HE gen, 82 Woensd. 15 Oct. '30. 53e Jrg. TWEEDE BLAD. PROVINCIAAL nieuws. Waalwijk, 15 Oct. 1930. Geslaagd. Te 's Qravenhage slaagde voor het invullend examen Fransch, Duitsch Engelsch voor de Posterijen, de ier Bakker, werkzaam ten postkan- lore alhier. genoot zijn opleiding bij den 0 van der Heijden. Winkelweek. De Winkelweek is 1.1. Zaterdag af- tloopen en men is over de laatste igen der week, speciaal den Zaterdag, a levreden. zijn in totaal bijna zeer zeker I loten uitgegeven; een respecta jil getal, waaruit 't succes van den akoop in deze dagen, ondanks het 0 slechte weer, duidelijk blijkt. Men is dus over bezoek en verkoop levreden, we mogen dit ook in 't ilgemeen zijn over de étalages. J Er waren veel deelnemers die veel ntrk van hun étalages hadden gemaakt, aardige attracties uitgedacht of aan schaft, waardoor het oog van 't inbliek wordt getrokken en dat is toch bedoeling. Anderen waren er die meenden met een vrij gewone, al laj'tteri wat opgekalefaterde étalage te unnen volstaanmaar over 't algemeen imen op den goeden weg en ook de ilnnenkort te houden lezing over liage verlichting kan hier van groot Wang zijn. Waalwijksche Winkeliersveree lijlng mag tevreden zijn over haar «Ie groote daad, want op dit gebied door samenwerking, door een goede sancieele basis, door uitkijken en rering trekken nog heel wat te be- E DUIF liken, want een volgende maal moet wat nieuws en attractiefs geor- aniseerd worden men moet verder verder op dit terrein, dat rijk is ja verscheidenheid en daardoor tot en wederopbloei van onzen Win- Jlstand kan leiden. En nu hedenavond naar de groote slis verloting die in Musis gehouden srdi. Muziekschool. genoegen kunnen wij melden il onze oproep tot aangifte voor ize Muziekschool, een goed resultaat lad heeft en de beide cursussen in theorie en de practijk van den zang. sa voldoend aantal leerlingen hebben met vrucht onderwijs te kunnen op de et Carl a Film- ms zijn smaalrt, kt. (n. ognteel plaatje, ar voor of 150 11.50, rikelier, LBUMS MEEL 9 n 1 iven. ijk, iobet ne huiia f O.lil, an ty\ Teekenschool. Haar wij vernemen telt de Gemeen- lijke Teekenschool op het oogenblik leerlingen. Vergadering IJsclub. Nogmaals vestigen wij er de aan- op dat morgenavond 8 uur Mies. de algemeene vergadering Waalwijksche IJsclub gehouden ordt, in de achterzaal van Hotel srwiel. Op de agenda, die wij in ons blad in j.l. Zaterdag afdrukten, staan ver diende zeer belangrijke punten a wij vertrouwen dan ook dat thans a veel grooter aantal aandeelhou- ts aanwezig zal zijn dan verleden daar ieder van de belangrijk- der vergadering op de hoogte is. Jubileum G. de Graaff. <ondag na de Hoogmis werd de 0. de Graaff gehuldigd met zijn 2jarig jubileum als korist van het «ikkoor der St Antoniusparochie. Door den ZeerEerw. Heer Pastoor W den jubilaris onder een hartelijke tapraak een prachtige foto van het kerkkoor aangeboden, waarna de een „Hij leve lang" aanhie- les k, t. de St. Antoniusparochie, de volle aandacht zal trekken der inwoners en dat deze oprichting niet sympathie zal worden begroet. Tooneelavond „Kunst en Vriendschap De tooneelclub „Kunst en Vriend schap" heeft dit jaar het seizoen geopend. Begrijpelijkerwijs was er Zaterdag en Zondag veel belangstelling in de zaal van café van Helvoirt, vooral uit tooneelkringen. Opgevoerd werd het drama „Ver. geten en Vergeven" van Palmer Putman. Zonder iets op het werkelijk goede pogen der vereeniging af te willen dingen en ook het vele goeds wat geboden werd in 't oog houdend, hadden wij verschillenden der mede spelenden graag wat vrijer op het tooneel gezien, ook in de uitspraak. Het was soms nog wat stroef en de manier waarop men een zin afbrak was soms eenigszins storend, ai moet dit gedeeltelijk ook geweten worden aan den tekst van het uit het Vlaamsch vertaalde stuk. Vooral de Veldwachter (B. Amers- dorfer) en de Herbergier (J Muiter) ieden wei wat aan dit gebrek. Van de spelers waren Nant (C. v. d. Meijdenberg) en Tamboer de Bakker) wel het best, terwijl Nollen (J. Blok) in het tweede bedrijf als dronkeman en Bekeart (J. Leijtens) in de laatste scène zeer goed voideden. Wanneer de ijverige regisseur, de heer C. v. d. Meijdenberg aan het genoemd euvel eens de noodige aan dacht wil geven en de spelers wat losser en vlotter in hun uitspraak worden, zal er ongetwijfeld nog meer goeds bereikt worden. Het zeer tragische gegeven maakte natuurlijk indruk op het publiek en enkele scènes waren bepaald aan grijpend. Wij zien met belangstelling den volgenden avond van „Kunst en Vriendschap" tegemoet. Tooneelgezelschap O. O. G. Het tooneelgezelschap O.O.G. zal op 8 en 9 November a s. in de zaal van café „de Lindeboom" van den heer P. van Daelen een uitvoering geven van het bekende werk „Hellas" van L, Haver. Dit stuk wordt gespeeld naar eigen keuze voor de competitie R.K. Too- neelbond. Langstraatsche Biljartbond. Zaterdag a s, zal „Amusement" alhier de reeks wedstrijden, welke dezen winter voor den Langstraatschen Biljart bond gespeeld zullen worden, openen met een match tegen de „W. B. C." in het clublokaal van laatstgenoemde vereeniging café A. van Betkel. Aangezien beide vereenlglngen over uitnemende krachten beschikken, zooals J. de Reus, Fr. Schoelltz e. a. en In sterkte weinig voor elkander onderdoen, belooft deze wedstrijd extra spannend te worden. Biljartliefhebbers zullen zich een bezoek aan café van Befkel dien avond gaarne getroosten om den strijd op bet groene laken mede te beieven. Biljarters van aangesloten vereeni- gingen zorgen voor dien avond allen present te zijn 1 Biljartclub. In het café van den heer W. v. Helvoirt te v.m Baardwijk is op 11 October een biljartclub opgericht onder den naam van „T. O. P". Biljartliefhebbers kunnen zich tot 27 Oct. gratis opgeven bij den kastelein. Rijwieldiefstal. Zaterdagavond werden bij café v. Berke! 2 rijwielen ontvreemd. De politie stelde direct een onderzoek in. De twee fietsen zijn in de heide onder Loon-op-Zand teruggevonden, ontdaan van electrische lantaarns en rijwielplaatjes. Van de daders heeft men tot nog toe geen spoor kunnen ontdekken. Aanvankelijk ging het gerucht dat ook bij café v. Helvoirt een fiets ge stolen was, doch dit moet waarschijnlijk aan een misverstand worden geweten, daar deze fiets reeds den volgenden morgen terecht was. LoterijVereeniging. Zondag werd in het café van den heer P. W. Hesselbert een loterij vereeniging opgericht onder den naam van „Gezellig Samenzijn". Het aantal leden bedraagt 16. Kruisboogsport. Zondag 1.1. had op de banen van 't de Graaf 70 p.; 17e pr. A. Hombergen 68 p.; 18e pr. J. de Folter.68 p.; 19e pr. M. Schoof 68 p. Het geheel had, mede begunstigd door het mooie weer, een gezellig ver loop. Na afloop bleef men nog lang bijeen in het clublokaal bij den heer L. Leijtens. Vergadering Kamerkieskring Ant. Rev. Kiesvereenigingen. De Ant. Rev. Kamerkieskring in 't District Den Bosch, zal op Woensdag 22 October n.m. 2 uur in het Wapen van Amsterdam te Heusden in verga dering bijeenkomen. De agenda vermeldt: hebben geduurd, herhaaldelijk iekennen gegeven, dat ze het productiesysteem van Bata niet in Duitschland ingevoerd wenscht te zien. DRUNEN. Zondagavond ontstond brand in de woning van bakker H.B. alhier. Reeds was de brandweer geallar- meerd, doch deze behoefde geen Na deze huldiging werden ten huize 'Men jubilaris nog enkele gezellige Mjes doorgebracht. „Trouw aan Oranje". IjMen schrijft ons uit de- St. Anto- fe-parochie. Maandagavond ten 8 uur had in 't van den heer Albert Kemper- een bijeenkomst plaats om te "men tot het oprichten van een ver eniging, ter viering van de Konin- !®nefeesten. Het Comité werd samengesteld als v°lgt: M. C. -v. d. Heijden, 'voorzitter, 1 kruisboogschuttersgezelschap Me Graaff, secretaris, Teurlings, Eendracht", de jaarlijksche fnningmeester, Jansen en H. Trim- linge prijsver schieting plaats, waar p, commissarissen, N. van Gor- voor prachtige prijzen waren aange- :ain, A. J. van Gor cum, de Rouw, C, kocht en waarnaast nog mooie extra s-Hoven, J. Mulders, P. Hornman, prijzen, zoodat er begrijpelijkerwijze vaa Ginneken en A. J. Klerks, j veel animo voor dezen strijd was. De *n. Voorzitter, de heer A. de Graaf, open- He vereeniging werd opgericht on- de precies 2 uur de banen met een ®cr den naam van „Trouw aan toepasselijk woord, waarna met schie- (kanje", St. Antoniusparochie, Waal- ten werd begonnen. Na genoeglijken strijd was de uitslag als volgt: Het hoofddoel dezer vereeniging is, le Prijs L. Leijtens met 85 punten de Koninginnefeesten zoo 'luister- j in de 20 pijlen; 2e pr. Jos. de Folter "IK mogelijk te vieren, door het ge- 85 p.; 3e pr. Fr. Verdonk 84 p.; 4e van concerten, het organiseeren pr. J. v. d. Hoven 79 p.; 5e pr. Th ïan optochten en niet het minst door Castelijns 78 p.; 6e pr. H. Bergmans houden van groote kinderspelen 78 p.; 7e pr. Th. de Graaf 77 p.; 8e feesten. pr. J. van Zon 77 p.; 9e pr. B. Berg- Wij komen ter gelegener tijd hier-' mans 77 p.; 10e pr. Th. Bruurmijn 'n°g wel terug, wanneer het werk- 75 p.; lie pr. J. van Iersel 75 p.; 12e ^gramma volledig is. I pr- H. Bruurmijn 74 p.; 13e pr. H. de ^tusschen hopen wij, dat de op- Graaf 72 p.; 14e pr. N. Pullens 72 p. chiing dezer vereeniging, vooral in 15e pr. L. van Zon 72 p.; 16e pr Agenda 1. Vaststelling van de notulen der vergaderingen van 22 Augustus 1930. 2. Ingekomen stukken. 3. Goedkeuring rekening van ont- vangs'en en uitgaven van het Burger lijk Armbestuur te Sprang over 1929. 4. Voorloopige vaststelling van de rekening van inkomsten en uitgaven dienst te doen, wijl toegeschoten hulp der ge^eeHj<eHi°Veru*929> - s F 5. Aanbieding begrootjng van ont- 1. Opening en notulen. 2. Verslag Secr. over 1929. 3. Rekening en Verslag Penningm. 1929. 4. Verkiezing van 3 bestuursleden wegens periodieke aftreding van de heeren J. G. Schouten, B. W. van der Straaten en D. A. van der Schans. De aftredenden worden door het bestuur voor herbenoeming aan bevolen. Verkiezing van een bestuurslid in de vacature H. v. Oostrom. Door het bestuur wordt F. v. d. Berge te 's-Bosch aanbevolen. 6. Bespreking a.s. wintercampagne met mededeeling der afgevaar digden van de voorgenomen werkzaamheden hunner kiesver eenigingen. Bespreking voorbereiding a.s. Statenverkiezing in 1931. 8. Rondvraag en sluiting. Districtvergadering Chr. Bouwvak- arbeidersbond. Zaterdagmiddag werd te Arnhem een Districtvergadering gehouden an den Chr. Bouwvakarbeidersbond, welke goed bezocht was, o.a. waren aanwezig afgevaardigden van de af- deelingen: Waalwijk, Sprang, Geer- truidenberg, Capelle, Tilburg, Breda, Eindhoven, e.a. De afdeeling Gende- ren was" niet vertegenwoordigd. Stond ook niet op de lijst. De afgevaardigde van de afdeeling Capelle stelde naar aanleiding hier van de vraag, hoe dit kwam, daar hij meende dat Genderen toch bij de Langstraat hoort en zeker in dit Di strict valt. De Voorzitter meende, dat dit ver moedelijk op een vergissing berust, misschien heeft men genoemde afdee ling bij Rotterdam ingedeeld, wat na tuurlijk foutief is, de kwestie zal na der onderzocht worden. Besloten werd een District Noord-Brabant in te stellen, zoodat in het vervolg ook een Bondsraadslid uit Noord-Brabant kan worden benoemd. Over de plaats van vergaderen voor de te houden Districtsvergaderingen zal met het Hoofdbestuur nog nader worden geregeld. (De afdeelingen uit de Langstraat zullen trachten de plaats te bepalen in deze streek, b.v. Waalwijk). Verder werd besloten, volgens voor stel van den Bondsraad, de Lande lijke Collectieve Overeenkomst op te zeggen. Besproken werd de te voeren pro paganda onder de Jeugd. Bij de rond vraag werden door enkele afgevaar digden nog vragen gesteld, waarna de bijeenkomst, welke op gebruike lijke wijze werd geopend, met dank zegging werd .gesloten. Vermelden we nog de ledentallen, aangesloten 1 Oct. j.l.: Waalwijk 24, Sprang 47, Geertruidenberg 19, Ca pelle 68, Tilburg 11, Breda 16, Eind hoven 105, Genderen 10, I^age-Zwa- luwe 34, Klundert 8, Roosendaal 2 en Den Bosch 1, Totaal 345 leden. In het water gevallen enz. De heer A. Hombergen alhier deelt ons mede dat hij Zondagmiddag in een roeiboot op de Bergsche Maas aan het visschen zijnde, een zijner riemen verloor. Hij kon dus niet meer vooruit komen en wilde zich door de passeerende stoompont naar den wal laten slepen. Door de vaart die de pont had, werd H. uit z'n roeiboot getrokken en kwam fn de Maas terecht. Daar H. een geoefend zwemmer was, kon hij zich gelukkig zelf in veiligheid stellen. Hij zou het er anders niet zoo goed hebben afgebracht, waar hem, zooals hij ons mededeelde, door het personeel van de pont die hem in het water zagen vallen, geen enkele hulp werd verleend. Tot zoover de ons verstrekte mede deeling van de zijde van 't personeel werd op onze navraag, geen enkele inlichting hieromtrent verstrekt. Bata komt niet in Duitschland. De onderhandelingen tusschen den Pruisischen staat en Thomas Bata, den bekendenTsjechoslowaakschen schoen fabrikant, die in Opper Silezië een aan den Pruisischen staat behoorend terrein wilde koopen, om er een schoenfabriek op te richten, zijn definitief mislukt. Bata beweert, dat de Pruisische staat het recht had geëischt. een kanaal op het desbetreffende terrein te mogen graven, een voorwaarde, die door Bata niet kon worden aanvaard. Vermoe delijk hebben echter ook overwegingen van sociaal politleken aard een ro' gespeeld bij het mislukken van de onderhandelingen. De Pruisische regee ring heeft namelijk tijdens de onder handelingen, die eenige maanden het vuur wist te blusschen. -/ Vrijdag a.s. zal de Heer Jos van Kessel den dag herdenken, dat hij voor 25 jaren werd benoemd als directeur der Zuivelfabriek alhier. Het zal hem dien dag zeker niet aan belangstelling ontbreken. Daar alhier op gebied van mu ziek en zang, zoowel als van humo risten reeds veel gepresteerd is en de inwoners steeds meer en meer uitzien naar Iets extra's, zoo zal a.s Zon dag 19 Oct. alhier voor het eerst op treden In de groote zaal van de har monie „de Volharding" bij den heer Th. Elshout, hef R.K. Tooneel, uit Rotterdam. Er zal worden gegeven een ware kunstavond, zooals hier nog zel den is le zien geweest. Opgevoerd zal worden „Het Biecht geheim", een spel van plicht en op offering, In zes bedrijven van D Janse. Daar bovengenoemd gezelschap met dit stuk dikwijls is opgetreden in de groote Schouwburg te Amsterdam, en steeds voor een uitgelezen publiek, en daarbij telkens enorm succes had, twijfelen wij niet of de groote zaal zaal zal a.s. Zondag overvol zijn, De entrée is alsdan ook zoo laag mogelijk gesteld, en de zaal is voor iedereen toegankelijk. Voor het bouwen van een woon huis in de Torenstraat, voor J Rekers alhier, werd ingeschreven als volgt Kooien, Waalwijk f 3680 P Veltman, Drunen f 3629 Vanaf Dinsdag 14 Oct. tot en met 17 Oct. zal in onze parochie een Tridium gehouden worden ln de groote zaai der jongens—Congregatie, welke alleen Is voor gehuwde mannen. Aanvang 7 uur. ELSHOUT. A.s, Vrijdag om 7 uur zal ln de zaal der JongensConcre- galie een vergadering worden gehou den voor alle leden van den R.K. Werkliedenbond. Als spreker zal op treden den heer Hoogers, Kring- propagandist uit 's Bosch. ELSHOUT Jl. Zondag hield de 3luimveevereeniging Nut en Sport een edenvergadering Na een kort openingswoord werd besloten om op 6 en 7 Dec. a s. een clubtenfoonsfelling van alle Pluimvee en Konijnen en daar het ledental toe neemt en het betere soort rasklppen wordt bevorderd, twijfelen wij niet of het zal de moeite loor.en hier een rijkje te nemen. Ook werd in beginsel besloten tot een gezamelijk bezoek aan de tentoonstelling van Ornithophilia te Utrecht op 12 en 13 Dec. a.s. Verschillende vragen werden nog ge steld omtrent kippen aangelegenheden waarna de vergadering werd gesloten. HAARSTEEG. Woensdag 15 Oct. a s. ten zeven uur n.m. raadsvergade ring. SPRANG—CAPELLE (Van. Sprang), Het 4-jarig dochterje van den heer J. v. d. Schans Azn. alhier, kwam j.l. Vrijdag in een onbewaakt oogenblik in een pan met kokend water te val len, waardoor het zeer ernstige brand wonden over het geheele lichaampje bekwam. Geneeskundige hulp van dr. W. werd spoedig ingeroepen, welke overbrenging naar het Ziekenhuis te 's Bosch noodzakelijk achtte. Onder hevige pijnen werd de ongelukkige kleine per auto naar's Bosch vervoerd, alwaar het enkele uren na aankomst aan de gevolgen is overleden A.s. Donderdagavond half acht zal in de zaal van den Chr. Volksbond alhier. In openbare vergadering voor de afd. Sprang van den Chr Fabrieks- en Transportarbeldersbord optreden de heer M de Zeeuw, bondsbestuurs- lid, met het onderwerp„Onze Chr. Vakbeweging in de tegenwoordige omstandigheden". Bij het afhaken van een tram wagen op het emplacement aan de Biersteeg alhier, geraakte de stoker H. B. uit Tilburg j.l. Maandagmorgen met zijn hoofd bekneld. Gelukkig werd het spoedig door den conducteur be merkt en liet hij den achteruitioopende tram stoppen. Met een diepe hoofdwond werd het vangsten en uitgaven der gemeente voor den dienst 1931. 6. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot herziening van het plaatselijk belastingstelsel. 7. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot aankoop van grond ten behoeve van verbreeding van den openbaren weg te Sprang. 8. Mededeelingen. CAPELLE. Het pakhuis In de Nieuw- straat van de Ceöp. Aankoopvereeni- ging van landbouwersbenoodigdheden „Sprang Capelle en omstreken w a." is in 'i vervolg des Vrijdags inplaats van 4 tot 8 uur geopend des namid dags van 2 tot 4 uur. In de open stelling op Dinsdag komt geen wijzi ging- j.l. Zondag hield de postduiven- vereeniging „De Luchtvaart" alhier 'n wedvlucht vanuit Hilversum met den volgenden uitslag: M. Mesch 1, H. Dekkers 2, Trtffers 3, P. Nieuwen- huizen 4, D. Groeneveld 5, A. Schaaf- stra 6, v Oosterhout 7, C. v. d. Schans 8, Oerlemans 9, H. Rozenbrand 10, A. Versteeg 11. E. Haverhals 12, M. Verduin 13, G. Vos 14, A. Zwart 15 en J. Spierings 16. Tengevolge van het ruwe weer vorige week en den velen regen is 'n groot deel van den Vrljhoevenschen Buitenpolder onder water gekomen. Ook in den polder tusschen de Labbegatsche en Capelsche haven staat veel water. Doordat de scheidsrechter jl. Zondag niet opgekomen was ging dé competitiewedstrijd voor de le klasse B, V. B. tusschen „Excelsior" 1 alhier en Baardwijk li niet door. Verschillende landbouwers in deze omgeving, die hun suikerbieten gecontracteerd hebben aan de suiker fabriek te Zevenbergen, hebben aan schrijving gehad, dat zij slechts de helft der door hen gecontracteerde bieten mogen leveren. De bij de Ned. Herv. gemeente a.d. Loonschendijk beroepen predikant Ds. E. V. J. Japchen te Maartensdijk (U.), is ook beroepen bij de Ned. Herv, Gemeente te Zetten Andelst en komt als No. 3 voor op het zestal ter beroeping van een predikant bij de Ned. Herv. gemeente te Kampen. Volgende week Woensdag 22 Oct des avonds half acht zal in de zaal van den heer L. F. van Dongen alhier een vergadering worden gehou den ter bespreking van de plannen tot het organiseeren van een Muziek- en Zangconcours ter gelegenheid van het 10 jarig bestaan van het Muziek gezelschap „Kunst na Arbeid" en het vormen van een Uitvoerend Comité Heden Woensdagavond 7 uur hoopt in de Geref. Kerk aan het Bruggetje alhier op te treden Candi- daat Mobach van Amsterdam. WASPIK. Zondag en Maandag 1.1. werd door de Tooneelvereeniging „O. B -K" onderafdeeling van de R K. Werkliedenvereeniging „St. Josef" in het patronaatsgebouw een uitvoering gegeverl Opgevoerd werd het Missie- spel in drie bedrijven „Het Doopsel van Tomi". De roilen waren ingoede handen, zoodat na aflaop van elk be drijf een dankbaar applaus den spelers ten deel viel. Dinsdagmiddag werd voor de dames en Dinsdagavond voor de heeren in het hole! van den heer H. van Iersel de Maggi—fi'm vertoond. Tevens werd een voordracht gehouden over doelmatige voeding in verband met Maggi's—artikelen, waarna een kookdemonstratie werd gegeven. Bij koninklijk besluit is goed keuring Verleend aan het besluit van den raad tot heffing van 50 opcenten op de hoofdsom der vermogensbelas ting; indeeling der gemeente in de 8e klasse der personeele belasting en in de 3e klasse der gemeentefondsbelas ting. RAAMSDONK. De hernummering van de woningen in deze gemeente is opgedragen op het Dorp aan den schilder J. van Dongen en op het Veer aan den schilder de Bont. Nu het leesseizoen weder 13 opent de R. K. Lees— slachtoffer opgenomen. Dr. Winkelman alhier constateerde een lichte hersen- j aangebroken, schudding. Per tram werd B. huis- j bibliotheek a.s Zondag 19 October waarts gebracht. j hare bibliotheek, gevestigd ln het St. Leogebouw. Diverse nieuwe, mooie werken zijn weder aangeschaft. De boeken kunnen afgehaald worden lederen Zondag direct na de Hoogmis Door de gemeentepolitie is Zondag jl. tegen een tweetal personen procesverbaal opgemaakt voor het Door den Kerkraad der Geref. Kerk alhier, werd bij Inschrijving aan den aannemer W. van Willigenburg opgedragen het herstelwerk aan de Geref. Pastorie. De biljartvereniging „Volhouden", gevestigd in het café van den heer J. van Zwietering, geeft van 18 Octoberprate" ,n °e tot 9 November een barak—concours,Fransen is vergunning waarvoor een drietal prijzen beschik- j ve,r'fe" he* verbouwen van zijn baar zijn gesteld, waarvan als le prijs winkelhuls aan de Keizersdljk. een motorfiets. RAAMSDONKSVEER. Door B. en SPRANG-CAPELLE. Vergadering W. is vergunning verleend aan Gos. van den Raad der gemeente Sprang— Simonis alhier, voor t exploiteeren Capelle, te houden op Vrijdag 17 van 'n radio-centrale in deze gemeente. October 1930, des namiddags ten half Zondag jl. speelde de Voetbal drie uur. ver. „de Zwaluwen" van het Veer 'n i mem a toao-i\ 1 „De onder-

Echo van het Zuiden | 1930 | | pagina 5