Nisuws uil Kaatsheuvel. De Zangvereeniging mag op een succesvollen avond terugzien; we zien de vereeniging weer gaarne bij de Reijer terug. Op de Marechausseekazerne is een sjaal als gevonden gedeponeerd. In de bovenzaal van hotel de Reij er is Woensdagavond een lezing met film gehouden, betreffende het ge bruik van kunstmeststoffen in de cri sistijd, om op de voordeeligste wijze het land te bemesten. Voor de lezing was nog al belangstelling. DRONQELEN. Woensdagmiddag omstreeks half 5 had hier een vree— seiijk ongeluk met een motorrijwiel plaats. De heer Bouman uit Andel^ graanhandelaar, passeerde met zijn pas' nieuwen motor den Drongelschen Dijk. Door onbekende oorzaak reed B bij de aan den Dijk als werkverschaffing vanwege de gemeente plaatshebbende grondwerkzaamheden in flinke vaart tegen den afsluitboom van dat gedeelte van den Dijk. B. sloeg met geweid van den motor legen den grond en bekwam zoo'n hevige hoofdwonde, dat hij direct stervende was. Ia een groote plas bloed werd hij door eenige arbeiders gevonden. Direct ontboden genees kundige hulp (in korten tijd waren 3 doktoren aanwezig) mocht niet meer baien. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden 5 Feor. '31 Ds. C Veenhuizen te Ankeren werd door den Kerkeraad der Ned Herv Gemeente alhier beroepen tot predikant. Vrijdagavond a s. zullen de lid. maten der Ned. Herv, Gemeente bij siemming (in de consistori») beslissen of in de eerstvolgende 10 jaren het recht van beroepen van predikanten en het benoemen van diakenen en ouderlingen aan hen of wederom aan den Kerkeraad zal worden toegekend. As Zondag geeft de R.K Too- neelvereeniging In het Verenigings lokaal haar tweede uitvoering Vertoond wordt het tooneelspe! in 4 bedr. van Grosfeld De Ofhrande. Naar we ver nemen, zullen zich dan ook doen hooren de Heeren, de Man, Kerkoerle, van den Broek en F. en G. Schreuder, respect, bespelendpiano, viool, har monium, cello en viool, Wederom is door den hoogen waterstand op de Maas een schip op het land terecht gekomen, deze keer op den Sirijkdam, Dit is in korten tijd het derde geval. Met de werkzaamheden op de scheepswerf wordt het steeds minder. Wiar voor korten tijd nog ongeveer 300 man daar werk konden vinden, is het aantal thans reeds geslonken tot een kleine vijftig, terwijl nog geen verbetering in het zicht is. De uitslag van de ciubcompeiitie bij de damclub V.O was gisteravond le afd. De GraagPelikaan 20, de Joode—-Bvx 2 0 en Oer. jonker üeurioo 0—2. 2e afd. Gljs Jonker Swagemakers 2—0; Schreuders—van der Pol afgebr. A. Vos—Fitters. program, verzorgen, wat bij dit tweetal zeker in goede handen is. Kerkelijke Drankweerdag. Zondag 8 Februari wordt in onze parochie de Kerkelijke Drankweerdag gehouden. Met een H. Mts tot de intentie der drankweer opgedragen en een algemeene H Communie van de ieden van het Kruisverbond en de Mariavereeniging wordt om zes uur de dag ingezet. De Eerw. Pater Rudolphus O F M C. uit Breda zal in de zesuren mis spreken over de Katho lieke drankbestrijding. Het lof wordt gezongen door de zangeressen der Mariavereeniging, waarna de dames in het patronaat haar jaarvergadering houden en de Eerw. pater Rudolphus za! spreken over „De matigheid en zelfbeheersching onmisbaar bij de karaktervorming" De zangclub „De Nachtegaai" zal enkele nummers zingen terwijl de Tooneelvereeniging „Ons Vermaak" het kluchtspel „Pirke Ver- snuggeren" zal opvoeren. Voor de ieden van het Kruisverbond zal dezelfde vergadering gehouden worden om half zeven 's avonds. Kringconcours .Houdt de Plank". Op de banen der kegelclub „Amoenitas" gaat de kegelclub „Houd de Plank" een kringconcours organi seeren, waaraan tevens een plaatselijk concours voor nlet-kegelaars zal ver bonden zijn. Qemeenteraads vergadering. Heden V< ij dagavond om 8 uur za) een spoedetschende gemeenteraads vergadering gehouden worden ter bespreking eener regeling voor werk- verschalfi/ig. Griep. De griepgolf die over onze plaats gestreken is, houdt nog steeds velen tn het ziekbed. Bedrijven waar de ziekte het eerst geconstateerd werd zijn ihans zoo goed als geheel vtij terwijl kringen die in den beginne vrij bleven thans onder hun personeel het meeste getroffen worden. Gelukkig blijft de aard der ziekte vrij onschuldig en komen de meeste lijders mei een paar dagen bed houden klaar Mgr. Vöker, Donderdag vierde onzen Hoogeerw. Heer Pastoor Mgr. W. Vö ker zijn vijf er. zeventigsten verjaardag. Natuurlijk ontbrak het den sympathieker! grijzer Herder dien dag niet aan belang stelling. Vergadering der R.K. Werklieden- vereeniging. Om haif 12 !s in den Gildenbond algemeene ledenvergadering. Agenda1 Verslag der Centrale Raadsvergadering uit te brengen door een der afgevaardigden. 2 Bestuurs voorstel omtrent Spaarkas voor deel nemers aan het Nationaal Congres van 'i R K. Werkliedenverbond in September te Utrecht. 3 Uiteenzetting door den Heer Zanoii, Ambtenaar van den Raad van Aröeid te Tilburg over „Oe Nieuwe Ziektewet". Liefdadigheidsconcert Bel Canto". Zondag a.s. zal het aangekondigde liefdadigheidscoricert ten bate der spijskokerij der Sr. Vlncentiusvereeni- ging door de Zangvereeniging „Bel Canto" in de zaal van den heer Jan van Dun gegeven worden. Een damescomité heeft de kaarien- verkoop aan de huizen op zich ge nomen en ofschoon de griepepidemie die momenteel in onze plaats heerscht geen goede hulp kan zijn geweest, evenmin als de malaise in zaken, toch wilien wij hopen dat het resultaat niet bij dat van het vorig jaar zal achterstaan. Zij die nog niet van kaarten voor* zien zijn, kunnen zich Zondagavond nog aan 't loket vervoegen. „Bel Canto" heeft zijn best gedaan om dien avond iets goeds te geven. O ider de verschillende koorwerken, die op het program voorkomen, treffan wij aan; Landerkennung van Ed. Grieg, Er was ereis van C. v. d. Linden, An der sctönen blauen Donau van Joh. Strauss en meer andere koren van beteekenis. Het gerenom meerde Duo Timmermans uit 's Hage zai het humoristisch gedeelte van het SPORT. WSC-ZIGO (Tilburg). Na sedert Kerstmis niei meer op eigen terrein gespeeld te hebben, za< dan morgen de eerste thuiswedstiijo in het jaar 1931 plaats vinden, aan- nemende, dat de weersgesteldheid WSC ditmaal gum-tig zijn zal. Z soals wij j 1. Woensdag reeds aan- kondigden, zal WSC morgen bezoek krijgen van het Tilburgsche Z1GO Op de eerste' plaats zuilen velen wei nieuwsgierig zijn naar WSC zelve, dit in verband met de mooie resultaten der laatste weken. De kleine inzinking in de wedstrijden tegen Oss en Oos teihout is het elftal gelukkig wederom te boven en het doet ons een genoe gen te kunnen mededeelen, dai er weder vlot en enthousiast als daarvoor ges eeld wordt. Wij zijn dan ook be nieuwd of WSC het goede spel mor gen tegen Z1GO zal voorizetien. Voor enkele weken terug behaalde WSC in Tilburg een mooie overwinningop de bezoekers van morgen en het zou niet meer dan billijk zijn, indien de thuis ciub morgen hare meerderheid op eigen terrein succesyoi bevestigt. Laten de spelers vooral niet van de gedachte uitgaan morgen eene gemak, keiijke wedstrijd te zullen krijgen. Er mag In de nog komende zes wedstrij den niet het minst geriskeerd werden en wanneer WSC morgen met deze gedachte bezield is, dan durven wij met vertrouwen deze ontmoeting tege moefzien, al blijft oppassen tegen deze wispelturige Tilburgenaren een ern stlge boodschap. Een kleine aanwijzing aan de voor hoedespeiers nog, om het spel zooveel mogelijk open te houden. De leiding yan dezen wedstrijd, welke precies half drie zal aanvangen, zal bij den Heer C Munter berusten. Vooraf om 12 uur wordt dan nog op het het WSC—terrein de competi tiewedatrfjd tusschen WSC 3 en HEC 2 gespeeld voor de iste klasse Brab V. B., het eerste tri ff :n dezer elftallen en zooals steeds, zal voor deze ont moeting genoeg belangstelling beslaan. JULIANA. Zondag a.s. is vastgesteld de com petitie—wedstrijd Juliana—RWB. Het is de eerste maai in dit seizoen, dat beide vereenigingen elkaar ont. moeten en het belooft een spannende wedstrijd te worden, daar er door belde vereenigingen alles opgezet zal worden om met succes uit den strijd te komen. Het is heel moeilijk een voorspelling te wagen omtrent den uitslag vooral bij een plaatselijke ontmoeting. Met spanning wachten wij den uit slag af. Aan belangstelling zal het bi] deze ontmoeting niét ontbreken. Aan- vang om half drie. Juliana 2 moet voor de competitie naar RWB 2. RWB. Voor 8 Februari slaan 3 wedstrijden op het programma. RWB 1 speelt uit tegen Baardwijk. RWB 3 speelt tegen Capelle 2 om 12 uur, terwijl RWB 2 tegen Baardwijk 2 om 2 uur zal spelen, beiden op het RWB—terrein, Gezien de geringe resultaten van RWB 2, is het elftal grondig gewijzigd en zullen we hopen dat thans meer succes behaald zai worden. Ter gelegenheid van het 23ste jaarfeest zal op Zaterdag 21 Februari in de zaai van dhr. Pompe, een ba! gegeven worden uitsluitend voor leden en donateurs met genoodigden. De Zwaluw—DVOK 0 4. Zondag toog DVOK naar Oisterwijk om daar De Zwaluw te bekampen en wist met een 4—0 overwinning huiswaarts te keeren. Een prachtig resultaat en daarbij komt nog dat de leiders dezer afdeeling verloren, zoo dat DVOK boven aan de ranglijst prijkt. Over den wedstrijd het volgende Als de scheidsrechter de elftallen in het veld fluit, blijkt dat DVOK haar ouden doelman Dingemans onder de lat heeft en de oude rechtsbuiten Alfons Voogd op de rechtsachter- plaats en versterkt is met een ex- HEC-speler, die in de voorhoede heeft plaats genomen. Voor de rust wegen de partijen goed tegen elkaar op en beide doelen zijn beurtelings in gevaar. Na tien minuten weten onze jongens de leiding te nemen door een hard schot van den midhalf. Ook de Zwaluw zit niet stil, aanval op aanval wordt op ons doel onder nomen, doch hier staat Dingemans, goed bijgestaan door Voogd ais een rots in de branding. Het is voor de Oisterwijkers om wanhopig te worden. Onze voorhoede combineert prachtig, doch de Oisterwijksche doelman, bij gestaan door vrouwe Fortuna weet zijn doel voorloopig van doorboring te vrijwaren totdat vijf minuten voor half time onze rechtsbuiten het leder voor doel plaatst en de linksbinnen onhoudbaar inkopt alzoo komt rust Na de rust is het een belegering van het DVOK-doel, doch Dingemans en Alfons Voogd verrichten hier wonderen. Als de linksbinnen der gasten door onze achterhoede heen is, juicht het talrijke publiek reeds voor een doel punt, doch Dingemans redt op schitterende wijze. Langzamerhand neemt DVOK het offensief over en weet nog 2 maal te doelpunten, resp. door zijnen midvoor en links binnen en komt hiermede het einde van dezen spannenden kamp. Gaat zoo voort DVOK-mannen en het kampioenschap ligt voor U bereid. Het concours htppiqae te Berlijn. Nederland heeft gisteren in het groote Beriijnsche concours-hippique een schitterende overwinning behaald. Ritmeester de Kruyff op Preten won den grooten prijs van de republiek. Hij versloeg zonder een enkele foui te maken den Duitscher graaf Goerz op Harras en den Italiaanschen kapi tein Filipponi op Rasello. De prijs van de Republiek, 3 000 Mark, is de grootste prijs, die ooit ter wereld bij jachtspringen werd uitgeloofd. De Kruyff kreeg hiervan 15.000 M. INGEZONDEN STUKKEN. Buiten verantwoordelijkheid der Red. Bata. Door Bata werd dezer dagen een strcobiljet verspreid, waarin op erger lijke wijze het publiek misleid werd. De daarin voorkomende bewering, als zoude deze onderneming alleen een philantropische zijn. en als zoo danig alleen beoogen de welvaart van zijn clientèle en medewerkers, klinkt voor ons, nuchtere Hollanders, al te mooi. Wie werkelijk op de hoogte wil komen van de heerschende toestan den te Zlin, leze hot boek Thomas Bata „der Unbekante Diktator." Hij zal dan zien hoe daar wordt geleefd met de loonen der arbeiders, met de werktijden enz, toestanden, waarvan wij in onze streken niet 't flauwste begrip hebben en die een geheel ander licht werpen op de ver houdingen, dan deze circulaire het publiek tracht te suggereeren. Integendeel het is onbegrijpelijk, dat in een Europeesch land dat ook tot de conventie van Washington is toege treden zoo iets getolereerd wordt. i' INSIDER. WIJ geven de meest ultge. breide en eerlijke RAADS- VERSLAGEN van een 15-tal plaatsen utt den omtrek. Ook Uwe gemeten!* Is daarbij. BURGERLIJKE STAND. WAALWIJK. Geboren: Antonia B. M. d. v. Th. J. Nuijten en A. J. Schouwenaars. Cor nelia H. J. d. v. G. W. Pulles en C. H. L. van Gaaien. A. W. P. M. z. van P. J. Hornman en H. J. de Graaff. Joahna C. A. d. van A. v. d. Bruggen en A. J. van Delft. Overleden: F. Kogels oud 58 j LL. de Vet oud 17 j. E. J. M. Weijers echtg. van I. Hoffmans oud 42 j. Huwelijks-Aangiften: Geene. Huwelyken: C. A. Loayza oud 23 j. won. te Londen en J. M. C. Donkers oud 23 j. won. alhier. A. M. J. de Leijer oud 29 j. en J. A. van Drunen oud 25 j. beiden won. alhier. -H. C. van Oudheusden oud 34 j. en J. M. .Burmanje oud 33 j. beiden won. al hier. K. J. Dollekens oud 33 j. en E. J. van der Velden oud 28 j. beiden won. alhier. Ingekomen: H. P. J. M. Kuijver van Kaatsheuvel. Th. A. van den Bergh en echtg. van Eindhoven. B. F. Scheepmaker van 's-Hage. Joh. IJpelaar en gezin van Waspik. G. v. d. Loo van- Heusden. J. M. Stren- gers en gezin van Vlijmen. C. A. M. Dekkers van Boxtel. Chr. van Willigen en gezin van Zutphen. Vertrokken: A. v. d. Anker naar Vught. J. Koehoorn naar Heusden. C. M. Goverde wed. van M. A. van Beijnen en gez. naar Loonopzand. J. Arntz naar Keulen (Did.) K. Baumann naar Kleef (Did.) D. van der Zaken naar Alkmaar. F. v. d. Water naar Nijmegen. H. Couwen- berg naar Drunen. J. H. Steegmans en gezin naar Valkenburg. J. M. v. Venrooij naar Valkenburg. KAATSHEUVEL. Van 15 t.m. 31 Jan. 1931. Geboren Gerardus Johannes z.v. L. Emmers en G. Maas. Adrianus Wilhelmus Maria zv A.. M. Vermeeren en A. H. van de Velden. -Martinus Leonar- dus zv M. J. Dingemans en J. M. van Osch. Gerdina Johanna Martina dv C. Brekelmans en M. van Woensel. Martina Wilhelmina dv Wilh. Da- men en M. C. Labee. Adrianus Wilhelmus zv Lambertus J. van Box tel en C. C. Castelijns. Pieter Christoffel zv P. C. de Rooij en P. de Roon. Henricus Cornelis Maria zv W. P. Spapens en A. J. Kleijssen. Wilhelmus Lambertus Martinus zv Petrus Zijlmans en E. M. J. Klijn. Adrianus Andreas Maria Gerardus zv P. J. van Gastel -en.J. J. A. A. Hes- selmans. Overleden: Adriana Huberdina Francisca Ak kermans, 1 jaar. -Pieter Zijlmans, wednr. van M. A. Netten, 70 j. Jo hannes Eligius Bordat, oud 5 mnd. Maria van Helvoirt, wed. van P. Kruyff, 84 j. Adriaan Lugters, echtg. van Johanna Klein 66 j. Leonardus Wilhelmus Gubbens, echt genoot van G. J. van der Zanden, 57 j. Henricus Marius van Wanrooij, wednr. van M. C. Raaijmakers, 35 j. Maria Christina Retera, wed. van J. Vermeer, 29 jaar. Lena Zwart, wed. van'W. Broeks, 97 j. Johanna Maria Heeffer, wed. van H. van Box tel, 89 j. Adriana Anna Adulpha Ligtenberg, 1 jaar. Bertha Wilhel mina Petronella Hamers, 5 mnd. Johanna van Spaandonk, wed. Adr. Snoeren, 82 jaar. Gehuwd Wilhelmus Petrus van Gijzel, wed. van Henrica M. van Dijk, 53 j. en Ma ria Elizabeth van Bavel, wed. van Pe trus Josephus van Bavel, 43 j. Jo hannes Cornelius van Wanrooij, 23 j. en Catharina van der Linden, 23 j. Henricus Godefridus Donders, wed. van Johanna Antonia Laros, 39 j. en Cornelia Maria Goverde, wed. van Marinus And. van Bijnen, 27 j. WASPIK. Over de maand Januari. Geboren Cornelia M. M. d.v. Johannes E. A. Stokman en Cornelia A. van Bour- gondiën. Johannes H. P. z.v. Adri anus H. van Steenoven en Elisabeth J. Langerwerf. Cornelius M. z.v. Johannes Kramer en Wilhelmina v. Etten. Theodorus H. z.v. Godefri dus W. Zijlmans en Johanna A. M. Vissers. Jacoba A. d.v. Jan Ver- duijn en Adriana J. van der Wiel. Adriana J. Th. d.v. Matheus H. Kuijs- ters en Hendrica C. van Strien. Antonius G. z.v. Gerardus Montens en Adriana P. van Beers. Johannes A. z.v. Jan de Rooij en Johanna C. de Wit. Hendrikus A. N. z.v. Johan nes N. van Geene en Hendrika M. van der Heijden. Gehuwd Antonie C. Stultjens, 26 j. en Jacoba S. van den Hoven, 21 j. Overleden: Elisabeth van der Made, wed. van Antonie Melisse, 76 jaar. RAAMSDONK. Geboorten. Anna d. van Engel Groen-Middelkoop. Huwelijke». Laurentius A. Hooij. maijers jm. oud 20 j. en Cornelia H. Heesters jd. oud 19 jaar. AGENDA'S. WAALWIJK. Zaterdag 5—6uur. Gymnastiek voor de aspiranten B O.V. Zaterdag 8 uur. Witte Bioscoop, „Het eiland der verloren schepen". Zaterdag 8 uur. Luxor Bioscoop „Oranje Hein". Zaterdag 8 uur. Cabaret—avond in de zaal van den heer P. v. Daelen. Zaterdag 9 uur repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak", Musis Sacrum, Zondag 12*/4 u. Repetitie Liedertafe! „Oefening en Vermaak", Musis Sacrum, Zondag 12 uur. Repetitie I.ieder- tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 6 en 8'/2 uur. Witte Bioscoop, „Het eiland der verloren schepen". Zondag 6 en 8'/2 u. Luxor Bioscoop, „Oranje Hein*. Maandag 8 uur, Luxor Bioscoop, „De roovers van Santé Fé". GEMENGD NIEUWS. Bij het spel doodgestoken. Vanochtend waren de 5 jarige jon getjes M. van Arkel en Pl. de Snoo in da schuur van een landbouwer te- Hendrik Ido Ambacht aan het spelen. Daarbij heefl laatstgenoemde bij on geluk met een vork hei andere jongetje m het oog gestoken. De hersens wer den geraakt en het jongetje was op slag dood. Vrouw en twee kinderen door een tram overreden. Te Breslau zijn Woensdagmiddag een 40 jarige vrouw en haar twee kinderen van 6 en 8 jaar overreden door een tramwagen. De kinderen zijn kort na aankomst in het ziekenhuis overleden, de toestand van demoeder was hopeloos. Nader wordt gemeld dat ook zij is overleden. Groote fabrieksbrand te Waddtnxveen, Een buitengewoon felle brand heefl in den afgeloopen nacht de meubelfa briek van de N.V. Waddinx^een voor heen A. Kempkes Co. te Waddirx- veen verwoest. De toren van de Ne. derduitsch Hervormde kerk werd ook door het vuur aangetast, maar kont dank zij het krachtige ingrijpen van de brandweer worden behouden. De aan gerichte schade is zeer groot en bo vendien zijn 60 a 70 arbeiders werk loos geworden. Zware fabrteksbrand te Bathmen. Vanmorgen omstreeks haltelf is een geweldige brand uitgebroken in 'de vleeschwarenfabriek van de fi ma J H. Koersen en Zonen aan den Oors- selscheweg te Bathmen. Bij't afzenden van dit bericht liet het zich aanzien, dat het geheele gebouwencomplex met machines en groote voorraden doof het vuur zou worden verwoest. De dorpsbrandweer, die slechts over één spuit beschikt, kon maar zeer weinig tegen de geweldige vlammenzee uit richten. Zij bepaalde zich voornamelijk tot het nathouden van de aangrenzende perceelen. Alles is verzekerd. Omtrent de ooi zaak van den brand valt nog niets te zeggen. Een aanhouding in verband met de moordzaak Lans De politie te Amersfoort heeft, naar deN.RC. meidt, Maandagnamiddag iemand aangehouden die nog een maand gevangenisstraf te goed heefl. Bij nader onderzoek van de papieren van den aangehoudene bleek, dat dli dezelfde persoon is, van wien mr Ko- kowsky in zijn pleidooi in de moord, zaak Lans heeft gesproken als iemand afkomstig uit het Vreemdelingenlegioen, die geschreven had den moord te hebben gepleegd. De aangehoudene is op transport gesteld naar Utrecht. Ernstig auto—ongeluk. Gistermiddag heeft onder de ge meente Bakel (Noord Brabant) een ernstig auto ongeluk plaats gehad. De heer V. uit Oploo zou per auto eenige kennissen naar 't station te Helmond brengen. Onder de gemeente Bakel wilde hij een anderen auto passeeren, juist toen van de tegenovergestelde richting een auto kwam aanrijden. Door het sterke remmen slipte de auto van den heer V.. raakte in de sloot lang den weg en kantelde. De van Helmond komende auto reed aan den anderen kant van den weg even eens in de sloot. Door spoedig opda gende hulp werd dè heer V. onder den auto vandaan gehaald hij bad een hersenschudding gekregen en twee ribben gebroken. Van de vier overige inzittenden werd een dame uit Vianen eveneens ernstig gewond. De beide ernstig gewonden zijn naar het gast- huis te Helmond overgebracht. De griep breidt zich uit. In de afgeloopen week zijn te Madrid 120, te Barcelona 10Q en te Valencia 40 me«sc epidemie uitgebreid jiachtoffei gen- In de griepepid' dat alle s openbare gesloten. Te Lont griep ges dan in d< Het gei roep von Qorinchei Verdacl 's Bosch gev. slrat dat hij drichem h van een paling, ei D. 8, alsboven. De voni iigd; Auto n Dezer c uit Haul kind en vrouw) f Groninger Reinljes t lengevo'g weg. met de boom Hoofddiej dadelijk i wonenderi en met inzittende hun reddi zien, De water. A kon niet D Overeei O'ficler mondsche jarigen Neerboscl tem ten die den c Heijden t VI, Op de zich een waarbij n zijn gekt zwaar gei Terwijl met 13 p ren, was van mano in de F zag men kade af, omlaag g beneden I dellijk d ontplüffm KM. ver bleef he dan In de Het toe op 170 IV bel ongel vrijwel ge op 'n gla men aan weerspieg water mis bepalen, I bet wate oogenblik vliegtuig moioren i Volgent de piloot tin koer botsing vooikome het wate omsloeg. De N. Een trs terdag te huize va oendefarr die daar Zaterda van 't b komt gee den dag geopend lilie, die i vond er zoon be trge gasln Ofngascoi Tevergeel vensgeesn zoon biel De ec hie bij werd va hennis ge Onder van den «n café luxe auto 'hem, ui

Echo van het Zuiden | 1931 | | pagina 10