VAN GEMASKERDE FILMSTERREN begint spoedig in de WITTE BIOSCOOP - WAALWIJK. f3000 aan prijzen. Hoofdprijs f 1000- 450ste Staatsloterij. kent alles, en zwijgt. Deze dienst ziet, dat de regeering in groote opwinding is, hij ziet, dat de openbare ineening verrast is en zwijgt. Er wordt een gerechtelijk onderzoek gelast; de militaire veiligheidsdienst zwijgt. Frank Heine wordt gearresteerd, de veiligheidsdienst zwijgt. Het land ver keert in angst, doch waarom zwijgt nog steeds de veiligheidsdienst? Wat hoopt hij met dit zwijgen te bereiken Wat wordt gevreesd? Bestraft eerst de Belgische Spionnen zegt Mathieu. Minister Jaspar verklaarde dat uit het onderzoek wordt geconstateerd, dat Frank-Heine de valsche docu- me nten heeft vervaardigd, met mede werking van ondergeschikte ambte naren van den generalen staf, doch buiten medeweten van dien staf Uit de ordonnantie blijkt, dat de valsche documenten niet geamendeerd of ver beterd waren door autoriteiten. De magistraat concludeert, dat Frank Heine en de ambtenaren de bedoeling hebben gehad vreemde agenten te ontmaskeren. Frank-Heine, zoo wordt door twee hooggeplaatste juristen geconcludeerd, heeft niet de bedoeling gehad het land te schaden, weshalve hij niet kon worden ver» volgd. De Minister wijst voorts op de goede trouw der regeering en erkent dat de veiligheidsdienst een fout heeft begaan. Hij is ten slotte van oordeel dat de regeering de waardigheid en de nationale souvereiniteit in al deze zaken heeft hooggehouden. Van der Velde verklaarde zich op vele punten accoord met de verklaring van Jaspar. Op de vraag hoeveel Frank Heine in deze zaak ontving bleef de regeering het antwoord schuldig. De frontist Vos verdedigde Hermans en sprak over de valsche documenten van Brussel en niet van Utrecht. Een tweede motie is ingediend door den katholiek Vandevyvere en den liberaal Neujrau. waarin een voudig de verklaring der regeering wordt goedgekeurd. Morgen zal de stemming over deze moties plaats hebben. BINNENLAND. De nasleep der Utrechtsch e Omhullingen. Ernstige verrassing over de voetbal beslissing. Dat de affaire der vervalschtedocu menten zelfs na de verkregen ophel dering ook nog in sportaangelegen heden een terugslag zou hebben, is wel het laatste, dat men had kunnen verwachten. Het bericht, dat de voet balwedstrijd België Nederland is af gelast, heeft dan ook ln Belgische sportkringen groote verrassing teweeg gebracht. Dat de selectie-commissie Vrijdagavond de nationale ploeg samenstelde, wijst erop, dat de leiders van den bond niet aan politiek dach ten en dat de afzegging hun van buitenaf is ingegeven. De „Indépendance Beige" schrijft, dat de Belgische sportwereld in on gunstigen zin is verrast, omdat zij steeds de meening was toegedaan, dat politiek niets met sport had un te staan. De beslissing zal zoowel in voetbal- als in andere sportkringen zeer worden betreurd.aangezien hier door een onaanvaardbaar precedent wordt geschapen. MIJNHARDT's Hoofdpijn-Tabletten 60 ct. Kiespijn-Tabletten 60 ct. Laxeer-Tabletten 60 ct Zenuw-Tabletten 75 ct. Maag-Tabletten 75 ct. By Apotb. en Drogisten. ren 1520; slacht nuchtere kalve ren/ 712kalfkoeien 200100 pinken 60130vaarzen 150230 biggen 1220biggen per week ƒ1.80 2.overloopers 3045, Eerste Klasse. Eerste Lijst. Trekking van 18 Maart, f 1000 No. 7767, 16357. f 400 No. 15437, 19060. f 100 No. 3383, 12360, 15022, 18393, 19818. Trekking van Dinsdag 19 Maart. Ie Klasse. 2e lijst. Prijs van f 20.000: 17829. 1.500: 19859. 1.000 4352, 18007. 400 6325. 200: 4197,7304. 100: 1163,3602,7358,13721 14834, 17833. 18797. ADVERTENTIE N AGENDA'». WAALWIJK, Woensdag 8 uur. Vergadering R.K Vrouwenbond in den Gildenbond. Donderdag 8 10 uur. Gymnastiek voor de leden B G.V. Donderdag 8V2 uur. Repetitie W.G. V Gymnastieklokaal. Zaterdag 3'/i uur- Verplichte oefe ning voor de leden der korfbajclub W E K. Zaterdag 9 uur, Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak". Zondag 12 uur. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak", Musis Sacrum. MARKTBERICHTEN. VEE EN PAARDEN. ROTTERDAM, 19 Maart. Ter Vee markt waren heden aangevoerd200 paarden, 12 veulens, 955 magere run deren, 800 vette runderen, 266 vette -kalveren, 2341 nuchtere kalveren, 77 schapen of lamineren, 78 biggen, 7 bokken of geiten, 13 overloopers. Prijzen per pondkoeien 27132-J c., 4145 c., 5052 c.'vossen 38 c., 40—43 c., 471—50 c.stieren 37 c., 40 c., 4345 c.; kalveren 6065 c., 721 —771 c-j 85871 cent. Prijzen per stuk van mager vee: melkkoeien ƒ230415; stieren 100 —450paarden 200340slacht- paarden 180—225, hitten 100—170 veulens ƒ80—110; fok nuchtere kalve- GEMENGD NIEUWS. Ernstige vechtpartij ln de wijk St. |acob te Roermond had Donderdagmiddag een vechtpartij plaats, welke haar ontstaan vond in een veete tusschen bewoners van hei in de buurt gevestigde woonwagen kamp en een paar burgers Er werden van weerszijden revolverschoten ge wisseld, waarbij twee der burgers zoo ernstig werden gewond, dat zij naar het Louisahuis moesten worden over- gebracht. Ook de vrouw van een der woonwagenbewoners moest in hei hospitaal worden opgenomen zij had een ernstige wond met een breekijzer opgeloopen. De vermoedelijke dader van den overval met roof op den wissellooper Vervest te Best op 13 Maart H B arbeider te Eindhoven, is giste ren met verschillende personen ge confronteerd, die hem ever,alsVervesi zelf meenen te herkennen. De tasch met geld is nog zoek. B. ontkent ailt schuld. Hij is heden voor den otficiei van Justitie te 's Hertogenbosch geleid en na verhoor in het huis van bewa ring opgesloten. Gistermiddag omstreeks half twet is in de Lijmbeekstraat te Eindhoven een doodeiijk ongeluk gebeurd. Dt achttienjarige mtj J. Hertogs, werk zaam op een fabriek te Eindhoven en afkomstig uit Zaandam, liep met haai vriendin mtj. van Kleef naar de fabriek. In genoemde straat retd een vracht auto, waarvan de chauffeur blijkbaar het stuur was kwijt geraakt, rechtop de meisjes in, met het gevolg, dal mej. Hertogs onmiddellijk werd ge dood. Haar vriendin kreeg zwaai lichamelijk letsel. Het onderzoek van de politie wees uit. dat de stuurinrichting in het on gereede was geraakt, De chauffeur is tn voorloopig arrest gesteld. In de Karpathen heerscht nog steeds een strenge winter, die op verschillende wijzen nog steeds slacht offers eischt. Zoo werd in een dorp een jong meisje door wolven over vallen en verscheurd. Het meisje was naar een beek ge gaan om daar het ijs open te hakken en wat waschgoed uit te spoelen Plotseling bemerkte zij uit het nabije woud drie wolven op haar toe komen. Het meisje zette het onmiddellijk op een loopen, doch kon de huizen niet meer bereiken. Dicht bij het eerste huis werd zij door de wolven ingehaald. Een ervan greep haar en beet haar de keel door De dieren hebben de ongelukkige letterlijk in stukken gescheurd, nog voor zij door de toesnellende dorps bewoners konden worden verdreven. Een H.N. telegram uit Berlijn meldt Aan de B.Z. wordt uit New-Yoik gemeld, dat men zich daar zeer be zorgd maakt over het lot der leden van de expeditie van Byrd, Berm Saletten en zijn 2 kameraden Harry Gould en Harold June, die 11 dagei geleden naar het Rockefeller gebergte, ongeveer 500 mijl ten Zuiden van de basis der expeditie, zijn vertrokken om opmetingen te doen. Zij zouden den volgenden dag met hun vliegtu'g terug keeren, doch de terugtocht werd wegens het slechte weer uitgesteld 7 dagen lang bleven de vliegers in radiotelegrafische gemeenschap mei het hoofdkwartier Sedert zijn echter geen seinen van hen meer gehoord De vliegers hebben tenten en levens middelen bij zich. By-d heeft terstond een expeditie van hondensleden ge organiseerd en wil zelf per vliegtuig een verkenningsvlucht ondernemen. Te Munchen is gisteren bij een spoorwegovergang een auto door een trein aangereden. Van de drie inzit- tenden is de weduwe Else Leibfried gedood, de twee anderen zijn zwaar gewond. In de mijn Ruben bij Walden burg zijn gisteren tal van mijnwerkers door een instorting bedolven. Twee hunner zijn gedood, en anderen zijn met meer of minder ernstige kwets uren gered Bij de ontploffing van een lasch apparaat in de fabriek van Roth te Frankfort a. d M. zijn gisteren vijf werklieden ernstig gewond. De politie te Liegnitz deelt, mede, dat vanmorgen te Jannowitz (district Schonau) graaf Stolberg-Wernigerode in zijn kasteel vermoord is gevonden. Waarschijnlijk heeft men hier met een, moord met berooving te doen, doch nadere gegevens ontbreken nog. Nader wordt nog gemeld, dat uit 't door de autoriteiten terstond ingestel de onderzoek is gebleken, dat geen en kele deur op het slot was opengebro ken en dat ook alle vensters van bin nen gesloten waren. Inbrekers hebben dus klaarblijkelijk niet de band in 't spel gehad. Daar nergens bet minste spoor van inbrekers kon worden waar- j genomen, ligt liet voor de hand, dat de moordenaar van den graaf onder j diens eigen dak vertoefde. De kogel is op een afstand van 3 tot 4 M. afge schoten. De graaf moet op' slag dood zijn geweest. Het jachtgeweer werd later op de trap van de hal terugge vonden. De leden van het personeel verklaar den door het schot uit den slaap te zijn gewekt en terstond toegesneld te zijn. Op de binnenplaats van het slot vonden zij den oudsten zoon van den graaf klaarblijkelijk bewusteloos op den grond liggen. Hij vertelde, nadat hij weer was bijgebracht, dat zich in brekers op het slot bevonden. Het slot werd terstond nauwkeurig doorzocht, zonder dat er iets verdachts werd ont dekt. De oudste zoon v. d. graaf is ver volgens aelf door den commissaris van politie gehoord. Hij vertelde, dat hij, toen hij het schot hoorde vallen, ter stond naar de kamer van zijn vader liep. Op dit oogenbiik verlieten twee mannen het vertrekéén hunner gaf hem een slag in het gelaat, waardoor hij verdoofd werd. Hij slaagde er in de binnenplaats te bereiken, waar hij bewusteloos neerviel. Een beschrijving van de twee onbekenden kon hij niet geven. In den loop van den avond zou de jonge graaf opnieuw worden ver hoord. Nader wordt nog meegedeeld, dat na afloop van het verhoor graaf Chistian Friedrich in hechtenis is genomen. Hij is opgesloten in het huis van bewaring te Hirsehberg. Zondag is op drie mijl afstand van het vliegveld Newark in den staat New Jersey, een groot model drie-motorig Ford-vliegtuig bij een poging een nood landing te maken, verongelukt, waar door dertien personen werden gedood en drie gewond; de drie gewonden zijn de twee piloten en een passagier. Het is voor den eersten keer, dat in de Vereenigde Staten met een vlieg machine een ramp van zulk een groo- ten omvang plaats heeft. De meeste slachtoffers ondernamen voor 't eerst een tochtje met de machine, die dien dag voor het maken van pleziertochten was gereserveerd. Een der piloten, die slechts licht werd gewond, deelde mede, dat hij reeds bij het vertrek bemerkte, dat de motoren niet goed werkten en dat het moeilijk was met de machine van den grond te komen. Toen het vliegtuig zich op on geveer 70 meter boven het terrein be vond, stopte reeds één der motoren, zoodat de piloot besloot een noodlan ding te maken. Aanvankelijk daalde de machine vlot, doch plotseling zag de bestuurder een goederenwagen voor zich, die op de rails stond van het em placement van den Jérsey Central Rail road. Het gelukte den piloot niet meer zijn machine de hoogte in te ^rijgen en over den wagen de daarachter lig gende vlakte te bereiken. Met geweldi ge kracht vloog het toestel tegen den wagon en werd geheel in elkaar ge drukt. De twee piloten, die zich in de open cockpit bevonden, werden er uit geslingerd en slechts licht gewond, doch dertien personen, van wie één vrouw, werden nagenoeg verpletterd. De botsing was zóó hevig, dat één van de drie motoren losraakte en op de pas sagiers terecht kwam. Het toestel was een der grootste Ame- rikaansche transportvliegtuigen, dat voor den kolonialen dienst gebruikt zou worden en uitgerust was met drie Wright-Whirlwind-motoren. De - toestand der beide bij het vliegongeval zwaar gewonde vliegers is uiterst critiek. Dientengevolge kon het verhoor slechts zeer'vluchtig geschie den men neemt aan, dat de oorzaak van de ramp, die aan dertien personen het leven kostte, gezocht moet worden in de omstandigheid, dat er 15 men- schen aan boord waren, terwijl het vliegtuig slechts berekend zou zijn op een bezetting met 9 personen. Het stoomschip City of New York van de Ellermanlijn heeft gistermorgen bij dichten mist het vuurschip Downs, dat tijdelijk op de Goodwin Sands lag, middendoor gevaren, zoodat het binnen 2 minuten zonk. De 6 opvarenden ge raakten te water, maar vijf werden door de booten van de City of New York gered. Den kapitein van 't licht- schip, Williams, heeft men in den mist niet meer kunnen vinden en hij is ver dronken. Te Halaes Owen in Worcesters hire zijn tengevolge van een brand in de mijn Combswood acht mijnwerkers onder vallend gesteente bedolven. Hun lijken zijn later gevonden. Het lijk van een zwerver. Zondag is te Berkum, gemeente Zwol- lekerspel, in een hooiberg het lijk van den 53-jarigen zwerver A. Veudman ge vonden. Ernstig motorfietsongeluk. Twee jonge mannen gedood. Op den Tilburgschen weg onder Dorst is Zondagnacht een zeer ernstig motorfietsongeluk gebeurd. Vanoch tend half zes werden een motorfiets rijder en zijn makker, die op de duo zitting had gezeten, dood aan den kant van den weg tegen een boom gevonden. De motorfiets was geheel verbrijzeld en de lijken zagen er verschrikkelijk uit. Ze werden gebracht in het café van den heer J. van Gool-Janssen. Het zijn de lijken van A. K. en J. v. B., beiden uit Tilburg en 19 jaar oud. De motor fiets was gekomen uit de richting Bre da. In een onderhoud, dat de Tel. had met den heer Van Goot, die de beide lijken van de in den nacht van Zondag op Maandag verongelukte motorrijders, aan den weg vond, vertelde deze het volgende: In gemelden nacht hoorde ik om half één plotseling een hevigen knal. Ik spoedde mij naar de plaats vanwaar het geluid scheen te komen, doch ik hoorde en zag niets. Daarop ging ik terug en schonk verder geen aandacht aan het geval, daar het wel meer ge beurt, dat van een auto of motorrijwiel een knal wordt gehoord. Hedenmorgen om half zes echter werd ik gewekt door den voerman de Bruin, die vertelde dat er twee lijken op den weg lagen. Zoo vlug mogelijk spoedden wij ons weer naar buiten. Tegen een boom aange worpen lagen de overblijfselen van een Indian-motor en enkele meters verder een schoen, die later bleek de linkerschoen te zijn van den bestuur der, den 19-jarigen J. A. Kok. Kok lag met ingedrukte borstkas, verbrijzeld hoofd en andere verwondingen tegen den boom aan en moet volgens verkla- ringen van den dokter onmiddellijk dood zijn geweest. De duo-passagier, de 19-jarige Jos. v. Berkel, eveneens uit Tilburg, lag op eenigen afstand verder in een doornenheg. Uit de krampach tige houding van zijn handen en andere bijzonderheden werd afgeleid, dat hij nog eenige oogenblikken geleefd heeft. Kok was schoenmaker, v. Berkel elec- tricien. Vreemd doet liet aan, dat van half één tot half zes 's morgens geen enkele auto- of motorbestuurder van wie er toch velen op dezen weg passee- konden redden. Man en v rouw kwamen er zonder eenig letsel at. Men meent dat de stuurinrichting \an den auto onklaar is geworden. j - Gistermiddag is een omstreeks 14- jarige knaap het slachtoffer geworden van een noodlottige onvoorzichtigheid. De jongen waagde zich met ecu vriend je op een groot stuk ijs in het Leozings- kanaal, dat tegen den wal lag. Er was natuurlijk geen sprake van dat het brooze ijs bestand was tegen liet ge-1 wicht der beide jongens en ze zakten er dan ook dadelijk doorheen. Een hun-1 ner kon door omstanders op hel droge worden gebracht. Toen men den ander ophaalde, bleken de levensgeeste u reeds geweken te zijn. De Geneeskundige Dienst was met een autobrancaid ver schenen en getracht werd met een zuur stofapparaat den knaap te behandelen. Het mocht echter niet baten. Met den wagen werd het lijkje naar het O. L. Vrouwengasthuis overgebracht. Een zeer eigenaardige idéé is bij een Londensch zakenman opgekomen. Hij is voornemens een geweldige fok kerij van katten op te richten. Het is hem daarbij natuurlijk niet om de kat ten te doen, maar om de vellen. Daar bij staan enorme commercieele moge lijkheden in het verschiet. De zaak is volgens den zakenman in kwestie zeer eenvoudig en zonder risico. Hij heeft een rondschrijven tot kapitaalkrachti ge relaties gericht, waarin hij zegt „Wij zijn overtuigd, dal u interesse zult hebben voor een onderneming met schitterende perspectieven, waarom trent wij u de volgende gegevens voor leggen. Het is ons plan, nu sinds kort zulk een groote vraag naar kattenvel len is opgekomen, in de nabijheid van Manchester een groote kattenfokkerij op te richten. Een daarvoor geschikt, zeer billijk terrein is reeds gevonden. „Wij behoeven om te beginnen een millioen katten, waarvan ieder per jaar gemiddeld twaalf jongen ter wereld brengt. Wij hebben dus na een jaar in plaats van één millioen, minstens 12 millioen katten. De vellen berekenen wij tegen een halven shilling voor de witte en 2,5 shilling voor de zwarte katten. Nemen wij een gemiddelden prijs van 1,5 shilling per vel aan, dan geeft dit reeds een winst van 900.000 pond sterling. „Wij zullen de katten voeren met ratten, tot welk doel wij eveneens een rattenfokkerij oprichten. De rallen ver meerderen zich viermaal zoo snel als de katten, zoodat wij met een millioen ratten kunnen beginnen, om vier rat ten per dag voor één kat te hebben. Wij voeren dan de ratten met de gestroop te katten en geven aan iedere vat een kwart kat. Op die wijze bedruipt onze onderneming zichzelf. De katten eten de ratten, de ratten eten de katten en wij hebben de vellen voor niets! Wij mogen wel aannemen, dat ook u deze schitterende gelegenheid niet zult laten voorbijgaan en zien spoedig uw desbetreffend antwoord tegemoet." Men ziet: een zeer eenvoudige bere kening. Het succes schijnt verzekerd op deze voorwaarde, dat in Engeland de katten genoegen nemen met ratten. Dat is echter niet overal het geval. Gisterenmiddag heeft in do Lijm beekstraat te Eindhoven een doodeiijk auto-ongeluk plaats gehad, waarbij de 18-jarige Jacoba Hertogs zoodanig werd gewond, dat zij zeer spoedig aan de gevolgen overleed. Op de hoogte van, de luciferfabrieken verloor de chauffeur, die den vracht wagen der firma Notten bestuurde, Februari Aantal paren. Waarde aantal paren. Waarde. ren, iets van de ongelukldgen gemeld tengevolge van een defect, bet_ beheer heeft. Onopgemerkt kunnen de beide slachtoffers in de bocht, waar de lam pen van een aankomende auto ze moe ten verlichten, haast niet gebleven zijn. Gistermiddag reed plotseling een luxe auto op den Haarlemmerweg te Amsterdam nabij de van Halstraat in de vaartIn den auto zaten een heer en een dame, die met den wagen in het water vielen. Onmiddelijk begaven zich eenige omstanders in de vaart, die de kap van deii auto opensneden en het in levensgevaar verkeerende echtpaar over het stuur. De auto ging zijwaarts uit en reed mej. Hertogs, die juist in gezelschap van een vriendin passeerde, aan, waardoor de meisjes tegen den grond werden gesmakt. Mej. Hertogs werd doodeiijk gewond, terwijl haar vriendin ernstig lichamelijk letsel be kwam. De Weleerw. heer kapelaan Hackfoordt kon nog geestelijke hulp verleenen, doch toen de dokter kwam kon deze slechts den dood constatee- ren. De chauffeur is voorloopig in arrest gesteld. VERVOLG PROVINCLAAL NIEUWS. Im en uitvoer van Schoenen, Laarzen en Pantoffels over de maand Invoer. Duitschland België Qr. Brit. Zwitserland Tsj.—Slowakije Totaal Uitvoer. Duitschland België Gr. Brit. Ned. O.—Indië Noorwegen Denemarken Totaal NIEUWS UIT KAATSHEUVEL. Kaatsheuvel, 19 Maart '29.! Krin-ffcoticours De bekende postduivenvereen. „De Combinatie", gevestigd bij den beer J. van Dun, viert in Mei a.s. baar 12|— jarig bestaan. De vereen/besloot ditj jubileum te herdenken met het houd ju yan een groot kringconeours (25 K.M.k vanuit Corbeil. „De Combinatie", die in den veiTen omtrek als een sympathieke club met degelijke liefhebbers bekend staat, zal ongetwijfeld op een groote deelname1, aan dit concours mogen rekenen. Beenbreuk. Zaterdag speelden eenige jongens op 't voorterrein van 't klooster der Eerw. Paters der H. Familie aan de Kruis straat alhier. Het 10-jarig zoontje van den lieer A. van Boxtel waag le het kopje te duikelen vanaf den rand van een kuil op het terrein, ontstaan bij 't sloopen van de daar destijds staan-j de woningen. De jongen kwam echter; zoo ongelukkig terecht, dat hij een, been juist boven den enkel brak. Dr. v. Waardenburg, assistent van Dr. de Both, was direct aanwezig om het beenj te zetten. Va^tgereden. Dat de zandwegen na den strengen vor.t nog niet in goede conditie geko- mCj zijn, ondervond Dr. Vercauteren alhier, die gisteren in de Berkdijksche straat met zijn auto zoo diep weg; zakte, dat de huip van een voerman met paard moest werden ingeroepen! om den wagen weer vrij te krijgen. Schoollou v. De eerste werkzaamheden aan den schcolbouw in de Teiefoonstraat zijn deze week begonnen. Daar de school in Seplember a.s. gereed moet zijn, zal met volle kracht moeten doorgewerkt worden om 't werk tijdig klaar te krij gen. Uitbreiding Schoenfabriek. Door de tinna Schoenmakers in de Gasthuisstraat is vergunning aange vraagd krachtens de Hinderwet tot uit breiding aan hare bestaancle^ihttrr fabriek. Uitbreiding personeel. De O. L, School aan den Loonsihen- dijk, die sinds eenigen tijd slechts met één kracht met hulp van een assistente moest werken, krijgt wederom een vas te leerkracht bij. Een oproep is bereids geschied, waarop massa-sollicitanten mededingen. Politierapport. In afwijking met de gewoonte meldt het politierapi ort van Zondag j.l. meer dere verbalen wegens dronkenschap. Slechts zeer zelden behoeft onze politie i hiertegen on te tieden. Zondag j.l. ecl1, ter moesten mee. deren hieromhen geverbaliseerd worden. Opheffing zeak. jje Een onzer oudste bakkerijenj1'at, der Erven v. d. Wee in de Hoofd®1 zal binnenkort worden opgeheven pand, schitterend gelegen tegernb ge- ze R. K. Parochiekerk, staat i effl t;jd publiceerd en zal binnen kade» van eigenaar verwisselen. 19331 f 92.000 25233 t 87.000 48449 t 124.000 8713 f 99.000 11537 f 58,000 113263 f 460.0t j 7304 f 51.000 1401 f 11.000 1456 f 5. 00 1715 f 13.000 3341 f 20.000 13045 f 75.000 28262 f 175.000 i a lln,rr"

Echo van het Zuiden | 1929 | | pagina 6