JUBILEUMFEESTEN H. E. C, deelen. dat z!| dit verdrag opzegt. In de maand volgende op de ontvangst van 'n kennisgeving zullen de andere partijen het recht hebben dit verdrag op dezelfde wijze op te zeggen Bij uitzondering kunnen echter nieuwe of verhoogde fiscale rechten, waarvan de onmiddellijke inwerkingtreding nood zakelijk zoude zijn. worden toegepast zonder voorafgaande kennisgeving Het verdrag wordt gesloten voor den duur van zes maanden met stil zwijgende verlenging, terwijl andere staten kunnen toetreden met toestem ming van de betrokken partijen. De al of niet toepasselijkheid van dit verdrag op overzeesche gebieden of koloniën wordt aan de betrokken staten zelf overgelaten. Aan het verdrag is een protocol toegevoegd waarbij partijen de moge lijkheid onder het oog zien, de toe passing van het beginsel, dat aan het verdrag ten grondslag ligt, uit te brei den tot andere bepalingen, welke zich leenen tot het bevorderen van het onderling ruilverkeer. „Im Westen nichts Neaes." De film .lm Westen nichts Neues" is Maandag door de centrale commissie voor de filmkeuring zonder eenige coupure toegelaten voor openbare ver tooningen in Nederland. Boter in plaats van Margarine De algemeene Nederlandsche Zui- velbond heeft zich, ter verruiming van den afzet van zuivelproducten, bij adres gewend en men verzocht te besluiten, dat voortaan inplaats van margarine boter in leger en vloot zal worden gebruikt. Was der rivieren. Tengevolge van den grooten regen val zijn de groote rivieren de laatste dagen weer tot een abnormaal hoogen stand gekomen, en begonnen de be woners hier en daar reeds overlast van het water te krtjgen, vooral langs de Maas in Limburg. Ongetwijfeld zal ook ditmaal de Beersche Maas weer in werking treden, doch men hoopt dat de stand niet zoo hoog zal worden als eind November, zoodat de verbin ding den Bosch—Nijmegen niet ge stremd wordt. DRUNEN. Openbare vergadering van den Raad der gemeente Drunen op Woensdag 7 Januari 1931 om 7 uur namiddags Onderwerpen ter behandeling 1 Ingekomen stukken w.o. a. Adres van caféhouders om ver. lenging van politieuur op Zaterdagen en Z indagen tot elf uur n.m. en bij gelegenheid van teeravonden, festivi tetten. enz. tot 12 uur. b Adres van diverse pachters van gemeente.e gindommen om verminde ring der pachtpennir gen met 20% c. Adres van Wit Gele Kruis en S' Elisabethvereeniging te Drunen om gelden besch kbaar te stellen vooi aanstelling eener vroedvrouw, welk> tevens belast zal worden met de kraamverzorging 2 Bespreking kermis. 3. Verzoek om onthelfing van school geld. Zondag a s. wordt in café Elshou een biljartwedstrijd geopend voor serie- en Arnerikaansch spel Hieraan zijn geldpiijzen verbonden van f 15.— 110 en f 5 Nieuwjaarsdag had in café Elshou een biljart wedstrijd plaats tusschen .O O. O." gevesiigd aldaar en „D Vriendschap" gevestigd in café Qreven broek te Vlijmen. De ui'slag was als volg! Hoogste serie M. H v. d. Wiel 30 van Kuik 13 DRUNEN Donderdag 1 Jan. werd in de zaal der Jongeiingen-Congrega tie door de Tooneelvereeniging een uitvoering gegeven. De Eerw. heer kapelaan Willems heette de talrijke aanwezigen welkom en deelde mede dat deze uitvoering speciaal werd gegeven ter gelegenheid van het 50 jarig lidmaatschap van dhr J van Dommelen en L Klerks. Nadat de harmonie enkele nummers had uitgevoerd nam de WelEerw. heer kapelaan het woord om de jubilaris sen te huldigen. Spr. stelde de beide jubilarissen aan de geheele Congregatie ten voorbeeld en wees vooral op het groote nut van de onderafdelingen, waarvan o deze leden jarenlang lid zijn geweest Spr. bood de jubilarissen een d" ploma aan als herinneilng aan d jubileum. De Tooneelvereeniglrg gaf hierna een uitsttker.de opvoering van het kluchtspel .Samson en Moot als Won derdokter". Zoowel rolverd< eling als grime en decors waren zeer goed, en de uitvoering viel dan ook bij alle aanwezigen zeer in den smaak. Zondagavond werd in de zaal der Meisjes—Congregatie een uitvoe ring gegeven door de Damestooneel vereeniging der Congregatie. De zaal was geheel g vuid. De heer Pijnenborg heette de aan wezigen welkom, en gaf een korte uiteenzetting, over het ie spelen stuk: de Wondermacht van O. L. Vrouw van Lourdes". Er werd goed en vlot gespeeld en ook costumes, decors, verlichting, enz. waren uitstekend in orde, zoodat de aanwezigen weer van een mooien too- neeiavond hebben kunnen genteten. ELSHOUT In de zaal der Meisjes- Concregane werd op 3 4 en 6 Jan. een groote ten oonstelii g gehouden van kippen en konijnen georganiseerd door de pluimveevereenigtng „Nut en Sport Er waren ruim 100 exemplaren ingezonden. Zondagmiddag werd de tentoon stelling geopend door den onder voorzitter dhr. J. Siuisveld. De Z Eerw. heer pastoor voegde hier rog een woord aan toe. Spr. hoopt dat de bloei en de eensgezi dfieid in de vereeni ging zich zouden handhaven, en bracht dank aan alien die tot het slagen der tentoonstelling hebben medegewerkt, in het bijzonder aan den heer v. d. Loo, die een prach igen automadschen voederbak geschonken heetr. Tenslotte feliciteerde spr. de prijswinnaars. Als keurmeester trad op d#^ heer Boshouwers uit Lentdeze had een zware en moeilijke taak eri wist de volgende p;ijzen toe te kennen. Wit Leghorn hen jong 1ste p»ijs A P. Klerks en 1ste prijs B J. Kleijn, 2- pr. M. van Dommelen, 3e pr. P. Klerks, H. v. Son, P. Klerks, M. van Dommelen z.e.v., H. van Son, M. van Huiten, P. Klerks e.v. HERPT. Alhier zijn vanwege de R.K Kiesvereeniging candidaat gesteld voor den voorloopfgen lijst de heeren Mr. P H. Lot'ff te 's Hertogenbo«ch en G. R v. d. Ven te Vlijmen, aftre- dende leden en Chr. A J van Herpt alhier. SPRANG CAPELLE (Voorm. Sprang Candidaat j. T. Hagen, van Delft, beroepen predikant bij de Garef. Kerk alhier, hoopt op Zondag 15 Februari a s in de namiddaggodsdienstoefening zijn intrede als predikant bijdeGeref. Kerk alhier fe doen. na des voormid dags in zi|n ambt te zijn bevestigd door zijn Vader, Ds, T. J. Hagen te Delft. gen bij de plaats die de elftalcommissie u aan- spreekwoord; zegt, bij de pakken gaan neerzitten, wijst. Werkt toch mede spelers, om de mannen van de elftalcommissie him zware en ondank bare taak te vergemakkelijken. Betaal dan ook ter aanmoediging aan onzen wijkbode op tijd Uw - Hjn'VninUt'pV^van"Defensie contributie,.zorg dat vanaf heden geen enkel lid trachten die moeilijkheden met succes het hoofd 131 oen mtmsier Vdll _/C!C meri. voor achterstaiiige contributie moet -worden te bieden. Als het zou moaen aebeuren dat onze moet worden. Hun zware taak verlichten door een drukker bezoek aan de vergaderingen. Geen critiek gaan uitoefenen ovpr elftalcommissies of bestuur. Leg U ten allem tijde neer bij de meer derheid der vergadering. Maar vooral gij, spelers van welk elftal ook, gij moet u kunnen neerleg- 10jaar geleden begonnen zijn. Bedenk, geachte leden, er kunnen nog meer moeilijkheden komen. Er zullen misschien nog meer moeilijkheden te overwinnen zijn, die voor ons, als werkmansver- eeniging zijnde, bijna niet zijn te overwinnen. Doch laat ons in zulke tijden, niet zooals het neen, integendeel, laat ons dan in zulke tijden toonen dat we ware en echte HEC'ers zijn, door ieder zijn beste krachten en steun te geven voor zijn vereeniging, om zoodoende gezamenlijk te Bestuur Voetbntvereeniging „H.E.C.". De feesten ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan der v.v. H.E.C. zijn schitterend geslaagd. Het is voor de ijverige feestcommissie, met aan het hoofd den heer C. Hesselberth, dan ook een ware voldoening dat deze feesten zoo goed verloopen zijn. De receptie op Nieuwjaarsdag was zeer druk bezocht. Tal van telegram men kwamen binnen, o.a. van den B. V. B„ de v.v. Velocitas, Tac, W.G.V., Gudok, V.O.S., van Boxtel Clarijs, v.v. Dongen, v.v. Breda, v.v. Zigo, Noad en scheidsrechter Horsten, terwijl ver schillende personen en vereenigingen persoonlijk hunne gelukwenschen kwamen aanbieden. Wij noemen o.a. de v.v. R.W.B., W.W.V., de heeren J. Hornes en M. de Folter, scheids rechters K.N.V.B., de Kruisboogver. Nooit Gedacht, de oud-voorzitter der v.v. HEC, de heer Th. v. Rijen, de Too- neelver. Kunst na vriendschap, de v.v. Juliana en W.S.C. Ook waren verschillende bloemstuk ken ingekomen van: Waalwijks Belang, de Kruisboogver. Nooit Gedacht, v.v. Juliana, R.W.B., Th. v. Rijen, J. v. Helvoirt, KEMI, W. W. V., Timmermans, Baardwijk, ter wijl W.S.C. een prachtige voorzitters hamer aanbood. Een bijzondei e vei- melding verdient de prachtige bloe menmand der supporters der v.v. HEC, die door den heer Corn, de Vries met de volgende woorden aangeboden werd. Mijnheer de voorzitter en bestuur der v.v. H.E.C. Mij is de taak opgedragen namens de suppor ters Uwer vereeniging om op dezen dag ter her denking van het tien-jarig bestaan Uwer vereeni ging U deze bloemenhulde aan te bieden. Vol gaarne vervul ik dan ook deze aangename taak, namens hen U, onze felicitaties aan te bieden. Deze hulde is dan ook niet alleen een sympa thieke daad, waaraan, allen gaarne het hunne bij droegen, maar is ook tevens een sportieve plicht. Immers, Uwe vereeniging was het toch, die ons de aangename uren van ontspanning bezorgde en ons met U deed medeleven en juichen met Uwe successen; daarvoor wil ik; U op deze plaats namens hen dank brengen. Wij hadden dan ook gemeend bij deze gelegenheid niet achter te mogen blijven, integendeel, Uw supporters waren het toch die U aanmoedigden in den zwaren strijd dien gij te voeren had. Wie waren het die U ter zijde stonden in den strijd om het bestaan? Dat waren zij, die U niet alleen moreel, maar ook financieel steunden. Zij hebben toch ook met Uw actief bestuur Uwe vereeniging opgebouwd tot hetgeen ze thans is n.l. Waalwijks tweede klasser. Thans wil ik hier ook even memoreeren Uw overleden lid Ceel van der Schans. Hij was toch de gevierde aanvoerder Uwer club. Hij was toch de stuwkracht der vereeniging en kon alle neer slachtigheid der leden bij hen wegnemen en door zijn opgewekt woord eenieder tot vriend maken. Hij wasl in een woord de clubman bij uitnemend heid. Aan hem hebben wij dan ook (zonder de anderen te kort te doen) veel te danken. Hij was het toch ook die mede de lauweren oogstte in dien tijd dat gij ongeslagen aan het hoofd Uwer afdeeling prijkte en ook de promotiewedstrijden tot een goed, einde wist te brengen en ongeslagen het 2e klasserschap wist te behalen. Maar helaas, de dood heeft hem van ons weggerukt en hij laat in Uwe vereeniging een leege ruimte achter. Want nu het degradatiegevaar dreigt, wordt zijn verlies zwaar gevoeld. Wij hopen da,t de leden in de nog te spelen wedstrijden zich zullen handhaven om Uwe ver eeniging voor de 2e klas te behouden. Dit is dan, M. de V., de hoop en den wensch van Uwe talrijke aanhangers. En met deze bied ik ij namens hen' met de meeste hoogachting deze bloemenmand aan. Dan wil ik U hier nog aan bieden een blijvende herinnering in den vorm van deze plaquette. Ik heb gezegd. Deze rede werd luide toegejuicht en door den voorzitter der v.v. H.E.C., dhr. C. Dekkers, op waardige wijze be antwoord. 's Avonds om 7 uur ving het gecos- tumeerde bal aan. De voorzitter der v.v. H.E.C. hield daarbij de volgende toespraak: Hooggeachte clubvrienden, Ik voel mij thans verplicht met dit heuglijk feest dat wij hier thans vieren een kort woord tot U te moeten spreken. Lang reeds hebben wij allen naar dezen dag uitgezien, den dag waarop onze vereeniging haar 10-jarig bestaan zou her denken. 10 jaren geleden is het dat de v.v. Hercules en Excelsior besloten tot een combinatie over te gaan, een besluit dat doo* ieder voetbalsupporter met enthousiasme werd vernomen. Doch ook ve len waren er die dit besluit met een vrees op het hart vernamen en zeer terecht, zou ik durven verklaren. Immers, toen reeds was het voor ieder voetbalaanhanger hier in Waalwijk een tegen slag een wegkwijnende vereeniging als het ware wederom tot een groote vereeniging te zien opgroeien. Een vereeniging welke toen reeds met iedere club in leden- en supporters-aantal kon wedijveren. Alhoewel de voetbalcapaciteiten di rect nog niet zoo waren als Hercules en Excel sior op zichzelf, was het toch voor een ieder dui delijk zichtbaar dat binnen enkele jaren tijds uit deze combinatie zou voortvloeien een zeer sterk elftal. Een elftal dat in de toekomst een openba ring zou worden en ook, geworden is. Wat in de periode van de eerste 3 a 4 jaren in de vereeni ging is af geworsteld, kan ik mij nog slechts heel vaag herinneren, omdat ik toen zelf de vereeni ging als adspirant-supporter kende. Moeilijk valt het mij dus uit dien tijd een schema van de vereeniging aan U te kunnen weergeven. Afgaan de echter uit de gegevens van onze oude leden j en bestuursleden, is het voor mij zeer duidelijk j geworden dat toen de vereeniging steeds crescen do heeft gebloeid, wat misschien de oorzaak is dat thansi nog verschillende leden plus bestuurs leden zich nog ten volle voor onze vereeniging geven, Alsdan moet hier een openlijk woord, van dank worden gebracht aan allen die in het be- gin-stadium van ons bestaan de vereeniging tot bloei hebben weten te brengen. Jammer, diep jammer is het echter dat het gros van die groote mannen door drukte of andere omstandigheden onze vereeniging geheel of gedeeltelijk hebben moeten verlaten. Niet te vergeten echter zullen hun namen nog lang bij iederen HEC'er met eere worden genoemd. Maar ook mannen die in de laatste 6 a 7 jaren onze vereeniging hebben we ten te brengen op het peil waarop ze thans staat, moet een hartelijk woord van dank worden ge bracht. Alsdan zijn zeker noemenswaardig dhr. X. Trommelen, onze oud-secretaris, die jammer genoeg door zijn zonderling karakter onze ver eeniging heden heeft verlaten. Ook onze ijverige wijkbode, dhr. L. Dumoulin, die thans tot een onzer groote mannen mag worden genoemd, komt een woord van hulde toe. Laten wij hopen dat het hem gegeven zij zijn groote krachten nog lange jaren aan onze vereeniging te geven. Gaan we thans even terug naar de periode van 6 7 jaar geleden, dan moeten wij tot de con clusie komen dat behoudens het seizoen 192627 onze vereeniging steeds heeft te kampen gehad met zware slagen, slagen die onze vereeniging met het volhardende bestuur heeft weten te over winnen. Ook zou ik hier nog enkele leden willen vermelden. Ik spreek van enkele omreden het gros onzer leden nog niet weet wat lid zijn van HEC beteekent. Want wat moeten wij doen on^ onze vereeniging hooger op te voeren of althans zeker te houden op het peil waarop ze thans staat? Op de eerste plaats moeten wij ons nauwer gaan aansluiten bij ons bestuur. Eerbied hebben voor die menschen voor wien geen moeite teveel is wanneer er voor het belang der club gewerkt geroyeerd. Maar ook ieder speler, van welk elftal ook, heb eerbied voor Uw aanvoerder en werk iederen wedstrijd voor hetgeen gij waard zijt. Verlaat ook niet zonder reden uw plaats in uw elftal, wanneer wij niet over een voldoenden plaatsvervanger beschikken Ook gij donateurs en supporters kunt veel medewerken tot den bloei van onze vereeniging. Komt steeds, zooals ge heden hier zijt opgekomen tot het mede vieren van ons feest, onze jongens aanmoedigen in den zwaren strijd dien zij nog te voeren hebben. Ook gij, Dames, spoort steeds Uw jongens aan om te gaan daar waar de plicht als clubmensch hen roept. En als ik dan ten voorbeeld mag stellen die mannen die 10 lange jaren onze vereeniging zijn trouw gebleven, dan eerst kan men zien wat lid zijn van onze ver eeniging beteekenen wil. Om dan te noemen die naast ons jubileum ook hun 10-jarig lidmaat schap herdenken, zijnde met name: J. Bergmans, J. Trommelen, J. Klerx P. v. Delft, M. Verhulst, B. Bakkers, Han Verhoofstad, J. de Werd, Adr. v. d. Wiel en Th. v. di Wiel. Om ieder van, deze menschen te gaan beoordeelen wat zij voor onze vereeniging zijn geweest, daarvoor vrienden is de tijd te kort. Moge U allen dit voor oogen stel len dat ieder van genoemde heeren een krachtige figuur in onze vereeniging op zichzelf is. Zeker dient alsnog te worden vermeld dat de leden J. Bergmans, P. v. Delft en M. Verhulst in al die jaren als bestuurslid hebben gefungeerd en nog heden ten dage een groote steun voor hunne vereeniging zijn. Doch ook leden als J. de Werd, Han Verhoofstad, Adr. v. d. Wiel en Th. v. d. Wiel, mogen hier niet worden vergeten. Deze immers, hebben in al die jaren hun beste krachten gegeven in het le elftal en behooren ook nu nog tot de beste krachten van ons elftal. Mag ik thans, vrienden, die leden die 10 jaren lang de vereeniging zijn trouw gebleven in lief en leed, even verzoeken naar voren te komen, op dat ik ze namens onze geheele vereeniging van harte met hun zeldzaam jubileum kan geluk wenschen. En thans verzoek ik de muziek even te willen spelen het „Lang zullen ze leven". En beschouwt gij dit, clubmakkers,als een blijk van sympathie van ons omdat wij u jammer genoeg om finantieele redenen tot onze spijt geen souvenir als blijvende herinnering kunnen aanbieden. En clubvrienden, alle uit volle borst meegezongen het „Lang zullen ze -leven", in det hoop, dat die mannen, die de fundamenten zijn van onze ver eeniging, het genoegen mogen smaken nog meer dere lustrums mede te maken. En thans, geachte clubvrienden, ben ik geko men aan mijn slotwoord. Laten wij allen vanaf heden ons met man en macht gaan geven voor datgene wat door die groote mannen als het ware aaneen is gesmolten. En als wij dan die korte ge gevens, die ik voor U memoreerde, tot uiting la ten komen, dan eerst ben ik er van overtuigd, dat er een schoone toekomst voor ons open ligt. Een toekomst waarin wij niet meer zullen be hooren tot de degradatieclubs, maar tegen iederen tegenstander met succes den strijd zullen kun nen' aanbinden. Dus vrienden, nogmaals U heden allen gegeven met al de kracht die in U is, al is die nog zoo klein, voor het behoud van onze mooie voetbalvereeniging. En dan eerst zullen Waalwijks voetbal-generatie's nog lange jaren met trots en eerbied kunnen blijven neerzien op de echte kameraadschappelijke werkmansveree- niging „H.E.C." te bieden. Als het zou mogen gebeuren dat onze vereeniging, door listen of lagen of anderszins zou kunnen worden aan het wankelen gebracht, stel dan het volste vertrouwen in Uw bestuur en plaats U als één man, als één lichaam, aan de zijde en achter Uw bestuur en dan twijfel ik er niet aan of onze vereeniging zal nog lange jaren groeien en bloeien, niet alleen ter eere van Waal wijk, maar meer nog ter eere van de geheele sportwereld; en hiermede open ik het feest en roep U allen een hartelijk welkom toe en wen- schen wij U op het verdere van den avond veel plezier. Ik heb gezegd. Na deze rede, die op geestdriftige wijze werd uitgesproken, brak een ge weldig applaus los. Thans ving het bal aan, dat een der gezelligste was dat H.E.C. ooit heeft gegeven. Het sluitingsuur brak dan ook veel te spoedig aan en ieder was vol verlangen naar het bal van Za terdag. Jammer genoeg was het Za terdagavond zeer slecht weer, zoodat de voorgenomen optocht niet kon doorgaan. Het tweede gecostumeerde bal is even goed geslaagd als het eerste. De costumes waren evenals den eersten avond schitterend. De loterij met de Sonny boy pop .was een groot succes en er werd dan ook geweldig gela chen. Ook deze avond was te gauw voorbij en ieder keerde hoogst vol daan huiswaarts. Zondagmiddag werd het feest voort gezet met een gecostumeerden wed strijd. De verschillende typen te be schrijven is niet te doen, maar een uit zondering moeten we toch maken voor den doelverdediger van elftal B. den heer Corn, de Vries. Dat was in één woord een reuzentype. Het was jammer, dat het zoo'n slecht weer werd. Daardoor verliet het talrijke publiek te spoedig dezen komischen wedstrijd. 's Avonds werden de feesten geslo ten in het clublokaal, waar het er den geheelen avond onder muziek en zang gezellig toe ging. Alles bij elkaar genomen zijn deze feesten uitmuntend geslaagd en vor men zij een prachtige schakel in de annalen der W.V.V. „H.E.C.". De woorden van den voorzitter wer den door allen in de diepste stilte aan gehoord en w7erden met luid applaus beantwoord. Hierna liet de voorzitter op zijn bekende geestige manier de le- elftal-spelers en de bestuursleden de revue passeeren, waarbij ieder voor zich een wenk meekreeg. Dit was een revue waar eens recht hartelijk mee gelachen werd. Thans verkreeg de voorzitter der feest-commissie het woord. Hij sprak als volgt: Geachte leden, Donateurs en genoodigden. Als voorzitter van het feestcomité bij de heug lijke herdenking van het 10-jarig bestaan der V.V. „H.E.C." rust opj mij hedenavond de aange name taak het feest voor u te openen. Alvorens daartoe over te gaan, wensch ik nog wel enkele woorden tot u te spreken. Ik geloof wel de tolk te zijn van de geheele ver eeniging, als ik hier een woord van hulde en dank breng aan onzen sympathieken voorzitter, voor zijne waardeer end e woorden welke hij zoo juist j tot ons heeft gesproken. En de eerlijke en prac- j tische wijze waarop hij de spelers van het eerste elftal en de bestuursleden de revue heeft laten passeeren. Ik hoop dan ook dat hij nog lange ja- ren zijn beste krachten zal kunnen geven en laat ons hopen dat hij nog lange jaren voor de ver eeniging behouden zal blijven, i Op do tweede plaats wil ik hier een woord van dank brengen aan mijn mede-commissieleden, vooral niet te vergeten de Dames-commissieleden voor hunne prettige samenwerking, die ik van hen heb mogen ondervinden in al dien tijd dat wij de voorbereidingen hebben getroffen tot het totstandkomen van dit feest, dat, naar ik hoop, dan ook schitterend zal slagen. Op de derde plaats wil ik hier een woord van dank brengen aan de Donateurs en genoodigden voor hun moreelen en finantieelen steun, die zij in de afgeloopen 10 jaren aan onze vereeniging hebben gegeven en ik hoop dat zij steeds op den ingeslagen weg zullen voortgaan en gezamenlijk zullen trachten onze vereeniging tot grooteren bloei te brengen. Dan wil ik nog een woord van dank brengen aan U allen voor de bijdragen die gij op zulk 'n spon tane wijze hebt gegeven, waardoor wij in staat ge steld zijn deze feesten voor u te organiseeren en ik hoop dat dit voor u een symbool zal zijn, dat de banden van sportvriendschap en vereeni- gingsleven nog nauwer aaneen zal rijgen. Geachte leden, als wij een blik terugwerpen in het verleden, dan komt ons als vanzelf voor den geest de strijd die wij hebben moeten voeren, de moeilijkheden die wij hebben moeten overwin nen, niet alleen om onze vereeniging in stand te houden maar meer nog om onze vereeniging op te voeren tot op de hoogte waarop wij, na dit betrekkelijk nog korte bestaan geklommen zijn. Doch laat ons nu de z#rgen die een vereeniging zooal met zich brengt even opzij zetten, om dan straks, wanneer deze feesten weer achter den rug zijn, ieder zijn eigen taak in de vereeniging weer op te nemen met denzelfden wil en dezelf de gevoelens waarmede onze voorgangers vandaag Vlijmen A. v. Overaijk M. Kuis Verschuren Oosterwal H. van Kuik A. Kuijs 57 100 80 87 100 90 Drunen A. Klerks 100 J. Di]kmans 75 J. Bergmans 100 F. v. d. Zande 100 M. v. d. Wiel 98 G.v. Engelen 100 514 573 Wit Leghorn, hen oud, 1ste pr. a A. Klijn, le pr. b A. Klijn, le pr. c J. Musk ns, 3e pr. Th. v. d, Besselaar, M. v. Huiten, H. v. Son z.e.v., pastoor Willems z.e.v., H.v. Son eervolle vermelding. Wit Leghorn, haan jong 2e pr. A, Klijn, 3e pr. P. Klerks. Wit Leghorn haan oud. le pr. M. v. d. Aa, M. v. Dommelen, 3e pr. H. van Son. Patrijs Leghorn hen jong, M. Klijn 3e pr. en z.e.v. Patrijs Leghorn haan ong, M. Klijn le pr., Pat ijs Leghorn hen oud, M. Klerks le pr. a b c,, 2e pr. en z.e.v. Patrijs Leghorn haan oud, M. Klerks 2e pr. en z.e.v. Zwarte Leghorn hen jong, M. Klijn le, 2e en 3e pr. en z.e.v, Zwarte Leghorn haan jong, M. Klijn le prijs a en b. Ancona hen oud, pastoor Willems le pr, Ancotia hen jong pastoor Willems 3e pr. Minorca haan jong, pastoor Willems le pr. N. H. Blauw hen oud, C. v. d. Aa le pr' b, Pastoor Willems le pr. b.; Barne velder haan jong: Adr. Klijn 2e pr.; Bar nevelder hen jong: J. van Boxtel le pr.; Reds fox hen jong, M. Klerks le pr., H. van Son le pr. b, 2e, 3e pr. en drie Z.E.V. Reds hen oud: J. Verhoeven E.V.; Reds haan jong: J. Verhoeven le pr. en Hub. van Son 2e pr.; Reds haan oud: A. Klijn 2e pr., J. Verhoeven 3e pr.Zilver Ducw. hen oud: Th. v. d. Besselaar le en 2e pr. 3 Z.E.V. en 1 E.V.; Orphington Buf hen jong: Pastoor Willems le pr.Orpington Buf haan jong: Pastoor Willems Z.E.V.; Wit Wyand. Kriel hen jong: Th. v. d. Besselaar le pr.Koekoek "Wyand. Kriel baan jong: M. v. d. Aa 3e pr.; Blauw Porselein Sabelpoot Kriel hen jong: C. v. d. Aa Mzn. le, 2e pr.; Wit Wyand. Kriel haan oud: M. v. d. Aa le pr.; Goud Sibrecht Kriel hen jong: Brok, Drunen Z.S.V.; Zwart Java Kriel hen jong: H. v. Son, le pr.; Zwart Java Krielhaan oud: H. van Son 2e pr. (Trio's). Twentsche grijzenPastoor Willems 2e pr., Buf Leg horn: Pastoor Willems 2e prijs; Zalm- kleur favorilles: Pastoor Willems 2e pr.; Brahama's: Pastoor Willems 3e pr.; Sil ver Ducw.: Th. v. d. Besselaar 2e pr. KONIJNEN: Vlaamsche reuzen: wit voedster jong: J. van Siuisveld 2e pr. en 2 E.V., W. Ver dijk een E.V.Vlaamsche reuzen wit voedster oud: J. van Siuisveld le, 2e pr.; Vlaamsche reuzen wit oud, ramW. Ver dijk le pr., J. van Siuisveld 3e pr. en 2 E.V., H. v. Son 3e pr.; Vlaamsche reuzen wit, ram, jong: J. van Siuisveld, 2e pr., Vlaamsche reuzenhaarkleur. voedster, jong: II. van Son 3e pr,, J. van Siuisveld 2e pr. en een Z.E.V., P. van Son drie le pr. een 3e pr. en 'n Z.E.V.; Vlaamsche reuzenhaarkleur, ram, oud: J. v. Siuis veld le pr.; Chinchilla ram jong: J. van Siuisveld le pr.; ram oud: J. van Siuis veld le en 2e pr.; voedster oud: J. van Siuisveld le pr. Mooiste hen N. H. Blauw, oud: C. v. d. Aa; Mooiste haan der tentoonstelling: M. Klijn met zwarte Leghorn haan jong; Mooiste Kriel M. v. d. Aa met Blauw Por selein Sabelpoot Kriel hen jong. Keurmeester was de heer Bosbouwers uit Lent. De belangstelling was zoo groot, dat de tentoonstelling werd verlengd tot Dinsdag 6 Jan.

Echo van het Zuiden | 1931 | | pagina 2