Nieuws uit Kaatsheuvel. Doorzitten FUEOL III F. A. M. TIER0LFF Dankbetuiging. GOUDEN priesterfeest van DEN HOOG EERW. HEER Mgr. W. H. VöLKER. GEHEIM KAMERHEER VAN Z. H. DE PAUS. PASTOOR VAN DE PAROCHIE ST. JAN BAPTIST, KAATSHEUVEL. 2e Dag, Maandag 26 Mei. Mochten we den len dag van de vie ring van het Gouden Pastoorsjubi- leuin, ondanks het slechte weder in alle opzichten geslaagd noemen, Maan dag de tweede dag, zette de kroon op liet werk. Een neerlijk Meiweertje kondigde den dag aan. De dundoeken, die des Zondags druipnat langs de viaggestokken afhingen, meestai tries tig daaromheen geslingerd door de onstuimige windvlagen, bewogen zich thans zacnt deinend op den adem van een weldoend en Zephir aan hunne stokken. Planten en bloemen, opge- llrischt door een weldoenden regen en I een verkwikkende nachtkoelte, ston den fleurig en geurig hunne hoofdjes opgestoken in de perken en bloem bakken, tegen de gestyleerden en in weldoende kleuren beschilderde zui len. Het was de natuur aan te zien, dat zij Maandag wilde vergoeden wat zij iondag was te kort geschoten in me dewerking. Een duizendtal schoolkinderen na derden in de kindermis van 7 uur ter H. Tafel voor de intentie's van den (iouden Jubilaris. Om half 10 begonnen de feestklok- ken andermaal hun feestconcert, en een 150-tal lieve bruidjes spoedde zich naar het patronaat, alwaar zij door den heer Tuerlings, bijgestaan j door de dames onderwijzeressen der Eerw. Zusters in groepen geschaard werden om in stoet den beminden Pastoor aan de Pastorie af te halen. Voorop schreden de misdienaars, daarachter strooiende en vlaggen- zwaaiende bruidjes, direct gevolgd door den Hoog Eerw. Jubilaris, die aan de Pastoriedeur werd afgehaald en gevolgd door feest- en eerecomité, zich kerkwaarts begaf. Duizenden belangstellenden stonden langs de j straat en het kerkplein geschaard. In I de kerk gekomen, werd Zijn Hoog- Eerw. afgehaald door een schaar 'van geestelijken in superpli en onder het zingen van Psalm 116: Laudate Do- minum van Rich. Hol naar het pries terkoor gevoerd. Om 10 uur ving de plechtige solem- neele Hoogmis aan, opgedragen door den HoogEerw. Jubilaris met assis tentie van de ZeerEerw. heeren gees telijken, die te Kaatsheuvel geboren zijn. Het R.K. Parochiaal Zangkoor voerde onder leiding van den heer Norb. de Rooij op verdienstelijke wij ze Missa in honorem St. Sebastian voor 3-stemmig gemengd koor van •i.ig. VViltberger uit. Aan het Hoogaltaar werden de functies als volgt waargenomen: Celebrant: De HoogEerw. heer Mgr. W. H. Völker, Pastoor. Diaken: W.Eerw. heer Ant. Völker. Sub-djiaken: W.Eerw. heer Wilh. Völker. CeremoniarisW.Eerw. heer A. de Bondt. Presbyter assistens: Z.Eerw. heer Rector Dekkers. Archi-diaconiiZ.Eerw. heer Pas toor A. Lombarts; Z.Eerw. Pater M. v. d. Wee. ThuriferariiZ.Eerw. heer Pastoor E. Lombarts; W.Eerw. heer L. v. d. Hoven. Ceroferarii: W.Eerw. heer Vine. v. d. Wee; W.Eerw. Pater L. Verhoeven. Acolythi: Th. v. d. Linden; Jos. v. Beek. Ad funalia: Latijnsche studenten. Na het Evangelie besteeg de Wel- Eerw. heer P. Hoekx, oudste kapelaan Voorzitter van het feestcomité den kansel om een korte feestrede te hou den en de feestgeschenken aan te bie den. Naar aanleiding van den tekst: »Ego sum pastor bonus et cognosco oves meas et cognoscunt me mea", «ik ben de goede herder, ik ken mijne schapen en mijne schapen kennen ®ij", sprak de gewijde spreker een Woord van felicitatie tot den jubila- ns namens alle parochianen, die be wezen hadden de liefde van den Her der met wederliefde te vergelden. Hij Bood de verschillende feestgeschen ken aan, beginnende met de 4 nieuwe uidklokken met electrische luidin- stallatie, de hoop uitsprekende dat de klokken nog vele jaren het Kaatsheu- velsche volk zouden opwekken en Hemmen tot godsdienstigheid. Achtereenvolgens offreerde spreker B°g een 10-tal geschenken, n.l. een eectrische luidinstallatie voor de An- S usklok, waardoor automatisch op Afgestelde tijden het Angelus geluid Wordt, aangeboden door de congrega- Hsten van O. L. Vrouw. Van de zangeressen van de Maria- u'reeniging een stel rouwparamenten. Van den Missienaaikring St. There sa van Lisieux een stel paramenten "Velkleurige feestkleuren. Van de R.K. Spaarbank St. Paulus looper voor Hoogaltaar en Pries- erkoor, uitgevoerd in motieven van 5estyleerde lelie's op rood veld. an de Eerw. Broeders van Liefde Caligraphie. an de Eerw. Zusters een met de geborduurde Lofs van den jubilaris in olieverf. Van de schoolkinderen een rijk be werkt rouw antependium. Van de Misdienaars twee altaar- eüeilen. Voorts nog tal van andere geschen ken, te veei om op te noemen, doch die allen getuigen van de iiefde van de parochianen tot hun Herder. Na de H. Mis beklom de Jubiiaris zelf den predikstoel. Wie Mgr. Völker kent, weet dat hij een geboren rede naar is. Is hij dat op alle oogenblik- ken en bij alle gelegenheden, bijzon der ais hij zijn dankbaar gemoed moet luchten, beschikt hij over een gave van welsprekendheid, die ieder een boeit De tekst, voor zijn dank woord gekozen, gaf reeds in korte woorden zijn gedachten weer: „Wat zal ik den Heer wedergeven voor alles wat Hij mij geschonken heeft". Met een hart vol vreugde kwam hij spreken tot zijn parochianen. Hij uankte God voor 't geluk hem thans gegeven, hij dankte zijne parochianen voor het geluk, hem bereid. Hij had in zijn priesterlijke loopbaan, vooral in Kaatsheuvel mogen ondervinden, dat de liefde niet van één kant kan komen. Vanaf den eersten dag had hij zijn parochianen lief gehad en vanaf den eersten dag is zijne liefde met weder liefde beantwoord. Op dezen dag heeft die liefde en wederliefde haar toppunt bereikt. Im mers, wat beduidden die algemeene H. Communiën, die prachtige versie ringen, die kostbare klokken en die vele geschenken, hem aangeboden an ders dan van de liefde hem geschon ken? Hij spreekt de hoop uit dat de klokken vooral in hun tonen de liefde blijven vertolken van het volk tot zijn Herder. Hij brengt dank voor de H. Missen en Communie's, voor hem op gedragen, dank vooral aan de kinde ren voor de gebeden tot zijn intentie verricht, dank voor de geschenken aan hem en zijne kerk gebracht, dank aan allen die iets deden om 't feest te doen slagen, dank aan het feest- .en eerecomité en speciaal, aan den Voor zitter daarvan, die alles gedaan heeft om dezen dag tot een onvergetelijke te maken. De eer hem aangedaan, noemt hij te groot, doch hij wil die aanvaarden, omdat hierdoor de priester geëerd is, de bemiddelaar van God voor zijn volk. Quid retribuam Domino? Wat zal ik den Heer wedergeven? Het is 50 jaren geleden, dat ik uit de handen van den Bisschop v. Den Bosch het H. Priesterschap ontving, het is 50 jaren geleden, dat God in zijn oneindige Barmhartigheid op mij in mijne nietigheid neerzag. God heeft mij goed gedaan. Hij heeft mij als bemiddelaar gesteld tusschen Hem en mijn volk; God heeft mij aan gesteld als opvoeder van zijne kinde ren. Ik was zijn bemiddelaar aan het H. Altaar in de H. Mis, waarvoor hij mij de gelegenheid gaf, ze eiken dag op te dragen; ik was de bemiddelaar tusschen U en God aan de Communie bank, als ik U den Heiland toereikte met de woorden: Corpus Domini etc. Ik was de bemiddelaar tusschen den zondaar en God in den biechtstoel, waar lOO.OOOen tot mij kwamen, Ja, God heeft mij gezegend, God heeft zich zichtbaar over mij ont fermd. Hij gaf mij de gelegenheid de kinderen voor te bereiden tot de Eerste H. Communie, ze te spijzen met zijn Lichaam en Bloed; U te leiden naar kerk en communiebank, U te vermanen en te leeren op den predik stoel. En als goede schapen hebt gij naar uw Herder geluisterd, als het mijn plicht was U te waarschuwen, te wijzen op het goede, te troosten en te helpen, op te wekken aan uw ziekbed. Ik breng dank aan God voor alles wat Hij aan mij deed. Eiken dag in de H. Mis gedacht ik mijn parochianen, mijne kinderen, mijne zieken, mijne armen en mijn zondaars. Voor hen heb ik geleefd en geleden en gebeden. Quid retribuam Domino? Heer ik geef U mij zelf, mijn leven en dood, mijne parochianen, mijne arme zieken en zondaars. Heer, laat ons allen in liefde vereenigd blijven op deze aarde, om eenmaal te samen in den Hemel vereenigd te worden. Na deze gloedvolle dankrede, die zoowel den HoogEerw. spreker als de geloovigen zichtbaar roerde, zong het koor het prachtig 8-stemmig koor werk van Hub. Cuypers: „Te Deum Laudamus". Na de Hoogmis werden de bruidjes door den jubilaris op de pastorie op Chocolade onthaald, waarna hij zich te midden der kleintjes voor het H. Hartbeeld liet fotografeeren. Om 1 uur begon de officieele recep tie. In de rijk versierde Patronaats zaal was de jubilaris omgeven door zijn geheele familie en vele geestelij ken gezeten en kwamen honderden persoonlijk en namens tal van corpo raties en vereenigingen den Hoog Eerw. Herder complimenteeren. Om de receptie niet onnoodig lang te rek ken, werden slechts enkele toespra ken gehouden, waarvan we een twee tal hier opnemen. Als een der eersten sprak de Weled. Heer M. v. d. Wee, Voorzitter der St Vincentiusvereenigin jubilaris Ëere-president is: De heer M. v. d. Wee sprak als volgt Wanneer ik als president der Ver eeniging van den H. Vincentius van Paulo U namens die vereeniging heb te compiimenteeren, dan wil ik dit meer eigenaardig doen met de gevoe lens welke ons Vincentianen behoort te bezielen. Te meer aanleiding mag ik daartoe vinden waar U als Eere-Voor- zitter aan onze vereeniging op de hechtste wijze zijt verbonden en U daarmede met hart en ziel medeleeft. In het eerste dezer gevoelens n.l. de zelfverloochening komt op zoo bijzon dere wijze Uw priesterlijk leven uit. Waarin Gij U geeft om te zijn alles voor allen, waarin Gij Uw leven hebt gegeven aan God tot heil van hen die aan Uwe priesterlijke zorg zijn toe vertrouwd. Die zorg is voor U steeds en ten allen tijde het heilig doel ge weest, waarin Uw priesterlijk leven zoo schoon en zoo verheven tot uiting is gekomen en daarom dan ook ver eenigen wij ons vandaag van gan- scher harte in het feest nu Uw arbeid als zoodanig met goud bekroond wordt. In deze bekroning, omgeven door de Christelijke voorzichtigheid waar over ik tegenover een priester niet behoef te spreken, wordt niet in het minst betrokken het derde beginsel dat wij als de liefde tot den evennaaste en het heil der zielen kennen en in welk beginsel Gij Uw edel hart van naastenliefde, Uw gevoel van groote barmhartigheid en Uw diep herderlijk medeleven met Uw parochianen, maar bijzonder hog met de armen als Gods uitverkorenen hebt willen nederleggen Waar gij dan dit beginsel, gevoegd bij het zielenheil, als heilig onderpand van Uw priesterlijk leven, ten allen tijde en in zoo ruime mate toepassing hebt willen geven, daar moge de Kroon van Uw priesterleven ook de bekroning beteekenen van Uw liefdevollen chari tatieven arbeid. En aan dat leven vermocht Gij zoo gaarne te geven den geest van zachtmoedigheid, die U het vertrouwen en de genegenheid van Uw parochianen deed winnen. Meer in het bijzonder echter kwam deze gave bij U uit in Uw gezegenden omgang met de armen, wier gebreken en fouten Gij 't liefst met den zachten mantel van liefde zocht te bedekken en die U nimmer van Uw weldadigen arbeid vermochten tegen te houden, Wars van alle vooroordeelen welke men zoo gemakkelijk rondom de armen laat zweven, zocht en vond Gij in hen niet anders dan God, Dien Gij in en door hen wenschte te huldigen en te eeren. En wanneer bij dat alles de ver broedering hoort en past, dan komen wij als broeders tot den Priester, Onze Eere Voorzitter, om Hem op Zijn Gou den Priesterfeest onze besie hedwen schen en onze hulde aan te bieden. Als echte Vincentianen, als broeders vereenigd in gedachten en in streven, wenschen wij U van harte geluk met het gouden feest van Uw verheven priesterschap en wij wenschen U toe, dat God U nog vele jaren moge gever om voor God, voor de armen en voor ons te werken. Niet alleen echter van ons, willen wij dien heilwensch ook doen uitgaan van de talrijke gezinnen welke in den loop der jaren door U zoo liefdevol zijn gesteund en gehol pen en die U op dezen jubilédagvan hun erkentelijkheid en hun dankbare gevoelens willen doen blijken. Als tolk van al die gevoelens, welke men mij van verschillende zijden gevraagd heeft aan U over te brengen, wenschen wij U toe dat Gods mildsten zegen lot in lengte van jaren op U den charita- tieven priester moge nederdalen. De WelEerw. Heer H. Goyaarts, di recteur van het Jongenspatronaat, maakte van de receptie gebruik, om het geschenk der patronaatsjongens een geciseleerd altaarcrusifix, aan te bieden. Als laatste spreker complimenteer de de WelEdelachtb. Heer Burge meester J. L. v. Besouw met de vol gende woorden: HoogEerw. jubilaris, feestvierende en beminde Herder van Kaatsheuvel 't Is voor mij eene ware voldoening, om U, met wien ik bijna 30 jaren zoo vriendschappelijk heb mogen samenwerken, bij gelegenheid van Uw vijftigjarig Priesterfeest mijne oprechte en hartelijke gelukwenschen te kunnen aanbieden en U tevens innigen dank te brengen voor helgene Gij, als zielenherder, als priester voor Kaats heuvel geweest zijt. Voorzeker is het voor U een voor recht Uw gouden jubilé te mogen vieren. Hoevelen toch van hen, die met U vóór 50 jaren geledrn, de H. Priester wijding mochten ontvangen, zijn reeds tot een [beter leven heengegaan. 50 jaren Piester 1 Van die 50 vruchtbare priesterjaren hebt Gij er bijna 30 in ons midden doorgebracht Gij hebt het eenvoudige, het onbe duidende Kaatsheuvel zien uitgroeien tot eene schoone aanzienlijke parochie. Gij hebt U verheugd en verblijd over zijn groei en over zijne bloei en voor zoover mogelijk, hebt Gij ook de stoffelijke belangen van Kaatsheuvel bevorderd. Veel is dan ook in die jaren, onder Uw gezegend Pastooraat tot standge- komen Door dit alles op te sommen, zou zoo schoon en zoo voortreffelijk in de couranten en in het Kerkklokje be schreven is. Trouwens 't innerlijke eener parochie bestaat niet alleen in de hoeveelheid, de grootheid en schoonheid der parochiale gebouwen en instellingen eener parochie. Waar ik vooral op wil wijzen, is, wat Gij als zieleherder, als priester voor ons geweest zijt en dan kan en durf ik verklaren dat Gij steeds hebt pa! gestaan voor het behoud van Geloof en goede zeden, i Steeds heeft Uwe waarschuwende stem, vanaf den kansel geklonken tegen het invoeren van misbruiken of verkeerde vermakelijkheden en het is dan ook aan Uw ijver, aan Uw werken, aan Uwe zorgen en aan Uw voorbeeld te danken dat Kaatsheuvel is eene in- godsdienstige parochie. Toen ik vóór eenige weken geleden, bij gelegenheid der plechtige wijding der klokken, ZD H. den Bisschop van 's Hertogenbosch, op Kaatsheuvelsch grondgebied mocjit begroeten, heb ik ook aan Z.D.H, gezegd, dat het aan Uw ijver, aan Uwe goede zorgen, aan Uw voorbeeld en gebed te danken is dat Kaatsheuvel gebleven is een der beste en volgzaamste parochiën van Zijn Bisdom. HoogEerw. en beminde jubilaris! Gisteren en hedenmorgen zijn de grooten en kleinen Uwer parochie ter Uwer intentie ter H. Tafel genaderd. Voorzeker hebben zij den goeden God dank gebracht voor het groote voorrecht zulk een ijverig en voor beeldige Herder te 1114:1 bezitten en met de gebeden der levenden zullen zich vereenigd hebben degenen, die gedurende dte jaren van ons zijn htên- gegaan en door Uwe goede zorgen en bemiddeling zich thans in den Hemel mogen verheugen en den goeden He melvader gevraagd hebben, U nog menig jaar te laten arbeiden aan het zielenheil van het U zoo dierbare Kaatsheuvel en, zoo Hem dat be- hage, U nog éénmaal Uw diamanten feest te laten vieren. Het zij zoo Alleen op deze rede antwoordde de Jubilaris, dank brengend voor de heil- wenschen hem toegewenscht, de hoop uitsprekend, dat hij mef het Edel- achtb. Gemeentehoofd nog enkele ja- rgp in goede verstandhouding aan 't heil van Kaatsheuvel zou mogen sa menwerken. Tevens maakte hij van deze gelegenheid gebruik, allen te danken, die hadden medegewerkt de receptie op te luisteren. Tijdens de receptie werd door een 4-tal koren een keurig programma af gewerkt, dat veel belangstelling trok. Het zangkoor van het Patronaat zong onder leiding van den Weleerw. Patronaatsdirecteur kapelaan Goyarts „Haee dies", Priestercantate van v. Schayk en „Kerkkloktonen" van v. d. Laar. De Nachtegaal, de zangclub der Ma- riavereeniging, onder leiding van den heer P. B. Bisselink „Quid retribuam" van J. Haagh C.S.S.R. en „Feestcan tate" van den heer P. B. Bisselink. Het R.K. Par. Zangkoor onder lei ding van den heer N. de Rooy „Hulde aan het Priesterschap" voor 5-stem- mig gemengd koor van J. Haagh C.S.S.R. en „Looft den Heer", 4-stem- mig Mannenkoor van C. C. A. Vliegh. Het mannenkoor „Bel Canto" ver sterkt met het R.K. Zangkoor, zong onder leiding van den heer J. Tuer lings „Gloria" voor 6-stemmig man nenkoor van J. P. J. Wierts en „Haec Dies" voor 4-stemmig mannenkoor van J. P. J. Wierts. Ook de huldiging door de school kinderen zou nog dezen dag plaats vinden. In de Theresiaschool werd Mgr. in alle vormen en toonaarden gefeliciteerd door de meisjes der bei de Meisjesscholen. In korten tijd werd een heel programma afgewerkt, dat om de naïviteit waarmede het gegeven werd, zoowel aan den jubilaris als de aanwezige Geestelijken en Familie veel genot schonk. Achtereenvolgens kwamen: 1. Een welkomstlied; 2. Een toespraak der grooten; 3. Een toespraak der klei nen; 4. Een jongen van de bewaar school; 5. Liedje der kleinen; 6. Voordracht; 7. Liedje der 3 laagste klassen; 8. De kinderhand; 9. Twee strooistertjes; 10. Bewaarschoolhulde 11. Geloof, Hoop en Liefde; 12. Liedje hoogste klassen. Nadien kwam de huldiging der jon gens in de St. Jansschool met: 1. Eem brief; 2. Lied ,,'s Avonds"; 3. Pot pourri; 4. Lied „Zwaluwen"; 5. Tien kleine negertjes"; 7. Algemeen Jubel lied. Met een tractatie op chocolade ging het kleine volkje onder het zingen van een „Lang zal ie leven" vroolijk huis waarts. De avonddrukte concentreerde zich wederom voor de Pastorie, waar met een concert en Gymnastiekdemonstra- tie zou gesloten worden. Een men- schenzee stond opgesteld aan weers zijden van 't keurig afgebakend Pas toriefront. Apollo ving onder leiding van di recteur P. B. Bisselink aan en gaf op schitterende wijze het volgende pro gramma: 1. „Tourcoing Exposition", Mar- che, L. Montagne. 2. Vasco di Gama, ouverture, Urbini. 3. Fantaisie dramatique sur „Les 5. 6. 7. 4. Badinage, Polka pour Piston, Ed. Avon. Czardas de l'opera „Der Geist der Woiwoden, L. Grosmann. An den schonen blauen Donau, Walzer, J. Strauss. Finale. Afgewisseld met een keurig gym- nastiekprogramma onder leiding van den heer L. de Vries, dat hij herha ling een dankbaar applaus ontving, zong het versterkt „Bel Canto" onder leiding van den heer Tuerlings, een drietal koorwerken, die een aange name afwisseling brachten in het in strumentaal concert, door de harmo nieën geboden n.l. Gloria, 6-stemmig Mannenkoor, J. P. J. Wierts; Tu es Petrus, 4-stemmig Mannenkoor, met begeleiding van koper, door J. Haagh C.S.S.R. en Avond voor Heiligerlee, 4- stemmig Mannenkoor door W. Ker- per. Om goed half 9 ving Euphonia on der leiding van den Directeur A. Stra- vers met het slotconcert aan. De nog steeds toenemende menigte genoot onder eerlijk weder van de heerlijke muziek en ieder nummer ontving een dankbaar applaus. Met de pittige: 1. J ubileummarsch, van Drohm werd geopend, vervolgens werd gegeven 2. Zampa, ouverture Herold; 3. Caprice sur un Theme Allemand, van Bekker; 4. Ralinette, Polka pour Piston, van Romain; 5. Coquelicots et Bleuets, aise, van Govaert; 6. Le Concours Marsch, van Langlois; 7. Finale. Aldus vierde Kaatsheuvel het feest van zijn gevierden grijzen Herder. Het zal in het geheugen blijven van allen die het meemaakten, doch voor al van den beminden Priester wien 't gold en wien het een bewijs geweest is van de aanhankelijke liefde van een geheele bevolking. Patronaat. Het Jongenspatronaat maakte gis teren een bedevaart naar O.L. Vrouw in den Elshout. Om goed 9 uur ver trok de voetgangersafdeeling onder leiding van den heer Jansen met eeni ge Broeders van Liefde, om kwart over 10 de afdeeling fietsers onder leiding van den Weleerw. Heer H, Goyarts. Biddend en zingend werd de tocht gemaakt en om half 12 werd een plechtige H. Mis en om 3 uur een plechtig Lof bijgewoond, waarna de terugtocht met frisschen moed werd ondernomen. Vermoeid, doch opgewekt, arriveer den 's avonds de jeugdige pelgrims. I, Benoemd. Mej. M. v. Besouw alhier, is be noemd tot onderwijzeres aan het be kende pensionaat „Regina Coeli" te Vught. Duivensport. Uitslag wedvlucht Corbeil door de „Combinatie" gevestigd bij den heer Jan van Dun. Uitslag: 1, 17, 20 A. Lensveld; 2, 11 G. van Wanrooy; 3 M. Soeterboek; 4, 18, 21 Jos. Vrinten; 6, 7, 15, 23 L. Mossel veld; 8 C. van Boxtel; 9, 27, 29, 30 J, Remmeren; 10, 25 M. de Nijs; 12 J. Opperman; 13, 16, 26 P. Remmeren; 14 C. de Bondt; 17 v. d. Assem; 19 W. Sulsters; 21 A. v. d. Ven; 22 H. de Leeuw; 24 M. Zacht; 28 J. Cou- wenberg. ADVERTENTIëN. Voor de vele blijken van be langstelling ondervonden bij onze 25 jarige Echtvereeniging be tuigen wij onzen hartelijken dank J. v. d. HOVEN-Spapens en Kinderen. Waalwijk, Mei 1930. 44674 waarn. Notaris te Drunen, bericht, dat de groote jaarlijksche zullen worden gehouden te BAARDWIJK, in de VELD TENT, op Donderdag 5 Juni 1930, des voorin. 9 uur te ENGELEN, ter herbeige van A BROUWERS op Vrlfdag 6 Juni 1930, des voormiddags 10 uur, te HAARSTEEG, ter herberge van v. d. LOO LOEFF op Don derdag 12 Juni 1930, des voorm. 9 uur, te VLIJMEN, ter herberge van LOUIS PRINSEN op Donder, dag 12 Juni 1930, des nam. 1 uur precies, te HEUSDEN, ter herberge van CHRIST TIMMERMANS, op Zaterdag 14 Juni 1930, des voorm. 10'/2 uur precies Zonnebrand en Stukloopen van Huid en Voeten verzacht en geneest {Doos 30, Tube 80 ct. Bij Apoth. Drogisten Immypwiuwmi up mmmmmmmmmmrnrn

Echo van het Zuiden | 1930 | | pagina 7