RECHTSZAKEN. opende de firma een aanmerkelijke uitbreiding van hare reeds zoo kapita le zaak. In den beginne, onder de fa. \V. Sassen, uit Geertruidenberg, 'n zaak waarin geen leven scheen te zitten, wisten de Gebrs. Frederiks de affaire 'n dergelijke wending te geven, dat tel kens weer vergrooting en uitbreiding noodig bleek en Magazijn de Zon thans is uitgegroeid tot het grootste dergelij ke bedrijf in de geheele Langstraat en omgeving. De gelijkvloersche ruimte in de Manufacturen-afdeeling beslaat thans 'n oppervlakte van ruim 250 M3. Een evengroote oppervlakte is op de bovenverdieping gereserveerd voor bedden, dekens en verdere slaapkamer artikelen. In het pand naast het hoofd magazijn is de ruimste sorteering co- cos en matten etc. ondergebracht, ter wijl de schitterende meubelzaak op eenige meters afstand, zoowel door aankleeding als sorteering ieders be langstelling en bewondering trekt. Is naast de persoonlijke verklaring van de heeren Frederiks de grooten bloei der zaak voor 'n groot deel te danken aan de gecombineerde inkoop-moge lijkheid met de groote Homo Bonis Combinatie in Nederland met 30 aan gesloten bedrijven, de practische recla me en propagandageest der firmanten, naast 'n onverwoestbare werklust en verkoopkracht, heeft hiertoe niet wei nig bijgedragen. Wij zijn er van overtuigd dat Mag. de Zon ook in de toekomst een nog steeds hoogere vlucht zal nemen en de plaats in het winkelbedrijf ingenomen zal weten te handhaven. Lichtweek. Als dit nummer in de handen onzer lezers komt is de Lichtweek 1929 te Kaatsheuvel geopend. De verwachtin gen in den wijden omtrek hoog gespan nen, zullen nog verre overtroffen wor den. We mogen de deelname gerust al gemeen noemen. Met koortsachtigen ijver is gewerkt in de etalages en ver koopruimten. De installateurs van elec- trisch licht hadden geen handen ge noeg om de te talrijke aanvragen te voldoen. Een zee van licht zal de schit terende vitrines aantrekken, en 'n rijke keuze van behoorlijke St. Nicolaas-ar- tikelen zal de honderden kijkers tot koopen dwingen. Daarbij 'n aantrek kelijke verloting met kapitale geld prijzen; alles is aanwezig om de aan de lichtweek gecombineerde winkelweek glansrijk te doen slagen. De officieele opening der lichtweek zal ten gemeen tehuize door den EdelAchtb. heer Bur gemeester geschieden, waarna onmid- delijk door onze beide Harmonie-corp sen de marsch „Groet aan Kaatsheu vel" van den heer P. B. Bisselink zal worden ingezet. De harmonieën zullen daarna 'n muzikale wandeling maken door de voornaamste straten, om even te pauseeren op de Markt, alwaar de Liedertafel „Bel Canto" onder leiding van den heer P. van Boxtel, 'n tweetal liederen zal zingen. Een tiental luid sprekers zullen redevoeringen en mu ziek door de straten doen rondklinken. Lichtpoorten, Lichtzuilen, Waterfon teinen etc., zullen naast de verlichting met schijnwerpers van de gebouwen 'n ontzaglijke menschenmassa naar onze plaats trekken, zoodat het niet uit kan blijven of de Licht- en Winkelweek '29 te Kaatsheuvel moet slagen. Heemaf. Wij vestigen er de aandacht op dat Donderdag a.s. om 8 uur in de zaal van den heer J. van Dun, een groote de monstratie met lichtbeelden zal gege ven worden, over de toepassingen van de motor, door de Heemaf, Hengelo. Talrijk zijn de uitnoodigingen rond gezonden, doch wie geen invitatie kreeg en toch belangstellend is, wordt met graagte toegelaten. Vlaggen. Door de Licht-commissie is het ver zoek tot de burgerij gericht om door het uitsteken der vlaggen de lichtweek 1929 een meer uitgesproken cachet te geven. R.K. Tooneelvereen. „Ons Vermaak". Zaterdag 23 Nov. j I. kwam bestuur en leden der R K. Tooneelvereeniging «Ons Vermaak", onder—afdeeling van Kaatsheuvels Kruisverbond, bijeen in de bovenzaal van den R K. Gildenbond tot het houden van haar jaarvergade ring. Om ruim half acht werd de vergadering geopend door den voor zitter den heer v. Woensel met den gebruikelijken groet en een hartelijk woord van welkom aan de leden voor hun trouwe opkomst. Na voorlezing der notulen van de vorige vergadering, welke onveranderd werden goedge keurd, werd door den secretaris een verslag gegeven van de gebeurtenissen van het afgeloopen jaar, gevolgd door het financieele verslag van den pen ningmeester, hetwelk sloot met een batig saldo van f 29.56. Er werd be sloten dit jaar ook wederom mede te spelen in de competitie van den Ned. RK. Tooneelbond. Vervolgens kwam aan de orde de bestuursverkiezing, hetwelk in zijn geheel werd herkozen. Na nog een opwekkend woord door den geestelijken adviseur kapelaan Hoekx, om allen trouwe leden te blijven, een woord van dank van den voorzitter aan den secretaris voor zijn keurig jaarverslag en aan den penning meester voor zijn zorgvuldig beheer, ward het zakelijke gedeelte gesloten om over te gaan tot den feestmaaltijd en werd de avond verder doorge- door de leden hard gekampt om de prachtige prijzen. Na uitreiking der prijzen door den voorzitter, keerden allen huiswaarts hoogst voldaan over dezen gezelligen avond. NIEUWS UIT HEUSD1N. Heusden, 27 Nov. 1929. De uitslag van den biljartwedstrijd tusschen O.Z O.S. uit Wijk en de plaatselijke club alhier, is, dat de eerste won met 536 p tegen 412; zoodat zij prachtig revanche heeft genomen. Voor de leden der Chr. Jonge- lingsvereeniging en verdere belang stellenden hield de Heer j. v. Helder een lezing over de zending op N Guinea. Zijn causerie, waarin hij be handelde 't land, zijn volk met ge bruiken en godsdienst en de pioniers besprak met hun zware arbeid, e I a. verduidelijkt door lichtbeelden, terwijl er tevens een aardige verzameling wapens, afgodsbeelden enz. aanwezig was, bevredigde alle aanwezigen len volle. Onze Eerw. Heer Kapelaan P. Maas, die verleden jaar in Herpt een apologetischen cursus gaf, geeft op verzoek ook dezen winter aldaar een liturgischen cursus. Zondagavond gaf de R K. tooneel vereeniging: „Kunst en Vermaak* fn het Verenigingsgebouw haar eerste Winteruitvoering. Het programma om vatte; „De greep van het geweten" tooneelspel in 3 bedrijven en „Stille medebewoners gevraagd" klucht in één bedrijf. Beide stukken werden verdienstelijk opgevoerd en vielen zeer in den smaak, zoodat men zich on getwijfeld kostelijk heeft vermaakt en de vereeniging bepaald succes had. Onze predikant de Eerw heer ds. Huijgens, werd deze week beroepen te Heerjansdam. De uitslag van den groepen— wedstrijd dammen bij V. D. is als volgt 1. C. de .oode Cath, de Joode 0-2, Vogelaar Bax 1—1. II. Vos— Deurloo 2 0, G Jonker N.N. 2—0. III. Gtjsb. lonker—Abr. Sluijmers 2—0 Evertse—Fitters 2 0. lila. Schreuders- Ant. Sluijmers 2—0, N N, de joode 0-2 Prijswinnaars I. A. Deurloo, HI. G |onker, lila C. de Joode Bovenstaande uitslagen zijn van de laatste ronde; in groep I zijn nog 2 hangpartijen, zoodat de uitslag nog onbekend is. SPORT. WAALWIJK. H.E.C. Wat niet verwacht werd is geschiedt. HEC heeft het niet tegen Boxtel kun- nen bolwerken en kreeg met 2—1 j klop. Door deze nederlaag staat HEC tha -s onderaan, hoewel zij er o.i. nog beter voorstaat dan Boxtel daar deze laatste -■eeds negen wedstrijden gespeeld heeft en HEC nog maar zes, terwijl ze slechts een winstpunt verschillen. Door een overwinning kan HEC dan ook 2 verg. achter zich laten, 't Is maar de vraag of deze zal komen, want als van een tegenstander zooals Box el, die reeds 8 wedstrijden verloor, nog niet gewonnen kan worden, van wie zou zij het dan wel kunnen. Tot heden was het geluk ook niet aan HEC zijde niet alleen dat sommige wedstrijden onfortuinlijk gelijk ge speeld of verloren werden maar daar komt nog bij dat zij spelers heeft moeten missen wegens in wedstrijden opgeloopen blessures. Ook door gebrek aan enthousiasme der HECers worden zulke slechte re sultaten verkregen. De HECers kun nen beter, en daarom wachten wij nog op succes. Wat „Boxtel" betreft had deze een geheel nieuwe opstel ling. Hoewel zij geen fijne voetballers zijn hebben zij toch door forsch spel en aanhouden van HEC weten te win nen. Had HEC met hetzelfde vuur gespeeld zeer zeker zou de uitslag anders zijn geweest. Het tweede elftal ging op den goeden weg voort en wist met 6-4 van BW 4 te winnen, Zoo volhouden reserves dan is misschien de eerste plaats wel te bereiken. Het derde elftal verloor met 6—1 van Kaatsheuvel. Voor Zondag a.s. zijn wederom drie wedstrijden vastgesteld. Het eerste elftal ontvangt Gudok waarover we Zaterdag nog terug zul len komen. Het tweede elftal moet naar RWB terwijl het derde elftal tegen WSC zal spelen. W. S. C. De beide NVB elftallen van WSC blijven de goede richting houden en ook j.l. Zondag werd door de twéé elftallen op de beide winstpunten be slag gelegd. Het meest heeft ons wel het tweede elftal verrast, dat met een gehavende voorhoede, bestaande uit vier invallers, in Bergen op Zoom Dosko 2 met 3—2 wist te verslaan, waarbij nog in aanmerking genomen moet worden, dat het eerste elftal van Dosko vrij was, zooda* het tweede elftal op maximum sterkte kon spelen. Vooral de WSC verdediging heeft zich volhouden der spelers, gaf tenslotte bovenvermeld resultaat, alhoewel den uitslag voor WSC 2 geflatteerd is. Een gelijk spel zou de verhouding juister weergeven hebben. Door deze overwinning heeft WSC 2 zich mo menteel aan het hoofd dezer afdeeling geplaatst en zal het a.s. Zondag wel een spannende strijd worden, wanneer nummer twéé, n.l. NAC 3 uit Breda hier komt spelen. Wat het eerste elftal betreft, dat met 2—0 van Good-Luck wist te winnen, kunnen wij gedeeltelijk tevre den zijn. Zoo goed en zoo vlot er speciaal door de voorhoede in de eerste speelheift gecombineerd werd, zoo slordig was het daarna, Dat er vóór rust slechts eenmaal gedoelpunt werd, was haast onbegrijpelijk. Tel kens zat de WSC-voorhoede voor het vijandelijke doel, doch het schieten was ditmaal zeer onvortuinlljk, daarbij had den doelman der gasten over ge luk niet te klagen. De WSC-spelers waren wellicht van meening, dat na de rust op dezelfde wijze gespeeld kon worden, doch kwam dit anders uit. De beide achterspelers deden zeer onzeker en twijfelachtig, waardoor de half-ünie meer verdedigend dan steunend moest optreden. Evenwel wist Good-Luck hiervan geen gebruik te maken. Het laatste kwartier kwam er bij WSC wederom gang in en toonde zij zich wederom de meerdere. De aanvallen van Good-Luck bleven echter gevaarlijk en de W S C-aanhangers stonden grooten angst uit, dat tenslotte nog gelijk gemaakt zou worden. Een opluchting was het, toen een minuut voor het einde v d. Brand, na de verdediging gepasseerd (e hebben, den stand op 2-0 wist te brengen. On middellijk daarop floot scheidsrechter Hurks, die dezen prettig gespeelden wedstrijd uitstekend geleid heeft, het einde. HEUSDEN. Zondag speelde Juliana te Kaats heuvel tegen Wilhelmina, doch zonder succes. Zij moet het afleggen met 1—2 N.V.B. HET ZUIDEN. Ie Klasse. NOADPSV 1—1. NAC—LONGA 7—2 RoermondBW 25 Eindhoven—MVV 0—1 Wilhelmina-Willem II 26 2e Klasse B. HoensbroekGUDOK 11 Boxtel—HEC 2—1 Helmond—VVV 2—0 VOS—De Valk 0—1 3e Klasse B. Alliance—HKI 7—2 BoeimeerHero 13 3e Klasse C. WSC—Good Luck 2—0 OosterhoutSCG gestaakt wegens ongeregeldheden. 3e Klasse D. PicusSportver. 1920 52. Sportver. 1907Tricht 55 Res. Ie klasse. Willem II 2—NOAD 2 1—4 BW 2—Helmond 2 1—1 PSV 2—Wilhelmina 2 8—1 De Valk 2—NAC 2 6—2 Res. 2e klasse A. NAC 3—LONGA 2 2—3 NOAD 3—BW 3 5—1 DOSKO 2—WSC 2 2—3 Res. 2e klasse B. PSV 3—VVV 3 5—1 Zedendelicten. W. T. onderwijzer te Sprang en H. v. P. zonder beroep te Dongen, stonden terecht wegens zedendilict bedoeld in art. 239 Wetb. van Strafr. resp. veroordeeld tot f 15 en f 10 boete. De zaak werd behandeld met ge sloten deuren. Verkeersongeluk. J. S. koopman te Oud—Heusden werd door de rechtbank veroordeeld tot f 40 boete subs. 40 dagen hech tenis wegens schuld aan lichamelijk letsel veroorzaakt bij een aanrijding met een auto te Best op 23 Aug. 1929 De eisch was een maand gevan genisstraf. MARKTBERICHTEN. VEE EN PAARDEN. ROTTERDAM. 26 Nov. Ter vee markt waren heden aangevoerd: 264 paarden, 21 veulens, 1408 magere runderen, 820 vette runderen, 180 vette kalveren, 418 nuchtere kalve ren, 305 graskalveren, 301 schapen of lammeren, 121 biggen, 15 bokken of geiten en 18 overloopers. Prijzen per pond: koeien 3035 c. 4750 c„ 5457 c.; stieren 3437 c„ 4143 c„ 4547 c.; kalveren 62.5—67.5 c., 72.5—77.5 c„ 85—90 c. Prijzen per stukmelkkoeien 200 400, stieren 130480, graskalve ren 40100, paarden 150300, slachtpaarden 125170, hitten 90 140, veulens 7090, fok nuchte re kalveren 2030, slacht nuchtere kalveren 1823, kalf koeien 200 425, pinken 130170, vaarzen ƒ170 215, biggen 1828, biggen per week 22.25. 451e STAATSLOTERIJ. Trekking van Maandag 25 Nov. Ie Klasse. le Lijst. Hooge prijzen, Prijs van 20.000: 20975 Prijs van 1000: 20747 Prijs van 400: 17041 Prijs van 200: 1365 20721 Prijs van 100: 8548 12951 13104 19688 AGENDA'S. WAALWIJK. Donderdag 8—10 uur. Gymnastiek voor de leden B G.V. Donderdag8'/2uur. Repetitie W.G.V Gymnastieklokaal. Donderdag 7"/4 uur. Ontwikkelings avond der R.K. Werkliedenvereeniging. „De Ziektewet", door dhr J. Hendriks. Zaterdag GEEN repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak". Zaterdag Postavond Musis, Zondag 12 u. Repetitie Liedertafe! „Oefening en Vermaak" Musis Sacrum. Mishandeling op politie. In hooger beroep werd de strafzaak behandeld tegen Th. M.v.d. 3. arbei der te Waspik en A L. H, milicën- soldaat te Waspik. Verdachten hadden op 26 Mei 1929 te Waspik te samen den veldwachter G de Koning gestompt, geschopt en geslagen, terwijl de veld wachter bij een ruzie was opgetreden om zijn plicht te doen. De rechtbank had verdachten ieder veroordeeld tot 3 maanden gevangenisstraf. Wegens mishandeling op j. Pruis sers denzelfden dag gepleegd werd van den B veroordeeld tot 3 weken gevangenisstraf, terwijl H. wegens ge brek aan bëwijs vrijgesproken werd. Ook deze zaak werd in hooger be roep behandeld. De adv. gen. rtqui- reerde na getuigenverhoor in de eerste zaak tot bevestiging van het vonnis; in de tweede zaak tot vernietiging van het vonnis niet schuldigverklaring tegen H. en diens veroordeeling f30 boeie, van den B. tot 3 weken ge vangenisstraf. Uitpraak 9 Dec. a.s. Ongehoorde dierenmishandeling. In Aug. 1.1. heeft de pers in Noord- Brabant met verontwaardiging melding gemaakt van wreede mishandeling op een koe door een jonge slagersknecht Verdachte genaamd Chr. B, uit Udenhout, slagersknecht te Dongen, had de koe op de meest barbaarsche wijze met een slok in de ooren ge— stooken en martelde het dier verder door met zijn vingers in de oogen van het rund te woelen. De dierenbeul werd door zijn pa troon onmiddellijk gestraft met ontslag uit zijn dienstbetrekking Ook de rechtbank laakte ernstig de lafhartige handelwijze van den jongen. De eisch van het O.M. luidde 14 GEMENGD NIEUWS. Geweldige gasontploffing te Essen. Gistermorgen tegen 10 uur is te Essen op he.t Weberplatz een gewel dige gasontploffing ontstaan Een ge bouw, waarin een winkel voor huis houdelijke artikelen, alsmede een café waren gevestigd is met donderend geraas in de lucht gevlogen. Het gebouw is geheel vernield en uiteen gescheurd. De straat ligt vol met huishoudelijke artikelen, waarvan ook vele door de ruiten van andere huizen gevlogen zijn. De omliggende huizen hebben eveneens groote schade op geloopen. De vensters zijn haast alle vernield, de daken en muren gebarsten. De etalageruiten van de winkels in de nabijheid zijn geheel vernield. De uitwerking van de ontploffing was zóó hevig, dat een zware steenen trap in de lucht werd geslingerd en op het dak terecht kwam, waardoor groote schade is aangericht. Alle brandweren met hun ziekenwagens zijn ter plaaise. Tot nu toe zijn er acht ernstig en vier licht gekwetsten. Men zoekt nog naar een jongen en een meisje. Van de ernstig gewonden is een man spoedig, nadat hij naar een ziekenhuis was gebracht over leden. Volgens een nader bericht is het aantal dooden reeds tot vier gestegen. Een marktkoopvrouw is n.l. door een zwaren steen getroffen en op slag gedood. Zaterdag is I. St., een jongen uit Leiden, toen hij op zijn flets uit een zijlaan van den straatweg onder Sassenheim kwam, door een autobus van de Brockwaymaatschapplj over reden en op slag gedood. De be stuurder van den auto was verblind door de lichten van een uit tegen overgestelde richting komende auto. Gistermorgen half—tien zou op den Rijnsburgerweg te Oegstgeest een vr chtauto bestuurd door den heer C. van D. te Rijsburg, een anderen vrachtauto, bestuurd door den heer de Koning, eveneens uit Rijnsburg, voorbij rijden Er ontstond een bot sing, waardoor eerstbedoelde auto tegen een boom reed en geheel ver nield werd. De heer v. D. raakte met de borstkas tusschen het stuur be kneld. Naast hem zat de heer Heems kerk, uit Rijnsburg, die door den schok door de voorruit vloog. Hij kreeg bloedende verwondingen, een polsslagader werd geraakt en ook werd hij aan een been verwond. Na voorloopig ter plaatse te zijn verbon den, zijn beiden naar Rijnsburg over— Van een tramwagen op de lijn naar het stadion te Athene weigerden Zondag de remmen, zoodat de wagen bestuurder den wagen niet meer tot staan kon brengen. Onder de passa giers brak een paniek uit, daar er gevaar bestond, dat de wagen in de Ilisos—rivier zou storten. Zij probeerden er onder hst rijden af te springen. Hierbij werden zes personen gedood en een zwaar gewond. Ten slotte is het gelukt den wagen tot stilstand te brengen. De bestuurder is spoorloos verdwenen. Er wordt een onderzoek ingesteld. Vervalsching tot een bedrag van f15.000. Naar de Haagsche Crt. verneemt, zouden door den bewindvoerder in de voorloopige surséance van de met de Provinciale Bankvereeniging nauw ver bonden Effecten en Handelsbank vrij ernstige onregelmatigheden in de boe ken zijn ontdekt. Het vermoeden bestaat, dat de pro curatiehouder der bank, zekere K., (niet te verwarren met den directeur, wiens naam ook met een K begint), in een tijdsverloop van 5 jaar verschil lende gefingeerde bedragen heeft ge boekt op de rekening van een gewezen cliënt der bank en de aldus verkregen gelden ten eigen bate heeft aangewend. Het onderzoek naar de juiste toe dracht der zaak wordt ten zeerste be moeilijkt door het feit, dat K sinds eenige dagen voortvluchtig schijnt te zijn. Hij heeft begin vorige week de stad (Den Haag) ver iaten onder voorwendsel elders te gaan sollieiteeren, doch is niet meer terug gekeerd. Met goedvinden van de echt- genoote van K. heeft de bewindvoerder ten zijnen huize 'n onderzoek ingesteld, waarbij eenige beschreven bladen uit de boeken der bank gevonden werden. In hoeverre deze bladen reeds op de ontdekte onregelmatigheden betrekking hebben, dan wel nog andere malver saties zijn gepleegd, is nog niet bekend. Op het oogenbdk wordt echter een uitgebreid onderzoek der boeken inge steld. Het totaal bedrag der tot dusver vastgestelde vervalschingen zou onge veer f 15.000 beloopen. Tot dusver is van deze knoeierijen nog geen aangifte bij de politie gedaan. Het is echter niet onwaarschijnlijk, dat de politie eerlang termijn zal vin den om ambtshalve in te grijpen. Weer een nieuwe Chrysler prestatie. Recordrit op de Avus baan. 25 September I. startte op de Avus race baan bij Berlijn 'n normale serie wagen die was uit den voorraad van den Chrysler Compagnie M.B.H te Berlijn genomen en voor het starten verzegeld. Het is tegenwoordig geen zeld zaamheid meer dat 'n moderne wagen 20000 of 30000 K.M. aflegt zonder een ernstige revisie te ondergaan. Anders wordt het evenwel als een automobiel motor meer dan 50 dagen en nachten achtereen loopt zonder een oogenbllk te stoppen en zonder dat ook maar de geringste kleinigheid aan den motor gerepareed wordt. Op den 40sten dag was reeds een afstand van meer dan 50000 K.M, afge'egd. Een gemiddelde rijder zal over dezen afstand, bij normaal gebruik van zijn wagen, 2 tot 3 jaar doen. Men kan dus wel uit bovenstaande proef opmaken, hoe betrouwbaar en in de perfectie de moderne Chryslers zijn afgewerkt, dat zelfs een gemiddelde rijder 2 tot 3 jaar met zijn wagen kan rijden zonder een ernstige reparatie aan zijn wagen te hebben. lederen dag worden ongeveer 1260 K.M. afgeiegd. Drie ingenieurs zijn dag en nacht aanwezig om de tech nische resultaten te controleeren, die in de toekomst van zeer veel belang worden geacht voor de Ch>ysler. In vakkringen spreekt men dan ook zijn verbazing uit over deze prestatie, vooral daar het hier een normale serie wagen betreft. Chrysler laat den laatsten tijd wel van zich hooren, eerst zijn fraaie overwinningen in de 24 uurs ritten te Le Mans, Spa en San Sebastiaan en thans weer deze record—prestatie die men niet als geëindigd mag beschou wen. daar de motor nog steeds lustig doordraait. De vertegenwoordiging van dit wereldberoemde Chrysler merk voor dit district is in handen van de N V. A. de Graaf Co's Automobielhandel te Waalwijk en Meeuwen. BINNENLAND. R K. Partijraad. Zaterdagmorgen werd de jaarlijksche vergadering te Utrecht voortgezet. De uitgebrachte prae adviezen inzake het „Militaire vraagstuk, gaven aan leiding tof breedvoerige besprekingen. Uit de eritiek kan algemeen de con- clussie worden getrokken, dat de prae- adviezen „lm westen nichts neues" brengen.fzooals Willem Nieuwenhuizen karakteriseerend opmerkte of volgens Max van Pollze trappen een open deur in. De voornaamste vraag is volgens Max van Poll ontweken n.l. deze: is in de huidige omstandigheden Nederland een oorlog rechtvaardig, als men de middelen en de gevolgen in het oog vat In de namiddagvergadering kwamen de prae adviseurs aan het woord om hun conclussies te verdedigen.

Echo van het Zuiden | 1929 | | pagina 7