2e pr. met 32 p., G. Both 3e pr. met 32 p C. de Rooij 4e pr. met 24 p., T. v. Dongen 5e pr. met 22 p. en Jac. Vos 6i pr. met 18 p. Een en ander stond onder leiding van den plaatselijken comman dant P. v. d. Schans. O.ize vroegere dorpsgenoot de heer A. Huijsman. thans hoofdcommies ter secretarie te Leiden, is aldaar be vorderd tot referendaris ter gemeente secretarie. De heer J. Lekkerkerker, cand. tot den H. D. te Montfoort, heeft voor het beroep naar de Ned. Herv. Gem. te Loonschendijk bedankt. WASPIK. Zondagavond werd in de harmoniezaal van den heer H. van lersel het concours geopend te geven door de Tooneelvereeniging „Entre Nous" bij gelegenheid van haar 20- jarig bestaan. De Voorzitter van „Entre Nous" de heer G Kamp, opende het concours met een woord van welkom tot de talrijke aanwezigen en gaf vervolgens een verslag van de voornaamste ge beurtenissen, welke in de afgeloopen twintig jaren hadden plaats gehad. Uit het feit dat vereenigingen van naam aan het concours deelnemen, trekt spreker de conclusie, dat het concours naar wensch zal slagen. De heer B. van Schijndel, Voorzit ter der harmonie „Volksvlijt en Volks vermaak" wenschte namens de har monie de vereeniglng „Entre Nous" geluk met haar jubileum en bood daarna een prachtige bloemenmand als bewijs van erkentelijkheid aan. Daarna trad op de R.K Tooneel vereeniging „Kunst en Arbeid" uit 's Hertogenbosch met het Tooneelspel in vier bedrijven „Offerande" van J. Grosveld. Het stuk werd tot in de kleinste bijzonderheden goed gespeeld. De uitslag zal eerst bij de sluiting van het concours op 26 December a s. worden bekend gemaakt. Door het Instituut van den Vrij- willigen Landstorm zullen in deze gemeente voor de lichting van het volgende jaar vooroefeningen worden gegeven. De lessen worden gehouden in de voormalige openbare lagere school, daartoe door het gemeente bestuur beschikbaar gesteld, en wel op Woensdag en Zaterdag. MADE. Toen de heer K. uitzeven bergschenhoek van hier naar huis terugkeerde, werd hij door twee tot nog toe onbekend gebleven personen in de Branderstraat aangevallen en met een stuk hout bewusteloos ge slagen. De politie stelt eenonderzoekin. De dochter van den kastelein B. wilde bij een dronken persoon een open mes uit zijn handen halen, waar mede zij zich aan vier vingers der rechterhand deerlijk verwondde Maandagavond ruim 7 uur wilde de 72—jarige P, v. L denonbewaak ten overweg aan de Zeggeweg alhier oversteken juist toen de goederentrein no. 4117 richting Lage Zwaluwe— 's Bosch passeerden. Het flluiten en remmen werd door den ouden man niet gemerkt. Hij liep tegen den trein op, die door den machinist spoedig tot stilstaan was gebracht Door het treinpersoneel werd v. d. L die aan de hiup gewond was, bewusteloos binnengedragen bij den landbouwer C. V. Geneeskundige hulp werd direct ingeroepen. Als een bijzonderheid maken wij melding van het feit, dat in de i tuin bij den heer C de Been, Mr. Zadel maker aihier, een koolraap is gegroeid van het kolosale gewicht van 7.4 K.G. !n de vergadering der R.K. Tuin- bouwvtretniging afd. Made d.d. 6 Oct. werd lot lid der financieele commissie benoemd de heer M. v. d. Zande. Een regeling werd getroffen inzake de a s. besproeing van zwarte bessen enz. Verder werd door den voorzitter een bespreking ingeleid betreffende de noodzakelijkheid van ziekte—vrij pootgoed van frambozen, te verstrek ken door het hoofdbestuur, terwijl een uiteenzetting werd gedaan van den stand der werkzaamheden tot het ver krijgen van een eigen instituut tot bestrijding der gevreesde ziekten bij frambozen, zwarte bessen, enz. Tot slot werd door den agent der Verzendvereeniging een voorloopig verslag uitgebracht over het resultaat der afgeloopen campagne, waaruit bleek dat in totaal 159.669 K.G. aan producten werd aangevoerd. De pro visoire winst bedroeg f396.67 bijeen inhouding van 1 cent per K.G. over het aangevoerde gewicht. De aanschaf fing van nieuwe materialen is geheel van de winst afgeschreven ST. JOACHIMSMOER. J 1. Zondag waren de parochianen van den kansel opgeroepen ter vergadering in café Maas ten circa 12 uur. Den ZeerGel. heer Dr. Smals uit Loonopzand toonde duidelijk het nut aan van het Wit Gele Kruis en noodige de aanwezigen tot toetreding uit. Een 25-tal gezinnen gaven zich als lid op. In de komende wintermaanden zal ook voor de boerendochters uit de Moer gelegejiheid zijn een cursus te volgen in allerlei practische weten schap voor het landbouwersgezin, als godsdienstleer, koken, naaien, verstel len en knippen van ondergoed, melk- behandeling, veevoederleer, enz. enz. 't Is te hopen, dat velen dit onderwijs, dat uitgaat van 't Hoofdbestuur van den N.C.B., zullen volgen Ze zullen er nimmer spijt van hebben. Ingezonden Mededeelingen. en zenKend NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 9 Oct. 1928. Het bestuur der dameszangvereen. Sursum Corda" ontving bericht van Mevr. van Eggelen, dat zij gaarne als beschermvrouw van het gezelschap zal optreden. De heer Verschoor alhier is be noemd tot leeraar in het scheeps- teekenen aan de avondteekenschool alhier. Zaterdagavond gaf de Heusden- sche Fanfare op de Vischmarkt haar laatste concert voor dit seizoen. Dank zij het milde weer was er een groot belangstellend publiek, dat zich ver lustigde in de uitvoering van een aantal prachtige nummers, die op keurige wijze werden vertolkt. De R.K, Bibliotheek is wederom geopend en naast de gewone boeken is voortaan ook ontwikkelingslectuur te bekomen. Zondag en Maandag genoot de gemeente hoog bezoek, nl. door de komst van Z. Z. Terzian, patriach van Syrië te Beyrouth. Z.Z. droeg de H. Mis op volgens den Armeenschen ritus, wat voor de meesten hier een novum was. Het doel van zijn vertoeven alhier was een collecte voor de R.K. kerk in zijn patriarchaat. In de alg. vergadering van het Nut werd gisteravond tot penning meester gekozen de heer W. Opstelten inplaats van den aftredenden functio naris den heer A. de Haan, die niet herkiesbaar was. NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 10 Oct. '28. Ongeval. Door liet vastraken der remmen kwam de auto van den heer O. v. d. V. Maandagavond nabij Tilburg tegen een telefoonpaal terecht. De auto werd zwaar beschadigd. De inzittenden kwa men met den schrik vrij. Radio-avond. Zooals bij allen reeds bekend is, zal de Kaatsheuvel Radio-avond 20 Octo ber 1928 worden uitgezonden. Dat het programma de noodige variatie biedt, zal iedereen bij het doorlezen moeten toegeven. Waar Huizen op een speciale Ka alxh euvel-avond- gesteld was, meen de de commissie het programma zoo variabel mogelijk te moeten maken, waarin zij op zeer gelukkige wijze ge slaagd is. 1. Groet uit Kaatsheuvel. Marsch. P. li. Bisselink. 2. Episode de Combat. Fantasie descriptive. L. Perineau. 3. A. nous deux. Polka pour 2 pis- Ions. A. Leval. (Door de heeren .1. van der Heijden en .Tos. de Brouwer). De nummers 1, 2 en 3 door de Kon. Erk. Harmonie „Apollo". Directeur P. B. Bisselink. 4. Kaatsheuvel en zijn industrie". Spreker: de Edelachtbare Heer J. L. v. Besouw, Burgemeester. 5. Fantasie über das Trinklied „Tm tiefen Keller" van Fr. Kroepscli. Tuba solo door den heer A. van Wezenbeek. (Harmonie Apollo). (i. Letzter Frühling. Edvard Grieg. (Baryton solo door den heer G. Woo ning). 7. Ooncertstiick über das Lied „(luie Nacht, du mein herziges Kind" van Fr. Abt. Arr. W. Popp. Solo voor groote fluit door dén heer II. Vrintcn 'Harmonie Apollo). 8. De Liefste- Plek, 4-slemmig Man nenkoor. Joh. H. Loser. 9. Muttersegen, 4-stemmig Mannen- kooi-. A. Opladen. De nummers 8 en 9 door de Lieder tafel „Bel Canto". Directeur de heer Jan Tuerlings. 10. Declamatie door den heer Nico de Graaf, 'student van het St. Anto- nius Missiehuis der Eerw. Paters der H. Familie te Kaatsheuvel. a. Een aorig misverstand, van, B. v. Meurs. h. De verjongingskuur, van Sta ring. 11. Faith full and Bold. March. A. Rush. 12. La Muette dc Portici, Ouverture. D. Auber. 13. Diavolino Air varió pons Es-ela- rinet, E. Mil Hot, door den heer A. Zwaan s. De nummers 11, 12 en 13 door bet Kon. Muziekgezelschap „Euphonia". Directeur de heer A. St ravers. 14. Speech door den ZeerEerw. Pa ter P. Glaudemans M.T.F. uit het St. Anfonius Missiehuis, Kaatsheuvel. On derwerp: Kan er uit Nazareth iets goeds komen. Beschouwing over den Benjamin der Congregaties. Stichter Pater Bert hier. 15. Moederke Alleene. Bel Canto quartet. Jos. van Amelsfoort. 10. a. „Hollands Kracht", J. P. .1. Wierts. b. Een liedje, B. Sweers, door den heer G. Wooning, Barvton. c. Het sehipperinneke, d. M;ien Truuke. heide van B. Sweers, door den heer W. Berzovcld. 17. Caprice sur une thême Allemand, L. Becker. 18. Jubileum Marsch. A. Stravers. De nummers 17 en 18 door het Kon. Muziekgezelschap „Euphonia". 19. Gebed voor onze Koningin. J. P. J. Wierts. Vierstemmig Mannenkoor met Ba rytonsolo van dhr. G. Wooning, door de Liedertafel „Bel Canto". SPORT. VOETBAL. J IJLT ANA. De Zondag j.l. gespeelde competitie wedstrijd Juliana-R.W.B. eindigde in een 31 overwinning voor Juliana. Direct na den aftrap wordt door beide* partijen flink aangepakt en om beurten komen de doelen in gevaar, waar de verdedigingen in goeden vorm blijken te. zijn. Als bij een Juliana-aan- val de rechtsbinnen voor doel komt, weet de B.W.B.-keeper een zekér schij nend doelpunt nog te redden, met blanken stand komt rust. Va rust begint de Juliana-voorhoede er beter in te komen en na. 10 minuten heeft de linksbinnen succes, terwijl even later dezelfde speler den stand op 20 brengt. Bij (mui volgenden aanval brengt de rechtsbinnen den stand op 3—0. Hard wordt door beide partijen nog gewerkt. In de laatste minuut weet R.W.B. een tegenpunt te maken. Met 31 komt het einde. Juliana speel de een goeden wedstrijd en bleek de wijziging in het elftal een verbetering te zijn. Juliana 2 speelde een slechten wed strijd en verloor van R.W.B. 2 met 5—0. Juliana 3 wist een 51 overwinning te behalen óp H.E.C. 3. R.W.B. Het 1ste elftal heeft het tegen v.m. Baardwijk niet kunnen bolwerken en heeft met 3—1 verloren wat ook wel eenigszlns toegeschreven kan worden aan het te enthousiaste spel van v.m. Baardwijk, waardoor onze rechts achter en links-half niets hebben kun nen p.esteeren, bovendien was de leiding veel te slap. RWB2 opende haar seizoen met een klinkende overwinning op v.m. Baardwijk 2. Na een goed gespeelden wedstrijd wonnen onze reserve's met 5-^0, terwijl niet minder dan 4 doel punten ongeldig werden verklaart. W.S.C. WSC kan met voldoening terugzien op den oefeningswedstrijd van j.l. Zon dag tegen Good—Luck. WSC speelde in de samenstelling, zooals Zaterdag door ons werd opgegeven en is de nieuwe combinatie ons zeer meege vallen. Vooral in de voorhoede liep het vlot en werd er goed aangegeven en langs den grond geplaatst. Half- linie en verdediging sloot zich hierbij goed aan. Doorgaans was WSC steeds vlugger dan de tegenpartij. Reeds bij de rust had WSC een 3 1 voor sprong, terwijl het einde een 5—2 stand aangaf. Met de momenteele op stelling kan WSC eenigszins geruster de komende wedstrijden tegemoet zien. Als de NVB nu maar niet talmt met het verleenen der dispensatie's, zoo kan wellicht reeds a s. Zondag met dit elftal gespeeld worden tegen Sportvereniging „Quick" in den Bosch. WSC II zette de competitie met eene 5 1 o/erwinning op Heusden goed in, alhoewel er door de reser- aes toch beter gespeeld ran worden. HEUSDEN Juliana I, die Zondag naar Waalwijk toog, om zich voor de competitie te meten met WSC II, keerde weer met een 5 1 nederlaag. HET ZUIDELIJK ELFTAL Na de keurwedstrijden in Rotterdam is het Zuidelijk Elftal voor den wed strijd tegen Luxemburg volgens de „Tel." als volgt samengesteld: v. d. Aa (Willem 11) doel, van Run (PSV) en Felix (MVV) achter, van Pelt (NAC), Massy (Roermond) en Schreurs (Roermond) midden, Lom men (Roermond), Kools (NAC), Geh- ring (Longa), van Loon (Willem II) en Visser (PSV) voor. KORFBAL. KorJbalver „AL E. O." Sprang Zaterdag 6 October speelde onze Korfbalvereeniging „N E O." den aan- gekondigden wedstrijd legen de ver eeniglng „A K. C." uit Almkerk „N E. O." verschijnt volledig, terwijl „A. K C" slechts drie dames beschik baar heeft, doch dit wordt onderling geregeld. De uitworp is voor „N E.O die wederom met een gewijzigde op stelling speelt, en direct wordt de korf van „A.K.C." belegerd, doch als na een tijdje „A. K. C." meer inge speeld is. geven zij goed partij en wordt het een gelijk opgaanden strijd. Bij wijlen is „N E O" wel meer In offensief en wordt er goed gecombi neerd doch doordat de aanvallen niet precies goed worden afgewerkt en stug verdedigen van „A K C" blijven tot rust doelpunten uit en wordt met met blanken stand gedraaid. Dit is „N E O" toch wel te kras en thans gaan zij er alles^opzetten. Telkens bereiken zij pittig samen spelend den „A K C" korf en doel punten kunnen dan ook niet uitblijven. Reeds enkele minuten na rust neemt „N E O" uit een goed opgezetten aanval de leiding (1 0.) Een schit terend doelpunt! Het samenspel bij „N E O" blijft goed en als reeds meerdere schoten over zijn gegaan, wordt bij een volgenden aanval de bal ineens ingezet (2—0.) Na de vakver wisseling wordt de stand weldra tot 4-0 opgevoerd en als wederom is gewisseld, maakt één der „N E O"- spelers met een goed schot 5—0, waarmee het pleit is beslecht. „N E O" vindt het nu welletjes en „A K C" maakt van de gelegenheid gebruik door met een mooi schot de eer te redden 5 1 Met dezen stand eindigt deze in goeden verstand- tnuding gespeelde wedstrijd. De scheidsrechter leidde tot ieders genoegen. DIT I VEN SPORT. CAPELLE. J.l. Zondag hield de postd ui ven ver een iging „De Luchtvaartgevestigd bij mej. de Wed. A. van der Haart, al hier. in combinatie niet de postduiven- vereen iging, gevestigd bij den heer van Heexwijk te Kaatsheuvel, een wed vlucht vanuit Vlissingen, met den vol genden uitslag: A. v. Moergestel 1 II. v. Kampen 2, 3; H. Nieuwenhuizen 4; A. Versteeg 5, 10; C. de Roo.v 6; H. Vos 7, 9; M. Afosch 11, Chr. v. Heexwijk 12, 13; L. Heurter 14, 15; P, v. <j. Velden 16; P. Snaphaan 17; H. Netten 18, 19, 20; Arn. Zwart 21; .1. Pijnenburg 22; II. Dekkers 23; G. Stam 24; le overdnif G. Stam. melkkoeien 215430, kalfkoeien 210420, stieren 130480, pinken 100175, graskalveren 50100, vaarzen 180—230, paarden ƒ200— 315, slaclitpaarden 100185, hitten ƒ125—200, veulens 80—120, biggen ƒ1216, biggen per week 1.702,20,. overloopers 18—36, fok nuchtere kal veren 18-30, slacht nuchtere kalve ren 1017: AGENDA'!, WAALWIJK, Woensdag 8 uur. Propagandaver- gadering in den R K. Gildenbond. Woensdag 8 uur. Lezing Singer Mij. vanwege „Vedehova", Hotel Verwiel Woensdag 8'/a uur sollstenrepetitie Tavenu. Donderdag 8 10 uur. Gymnastiek voor de leden B G.V. Donderdag87a uur. Repetitie W.G V Gymnastieklokaal. Donderdag 8 uur precies koor- repetitie Tavenu. Zaterdag 37a uur. Verplichte oefe ning voor de leden der korfbalclub W.E.K. Zaterdagavond repetitie voor de le en 2e tenoren LiedertafeP„Oefening en Vermaak" bij J. Sars. Zondag 12 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak", Hotel Verwiel MARKTBERICHTEN. VEE EN] PAARDEN. ROTTERDAM, 9 Oct.. Ter veemarkt waren heden aangevoerd237 paarden, 29 veulens, 1512 magere runderen, 820 vette runderen, 196 vette kalveren, 459 nuchtere kalveren, 970 graskalveren, 338 schapen of lammeren, 110 biggen 10 bokken of geiten, 27 overloopers. Prijzen per pondkoeien 28—33 c. 4244 e., 4850 c.ossen 371 c„ 41 43 e.; 4648 c.stieren 35 c., 39 c. 41—43 c.; kalveren 55—60 e., 671—72 c., 771—824 cent. Prijzen per stuk van mager vee LAATSTE BERICHTEN. Muziekschool. Zooals wij 1.1. Zaterdag nog hebben bekend gemaakt, kon de opening van den cursus 1928/29 der Waalwljksche Muziekschool 1.1. Maandag ntet door gaan. De oorzaak hiervan was dat de leeraar, de heer Frans van Amelsfoort te 's Bosch, door onvoorziene om standigheden, plotseling verhinderd was de lessen te blijven geven op den dag en 't uur als door het Bestuur noodzakelijk werdt geacht. Het bestuur is er nu in geslaagd een uitstekend plaatsvervanger te vinden in onzen bekenden musicus den heer Jan Verhoeven. De lessen beginnen nu a s. Maandag 15 dezer, des avonds 7 uur ln ons nummer van a.s. Zaterdag vindt men nadere mededeelingen GEMEENTERAAD. ELSHOUT. Ernstige critiek op het beleid van den voorm. Directeur van het G. E. B. -De-44Had--dee-gei«eenle Elshout cm. vergaderde Maandagavond half acht ten Gemeentehuize, onder voorzitter schap van den Edelachtb. heer Fr. v. Liempt. Aanwezig alle leden. Aan de orde: Ingekomen stukken: Verzoek om subsidie van: a. R.K. Militairen Vereeniging, en b. Ned. Ver. voor Volkszang. Op beide adressen wordt conform voorstel B. en W. afwijzend beschikt. Een verzoek van H. Brok en H. Knip- pels, om 't percel op 't Soef te mogen ilijven huren, wordt aangehouden tot punt 4 der agenda. De Voorzitter deelt mede, dat Ged. Staten om bericht en raad vragen in zake een verzoekschrift van J. J. Gijs- sels, om een wachtgeldregeling. Aan Gijssels is, hij de overdracht van het G.E.B. aan de P.N.E.M. ontslag verleend als Directeur. Betrokkene heeft zich tot H.M. de Koningin gericht, om een wachtgeld regeling te willen bevorderen. B. en W. onthouden zich van advies, omdat aan den Raad de bevoegdheid is een beslissing te nemen. Sprengers. Ik heb de zaken van Gijs sels eens goed nagegaan, 't Is jammer, dat hij in 't adres niet vermeldde, dat men hem na 2 maanden vanwege de veiling als onbruikbaar naar huis heeft gezonden. Iemand, die zoo ons G.E.R. heeft beheerd, komt niet in aan merking voor een wachtgeldregeling. Voorzitter. Als de Raad geen rege ling treft, dan doet de Kroon 't mis schien. (lijssels haalt aan, dat hij door dit ontslag in z'n financieën gevoelig is getroffen. Sprengers. Ik hel) gehoord, dat Ged. Staten vroeger al eens in een brief ge adviseerd hebben om Gijssels te ont slaan. Hebt U die brief nog? Voorzitter. Dat zit toch anders. Die kwestie kwam ter sprake hij de sala risverlaging. Wij hebben toen gezegd, dat (lijssels technisch eiï administratief onbekwaam is. (led. Staten hebben toen met een vraagteeken gezegd: als jullie Direc teur niet voldoende onderlegd is, voel je er dan iets voor om het G.E.R. aan de P.N.E.M. over te dragen? Sprengers. Zijn hij de aanstelling dan geen bijzondere voorwaarden gemaakt? Voorzitter. Neen. 't Voorstel van v. Herpt om hem voor één jaar te benoe men is toen verworpen. Toen is Klein gekomen met een voorstel, dat Gijssels zou worden ontslagen als het Rijk het G.E.B. over nam. Maar nu heeft de P. N.E.M. ons bedrijf overgenomen. In zooverre gaat Gijssels dus nog vrij uit. v. Herpt. Maar is er van wachtgeld gesproken? Voorzitter. Nooit. Sprengers. De notulen zijn toch na tc gaan. Maar ik begrijp niet dat men iemand heeft kunnen benoemen, die absoluut onbekwaam is. Ik hel) ge hoord, dat men hein indertijd benoemd heeft om hem maar uit den Raad kwijt te raken. Voorzitter. Laat dat geweest zijn. Ik meen uit 't gesprokene te mogen aflei den, dat de Raad legen een wachtgeld regeling is. Weth. Klein is voor een wachtgeld regeling. Men heeft Gijssels de betrek king ontnomen en bovendien heeft hij gedurende 7 jaar 30 pensioengeld per jaar opgebracht. Dit zou nu ook verlo- ren zijn. I)c Voorzitter beaamt dit. Bij minder dan 10 dienstjaren kan Gijssels niet voor pensioen in aanmerking komen. Weth. Klem. We zijn zedelijk ver- plicht om een wachtgeldregeling te treffen. v. Herpt. Zedelijk verplicht, voor zoo'n beheer? Weth. Klein erkent dat alles niet „comform" was hij Gijssels. Sprengers. Als ik geweten had, hoe t het beheer was, dan had ik tegen ge- jstemd om aan Gijssels eervol ontslag I le .verleenen.

Echo van het Zuiden | 1928 | | pagina 7