Hoeden en Petten RECHTSZAKEN, H. VERHULST, aao ons op w.s.c. Najaar 1929. BUITENLAND. A-vanVALKENBURG'S-- mLEVERTR LEEUWARDEN De Vorstelijke verloving. De correspondent van de „N. R. Ct" te Brussel meldt Pfins Humbert van Plemont werd Woensdagmiddag in het slot te Laken, een intiem ontbijt aangeboden. Hij bracht verder bijna den heelen middag in gezelschap van het koninklijk gezin door en maakte met prinses Marie— José, een wandeling in het uitgestrekte Park van het koninklijk domein, s Avonds was er een diner, waaraan o©k enkele leden uit het gevolg van den prins mede aanzaten. Donderdag, na de officieeie procla matie der verloving, begaf de Italiaan- sche kroonprins zich naar het graf van den Belgischen onbekenden soldaat, waar hij bloemen neerlegde. De militaire eer werd betoond door twee detache menten van het 9e regiment, met regi mentsvaandel en stafmuziek. Graaf de 8roquevi!ie, minister van landsver dediging, luitenant generaal Kestens en andere militaire autoriteiten waren bij dit bezoek aanwezig. Drie Belgische officieren en drie Italiaansche oificieren hebben bij het graf da wacht. Het galadiner dat Donderdagavond ten paleize plaats had was ongemeen schitterend evenals de ontvangst ten stadhuize welke op Vrijdagmiddag half vier is gesteld. De prins en zijn ver loofde, alsmede het koninklijk gezin, worden in met vier paarden bespannen staatsiekoetsen naar de geheel versierde en beviagde Groote Markt gebracht. Langs den weg van het paleis tot op de Groote Markt zullen schoolkinderen opgesteld zijn. In het raadhuis worden de hooge gasten ontvangen door bur gemeester Max, de wethouders der hoofdstad, de burgemeesters der voor steden en den burgemeester van Oostende, prinses Marie-José's geboorte stad. De eigenlijke receptie heeft plaats in het kabinet van burge meester Max, Alleen het Koninklijk gezin, de burgemeesters en Wethouders het gevolg van den prins en een vier tal journalisten, waaronder uw corres pondent, zullen in voornoemd kabinet het teekenen van het Gulden Boek der stad 8rus ei door prins Humbert en prinses Marie-José bijwonen, Daarna begeeft men zich naar het balcon, waarbij door de schoolkinderen, in middels op de Groote Markt gegroe peerd, de Marcia Reale en de Braban- Qonne worden gezongen. Aanslag op Kroonprins Umberto. Donderdagmorgen heeft een aanslag plaats gehad op den Italiaanschen prins Umberto. die op het oogenbiik te Brussel vertoeft in verband met zijn verloving met Prinses Marie José van België. De prins begaf zich naar het graf van den Onbekenden soldaat om een krans op het graf te leggen Juist op het moment dat hij uit de auto stapte, drong een onbekende uit de menigte naar voren en loste een schot in de richting van den prins. Het schot raakte den helm van een politie agent. Daarna trachtte de onbekende dader den prins te naderen. Hij werd even- we! onmiddellijk door de politie en omstanders gegrepen. Zij wierpen zich op den man en ontwapenden hem, waarna zij hem tegen de aanvallen van het publiek moesten verdedigen. De prins bleek, nadat de aanslag was gepleegd, zeer kalm en begaf zich naar het graf van den Onbekenden soldaat, dat beneden de straathoogte is gelegen. Hij legde daarna den krans op het graf en onderhield zich met den minister van oorlog. Vervolgens inspecteerde hij de eere- wacht en begaf zich daarna weer in de auto, waarbij hij luide door het publiek wefd toegejuicht. De dader van den mislukten aanslag werd onmiddellijk weggevoerd. Het individu, dat het revolverschot loste op kroonprins Umberto van Italië werd naar het naburige politiebureau gebracht, waar bleek dat hij een Italiaan was. Hij verklaarde het schot ten teeken van protest in de luchi te hebben gelost. De dader van den aanslag heet Fer nando de Rosa," geboren le Milaan 9 October 1908. Bij zijn verhoor op het poiitie-bureau verklaarde hij student te zijn en Woensdagnacht pet' trein naar Brussel te zijn gekomen. De re volver waarvan hij zich bediende is splinternieuw. Na zijn verhoor werd de dader naar het paleis van justilie vervoerd om door den rechter van in structie verhoord te worden. De .Graf Zeppelin." Het luchtschip .Graf Zeppelin" is nadat het te kwart voor zeven uit de hal was gebracht, te 6.48 uur Woens dagmorgen voor een viucht van 48 uur naar Spanje vertrokken. De leiding berust bij Dr. Eckener. Aan boord zijn 16 passagiers en een aantal leden van het personeel der werf, Een talrijke menigte woonde het vertrek bij. De .Graf Zeppelin is Woensdag middag tegen half vier te Barcelona aangekomen. Het luchtschip kruiste ongeveer een uur boven de stad. Het is alweer vlot te Friedrichs- hafen geland. Men ziet ook weer uit dit nummer dat de adverteerders de publiciteitswaarde van ONS blad begrijpen, en dat men adverteert in een blad dat WERKELIJK verspreid en ge lezen wordt. BINNENLAND, Het bioscoopconflict in het Zuiden. Gisteren hebben de besluren van de Vereeniging van Noord Brabanlsche en Limburgsche gemeenten voor ge meer.scbappelijke filmkeuring en van den Nederiandschen bioscoopbond, op het departement van binneniar.dsche zaken en landbouw onder leiding van den minister van staat, minister van binnenlandsche zaken en landbouw, jhr. Ruys de Beerenbrouck langdurig geconfereerd ter bespreking van een mogelijke oplossing van het bioscoop- conflict in het Zuiden. In beginsel werd tusschen partijen overeenstem ming bereikt, waarbij in hoofdzaak werd overeengekomen, dat in het ver volg de filmkeuring zal worden over gelaten aan de R.K. filmcentrale onder wier toezicht de bioscoop exploitanten in de bij de Zuidelijke keuringsver- eeniging aangesloten gemeenten zich vrijwillig aan de hand van artikelen 20 en 21 der bioscoopwet zullen kunnen stellen. Een door de beide besturen uitge werkt voorstel zal aan de ledenver gaderingen der beide vereenigingen ter goedkeuring worden voorgelegd. Wanneer deze organisaties zich met het voorstel vereenigen, zullen de bioscopen in het Zuiden waarschijnlijk op 1 November a.s. heropend kunnen worden. De radioruzie. De A.V R O. meldt Hedenmorgen, 23 October, heeft in het kabinet des ministers een 'bespre king plaats gehad tusschen den mini. ster van waterstaat en vertegenwoor digers van de A V.R O t w. de heeren dr. H Holhuysen, onder-voorzitter, Corver, bestuurslid, W. Vogt, directeur AVRO.; mede was aanwezig de heer Damme, directeur-generaal P T T. In deze bijeenkomst zijn de belan gen van de A.V.R O. nog eens zeer uitdrukkelijk onder de aandacht van den minister gebracht. Minister Reymer verklaarde overtuigd te zijn, dat de AVRO. door vele Nederlanders wordt gewaardeerd. Al vorens de minister zijn standpunt kan bepalen, zoo zeide hij wil hij het advies van den Radioraad afwachten. De minister verzocht ten slotte aan de vertegenwoordigers van de A.V.R O. hem nog eens schriftelijk te doen toe komen een uiteenzetting en een toe lichting van de inzichten, die de A.V.R.O. ten aanzien van het omroep- vraagstuk in het algemeen heeft. De Katholieke Illustratie. De Katholieke Illustratie van deze week bevat de volgende interessante foto'sZonnige PimpieHet grootste luchtschip ter wereld Verwelkoming van den Britschen Premier Ramsey Mac Donald door New YorkHet Grieksche stoomschip „Amazon" ge deeltelijk verwoest; Het drielanden gedenkteekenZebra's vGor een wa gen als trekdieren De Duitsche krui ser .Leipzig" van stapel geloopen Kroonprins Peter van Joego Slavië met broertje en zusje Da Highgate school heeft voor studiedoeleinden een twee tal vliegtuigen aangekochtDe licht— week te AmsterdamBrand te Haar-, lem Thomas Edison De Diocesane Synode in het Bisdom HaarlemCu rieuze autoKoning Zogo van Alba nië Medische tentoonstelling te Lon den De H. Drievuldigheidskerk te New York Opening van een speeltuin in Londen Conrad Veidt houdt van- uit Berlijn een telefoonisch gesprek met Hollywood in Amerika Een twee tal pagina's van de metamorphose van een haring in een bokking1 pa gina „Uit het Rijke Rooomsche Leven". TekstAls de Oogen open gaan...., door H. B. v. d. SandeOnder de misdadgers artikel en 6 foto's; de Held. door Joh. PeerdemanOp jacht naar eeuwenoude Schatten, artikel en foto's en 'n teekening door Peter WeiterBingo, door J. B.M'n Kleine jongen door J. W, Brouwers; 1 pa gina voor onze Vrouwen. 1 pagina voor onze kinderenbenevens een pagina van den vroolijken kant. Een rare proef P. de H. grondwerker te Kaatsheuvel was ten laste gelegd, poging lot dood slag subs, bedreiging, 't Was op 31 Aug. nationaal feest, het eenige dat door Sprang—Capelle per jaar wordt gevierd. Onder een zekere categorie der be volking is het gewoonte in de streek om, als er een nieuwe politiebeambte daar in de buurt komt hem op de proef te stellen of bij een bange is Blijkt hij bang te zijn, dan heeft hij'i door sarren en ruzie zoeken taai te verantwoorden. Het had er iets van als moest ook de veldwachter zoo'n proef ondergaan. Verdachte, een ver velend manneke ais hij onder den in vloed van drank is, wordt overigens niet zoo kwaad geacht, dat hij iemand zou willen doodsteken. Vechten met een mes kan van hem wel worden verwacht. Bij het feest was verdachte door een vriend gestoken geworden en wierp nadien zelf met een mes naar de politie. De eisch van het O.M. luidde 3 maanden gevangenisstraf wegens bedreiging. SPORT. De Ned Voeib. Bond heeii den dag van morgen vrijgehouden voor het speien der .jubileum—wedstrijden" dit ter gelegenheid van het veertig jaar bestaan van genoemden Bond. Iedere vereeniging heeft het recht met één Eifial aan dezen wedstrijden deel te nemen. Wat WSC betreft, zoo heeft de loting tot resultaat gehad, dat zij morgen op het terrein aan den Parallel weg alhier moet spelen tegen de Tü- burgsche vereeniging .Z1GO", welke vereeniging in dezelfde klasse van WSC is ingedeeld. Reeds de eerste competitiewedstrijd van dit seizoen speelde WSC tegen ZICiO en werd toen gewonnen met 2 0, De zwart- hemden zuilen derhalve morgen moeten toonen en bevestigen, dat zij werkelijk sterker zuüen zijn dan ZIGO. In ieder geval kan het publiek we derom op eene aardige ontmoeting rekenen en herinneren wij er aan, dat om half drie begonnen wordt. Bij gelijk spel wordt 2 x 7'/a minuut verlengd, totdat één der partijen ge doelpunt heeft. Mocht nog géén be slissing gevallen zijn, dan wordt wederom een zelfden tijd doorgespeeld en bij géén resultaat is de bezoekende vereeniging winnaar. Vooraf aan deze ontmoeting speelt om 12 uur het derde Elftal tegen HEC 3 voor den Br. V. Bond. Tenslotte gaat het tweede Eifial in den Bosch speien tegen BW 3 en eigenlijk zijn wij wel het meeste nieuwsgierig, hoe de WSC—reserves zich bij dezen eerster uitwedstrijd zullen houden. Gemakkelijk zullen zij het in den Bosch niet hebben, vooral nu het tweede Elftal van BW vrij is. R.WB. RWB2 speelt a.s. Zondag haar eer sten thuiswedstrijd en zal bezoek krijgen van het 2e elftal van Sport— vereeniging 1920 uit Oss. Aanvang 2 uur terrein RWB. RWB 3 speelt een vriendschappelij ken wedstrijd tegen Waspik om 12 uur op het RWB ierrein. JULIANA. Zondag a.s. speelde Juiiana haar eersten thuiswedstrijd voor de compe titie 4 weken werden wedstrijden vast- gesteld en weder afgelast. De wedstrijd welke nu is vastgesteld tegen Ooster hout zai doorgaan daar deze vereeni ging nu tot den NV8 is toegelaten en reeds Zondag j.l. haar eersten wedstrijd met flinke cijfers wist te winnen. Het is voor Juliana ook een geheel onbe kende tegenstander, daar nog nimmer tegen deze vereeniging werd gespeeld. Juliana zal dan ook op Hinken tegen stand kunnen rekenen. Wij vertrouwen dat onze geel—zwarten hun tegen standers niet onderschatten, maar van het begin flink aanpakken om met succes uit den strijd te komen. Aan belangstelling zal het bij dezen eersten thuiswedstrijd niet ontbreken daar eik voetballiefhebber. |uliana tegen dezen nieuwen 3 klasser uit Oosterhout welke voor de eers temaai hier speeldt aan het werk wil zien. Aanvang om haif drie Juliana 2 is vrij van Competitie wedstrijd, juiiana 3 moet naar Kaatsh. Boys 2. HEC.—DE VALK 1-4. Ten aanschouwe van een talrijk publiek vond bovengenoemde wed strijd plaats. Direct na den aftrap ont wikkelt zich een vurig spel en worden van beide kanten de keepers si da delijk op de proef gesteld. Toch is HEC voor doel gevaarlijker en weet onze middenvoor na vijf minuten spe len met een onhoudbaar schot aan HEC de leiding te gaven. HEC blijft nog in de meerderheid en verschil lende gevaarlijke schoten van onzen middenvoor stichtten nog al eers ver warring bij De Vaik. Op meesterlijke wijze weet echter de Valk—keeper zijn doel schoon te houden. Daarna wegen de partijen tegen elkaar opj en terwiji HEC geen succes heeft komt dit onverwacht van den anderen kant Als de Valk een aanval onderneemt, krijgt de linksbuiten den bal toege speeld die een kaim schot inzendt. Onze keeper laat den bal vallen en door het effect van het terrein springt deze ir. het doe! 1 1. Ais bij een aanval der gasten een onzer spelers onnoodig den bal in het strafschop gebied vangt, krijgt de Vaik hiervoor een penalty te nemen, welke wordt ingeschoten 1—2 Hiermede ging de rust in en had deze stand zeker in het voordeel van HEC moe ien zijn. Na de thee presteert HEC niet veel, wel wordt er gewerkt, doch de voothoede krijgt heelemaal geen steun zoodat deze zelf de ballen op moet gaan halen willen ze een aanval kun nen maken. Daardoor krijgt dan ook de achterhoede te veel werk, die ech ter schitterend op dreef is De Valk weet echter nog tweemaal hef doel te vinden waarmede het einde komt. De Valk verdiende de overwinning volkomen al was hei alleen maar door haar enthousiasme. De HEC'ers heb ben van hen dan ook kunnen leeren wat hierdoor te bereiken is. Wanneer HEC ook zoo speelt behoeven zij voor weinigen onder te doen Er zal dan ook verandering gebracht moeten worden in de halflinie daar deze thans geheel onvoldoende is. Deze moet veel beweeglijker zijn en VOOR H ANDEL EN INDUSTRIE. ONTVANGEN NIEUWE COLLECTIE Chique modellen. HEMDEN, tevens met afknoopbare Manchetten, (HEMDEN, óók naar maat). Heerenmodemagazijn. Markt 5. DEN BOSCH. Telefoon 841. evengoed de voor- als achterhoede steunen bij haar werk. De leiding van den scheidsrechter was uitstekend al had hij o.i. meer moeten letten op het ongeoorloofd vasthouden der spelers van onze voor hoede. De Vaik maakte hiervan gaarne gebruik. Zondag a.s. zal ons eerste elftal tegen Dongen speien voor de Jubi— leumwedstrijden van den NVB. Gezien de sterkte van Dongen zal er voor HEC weinig succes te beha len zijn, doch een gelijk spel zal wel te bewerken zijn als de onzen zich maar geheel geven. Dan zal er ook met een andere opstelling gespeeld worden. Deze reis wordt gemaakt met een groote autobus die om halfeen van de Markt vertrekt, Leden en supporters die deze reis wiilen medemaken kunnen nog plaat sen bekomen. Het derde elftal zal om twaalf uur hare tweeden wedstrijd spelen en wel tegen WSC III op het terrein van laatstgenoemde. GEMENGD NIEUWS. Gistermiddag halfeen is prof. Bertrand, hoogleeraar aan de univer siteit te Luik door een Russisch stu den! doodgeschoten. Toen de professor op korten afstand van zijn huis was genaderci, liep een jongeman op hem toe, die twee scho ten loste, welke Bertrand beide troffen. De hoogleeraar deed nog eenige stap pen en viel toen neer. Dit alies was zoo snel gebeurd, dat niemand heeft kunnen ingrijpen. De straat is tamelijk afgelegen en er bevonden zich slechis eenige personen in de nabijheid, die den getroffene opnamen en naar zijn huls droegen, waar hij bijna onmid dellijk overleed. Ondertusschen was de moordenaar er in geslaagd te ontvluctyen, spoedig nagezet door eenige getuigen van den aanslag. Onder hen bevond zich ook een fietsrijder, die een agent waar schuwde. Deze laatste voegde zich bij de achtervolgers en slaagde er in den student te arresteeren. Op het politiebureau heeft de aan gehoudene verklaard Nicolaj Gorin te heeten, geboren te Odessa op 16 No vember 1903, wonende te Luik. De moordenaar geeft als motief voor zijn daad aan, dat prof. Bertrand hem eenige malen ondersteuning had ge weigerd. De hoogleeraar is namelijk lid van een commissie tot steun aan Russische uitwijkelingen en was van meening dat Gorin over voldoende eigen middelen beschikte om in zijn onderhoud te voorzien. Gorin besloot daarom den professor hij zijn huis op ie wachten en wraak te nemen voor de weigering van steun. In de kruitfabriek van Marano in de nabijheid van Bologna vond gisterochtend een hevige ontploffing plaats, waarbij een deel der fabriek in de lucht vloog Acht arbeiders wer den bij de ramp gedood, terwijl zes tien personen zwaar werden gewond. De mogelijkheid bestaai.dat nog een aantal slachuffers onder de puinhopen bedolven liggen. De schok der explosie was zóó hevig, dat men in het op 12 KM. afstand gelegen Bologna dacht, dat er een aardbeving had plaats gehad. Bij het departement van Defensie is bericht ontvangen, dat Zondag j.l. aan boord van H. M. .Hertog Hen drik" te Willemstad (Curr^ao). ver moedelijk door onvoorztehttgen om gang met een geweer, de marinier M. Manus gedood is. Het stoffelijk over schot is te Willemstad begraven Aan de te Doesburg wonende familie is vanwege het departement hiervan ken nis gegeven. Een ervaring en een vertrouwen van 50 jareneen inrichting van den modernen iijd, waarborgen U PRIMA WERK aan BILLIjKEN PRIJS, WAALW1JKSCHE STOOMDRUKKERIJ ANTOON T1ELEN. Op zichzelf aangewezen. Het voorstel wordt aangenomen niet 9 -2 stemmen. Tegen stemden de leden: Ruitenberg en Pruijssers. Verzoek om subsidie van de Noord- grab.Gelder!Blindenvereeniging. v. d. Rijken. De Hollandsche Regee- rini' doet niets voor de ongelukkigslen onder de ongelukkigen. Dat is treurig. Ik stel voor om 10.of 5.te geven. Brokx. Geef dan 10. Wordt met op één na algemeene stem men aangenomen. Tegen stemde het lid Ruitenberg. Een verzoek van „Moederheil" te Gin- neken wordt afgewezen. Verzoek van den Brab. Waterschaps- bond om toetreding als buitengewoon lid, tegen een contributie van 2.50 per jaar. Wordt aangenomen met 74. Tegen stemden de leden: Ruitenberg, Schaaps herders, Pruijssers en Brokx. Hierna wordt de begrooting 1930 m.a.s. vastgesteld zooals aangeboden, aanwijzende in ontvangsten en uitgaven gewone dienst 68406.73, en voor wat den kapitaaldienst betreft in ontvang sten en uitgaven 20050. Voorstel tot het aangaan van een kas- geldleening, groot 10.000. Wordt aangenomen. Voorstel om het heffingspercentage der Gem. Inkomstenbelasting te bepalen op 4.5% Wordt aangenomen. k Mededeelingen. De Voorz. deelt mede, dat B. en W. tengevolge van het vorige raadsbesluit tot aanschaffing van brandbluschmate- riaal zijn overgegaan, n.l. een standpijp, een straalpijp en 4 x 25 M. slang, voor ƒ233.30. Voor 4 wijken heeft men zoo'n stel aangeschaft, wat een uitgave heeft gevorderd van 932. Er is een leening voor aangegaan van ƒ1500.Voorgesteld wordt om ten be hoeve van de motorspuit nog 100 M. slang te koopen. In totaal bedraagt de uitgave voor nieuw brandbluschmate- riaal ƒ1177.—. Wordt goedgevonden. De heer en Brokx, v. d. Rijken en Rui tenberg worden gekozen tot leden der Commissie welke tot taak heeft te on derzoeken, waar en bij wien het brand- bluschmateriaal geplaatst kan worden. Het is de bedoeling om er twee te plaat sen in Waspik-Boven, één op 't Vaartje en één Beneden-Kerk. Naar aanleiding van een reeds vroeger door den beurtschipper De Bont inge diend verzoek om een vast haven-abon nement, deelt de Voorz. mede, dat B. en W. eens bij naburige gemeenten hebben geinformeerd. Wanneer de Bont in Ca- pelle was, zou hij in het gunstigste ge val voor een abonnement nog tweemaal zooveel moeten betalen als thans te Was pik. Brokx. Of minder. Hjj zou in de Ca- pelsche haven niet zooveel schade aan zijn schip hebben gekregen. Voorz. Ja, de Bont is bij ons een paar maal erg ongelukkig geweest. v. d. Rijken. In Made hebben ze ook een vast haventarief volgens Schutte- vaer. Rubbens. Laat de Bont hier b.v. 50 per jaar betalen. Voorz. Dat vind ik een billijk voorstel. Ruitenberg. En geef hem dan ook een vaste plaats in de haven. Verschuuren. Dan kan het voor ande re schepen bezwaarlijk worden om te passeeren. M.a.s. wordt besloten om de Bont van af 1 Jan. 1930 een vast recht te laten betalen van 50.per jaar. De Voorzitter deelt mede, als ge volg van een mondeling onderhoud, van den Directeur der Waterleiding-Mij. een schrijven te hebben ontvangen inzake aansluiting van Waspik- Boven en den Vrouwkensweg. Wanneer alle perceelen aansluiten, zal de gemeente nog een jaarlijksche bijdrage moeten geven van totaal ƒ316.—. v. d. Rijken. Ik zou nu maar een Com missie benoemen, die zich namens onze gemeente met een klacht tot den Voor zitter der Waterleiding-Mij. kan wen den. Het lijkt nergens op, zooals er met ons gehandeld wordt. Men moet de oude belofte nakomen. Denkt U, dat we eenig succes zullen hebben? Voorz. Neen. Naar aanleiding van een schrijven van den Inspecteur der Volksgezondheid inzake onderzoek van bron- en putwa ter, adviseert de Voorz. in deze een af wachtende houding aan te nemen en eens te zien hoe zich de toestand zal ontwikkelen. Goedkeuring van Ged. Staten tot ver koop van 76 iepeboomen. De boomen zullen bij openbare in schrijving worden verkocht. Er zullen wederom lindeboomen voor in de plaats plaatst worden. Vervolgens werden B. en W. gemach tigd de bestrating van het Dijkje naar eigen goeddunken te doen uitvoeren. Rondvraag. Het lid Ruitenberg wijst op den on- boudbaren toestand van de sloten langs den polderweg. Men gooit de sloten dicht, waardoor het water niet kan weg vloeien en nu al bij sommige menschen tot aan de deur komt staan. De Voorz. zegt, dat spr. zich met deze klacht moet wenden tot het Polderbe stuur. Verschuuren. Wanneer wordt er nu eens aan de havenkade begonnen? Voorz. Nu in den bietentijd is het heel Moeiljjk. Verschuuren. Maar er moet de aan dacht op gevestigd blijven. Voorz. Dat gebeurt ook. Verschuuren. Het komt toch niet op de lange baan? Voorz. Neen. Vervolgens brengt het lid Smits ter sprake een kwestie dat iemand uit de nieuwe woningen zal worden gezet. Spr. vraagt wie die extra kosten moet dragen. Voorz. Als de Bouwvereen. te kort komt moet de gemeente bijpassen. Eenige mededeelingen werden nog ge daan, welke echter niet bestemd waren yoor de pers, waarna men over dit punt "i geheime zitting ging.

Echo van het Zuiden | 1929 | | pagina 7