Sigaren, Sigaretten en Tabak Wijnen, Likeuren en Gedistilleerd, Lianer me la Vicille Core Ons groot succes Bazar. ■vsjprSf HAWEKO BAZAR RECHTSZAKEN. Marktberichten. Notaris Mlddelkt Een Bijtuiger, Een Meisje Jongens. Telephoon 139 WAALWIJK. Karei I, Willem II, Due George, Aida, Jordaens, Regal, enz In alles even góedkoop. Louis van Drun I Waalwijk. |jjj NieUWS uit fCOUfSllPIlVPi j8Pee>teencomPetitiewedstrijd opeigen tUUI^llCU V C-I, j terrein tegen „Wapen van Heusden". Liefdadigheidsconcert De kaartverkoop voor het Liefda digheidsconcert dat Bel Canto op 16 Februari a.s. gaat geven, vlot uitste kend. Deze week is naar ruwe schat ting reeds voor pl.m. 200 aan kaar ten verkocht en nog moeten heele wijken bewerkt worden. De ijverige verkoopsters komt hier voor haar kranig werk een woord van lof toe, doch ook de milddadige burgerij, die met echt Kaatsheuvelsche vrijgevig heid aan den oproep om het goede werk te steunen, gevolg geeft, past 'n woord van hulde. Duo Divance. Het bekende duo Divance uit Am sterdam is door de Liedertafel Bel Canto geëngageerd voor het te geven liefdadigheidsconcert ten bate der spijskokery. Voor velen zal dit duo niet onbekend zyn. Bij de G. I. M. K. feesten waren zij werkzaam in de groote cabaret-tent, terwyl 't vorig jaar het duo met veel succes werk zaam was in Hotel-Restaurant „De Twee Kolommen" in Waalwijk tij dens de kermis aldaar. Lezing. Donderdagavond hield de heer J. Tuerlings alhier voor de eiervereeni- ging Raamsdonk een lezing over „De fouten die de kippenhouder vaak in zijn bedrijf maakt". Schoolstraat. Wederom gingen de laatste weken twee panden in de Schoolstraat in andere handen over, die reeds onmid dellijk zullen bebouwd worden, zoo dat thans nog slechts een paar kleine perceeltjes vrij blijven. De School straat zal daardoor aanmerkelijk in fraaiheid winnen. Ophaaldienst. Waar de nieuwbouw in de kom dei- gemeente nog steeds toeneemt, wordt de kwestie van een gemeentelijke op haaldienst hoe langer hoe urgenter. Het gemeentebestuur heeft reeds langen tijd studie gemaakt van deze zaak en vooral de laatste maanden maakt het organiseeren van een goed functioneerenden ophaaldienst een ge regeld punt van bespreking van ons Dag. Bestuur uit. In verschillende plaatsen zijn de diensten in loco bestudeerd, zoodat we mogen verwachten dat we binnen kort ook in Kaatsheuvel van een der gelijke inrichting zullen kunnen pro fiteered. Kleinfabrikantenbond. De kleinfabrikanten kwamen Woensdagavond in het café van de Wed. Smit bijeen tot oprichting van een bond als onderafdeeling van de R.K. Middenstandsbond. De heer L. J. v. d. Horst leidde de vergadering, die met oprichting accoord ging. Een voorloopig bestuur werd s;- vormd uit de heeren: H. Vrinten P Steenbergen, A. v. Beek, A. v. Riel en M. van Beurden. Aanvang 2 uur. HEUSDEN A.s. Zondag gaat Juliana naar Oss om tegen ZHC te spelen voor de competitie. Groote Vrouwenvergadering te Kaats heuvel op Zondag 2 Februari. Op a.s. Zondag zal er een Alge- meene Vergadering voor gehuwde vrouwen gehouden worden in de groote zaal van het Patronaat. Aanvang des namiddags na het Lof, precies om 3 uur. Als spreker zal optreden de Zeer Eerw. Pater Damascus o.f.m. Cap. uit s-Bosch, met het onderwerp: Onze hedendaagsche huisvrouwen en de hedendaagsche wereld". Wij hopen en vertrouwen, dat vele vrouwen gelegenheid zullen vinden om op deze belangrijke vergadering tegenwoordig te zijn. Ter verpoozing en veraangenaming der vergadering zullen van wege den R.K. Fabrieksarbeidersbond gratis verschillende mooie prijzen onder de aanwezige vrouwen verloot worden. Daar de tijd met betrekking tot 't Patronaat eenigszins beperkt is, ver zoeken wij de bezoeksters juist om 3 uur present te zijn, zoodat de verga dering aanstonds na het Lof een aan vang kan nemen. De Procureur Generaal bij het Amsterdamsch Gerechtshof heeft gis teren tegen den heer Salomon Lieber- mann 3 jaar gevangenisstraf geëischt met aftrek van 8 maanden preventieve hechtenis. De beide verdachten van den roofoverval op den Bussumergrindweg tusschen Bussum en Hilversum zijn gisteren door de Amsterdamsche Rechtbank veroordeeld tot een gevan genisstraf van 2 jaar en 6 maanden Moord te Waddinxveen. Het OM bij de Rotterdamsche r chtbank eischte gisteren legen een man Ie Waddinxveen. die zijn buurman tn een twist den hals afsneed, vijftien jaren gevangenisstraf. SPORT. H.E.C. 't Was Zondag jl een goede dag voor HEC. Drie elftallen kwamen er in het veld en even zooveel over winningen werden er behaald. De voornaamste was wel die van ons le eltial op „Gudok" met 2—1. Daardoor is de positie van HEC iets beter ge worden, hoewel men haar nog lang niet als veilig kan beschouwen. Gudok was geen gemakkelijke prooi en slechts met groote moeite gelukte het de HECers de overwinning in de wacht te sleepen. Reeds binnen enkele mi nuten nam HEC door den rechtsbinnen de leiding, waarbij hij den bal echter eerst met de hand medenam, wat den scheidsrechter ontging. Gudok kreeg het daarna hard te verantwoorden en 'had over geluk niet te klagen, daar eenige mooie schoten juist naast of over de lat gingen. Het duurde trou wens niet lang of dezelfde speler ver grootte de leiding, terwijl even daarna Gudok kans zag een tegenpunt te scoren. Met 2—1 ging de rust in. Na de thee is HEC tot ongeveer een kwartier voor het einde in de meerderheid geweest. Toch gelukt het haar niet een goal bij te maken, ter wijl Gudok in de periode van over wicht voor het einde hiertoe eveneens geen kans zag. Wel ontstonden er menige gevaarlijke oogenblikken voor het HEC-doel en het was dan ook een geruststelling toen de scheidsrech ter einde blies. Het tweede elftal won van „Wapen van Heusden" met 2 0, terwijl het derde met 4—1 van Baardwijk 3 won. HEC-BOXTEL Voor Zondag a.s. is weer een thuis wedstrijd vastgesteld, die wel de voornaamste van het geheele seizoen zal worden. Op het HEC-terrein zul len dan die ploegen tegen elkaar komen, waarvan één tot de degradatie wedstrijden gedoemd zal zijn. 't Is thans de vraag wie dit zal zijn. Boxtel en HEC geven elkaar in alles slechts weinig toe. HEC heeft weliswaar een punt meer en daarbij nog een wedstrijd meer te spelen, terwijl het feit dat zij Boxtel thuis krijgt, ook van groot gewicht is. De positie van HEC is dan ook iets gunstiger te noemen, maar dat neemt niet weg dat het voor hare veiligheid toch nog geboden is dat zij van Boxtel wint. Deze wedstrijd heeft voor HEC eigenlijk de beteekenis van 4 punten verschil op Boxtel, daar HEC, indien zij wint, 3 punten meer heeft dan Boxtel en in het andere geval er een minder heeft, [t Zou daarom nog beter geweest zijn van Gudok te verliezen en van Boxtel te winnen, dan dat van Boxtel verloren wordt. Daarom HECers beseft wel de waarde van dezen wedstrijd en stelt Uwe vele aanhangers niet teleur, doch zorgt dat gij door een overwinning op Boxtel uw tweede klasserschap behoudt. Zooals we reeds zeiden, beteekent deze wedstrijd voor Boxtel evenveel als voor HEC. 't Is daarom aanneme lijk dat Boxtel zich zoo maar niet gewonnen zal geven, maar juist an dersom zal probeeren. Zij strijden ook voor hetzelfde doel en daarom zal het wel een wedstrijd worden waarin het aan spanning niet zal ontbreken. Om de voetballiefhebbers aan te ra den dezen belangrijken wedstrijd te gaan zien, zal daarom verder wel onnoodig zijn. Zooals gewoonlijk is nog. niet vast. gesteld wie met de leiding belast is, doch we vertrouwen dat dé N.V.B. hiervoor een scheidsrechter zal aan wijzen die voor zoo n wedstrijd be rekend is, daar deze anders gauw ontaardt in een duw- en trappartij. Aanvang half drie. R. W. B. RWB—Oosterhout is als Zondag dt wedstrijd. Er moeten nog verschillende thuiswedstrijden gespeeld worden doch dit is de voornaamste, want verhes RWB ook dezen wedstrijd dan is dt mooiste gelegenheid om van de laatste plaats af te komen verkeken. We mogen vertrouwen dat de nationaal gestreepten van de belangrijkheid overtuigd zuilen zijn, en gedurende den geheeien wed strijd zullen spelen zooals 1.1. Zondag voor de rust, dan kun je winnen Aanvang half 3 terrein RWB. Om 12 uur begint RWB 2 aan haar reeks thuiswedstrijden en komt Eens gezind uit den Bosch op bezoek. We willen de spelers er op attent maken dat vooral op tijd begonner moet worden, 1.1. Zondag waren enkelt spelers veel te laat, en dat voor een thuiswedstrijd. 9 Februari WSC—RWB RWB2—BW4 WSC3—RWB3 16 Februari RWB-SCO RWB2—Wiihelmlna4 Baaadwijk3-RWB3 23 Februari RWB—Baardwijk RWB2—ZHC2 RWB3—WSC3 W. S. C. Het eerste elftal van WSC zal mor gen wederom voor de competitie moeten spelen en ditmaal wacht den spelers een zeer moelijken uitwedstrijd wfl durven wel zeggen, één der moei lijkste uitwedstrijden. WSC zal n I. naar Goirle moeten gaan spelen tegen de jongste vereeniging in deze afdee ling, vorig jaar als kampioen uit den Brab. V. Bond gekomen. Goirle is een gevaarlijk tegenstander en zij was hei ook, die dit seizoen het sterke TSC nog wel in Ooslerhout wist te klop pen. WSC zal het derhalve in üoirle hard te verduren krijgen en laat ons hopen, dat de wedstrijd gunstig zal uitvallen en mocht het WSC morgen gelukken te winnen, dan zal de ont moeting TSC—WSC op 16 Februari wel de de beslissing brengen. In ieder geval zal WSC derhalve morgen moe ten winnen en een enkel verliespunt kan ditmaal noodlottig worden. Het resultaat van den wedstrijd van mor. gen wordt in onze plaats dan ook met spanning afgewacht. Ook het tweede elftal van WSC speelt morgen elders en gaat bij Wil lem IIs in Tilburg op bezoek. De laatste wedstrijden zijn anders alles behalve gunstig voor WSC2 uitgeval- en ontbreekt het in de voorhoede momenteel aan het noodige schot en dit is dan ook de oorzaak der beide laatste nederlagen. Wij hopen, dal dit morgen tegen Willem II beter zal gaan, alhoewel wij vreezen, dat WSC2 het aldaar hard te verantwoorden zal krijgen. De spelers zullen gezameltjk per bus de reis naar Tilburg en Goirle maken. Tenslotte zal ook het derde elftal op eigen terrein moeten spelen en ontvangt WSC3 alhier het tweede elftal van Kaatsheuvet. Mocht WSC3 morgen winnen, dan is de kans voor de eerste plaats gunstiger dan ooit Deze wedstrijd begtnt om twee uur. JULIANA. Zondag a s. is het le elftal weder vrij van competitiewedstrijd. Juliana 2 BURGERLIJKE STAND. RAAMSDONK. Van 18 tot en met 24 Jan. 1930. Geboren: C. z.v. P. van Seeters-Diependaal. Gehuwd G. J. den Dunnen, jm., oud 26 j. en D. A. Honcoop, jd., oud 27 j. Overleden A. P. Snijders, oud 1 jaar. C. A. Konings, oud 75 j. La. W. Bou- wens, oud 23 j. Te. Ha. Gisbers, oud 90 jaren. WAALWIJK. Geboren Marinus A. z.v. C. v. Huiten en M. A. Snelders. Adrianus H. z.v. M. G. Reinie en H. H. W. van Delft. Theresia F. C. d.v. S. J. Chr. IJpelaar en A. G. Bruijstens. Antonius J. P. z.v. J. P. A. van den Dungen en J. J. Coolen. Cornelia E. d.v. P. C. W. Ketelaars en E. C. Stoffelen. Ger- truda P. M. d.v. J. M. Leijtens en H. L. Reijerman. Overleden Geen. Huwelijksaangiften Alphons van Baal, 33 j. en Bernar- dina A. Kools 31 j. beiden wonende alhier. Rasuinis J. Oomens 27 j. en Hendrika P. M. v. Helvoirt, 24 j. beiden alhier. Gehuwd Cornelis J. Maas 43 j. wed. van M. Fens en Josephina A. van Otterdijk 39 j. beiden alhier. Ingekomen personen: H. Selders van Waspik. K. Feist van Themar. E. R. M. Schafer van Grotz-Breitenbach. H. H. C. de Brouwer van Tilburg. J. M. Hor- sten, wed. J. J. Heffels, van Tilburg. J. A. v. Otterdijk van Amsterdam. Vertrokken personen: H. J. Groot naar A'dam. C. Dehm, wed. J. van den Oudenhoven naar Eindhoven. - J. van Munster naar Den Haag. W. K M. Bodean naar Den Bosch. A. C. Zeeuwen naar Tilburg. H. W. van Mierlo naar Loonopzand. W. M. Garnitz naar Eindhoven. UITSPRAKEN KANTONGERECHT WAALWIJK. Van 23 Januari 1930. H. D. te Vlijmen overtr. motor- en rijw.reglt. 3.— of 1 week tucht school, A. v. d. S. te Kaatsheuvel overtr. alsvoor, 2.of 1 week tuchtschool. S. O. te Sprang-Ca- pelle overtr. algem. veiligheidswet 25.of 10 dagen. M. v. M. te Helmond overtr. alsvoor 20.of 10 dagen. A. de J. te Waspik, overtr. alsvoor 5.of 3 dagen T. v. Z. te Vlijmen en A. v. N. teWaal- wijk, overtr. veldpol. ƒ5.of 3 da ge*1 M. d. H. te Drongelen, overtr. alsvoor 10.— of 5 dagen C. L. en G. "v. T. te Kaatsheuvel en H. K. te Waalwijk, overtr. pol. verord. ieder 3-of 2 dagen G. v. T. te Kaatsheuvel, overtr. straatschenderij 3.— of 2 dagen G. T. te Waal wijk, dronkenschap 15.— of 10 da gen" T. v. D. te Waalwij-k en N. D. te Tilburg overtr. alsvoor 10.of 5 dagen G. G. te Kaatsheuvel, overtr. alsvoor, 25.— of 15 dagen G. v. K. te Udenhaut, overtr. mot. en rijw. wet 3.— oP 2 dagen, Dezelfde overt, alsvoor 2.of 2 dagen D. H. te Raamsdomksveer, overtr. als voor 3.— of 2 dagen M. v. H. en M. B. te Drunen en M. v. d. V. te Nieuwkuik, overti4. alsvoor, ieder 5.of 3 dagen J. v. H. te Kaatsheuvel, overtr. mot. en rijw. regit, 5.— of 3 dagen Dezelfde, opgave valsche naam 25 of 15 d. J. v. B. te Loon-op-Zand, overtr. wa renwet 20 of 10 dagen. J. B. te Udenhout, overtr. alsv. 40 of 20 da gen. D. v. O. te Vrijhoeve-Capelle, F. d. H. en L. H. te Waalwijk, J. v. H. en W. d. W. te Drunen, M. v. R. te Dussen, J. v. d. G. te Elshout, overtr. mot. en rijw. regit, ieder 3 of 2 da gen. H. v. L. te 's-Bosch, M. K., G. v. W. en G. K. te Kaatsheuvel. J. N. te Sprang-Capelle,. overtr. alsvoor, ieder 2. of 1 dag. C. d. M. te Waal wijk, overtr. ijkwet 1 of 1 dag. J. O. en S. O. te Sprang-Capelle, overtr. arbeidswet, ieder 4xf2 of 4x1 dag. L. v. d. te Drunen overtr. alsvoor, 5 x 3 of 5x2 dagen. C. B. te als voor en L. S. te Waalwijk, overtr. alsvoor, ieder 5 of 3 dagen. C. de W. te Drunen, overtr. pol. regit., 3 of 2 dagen. Waalwijk, 30 Jan. 1930. Varkens f 17 - f 22. Eieren 6—6'/a ct. VERVOLG. PROVINCIAAL NIEUWS. Vergadering fVit- Gele Kruis. Blijkens eene in dit blad voor komende advertentie wordt Woensdag, avond de Jaarlijksche Algemeene Ver gadering van het Wit—Gde Kruis gehouden. Uir het overzicht van de werkzaam heden in het afgeloopen jaar op het gebied van Ziekenverpleging verricht zai blijken, wat er op dit gebied ge presteerd Is en hoe onmisbaar deze vereeniging voor Waalwijk en omgeving is geworden. Teneinde de belangstelling nog meer gaande te maken heeft het bestuur zich de medewerking van de Harmonie en een kwartet van het Zangkoor van bt Jan weten te verzekeren, terwijl Dr. Lobach uit Udenhout een interes sante lezing zal houden over „De verpleging ten platte lande." Het bestuur mag voorzeker op een linke opkomst rekenen. Haweko —Bazar. Donderdagmorgen werd in 't groote Winkelpand, Grootestraat 125, Hoek Wagenstraat alhier de „Haweko" Bazar geopend. Deze bazar is aangesloten bij eene groote InkoopCombinatie in Gilanterien, Huishoudelijke Artike len, glas, porselein, aardewerk, speel goederen, enz enz. Het magazijn bevat een geweldige voorraad voor „eick wat wus" aan lage prijzen, een opzet van den legen woordigen sijd. Wij wenschen de Ondernemende firma gaarne succes. Concert Liedertafel, In ons verslag van 't concert der Liedertaiel van 1.1. Maandag verzuim den wij te vermelden, dat de voor zitter een speciaal woord van hulde bracht aan den heer Jan Princen voor de kunstzinnige wijze, waarop hij her zware accompagnement van het groote koor Hakon Jarl. van Reinècke op op zich nam, bij welke hulde wij ons gaarne aansluiten. Ook de Italiaansche accompagnateur Maestro Marini had voor het werk van den heer Princen een bijzonder compliment. Biljarten. Morgen speelt in de zaai der Jon gens-congregatie te Drunen .Ons Ge noegen" tegen B.J C. 1 aldaar. Het zal de strijd van het seizoen worden. Wij zijn benieuwd naar den UttsLg. Ons inziens zal B.J.C. win nen, maar cadeau wordt deze over winning niet gegeven. Er zijn er nog enkele bij die de vorige maal een les gehad hebben en misschien toonen, die nu wel, dat ze geleerd hebben. B.J.C. laat zich natuurlijk de ka- pioenskans op het laatste moment nier ontglippen. Voor de tweede afdeeling een ont moeting in café P. van Daelen. Kunst na Arbeid tegen volhouden uit Sprang. Dit zijn twee partijen, die aan elkaar gewaagd zijn. Volhouden is misschien een tikje sterker. Maar den uitslag zal wel niet veel punten verschil aangeven. Veel succes aan allen. NIEUWE UITGAVEN. .Practische Engelsche woordkennis' De Bilthovensche Posischool heeft in zakformaat ten boekje uitgegeven voor practische Engelsche woordkennis met aanduiding der uitspraak, ten be- hoeve van Nederlanders, die met weg lating der spraakkunstige moeilijkheden op eenvoudige wijze en in korten tijd, zoo goed mogelijk de Engelsche taai willt n leeren lezen, begrijpen enspreken Aan de leervorm, de uitspraak er woordkeuze is alie zorg besteed, 'i Schijnt ons een zeer practisch werkje te zijn en een onmisbaar hulpmiddel voor emigranten, die de taal van hef and niet verslaan. MIJNHARDT's. Zenuw-Tabletten ,75ct Laxeer-Tabfeffen .60« Hoofd pij n~Téjb!etten 60 «t Bij Apoth. en Drogisten. ongedeerd Het echtpaar is naar het ziekenhuis overgebracht, waar het met den dood worstelt. Men acht het niet onmogelijk, dat het misdrijf is gepleegd door iemand var- wien PtyerI geld te vorderen had en die zich op deze wijze van zijn schuldeischer heeft willen ontdoen. Vier menschen verdronken Leerlingen van een school van het dorp Wobrow bij Kolberg, begaver zich gisterochtend op een uitstapje naar het nabijgelegen meertje om schaatsen te rijden. Toen de jongens en meisjes nog met hurt onderwijzer aan den oever stonden poogden reeds vijf knapen op het ijs te'gaan. dat nog niet sterk genoeg bleek te zijn. De onderwijzer die de jongens door het ijs zag zakken snelde terstond te hulp, maar geraakte eveneens te water en kon niet meer worden gered. Hij verdronk en met hem drie jongen?, ctert in de nabijheid wonende boer slaagde er in de twee anderen weder aan land te brengen. te Capelle, op Zaterdagen 8 t> Februari a.s., telkens nam om 6 uur ten herberot HAMERS aan de Vrouwkensi te Waspik, ten verzoeke va» Heer P. A. Smits Thom.zn al in het openbaar veilen en verkoop^ Een nieuwe arbeidt woning onder Waspik te Bi door den eigenaar be» kadaster Nrs. 708 en 709, en erven, groot 4 70 aren. Te aanvaarden 31 Mei ai zooveel vroeger als het pet', door den eigenaar zal zijn, fuimd Schoenfabriek, DRUNEN vraagt 4; voor de Stikkerlj, eenige aankomende AGENDA'S. WAALWIJK. Zaterdag 5 6uur. Gymnastiek voor de aspiranten B G V. Zaterdag 3'/a uur Verplichte oefe ning voor de leden der korfbalclub W.E.K. Zaterdag 8 uur. Witte Bioscoop, „Wetten der Wildernis". Zaterdag 8 uur. Luxor Bioscoop, „Misdadigers der Wereldstad Zaterdag 8uur. Algemeene jaar vergadering Liedertafel „Oefening en Vermaak", Aller opkomst dringend verzocht Zondag 12 u. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak" Musis Sacrum Zondag 12 uur. Repetitie Lieder tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 6 en 8'/2 uur. Witte Bioscoop, „Wetten der Wildernis". Zondag 6 en 8'/2 uur, Luxor Bioscoop, „Misdadigers der Wereldstad." Maandag 8 uur. Tooneeiuitvoering „Het Biechtgeheim", in den Gildenbond. Dinsdag 8 uur Jos. Groenen-avond, Musis Sacrum. Woensdag 8 uur Vergadering van het Wit— GeK Kruis in den Gildenbond. Zaterdag 8 tur. Fliertfl niters Opont houd Musis Sacrum GEMENGD NIEUWS. Afschuwelijke moord bij Pitsen. Een afschuwelijk bloedbad is te Neudorf (Tsjecho Slowakye) aangericht waar de koopman Georg Pcyerl en zijn vrouw in hun slaap d. or een onbekende werden overvallen Deze sloeg met een bijl, welke met buitengewone kracht werd gehanteerd den man beide beenen af en verwond de hem verder ernstig aan het hoofd en hals. De vrouw kreeg een slag met de bijl tegen haar borst, zoodat de llnkerlong kwam bloot te liggen. Het vijfjarige kind van het echtpaar bleef. GROSSIER IN: van de voornaamste fabrieken, zooals: Ook verkrijgbaar in doosjes van 10 en 20 stuks. PROBEER OOK EENS ONZE van de Firma WIJNAND FOCKINK, COOIJMANS en VERBUNT en tevens de fijne 44003 welke nog niet in onze prijscourant vermeld staat. BELEEFD AANBEVELEND. 1 Door onze groote sorteering en lage prijzen kunnen wij het publiek van Waalwijk en omstreken met de meest concurreerende prijzen bedienen. Iedere kooper boven een gulden en meer ont vangt EEN AARDIG CADEAU, bestaande uit een KOPER GEMONTEERDE LUCIFERSHANGER. Voor de kinderen de bekende HAWEKO KLEP PER. Deze reclame geldt tot 4 Februari. Een greep uit onzen grooten voorraad: Printa Allum. Lepels of Vorken 4'/2 Sutkerlepels 7 voor 1U ct. Boterhambordjes, wit, 7 ct. Keurig mooi Portretlijstje 17x26 25 Ansichtlijstje, mahoniehout 8 ct. Waschknijpers25stuks voor 10 ct. Stevige etenstampers 15 ct. Schotel Spotgoedkoop Japansch Kop en rood en blauw 16 cent. Soliede Koffiemolens met gesloten doos f2,25, 1,69 Aardig Fantaisiebeeld ZZZZZ „Fijne Pijp" 95 ct, Fijn wit aardewerk. Sauskom 76, 49, 39 ct. Zinken emmers vanaf 58 ct. Stevige waschborden van 58 ct. Keurig mooi Lepelrekje, molen model met bijpassende lepeltjes en suikerschep 27 cent. Extra sterke actetasschen 175- 140 ct. Leeren Soliede 345 tot 575 ct. Waschborstels vanaf 6 ct. Werkborstel 7 ct. Zie verder onze groote sorteering en lage prijzen. INKOP COMBINATIE^ Beleefd aanbevelend, K Grootestraat 12S Grootestraat 12S H. Koisieren-Lagarde i' ct. ct .;<- ,-v CT-rT» - 'T \r

Echo van het Zuiden | 1930 | | pagina 10