DE ECHOVANHET ZUIDEN No. 94. Woensdag 26 Nov. '30. 53e Jrg. TWEEDE BLAD. PROVINCIAAL NIEUWS. Waalwijk, 25 Nov. 1930. Gemeenteraad. Openbare vergadering van den Raad der gemeente Waalwijk, te houden op Vrijdag 28 November 1930. des avonds om 7 uur ten raadhuize. Aan de orde 1. Ingekomen stukken: a. Van de Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs, alhier, verslag over 1929. b. Van het R.K. Kerkbestuur der parochie St. Jan, dankbetuiging voor de beschikbaarstelling van straatma ieriaal voor de bestrating van het ge deelte van den openbaren weg, dat toegang geeft tot het R K. Ziekenhuis. 2. Voorstel tot vernieuwing der rekeningcourant—overeenkomst met de N V. Qeidersche Credietvereeniging. 3. Voorstel tot wijziging van het aflossingsplan der leening oorspron kelijk groot f 715.000 van 25 Nov. 1927, met Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds. 4. Voorstei lot wijziging der veror dening op de levering van electriciteit. 5. Voorstel tot het toekennen van een voorschot uit de gemeentekas van f 11160 aan de Woningbouw vereeni- ging .Baardwijk" voor den bouw van 4 arbeiderswoningen aan het Voor einde. 6 Benoeming van een onderwijzer aan de openbare lagere school 7. Voorstel om, met terugwerkende kracht tot 30 Juni 1922, te bepalen, dat de door gemeenteambtenaren ge noten kindertoeslag moet worden be schouwd als een tijdelijke toelage. 8. Voorstel tot beschikbaarstelling van een crediei voor uiibreiding der meisjesschool aan de St. Crispijnsiraat. 9. Beslissing omtrent het door Ir. Klijnen ingediende raadhuisplan en het nemen eventueel van een besluit tot aanwijzing van e n architect voor het maken van een nieuw ontwerp. Raadhuisplan Klijnen. Waar het advies der Commissie van Advies terzake het nieuwe ontwerp— Klijnen, het voorwerp van publieke besprekingen in den raad en daar buiten vormt, waar copie daarvan door raadsleden wordt verstrekt en gebruikt, waar Ingezonden stukken-schrijvers daarvan gebruik kunnen maken en maken, daar meenen ook wij//znns gerust onze lezers te mogen inlichten wat de commissie precies zegt ten aanzien van dit plan richtte op eenigerlei wijze uit de hand te nemen of tegen te werken. Met het oog hierop en gezien de verzoeken ook van de zijde der St. Elisabeth—St. Vincentiusvereeniging, Diaconie enz. zal de collecte voor de St. Nicolaas—bedeeling ook gehouden worden in de Si Antoniusparochie en zuilen de armen ook daar een aardige St. Nicolaas—verrassing thuis krijgen. Wij vertrouwen dat de bewoners der St. Antoniusparochie nu ook eens flink uit den hoek zullen komen bij deze collecte, zoodat het bestuur in staat zal zijn ten opzichte derbehoef- tigen 'i zelfde te doen. Met het oog op hetdiphtheritus- gevaar kan thans geen verlof gegeven worden voor een Kinderfeest in Oud Waalwijk. W. B. moet zich dus d jaar beperken tot de behoeftige ge zinnen, waarvan ook de kinderen goed bedacht zullen worden. Mogen wi winkeliers nog eens vragen, wat speel goed of lekkers te bezorgen. Er werd dezer dagen ten deze reeds een goed voorbeeld gegeven. In opdracht onzer commissie heb ik de eer U het volgende mede te deelen De definitieve plannen van den architect Klijnen voor het nieuwe Raadhuis zijn door de Commissie be zichtigd. in zeer veie opzichten achten wij eenstemmig het ontwerp voor treffelijk de situatie is wel overdacht, de plattegronden zijn zeer zorgvuldig bestudeerd, praciisch bruikbaar en beknopt: de gevels zijn. evenals de binnenruimten, fijn overwógen en van een superieur karakter. Wel zijn er veel verspringingen, die in uitvoering niet geheel zonder bezwaar zijn. Deze hangen samen met een zekere neiging naar ongewone effectendeze spreekt zich vooral uit in de dakvormen. Wij achten de afdekking niet schoon te zijn, vooral wanneer gelet wordt op het waardige karakter, dat een bestuurs zetel vereischt. In verschillende fasen van 't ontwerp is door ons op een meer traditioneele afdekking aangedrongen. Dat de ont werper gemeend heeft, daaraan geen gevolg te kunnen geven, betreuren wij zeer, te meer, om den grooten ernst waarmede het onftoerp is opgemaakt en den zeer artistieken geest, die Het in allen deelen verraadt. Zooais het ontwerp thans is, gezien onze bezwaren tegen enkele onder deden van de gevels en voornamelijk tegen den dakvorm, kan onze Com missie tot haar leedwezen de uitvoe ring aan Uw College niet onvoorwaar delijk aanbevelen. Ons medelid, de heer Veth, deelt de bezwaren, maar niet in die mate, dat hij uitvoering in den voorgestelden vorm zou ontraden, hij acht het zeer mogeiijk. dat het dak, waarvan de vorm logisch uit het plan zich ont wikkelt, aan het effect van 't gebouw In gunstigen zin zal medewerken. De Commissie van Advies. St. Nicolaas—collecte. in een onzer vorige nummers hebben wij medegedeeld, dat de collecte en uitdeeling aan behoeftlgen en kinderen door Waalwijks Belang ditmaal alleen beperkt zou worden tol oud—Waalwijk (behalve St. Antoniusparochie) omdat hier zelf een comité voor dit doel zou zijn gesticht. Het bestuur van W. B. bericht ons nu dat, blijkens ontvangen inlichtingen van geachte zijde slechts bij eenige heeren der St. Antoniusparochie de bedoeling voorzat de kleinen, in overleg met de Eerw. Zusters, een paar prettige uurtjes te bezorgen en geschenken uit je deelen en dat het geenszins de bedoeling was 't uitstekende werk dat W. B. speciaal voor de armen ver» Bezoek St. Nicolaas aan v.m. Besoijen. St. Nicolaas brengt a.s. Zaterdag een bezoek aan v.m. Besoijen. Om 3 uur arriveert Sint aan den Overweg, waar hij door de schoolkinderen en de Harmonie „St. Crispijn zal worden op gewacht. Te paard maakt St. Nicolaas hierna een tocht door Besoijen, waarna hij de kinderen in de zaai van den heer Pompen zal bezoeken. Dan zullen aanwezig zijn de kinderen der bewaar scholen van 5'/2 6 en 7 jaar, terwij' de kinderen van 8 10 jaar om hal vijf en de grooteren van 11 *l2—14 jaar om half zes moeten aanwezig zijn. St. Nicolaas zal onder de kinderen speelgoed en versnaperingen uitdeelen, terwijl elk kind tot slot een speculaas pop ontvangt. De uitdeeling zal alleen geschieden aan kinderen die in het bezit zijn van een door het comlé uitgereikte kaart. Kinderen uit v.m, Besoijen, die elders de school bezoeken kunnen deze kaarten krijgen t m. Donderdagavond bij den heer Nuijten. De grooteren worden verzocht nie plaats te nemen op de voor de kin. deren gereserveerde plaatsen. Tijdens den rondgang zal er een collecte worden gehouden voor de armen. Het belooft dus voor de kinderen in v.m Besoijen een aardig St. Nicolaas- feest te worden. St. Nicolaas in v m. Baardwijk. Zooals wij reeds eerder meldden brengt a s. Zaterdagmiddag St. Nico laas een bezoek aan v. m. Baardwijk en zal na een tocht door de straat zich naar de R.K. Jongensschool in de Baardwijksche straat begeven waar hij alle schoolkinderen uit v.m. taard- wijk een verrassing en tractatie zal geven Men verzoekt ons er op te wijzen dat alleen kinderen of ouders met kinderen uit v.m. Baardwijk in de school kunnen worden toegelaten, zulks met het oog op de beperkte ruimte in de schoollokalen en de heerschende diphieritus epidemie. Waalwijksche Winkeliersvereniging. Daar ons is gebleken, dat verschil lende winkeliers niet bekend waren met de adressen, waar de door hen uit te geven loten verkrijgbaar zijn gesteld, laten wij nogmaals die adres sen volgen nl Ant. van Eijck Sigarenmagazijn Stationsstraat Waalwijk, j. van Boxtel-Pulles Sigarenmagazijn Haveneinde Waalwijk. A. de Rboij Bourgonje Sigarenmagazijn vm. Baardwijk. Het publiek wordt er op attent gemaakt, dat voor eiken gulden bij een aangesloten winkelier besteed steeds een gratis lot wordt verstrekt. Waalwijksche Winkeliersvereeniging. Men verzoekt ons te melden dat op de lijst der deelnemende winkeliers werd verzuimd te vermeldenP. Trom melen, in galanterieën enspeelgoederen, standplaats Markt. Jubileum W. G. V. De groote jubileum—uitvoering te geven door de R K. Waalwijksche Qymnastiekvereenigitig ter gelegenheid van haar 35—jarig bestaan is ihans definitief bepaald op 12 Januari a.s. De leden der pas opgerichte aspi- ranten-afdeeiing, die thans eiken Vrij dag, onder leiding van den heerE.de Qeer, oefenen zullen aan deze uitvoe ring medewerken. Tevens onderhandelt het bestuur over het engageeren van eenige mede werkers, die de extra—acttractie van dezen avond zullen vormen en die natuurlijk waar het hier de groote ju bileum—uitvoering betreft die van vorige jaren nog verre zullen over treffen. Een en ander zal gezien den ijver, waarmede bestuur en feestcom missie samenwerken, een uitvoering worden het jubileum onzer oudste gymnastiekvereeniging volkomen waar dig. Het Bange Wonder. Door onvoorziene omstandigheden (ziekte) kon de opvoering van „Het Bange Wonder" door de Patronaats- tooneelvereeniging „Kunst na Arbeid" Zondag j I. niet doorgaan. Waar tijdens den Adventtijd in het Patronaatsgebouw geen uitvoeringen worden gegeven, zal de opvoering thans plaats hebben op a.s. Zaterdagavond om 8 uur. Tooneelvereeniging ,0.0 G.". De tooneelclub „O O.G.", die on langs met zdo'n groot succes „de Hellas" opvoerde, heeft thans in studie genomen „de Hemelnar" van C. F Rath, een symbolisch spel in voorspel en 3 bedrijven. Aan dit groote werk zullen niet minder dan 30 personen medewerken, die allen in den stijl van het stuk worden gecostumeerd, terwijl ook aan de decoratie en verlichting zeer veel zorg zal worden besteed. De zware hoofdrol, de „Nar", zal worden vertolkt door den regisseur den heer H. v. Engelen. Dit is de eerste maal, dat deze tooneelclub een tooneelspel op vers maat in studie neemt, wel een bewijs van de groote ambitie en niet minder van den grooten vooruitgang in de ver- eenfging. Met Paschen zullen 3 voor» stellingen worden gegeven en gezien, het groote succes, dat dit stuk in grootere plaatsen gehad heeft (in Roosendaal trok het niet minder dan 6 volle zalen) verwachten wij, dat er ook in Waalwijk groote belangstelling voor zal bestaan. Geluidsfilm Witte Bioscoop. De proefvoorstellingen, die de directie der Witte Bioscoop met de Audilone geluidsinstalla ie gegeven heeft, hebben vooral Zondag een groote belangste - iing getrokken. Algemeen was het publiek zeer te spreken over het resultaat, dat bereikt werd en dat dan ook, zooals wij reeds Zaterdag j I. zeiden, uitstekend is. De films waren zeer te prijzen. De proef mag dan ook als volkomen geslaagd worden beschouwd en w hopen, dat de directie der „Witte" spoedig tot aanschaffing van een ge luidsinstallatie zal overgaan. Ook het Waalwijksche publiek, dat nu eenmaal (we zeiden het reeds meerdere malen) op bioscoop schijnt verzot te zijn, zal zulks zeer op prijs stellen. Circus van Bever. Het is een heeie tijd geieden dat we hier in Waalwijk een goed circus hebben gehad, maar de Heer van Bever die van Zaterdag tot Dinsdag hier te gast was. heeft dat gemis ruimschoots goed gemaakt. Van Bever Is geen wereldvermaard heid. al3 Hagenbeek of Qleich, doch het is een van die circustenten waarin men zich zoo intiem kan thuis voelen, waar men lachen moet met de onge kunstelde grappen en kwinkslagen der clowns, waar men den artiest, die het eene oogenbllk de meest gedurfde en sensadevolle kdnsien uitvoert, direct daarna weer in een costuum als stal knecht of piccolo ziet verschijnen. Tent en inrichting zagen er uitstekend uit en alies was bijzonder vlot ge regeld. Aan het programma dat geboden werd kan menige grootere inrichting niet tippen, alles werd keurig verzorgd en afgewerkt en elk nummer was al even interessant. Om met de specifieke circusfiguur te beginnen, moeten wij allereerst de clowns noemen, die het publiek den geheelen avond op kostelijke wijze hebben vermaakt. De komische actes waren dol-kluchtig, en bovendien origineel, ofschoon natuurlijk de echte circusmoppen, die nu eenmaal niet gemist kunnen worden, niet ontbraken. Behalve ais clowns bleken zij ook als kunstemakers niet onbedreven te zijn, de kleine Tucky gaf tenminste een zeer sterk en keurig nummer, terwijl wij hier ook moeten noemen, het duo „Mary and Pletro", waarvan de laatste zeer komische doch tegelijk behendige staaltjes iiet zien. Mr. Herry Looping, die boven in de rapeze werkte, verrichtte zulke gedurf de staaltjes dat het publiek er den schrik van om het hart sloeg en allen 'n doodstille spanning zijn werk gade sloegen. Nog spannender was de tand— acrobatiek, die deze artist te zamen met Zuika in den nok van de tent let zien. Verder moeten we nog noemen het trio Heracles, drie krachtmenschen, die aardige hoogstanden en behendige en zeer zware acrobatiek vertoonden. Ook de koorddanseres oogstte met laar uitstekend nummer een welver diend succes. Tenslotte de dressuur. Paarden ontbraken natuurlijk niet hoe zou het kunnen in een „paarden- pel" en de Heer en Mevr. Van Bever brachten verscheidene zeer goed afgerichte hengsten in den ring en met welverdiend succes. Een aardig nummer gaf Mevr. van Bever met haar gedresseerde terrier hondjes. Ten slotte kwam de klap op den vuurpijl, Kap. Schumann met zijn 5 Indische leeuwen. De dresseur bleek zijn dieren uitstekend in z'n macht te hebben, zij gehoorzaamden op zijn minste wenken en bleken dan ook zeer goed afgericht. Het geheel was dus een wel gevuld en afwisselend programma en de vele toeschouwers, de tent was bijna lederen avond geheel bezet, hebben er een zeer gezellige avond doorgebracht. Circus van Bever behoeft, wat betreft inrichting en artisten, verzorging van costumes en materialen niet voor een grootere inrichting terug te bliiven en mag overal, ook in grootere steden gezien worden. Het geheei, de artisten, het gepres teerde. ook de verzorging hebben hier een ui soekenden indruk achtergelaten. Ned. Herv. Kerk Waalwijk. Derde Lezing op Donderdag 27 Nov. 1930 des ayonds ten 8 uur precies. Spreker: de WelEerw. Heer Ds. J. H. Buinink, Pred. der Ned. Herv. Gem. te Rheden. OnderwerpNEH1MIA. Entiée vrij. De lezing wordt ge houden in de Kerkzaai. Op verzoek van den Kerkeraad deelen wij mede, dat op de convocatie- kaarten als datum dezer lezing abu sievelijk 27 October staat vermeld, waarmede men rekening gelieve te houden. Slagersvereeniging. Gisteravond vergaderde de pas opgerichte Slagersvereeniging in de zaal van caié „de Korenbeurs'. Ook de Heer j. Q van Eeden, directeur van het Bondsbureau was tegenwoordig. Een 15 tal siagers had aan de op roeping gevolg gegeven. De Voorzitter, de heer Hub. van Laarhoven, heette alle aanwezigen, in het bijzonder den heer v. Eeden, welkom. De notulen der vorige vergadering werden door den heer Pulles, secretaris, voorgelezen en daarna vastgesteld. Door den heer v. Eeden werden enkele mededeelingen gedaan. Spr dringt naar aanleiding hiervan vooral aan op samenwerking met de plaat selijke overheid. Vaststelling Siatuten en Huishoudelijk Reglement. Vorige maal zijn concept statuten uitgereikt. Vrijwel overal zijn dit reglement en deze statuten bijna on gewijzigd aangenomen. De statuten worden door den heer v. Eeden artikelsgewijs voorgelezen en toegelicht. De heer v. Eeden deed naar aan leiding hiervan nog de mededeeiing dat getracht zal worden volgend jaar op het slachthuis een slagerscursus te organiseeren. Voor deze cursussen, die op grootere plaatsen ook gehouden worden, is een regeeringssubsidie uit getrokken, zoodai deze zeer goedkoop zijn. Geen der leden heeft op deze statuten eenige opmerking te maken en deze worden dan ook onveranderd vast gesteld. Ook het Huish, Reglement wordt na voorlezing onveranderd goedgekeurd Hierna komt aan de orde het ver kiezen van een definitief bestuur. De grootte wordt op 5 leden gesteld. Gekozen werden de heeren Pulles, v. Laarhoven, Kools, Wiilemse en v. Oers. Tot voorzitter werd benoemd de heer J. Kools. de overige functies zuilen door het bestuur onderling worden verdeeld. Hierna werd het program van actie voor het a.s winterseizoen besproken. Van de rondvraag werd door enkele aanwezigen gebruik gemaakt, waarna deze vergadering, waarin de bespre kingen zeer geanimeerd werden ge- voerd, mei een dankwoord door den voorzitter werd gesloten. De Antonius parachie onder water. Overal water rondom Gewoonlijk hebben wij in onze streek in 't voor- en najaar met hooge water, standen te maken. Gelukkig komt het maar zelden voor dat de hooge water stand een deel onzer inwoners zooveel last bezorgt als Zaterdag en Zondag. Zaterdag hebben we hier en daar eens een kijkje genomen, De Smeele- laan stond toen vrijwel geheel onder en de bewoners als Kroot, Klerx en die der nieuwgebouwde huizen waren netjes ingesloten, ze konden hun huis of schuur noch in noch uit. In de le Zeine Oost- en Westwaarts was het al even erg en de landerijen daarlangs stonden vrijwel geheel onder water. De Antoniussiraat stond blank, de trottoirs waren toen nog tamelijk vrij maar na den ontzettenden storm van Zaterdagnacht was het veel slimmer, toen was het water daar tot aan de huizen gestegen, toen konden de be woners evenmin als die in de Zeinen en den Kloosterweg hun huis verlaten. De jeugd had er natuurlijk groot genot invooral als er een Ato bus doorheen vloog en 't water huizenhoog spatte of een waaghals per rijwiel door 't water peddelde en er leukweg n terecht kwam. Maar voor de bewoners was 't een geweldig ongerief, niet minder voor de vele kerkgangers van Zondagmorgen, die geheel afgesneden waren. Van gemeentewege werden er weldra een paar gemeente arbeiders met hooge waterlaarzen op uitgezonden, om met balken, planken en brugjes eenige verbinding tot stand te brengen, wat ook wel lukte als men niet op natte voeten lette. Natuurlijk was er den geheelen dag ^roote belangstelling voor dit ongewone schouwspel ('t was nu vijf jaar geieden dat we zoo iets meemaakten) en vooral de jeugd amuseerde zich over de primitieve bruggen allerprettigst. Minder aangenaam was dit alles echter voor de bewoners zelf, waarvan we sommigen met benauwende blikken achter van het venster het schouwspel 3 k blijven gadeslaan. F.n h» l„- daad ook op sommige plaatsen maar weinig gescheeld of het water was als ongenoode gast de huizen binnenge slopen. Begrijpelijkerwijs waren de kelders geheei ondergeloopen en menig huis moeder zag haar pas opgedane winter voorraad aardappelen rondzwemmen, natuurlek allerminst tot haar genoegen. Intusschen is het grootste gevaar in den nacht van Zondag op Maandag weer afgewend en 's morgens waren de trottoirs weer boven peil, terwijl in den loop van den dag de rest van het water aftrok. Naar ons van deskundige zijde werd medegedeeld was dit water afkomstig uit de streken van Loon-op Zand en Kaatsheuvel en vindt het anders langs het sluisje even voorbij den Watertoren een uitweg Deze sluis kon echter den plotselingen grooten toevoer, tenge volge van den zwaren regenval der laatste dagen niet verzetten en zoo kwam de inundatie, die ook door den hoogen stand van den buitenpolder niet kon worden afgeleid. Met het riolenstelsel zou dit absoluut niets uitstaande hebben. Ook de Polders geïnundeerd. Ook de Polders achter Waalwijk waren geheel ondergeloopen en ver toonden weer de groote onrustige watervlakte als vroeger jaren. De ver binding met Drongelen gaat nu uit sluitend over de Westerhavenkade, weer een bewfls van hoe groote beteekenis het zou zijn dat deze weg verbeterd wordt, daar hij in het najaar zeer dikwijls de eenige directe com municatie met Drongelen, Meeuwen, Eethen, Dussen e a. plaatsen is. Vooral Zondag steeg het water zeer snel en trad ook de haven buiten haar oevers. Met dit kalmere weer zal, naar we hopen, de toestand weer spoedig normaal worden. Langstraatsche Biljartbond. Zaterdag j.l. had in café Kemperman de ontmoeting „Wiihelmina"— Drunen „Ons Genoegen, plaats. De belang- stelling was gering, wat wel op re» kening van 't hondenweer zal komen. Ook 't spelpeil was onder nul, alleen de heer J. de Qraaff van „Ons Qe. noegen" speelde constant en wist zijn partij in 13 beurten te beëindigen. Ook de heer Th. v. Weert was een goede derde door in 19 beurten de 100 vol te maken. Evenwel een clubgemiddelde van 2,70 voor „Ons Genoegen" en dat in eigen huis wijst ntet op groote kracht, die van deze vereeniging uit gaat dit seizoen Uitslag der gespeelde partijen als volgt: „Ons Genoegen" beurten Serie Aantal Gem. J. de Graaft 13 21 100 7.69 J. Rombouts 54 9 100 1.85 P. Hom man 71 7 94 1.32 Th. v. Weert 19 13 100 5.26 Fr. Slaats 19 24 100 5.26 Adr. Klerks _33 10 71 1.85 Clubstand „Wiihelmina" J. de Munnik 13 14 36 2.77 C. de Munnik 54 7 64 1 18 Klei] berg 72 9 100 1.39 M. Klomp 19 13 46 2.42 P. v. d. Wiel 19 17 87 4 58 C. Klomp 33 13 100 3.03 Clubstand 210 17 433 2.06 Hoogste serie tournooi 35. L. v. d. Linden „Amusement". Zaterdag a.s. komt B.J.C. I op bezoek bij W.B.C. café A.vanBerkel B.J C. is vermoedelijk de sterkste club uit de competitie. Toch zal de oude vechtlust de W.B.C. bezielen en de nederlaag zoo klein mogelijk doen zijn. Wie weetDat het er druk zal loopen daaraan twijfelen we niet. Biljartiief- hebbers uit Waalwijk komt de W B.C. aanmoedigen. Aanvang van den wed strijd 6 uur n.m. Biljarten. Zaterdag j.l. had in het café van den heer W. van Helvoirt de onder linge biljartwedstrijd plaats tusschen de biljartvereeniging „Oefening onder Ons„ Drunen en „Tot ons Pleizier" Waalwijk. De uitslag was als volgt: O.O.O. Drunen. T.O.P. Waalwijk. J. Klerks 54 F. v. Helvoirt 100 J. Bergmans 46 Q. v. Helvoirt 100 B. van Engelen 79 Q Slaats 100 M v. d. Wiel 77 H. Kiijn 100 F. v. d Zanden 88 W. de Haan 100 J. van Dijk 95 M. Slaats 100 439 600 Hoogste serie F. van der Zanden van OOO. met 27 caramboles. Frans van Helvoirt van T.O.P. met 20 ca ramboles. jubileum Alg. R.K. Werkgeversvereen. Ter gelegenheid van het 3e lustrum der Alg. R.K. W. V. werd Maandag te 's Qravenhage een groot lustrumcongres gehouden, gewijd aan den economi- schen crisis. Op het congres waren o.a. aanwezig minister Verschuur, mr. Heringa, chef van de afd handel en nijverheid van het ministerie van arbeid, handel en nijverheidde heer Verbeek, voorzitter van de K v. K te 's Qravenhagemgr. Nolens, leider van de R.K. Tweede Kamerfractievele leden dier fractie verscheidene andere Kamerleden de heeren mr. Hooft, als vertegenwoordi ger van den minister van buiteniand- sche zakendr. Fonk, namens de Duttsche Zentrumspartetmr. H. Schiltz, Platteau en O Baert, namens het Belgische Werkgeversverbond. Enkele vertegenwoordigers uit Frankrijk ÜtdMiMtËËÜÉ 209 24 565 2.70

Echo van het Zuiden | 1930 | | pagina 5