Lujtor Bioscoop. Groot Bal. 6' J. ELEKA Stoom-. Spiegel- eo Lijstenfabrteh Spiegels en Schilderijen Reederij Jrie Soit" S.S. THOR GOEDERENDIENST tt-AKlf UI te Waalwijk. Good-Year ZWIKKER TE TILBURG en het INLIJSTEN van platen, foto's en Schilderstukken. Engros En detail' Zondag aanvang 6 uur vraagt ontvangen. Nogmaals onzen hartelijken j eerste plaats jammer dat het concert door de hevige onweersbui gedeeltelijk in het water is gevallen. jammer temeer daar er zulk een gezellige drukte heerschte op en rond om het Marktplein, Wat de kwaliteit van het concert betreft, daar behoeven wij niet meer over uit te wijden, het zij genoeg te vermelden, dat het zoo mogelijk het vorige volksconcert van deze harmonie nog overtrof, zoodat we met genoegen konden constateeren dat St. Crispin steeds vooruitgaande is. Toen ongeveer halt tien de gewel dige bui losbrak, moesten de aanwe zigen spoedig een goed heenkomen zoeken en toen de regen aanhield, oordeelde men het beter het concert af te breken. Nabeschouwing. Zooals wij reeds zeiden mag de Liedertafel de eerste dag van hare leesten als alleszins geslaagd be schouwd achten en wanneer ook de andere dagen zoo verloopen, zal de jubileerende vereeniging met voldoe ning aan haar 14e lustrum mogen terugdenken. De geboden kunst was werkelijk bo ven allen lof verheven, en op de eerste plaats meenen wij hier wel te mogen noemen de Liedertafel zelf, die door haar uitstekend matinée voor 't goede begin heeft gezorgd. Met het weer heeft men het ge troffen, jammer dat het des avonds weer mis was en dat daardoor het avondconcert gedeeltelijk moest wor den afgelast, terwijl daardoor ook de schitterende illumineering der kiosk en de verlichting met schijnwerpers der kerk door velen gemist werd. De regeling was uitstekend in orde, zoodat het programma vlot afgewerkt kon worden. De café's maakten den geheelen dag goede zaken, vooral 's avonds toen 't weer slecht werd zochten velen een veilige beschutting in een of ander gezellig zitje. Begrijpelijkerwijs was ook de be langstelling van buiten de plaats zeer groot. En nu staan we voor den tweeden dag. Wat zal deze ons brengen? Tot op dezen oogenblik voorspelt het weer niet veel goeds. Laat ons 't beste hopen. We boffen gewoonlijk dank Hulde ook aan alle vereenigingen die zullen deelnemen. Dat zij niet alleen meewerken tot het welslagen van het festival, maar dat zij ook doordrongen zijn van het nut van zulk een festijn. Want wij komen hier allen tezamen om te wedijveren wie de schoonste kunst zal brengen. Daarom wijdt u ernstig aan den zang en de muziek en blijft het schoone doel steunen. Burgers van Waalwijk, blijft uwe vereeniging steunen, opdat zij haar schoone doel zal kunnen blijven na streven. Aan alles komt een einde, maar de muziek zal blijven bestaan tot den jongsten dag, want bij het oordeel zullen de bazuinen nog schallen. Ik ben zelf geen musicus, maar toch weet ik dat er kunst aan verbonden is, en kunst is de „Heraut des Hemels". Even wil ik de muziek de revue la ten passeeren. Muziek geeft ons vreug de, zij is de uiting van feestklanken. Muziek ontroert, zij scheurt de ziel los van de wereld en voert tot den Koning der Schepping, Die ook de muziek geschapen heeft. Oaarom heeft een groot Duitsch dichter eens gezegd „Waar menschen zingen en spelen, daar kan men zich gerust neerzetten". Ik hoop dat de vereeniging mag leven tot in lengte van dagen en dat zij moge groeien en bloeien. En aan de deelnemende gezelschap pen geen vaarwel, maar een spoedig „tot weerzien". Namens de Harmonie „St. Crispijn" sprak de Heer N. v. Qorcum als volgt Geachte Dames en Heeren, Ik wil, als voorzitter der plaatselijke zustervereniging St. Crispijn, Uwe vereeniging hulde brengen bij gelegen heid van haar 70 jarig bestaan. Ik zal hier niet memoreeren wat de Lieder tafel in haar 70-jarig bestaan voor onze plaats gedaan heeft. Ook wil ik niet aanroeren wat zij op haar langen weg heeft meegemaakt. Ik wil mij bepalen tot een geluk- wensch en ik hoop dat de liederlafel onder de eminente leiding van haren voorzitter en directeur, moge groeien en bloeien en tot in lengte van dagen een sieraad blijven voor ons dierbaar Waalwijk. Als voorzitter der Liedertafel „Tot bloei der Toonkunst" sprak de heer W. v. Heesch: Geachte Dames en Heeren, Ik zou in mijn plicht te kort schieten indien ik niet namens mijne vereeni ging een woord zou spreken ter op luistering. Ik hoop dat Oefening en Vermaak in de toekomst nog meer zal bloeien. Bij gelegenheid van een zil veren bruiloft wordt wel eens gezegd .Tot aan het gouden feest". Zoo hoop ik ook dat wij het volgende lustrum van de Liedertafel met evenveel am bitie mogen vieren. Namens de Gem. Zangver. „Halle luja" sprak de Heer v. Drie! Geachte toehoorders, Als voorzitter van een plaatselijke vereeniging voel ik mij gedrongen een gelukwensch tot U te richten. Indach tig het spreekwoord „spreken is zilver, maar zwijgen is goud", zal ik slechts kort zijn, temeer daar hier reeds zoo vele schoone woorden gesproken zijn Ik breng U dank voorde uitnoodiging om aan Uw festival deel te nemen en ik breng U hulde bij Uw 70 jarig ju bileum. Ik hoop dat de vereeniging steeds crescendo zal gaan en dat het bestuur met liefde de leiding blijft ge ven. Het is waar dat de belangstelling steeds meer wordt afgeleid door dans en radio, maar ik hoop dat Uwe ver eeniging daarvan den terugslag niet zal ondervinden, integendeel, dat de be langstelling in haar steeds meer zal toenemen. Nogmaals spreek ik de hoop uit dat de Liedertafel zal mogen groeien en bloeien en dat haar festival uitstekend zal slagen. Deze toespraken oogstten allen een hartelijk applaus. Met een kort woord dankte de Heer v. d. Heijden de verschillende sprekers, en hij sprak de hoop uit dat hunne wenschen in vervulling zouden mogen gaan Het Festival. Hierna trokken de vereenigingen naar de Markt waar het festival een aanvang zou nemen. Achtereenvolgens traden op De Fanfare der H. Familie te Heusden; Chr. Gem. Zangvereeniging, Halle- lujah", Waalwijk; Harmonie jongenscongregatie Drunen; Liedertafel .Tot Bloei der Toon kunst". Waalwijk; Zangvereeniging „Bel Canto", Kaats heuvel Kon Muziekgezelschap „Euphonia", Kaatsheuvel Zangvereeniging „Werkmanskring' Vught; Harmonie „St' Crispijn", Waalwijk Het is natuurlijk onmogelijk om hier een beschouwing te treden over wat de diverse deelnemers presteerden, maar het was werkelijk een keur programma, dat de vele aanwezigen voortdurend geboeid heeft. Wij weten werkelijk niet wat we he meest moeten roemen, het eene was al mooier dan het andere, maar zeker is dat de vele muziekliefhebbers, die den geheelen middag in dichte drommen om de kiosk geschaard stonden, ge noten hebben. Het Avondconcert. Het was zeer zeker een buitengewoon sympathieke daad van de Harmonie „St. Crispijn" om geheel belangeloos een avondconcert aan te bieden. Voor haar was het dan ook in de voorwerpen kan koopen. Ook Ihans Veilingvereen. „De Langstraat", Drunen. is er weder een verkoop—periode n PHjsnoteenng van 12 Aug- 193°- i j li Roode bessen 712 c., Appelen 0.536 vastgesteld en omtrent de regeling c-) Peren 0.5_22 c„ Snyboonen 7-10 c., hiervan te Moskou deelt de „Izwestya" Dubbele boonen 3—4 c., Princes 15—16 de volgende bijzonderheden mede: c., Wagenaars 0.5—1 c., Stamboonen 0.5 Machtigingskaarten voor het koopen i ZT1 c-' Tuinboonen 4—5 c., Aardappelen van schoenwerk zullen in de maanden t TomS^-ie Augustus en September worden uit— j Tomaten II 2—5 c„ Witte pruimen 10— VERVOLG PROVINCIAAL NIEUWS. Examen. Donderdag j.l. slaagde te Breda voor het examen hoofdakte mejuffr. Riet Froklage alhier. N. V. Ivo van Haren's Schoenfabrieken Waalwijk. Naar wij vernemen, zal de N.V Ivo van Haren's Schoenfabrieken al hier binnenkort weer een viertal nieuwe schoenwinkels openen n.l. te Rotterdam, den Haag, Utrecht en Eindhoven, waardoor het aantal eigen detail-zaken zal stijgen tot acht. Het snelle tempo waarin deze nog pas kort geleden gestichte vennoot schap, tot een schoenenzaak van zulk een massalen omvang is gebracht, demonstreert ten duidelijkste de voort varendheid en het energieke aanpak ken van de leiders die, ten spijt van alle getob over „malaise-tijd" en „we reldcrisis" hebben blijk gegeven over een flinke dosis gezonden handelsgeest te beschikken. - ln enkele maanden tijds is aan het Hoogeinde alhier een groot nieuw fabriekgebouw verrezen mét een oppervlakte, gelijkvloers, van onge veer 1800 M2, voorzien van de nieuwste machines voor de schoen industrie, iedere machine met een eigen electro-motor voor aandrijving. Een paar reusachtige ruwolie-motoren zor gen voor eigen stroom-levering. De fabriek is ingericht voor een productie van ruim 5000 paar per week, momen teel worden er reeds meer dan 4000 paar per week geproduceerd, terwijl het aantal arbeidskrachten aan deze onderneming verbonden, reeds 250 bedraagt. Waar een dergelijk, snel gegroeid be drijf, telkens behoefte had aan arbeids krachten, hebben zeer vele werkloozen, vooral uit andere gemeenten, hier werk gevonden en het zal zeker ook zijn invloed wel gehad hebben op de stand der werkloosheid in onze ge meente die dit jaar zoo gunstig af steekt bij de overigens toch reeds gunstige cijfers van vorige jaren. Het is om het groote belang dat voor onze plaats en streek aan een bloeiende schoenindustrie verbonden is dat wij met genoegen van dezen snellen groei der nieuwe vennootschap gewag maken en dat we mogen con stateeren dat Waalwijk tal van ener gieke, vooruitstrevendezaken-menschen telt, getuige de verschillende grootere en kleinere uitbreidingen van fabrie- ken en zaken, welke wij hier den laatsten tijd konden memoreeren. Beperkte schoenenverkoop te Moskou Gezien het tekort aan schoenleer in Rusland, bestaat daar geen vrije verkoop van schoenen, maar worden zoo nu en dan bons ter beschikking gesteld, op vertoon waarvan men in de sovjet-winkels deze zoo onmisbare Boekbespreking. ,De Wandelaar. Zooeven verscheen bij den uitgever G. Schoonderbeek te Laren, onder leiding van Rinke Tolman de Augus tus-aflevering van „De Wandelaar" maandblad, gewijd aan natuurstudie natuurbescherming, heemschut, geolo gie, folklore, buitenleven en toerisme L. van Wallenburg schetst welk een fleurig volksvermaak het ringrijden op Walcheren is, terwijl Herman Walle stil staat bij de schoonheid van den paradijsvisch. Prof. dr. A. van Veldhuizen werd getroffen door de bekoring, die er van een Drentsch stroompje uitgaat en Ds. J. I. van Schaick betrekt ons in avonturen, die vastzaten aan een reis door den Eifel. De stemming van een zomeravond te Deventer werd vastgelegd in een schets van J. RietsemaJac Gazen beek brengt ons nader tot de onvol prezen schoonheid der Veluwe. „De hond als metgezel" is de titel van een onderhoudende schets, die P. M C. Toepoel afstondmet A. E. d'Ailly als gids maken wij een pret tige en leerzame wandeling langs den Spaarndammerdijk. Na een artikel van A. L. Bongaards over „Orchideeën" volgt dan de ru briek „Voor en van de lezers", waarin een groote verscheidenheid van onder werpen wordt aangeroerd. O.a. zwerven wij met een inzender mee langs den Waterlandschen dijk. Als steeds isdit nummer weer kwis tig geïllustreerd. gereikt aan de arbeiders, de studenten 28 c en de zich te Moskou bevindende j K-£- soldaten van het roode leger, alsmede voor hun gezinnen. De overige cate gorieën inwoners zullen niet eerder dan in October aan de beurt komen. In de allereerste plaats zullen de arbeiders van de groote stedelijke ondernemingen en fabrieken, en deze zonder uitzondering, van schoeisel worden voorzien. Daarna volgen ge leidelijk naar mate van den voorraad e werklieden der middel—groote en leine ondernemingen. De uitreiking der machtigingskaarten vindt voor de arbeiders in de fabrieken plaats, voor de studenten in het centraal bureau hunner organisaties en voor de soldaten in de kazernes. De werk- eden, die niet in groepsverband arbeiden, zullen via den opzichter van de door hen bewoonde huur kazernes de kaarten ontvangen. Schoenen-fabrikanten in Tsjecho Slowakije. Bij hei te Praag opgerichte uitvoer syndicaat der Tsjechische schoe nen—nijverheid, heeft Bat'a zich niet aangesloten. Het syndicaat onderhan delt met vertegenwoordigers van eenige banken te Praag over de nanciering van de schoenen—uitvoer. Binnenkort verwacht men vertegen woordigers van Amerikaansche banken en van de schoenen—fabrikanten teneinde met 't syndicaat te onder handelen over de regeling van den sjechischen uitvoer naar de V.S. Vliegweek te Vught uitgesteld. Door de aanhoudende regens is het Vliegterrein afgekeurd. De Vliegweek zal op nader aan te kondigen datum worden gehouden. DRUNEN. Donderdagavondïijdens een kort maar hevig omweer sloeg de oliksem in een hooiberg bij de schuur van den landbouwer J. Brok. Daar men het spoedig ontdekte was de irand spoedig gebluschten kon verder onheil voorkomen worden. Relletjes te Oisterwijk Sinds eenige dagen is een conflict gaande bij de firma R. de B. te Oister wijk, dat echter geen arbeidsaangele- genheden betreft. Buitenstaanders hebben op ondubbelzinnige wijze uiting gegeven kennis te dragen van de familie-aangelegenheden van een der firmanten. Eenige dagen geleden demonstreer den eenige belhamels veór de woning van de familie R. de B. Deze demon stratie trok onmiddellijk de publieke belangstelling met het gevolg, dat eer gisteren zich eeds honderden perso nen voor het huis bevonden. De poli tie wist dien avond de rust te herstel len. Gisteravond werd de toestand ech ter gevaarlijker. De betoogers, die ten getale van ongeveer duizend aanwe zig waren, hadden zich in twee groe pen gesplitst, één voor en één tegen de familie. De situatie werd zoo ern stig, dat men het noodzakelijk oor deelde den burgemeester, den heer Verwiel, die met vacantie was, terug te roepen. Zoodra deze gistermiddag arriveerde, begaf hij zich naar de de monstranten en sprak hen op beza digde wijze toe. Toen zij echter geen gevolg gaven aan het verzoek om uit elkaar te gaan, deed de burgemeester den ambtsketen om en gelastte de politie tot strengere maatregelen over te gaan. Bij de pogingen om het volk uiteen te drijven, werd één der agenten ge wond. Door het publiek werd met steenen gegooid. Eenige ruiten van 't huis der familie de B. werden ver nield; men vermoedt, dat in de druk te schoten zijn gelost. Door de politie wordt een onderzoek ingesteld. De familie heeft heden de woning verla ten. (Tel.). Blauwe pruimen 4—19 c., alles per Roode kool 14 c., Witte kool 0.53 c., Savoyekool 17 c., Blomkool 616 c., Idem II 15 c., Spitskool 14 c., Meloenen 540 c., Andijvie 13 c., Sla 0.53 c., Komkommers 1/101 c., idem Witte 14 c., idem II 0.51 c., Augur ken 1037 c., alles per stuk. Kroten 0.52 c., Peen 13 c., Juin 1 3 c., Selderij 12 c., alles per bos. VAOERLANDSCHiBANK VOOR BELASTE WAARDEN, 'S-G RAVENHA6E, 0 ADVERTENTIëN. tegen beurskoers 10 OBLIGATIEN 9 lUv met jaarlijksche uitloting. Ontploffing van een gashouder. In een der Londensche voorsteden is een gashouder, waarin zich nog ongeveer 25 M.3 gas bevond, door tot dusverre onbekend gebleven oorzaak in de lucht gevlogen en geheel ver nield. Als door een wonder werd er niemand gewond, terwijl de schade in de omgeving zich slechts tot enke le gebroken ruiten beperkt. De KON. STOOMSCHOENE nUMM* FABRIEK A. H. VAN SCHIJNQ te Waalwijk voor direcie indiensttreding bekwaam GEMENGD NIEUWS. Nederlandsch echtpaar in Italië gevangen gehouden. De Amsterdamsche rechter mr. N. de Beneditty deelt in het Weekblad van het Recht mede, dat onze Minister van Buitenlandsche Zaken eerlang zal geïnterpelleerd worden nopens de behandeling van Nederlanders in Italië. Kort geleden toch werd 'n Hollandsch echtpaar daar plotseling in den kerker geworpen, op een, naar later bleek, allerdwaaste beschuldiging. Na een vrljheidsberooving, marteling enont— beering van zeer vele maanden, volgde een „schitterende" vrijheid op het bewijs, dat de onschuld gebleken was en bovendien sshadeloosstelling. Maar het gezin is vernietigd en de man heeft zijn lijden reeds met'n droevigen dood moeten bekoopen. Zij, die het weten kunnen, fluisteren, dat orige— wenschte „deutschfreundlichkeit" de slachtoffers dit leed berokkend had. Fatale slordigheid van een Russisch chirurg. De Russchische actrice Koller moest zich dezer dagen, zoo meldt de „Krasnaja Gazeta", aan, een niet al te gevaarlijke operatie onderwerpen, die door den chirurg Konoeches in het ziekenhuis de» October revolutie te Leningrad werd verricht. Na de ope ratie voelde de patiente zich echter nog slechter dan te voren, zoodat besloten werd tot een tweede operatie over te gaan. Deze operatie had een nog fataler gevolg, daar zij eindigde met den dood van de actrice. Op het lijk werd daarna een sectie verricht en daarbij bleek, dat de chirurg Ko noeches met onbegrijpelijke slordigheid een handdoek ter lengte van een meter in het lichaam van het slacht offer had achtergelaten Ook bij de tweede operatie, die door den directeur van het ziekenhuis, dr. Tsatskin, was verricht, had deze den doek over het hoofd gezien, met 't vermelde tragische resultaat. Volgens de verklaring van den echtgenoot der actrice was hij na haar bverlijden en de sectie bij dr. Tsatskin ontboden, die hem zeide dat er niets bijzonders was gebeurd. „Want gij moet bedenken", zoo sprak dgze, althans volgens Koller's mede— deeling, „dat dë slordigheid van onze chirurgen parallel loopt met hun be roemdheid". ERNSTIG AUTO-ONGELUK TE OVERHESPEN. Twee dooden en een gewonde. Te Overhespen, nabij Landen (pro vincie Luik) had een ernstig verkeers ongeval plaats. De heer A., van Borgenhout, volgde per auto den weg van Thienen naar St. Truiden. Hij keerde terug van een be zoek naar de tentoonstelling van Luik. Uit de andere richting kwamen twee autobussen, waarvan de lichten den steenweg overstraalden. De heer A. werd verblind door de lantaarns der autobussen. Ook was er nog een motor in aantocht uit de andere richting. De auto van A. hevond zich plots na het doorrijden der autobussen op geringen afstand van drie mannen, die naar een dorpskermis geweest waren. A. deed al het mogelijke, om een ongeluk te ver mijden, doch het gelukte hem niet uit hoofde van den al te geringen afstand. De drie mannen werden verrast en het voertuig hield een meter verder stil. De voetgangers Jules Stas, Emile Grossen en Jules Sneyers, boeren knechten te Attenhoven, alle drie 50 jaar oud, werden met geweld op den grond geworpen. Jules Stas werd aan getroffen met gespleten schedel, armen en beenen gebroken. De ongelukkige stierf tijdens zijn overbrenging naar huis. In de gracht naast den weg lagen de twee andere slachtoffers bewusteloos uitgestrekt. Grossen, die tegen een boordsteen was gebotst, verloor over vloedig bloed uit een gapende hoofd wonde. In een kliniek te St. Truiden is de man overleden. Sneyders had nogal ernstige kwetsuren bekomen. Overge bracht naar dezelfde kliniek als zijn kameraad Grossen, bleef hij er in be handeling. Een gevaarlijke methode. Dinsdagmiddag is op den Amstel- dijk, te Nieuwer-Amstel, een wielrij der, die zich door middel van een touw door een motorrijder liet voort trekken, komen te vallen, waarbij hij met zoo'n geweldigen smak op den weg terecht kwam, dat hij bewuste loos bleef liggen. Na in een nabijge legen woning te zijn binnengedragen kwam hij na eenigen tijd weder tot bewustzijn. Een ontboden geneesheer constateerde hersenschudding en achtte overbrenging naar een zieken huis-inrichting noodzakelijk. Kind overreden en gedood. Te Eibergen heeft een tragisch on geval plaats gevonden. Het zeven jarig zoontje van den heer Nijenhuis te Rekken, reed met den knecht op de kar mede. Toen de knecht zich voor een boodschap van de kar moest ver wijderen, trok plotseling het paard aan, met het treurige gevolg, dat het knaapje van den wagen gleed en overreden werd. Het kind is bijna di rect aan de gevolgen overleden. Ontploffing van een granaat. In de nabijheid van het plaatsje Stebnik in Oost-Galicië vonden her dersjongens een projectiel, dat zij poogden te demonteeren. De granaat ontplofte, met het ge volg dat twee hunner op slag gedood werden en drie andere jongens, die zich op vrij verren afstand bevonden, zware verwondingen opliepen. Een zeilboot omgeslagen. Dinsdagochtend heeft op de Schlei een ernstig ongeluk plaats gehad, dat drie menschenlevens heeft geëischt. Twee dames uit Dortmund waren met een heer en dame met een zeil boot een uitstapje gaan maken op de Schlei. De boot werd door een onvve- der overvallen en sloeg om, met het gevolg, dat de beide dames en de heer verdronken. De andere dame kon ge red worden. Botsing tusschen 2 goederentreinen. Op het baanvak naar Constanza, in de nabijheid van het station Med- jida, is een petroleumtrein in botsing gekomen met een goederentrein. Beide locomotieven en 20 wagons werden vernield. Er werden vier per sonen gedood en 20 gewond. De scha de bedraagt 10 millioen Lei. KANTOOR VAN. RECHTSKUNDIG ADVISE! Havenstraat 5, (nabij 't Si 's-HERTOGENBOSCH. Adviezen en bijstand met "rekking tot processen, straii ken, faillissementen, nalat schappen, boedelscheiding, dy, curateele, echtscheiding, beidscontract, enz. Behandeling van alle voor] mende Rechtszaken, zoowel Rechtbank als bij Kantongeret innen van Schuldvorderingen, geling zaken van debiteuren hunne schuldeischers, maken i contracten, requesten enz. Degelijke en prompte afwerkt Billijke conditiën. ZONDAGS NA 1 UUR KANTOOR GESLOTEN. r. Dl' IN DE ZOMERSTRAAT is het beste en vertrouwbaarste adres voor Wij Zoo den es en ter morge en vla Wij bij ie treffen Zaterd dighec geven Mar midda reeds beter weer zich c en de een p: in ge mensc en 't de z stuwd dat deel voren Muzie maak moois gevie Ja. onze Ma voort Hofleveranciers van H. M. de Z. H. den Paus. Koningin erl Telef. No. 201. Directie te Slikkerveer. 38619 VAN en tusschengelegen plaatsen. Van WAALWIJK, Maandagmorgen. Van GEERTRUIDENBERG, Maandagmorgen. Van DORDRECHT Te UTRECHT, Maandagavond. Te AMSTERDAM, Dinsdagmorgen. Van AMSTERDAM, Donderdagmiddag 4 uur.- Agenten: Estafette A'dam, Klovenierburgwal 83. Tel.47378Centrum. Estafette Utrecht (Lichter Rijnkade). Tel. 10158. Geertruidenberg. Tel. 141. vai *s> H 66. ble\ gra' ma; dat riej Hei vro i ren hij hoi KANTOORUREN VAN 8—IS UUR. DES ZATERDAGS VAN 8—11 UUR. sa - h C ma ]«i®M I S»! ALS VADER THUIS KOMT grijpt hij het eerst naai bet Geïll. Zondagsblad. En geen wonder! Want geen ander blad geeft zoo'n groote verschei denheid van actueeh foto's en mooie verhalen als juist het GEÏLLUSTREERD ZONDAGSBLAD. Volgt zijn voorbeeld en geeft U op als abonné bij de Uitgevers dezer courant. Abonenmentsprijs et. p. kw., 85 et. fr. p. p. Proefnummers gratis v....WJ „2 ons kror gene intei al n mijn loop hoos haai brar legd boel en 1

Echo van het Zuiden | 1930 | | pagina 10