Hoofdpifn en Kiespijn H. de Bont-v. Huiten Ook zeer zeker de steun der leden heeft veel bijgedragen tot het verkrij gen van dit gunstig resultaat. Ik vraag hen ijverige propagandisten voor de vereeniging te willen blijven, om te trachten alle katholieken van Waal wijk in de vereeniging op te nemen, in het belang van de geheele gemeente. De voorzitter brengt den penning meester dank voor zijn keurig beheer. Aan de orde was vervolgens ver kiezing van bestuursleden wegens pe riodieke aftreding der dames Hoff- mans-v. d. Schoot en Gragtmans en den heer Passier. Daar geen nieuwe lijsten waren in gekomen werden de aftredenden her kozen verklaard. In de vacatures ontstaan door het bedanken van Mej. A. Verwiel en door het vertrek van den heer Mr. Ooninx, werden op voorstel van het bestuur gekozen verklaard mevr. El. v. d. Heijden-van Iersel en de heer G. Veltman. Voor de vacature der parochie St. .Ian is nog geen candidaat gevonden. Vervolgens wordt overgegaan tot de verkiezing van een nieuwen voorzit ter, die volgens de statuten door de algemeene vergadering moet worden benoemd. De Z.Eerw. heer Pastoor van Riel, adviseur der vereeniging verkrijgt hierover het woord en spreekt als volgt: Gaarne sluit ik mij aan bij de woor den door onzen secretaris aan de na gedachtenis van onzen overleden voor zitter gewijd. Zooals hij heeft gezegd, de heer Weijers was een echte voor zitter en gij zult het wel met mij kun nen getuigen dat hij het Wit-Gele Kruis geleid heeft in de banen, die, als wij ze blijven bewandelen, de toe komst van het Wit-Gele Kruis zullen blijven: verzekeren. Daarom wil ik hem bij U allen in Uw gebed aanbeve len. Namens het Wit-Gele Kruis zal voor zijne zielerust een H. Mis wor den opgedragen, als dank voor alles wat hij voor de vereeniging gedaan heeft. Nu moet op deze vergadering zijn plaats worden ingenomen, en het is voor U moeilijk te zeggen wie zijn op volger moet worden. Gij kent de le den van het bestuur, misschien zijn ze wel allen even geschikt. Volgens de statuten hebt gij het recht om Uw voorzitter te kiezen en aan dat recht zal ik niet tornen, maar toch hoop ik dat Gij mij zult toestaan in deze een richtlijn te geven, want voor het wel zijn van het Wit-Gele Kruis hangt van de leiding van den voorzitter zeer veel af. Onze overleden voorzitter heeft dat gedaan op een wijze die boven allen lof verheven is en dat hij daarmee succes heeft gehad, daarvan heeft U het verslag van den secretaris en van den penningmeester kunnen overtui gen. Maar wanneer onze voorzitter een zoo groot aandeel heeft gehad in dat succes dan mogen wij daarbij niet ver geten dat hij ten nauwste heeft samen gewerkt met de andere leden van het bestuur en wel voornamelijk met de heeren A. Verwiel en C. Pullens, die met hun drieën als het ware het dage- lijksch bestuur der vereeniging vorm den. Vooral echter heeft hij samenge werkt met den heer Verwiel en deze twee hebben het Wit-Gele Kruis ge bracht op de hoogte waarop het thans staat. Zij hebben met allen ijver en toewijding gewerkt. Ik zou zeggen, willen wij de leiding die thans in het Wit-Gele Kruis bestaat, behouden, dan moeten wij trachten een voorzitter te krijgen, die die leiding zal blijven vol gen, omdat hij ze met den gescheiden voorzitter heeft opgebouwd, een voor zitter, die in de voetsporen van den overledene zal treden, niet alleen uit sympathie met den oud-voorzitter, maar vooral ook voor de zaak van het Wit-Gele Kruis. De heer Verwiel heeft met den heer Weijers op bijzondere wijze geijverd voor de belangen van het Wit-Gele Kruis. Zij waren één in ijver en toe wijding voor het Wit-Gele Kruis. Daar om, wilt gij de goede leiding handha ven, dan wil ik Uw aandacht vesti gen op den persoon van den secreta ris, den heer Arn. Verwiel, om hem tot opvolger te maken van onzen over leden voorzitter. (Applaus). Aan h#t applaus hoor ik dat Gij wel begrepen hebt dat de heer Verwiel de man is die deze plaats moet innemen. Het doet me genoegen dat mijne woor den bij U ingang hebben gevonden en ik ben er van overtuigd, dat, wanneer de heer Verwiel zich de keuze laat welgevallen, dat hij dan niet alleen met dezelfde liefde en toewijding als voorheen zal werken, maar ook dat hij, om het werk van den heer Weijers met ijver en kracht door te zetten, zich nog meer aan het Wit-Gele Kruis zal geven. Wanneer de heer Verwiel er z\jn schouders wil onderzetten, be hoeven wij voor de toekomst niet be zorgd te zijn. (Applaus). De heer Verwiel wordt bij acclama tie gekozen. De heer Verwiel spreekt dan als volgt: Ik voel mij zeer vereerd door deze benoeming tot voorzitter van de ver eeniging het Wit-Gele Kruis en dank de Z.Eerw. heer van Riel voor de vriendelijke woorden aan mijn adres gericht. Hoewel de taak van president niet gemakkelijk is, wil ik ze toch ec- cepteeren, niet omdat ik gaarne voor zitter ben, maar omdat ik groote lief de en sympathie voor de vereeniging heb en mag rekenen op den steun van mijn medebestuurders. Ik geef U de verzekering dat ik mijn beste krach ten aan de vereeniging zal blijven wij den. Vriendelijk dank ik de vergade ring voor het in mij gestelde vertrou- men. (Applaus). Hierna werd namens de controle commissie door den heer J. v. d. Mee verslag uitgebracht. Boeken en be scheiden zijn in orde bevonden. De heeren v. d. Mee en v. Beurden werden ook voor 1932 als controle commissie benoemd. Bij de rondvraag spreekt de Zeer Eerw. heer v. Riel nog als volgt: Verschillende jaren heb ik op de algemeene vergadering moeten kla gen over de weinige belangstelling voor het Wit-Gele Kruis, vooral voor de vergaderingen. Het doet me genoe gen dat ik dit jaar een woord van lof mag brengen aan de inwoners van Waalwijk, omdat zij meer sympathie voor de vereeniging gaan voelen. Het doet me genoegen dat ik niet behoef te klagen en de inwoners aansporen dat zij het belang van een vereeniging als het Wit-Gele Kruis moeten inzien. Blijf trouw volharden in Uw liefde voor de vereeniging en steunt het be stuur in zijn pogingen om de zieken verpleging in onze plaats zoo goed mogelijk te doen zijn. Het is een be lang van zieken, huisgezinnen en van heel de gemeente. Ik hoop dat Gij zult blijven voortgaan de vereeniging moreel en financieel te steunen, opdat zij kan blijven doen wat voor de ziek- teverpleging noodzakelijk is. De vergadering begroette deze woor den met applaus. Lezing J. Rijsenburg. De heer J. Rijsenburg, neger-student en bekeerling, uit Nijmegen, hield hierna een belangwekkende lezing met lichtbeelden over de bevolking van Suriname. Hij sprak niet over de handels- en economische toestanden in zijn vader land, doch over het leven der inwo ners. Welke gevaarlijke ziekten in deze streken heerschen, heeft men ten tijde van Columbus kunnen ondervin den. Toen deze Spanjaaard n.l. in Amerika geland was hebben de be woners hem, wijsgemaakt dat het land zeer rijk was aan goud; de gelukzoe kers die er toen op uit zijn getrokken vonden echter geen edel metaal, maar werden aangetast door hevige ziek ten en koortsen. Spreker behandelde het leven en de eigenaardige zeden der Boschnegers en Indianen, die de dichte bosschen van Suriname bewonen. Naast deze volken, die in zekeren zin nog tot de natuurvolken gerekend kunnen wor den, staat het beschaafd deel der ko lonie, dat in de steden is samengetrok ken. Vooral het godsdienstig gevoel en vernedering der wouw bij de onbe schaafde stammen, liet spr. uitkomen. Na de pauze vertoonde dhr. Rijsen burg beelden van dei cultures en plan tages en van de goudmijnen in de ko lonie, van de instellingen voor zieken verpleging enz. De heer Arn. Verwiel maakte zich tot tolk der vergadering door dhr. Rij senburg dank te zeggen voor zijn le zing, die met zooveel interesse ge volgd werd en hoopte hem nog eens in Waalwijk terug te zien. Ook bracht de voorzitter nog dank aan den Directeur der R.K.H.H.S., die het projectieapparaat der school had willen beschikbaar stellen, en aan de R.K. Werkliedenvereeniging, die hare groote zaal voor deze vergadering af stond. Grootestraat Telefoon 109. HET ADRES voor de 43625 BETERE HEERENKLEEDING. Vergadering R K. Klesvereeniging. Donderdagavond hield de R K Kies vereeniging een algemeene ledenbtyeen- komst, die slechts zeer matig was bezocht. In zijn openingswoord moest de voorzitter, de heer Siemer, dan ook >m meer dan een reden er zijn spijt over uitdrukken, dat zoo weinig van ie 1800 leden aan den oproep hadden gevolg gegeven. Gezien de belangrijke sgenda had het bestuur toch zeker mogen verwachten dat de 7 x 15 oersonen, die de candidatenlijsten teekenden aanwezig zouden zijn. Dit «peet hem temeer daar de heer Krijgsman thans voor een bijna leege '.aal moet spreken. Spr. bracht echter tank aan de weinigen die opgekomen zQn. De voorzitter deelde mede dat na de lezing van den heer Krijgsman gelegenheid zal gegeven worden een candidatuur te bespreken. Voor de goede orde achtte het bestuur het Mvenschelijk dat diegenen die van dit recht gebruik wenschen te maken zich aan het begin der vergadering even opgeven. Spr. vroeg de vergadering wie van zijn recht gebruik wenschte te maken, doch geen der aanwezigen gaf zich hiervoor op, zoodat het be- trtffcnde agendapunt kwam te ver vallen. De voorzitter zette hierna uiteen waarom het bestuur dit agendapunt geplaatst had. Bi] elke candidaat— sielling toch krijgt men verschil van meening In eigen beperkten kring kan men die verschillende meeningen omtrent een persoon gaan bespreken, doch men beperkt zich dan gewoonlijk tot het vethtffen van zijn eigen en het afkammen van een andere meening. Het bestuur meende dat afwijkende meeningen het beste in vriendschappe lijk milieu kunnen worden naar voren gebracht. Om te voorkomen dat hiervan misbruik zou worden gemaakt heeft het bestuur dit eenigszins geregeld, door van te voren opgave te vragen van diegenen die een candidatuur zouden willen bespreken. Spr. heet hierna den heer Krijgsman uit den Bosch, van harte welkom en drukt er zijn leedwezen over uit, dat slechts weinigen aanwezig zijn. Wij Katholieken zijn als we politiek voeren eigenaardige menschen, begint den heer Krijgsman. Wanneer het langs den goeden en juisten organi schen weg gebeurt dan ts er slechts weinig enthousiasme. Men zegt dan „Ze maken het wel in orde. het komt wel terecht". Maar wanneer er herrie tn het huisgezin is dan pas loopen de Katholieken warm. In zich is dit echter betreurenswaardig, want niet in net negatieve, maar in het positieve moet men de kracht zoeken. Spreke? stelt het daarom toch wel op prijs, dat hij voor het beste deel van Waaiwijks ingezetenen kan spreken over de belangrijkheid van de politiek. 1931 is in de politiek een zeer belangrijk jaar. Pas hebben we uit- spraak gedaan over de samenstelling van de Provinciale Staten en daaruit is gebleken dat het Kath. kiezerscorps in hei algemeen de principieele lijn volgt. In Juni worden we opgeroepen -oor de verkiezing van den gemeente aad. Bij deze verkiezingen nemen de Katholieke kiezers, vooral in het Zuiden van het land het niet altijd even nauw. Spr. betreurt het dat ook den Bosch zulk een heksenketel is Hij houdt van strijd en meeningsver- ichil, doch betreurt het wanneer menschen van een gedachte en een beginsel, gezochte motieven hebben >m naast de groep der katholieke organisatie, nog met andere groepen aar voren te komen Men zegt dan „die candidaten die wQ stellen ztyn evengoed als die der Kiesvereenigirg" is deze redeneerirg echter wel juist? Wanneer men dieper op de kwestie ingaat, komen we tot de overtuiging dat de splitsing van burgers van een beginsel niet van gevaar ontbloot is en dat het beginsel zelf daar zeer mee geschaad wordt. Wat bedoelen wij met de samen stelling van den gemeenteraad Is het een aantal burgers dat uitverkoren wordt om op het gestoelte der eere te zetten Neen, het is het gevolg van het feit dat niet de geheelr burgerij aan de beraadslaging? n over het algemeen belang kan deelnemen maar dat dit moet geschieden door een aantal vertegenwoordigers der burgers. Bij de verkiezingen moet men we) in het oog houden dat men een hoogst belangrijke daad stelt, waarvan het welzijn der gemeente afhankelijk Is. Op de tweede plaats moet er bij de verkiezing de gedachte heerschen dat we ook het voorbeeld moeten geven aan de jongeren. De tijden waarin wij leven zijn van dien aard dat men ernstig moet opletten en zien hoe men op de beste manier bereiken kan dat de gemeen schap op de meest juiste wijze functioneert. Spreker wijst op de groote sfrooming van het communisme, die op het oogenbÜK door de wereld gaat. Het Russische millioenenvoik wordt met de knoet geregeerd door een handje vol communisten. Dit is mogelijk geweest, zegt spr. doordat de Russen lauw waren, doordat ze liever thuis bleven inplaats van opkomen waar het noodlg was. Het eenige waarvoor spr. ook hier in Brabant vreest is die eeuwige gemoedelijkheid, die lauwheid. De samenstelling van den gemeenteraad is echter geen zaak om gemoedelijk over te praten, daar moet men wei degelijk voor warm loopen. Spreker bespreekt hierna de vele moeilijke situaties die zich voor gemeenteraadsleden kunnen voordoen en de kwaliteiten die de raad en de leden dienen te hebben. In den raad moet veelzijdigheid heerschen zegt spr. zoowel industrie, intellect als arbeid moet daarin vertegenwoordigd zijn. Maar vooral dient men goede, bekwame candidaten te hebben, die instaat zijn het algemeen belang te dienen. Spr. vindt 't een afkeurens waardig verschijnsel, dat zoovele bekwame candidaten zich terugtrekken en zich afzijdig houden van het politieke leven. De rede werd door een hartelijk applaus beloond. De heer Siemer vertrouwde, dat de enthousiaste woorden van den heer Krijgsman het onbehagelijk gevoel dat de aanwezigen bij het begin der vergadering bekroop, zal hebben weg gewerkt en dat de aanwezigen toch blij zullen zijn de vergadering te hebben bijgewoond. Spr. zegt den Heer Krijgsman harte lijk dank voor zijn rede. en hoopt dat hij de toehoorders heeft gemaakt tot propagandisten voor de Katholieke zaak en speciaal voor de Kiesveree niging. Spr. zet op verzoek nogmaals uit een hoe men in de Klesvereeniging moet stemmen. De notulen der vorige vergadering worden hierna door den secr. voor gelezen en daarna goedgekeurd. Van de Rondvraag werd geen ge bruik gemaakt. Tot slot brengt de voorzitter dank aan de aanwezigen en sluit de ver gadering met den Chr. groet. /ournalisten—excursie naar schoenen- lederfabrieken. Maandag 4 Met. 10 uur. Aankomst te Tilburg. Bezoek aan N.V. J. van Arendonk's Schoen en Lederfabrieken aldaar. 12 uur. Lunch, aangeboden door de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Tilburg en Omstreken. 1 uur. Vertrek naar Rtijen. I 30 uur. Bezoek aan N.V. Leder- fabriek Noord—Brabant, aldaar. 3 uur. Vertrek naar Dongen. 3.30 uur. Bezoek aan de schoen fabrieken NV. Stoomschoenfabriek J. A. Ligtenberg, fa. Van Buxel Co., HollandAmerika Schoenen Mij.,(Up- per-Ten). 5 uur. Vertrek naar Waalwijk. 6.30 uur. Diner, aangeboden doof de gemeente Waalwijk in hotel Ver wiel. Na afloop bijeenkomst op de zaal der sociëteit „De Gezelligheid", wel. lend door 't bestuur afgestaan. Dinsdag 5 Mei. 9 uur. Bezoek aan fabrieken nml. Kon. Stoomschoenfabriek A. H van Schijndel, N V. E W. Klijberg Pernot, Schoerifabr. „HoHandia", N.V. J. C. Spapens' Schoenfabrieken en fa. Tim mermans—van Turenhout. 11 uur. Vertrek naar Kaatsheuvel. II 15 uur. Bezoek aan de fabrieken van NV. M. Zacht's S'oomsehoer.fa— briek, fa. Vesters Roestenberg, fa. P. H. Vloemans. 12 30 uur. Vertrek naar Oisterwijk. 1 uur. Lunch in Bosch en Ven, aan gaboden door de N.V. Lederfabriek „Oisterwijk". 2.30 uur Bezoek aan de N.V. Leder- fabriek „Oisterwijk". Bedevaart Elshout. De R.K. Werkliedenvereeniging zal op Zondag 10 Mei hare jaarlijksche bedevaart houden naar Elshout; de congregatie op 2en Pinksterdag. Tentoonstelling. In het St. Theresia-gesticht zal op Zaterdag 9 en Zondag 10 Mei een tentoonstelling gehouden worden van de naaischool, van de kookschool en van 't fröbelwerk der Bewaarschool, die bij en door de Eerw. Zusters gegeven worden. Er zal vooral van de zijde der ouders zeker belangstelling zijn, die dit mooie sociale werk zeker verdient. Gymnastiek—feesten. Door de vereeniging „Waaiwijks Belang" is aan 't feest-comité der a.s. Gymnastiekfeesten een groot concert aangeboden op Zaterdagavond 20 Juni. Vereen, van Gemeentepersoneel. De onlangs opgerichte vereeniging van gemeentepers «neel, lid van den R K. Bond van Overheidspersoneel „St. Paulus", vergaderde Donderdag avond in de Bibliotheekzaal van den Gildenbond. Zes nieuwe leden gaven zich op. Het bestuur werd definitief als volgt samengesteld J. Franssen, voorzitter; A. Snijders, secretaris; P. v. d. Ven, penningmeesterLelieveld en v. d. Bogaard, commissarissen. De vergadering werd bijgewoond door den vrijgestelde van den bond, den heer Nijhoff uit Nijmegen. Herhaltngs—cursus E H.B O. De herhalings-cursus (6 lessen) van E.H.B.O. zal aanvangen te Waalwijk op Donderdag 7 Mei as. van 7'/a 9 uur in het gebouw van den R.K. Gildenbond alhier. Jubileum. 1 Mei herdacht de Eerw. Broeder Paulinus, sinds Augustus j I. hoofd van de St. Petrusschool alhier, zijn zilveren jubileum ais onderwijzer. Wij bieden hem onze gelukwenschen aan. Radio—distributie. Zooals uit vorenstaande advertentie blijkt heeft het Radio—distributie bedrijf der N.V. Ridderhof en v. Dijk, alhier geheel nieuwe en gemoderni seerde installaties in bedrijf gesteld, waardoor het mogelijk is dat thans ook gegadigden in v.m. Baardwijk kunnen aansluiten. Door directe verbinding met Hilver sum via de Rijkstelefoonlijn is de cen trale thans ook in staat den luisteraars een ongestoorde ontvangst op de 298 M. golf te verzekeren. Wij verwachten dat deze verbete. ringen een nog grooter toename van abonré's dan tot nog toe reeds het geval was zai tengevolge hebben, daar velen van de prachtige gelegenheid die de Centrale biedt om van mooie radio- muziek te genieten, zullen willen ge bruik maken. Uit deze verbeteringen zullen spoedig bedaren door Miinhardt'S Poeders Vraag daarom Mijnhardt's Hoofdpijnpoeders en Mijnhardt's Kiespijnpoeders. Alleen echt als op doos en poeders de naam Mijnhardt staat. Let bij het koopen hierop. Perpoeder8ct en per doos 45 ct. Verkrijgbaar bij Uw Drogist blijkt wel weer dat het bedrijf njet8 wil nalaten om zijn abonné's 100 pC| radio—genot te verzekeren. Jubileum P. 7. 7. Op Donderdag 7 Mei a.s. hoopt de heer COL. van Huiten, monteur le kl. der Telegrafie te Waalwijk, den dag te herdenken, waarop hij vóór 25 jaar In dienst trad bij het Staats bedrijf der P. T. T. Aangesteld als werkman bij de rechtstreeksche Rijks'elefoonaanslul in- gen was hij tot 15 December 1907 als zoodanig op verschillende plaatsen werkzaam, waarna hij werd aangewe zen voor den aanleg van het nieuwe locale net te Nijmegen, alwaar hij tol 30 Juni 1911 verbleef Vervolgens werd hij op verzoek verplaaist naar den districtsdienst te 's Hertogenbosch. Op I Januari 1913 werd bij benoemd tot lijnwachter der Telegrafie, terwijl 13 October 1914 zijn verplaatsing naar Eindhoven volgde. Als monieur 2de klasse keerde hij in de eersie helft van het jaar 1918 naar zijn geboorte plaats terug. Op 1 Januari 1920 volgde zijn be noeming tot monteur le klas, tevens hoofd van den dienstkring Waalwijk, welke belangrijke functie hij thans nog bekleedt. Tal van jaren was hij bestuurslid van den Ned. R K. Bond van P.T.T- personeel, afd. St Jan alhier en mocht deze afdeellng tot ongekenden bloei brengen Dank zijn vele werken Is thans het Katholieke P. T. T.—perso neel van de Langstraat voor bijna 100 pet. Katholiek georganiseerd. Dat het den jubilaris en zijn familie niet aan belangstelling moge ontbreken op dit zilveren lustrum is de wensch van besluur en leden van de afd. SI. jan van den R K Bond van P. TT,- personeel uit Waalwijk en omgeving, Nieuwe kapperszaak. A.s. Maandag zal de nieuwe kappers zaak van den Heer G van de Wiel in de Grootestraat geopend worden, De heer v. d. Wiel heeft zijn bekende zaak overgebracht naar het huls, vroeger bewoond door Mevr. Wed.de Cortle, waarin hij een model Co>ff urj. zaak heeft laten inrichten, geheel naar de laatste eischen, Wij waren in de gelegenheid een kijkje le nemen in de nieuwe zaak en kunnen ons niet anders dan vol lof hierover uitlaten. De voorgevel met zijn frfsch kleurige betegeling en aardigs vitrine is wer. kelfjk een verfraaiing voor dii gedeelte der Grootestraat Het interieur is door de KEMI naar de modernste eischen ingericht en biedt met zijn rose beschilderingen en het glas-in-lood werk van den heerG. Hens. een gezeiligen aanblik. Naast zijn overbekende Heerensalon heeft de heer v. d. Wiel, thans ook een aparte Damessalon laten inrichten. Alles is met de nieuwste snufjes en het meeste comfort ingericht, o.a. heelt de ondernemende eigenaar een auto matische geijser In zijn salon laten aanbrengen, Wij kunnen den heer v. d. Wiel mei dezen vooruitgang feliciteeren en ge* looven wel dat zijn reeds zoo druk beklante zaak in dit nieuwe pand nog meer publiek zal trekken. De voor treft lij ke inrichting en daarnaast niet mindtr de populariteit van den eigenaar* staan daar borg voor. Het timmerwerk is van den heer Boot, het metselwerk van den heer TrtfLrs. jaarvergadering R.K, Werkt.- Vereen, De R.K. Werkliedenvereenigingra' op Maandag 4 Mei a s. des avonds 8 uur in de zaai van den Gildenbond haar jaarvergadering houden, waarde volgende punten aan de orde zullen komen 1. Opening. 2. Notulen der vorige vergaderinjj. 3. Jaarverslag van den Secretaris. 4. Jaarverslag van den Penning®. 5. Verslag der controle-commissie. 6. Bestuursverkiezing wegens perio dieke aftreding van C. Didden, Jac. Fransen en P. Kelder. 7. Mededeelingen. 8. Rondvraag en sluiting. A R. en Chr. Hist, lijsten. Door de Anti-revolutionairen en Christelijk Hislorlschen is gezamenlijk de volgende candidaten-iijst vastge steld 1 M. van Driel. 2 H. Fijan. 3 J. Buddingh. 4 Wouters. 5 J. Wildeman. 6 1. C. Mortier. 7 H Nieuwenhuizen. Bekroning. De heer M. C. Pulles-Heesbeen alhier werd op den Nat. Vakwedsirljd te 's Bosch, uitgeschreven ter gele8^' held van het 25 jarig bestaan i <K babkersvereeniging St. Honoratus, be kroond met den 2en prijs voor koekje

Echo van het Zuiden | 1931 | | pagina 10