««"Abdijsiroop Stop vlug dien GRIEPaanval FEUILLETON waarachtigheid van Zijn woord bewezen heeft maar niet door ben die daartoe geroepen dachten te zijn, doch door mannen die er verre van waren te zien wat O >d met hen deed. Wij zien Q0ds wonderen niet, omdat wij ze niet zoeken in het kleine, daarom zegt de H. Schrift: veracht de dag van htt kleine niet Wat is het kleine dat Hij heefi Qid heeft eene gedachte doen in gaan in het bewustzijn van mannen, die door hun eigen gewetensdrang ge tracht hebben verloren gegane blad zijdei van de historie te hervinden, gr heeft geen geslacht geleefd, zegt jpr„ oi het laat sporen achter van zijn werkzaamheid in den grond waarop hel geteeld heeft. Die eenvoudige gedachte, die vroeger nooit in eentg bewustzijn van een een mensch opkwam, is door God als een zaadkorrel neergelegd in het be. wustzljn van mannen die er verre van waren te denken dat zij instrumenten in Gods Hand waren, om die geschie denis der oudheid te doen herleven. Spr. zet dan in den breede uiteen hoe in 1797 tijdens een veldtocht van Napoleon Bonaparte, bij het bouwen van vestingwerken, het vinden van een steen van zwart graniet, die beschreven was, in Gods hand het middel is geweest om den sleutel te vinden waatdior het mogelijk werd gemaakt hei oude verwoeste slot van de taal der Faro's open te breken en zijn geheimen te lezen. Als tweede wonder zegt spr. dat men reeds tangen tijd wist dat in Perzië ruï ies moesten ztjn met won derbaarlijke opschriften, welke teekens veel gelijkenis hadden met wiggen ol spijkers. Spr. gaat na hoe een geleerde daarop gewezen er door wordt geboeid en ai de scherpzinnigheid var. zijn verstand erop richt om de taai te kennen die achter die teekens verborgen ligt. Hij tlgi toe hoe of wordt gezocht, enkel uitgaande van veronderstellingen, tot dal ineens het licht opgaat voor den onderzoekenden geest en hij kan zegden ja. dat moet het zijn. Ten derde wijst spr. op het wonder dat men er toe gekomen is om de eigenaardige heuvels in de vlakie van Synë en Mesopotamië te onderzoeken, waar steeds veel schallen worden aan getroffen en sindsdien expeditie na expeditie 4 daarheen gaat om verdere onderzoekingen te doen. Waarom ai die inspanning, vraagt spreker. En het antwoord moet zijn: God gebruikt hen om de waarachtig heid van Zijn Woord te doen uit komen. Europeesche geleerden hebben steeds ge)achen, gespot met hetgeen wij in Gods Woord lezen, maar intusschen zijn daar in het oude Egypte mannen aan het werk gegaan en hebben ge vonden om te getuigen de waarheid ran het Woord Gods, dat spreekt van wereldrijk. Spr. verhaalt hierbij van vele rijke vondsten, die alle bewijzen het voort durend contact der oude volken, be vestigen de waarachtigheid van het Woord van onzen God en ons tevens een diepen indruk geven van Zijn riadsplan. Spr, zegt: de spotlach is geëindigd, de waanwijsheid is gebroken en onder de vele geleerden van onzen lijd is er niet één meer die het aandurft Ie zeggen, dat de oud-testamentische tchrilt niet waar is. Uit wark Gods gaat onverpoosd voort, schatten worden er aan ten van „De Echo van het Zuiden. Voorloopig niet; hij is in Ameri- Hij heeft getelegrafeerd dat hij 200 sPoedig mogelijk zou overkomen.. -oolang hij er niet is, liggen de zaken 'genlijk min of meer stil. Volgt u mijn raad dan en gaat u *e8 tijdens deze stilstand, zei de dok- er °p een toon van medische autori- e't, zoowel terwille van u zelf als van Hilary maar vooral terwille ,Van u zeH', voegde hij er halfluid aan "e en Anstice vroeg zich op dat jK)genblik met verbazing af hoe zij de '°Sen van dezen man ooit had kun- llen vergelijken met stukjes blauw metaal! We zouden kunnen weggaan tot enis mijn neef er is, ant itrade ze met een lichte trilling in aar stem. Op hetzelfde moment ging eur open en Hilary kwam de ka- ,ner binnen. jjj ^r' Harding dringt er op aan dat Je mee hier vandaan neem, richtte s lce zich tot het meisje, kgeloof dat u méér behoefte .a?n verandering dan ik, ant- ujj Hilary. U ziet er doodmoe ben meer afgetobd dan ver- - zei Anstice met een zucht. En Voor de Borst" ABDIJSIROOP-BONBONS (Gestolde Abdijsiroop! koste geiegd, zegt spr., om de ruines te onderzoeken en steeds wordt meer gevonden. Als God ons dat laat zien in het licht van Zijn Woord, dan stamelen wij Gij zijt een God die wonderen doet op wonderen hooren. De bijeenkomst wordt met het zingen van Ps. 10524 en Dankgebed door Dr. Noordtzij gesloten, CAPELLE Maandagavond jl. hield ae koleninkoopvereeniging. onderafd. van den Chr. Best Bond, haar derde Jaarvergadering in de vergaderzaal in de Nieuwstraat De voorzitter de heer J. Vos opende deze bijeenkomst, welke goed bezocht was en sprak vervol gens een kort openingswoord. Na afhandeling notulen en ingekomen stukken, bracht de penningmeester, de heer Haveihals een uitvoerig jaar verslag uit. De omzet-beHroee 1550 HL, De uitgaven waren f 2262 50. De kas sloot met een ba'ig saldo van f 159. Het ledental was 1 Februari jl. 110 Het verslag wordt met algemeene stemmen goedgekeurd, en den penning meester dank gebracht De altredende bestuursleden de heeren J Haverhals en C Rozenbrand Dzn, werden met bijna algemeene stemmen herkozen. In de vacature P Faro werd gekozen C Rozenbrand Kzn. Allen namen hun benoeming aan. Nadat nog besloten <s deze mamd 15 ton eleiktlen te bestellen en enkele punten van onderge schikt belang besproken zijn, sluit de voorzitter met 'n slotwoord en dank zegging deze geanimeerde vergadering Woensdag hield de Geref M isjesvereeniglng alhier, haar eenigs- zins feestelijke Jaarvergadering, onder leiding van M»j v. d. Zwet, in het Geref Kerkgebouw aan het Bruggetje. Secretaresse en Penningmeesteresse orachten beiden een J iarverslag uit, welke getuigden van een bloeiend vereenlglngsleven. Door verschillende dames werd een inleiding behandeld, welke onderwerpen een Indruk gaven van een grondige voorbereiding. Te kwart voor elf werd deze goed ge slaagde bijeenkomst met een dank zegging gesloten. CAPELLE 5 Febr. j 1. Woensdag, avond halt zeven werd in de zaal van den heer J Tnffers aan het Brugge je een aleemeene ledenvergadering ge- tcch weet ik dat het ottzin is te tob ben over iets waaraan men niets meer veranderen kan. Wat Luke ook ver langd mag hebben, het is nu te laat om het hem te verschaffen. Maar ik vind het een vreeselijke gedachte dat iemand sterft, terwijl een wensch die hem na aan het hart ligt, onvervuld blijft. En ik weet zeker dat Luke ont zettend verlangde dat zijn onuitge sproken wensch vervuld zou worden. Hij bewoog zijn handen alsof hij iets opensloot en ik dacht dat hij bedoelde dat een van de laden in zijn kamer geopend moesten worden. Maar toen ik de eene na de andere open maak te en uittrok keek hij alleen maar ontzettend teleurgesteld. Opeens maakte Hilary een snelle opmerking. Misschien de schrijfcasette begon ze. Wat voor schrijfcasette?, viel Anstice haar haastig en opgewonden in de rede. Een die weggestopt was op een boekenplank in de zitkamer van Sir Luke, deelde Hilary mede. Den dag dat hij ziek werd en ik hem van de" hall naar zijn eigen kamer bracht, wees hij mij de doosen ik geloof dat hij juist op het punt stond om mij er iets over te zeggen, toen hij opeens het bewustzijn verloor. Ik heb verder aan die doos niet ineer ge dacht, maar nu ik hoor wat Mevrouw Derfield vertelt, schiet het me opeens weer te binnen. Die doos is nog niet geopend, zei Anstice. Luke's testament en zijn an dere papieren lagen in de brandkast van de bibliotheek. Mr. Brent, de ad vocaat, heeft alles nagegaan. Maar van een schrijfcasette heb ik niets gehoord. Toevallig is Mr. Brent van daag hier; hij is in de bibliotheek be houden van deCe|3. AantcooovereenF elng Capelle, Vrijhoeve— Capelle en Sprang wa. Nadat deze bijeenkomst op de gebruikelijke wijze geopend was bracht de secretaris—administrateur verslag uit omtrent den omzet over het afgeloopen jaar en de fiiantieele toe stand der vereenlging Hieruit bleek, dat de totale omzet over 1930 ruim f 31000 heeft bedragen, terwijl nog 600 K O. Chilisalpeter aanwezig is. L)e kas sloot meteen klein batig saldo, groot f 77 88. De commissie belast met het nazien der boeken en beschei den van den administrateur, bracht bij monde van den beer G Heijmans verslag uit, waaruit bleek, dat een en ander keurig in orde was. waarna de rekening over 1930 met dank aan den administrateur voor zijn correct beheer werd goedgekeurd. Nadat nog te samen ongeveer 90000 K.G aan veevoeder en kunstmeststof ten was opgegeven voor aanschalfi g werd deze vergadering met een woord van dank voor de opkomst gesloten. Voor de Ned, Herv. gemeente te dezer plaatse hoopt a.s. Zondag des morgens half tien en des namiddags half drie op te treden Ds. A. v. Wil ligen. De gemengde zangvereeniglng ,'t Rozeknopje* alhier galj.i Dinsdag avond 7 uur in de zaal van den heer W. de Rcljer te Raamsdonksveer onder leiding van haar directeur, den heer N. Snijers, een schitterend geslaagde uitvoering. De verschillende nummers, zoowel zang als tooneel, werden ver dienstelijk uitgevoerd en oogstten een welverdiend applaus van het talrQk opgekomen publiek. Ds. A. v. Willigen a'hler heeft voor het beroep naar de Ned. Herv. gemeente te S'. Annaland (Z.) bedankt. Men deelt ons mede, dat het aantal insch'Ij vingen voor deelname van dien aard is. dat het deze zomer te houden Nationaal Muziek-en Ztng- concours ter viering van het 10-jarig bestaan van ons muziekgezelschap „Kunst na Arbeid" door gaat. A s. Zondag des nam 2 uur hoopt voor de Ned. Herv. gemeente a.d Loonschendijk op te treden Ds. Bol- kensteijn uit 's Qravemoer. Het muziekgezelschap „Kunstna Arbeid" hield j I. Donderdag 5 dezer des avonds 8 uur in het gymnastiek lokaal der O L. Schooi in de Kom de jaarvergadering, die door het meeren- dee) der werkende leden werd btjge» woond. Nadat de voorzitter, de heer Mich ëi. met een welkomstwoord de vergadering geopend had, las de secretaris de notulen voor der vorige ledenvergadering die werden goed gekeurd. De secretaris, de heer W. J v. Nieuwenhuljz n memoreerde in het jaarverslag de voornaamste gebeurt», nissen in de vereenigtng over 1930 om. de successen behaald'op de Concoursen te 's Gravemoer en te Heukelum, alsmede de uitstekend ge slaagde jubiltumuitvoerlng 1 Dec. II. Vervolgens bracht de penningmeester. Je heer E. Colet verslag uit, (Tmtrent de fiiantieele toestand der vereenlging waaruit bleek, dat de kas sloot met een klein batig saldo. Uit het door de heeren L. de jongen en S. v. Peer ingesteld onderzoek bleek, dat de rekening en verantwoording in orde waren, waarna de penningmeester met een woord van dank voor zijn gehou den behper van zijn verantwoording over 1930 werd ontheven. De aftre- deride bestuursleden. de heeren W, J v. Nieuwenhuijzen, W. M de Bas en A H Spierings, werden herkozen en namen onder dankzeeetng voor het zig om met den rentmeester de boek houding van het landgoed te contro leeren. Misschien dat hij iets van die doos afweet. Mr. Brent, een al ouder wordend, zwijgzaam man, haalde de schouders op en zette een gezicht alsof hij wilde zeggen: „Vrouwenpraatjes!", toen hij op verzoek van mevrouw Derfield in den salon was gekomen en het ver haal over Sir Luke's onrust had aan gehoord. Maar hij zei alleen maar op zakelijken toon, dat die casette na tuurlijk geopend kon worden, of schoon hij voor zich niet geloofde dat deze iets van belang zou bevatten. Hilary legde hem uit waar hij de bewuste doos kon vinden en daarop verliet de advocaat de kamer, terwijl Dr. Harding aanstalten maakte om zijn voorbeeld te volgen. Maar Anstice keek hem aan met Jets smeekends in haar oogen. Blijft u alstublieft hier, vroeg zt Misschien is het verkeerd van me om er op aan te dringen, dat u uw kost baren tijd opoffert maar zoudt u niet nog een paar minuten kunnen bly- ven? Ik weet niet hoe het komt, maar ik heb een gevoel alsof n ons zoudt kunnen helpen. Er was iets vreemd-onsamenhan gends in haar woorden en een zenuw achtige en tegelijk ernstige klank in haar stem, wat Dr. Harding niet ont ging en hij verklaarde zich onmid dellijk bereid om te blijven. Hilary duwde mevrouw Derfield met zach- ten drang in een grooten stoel en leg de haar hand op die van de oudere dame. Dat schijnt een heel oud ding te zijn, zei Mr. Brent, toen hij de kamer weer binnenkwam en de schrijfcasette op een tafel neerzette. Ik zou bijna denken dat het een relikwie is uit Sir In hen gestelde vertrouwen deze benoe mingen aan In de bestaande bestuur?, vacature werd voorzien door de be noeming van den heer J. v. d. Hoek Na de gebruikelijke rondvraag werd deze vergadering door den voorzitter gesloten, waarna men nog eenige tijd gezellig bijeen bleef. WASPIK. Door de tooneelvereen .Kunst na Arbtld" uit Vught zal op Zondag 8 Fcbr a s. in de concertzaal van den beer H. van Iers'el een uit» voering worden gegeven. Ongevoerd zal worden het tooneeispel in drie bedrijven „Haar beste broer", door J. Qrosveld. Qize dorpsgenoot de heer G. C. Akkermans is dezer dagen aan de Universiteit te Amsterdam bevorderd tot arts. Op Zondag 15 Febr as. zal de algemeene jaarvergadering gehouden worden van de harmonie „Volksvlijt en Volksvermaak" in de zaai der vereenlging. Tevens zal alsdan het kwartet en de solist, die op het j 1 concours te Kaatsheuvel den len prijs hebben behaald, worden gehuldigd, RAAMSDONKSVEER Zondag zal Ds. Ewoldt om half tien optreden in de Dorpsche Kerk en om 2 uur in de Veersche Kerk. Ds. T. de Vries om half tien en om 6 uur in de Geref. Kerk. Gedurende de maand januari 1931 werd aan het postkantoor alhier ingelegd f 77.358 en terugbetaald 154 891 02. Dhr. P. de R. kwam met zijn voet onder een wals, waardoor hem een paar teenen verbrijzeld werden. Voor den Geref. Zendingsbond werd alhier gecollecteerd ruim f 214. De Chr. Nat. Werkmansbond zal Zaterdag zijn ledenvergadering houden, waarbij o.m. het feestprogramma zai worden opgemaakt. OEERTRUIDENBERG. Door de gemeente Is een politiehond aange schaft, welke in alle opzichten, zoowel voor verdediging, apporteeren als speuren aan alle eischen voldoet. In de afgeloopen week bedroeg het aantal ingeschreven werkloozen voor deze gemeente 20. De stemming in de R K. Kies vereenlging voor de veiktezing van ieden der Prov. Staten zal gehouden worden in de R.K. Md Vereen, alhier. Woensdag 11 Febr. a.s. 's nam. 8 uur concert door de K.E Symphonie en Zangvereenlgtng „Ctcilia" in de zaal van Hotel Santoergen. DUSS-N. Bestrijding van Vrucht boomparasieten in den wmter Over bovengenoemd onderwerp hield de heer P. J. Scnenk, Chef van de afdeeling Land- en Tuinbouw der N.V. Utrechtsche Asphalifabiiek, in het tokaai van den heer j. J. Leendeis alhier eene lezing met lichtbeelden. Spreker begon met iets te vertellen van cff cieele proeven, die in Engeland werden genomen, waarvan 't resultaat was, dat met vruchtboomcarbolineum bespo en appeldoornen niet minder dan 5 maal meer opbrachten dan niet besproeide, gelijkwaardige boomen. Dit lijkt een sprookje, maar het Is weikeiijkheid die evenwel ntet altijd zoo kan blijken. Toch staat onom- stootelijk vast, dat met vruchtboom, carbolineum bespoten boomen en heesters beter gewas maken dan zulke die ntet besproeid zijn. Ten 1ste door de greeiprlkkelende werking van de vruchtboomcaibotineum, ten 2e doordat dit middel vele parasieten doodt, dte in ei vorm of anderszins, op de vruih - Luke's schooljaren en anders niets. Hij is verveloos en gehavend en hij stond heelemaal verscholen achter 'n stapel boeken. Ja, bevestigde Hilary, daar stond hij ook dien dag dat Sir Luke mij hem gewezen heeft. De sleutel zit aan zijn horloge-ket ting, deelde Mr. Brent mee, zonder aandacht te schenken aan de woor den van het meisje. Maar ik zou, aan den toestand, waarin de doos zich be vindt zeggen, dat hij in geen jaren open is geweest; en dit zeggende, draaide de advocaat langzaam den kleinen sleutel in het roestige slot om en lichtte het deksel op. Mijn broer was de eenige die in die zitkamer in den Westelijken vleugel kwam, zei Anstice; het was, om zoo te zeggen, zyn heilige der heiligen. Verder kwam er nooit iemand. Dat is nog geen reden, oordeel de Mr. Brent, om aan te nemen, dat de doos iets van bijzonder belang, iet» dat-. Maar dat is moeders handschrift en moeders portret!, hijgde Hilary. Hoe kwam Sir Luke aan moe ders portret? En aan brieven in moe ders handschrift? Mr. Brent hield een pakje brieven in de hand en onder de brieven lag op den bodem van de casette, een mi niatuur, een klein geschilderd por tret, van een jonge, buitengewoon mooie vrouw. Het eerste oogenblik sprak nie mand; het was Hilary zelf die het stilzwijgen verbrak. Ik begrijp er niets van, stamelde ze, terwijl ze hul peloos van de een naar de andere keek. Hoe komt moeders portret hier? Ik weet het niet, antwoordde Anstice onzeker, ik begrijp hc' ook niet. Maar misschien, opperde ze aar- boomen overwinteren, Spreker behandelde de aldus te bestrijden parasieten rader en liet haar werk op het doek zien. maar zeide vooraf, dat het roodzakeltjk is. door goede bemesting te zorgen, dat de bespoten boomen die beter w I en groeien, dit ook inderdaad kunnen, doordat zij over het noodige voedsel beschkken. Verschillende kleine vijanden van de vruchiboomen en struiken uit het dieren en plantenrijk passeeren hierna op het doek de revue, waarhij de spreker het noodzakelijkste uit hun levenswijze vertelde, om op deze kennis de bes'e bestrijdingsmethode te baseeren Wij zagen achtereenvol gens van de appel. en peereboomen de bladluizen, schildluizen, bladvlooien de pokziekte van de peren, winter- vlinders, bladrollers, bloedlu's spint, peveringwoim, de kankerziekte, Moui- liarot en de wautsen, die o. a appels en peren beschadigen. Van de vijanden der pruimen, kersen enz. zagen we de Madluizen, de wintervlinders en het Mouiliarot. Van de perziken, de blad luizen en het spint. Vervolgens kwam het kleine fruit aan de beurt, nl. aal en kruisbessen en frambozen, welke worden bescha digd door bladluizen, spultvreters. span- rupsen, Amerikaansche Ktuisbessen- meeldauw en spint. De kleine vijanden veroorzaken door haar groot aantal waarin zij meermalen in het voorjaar reeds optreden en door haar snelle vermenigvuldiging in den zomer veel grooter schade dan menigeen veimoedt. Men bemerkt dit pas. als vergelijkende proeven worden genomen, zooals die waarvan spreker in den aanvang ver telde. Deze schade loopt per jaar in de honderden guldens voor 'n enkelen boomgaard en in de tien en honderd duizenden guldens voor ons land. Het is gelukkig dat men door het sproeien met 5—10°/0 Vruchtboom- carbolineum „Krimpen" deze schade kan voorkomen en het doel van deze lezing was, de belanghebbenden dit onder het oog te brengen, ze voor zooveel noodrg op te wekken de be- strijding ter hand te nemen of ze te laten uitvoeren door loonsproelers en om hen te vertellen hoe zij op de juiste wijze moet worden uitgevoerd. Appelwautsen worden bestieden door „Capsokrimp". Spreker liet zten, met welke sproei- machines het bespuiten kan wotden gedaan en daarna welke resultaten op verschillende plaatsen in ons land en daarbuiten werden bereikt door goed uitgevoerde besproe i igen met Vrucht- boomcarbolineum „Krimpen". Tenslotte raadde de heer Schenk sterk aan, niet alleen de winteibe- spuiting toe te passen, maar ook de bestrijding van de schurft en de wormsttkigheid ter hand te nemen, door in het voorjaar en in den zomer de boomen te bespuiten met Bordeaux- sche- en Californische pap, of ze te bestuiven met Kolodust en Kolotix, waarmee o a. op Zuid Beveland zeer gunstige resultaten zijn verkregen. Spreker liet dit in fotografische beel den op het doek zien Hij eindigde zijn voordracht met de m d< d eltng dat zijn afdeeling van de Utr. Asphalt- fabriek steeds bereid is om raad te geven waar deze wordt gewenscht, zoo ook de Heer H. Teuling te Dassen. Alle aanwezigen ontvingen een uit voerige leidraad, waarin de winter- behandeling van vruchiboomen, sier heesters, enz duidelijk is aangegeven en de te gebruiken percentages vrucht- boomcarbolineum voor elk gtwas en voor elke parasiet worden genoemd. 't Was een vooral leerzame, doch tevens genoeglijke avond en de vele aanwezigen waren allen ten zeerste voldaan over de opgedane kennis. zeiend, is 't het portret var» iemand die heel veel op je moeder lijkt. Het is moeder, verklaarde Hilary nadrukkelijk: het is moeder, zooals ik me haar kan herinneren, toen ik nog heel klein was, voor ze er altijd zoo moe en verdrietig uitzag. En die brieven zyn in haar handschrift en dat daar achter op die enveloppe; ze wees naar het stapeltje dat de advo caat in de hand hield, „is precies het zelfde zegel als op den ring stond, die moeder U gegeven heeft. Moeders monogram staat er op: A. M., Anto nia Merring, haar meisjesnaam. Bij deze laatste woorden keek het meisje Dr. Harding aan en nadat deze den zegelafdruk bekeken had, knikte hij bevestigend. Ja, zei hij. Hilary heeft volko men gelijk. Het is de afdruk van het zegel op den ring. Ik heb hem thuis in mijn brandkast, dus ik kan hem straks aan meneer Brent laten zien, als hij dat wenscht. De beide mannen keken elkaar recht in de oogen en Mr. Brent zei langzaam: De brieven verspreiden misschien licht op wat ons op dit oogenblik onbegrijpelijk voorkomt. Ik zou daarom willen voorstellen dat Dr. Harding, als de voogd van juf frouw Donaldson met mij meegaat naar de bibliotheek om ze door te zien; dan kunnen wij probeeren de zaak op te helderen. Ik geloof dat dit de beste weg iseerlijk gezegd: de eenige weg. Werdt vsrvolgd). gedaan ii ut min wt Naar het Engelsch door I. VAN DER SLUYS. .12. Griep ts een ziektetoestand, die door I Abdijstroop op een bijzondere wijze wordt 1 i bestreden. Abdijsiroop houdt de ontwikke- ling en het verder razen van een gricp-aanval tegen, door de taaie slijm - i bezwangerd met ziektekiemen - uit te drijven. Abdijsiroop kalmeert het hoesten, 1 verzacht de plekken, die ruw en rauw zijn in Uw keel. en Uw gestel ondervindt den gunstigen invloed. Onovertroffen bi) I Hoest Griep Bronchitis - Asthma, 1 i Atom verkrijgbaar. Prijs Fl. 1.50, Ft. 2.75, Ft.4.59 1 Gebruik buitenshuis Abdijsiroop-Bonbons I (60 ct.). Dan bespoedigt Ge Uw genezing.

Echo van het Zuiden | 1931 | | pagina 7