R.K. Steenkolen—inkoopvereenlging „Broederhulp' Algemeene vergadering der R.K. Steenkoleninkoopvereeniging .Broe derhulp" van de R K. Werkliedenver- eeniging te Waalwijk op Zondag 1 Feruari 1931, des middage ten 12 uur precies Sn de groote zaal van den Werkliedenbond. Agenda Bespreking en eventueele gunning Kolenpakhuis op het Stations-emplace ment. Paardenfokkerij. Dinsdagmorgen vergaderde de af- deeiing NoordBrabant van de Natio nale Vereeniging toi Bevordering der Paardenfokkerij in Nederland in de achterzaal van Hoiel Verwiel, onder voorzitterschap van den heer A. Z. Snoek uit Almkerk. Na opening las de voorzitter be richten van verhindering voor van de heeren H. den Er gelsen Dzn. te Breda en v. d. Aarde te Standaa:dbuiten. De notuien der vorige vergadering werden door den secretaris, de heer A. P. van Buuren, voorgelezen, en hierna onder dankzegging goedge keurd. De rekening over 1930 sluit in ontvangsten met f 2223 54 en in uitgaven f 975.63 het batig saldo is dus f 1247.91 De begrooting sluit in ontvangsten en uitgaven op een totaal van f 2100 43 Op advies van de commissie van onderzoek werden rekening en be grooting goedgekeurd. Uit het verslag over het afgeioopen jaar stippen wij aan dat het ledental in 1930 bedroeg 217 (vorig jaar 205). Ingeschreven werden 46 merriën (v.j. 47) waarvan 23 (27) in het N. S. Tg. en 23 (18) in het hulpstamboek N S. Tg. Van de uitgeloofde premiën werd door het bestuur geen enkele toege kend. Van het aan het bestuur bedrag van f 50 voor indlvidueele dressuur- proeven werd aan de L R. te Zeven bergen en te Raamsdonk en aan den paardenfokdag te Sl. Anthonis eik een bedrag van f 15 toegekend, Tot jury—lid voor de inschrijving van merriën werd gekozen de heer J. v. d. Schans uit Drongelen. Op voorste) van het bestuur werd dit lid gekozen uit het Land van Heusden en Altena, daar Zevenbergen reeds een overwe gende positie in deze jury had. Tot afgevaardigde naar de alge meene vergadering te 's Qravenhage werd benoemd de heer Branderhorst, tot diens plaatsvervanger de heer A. Z. Snoek. Lang werd gediscusseerd over het bestuursvoorstel tot hei uitloven van een premie van f 100 voor een in hel Stamboek ingeschreven, voor het eerst in Noord—Brabant ter dekking ge stelden hengst en 2 premiën van f50 voor 1—jarige hengsten voor te bren gen op de merriënkeuringen. De voorzitter zeide dat het in de bedoeling lag om behalve die prijs van f 100 nog een tweede prijs van f 75 beschikbaar te stellen. Die 2 prijzen van f 50 staan al jaren op de begrooting, zeiden wordt deze premie echter toegekend. De heer Branderhorst vroeg of de provinciale regelingscommissie ook een prijs heeft uitgeloofd, hetgeen niet het geval bleek te zijn. Spr, merkte op dat vroeger altijd een premie van f 1000 werd uitge loofd, later is deze verlaagd tot f 500 en nu is ze geheel verdwenen. Spr. was van oordeel dat de prov. com missie voor het invoeren van tuig- paardhengsten een prijs moest uitloven. Spr- zou de premie van f 100 nog wat aandikken. Hij meende dat het hier een stamboekkwestie betreft, en achtte het zeer wenschelijk de tuig- paardfokkerij te bevorderen. Vooral in den malaisetijd moest een veel hoogere premie beschikbaar zijn. De heer Ariëls merkte op dat er dit jaar geen kans meer is om de premie van de prov. commissie te krijgen, doch spr. zeide dan er voor ie zuilen ijveren zoo mogelijk de premie weer uitgeloofd te krijgen. De heer Punt zou de premie van f 100 gaarne tob f200 verhoogd zien. De heer de Jong vroeg of het niet mogelijk was het aan de jury over te laten zoo mogelijk de twee prijzen te combineeren. De Voorzitter achtte dit voor de ju'y zeer lastig, de winnende hengst zou gehandicapt worden wanneer hij niet den volien prijs kreeg. De heer van Campen drong er op aan om de fokvereenigingen ie steunen. De heer Branderhorst zou in deze kwestie de heeren Punt en Ariels machtigen in overleg met de prov.— commissie de subsidie vast te stellen, misschien is dit voor de commissie een aanmoediging om ook een premie toe te kennen. Tenslotte werd het bestuursvoorstel zonder stemming aangenomen. Vervolgens kwam aan de orde de bespreking van datum en plaatsen der merriënkeuringen in 1931. De heer Heidema zeide dat de premiekeuring te Zevenbergen aan vankelijk was vastgesteld op 15 Mei daar dit op Hemelvaartsdag viel is de datum verzet op 21 Mei. Te Waalwijk is deze keuring vast gesteld op 25 Juni. De keuringen te Heusden, Meeuwen. Almkerk, Keizersguldenwaard, Hark en Waspik werden vastgesteld op 28 Mei, Vrijdag 29 Mei zal de keuring plaats hebben te Haps, Uden en Oss. (Deze laatste plaats heeft n.l. ook een keuring aangevraagd). Van de Ned Federatie was een verzoekschrift ingekomen om subsidie voor het door haar te h )uden tournooi ter gelegenheid van haar 1ste lustrum. Over dit verzoekschrift ontstond een levendige discussie. Verschillende aan wezigen waren van oordeel dat men de subsidie beter binnen de provincie kon houden. Hiermede samenhangend deed de voorzitter het voorstel om de totale subsidie beschikbaar te stellen voor uitkeering aan Land Rijvereenigingen te verhoogen tot f 75. Na lange discussie werd op voorstel van den heer Timmermans besloten aan de Ned. Federatie een subsidie toe te kennen van flO en de uil keeringen aan Landelijke Rijvereeni gingen le handhaven. De totale som uilgetrokken voor deze subsidiën werd gesteld op I 60 Bij de rondvraag ontstond een levendige discussie over de plaats der hengstenkeuring voor het Land van Heusden en Altena. De heer De Jong was van meening dat Almkerk als centrum de aange wezen plaats was. De heer Branderhorst zon deze keuring in Waalwijk blijven houden, daar deze gemeente er veel voor over heeft en flinke subsidies toestaat. De v. d. Heuvel vond het beter de keuring te houden te Meeuwen, daar zoowel Waalwijk als Almkerk geen centra zijn. De heer van Campen was er voor de keuringen in Waalwijk te laten, daar ook uit de Langstraat vele fokkers komen. De heer Ariels durfde niet toe zeggen het punt in de prov.» commissie ter sprake te zullen brengen, daar hij uit de bespreking niet den indruk kreeg dat men in de streek algemeen voor Almkerk is. Hierna werd nog besproken de agenda der algemeene vergadering te 's Qravenhage op Woensdag 4 Febr. Oud—studenten Handelsschool. In de door omstandigheden ont stane voorzittersvacature in het comité van Oud—studenten der R.K. H.H.S. is benoemd de heer J. van Iersel Jr. alhier. Voor den feestdag op 7 Febr. blijkt groote belangstelling te bestaan, reeds vele oud-leerlingen hebben hunne medewerking toegezegd. Met de voor bereidende werkzaamheden tot regeling van den feestdag is men reeds be gonnen. Landbouw—lezing. Lezing met films, te geven door het Landbouwkundig Bureau „Breda" der N.V. Vereenigde Kali-Maatschappij op Donderdag 29 Januari 1931 ten 6 uur, in het Patronaatsgebouw te v.m. Baardwijk, De schatten der aarde. Iedereen weet, dat er steenkoolmij nen en zoutmijnen bestaan, doch slechts aan enkelen is het gegund deze zeldzaam interessante bedrijven nader in oogenschouw te kunnen nemen. Er doet zich nu echter een mooie gelegenheid voor om kennis te maken met deze bedrijven zonder het risico van een reis door de mijnschachten. De N.V. Stoomtabaksfabriek Nie- meijer te Groningen toont U in haar album „De schatten der aarde* op buitengewoon interessante en duidelijke wijze bet geheele bedrijf van een steenkoolmijn en een zoutmijn. Zij voert U eenige uren door deze geweldige bedrijven en boeit U door den prettigen vorm, waarin het geheele verhaal is gegoten. De beschrijving wordt aangevuld door 120 plaatjes, welke zijn uitge voerd in koperdiepdruk en uitmunten door duidelijkheid. In de tekst is tevens nog een aardige geschiedenis verwerkt van twee vrien den, welke beide verloofd geraken, zoodat het boek dubbel interessant is om te lezen. Zoowel het album als de plaatjes zijn gratis verkrijgbaar op de bons, welke zich in de alom tekende Ster tabak, Friesche Heerenbaai, enz. der Fa. Niemeijer bevinden. We voorspellen deze uitgave veel succes. SPRANG-CAPELLE (V.m. Sprang). WASPIK. Zondagavond hield de vereeniging „Het Wit—Qele Kruis" hare algemeene jaarvergadering in het Patronaatsgebouw. De voorzitter, de heer A. F Maïs, opende de vergadering met een woord van welkom tot de talrijke aanwezigen De aftredende bestuursleden de heeren A. F. Maas, A J. Brokx en A Kamp werden bij acclamatie herkozen. Door den secr,—penn. werd daarna het jaarverslag der vereeniging over het vorige jaar uitgebracht, waaraan het volgende wordl ontleend Door de Zusier—wijkverpleegster werden afgelegd 2961 bezoeken aan 55 patiënten, waarvan 60 aan armen en 217 aan 4 hospitant—leden. Van de verplegingsartlkelen werd 200 maal gebruik gemaakt, waarvan 7 maal door armen en 2 maal door hospitant—leden. Het aantal bestralingen bedroeg 356 aan 12 patiënten, waarvan 3 aan 1 inwoner van Raamsdonk, 8 aan 1 hospitantlid en 119 aan 4 armen. Bij het consultatiebureau zijn 75 zuigelingen 382 maal geweest. Van de lighal, rolstoel en couveuse werd een goed gebruik gemaakt. Het aantal leden bedroeg op 31 Dec. 458, waarvan 28 armlastig. De voorzitter dankte den secretaris voor zijn keurig jaarverslag. De rekening over het jaar 1930 werd J vastgesteld als volgt Gewone verpleging: Ontvangsten f2432 86'/, Uitgaven f 2278 49 Batig slot f 154 37 Tuberculoseverpleging Ontvangsten f 779 99 Uitgaven f 959 36 Nadeelig slot f t78.37'/a Nadeelig slot Tuberculoseverpleging f 178.37'/a Batig slot gewone verpieging f 154 37'/, Totaal nadeeiig slot f 24. Vervolgens werd vertoond de bekende film „Achter de wolken schijnt de zon", weike zeer uitvoerig toegelicht werd en bij de aanwezigen bijzonder in den smaak viel. Onder dankbetuiging aan de aan wezigen voor de. getrouwe opkomst werd de vergadering door den voor zitter gesloten. Van 14 tot 17 Februari zal in het retraitenhuis „L<y>la" te Vught een retraite worden gehouden voor parochianen uit Waspik, Zondag behaalde het kwartet onzer harmonie „Volksvlijt en Volks vermaak" op het concours te Kaats heuvel den len prijs in de 3e afdeeling met 127 punten, terwijl de heer Snijers den len prijs in de le afdeeling mat 130 punten behaalde voor de piston—solo. Een woord van hulde aan de kranige muzikanten is hier zeker op zijn plaats. Uitslag aanbesteding van het bouwen van een winkelhuis annex slachtplaats voor rekening van den heer N B v. d Plas te Waspik (Boyen), onder architectuur van den heer A. N. J Snijars, Raamsdonksveer jos Leijien, Raamsdonk f7100 H. P. Spuibroek, Raamsdonk f6505 J. v. Laarhoven, R'veer f 7728 Qebr. Boom, Raamsdonk f6016 A. Roovers, Waspik f6075 C. Roovers, f6060 A. de Oraauw, f 7545 P. de Oraauw, f 5749 A. Musaers, f6600 L Filters, f6699 W. v. Erven, Dongen f5981 Jac. v. d. Broek, Waspik f5998 Gegund laagsten inschrijver P. de Qraasw, Waspik, zonder glasen verfwerken. RAAMSDONK. Was Raamsdonk de vorige week zoo goed als van het water verlost, in den nacht van Zater dag op Zondag werd het Dorp op nieuw door het water overvallen Om t-ff uur bij hoog tij is een gedeelte van den nooddam die in het begin van de vorige week was gelegd, weggeslagen. Door den sterken wind en het regenachtige weer heeft het gedichte stuk dijk niet kunnen houden. Gelukkig heeft men het weggeslagen stuk dijk reeds Zondagavond te zes uur kunnen dichten, ware dit niet hei geval geweest, dan waren de gevolgen weer zeker zoo erg geweest als den eersten keer. De polders die de vorige week zijn ondergeloopen staan nu weer blank In de Lange Broekstraat en Engelsche wal en Centralestraat waren weer verschillende huizen door het water omringd. Dinsdag herdachten onder groote belangstelling de echtelieden P. Heere- Lips, alhier woonachtig In de Schans straat, den dag, dat ze voor 50 jaren in den echt vereenigd werden. Op verlangen van de familie bleven ver sieringen, enz. achterwege. De feestda^ werd begonnen met een plechtige H. Mis van dankbaarheid. Tegen acht uur werden de krasse jubilarissen per auto naar de kerk gebracht. Na de H. Mis werd het echtpaar wederom per auto huiswaarts gereden, om daar het overige van den dag te midden van hun familie door te brengen. Aan be langstelling heeft 't het bruidspaar en hunne familie niet ontbroken. Van verschillende zijden mochten zij stof felijke huldeblijken ontvangen, onder welke een mooi cadeau van de buurt, wel een bewijs voor hen, hoezeer zij geacht en bemind zijn Des avonds ie half zeven werd door de Harmonie St. Bavo den jubilarissen een serenade gebracht, hetgeen een massa volk op de been lokte. Mogen zij met genoe gen op dit zoo schoone feest terug blikken en siere hun nog eenmaal de diamanten huwelljkskroon. A.s. Dinsdag 3 Febr. des avonds te zes uur zal In het café van P Heere de jaarvergadering plaats hebben van de Eiervereeniging „Raamsdonk". A's spreker zal optreden de pluimveeleer- aar Diepstraaten, uit Oosterhout. De Rijksvoorjaarskeuring van dekhengsten zal gehouden worden te Zevenbergen, op Vrijdag 6 Febr. e k om 9 uur v m voor het lype trek paardte 's-Hertogenbosch op l'/2 uur n m.te Waalwiik op Donderdag 19 Febr. e.k. om 2'/a uur n.m. voor het lype tuigpaard. RAAMSDONKSVEER. Op het solisten concours te Kaatsheuvel,uit. geschreven door de Harmonie Apollo" wisten zes leden van de Harmonie „de Eendracht" van het Veer zich als volgt te onderscheiden Duet C. Brou. wens en A. Quirijnen met het num mer Duo de concert voor piston en trombons le prijs B. Bus en C. We- terings, bugle met het nummer Norma 3e pr.solo F. Verschuuren es. Clarinet met Souvenir de Dauphiné 3e pr„ J, Verschuuren b. Clarinet met Fant, Varies 3e begeleiding geschiedde door den heer N. Snijers. As. Donderdag 29 Januari des avonds om halfzeven zal vanwege de R.K. Ver. tot bestrijding der tubercu lose „Herwonnen Levenskracht" in het Henricusgebouw voor de vrouwen der leden van den R.K. Werklieden, bond een filmavond gegeven worden, De film is genaamd „het leven in het Sanatorium „Berg en Bosch" te Apel. doorn. OEERTRUIDENBERG In het afge ioopen jaar hadden 80 aangiften van geboorten en 35 aangiften van over lijden plaats. Het aantal voltrokken huwelijken bedraagt 14. Door de firma Rosskothen Heitz te Venlo zal in Hotel Centraal alhier gelegenheid worden gegeven lol grat'S onderricht op een geheei nieuw instrument n 1 „Viool-Concert-Harp", De duur v.d. cursus is bepaald op een half jaar. Nauwelijks heeft de R.K. Tooneel- vereeniging „In Vriendschap Bloeien" een paar succesvolle uitvoeringen gegeven voor uitverkochte zalen of zij staan wederom daar om hare hulp en steun te verleenen in den strijd tegen de zoo gevreesde ziekte T.B.C, Op Zondag 1 Februari a.s. wordt dan nogmaals opgevoerd het drama in vier bedrijven „Het Qeheim van den Zinnelooze" en tot slot het blijspel in een bedrijf „Moppy als Kindermeid', De uitvoering wordt gegeven in de zaal van de R.K, Militairenvereeniging alhier. Wij sporen eenleder aan deze uit. voering bij te wonen, zoodat naast een gezellige avond tevens wordt mede- geholpen den strijd met succes voort ie zetten tegen de in ons land zoo gevreesde ziekte T.B.C Steunt daarom „Herwonnen Levenskracht". Vrijdag 23 en Zaterdag 24 Jan, j 1. werd iu de zaal van Hotel Sant bergen alhier een fancy-fair gehouden ten bae van de T. B C.-Commiss/f, afdeeling van het Wit-Oale Kruis. Vrijdagavond om zeven uur had de opening plaats door den Edelachtbaren Heer j. Bianchi, Burgemeester dezer Gemeente, die op verzoek van het Bestuur met eenige woorden uiteen zette, voor welk doe! deze avonden 2ljn georganiseerd. Spreker hoopte dal de aanwezigen en nog te verwachten bezoekers eens goed in hun beurs zouden tasten, omdat het hier een belang betreft voor personen die wer kelijk op algemeene medewerking aanspraak mogen maken en allen wel zullen willen helpen de zoo bekende tuberculose, die heiaas ook in deze gemeente nog veel voorkomt, te be strijden. Het Bestuur en allen, die mede hebben gewerkt tot het in orde brengen van de voorbereidende werkzaamheden tot deze steunavonden, brengt spreker een woord van dank en wenscht hen veel succes toe. De Heer Mulders brengt den Bur gemeester een woord van dank voor de welwillende medewerking, eveneens alien die hunne medewerking hebben verleend. Omtrent het verloop van deze avon den kunnen we mededselen dat zij uitstekend zijn geslaagd. Beide avonden heerschte er een gezellige drukte en werd er een fl nk bedrag besteed. Vrijdagavond zorgde een gedeelte der Harmonie „Apollo" er voor, om met eenige muzieknummers de stemming te verhoogen. Zaterdag was voor het zelfde doel een strijkje, gevormd door eenige leden der Symphonie „Cecilia", present. Naar wij vernemen zijn de resultaten buiten verwachting en zal een flink bedrag aan de kas der Commissie kunnen worden afgedragen. Kaatsheuvel, 25 Jan. '31- Solisten-concours Harmonie Apollo. Onder buitengewoon veel belangstel ling werd heden de 2e dag van het so listen-concours der Harm. Apollo gehou den. Waren de prestatie's van den eer sten dag zeer goed te noemen, wat den tweeden dag gepresteerd is, bewees ten volle, dat de woorden van den Weled- Gestr. heer Louis de Moree niet over dreven waren, toen hij bij de sluiting bekende, dat het dilettantisme, vooral in Brabant, met reuzenschreden voor uitgaat. Voor een stampvolle zaal sprak de waarnemende Voorzitter, de heer Theo v. d. Hoven om twaalf uur een kort wel komstwoord, waarna het concours dl- Het bestuur van den Chr. Besturenbond SprangCapelle, kwam j.l. Zaterdagavond in de zaal van den Chr. Volksbond alhier in vergade ring bijeen. Op verzoek van een der aangesloten organisa ties werd besloten, met het oog op de reeds zeer spoedig uitgetrokken werklooze leden van ver schillende aangesloten organisaties, een adres te richten aan den Raad der gemeente Sprang Capelle, m,et verzoek voor bedoelde uitgetrokken werkloozen eene steunregeling in het leven te roepen. Tevens werd besloten een adres aan den Raad der gemeente Sprang-Capelle te richten, met verzoek, pogingen in het werk te stellen tot ver krijging van tariefsverlaging voor de waterleve ring door de Noord-West-Brabantsche Waterlei dingmaatschappij De Afd. Sprang van den Ned. Chr. Fabrieks- arbeidersbond kwam in de zaal van den Chr. Volksbond alhier in 13e jaarvergadering bijeen, onder voorzitterschap van dhr. J. C. de Roon. Nadat de vergadering op gebruikelijke wijze was geopend, brachten Secretaris en Penning meester hun jaarverslag uit, waaruit bleek dat de vereeniging zich in gestadigen bloei mag ver heugen. De aftredende bestuursleden de heeren H. Spie- rings en A. Chabot werden herkozen. Besloten werd op Dinsdag en Woensdag, 17 en 18 Februari a.s. feestelijke vergaderingen te hou den, resp. voor leden en genoodigden wonende in het Oostelijk en Westelijk gedeelte van Sprang. Nadat nog enkele huishoudelijke aangelegenhe den waren behandeld, werd met Dankgebed ge sloten. De sinds geruimen tijd rustende Chr. Gem. Zangvereeniging „Looft den Heer" alhier, zal, naar wij vernemen, hare repetities deze week wederom hervatten, onder leiding van haar di recteur den heer Jac. Nelis te Waalwijk, in de zaal van den Chr. Volksbond. De vereeniging telt momenteel reeds ca. 30 leden. CAPELLE. Donderdagavond j.l. hield de afd. van den Chr. Bouwvakarbei.dersbond te dezer plaatse een goed bezochte ledenvergadering in de vergaderzaal in de Nieuwstraat. Na opening doet de voorzitter mededeeling dat het bestuur een gecombineerde vergadering heeft gehad met het bestuur der af deeling Sprang, en besloten is om een verzoek te richten aan B. en W. van Sprang-Capelle om bij den wegenbouw arbeiders te werk te stellen, die bij de arbeidsbeurs staan ingeschreven. Het adres is reeds voor eenige we ken verzonden, maar antwoord is nog niet in gekomen. Daar er reeds eenige leden uitgetrokken zijn uit de werkloozenkas, heeft het bestuur zich tot den Chr. Besturenbond gewend om pogingen aan te wenden, dat een steunregeling tot stand komt. In verband met de hooge en onbillijke tarie ven der waterleiding is aan den Besturenbond verzocht een actie te voeren om hierin verbete ring te krijgen. Na deze mededeelingen wordt over deze pun ten lang en breedvoerig gesproken. De aanwezi gen zijn van meening dat het gewenscht is dat vooral spoedig een steunrgeling tot stand komt en de tarieven der waterleiding verlaagd wor den. De Koleninltoopvereeniging zal haar derde jaarvergadering houden op Maandag 2 Febr. a.s. des avonds half 8 in de vergaderzaal in de Nieuwstraat. De agenda vermeldt: Opening. No tulen, Ingekomen stukken, Jaarverslagen secre taris en penningmeester, Bestuursverkiezing: aan de beurt van aftreding zijn de heeren J. Haver- nals en C. Rosenbrand, terwijl er een vacature is waarin voorzien moet worden. "Vervolgens be spreking kolenbestelling, zoo mogelijk nog in Februari te betrekken, waarna Rondvraag en Sluiting. De echtgenoote vail A. F. in de Heistraat kwam zoodanig van een stoel te vallen, dat zij haar pols brak; geneeskundige hulp van Dr. K. werd ingeroepen. De heer J. Rosenbrand, welke gekozen was tot diaken der Ned. Herv. Kerk aan den Loonschendijk, heeft voor deze benoeming be dankt. Dinsdagavond hield de Ned. Herv. Jonge- lingsvereeniging op Geref. Grondslag Immanuël alhier, haar 5e jaarvergadering in, de Ned. Herv. Kerk, onder leiding van Ds. A. van Willigen. De secretaris de( heer A. Paans bracht een uit voerig jaarverslag uit, hetwelk getuigde dat de toestand der vereeniging gunstig genoemd kan worden. De penningmeester, dhr. G. Bogers, gaf een overzicht van den finantieelen toestand der vereeniging, welke tot tevredenheid strekte. Door verschillende leden werd een inleiding gehouden, die allen van een grondige studie blijk gaven en goed waren voorbereid. Wij kon den niet aan den indruk ontkomen dat onze jongelingsvereeniging onder haar leden verschil lende goede krachten heeft. Onder de beproefde leiding van den voorzitter, dhr. P. Hommel en de getrouwe medewerking van Ds. A. van Willi gen, maakt de vereeniging goede vorderingen en mag in onze plaats met eere genoemd worden. Wij wekken gaarne alle jongens van Hervormden huize op lid te worden, om mede te arbeiden aan de groote taak der jongelingschap. Afgevaardigden van jongelingsvereenigingen uit de omliggende plaatsen complimenteerden de in jaarvergadering bijeen zijnde zustervereeni- ging met haar 5e jaarfeest en wenschten op den verderen arbeid Gods onmisbaren zegen toe.

Echo van het Zuiden | 1931 | | pagina 6