i I Pija ia rug en lendenen Kloosier&alsem 1 Duftsche havermout wordt aange boden in Nederland voor f 12.50, ter wijl ze in Duitschland f 19 kost. Dit kan, omdat eene uitvoerpremte van 22 Mark wordt verleend. De Zaansche havermout kost in ons land zonder winst 16 gulden; natuur lijk kan die in ons land niet concur reeren met de Duitsche van f 12 50 De Nederlandsche havermout naar Duitschland zenden baat ook niet, want Duitschland heft een invoer recht van 18 75 Mark per 100 Kg. Ook landen als Engeland gaan als afzetgebied verloren,omdat Duitschland goedkooper aanbieding doet. Bij andere producten als cacaoboter, herhaalt zich dezelfde geschiedenis. Eentonig is het verhaal: uit Neder land worden wij verdrongen, omdat wij den vreemden producent onbe lemmerd toegang verleenenin het buitenland kunnen wij niet komen omdat we botsen tegen hooge tarief, muren. De Nederland—Indië vluchten. Naar aanleiding van een vraag in het Engelsche Lagerhuis omtrent het verleenen aan den Nederlandschen Luchtvaartdienst van faciliteiten bij de vluchten naar Indië is namens de regeering medegedeeld, dat vergun ning was verleend voor het uitroeren van negen 14 daagsche vluchten op voorwaarde, dat deze in 1929 zouden voleindigd zijn. Einde December heefi de Nederlandsche regeering uitbrei ding van de faciliteiten verzocht tot einde Juni. Dit verzoek is in overwe ging genomen, maar een beslissing is nog ntet gevallen. Kenwonhy drong erop aan, dat men Nederland de noodige faciliteiten zou verleenen met het oog op de Nederlandsche landingsterreinen bij de vluchten naar Australië, f G. C. E. van Daalen. In den Haag is Ztterdag j.i. plot seltng op 67 juigen leeftijd overleden de gepensioneerde luitenant-generaal O C. E. van Daalen, oud-comman dant van het leger in Ned-indië. com mandeur van de Militaire Willemsorde, ridder in de Orde van den Ned. Leeuw, ridder 1ste klasse Pruisische Kroonorde en gerechtigd tot het dragen van de Eere sabel. Hij was zeer bekend ui! den Atjeh- strijd. BUITENLAND. De tarief wapenstilstand. Op de tarief wapenstilstand confe rentie te Qenère hebben thans 22 gedelegeerden in beginsel zich vooi het totstandkomen van een wapen stilstand uitgesproken, terwijl alleen Italië er uitdrukkelijk tegen was en Spanje zic'n van het uitspreken eenei meening heeft onthouden. De eenige Europeesche Staten, die tot dusver over den wapenstilstand geenerlei ui'ing gedaan hebben, zijn Bulgarije en Frankrijk. Koetepows verdwijning. Naar een Fransch blad meldt, zal de Parijsche politie de nasporingen naar den verdwenen generaal Koetepow staken. Er zijn meer dan 600 getuigen verklaringen ontvangen die geen van ailen eemg resultaat heoben opgeleverd Het eindraport der Parijsche politit zal den rechter van instructie worden toegezonden, die zich dan verder mei de aangelegenheden zal bezighouden DRUNEN. Het concert der Harmo nie „De Volharding", dat Zondag avond werd gegeven in de zaal bij den heer Th. Elshout, mocht zich in een zeer groote belangstelling verheugen. Zooals bekend, was voor dezen avond geëngageerd, het Waahvijksch Revuegezelschap „Onderling Kunst genot". Met dit gezelschap heeft de Harmonie veel eer ingelegd en werd de uitvoering een groot succes. Door den heer Sikkers werd deze uitvoering geopend met een woord van welkom. Daarna werd begonnen met „Tele visie", een revue, die uitmuntte door aankleeding en actie. De koren hadden een aandachtig en dankbaar gehoor, zoowel de mu ziek als het gezelschap. De nummers der harmonie waren uitstekend gekozen, want werken als de Jubileummarsch van A. A- Groot, Faust fant. sur l'opera Gounod, van Kessels en Fantasie Mazurka, met Tuba-solo, van E. Marsal en Cavalle- rica Rusticana Fant. l'Opera Mascag- nie, M. J. Kessels, treft men niet op ieder Harmonieprogram. Doch de heer van Huiten met z'n mannen wisten ze allen goed tot hun recht te brengen. Ook de verwachtingen van „Onder ling Kunstgenot werden overtroffen. Nimmer heeft men een betere keuze gedaan. Om te beginnen de dames in de komische voordrachten als: Ro bert en Julia, en Jochem de onver stoorbare, waren uitstekend in haar rollen. We noemen voorts „Goeden Nacht" „Moederliefde" en „Soldaatje spelen" door Tom Rurmanje. Deze zingt schitterend, gemakkelijk, vol, gedra gen. Zijn naam op het programma zou alleen reeds voldoende zijn om elk muziekliefhebber naar deze uit voering te trekken. Hij zong schitte rend in elk opzicht. Zjjn recitatieven zijn evenzoovele ontroerende schilderingen. Hij be schikt over grootsch stemvermogen en zangerstalent en ook dhren De Bont en Sars mogen niet onvermeld blijven, zij voldeden eveneens zeer goed. Ook zij bleken over voortreffe lijke hoedanigheden in stem en voor dracht te beschikken. Het zangspel No. 66 moet nog ge noemd. Hiermee is veel succes be haald. Ook de andere nummers wa ren uitstekend vertolkt, waarvan wij nog noemen „De Anarchisten", het tragisch duo door v. Gorkum en Sars. In één woord, alles werd keurig af gewerkt, niet minder het tooneel- décor, grime, enz. Telkens klonk een daverend applaus. Thans moeten wij nog vermelden, dat de spelers op de bekendé"Wijze be geleid werden door dhr. G. Knepfle. Na afloop van het program nam de heer Sikkers het woord om op de eerste plaats dank te brengen aan de Harmonie met haar ijverigen Direc teur, den heer van Huiten, onder wiens bekwame leiding de Harmonie zoo hoog staat, vervolgens aan het ge zelschap „Onderling Kunstgenot" die niet in de verwachtingen hebben te leurgesteld. Hij sprak de hoop uit hen hier nog meermalen weder te zien. Vervolgens richte spr. zich tot alle aanwezigen, om deze Harmonie steeds moreel en financieel te blijven steu nen. Het publiek was ten zeerste vol daan. Mogen wij hopen, dat de zaal spoedig mag vergroot worden, het blijkt telkens noodig. Van andere zijde schrijft men ons nog: Zondagavond gaf onze Harmonie „De Volharding" haar 2e Wintercon- cert, hetgeen in alle opzichten zeer geslaagd mag heeten. De zaal was voor den aanvang van het concert reeds gevuld, een voor bode van een gezellige drukte, die wij bij „De Volharding" gewoon zijn. De Directeur, de heer van Huiten, kwam met een geheel nieuw pro gramma, dat zeer keurig is uitge voerd. Behoudens eenige kleine aan merkingen werd de muziek uitste kend vertolkt en de goede leiding en ambitie der leden is duidelijk waar neembaar. De clou van den avond was het be kende Waalwijksche Revuegezel schap „Onderling Kunstgenot". Nog maar zelden heeft het publiek zoo genoten. „Onderling Kunstgenot" heeft schitterend werk geleverd. Wanneer wij iemand apart zouden moeten noe men, kan dit anderen slechts ten on rechte schaden. Wij zullen dit daarom achterwege laten, doch zullen slechts volstaan met de verklaring dat kunst en hu mor in dit gezelschap hoogtij vieren. Zang, spel, keuze der nummers, grime, aankleeding van het tooneel, alles was subliem en getuigt dit van een krachtige leiding in dit gezel schap. „Onderling Kunstgenót" is een be schaafd en vroolijk gezelschap, dat gerust kan optreden voor een veel ei schend publiek, temeer daar zij een zeer varieerend programma kunnen afwerken. De Voorzitter deed daarom goed hen een tot weerziens toe te roepen. Het zou ons spijten iets ten na- deele der goede leiding in de zaal te moeten zeggen, tlaarvoor staat het ijverige bestuur der „Volharding" ons borg, doch een weinig meer kalm te rondom het buffet zou toch de uit voeringen ten goede komen, vooral tijdens de actieve oogenblikken. De kastelein met zijn staf kan hier in veel goeds doen. ELSHOUT. Door de Pluimveever- eeniging „Nut en Sport" werd Zater dag en Zondag in de hiervoor prach tig versierde zalen der Meisjescongre gatie een clubtentoonstelling gehou den, die zich in een vrij druk bezoek heeft mogen verheugen. Er waren dan ook zeldzame prachtdieren ingezon den, zoowel in konijnen als in Hoen ders. Als keurmeester fungeerde voor de hoenders dhr. Boshouwers, die zijn groote tevredenheid over de inrich ting en inzending te kennen gaf. Ook dhr. Kallenburg uit Vucht, keurmeester der konijnen, gaf zijn voldoening te kennen. Zondagmiddag werd deze tentoon stelling officieel geopend. Onder de talrijke aanwezigen merkten wij o.m. op Weled. heer F. van Liempt, de Zeer Eerw. Heer Pastoor Willems, dhr. Willems, Hoofd der School, Het bestuur der veiling uit Heusden eu het bestuur der eierenvereeniging uit Drunen en vele belangstellenden. De heer v. Liempt, als Voorzitter, wees op -den grooten vooruitgang sinds verleden jaar, die te danken is aan onderlinge samenwerking. Hij bracht dank aan de samenstel lers der tentoonstelling, aan den Zeer Eerw. Heer Pastoor en opende hier mede deze tentoonstelling. Vervolgens sprak de Zeer Eerw. Heer Pastoor een kort woord van dank aan het Bestuur der Veilingver- eeniging, van Drunen, die door haar aanwezigheid (ondanks tegenspraak) haar sympathie toonde, want, zoo zegt spr., wij werken niet om af te breken, maar alleen om naast de sport ook het nut te beoefenen en om ook de eierenveiling te steunen. Ook verwelkomt hij de Heusdensche ver eeniging. De heer Sikkers sprak namens de Pluimveevereeniging van Drunen. Ik doe dit, zegt hij, met gemengde gevoe lens, omdat ik met sympathie kwam, maar toch met een beetje jalouzie, want wat gij presteert kan onze ver* eeniging niet. Hij hoopt op voortdu rende samenwerking. Burgemeester Loeff sprak nog een woord, waarin hij wees op de bevor dering der hoenderteelt en -fokkerij: ontwikkelt U op dit gebied, zoo zei hij, het geeft U voordeel, maar niet minder ontspanning. Daarna werd een wandeling ge maakt door de tentoonstelling, waar behalve de vele inzendingen te zien waren goudfazanten, kalkoenen, pau wen enz. De prijzen, welke waren geschonken door leden, bestonden uit 12 eerste prijzen, 10 tweede, 9 derde en 1 vierde prijs. De prijzen werden behaald als volgt: André Klijn, Elshout, stam Leg horns, wit, 1ste, 2e en 4e prijs; Wit Leghorns oud hen, H. van Son, 3de prijs; Wit Leghorn oud hen, Pastoor Willems, 2e prijs, M. Klijn 3de prijs; Wit Leghorn jonge hanen, H. v. Son le prijs, M. v. d. Aa 2e prijs, H. Brok 3e prijs; Patrijs Leghorn jonge hen M. Klerks le en 2e prijs; Patrijs Leg horn oude hen, M. Klerks le en 2e prijs; Jonge haan, M. Klerks le en 2e prijs; Wit Wyandotte hen A. Klijn 3e prijs; Rhode Islands Reds, H. v. Son 2e en 3e prijs, oude hen le pry's; Rhode Islands haan H. v. Son 2e pr.; Noord-Hollandsche Blauwveer hen, le en 2e prijs Pastoor Willems; Ply mouth Rocks jonge hen P. Klerks 3e prijs; Barnevelders, jonge hen, Th. v. d. Besselaar, le prijs, J. Klijn 3e pr.; Columbia Wyandotte oude hen, A. Klijn le en 2e prijs; Wit Wyandotte Kriel le prijs M. v. d. Aa. Trio Wit Leghorns G. van Domme len, Drunen 3e prijs; Trio Patrijs Leghorn L. Sikkers 2e prijs; Trio licht brahma's, Pastoor Willems le en 3e prijs. Afdeeling Konijnen: Chincilla jong ram en voedsters Pastoor Willems en v. Sluisveld, 2 eerste prijzen, een 2e en een 3e prijs; oude ram en voed sters, twee le prijzen, een 2e prijs; J. Brok 3e prijs; VI. Reuzen jong ram v. Sluisveld en Pastoor Willems 1ste prijs, 3e prijs André Klijn; Voedster, Pastoor Willems en v. Sluisveld 1ste prijs, 2e prijs H. v. Son, 3e prijs W. Verdijk; Vlaamsche reus wit P. Klerks 2e prijs, M. v. Huiten 3e prijs, le prijs Pastoor Willems en v. Sluis veld. Haarkleurig jonge ram le prijs Pastoor Willems en v. Sluisveld. Voedster, Pastoor Willems en van Sluisveld le prijs. De mooiste inzending der hennen van de tentoonstelling had A. Klijn, de mooiste haan der tentoonstelling M. Klerks, Patrijs Leghorn. SPRANG CAPELLE Vergadering ^an den Raad dezer gemeente te hou Jen op Donderdag, 27 Februari 1930, les namiddags te drie uur. Agenda 1. Vaststelling van de notulen der vergadering van 18 December 1929 2 Ingekomen stukken. 3. Benoeming havenmeester. 4 Benoeming leden der Commis sie tot wering van schoolverzuim. 5. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot wijziging der veror dening regelende de htffing vankeui- loonen voor vee en vleesch. 6. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot vaststelling eener ver ordening op het verwijderen van rup sennesten in de gemeente. 7. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot vaststelling van voor. schoten over 1930 toe te kennen in gevolge art. 103 der L.O wet 1920 aan de besturen der bijzondere Lagere scholen in de gemeente. 8. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot aankoop van een s rookje grond aan het Oosteinde te Sprang ten behoeve van verbreeding van den openbaren weg ter plaatse 9. Voorstei van Burgemeester en Wethouders tot verkoop van een ge deelte der Algemeene Begraafplaats tt Sprang ten behoeve verbreeding van den Provincialen weg. 10. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot onderhandschen ver koop van het voormalig schoolhui* met tuin te Sprang. 11. Beslissing inzake voorziening in schoolruimte ten behoeve der bijzon, dere lagere school aan de Nieuwstraai te Capelle. 12. Mededeelingen. CAPELLE- Het muziekgezelschap „Kunst na Arbeid' hield j.l. Donder dagavond half acht in 't repetitielokaal in de Kom alhier zijn jaarvergadering onder leiding van den heer J Michaëi Nadat de voorzitter de vergadering geopend en de aanwezigen welkom geheeten had, werden de notulen dei vorige vergadering na voorlezing goed- gekeurd en vastgesteld. Hierna bracht de secretaris, de heer J. Kraak, een keurig verzorgd jaarverslag uit, waar uit bleek, dat het gezezelschap met genoegen op het rjfgeloopen jaar kan terugzien. Nadat tie penningmeester, de heer E. Colet. zijn financieel ver. slag had uitgebracht, werd de rekening en verantwoording door'n commissie gevormd doo de heeren J. A. van der Schans en J. Sterrenburg, nagezien. Hieruit bleek, dat de boeken en bescheiden in orde waren en de kas sloot met 'n batig saldo. De aftreden de bestuursleden de heeren J. Michiël, E. Colet en C. de Rocy werden her kozen en namen onüt-r dankzegging voor het in hen gestelde vertrouwen de benoeming aan. Nadat bij de rondvraag nog enkele zaken van ondergeschikt belang waren besproken werd deze uitstekend verloopen jaar vergadering met een slotwoord van den voorzitter, waarin hij de leden aanspoorde eendrachtelijk samen te werken tot nog meerderen bloei van „Kunst na Arbeid" gesloten. Hiermede was het cff cieele gedeelte van de agenda afgeweikt, waarna men nog een paar uurtjes in gezellig samenzijn doorbracht. Onze dorpsgenoote, Mej. M v. Peer is aangesteld tot leerling ver pleegster in hst Diaconessenhuis te Breda. In verband met de inwerking treding der Ziektewet op 1 Maart a.s. fs een Bedrijfsvereniging voor Zieken geldverzekering in de schoenindustrie opgericht. Door de Chr. Fabrieks- arbeidersbond werden tot leden van den Bëdrijfsraad, welke met de uit voering der wet belast is, benoemd de heeren A Stapelkamp te 's Graven- hage en jac. Vos alhier. De jaaripsche keuring van springstieren zal voor deze gemeente gehouden worden op 18 Maart as. des morgens 9 uur te Waalwijk. Bij Min. beschikking d. d. 4 Febr. 1930 No 318 T is aan den miliciën j Hoefnagel der lichting 1930 dezer gemeente voor één jaar vrij stelling verleend wegens kostwinner schap. Naar men ons mededeelt is in 'fi vorige week gehouden vergadering van de landbouwers»ereen. „Sprang— Capelle e. o." in verband met de plannen tot het bouwen van een pakhuis besloten de vereeniging om te zetten In een coöperatieve." In een dezer dagen te Tilburg plaats gehad hebbende vergadering s van den Bëdrijfsraad der bedrijfsver-- eeniging voor ziekengeldverzekering in de schoenindustrie is de heer Jac. Vos. alhier gekozen tot lid der con. t'olecommissie, welke tot taak heeft de boeken der bedtijfsvereeniging te controleeren. De heer D. Haverhais |z. heeft zijn benoeming tot bestuurslid van den Ring 'sGrevelduin Capelle e o. van Ned Herv Jongeiingsvereeniglngen op Oer. O', aangenomen. De landbouwvereeniging„Sprang- Capeile e. o houdt a s Vrijdag 28 Febr. des avonds half zeven een algemeene ledenvergadering bij den heer J. Treffers aan het Bruggetje. Oe agenda vermeldt: 1 Opening en notulen. 2 Aanschaffen veevoeder, hulpmesls offen, kolen enz. 3 Rond vraag en sluiting, De j.l. Zaterdag gejiouden ver koop van grond van de bermen der wegen in de gemeente heeft f 25.— opgebrfcht. De Meisjesvereeniging aan den Loonschendijk houdt a.s. Woensdag avond 7 uur in de Chr. School aldaar haar jaarvergaderirg. Na afhandeling der huishoudelijke zaken, zal de avond in gezellig samenzijn worden doorge- oracht. De biljartclub „Het Kalme Spel" speelt a s. Woensdagavond in haar clublokaal bij Mej Wed. A. van den Haart'n vriendschappelijken wedstrijd tegen de Waalwijksche biljartvereen „Ha Ka Be" Waarschijnlijk tengevolge van 't spelen met lucifers door kinderen is Zondagmiddag in de z.g Dulvert een nooischelft, toebehoorende aan O. van 8 afgebrand. WASPIK. Maandagavond hield de mannenafdeeling van de R.K. Kies- vereeniging een algemeene vergade ring in het Patronaatsgebouw. We gens afwezigheid van den Voorzitter, den Edelachtbaren heer P. N. Dek kers, werd de vergadering gepresi deerd door den heer C. P. Gijsman, Vice-Voorzitter. De Voorzitter opende de vergade ring met den Christelijken groet, heet te de talrijke aanwezigen welkom, meer in het bijzonder den Hoogedel- gestrengen Heer Mr. Frans Teulings uit 's-Bosch, lid van de 2e Kamer der Staten-Generaal, die dien avond een lezing zou houden. De notulen der vorige vergadering werden onder dankzegging aan den Secretaris goedgekeurd. Vervolgens werd het woord ver leend aan den heer Mr. Teulings. In een kernachtige rede toonde de heer Teulings de noodzakelijkheid aan van organisatie van R.K. Kiezers in een vereeniging, en gaf daarna een dui delijk overzicht van de tot standko- ming en ontwikkeling der R.K. Staats partij. Een daverend applaus beloonde den geachten spreker voor zijne prachtige rede. De contributie werd voor het loo- pende jaar vastgesteld op ƒ0.15 per persoon en per jaar. Na een aansporingswoord van den Voorzitter om zooveel mogelijk leden der vereeniging bij te winnen, werd de vergadering met den Christelijken „Geen goud zoo goed" (OREN: groet gesloten. Op de door het gemeentebestuur op 22 Februari 1.1. vastgestelde kie zerslijst komen voor 1749 kiezers voor de Tweede Kamer, 1745 voor de Provinciale Staten en 1714 voor den Gemeenteraad. De door Burgemeester en Wet houders op 21 Februari 1.1. gehouden openbare verpachting van grasgewas langs de wegen en het vischwater in de beide havens bracht op 212. In verband met de voorbereiding der 11e 10-jaarlijksche volkstelling is alhier een aanvang genomen met de nieuwe huisnummering. GEMENGD NIEUWS. De postivisselvervalschingen. Er heeft een postwisselvervai- sching plaats gehad, waarby de Ne derlandsche posterijen voor 2500 zijn opgelicht. Oogenschijnlijk waren de postwis sels geheel in orde. Het stempel, dat men heeft gemaakt, toont geen enkele afwijking ook de wijze van regis- treeren en afteekenen is net echt. De man, die de postwissels kwam afha len en innen, legitimeerde zich met een identiteitskaart. Geen van de postbeambten merkte iets bizonders. In den loop van Januari kwamen uit Clichy la Garenne bij Parijs ze ven postwissels, elk ter waarde van 500 gld. binnen, bestemd voor zekeren heer K. post restante in zeven ver schillende plaatsen van ons land, o.a. Scbeveningen, Delft, den Bosch en Breda. De wissels hebben ongeveer drie weken op de kantoren liggen wachten, toen een Fransch sprekend persoon deze is komen afhalen. 25 Januari is de laatste geïnd. In Delft wist mpn zich nog de meeste bijzonderheden van den inner te her inneren, daar had hij een chauffeur bij zich, die als tolk dienst deed. In Scheveningen beeft men slechts een vage herinnering van den man. In Breda en den Bosch zijn de post wissels blijven liggen. De vijf andere zijn aan de Fransche administratie ter verrekening opge zonden, maar kwamen terug. Men wist bij de Fransche administratie van niets. Zoo is ontdekt, dat men voor 2500 is opgelicht. Daar bijna een maand geleden de laatste wissel is geïnd, kan de politie in ons land niet veel meer vinden. Men heeft zich dan ook in verbinding gesteld met de Parijsche politie, die met een onderzoek bezig is. Vermoed wordt, dat een Fransch beambte in de zaak betrokken is. De wissels moeten immers via den Fran- schen dienst der posterijen zijn bin nengekomen. Daarbij komt nog, dat de wissels geïnd zijn door een Fransch sprekend persoon. De commissaris van politie te Delft zou het intusschen op prijs stellen, wanneer de chauffeur, die als tolk is opgetreden, zich bij hem meldde om inlichtingen te verstrekken. De geheele zaak is in handen van de Ilaagsche recherche, afdeeling B. Een luchtballon gedaald. Zondagmorgen om kwart voor 12 is te Overa (bij de Krabbenbosschen onder Rijsbergen bij Breda) een luchtballon gedaald, welke om 9 uur des morgens te Dusseldorp was opge stegen. In de mand waren vijf heeren n.l. Alex Dahl, bestuurder, D. Boes, onder-bestuurder, Oetsbach, Heissig en Mayer, aldus lezen wij in het Dag blad van Noord-Brabant. De ballon, welke met een vaart van 50 K.M. had gevaren, landde zéér. vlot mede dank zij de hulp van de om wonenden. De piloot deelde onzen zegsman mede, dat de reis zeer fraai was. De temperatuur bedroeg 10 graden bo ven nul. Men had even buiten Dussel dorp een noodlanding moeten maken. Daarna is men weer opgestegen. Het doel was een tocht te maken boven België. Door den sterken wind is de ballon naar Nederland afgedreven. het Hongaarsche giftmoord-proces. Te Szolnok is. het 6e deel van het gift- mengsters-proces begonnen. Terecht staat de 53-jarige Maria Foeldvary, die er van beschuldigd wordt in Maart 1920 haar man en een maand later haar geliefde Nikolaus Olah met arsenicum vergiftigd te hebben. Haar dochter Livi Major werd des tijds gearresteerd, verdacht van mede plichtigheid, doch is later by gebrek aan bewijs weer vrijgelaten. Vrouw Foeldvary heeft voor den rech ter van instructie ontkend. Men be schuldigt haar dochter, die het geheele vermogen van den vader zou erven, van den moord op dezen. i I I I I Blijf daarmee toen staf Akker'» Kloosterbalsem xal Uw pijn onmiddellijk tot bedarea brengen, U snel behaaglijke ver lichting, kalmte en rust bezorgen.

Echo van het Zuiden | 1930 | | pagina 2