MZo/ine6rancf PUROL -AVIOL- Nieuws uit Kaatsheuvel, Zomersproeten vet I BBBBBBBBBBBBBB bbbbbbbbbbbbbb de bewoner van het huis, door zijn broeder geholpen, op de menigte begon te schieten. Ook toen de brandweer en de politie aanrukten, bleven de beide broeders schieten, zoodat de politie zich ook van haar revolvers bediende. Na eeni- gen tijd gaven de broeders zich over De politie had de grootste moeite, om hen tegen de woede van de menigte te beschermen, lu het geheel werden zes personen gewond. Ook in Trier en Koblenz hebben heftige relletjes plaats. Er komt ver sterking van politie. BINNENLAND. Een onverwacht bezoek van de Graf Zeppelin aan ons land. Het Duitsche luchtschip Graf Zeppe lin bracht Woensdagmorgen in de vroegte een onverwacht bezoek aan ons land. De Graf Zeppelin was in Friedrichshafen opgestegen voor een korte vlucht naar het Noorden. Heden- morgen omstreeks half zeven werden de grensbewoners in de omgeving van Groesbeek bij Nijmegen opgeschrikt door een hevig geronk van motoren. Tot groote verbazing ontdekte men spoedig de Zeppelin. Met groote snel heid v oog het luchtschip in Westelijke richting en even later verscheen het boven Nijmegen. Direct na het pas seeren van de Nederlandsche grens heeft het luchtschip draadloos contact gezocht met Waalhaven evenwel zon- der een route aan te geven. Het vloog over het centrum van ons land in de richting van Amsterdam. Tegen 8 uur in den morgen hoorden de bewoners van Amsterdam een buitengewoon zwaar motorengeronk en duizenden liepen naar buiten of verschenen voor hun vensters om te zien wat er aan de hand was. Tot groote verrassing kruiste de Zeppelin boven de stad Het gevaarte cirkelde tweemaal rond groette en verdween toen op een hoogte van ongeveer 200 Meter in de richting van Zaandam. Het luchtschip heeft vervolgens over de geheele provincie Noord—Holland gevlogen. Via Zaan dam zette heilkoers naar Alkmaar waar het om 8,36 uur verscheen. Te 9 uur was het reeds boven Den Helder. Hier cirkelde het eenmaal en zette toen koers in N.—O. richting over de Wadden—eilanden.Het is nog niet bekend of het luchtschip over ons land zal terugkeeren naar Duitschland of over de Wadden—eilanden weer koers naar Duitschland zal zetten. Nader vernemen wij nog, dat het luchtschip te 7,22 uur over Veenen- daal vloog Het luchtschip koerste toen over Het Gooi naar Amsterdam. Van Den Helder vloog de Graf Zeppelin over de Noord—Hollandsche eilanden. Te kwart over 9 werd Texel gepas seerd, te half tien vloog het luchtschip langs Terschelling Het koerste in Oostelijke richting. Controle op de radiouitzendingen. Bij algemeenen maatregel van be stuur is vastgesteld een radioconttöle- reglement, hetwelk in werking treedt op den tweeden dag na dien der dag teekenlng van het Staatsblad waarin het is geplaatst Hierbij is o m. bepaald, dat de controle op de uitzendingen van den radio—omroep wordt uitge oefend door een commissie van vijf leden, aan welke 3 ambtenaren als radio—omroep—controleurs worden toegevoegd. De controle zal zoowel preventief als repressief zijn. De preventieve controle bestaat uit het vooraf onderzoeken van de pro gramma's, waarbij overlegging kan worden gevraagd van een schema of van een tekst der uitzendingen. De repressieve conti 61e bestaat uit het luisteren naar de uitzendingen en het eventueel opnemen daarvan op wasrollen. Ingeval bet uitgezondene afwijkt van het toegelaten programma, zal de uit zending kunnen worden afgebroken. Overigens zal geen afbreking eener uitzending mogen plaats vinden. Onverminderd de in het radioregle ment gestelde gestelde streffen en de in de machtigingen gestelde straffen en de in de machtigingen gestelde boetebepalingen, kan de radioom roep—conti ölecommissie aan den mi nister van Waterstaat voorstellen de verantwoordelijke omroep organisatie voor een bepaalden tijd niet te doen uitzenden. Bij Koninklijk besluit zijn voorts op voordracht van den minister van waterstaat, benoemd tot leden van de radio—omroep—conti ölecommissie dr. J. Th de Visser, tevens voorzitter mr. B. M Berger, mr. P. E Briët, mr. E. N. van Kleffens en mr. W. H. M. Wer ker de secretaris van den Radio-raad is ambtshalve secretaris van de com missie. De leden worden telkens voor 4 jaar benoemd, doch zijn terstond herbenoembaar. Nederlandsche kooplieden achtergesteld De „Amigoe di Curasao" verneemt, dat de Cura^aosche Petroleum Industrie Mij. besloten heeft, vanaf 1 Augustus de proviandeering van haar schepen zelf ter hand te nemen in plaats van deze aan de kapiteins over te laten. De levering is gegund aan het filiaal van 'n Londensche firma De .Amigoe" is zeer verontwaardigd, dat den Cura' faosche kooplieden in het geheel geen kans is geboden, mede te dingen in de leverantie: .Het is treurig, dat een Nederlandsche maatschappij in een Nederlandsche kolonie aan 'n vreemde firma de voorkeur geeft boven onze eigen menschen. En dan verlangt men nog in Holland, dat de betrekkingen tusschen Moederland en kolonie steeds hechter en vrlendschappefljker worden en dat wij steeds de Nederlandsche industrie moeten bevorderen 1 Een prachtig voorbeeld geeft ons thans de 1 grootste maatschappij van Nederland, die zooveel concessies hier geniet. Zou het geen tijd zijn, dat de K. v, K. en de Kol Raad eens hun stem lieten hooren zoo eindigt het blad VADERLANOSCHEBANK VOOR BELASTE WAARDEN, 'S-G RAVENHA6E, 601 tegen beurskoers 4AA 10 OBLIGATIEN CS IVV met jaarlijksche uitloting. De Nederlandsche vlieger Van Dijk. Van Dijk, die Dinsdagmorgen te Kansas City per vliegtuig uit Los Angelos aankwam, heeft verklaard dat hij na zijn terugkeer in Nederland voornemens is, een regeling te treffen voor den bouw van een speciaal ont worpen driemotorig vliegtuig, waar mede hij van plan is een reis om de wereld te maken, evenals Kingsford Smith dit deed. Hij zal er echter niet zooals deze, twee jaar, doch 1 maand over doen. Van Dijk verklaarde dat Kingsford Smith hem wellicht op dezen tocht zal vergezellen, doch dat dit nog niet zeker is De tocht zal echter niet meer in 1930 kunnen worden ondernomen, daar er tijd voor noodig is, een zoo volmaakt mogelijk vliegtuig te bouwen. Van Dijk verklaar de niet te weten, wie het plan finan- tieel zullen steunen en wie hem het vliegtuig zal verschaffendit alles zal naderhand moeten worden uitgewerkt wanneer hij in Nederland terug is. Voorts verklaarde Van Dijk, voor nemens te zijn, thans over den Atlan- tischen Oceaan van de Vereenigde Staten zonder tusschenlanding naar Amsterdam te vliegen, waarbij Saul en Stannage hem zullen vergezellen. Wanneer hij de zaak met Fokker kan regelen, zal hij hiervoor de F 32 ge bruiken. Het is nog niet zeker, van welk punt uit deze transatlantische vlucht zal beginnen en welke route zal worden gekozen. Deze détails zul len door de vliegtuigmaatschappij worden vastgesteld. Fokker is 't plan gunstig gezind, doch tot dusver is de toestemming van de directie der General Moters nog niet verkregen. Van Dijk is van plan, om, nadat hij in Nederland zal zijn teruggekeerd en in afwachting van de voltooiïng der toebereidselen voor zijn wereldvlieg tocht. zijn taak als vlieger op de route Nederland—Nederlandsch Inclië te her vatten. Heden vertrekt van Dijk naar Chicago waar hij twee dagen zal blijven om zich vervolgens naar New York te begeven. Amslerdam-Rijnverbinding. Deze week werd het wetsontwerp tot aanleg van een kanaalverbinding tusschen Amsterdam en den Rijn in gediend. Gedurende langen tijd heeft men met spanning uitgezien welk plan door den minister zou worden gekozen. Thans is de keuze gevallen op het plan-Wijk bij Duurstede. Volgens dit plan zal het Merwede- kanaal tot Utrecht aanmerkelijk ver beterd worden en een bodembreedte krijgen van 50 M. Vanaf Utrecht tot Wijk bij Duurstede zal een kanaal worden gegraven van 40 M. bodem breedte, ook de verbinding Wijk bij DuurstedeWaal zal eenzelfde breed te hebben. Vanaf Utrecht tot Vrees wijk wordt voor de binnenscheep vaart een zijtak aangelegd met een breedte van 35 M. De kosten van dit plan zullen on geveer 65 millioen bedragen, waar van het derde deel door de belang hebbenden wordt gedragen. De ge meente Amsterdam zal ongeveer 16.5 millioen bijdragen. Hoewel het Gel- dersche Vallei-plan enkele voordeelen heeft boven het thans gekozen ont werp, heeft de Minister toch zijn keu ze op dit laatste laten vallen, daar er een wijziging is gekomen in de in zichten omtrent de Zuiderzeewerken. Trouwens het plan Wijk-bij-Duur- stede staat, dank zij de vele verbete ringen, niet veel bij het Vallei-plan achter, zoodat we ook hiervan een blijvende oplossing van het verbin- dingsvraagstuk mogen verwachten. GEMENGD NIEUWS. j Een aanvaring in de Adriatische Zee. Een Italiaansch stoomschip, waar van de naam wordt opgegeven als Cranrest Mobosini is op weg van Zara naar Split (Spalato) in het kanaal van Pasjman in aanvaring gekomen met het Zuid Slavische stoomschip Kara- georgewitsj. De botsing moet bijzonder hevig zijn geweest en de Karageorge- witsj schijnt te zijn gezonken. Een j telegram meldt thans, dat het Italiaan- sche schip 400 man van de Kara- georgewitsj heeft overgenomen en dat het aantal dooden nog niet vaststaat. Zeventien menschen zijn zoo zwaar gewond, dat zij dadelijk nadat het Italiaansche schip te Zara teruggekeerd was, naar het ziekenhuis gebracht moesten worden. Volgens een nader bericht was het Italiaansche schip het motorschip Francesco Morosini en is de Kara- georgewitsj gestrand in het kanaal van Pasjman. Van de vierhonderd passa giers die zich aan boord bevonden kwamen er vijf om het leven en wer den er zeventien gewond. Motorboot in de lucht gevlogen. Op de Haven nabij Cladow is Zon dagmiddag een motorboot in de lucht gevlogende eigenaar, een drogist uit Chariottenburg werd tien meter verder in het water geslingerd en had zulke zware brandwonden in het ge zicht opgeloopen dat hij de reddings boei die men hem toewerp niet kon zien en verdronk. Zijn zwager werd eveneens gewond doch is gered. De vrouw van den drogist, wiens lijk nog niet is gevonden, stond aan den oever toen het ongeluk gebeurde. Bootongeluk op de Soengari. Naar uit Moekden wordt gemeld, is op de Soengari-rivier een groote boot met 29 personen omgeslagen. Slechts acht Chineezen konden worden gered. De meeste slachtoffers zijn emigranten. Overreden en gedood. Op den Veurschen straatweg te Veur is gisteravond 8 uur het 5 jarig doch tertje van den heer S. door een auto overreden. In bewusteloozen toestand en met eer. schedelfractuur is het kind een woning binnengedragen, waar het spoedig is overleden. Vliegongeluk te Aalsmeer. Woensdagmiddag omstreeks half vier is het Farmanvliegtulg F.A.D.F.Q., bestuurder Guilbaud, op Schiphol met post en lading opgestegen voor zijn vlucht naar Parijs over Rotterdam, Antwerpen en Brussel. Aan boord bevonden zich nog een mechanicien en een marconist. Boven Aalsmeer scheen er iets aan het vliegtuig te haperen, althans men zag den bestuur der naar een geschikt terrein zotken om een noodlanding te maken. Sta tionsambtenaren van Aalsmeer zagen het vliegtuig plotseling naar beneden schieten. Het kwam terecht gedeelte lijk op den weg zelf. Hoe toestel werd totaal vernield. De piloot, Guilbaud, schijnt uit, het toestel te zijn t asprongen, evenals de marconist. Beiden werden licht ge wond. De mechanicien werd zeer zwaar gewond onder het omgeslagen vliegtuig vandaan gehaald. De vermoedelijke oorzaak van het ongeluk is een defect aan het hoogte roer. Ongeregeldheden te Bussum. Zondagavond is het tusschen de politie en het samenscholend publiek te Bussum tot een ernstig treffen ge komen. De oorzaak was een dronken arrestant, die ernstig verzet pleegde en waarvoor het publiek partij trok, De politieagent K. werd ernstig mis handeld. Toen er assistentie kwam, poogde men den arrestant te bevrijden, waarbij de politie herhaaldelijk van sabel en gummistok gebruik moest maken. Voor het hoofdbureau op den Hui- zerweg drong omstreeks middernacht een groote menigte samen met de bedoeling, het bureau te bestormen De marechaussee werd te hulpgeroe per" en rre den b'anken sabel werd een aanval ondernomen, waarbij harde klappen vielen Tenslotte gelukte het de menigte te verspreiden. Felle lacht op krokodillen. In de omgeving van Tandjong Balei Sum. O.-kust hebben den laat- sien tijd krokodillen eenige helden daden bedreven, die aanleiding gaven tot een felle jacht op dit gespuis. Zoo werd een inlandsche barbier dooreen kanjer van een krokodil op sleeptouw genomen. Met reusachtige vaart werd de man meegesleept, steeds aan de oppervlakte van het water blijvend. Pogingen tot redding waren onmoge lijk Toen men er eindelijk in slaagde den man te bevrijden, was hij reeds dood. Ook een andere Inlander werd het slachtoffer van een krokodil. Dezer dagen nog kreeg een vrouw, die op een vlondertje stond, opeens een klap van den staart van een krokodil. Het monster slaagde er ge lukkig niet in de vrouw van den vlonder af te slaan. Zij was sprakeloos van schrik door het gebeurde. De jacht leverde reeds een kleine kroko dil op, die er nogal ongevaarlijk uit zag, en waarvan men niet aanneemt, dat hij debet is aan de wandaden, zegt de „Dell Crt.". Maar nu is einde lijk een formidabel exemplaar gevan gen een beest van een meter of vijf lang, in hetwelk met den pleger van al deze gewelddadigheden ziet. Een mijnramp in Sllezlë. Een ontzettende ramp heeft Siiezië Woensdag geteisterd. In de Kurt- scaacht in het mingebied van Neurode heeft Woensdagmiddag een koolzuur- ■1 ontploffing plaats gehad op een oogen- blik. waarop zich twee honderd arbei ders in de mijn bevonden. Volgens de hier ontvangen berichten zouden reeds vijftig tot zeventig lijken gebor gen zijn. Veertig mijnwerkers, die gas vergiftiging hebben opgeloopen. zijn in de ziekenhuizen opgenomen; 75 mijnwerkers bevinden zich nog in de mijn. Uit alle deelen van Siiezië zijn hulpexpediiies naar de plaats van de ramp vertrokken. Er heerscht groote opgewondenheid in de heele streek. Voor de poorten van de mijn spelen zich onbeschrijfelijke tooneelen af. Deze ramp zou een der ergste van dien aard zijn, die ooit in Duitschland heeft plaats gehad. Bij het mijnongeluk in Siiezië zijn voor zoover op het oogenblik (om 11 uur 's avonds) bekend, 67 arbeiders omgekomen. RECHTSZAKEN. Zijn tweede slachtoffer. Voor den tweeden keer moest J. W. v. d. G. reiziger te St Laurens, terecht staan wegens dood door schuld. In 1928 had hij te Almkerk iemand dood gereden en op 12 Mei zwetste hij er te St. Oedenrode nog over dat Wj er zoo goed van afgekomen was. Slechts 3 weken hechtenis voorwaardelijk 1 Maar blufte hij ik had ook een fijne advocaat, die me voor den Hoo- gen Raad wel geheel wilde vrijpleiten, maar dan moest het drie duizend gulden kosten en dat had ik er niet voor over. In een café dronk hij cog nac uit portgiazen en begon toen maar weer een doodenrit met een vaart van 80 90 K.M. Een meisje genaamd Lucie v. d. Putten reed rechts van den weg een rustig fietstochtje en werd door verdachte doodgereden. Haar lijk, ontzettend verminkt werd langs een sloot aan den weg gevonden. Zonder zich om zijn slachtoffer te be kommeren vloog verdachte met zijn auto maar voort. Door middel van een radio-bericht kon de automaniak in Breda worden aangehouden. De straf voor het door hem ver oorzaakte doodelijk ongeluk te Almkerk zal hij nu moeten ondergaan en zijn rijbewijs wordt ingetrokken. Voor de rechtbank te Den Bosch werden tien getuigen tegen hem ge hoord w.o. ook burgemeester van Rijckevorsel uit St. Oedenrode. Ver dachte beweerde niet te weten, dat hij iemand had aangereden. De officier laakte zeer streng de houding van verdachte en eischte tegen hem negen maanden gevangenisstraf. SPRANG—CAPELLE (Van. Sprang), A.s. Zondag des voormiddags half 10 en des namiddags 6 uur hoopt in de Ned. Herv. Kerk alhier op te tre- den ds. J, Fokkema. In de Geref. kerk alhier hoopt a s, Zondag des voormiddags half 10 en des namiddags half 6 op te treden Candidaat H Zandbergen te Enschedé. Onze dorpsgenoot dhr. L. Ven- nik, thans rijksklerk ten kantore der Dir. Belastingen te Hellevoetsluis, is met ingang van 16 dezer overgeplaatst naar Woudrichem. Donderdagmiddag is door de P.N.E.M. op het electrische net alhier de stroom ingeschakeld, zoodat ver schillende inwoners, alwaar de binnen leiding ook reeds gereed is, van hel electrische licht gebruik kunnen ma ken. Wij vernemen dat verschillende inwoners, als timmerlieden, bakkers en smid, voor hun bedrijf van electrische drijfkracht zullen gebruik maken. De wagen van den kolenhande laar de Roon alhier, werd j.l. Woens- dagmiddag te Waalwijk aangereden, door den vrachtauto van den expedi teur G. van Caem alhier. De auto die den kolenwagen wilde voorbijrijden reed met zooveel kracht tegen den wagen op, dat dhr. de R. die op den wagen was gezeten er af kwam te vallen en met zijn been tusschen de z.g. molen terecht kwam, waardoor hij een ernstige beenfractuur bekwam. Na voorloopig verbonden te zijn werd hij naar zijn woning alhier vervoerd, en moest hij zich onder geneeskun dige behandeling van dr. Winkelman stellen. Evenals het vorige jaar zal alhier met Koninginnedag (1 Septmet de schoolkinderen feest gevierd worden. Naast het schoolpersoneel is bereids een comité benoemd bestaande uit de heeren W. Dalmeijer, J. Vos, G. van Willigenburg, P. Huisman, J. Ruiter en W. Timmermans RAAMSDONKSVEER. Op Woensdag 30 Juli as. zal in onze Parochie het jaarlijksche feest der H. Kindsheid gevierd worden Des namiddags ten 5 uur zal de optocht plaats hebben, de harmonie „de Eendracht" zal in den optocht mee trekken. Dezer dagen zijn bij B. alhier 's nachts door een onbekenden hond 8 kippen doodgebeten en verscheurd. De hond had de afrastering ooctge beten en zich zoo toegang verschaft tot 't nachthok Kippenhouders weest dus gewaarschuwd. Op het Veer zfln dezer dagen'n paar lederen beenstukken gevonden. Terug te bekomen op de marechaus seekazerne. De Harmonie „de Eendracht* zal op Zondag 20 Juli a s. 'n muzikale wandeling maken door het Veer. dwijnen spoedig door een pot Sprutol. Bij alle Drogisten. I I I I I I I I I I I I I I I I I 1 I I I I 1 I I I Ti Kaatsheuvel, 11 Juli '30. Hoenderclub. Een afdeeling der Hoenderclub Kaatsheuvel besloot gisteravond om op 10 Aug. een uitstapje te maken j naar de Wereldtentoonstelling te Antwerpen. De reis zal per autobus gemaakt worden en slechts één dag duren. M aria-V er eeniging. De zangeressen-afdeeling der Ma- riavereeniging zal Woensdag a.s. bij de Algemeene Vergadering in den Bosch de H. Mis in de St. Jan door gezang opluisteren. Request. Door een aantal bewoners der Te lefoonstraat is bij de gemeente een verzoekschrift ingediend om de elec trische kabel in die straat door te trekken, zoodat deze bewoners in de gelegenheid zijn electrisch licht aan te laten leggen. Mgr. Pacifious Bos. Deze week vertoefde Z.D.H. Mgr. Pacificus Bos, Bisschop van Borneo, eenige dagen in het St. Antonius-Mis- siehuis bij de Eerw. Paters der H. Fa milie alhier. Dat dit bezoek als een groot feest gold laat zich begrijpen. De ingang van het groote klooster was met een eerepoort met groen en vlaggen versierd. Donderdag las Z.D.H.onder wiens gezag tevens de Missie der Eerw. Paters in Borneo ressorteert, een Pontificale H. Mis in de kloosterkapel. Donderdagavond bracht de groote Bisschop een bezoek aan de- Pastorie en de Kerk, waarna hij uitgeleid door onzen HoogEerw. Heer Pastoor Mgr. Völker, zijn kape laans en andere Eerw. Geestelijken, per auto weer vertrok. Geslaagd. Aan het Odulphus Lyceum slaagde voor het eindexamen Hoogere Han- delsschool o.a. de heer M. Snoeren alhier. j Kermis Patronaat. De Patronaatsjongens hebben dit jaar wederom kermis gevierd niet onderlinge wedstrijden. De uitslag hiervan was: Groote afdeeling. Geluksbiljarten: 1. C. van Dijk, 453 punten; 2. M. de Teuling, 431 p.; 3- Andr. v. d. Linden, 424 p.; 4. J. Mui- zeiaar 398 p.; 5. L. Roestenberg, 387 punten. Barakken: 1. A. Moreval 132; 2. A v. d. Velden 129; 3. J. Diddens 120; Sjoelbak: 1. Jos. Rombouts 38. Biljarten: 1. P. v. Nieuwstadt 56; 2. H. Hesselmans 55; 3. A. Balvers 48. I Knarten: 1. Jan Emmers 77; 2. L Vesters 75. Kleine afdeeling. Biljarten: 1. C. Elshout 29. Barakken: 1. A. v. Trier 120. Sjoelbak: 1. P. Soyers 66; 2. A. van Woensel 60; 3. L. van Duppen 58; Ant. Schalken 58; 5. A. Aerts 54. Geluksbiljarten: 1. A. Smulders 453; 2. J. v. d. Wouw 398; 3. Schraauwers 395; 4. Th. Grootzwa gers 388; 5. J. Brekelmans 384; 6. C, Muskens 373. Hifmoris ten u>edstrijd voor allen: 1- C. van Dijk; 2. A. v. d. Velden; 3. A. en C. van der Velden; 4. H. Kops. Uitslag Ballonwedstrijd nog niet bekend, daar nog slechts weinig kaarten binnen waren. Men moet zijne advertenties plaatsen in een blad dat veel verspreid en ook gelezen word* Stukloopen van Huid en Voeten en Doorzitten bij Wieirijden verzacht en geneest Doos 30. Tube 80 et. Bij Apoth. 6 Drogisten De leiders van de reddingsactie zijn van meening, dat alle nog onder den grond opgesloten mijnwerkers niet an ders meer dan als lijken zullen kunnen geborgen worden. Het aantal dooden zal dus meer dan 150 bedragen. Gezonde kippen véél eieren. Gezonde kippen krijgt en houdt Ge, als U de gezondheids-drank A VIOL gebruikt! Dagelijks eenige druppels in het drink water voorkomt besmetting. AVIOL bevor dert eetlust en spijsvertering en is een krachtdadig in- en uitwendig geneesmiddel bij de meeste ziekten. Prijs: f 1.-; f3.50; f6.- Vraag gratis Pluimvee-Handboek aaa N.V. Verkoop kantoor Preparaten Dierenarts Domicent, Rotterdam. Te BAARDWIJKA. Verheijden, Hoogeind» DEUNEN, Ge*. Sikkers; ELSHODT, D. Vermeulon DrogistGEERTRÜIDENBERG, Wed. G. Wetering, Markt; KAATSHEUVEL, H. v.Amelevoort-de Vries Markt 259; LOON-OP-ZAND, J. Mols. Drogist RAAMSDONKSVEER, A. Th. W. van Hulst, Heere; plein 33 WAALWIJK, Orie-DumoulinWASPIK Fa. P. J. Broekman, B 68.

Echo van het Zuiden | 1930 | | pagina 6