tyfasch Uw haar. MtiWHMIdMttiitf H. de Bont-v. Huiten verbonden is, dat ze eenige gratis con certen geven. Maar waarom zouden deze altijd op de Markt moeten wor den gegeven? Dat is tot heden steeds gebeurd omdat er geen andere kiosk was, maar waarom zouden de har- moniën in het vervolg hun liefde niet over de verschillende wijken verdee- len. Als St. Crispijn bijv. in Ant. Par. of Besoijen een concert wil geven, dan voldoet ze daarmee evengoed aan haar verplichtingen ten opzichte der gemeente-subsidie. De heer Nuyten vindt het jammer, dat hij dat vroeger niet geweten heeft. Wat de subsidie van 150.aan de diverse comité's betreft, merkt hij op, dat wel voorop moet staan, dat de comité's met eigen middelen rond komen, doch vooral het eerste jaar acht hij het wel gewenscht, dat wat meer subsidie gegeven wordt, bijv. 100 per comité, om daardoor beter iets te kunnen organiseeren, waar door ze het volgend jaar meer leden tot zich trekken. Spr. begroot de kosten van een Ko- ninginnefeest voor ieder comité op 250275, zoodat men behalve een subsidie van 100 het eerste jaar nog 150 leden k 1.moet hebben aan geworven. De Voorzitter begrijpt niet hoe het Besoijen dan heeft klaar gespeeld. Daar is men er vroeger toch ook zon der gemeente-subsidie gekomen. De heer Nuyten zegt, dat men in Besoijen begon met alleen een avond concert en geleidelijk aan, met het toenemen van het aantal leden kon den de feestelijkheden worden uitge breid. Datzelfde zou de Voorzitter ook de andere comité's laten doen. Een scha duwzij. >t van het geven eener hoogere subsidie is dat men dan bij de burge rij als men om leden rondgaat, te hoo- ren krijgt, dat men toch genoeg geld van de gemeente krijgt. De heer v. Heesbeen kan zulks uit ervaring bevestigen Bij het rondgaan voor de Muziek feesten der Liederlafel heeft hij op verschillende plaatsen moeten hooren dat het comité toch al zoo'n hooge subsidie van de gemeente gekregen had, waaraan zij toch ook meebetaal den. De Voorzitter is van oordeel, dat men met een hooge gemeente-subsidie een kunstmatige feestviering gaat uit lokken. Het moet toch een feest wor den dat uit het volk opkomt. Laten daarom, de comité's nu eerst eens trachten zooveel mogelijk leden te krijgen en dan na enkele maanden nog eens samen praten. En wanneer dan blijkt door de talrijke toetreding dat de bevolking met het idee instemt dan gelooft spr. dat de gemeenteraad gemakkelijk te bewegen zal zijn om hooger subsidie te geven dan thans. De heer Jansen blijft het voor de St. Ant. Par. pessimistisch inzien. Q< elk gebied staat dit comité voor groo ter moeilijkheden dan de andere, gee eigen kiosk, geen muziekcorps, ee. bevolking van bijna uitsluitend arbe. ders, waarvan verschillende werkloos en veel kinderen. De heer Veltman oppert het idee, om de subsidie te verdeelen naar het aantal schoolkinderen dat iedere wijk heeft, hetgeen de voorzitter een goede maatstaf vindt. De heer Nuyten vraagt nog of een comité dat goed bij kas is, na afloop ook vuurwerk mag geven. Hij zou dit voor de andere wijken zeer bezwaar lijk vinden, want dat zal daar veel volk wegtrekken. Daarom moest men zich overal, zooals in Besoijen, be palen tot kinderfeesten, concert en taptoe. De taak der centrale commis sie is toch om eenheid in de feestvie ring te brengen, zoodat iedereen in zijn eigen parochie blijft. Spr. oppert de mogelijkheid om door het centraal comité aan den vooravond of daags na den feestdag een vuurwerk te doen afsteken, te bekostigen uit de ge meentesubsidie, dan doet het aan de andere feesten geen afbreuk. De Voorzitter meent dat de heer Nuijten en ook andere sprekers moei lijkheden en schaduwen zien waar ze niet zijn. Men zal toch niet trachten elkaar vliegen af te vangen en het feest van anderen te verstoren. Is er een comité zoo goed bij kas dat ze ook een vuurwerk willen afsteken, dan kunnen ze dat tijdig in het centraal comité mededeelen, dan kan dat een en ander met onderling overleg zoo regelen dat men elkaar geen afbreuk doet. Trouwens zal zoo'n vuurwerk pas afgestoken worden als alle andere feesten afgeloopen zijn. De heer de Graaff zegt dat men na afloop van het concert soms nog ge zellig bijeen blijft, doch als dan elders vuurwerk wordt afgestoken, is het feest ineens afgeloopen, omdat het volk naar het vuurwerk gaat kijken. De Voorzitter oppert de mogelijk heid om op den verjaardag zelf vuur werk te geven en dan Zaterdags daar na in de afzonderlijke parochies de oranje-feesten. Dat zijn allemaal kwesties, die in het centraal comité na overleg wel op te lossen zullen zijn. Spr. meent dat nu voldoende over een en ander van gedachten is gewis seld en zou graag vernemen of men met zijn voorstel om het centraal-co- mité te doen bestaan uit 2 bestuurs- nen plus spr. als voorzitter, in het- geheel dus 9 personen, accoord kan gaan. De vergadering kon zich hiermede vereenigen en wordt overeengekomen dat de voorzitter voor den len Febru ari 1931 van alle comité's opgave zal hebben ontvangen wie in het centraal comité wordt afgevaardigd. Aan het slot der vergadering wil 'ie Voorzitter nog even een aangelegen heid ter sprake brengen. Tot heden heeft de Vereeniging Waalwijks Be lang steeds de organisatie der Konin- ginnefeesten in Waalwijk verzorgd. Zij heeft dat naar spr.'s meening steeds gedaan op zeer aantrekkelijke wijze en dat dient te worden op prijs gesteld. Spr. was echter van meening dat W.B. om het karakter dezer ver eeniging, niet de aangewezen organi satie was om de viering van Konin ginnedag te regelen. Daarvoor leek hem de thans gekozen vorm meer ge schikt. Spr. licht zijne zienswijze na der toe, doch verzoekt de pers daar van in het verslag geen gewag te ma ken. Wij geven hieraan gaarne gevolg, evenals aan het later door den voor zitter gedane verzoek om de bespre kingen over dit onderwerp niet in ex- tenso op te nemen. Wij zullen dus volstaan met te vermelden, dat door den Voorzitter wordt voorgesteld 'n schrijven te richten aan het bestuur van Waalw. Belang, waarin deze ver eeniging wordt dank gebracht voor de wijze waarop zij gedurende 23 jaar de Koninginnefeesten heeft georgani seerd en in het kort de reden wordt aangegeven, waarom men het beter heeft geacht, dat de organisatie voortaan door diverse comité's in de verschillende wijken zal worden ter hand genomen. Door den heer v. Heesbeen werd daarop naar voren gebracht dat naar hij meent het bestuur van Waalwijks Belang zich gepasseerd gevoelt, door dat men deze vereeniging, die toch 23 jaar naar best vermogen deze feesten beeft georganiseerd, geheel is voorbij gegaan en geen enkele bespreking met dit bestuur is gehouden omtrent het plan om voortaan de viering van Ko ninginnedag door anderen te doen regelen. Spr. zegt, dat het comité in het cen trum niet gaarne de medewerking van W.B. zou missen, want dan zou het een zware dobber worden. Over deze aangelegenheid ontspint zich nog een lange discussie, waarbij de Voorzitter verzekert geen oogen- blik te hebben gedacht, dat het be stuur van W. B. zich daardoor gepas seerd zou gevoelen. Op verzoek van den heer v. Hees been werd besloten het schrijven aan W.B. voorloopig nog niet te verzen den, opdat het comité Centrum zich nader met het bestuur van W.B. zal verslaan. l)e Voorzitter meent persoonlijk hans geen stappen te kunnen doen ij het bestuur van W.B., waar hij i zou handelen namens het cen- tr aal-comité, dat blijkens uitlatingen op deze vergadering, zich niet alge meen met deze stappen zou kunnen vereenigen. hij hier veiligheid te vinden en valt.... midden in 't vijandelijke kamp. Op verlangen der soldaten zingt 't drietal „Het Spotlied op Vorst Laurent". Trompetgeschal roept de soldaten naar hun kamp en Laurent met Maihéo den herbergier alleen zijnde, maakt zich bekend, wel wetende dat deze een gewezen kok aan 't hot van Laurent hen wel verbergen zal. Door klok gelui en hoerageroep opmerkzaam ge ïaakt, vernemen ze dat Pippo met (lettina gaat trouwen, een tijding die 'rametta flruw doet vallen. Maar door de goede zorgen van Laurent en Rocco komt ze spoedig bij De bruidstoet is genaderd en de vluchtelingen hebben nog juist tijd zich te verbergenRocco achter struikgewas, Laurent en zijn dochter achter een stapel legergoederen. Nadat de bruid haar vertrekken heeft betreden, gaat de stoet heen en blijft Pippo alieen achter. Van deze gelegen heid maakt Rocco gebruik om zich aan Pippo bekend te maken en hem te waarschuwen voor het huwelijk met Bettina, die niets meer of minder is dan een Mascotta, aan wie hij zijn bevordering tot kapitein en al zijn tegenwoordig geluk te danken heeft. Als hij met haar trouwt, zal haar kracht en invloed gebroken zijn en het geluk zal hem weder verlaten. Om weer tot zijn herdersbetrekking terug te keeren, lokt Pippo niet erg meer aan. Maar zeer zwaar lijkt het hem, voor zijn vrouw ongevoelig te blijven. Rocco zal hem echter helpen. Telkens als hl op 't punt slaat toe te geven, zal hi hem eraan herinneren dat hij met een mascotta getrouwd is, door op zijn klarinet het lied der mascotta's te spelen. Dit moet Pippo de kracht geven koel te zijn tegenover zijn vrouw. Maar Laurent heeft verscholen achter zijn stapel legergoederen het clan gehoord. Op zijn doedelzak zal hij het lied spelen, dat Pippo en Bettina steeds zongen wanneer ze bij elkaar waren. Tegen deze verleiding zal hij wel niet op kunnen. Bettina zal dan haar macht verliezen en hij (Laurent) zal Friteilini, die dan geen mascotta meer heeft, opnieuw aanvallen en misschien overwinnen. Bettina verschijnt ten tooneele en nu begint de strijd tusschen Rocco en Laurent Dank zij Rocco's lied der Maspotta's houdt Pippo zich koel, maar Laurent's lied schijnt hem over te halen. Over en weer gaat de strijd, tot tenslotte Rocco wint, omdat Lau rent's doedelzak met een knal uiteen springt, waardoor hij niet meer kan spelen. Diep gekrenkt door Pippo's koelheid trekt Bettina zich in haar vertrekken terug. Rocco spoedt zich naar Friteilini, teneinde hem in te lichten dat hij een mascotto bezit, maar in zijn afwezigheid gelukt het Laurent Pippo en Bettina weer bij elkaar te brengen Ais Friteilini Laurent wil laten arresteeren, smeekt F'ametta om genade voor haar vader. Frametta wordt weer in genade door Friteilini aangenomen en Laurent en Rocco zijn overgelukkig dat de mascotta al<es weer tot een goed einde heeft gebracht Grootestraat Telefoon 109. HET ADRES voor de 43625 BETERE HEERENKLEEDING „MASCOTTA'. Opera comm'que In 3 aden door E. Audran Verkorte inhoud van het 3e bedrijf. Inmiddels is de oorlog uitgebroken tusschen den hertog van Pisa, prins Fritellini's vader en vorst Laurent. Pippo en Bettina, die door visschers gered en van droge kleeren voorzien zijn, spoeden zich naar het vijandelijke leger onder bevel van Friteilini en laten zich aanmonsteren. De 3e acte verplaatst ons voor de heiberg van Mathéo, gelegen op de giens van Pisa en Piombino. Het voorplein is gevuld met soldaten van Fritellini's leger, die, nu Laurent ver slagen en gevlucht is, een glaasje wijden aan de behaalde overwinning. Hulde wordt gebracht aan kapitein Pippo, die, steeds begeleid door zijn oppasser, wonderen van dapperheic heeft verricht. Dan verschijnt prins Friteilini en vraagt naar kapitein Pippo, die hem om een onderhoud verzocht heeft. Pippo, die inmiddels is binnen- getreden, verzoekt den prins hem toe te staan met zijn oppasser te trouwen. Qroot is de verbazing bij de soldaten, een verbazing die nog stijgt als blijkt dat de oppasser een vrouw is, in wie wij Bettina herkennen. Het verzoek wordt ingewilligd en terwijl de prins en het jonge paar zich verwijderen teneinde zich voor de huwelijksplech tigheid gereed te maken, naderen drie sjofele straatmuzikanten de herberg. Het blijken Laurent. Frametta en Rocco te zijn, die zoo vermond, de grens trachten te bereiken. Toen Rocco zijn Mascotta niet meer bezat, verloor h slag op slag. Ten laatste moest hi vluchten, want zelfs zijn eigen onder danen hadden een prijs op zijn hoofd Rolverdeellng Bettina (de Mascotta) bijgenaamd de Rooie", Ganzenhoedster, Mej Dina Slaats. Framette, dochter van vorst Laurent, Mej. Anna Fransen. Laurent XVII, vorst van Piombino, de heer |an Sars. Pippo, een schaapherder, de heer Tom Burmanje. Prins Friteilini (Frametta's verloofde) de heer G. Weijnen (Roosendaal) Rocco, een pachter, de heer M. v. d. Heijden. De bijrollen zijn in handen der dames M. v. Heijst, L. Kooien, R. Wijkmans, A. Eijkens, Wilmont en de heeren G. Sars, H. v. Heijst en v. Lier. Edmond Audran's meesterwerk heeft zich. dank zij zijn fraaie soli, duetten, kwartetten, koren en ensemble's tot op heden op het repertoire gehandhaafd. Wij twijfelen dan ook niet of dit geestige werk, met zijn tallooze komi sche verwikkelingen, zal In Waalwijk dezelfde waardeering vinden als overal elders. Raadhuisplan. Naar wij vernemen is door den architect Kltjnen een nieuw plan voor het nieuwe raadhuis ingediend. Na de raadsleden, zullen ook de ingezetenen in de gelegenheid gesteld worden het ontwerp te zien. Etalage verlichting. De lezing over Etalage—verlichting met demonstratie die op uitnoodiging van „Waalwijks Belang" gegeven wordt door de Philipsfabrieken te Eind hoven zal plaats hebben op Donderdag 20 November as in Musis Sacrum. Voor alle winkeliers van Waalwijk en omgeving dus een avond van het allergrootste nut. W inkeliersvereen ig Ing Men deelt ons mede dat de deel name aan de reclame—weken met gratis loterij der Waalwijksche Winke liersvereeniging weer vlot gaat. Men is op 't oogenblik nog druk bezig met rondgang bij de winkeliers en er zijn nu reeds meer dan 50 deelnemers. De vereeniging noteerde tevens 12 nieuwe leden Propaganda—club. Voor eenigen tijd werd te v.m. Baardwijk op uitnoodiging van den Z Eerw. heer pastoor van Erp een voorloopige bijeenkomst gehouden, waarin de oprichting van een propa- gandaclub werd besproken, zooals die den laatsten tijd in tal van plaatsen zijn opgericht. Er werd besloten voor een volgende bijeenkomst, die voor iedereen toegankelijk zou zijn, een spreker aan te vragen die dit onder werp nader zou toelichten, Wij vernemen thans dat deze bijeen komst Maandagavond zal worden ge houden en dat als spreker zal optreden Kapelaan B. Schoenmakers uit Geer trutdenberg. Waalwijksche IJsclub. Op de laaist gehouden Bestuurs vergadering der IJsclub werd besloten vanaf Dinsdag 11 November a s weer seizoenkaarten beschikbaar te stellen voor het seizoen 1930—1931. De kaarten worden beschikbaar gesteld bi de volgende winkeliers. Jac. Moonen, Fa. Wed. Th. C. Pul les en H. Kolsteren, Grootestraat, A, van Eijk, Stationsstraat, Van der Aa Antoniusstraat, van Vught v.m. Besoijen en de Rooij-Bourgonje v.m Baardwijk De prijzen der seizoenkaarten zijn even laag gesield ais verleden jaar dus f l.z.0 voor volwassenen en 50 cent voor kinderen beneden 14 jaar. Deze prijzen gelden indiende kaarten genomen worden voor 1 December a.s. na dezen datum worden de prijzen verdubbeld. Wij raden ieder ten zeerste aan nu reeds de seizoenkaarten te nemen daar er inrljpende verbeteringen aan de baan aar gebracht worden, waardoor deze in den komenden winter aan alie verwachtingen zal voldoen. Geluidsfilm in de Wiite Bioscoop. Met belangstelling vernemen wfl, dat de Directie der Witte Bioscoop binnenkort haar publiek zal vergasten op de geluidsfilm. De toestellen zijn reeds aangeschaft en binnen enkele weken hoopt de voortvarende directie de eerste spre kende en musiceerende film in Waal wijk te vertoonen. Uit een en ander blijkt wel weer hoe de „Witte* er steeds op uit is het nieuwste te brengen voor het bioscoopgrage Waalwijksche publiek. Opera-Comique „Mascotta." Wij vestigen nogmaals de aandacht van het kunstminnend publiek van Waalwijk en Omgeving op de twee opvoeringen van .Mascotta", dato 9 en 10 dezer ten 7'/a uur „Musia Sacrum." Niemand verzuime deze slechts eens per jaar terugkeerende avonden van Tavenu bij te wonen. Vorige jaren nebben bewezen dat deze vereeniging als Operette-vereeniging er mag zijn. Moeiten nog kosten zijn gespaard om ook dit jaar de wereldbekende „Mas cotta" weer te kunnen geven. Steunt daarom Tavenu door Uw bezoek aan „Musls" opdat dit gezel schap in staat gesteld wordt op den ingeslagen weg te kunnen blijven vourtweiken. Wij vestigen er de aandacht op, dat in tegenstelling met de loopende ge ruchten, nog tal van piima plaatsen open zijn. Aanvang precies 7'/2 uur, beide avonden. Na afloop Bal. Signor Luigi Fort. De gast van het a.s. Concert der Liedertatel „Oefening en Vermaak" op 17 November e k. zal o.a. ten beste geven de groote tenor aria uit „De Parelvisschers" van Bizet, een aria uit „Manon" van Massenet, Don Pas quale en L'Eliser d'Amore belde van Donizetti. Voorwaar een smulpartijtje voor de fijnproevers op muzikaal gebied, op zich zeif reeds een bezoek aan Musis waard, Kanarie-tentoonstelling. Bij de a.s. te houden Kanarie- tentoonstelling der Eerste Waalwijksche Kanarlevereeniging zal als keurmeester fungeeren de heer Q. C. Jansen uit Tilburg, gediplomeerd-keurmeester van den Ned. Bond. Het bestuur heeft in overweging genomen om aan deze tentoonstelling een open klasse toe te voegen voor buiten de vereeniging staande lief hebbers. Bij voldoende deelname zullen in deze klas ook prijzen beschikbaar gesteld worden. Aanrijding. Woensdagmiddag werd de Baard- wijksche brug voor het kanaal 's Bosch- Drongelen door een vrachtauto ernstig beschadigd. De dader is nog onbe kend de politie stelt een onderzoek in. Inlevering Rijksgoederen. Door den indeelingsdistrictscomman. dant te 's Hertogenbosch is bepaald, dat de na inlevering van Rljksgoederen in 1930 door dienstplichtigen die op 1 October j 1. naar de aanvullings— reserve zQn overgegaan in zijn district zal plaats vinden als volgt Te Waspik op 10 December voor de gemeenten Loonopzand, Sprang— Capelle, Raamsdcnk, Eethen en Heus- den. Te Woudrichem op 13 December voor de gemeenten Werkendam, Dussen en de Werken c.a. Te Oosterhout op 15 December voor de gemeenten Oosterhout, Made c.a., Dongen en 's Gravenmoer. Afwatering van Noord— Westeiijk Noordbrabant. Verscheidene leden klaagden bij 't voorloopig onderzoek der Waterstaats- begrooting wederom over de afwate ring van Noord—Westelijk Noordbra- bant. Aangezien zeer veel belang hebbenden daarbij zijn betrokken, behoort, naar hun meening, het Rijk initiatief tot de leiding van eventueele verbeteringsplannen te nemen. Sommige leden meenden, dat ver betering zou kunnen woiden verkregen door afsluiting van de Donge, van het Oude Maasje en van het Spijkerboor. Doortrekking van de Bergsche Maas en van de Amer benedenwaarts tot voorbij Drimmelen zou daarmee gepaard moeten gaan, alsmede verbetering van de Amer in verband met de gewijzigde waterbeweging. Gevraagd werd, ot de Minister bereid is hiernaar een onder zoek in te stellen en te overwegen, ol in samenwerking met de provincie en de belanghebbende streken niet tot voorziening moet worden overgegaan, teneinde overstrooming bij storm vloeden in te perken of te voorkomen, alsmede ter verbetering van de afwa tering, de waterverversching en de scheepvaart. A.V.O.-Comité Noord Brabant. Ingevolge de door het A.V.O-comité voor Den Bosch en omstreken, voor loopig afdeeling Noord Brabant van de Ned. Vereen. A.V.O., uitgezonden circulaire d. d. 20 Sept. j.I-, zijn tot heden als lid toegetreden de hieronder genoemde gemeenten n.l Gilze en Reijen, Os, Grave. Son. Wouw, Gemert, Best, Vieriingsbeek, Vlijmen, Rosmalen, Drunen; Dongen, Reek, Sambeek, Etten en Leur, Nuland en Schayk. Het aantal gemeenten in onze provincie, die als lid zijn toegetreden tot het A.V O comiié, is hiermede gestegen lot 43, het totaal aantal leden bedraagt thans ongeveer 150, Het is te ver wachten dat nog meer Brabantsche gemeenten bij de behandeling der begrooting 1931 het besluit zullen nemen om ais lid toe te treden tot deze sympathieke vereeniging. die zich vooral ten doel stelt oe onver mogende onvolwaardige arbeidskrach ten te helpen bij het vinden van voor nen passenden arbeid. Een onderzoek naar het aantal en de soort van onvolwaardige arbeids- Krachten, tengevolge van ziels- en lichaamsgebreken, is in voorbereiding in de gemeenten Den Bosch en Vught, Tilburg en Goirle, Eindhoven, Waal wijk, Gr-ffen, Nuland Heesch Nistelrode, Zeeland en Uden Men heeft voor het nouden dezer telling genomen ver schillende typen van Noordbrabamsche gemeenten t.w. groote, middelmatige en plattelandsgemeenten. Het noodige materiaal wordt koste loos door de Staatscommissie voor onvolwaardige arbeidskrachten ver strekt, die ook de verzamelue gegevens zal verwerken en pubilceeren. Mocnten nog andere dan genoemde gemeenten aan deze telling willen deelnemen, dan behoeven zij hiervan slechts kennis te geven aan het Secretariaat van genoemde Staatscommissie te 's Gravenhage, onder opgave van het aantal benoodigde te,kaarten. Btj deze telling gaat men van de gedachte uit, dat voor het doelmatig behartigen van de belangen der onvolwaardige arbeids krachten het kennen van den feitelijke» toestand een eerste vereischte is. Land van Heusden en Altena. Nu overal in den lande krachtig wordt geijverd voor verbetering dei wegen, vormen zich hier en daar comué's, die voor een bepaalde streek deze aciie willen voeren. Zoo is In l Land van Heusden en Altena een zoodanig comiié gevormd tot verbete ring van de verbindingen met deze streek. Een goede aansluiting van de wegen in dit land aan 't groote wegen net, opdat de producten uit deze streken op gemakkelijke wijze zijn 21 te voeren, ts wel één der houidhe- doelingen van de actie, in hoeverre opneming tn het rljKS- wegenplan of het Provinciale p'a2 mogelijk en gewenscht is, zal tevens overwogen dienen te worden. Een groot algemeen belang valt hie te dienen en met het oog daarop heen de B B.N., Bond van bedrijlsautohou- ders in Nederland, zich bereid ver klaard zitting te nemen In het com' dat onder leiding staat van Mr. L w. van Ommeren te Heusden. Als v« genwoordigers van den B.BN. zij aangewezen de heer E. L. de Ko Chef van den buitendienst van die Bond en de heer H. L. Beekwild secretaris van het dtstrictsbestuur Noord Brabant Midden van den B d' SPRANG-CAPELLE (V.m. sPrang)' Jl. Woensdagavond had aan Biersteeg alhier eene aanrijding P33^ tusschen een auto van dhr. J. Capelle en een wielrijdster. De wi rijdster kwam gelukkig met dense vrij. Het rijwiel werd in elkaar g den. Waar de auto zonder is door den gemeenteveldwachter ces-verbaal opgemaakt Zooals wij reeds eerder me e ft eens met Purolzeep. U zult dan zien hoe mooi, zacht en roosvrij UW haar wordt. Purolzeep Is evenals PuroL verkrijgbaar btj Apoth. en Drogisten.

Echo van het Zuiden | 1930 | | pagina 8