R.K. Kiezers en Kiezeressen uan Grooi Uiaa:uiijH. 1 voor Jos. Rlijberg Kiezers. 2 3 5 I J. c. c. k Spijkerman J. van Meen. Eenige Kiezers. looker, Uw keeft Vele Kiezers. pe eerste prijs werd behaald door 'n Haailemsch banketbakker. Een mooi succes en tevens een nieuwe aanbeveling voor de luxe bakkerij van den heer Pulles-Heesbeen. R. K. Middenstand. Naar wij vernemen is door de R K. Midctenstandvereeniging aan den raad dezer gemeente het volgend adres gericht„Krachtens besluit der alge. meene vergadering, gehouden op 15 April 1931, hebben wij de eer U op grond van de winkelsluitingswet te verzoeken om voor wat de winkel sluiting betreft, de volgende dagen met den Zaterdag gelijk te stellen. Maandag en Dinsdag van Vasten- avond, Donderdag en Vrijdag vóór Paschen, 2en Paaschdag en Donderdag en Vrijdag vóór Pinksteren. 2en Pink. sterdag» Donderdag en Vrijdag vóór Kermis. Zondag, Maandag Dinsdag. Woensdag, Donderdag, Vrijdag en Zondag van de Kermisweek, 2en Kerstdag, 31 Augustus. 6 Dt camber en 31 December. De 20 vrije dagen, welke de wet toelaat, zijn door de vergadering zoodanig gekozen, dat zooveel mogelijk rekening is gehouden met de verschillende branches in de winkelbedrflven. Wij vertrouwen gaarne dat uw raad gebruik zal willen maken van de In de wet neergelegde bevoegdheid In het belang van den Waalwijkschen winkelstand. Ouderavond. Dinsdagavond had in de O. L. School een ouderavond plaats waarop als spreker optrad de heer Qroenewout uit Hees bij Nijmegen met het onder werp: „Samenwerking tusschen huis en school." De opkomst was tenge volge van het slechte weer, matig Spr. zette in zijn rede uiteen hoe tusschen de beide groote opvoedingsinstituten, het huis en de schooi, een hechte slevige band moet zijn, een groote samenwerking om de opvoeding van het kind te doen slagen. Hij had met z^n rede een welverdiend applaus in ontvangst te nemen. In de pauze werd een nieuwe oudercommtssie gekozen waarin zitting hebben Mevr. Moriier en de hecren notaris Schaap, Everts, Oudkeik en Wildeman. Algemeene Hengelaarsbond Ajd. tVaalwijk. In de Zaterdag j.l gehouden alge- meene ledenvergadering der Hengel- sportvereenlging „Vischtust" afdeellng Waalwijk van den Algemeenen Htn- gelaarsoond, werd naast verschillende huishoudelpe onderwerpen, onder staande motie met algemeene stemmen aangenomen en besloten deze ter ken nis te biengen van de Tweede Kamer iet Staten—Qeneraai en de Pers. De Hengelsportvereenigtng „Visch iust" gevestigd te Waalwijk, atdeeiing van den Algemeenen Hengelaarsbond, in vergadering bijeen op Zaterdag 25 Apiil in calé Heesbeen, alhier. Gehoord de besprekingen naar aan leiding van de voorgestelde wijzigin gen van de Visscherijwet protesteert met klem tegen die wij zigingen voor wat betreft a. het verplichtend stellen van akte en vergunning voor den hengel ge aasd met viscn b. de mogelijkheid van het ont trekken van waieren aan de hengel sport, zonder dat de grondslag hiertoe uitsluitend moet gelegen zijn in de bevordering van de viscnculiuur c. de éénzijdige -samenstelling van den Raad van Visscherljen Besluit deze motie ter kennis te brengen van de Tweede Kamer der Staten—Generaal en de Pers en gaat over tot de orde van den dag. Namens bovengenoemde Vereeniging, M. UE GOE1J. Voorzitter, j. BREKtLMrtNS. Secr. Groot jubileum—BH jar tconcous. Onder zeer groote belangstelling hadden deze week in het clublokaal van den heer C. A. Smolders, de volgende wedstrijden plaats van 2e viertallen. Zaterdag j.l. was op bezoek 2e viertal B. J. C. uit Drunen. Zondag j.l. was op bezoek 2e viertal Ons Genoegen W. Pulles alhier. Dinsdag j.l. was op bezoek 2e viertal W, B. C. Ant. van Berkel alhier. Donderdag was op bezoek 2e viertal K.O.T. Chr. Moniens Waspik. De uitslag van deze wedstrijden luidden als volgt: 2e viertal Amusement 250 punten. B. j. C. 276 Amusement 201 Ons Genoegen 260 Amusement 256 W. B. C. 280 Amusement 244 K. O. T. 267 Uitslag Amerikaansch spel Jan Brok Drunen 15 punten, jan Leijten Waalwijk 13 v. d. Qeld Waalwijk 11 Chr. Montens Waspik 11 Uitslag Bondspel Th. Zwaans Waspik 8 punten Ant. de Jong Sprang 4 Jan Krol Sprang 4 Uitslag Korpsserie C. Vesters Drunen 20 punten A. Pulles Waalwijk 20 Zaterdag 2 Mei komt op bezoek Biljart* vereeniging P. van Cromvoirt alhier. Zondag 3 Met biljartvereeniging Hank. Maandag 4 Mei biljartvereeniging Wed C. M. Smit Kaatsheuvel. Dinsdag 5 Mei biljartvereeniging Jac van Engelen alhier. Donderdag 7 Mei biljartvereeniging J. B Hornman Loon—op—Zand. Dezen zijn alle 2e viertallers. Ook brengen wij nog een woord van lof a®n den jeugdig.n speler A. Pulles der ver eeniging Ons Genoegen van W. Pulles, die zoodat hij een gemiddelde behaalde van Tot slot gaf de heer Boelen nog een 6,42 en ook een serie van 20 carambolesin 1 ,z r zijn partij. Schoenfabriek te Oisterwijk stopgezet. De fa. v.h H. F. Jansen Zonen, stoomschoenfabilek te Oisterwijk, heeft de fabriek voorloopig stilgelegd. Haar personeel, dat sinds eenigen tijd in staking was, is ontslag aangezegd. Groote vergadering van de geheele Nederlandsche schoen- en lederbranche In de laatste yergadering, door de Commissie voor werkverruiming te Tilburg gehouden, Is besloten, om op Woensdag 3 Juni te Utrecht 'n grooie landelijke vergadering te beleggen van allen die bij de schoen, en leder, industrie en den handel in schoenen en leder betrokken zijn. Verschillende spr. zullen op deze vergadering het woord voeren. Nadere bijzonderheden volgen. Uit de Buitenlandsche Schoenenwereld. De uitvoer van lederen schoenen uit de Ver. Staten daalde in 1930 tot 3 684 113 paar ter waarde van 8.290 869 dollars, hetgeen naar parental 23 4 pet., naar de waarde 28 8 pet, minder is dan in 1929. De productie der Noord—Ame- rlkaansche schoenfabrieken was in 1930 ca 15 9 pet. lager dan in 1929 Van de verschillende soorten was de productie van heerenwerk 18 6 pet., van dameswerk 14 2 pet., van jongens werk 19.4 petvan meisjes en kin- derschoetsel 19.8 pet, beneden die van 1929. Over de laatste jaren bedroeg de totale schoenenproductie in paren in Jaar 1914 1919 Paar 292.666.468 330 644.202 285.518.453 323.876.458 351.114.273 313.230 157 Jaar 1925 1926 1927 1928 1929 1930 Paar 323.553.055 324.515.695 345.605.905 344.350.724 361.402.183 304.169.748 toelichting op de balans en een uiteen zetting van den toestand der veiling. SPRANG. Een luxe auto van den heer v. H. te Tilburg, komende uit de rich ting Waalwijk, kwam in de Biersteeg al hier in botsing met de stoomtram. De auto werd door de locomotief gegrepen en zwaar beschadigd en moest per kraanwagen van de Graaff Co. naar de garage vervoerd worden. Persoon lijke ongelukken kwamen gelukkig niet voor. SPRANG-CAPELLE (V.m. Sprang). A.s. Zondag des voormiddags had Hen zal in de Ned. Herv. Kerk alhier leesdienst worden gehoudendes na middags twee uur hoopt op le ireden Ds. Schlemper van Waalwijk. In de Geref. Kerk alhier hoopt a.S. Zondag des voormiddags half tien en des namiddags vijf uur in den Dienst des Woords voor te gaan Ds. J. C. Hagen. De afdeellng Sprang van het Ned. Werkl. Verbond „Patrimonium" komt a.s. Zaterdagavond 8 uur in vergade ring bijeen in de zaal van den Chr. Volksbond. CAPELLE. Voor de Ned Herv. gemeente alhier hoopt a s Zondag des morgens half Hen en des avonds gadTring Naar veiluidt zal de schoenfabriek Conrad Tack Cie. A GBerlijn, evenals verleden jaar een dividend van 9°/0 uiikeeren. De netto-winst bedroeg bij 5 280 000 Mk. aandeelenkapitaal 482 400 Mk. en tezamen met de over geboekte winst van 't vorig jaar 666 596 Mk. De schoen- en schoenklompen- fabriek I. G Schalier Sötine te Schmö In (Tnii lngen) biedt haar cre diteuren, die gezamenlijk 110 115 Mk. te vorderen hebben, 40°/o voor bedra gen boven 50 Mk, en 100°/0 voor bedragen tot 50 Mk. V. v. d. S. Gevonden voorwerpen. Op liet politiebureau alhier zijn In lichtingen te bekomen omtrent de na volgende gevonden voorwerpen Een portemonnaie met inhoud, een portemonnaie met rozenkrans, een kinderpet, een portemonnaie met inhoud, vertrek 's morgens te 8 uurplaats een wollen das, een zijden kleedje, vinden, terwijl zij die vanaf den zes uur op te treden Ds. A. van Willigen. Het uitvoerend Comité van de op 13, 14 en 25 Mei a.s. alhier te houden Muziekfeesten heeft besloten doorloopende toegangskaarten, welke gedurende alle drie de feestdagen geldig zijn, voor den prijs van f 1 beschikbaar te stellen. Deze kaarten, welke strikt persoonlijk zijn. zijn ver krljgbaar tot en met 12 Mei 1931. (Zie advertentie). WASPIK. Woensdag 1.1. werd in hotel van Iersel alhier een vergadering gehouden van hoofdingelanden van het waterschap „Het Zuiderafwaterings- kanaal". Aan de orde werd gesteld de benoeming van een definitief bestuur ter vervanging van het voorloopig bestuur. Gekozen werd tot Voorzitter de Heer A. W. H. Smeur. Tot leden van 't dage!ijk«ch bestuur de heeren H. P j. Hoffnans te Waalwijk, J. Huijsman en R Middel koop, beiden te Capelle en D. Lank huizen Szn. te Raamsdonk. Tot Secretaris de Heer B de Winter en tot Penningmeester de heer M. van Dongen, beiden te Waspik. Op Zondag 17 Mei zal de 4de bedevaart ter eere van de Heilige Tneresia var. het Kindje Jezus van Tilburg naar Waspik plaais vinden. Volgens besluit van bestuur en broedermeesters zal voor hen dte de voetreis wenschen mede te maken het den Bout te Berg en Dal tegen 44 ets. per M3, zoodat de ophooging een bedrag van f 1.0l2.000 vordert, onge. acht de bijkomende kosten. Daartegen over staat een Rijksbijdrage van 18 cent per M3. of in totaal f4 4 000, zoodat de ophooging op zich kost f 598 000. Met dit nieuwe voorstel ging de Raad na eenige discussie zonder stem ming accoord. De Staatsmijnen zullen op 1 Jan. 1932 aan de gemeente gas leveren In verband daarmede werd besloten het terrein, waar nu de gasfabriek staat, te bestemmen als viilaterrein, en als plaats voor de gashouders, regulateur- en meterhuis enz. aan te wijzen een deel van hetindustrieterrein. Voor den bouw en de installatie van het regulateur- en meterhuis. den bouw van een dienstwoning zoomede den aanleg van een transport- en buislei ding werd een crediet van f 85.000 gevoteerd ROOSENDAAL. In aansluiting op ons bericht omtrent de bemiddelingspogin gen van het Rijkskieskringbestuur inza ke het conflict in de R.K. Kiesvereeni- ging te Roosendaal ten-aanzien der ko mende raadsverkiezingen, kunnen wij thans melden, dat ook de groep werk nemers in een daartoe gehouden ver- zich aangesloten hebben bfj het accoord, waarbij is overeengekomen, dat de gezamenlijke groepen een gemeen schappelijk politiek advies zullen uit brengen voor de op a.s. Zondag te hou den stemming over de groslijst in de Kath. Kiesvereeniging. een zilveren rozenkrans, een gouden oorbei, een rljwielbelastingmerk, een oyerhemd, een kistje citroenen, een kis'je citroenen, een iipssleutel, een geldstuk, een ketting met medaille en broche, een dameshandschoen, een hamer, een bruine schoen, een porte monnaie met inhoud, een hutssleutel, een beursje met zilveren rozenkrans, een zakmes en rljwielbelastingmerk. Aangifte Inkomsten- en Gemeente- fondsbelasting, belastingjaar I93l\'32. Het nieuwe aangiftebiljet werd weder uitgereikt. Het invullen van dit biljet kost de belastingplichtigen moeite. Lezers, dte aangaande het invullen van het biljet wenschen te worden in gelicht, kunnen zich per brief wenden tot het Accountantskantoor „Neder- landsch Bureau voor Adviezen", ge vestigd te Haarlem, Houtplein 17r, onder leiding van R. de Vries. Postzegel voor antwoord insluiten. Men ontvangt, indien mogelijk om gaand, in ieder geval binnen acht dagen, uitvoerig kosteloos advies. DRUNEN Het bouwen van een dub bel woonhuis voor rekening van Gebr. de Munmk, Stationsstraat alhier is op gedragen aan den heer Kooien uit Nieuwkuik. Op Dinsdag 5 Mei zal in de zaal der jongenscongregatie de jaar vergadering worden gehouden van het bestuur der vellingvereenigtng „de Langstraat" met de afgevaardigden van de afdeelingen, aanvang 5 uur. NIEUWKUIJK. In de Maandag gehou den vergadering van de veilingvereen. „De Langstraat", afd. Nieuwkuik, werd door verschillende leden geklaagd over den hoogen post Debiteuren 23000. Deze post werd door den heer Boelen Groenendijk gebruik maken van de bussen te 8'/2 uur aldaar vertrekken. RAAMSDONK De kermis wordt dit jaar in deze gemeente gehouden van 28 t/m 30 |uni as. De volgende staanplaatsen zijn reeds verleendop het Veer Lunapatk, Rijwielcaroussel, Zweefcarroussel, Luchtschommel, Schiettent, Hoepla, enz. Op het Dorp Zweefcarroussel, Luchtschommel. Draaimolen. In beide plaatsen komt ook weer een danstent zooais andere jaren. RAAMSDONKSVEER Voor de Herv. Gem treedt Zondagmiddag om 2 uur op 'i Dorp oo Ds. v. Willigen van Capelleom 9'/a en om 5 uur in de Ger. Ketk D. T. de Vries. Aan 't fancy fair dat op Zondag en Maandag 10 en 11 Mei a.s. in het Henricusgebouw vanwege de R K. Vereeniging voor Wijkverpleging „Het Wit-Gele Kruis" wordt gegeven Is een verloting verbonden. Prachtige prijzen zullen verloot worden. Dezer dagen is op het Veer een portemonnaie inhoudende eenig klein geld gevonden. Terug te bekomen bij de Chef van Politie, alhier. GEERTRUIDENBERG. Voor de Evangelisatie der Ned. Herv Gemeente hoopt Zondag as. des namiddags half zes voor te gaan Ds. Straling uit Oosterhoui. Door B. en W. is aan de ver eeniging „Het W»t—Gele Kruis" ver gunning verleend tot het verkoopen van het Etnmabloempje op 25 Mei a s. De opbrengst is voor de bestrijding der tuberculose. 's-HERTOGENBOSCH. In den raad kwam in behandeling het voorstel SPORT. Promotiewedstrijd PICUS—H E C. De oorspronkelijk voor verleden Zondag vastgestelde promotie—degr. wedstrijd Picus—HEC is thans voor morgen vastgesteld. Wie Picus jl Zondag aan het werk heeft gezien zal wel weten dat HEC het zwaar te verantwoorden zal krijgen, temeer daar de Eindhovenaren thans het voordeel van eigen terrein hebben Toch achten wij HEC wel in staat 'n gelijk spel, of wanneer het meezit misschien wel de overwinning in de wacht te sieepen. Indien dit laatste het geval mocht zijn dan is het zoo goed als zeker dat Waalwijk zijn tweede klasser behoudt, daar de Emdhovensche concurrenten dan reeds 4 punten kwijt zouden zijn, en wei als uitgeschakeld kunnen worden beschouwd. HEC zal er echter alles op moeten zeiten om het tot een gunstig resultaat tegen de vluggt Eindhovenaren te brengen. Waar reeds meerdere malen de wisselvalligheid van het voetbalspel bewezen is, durven we omuent den uitslag niet de minste voorspelling wagen. Wil HEC haar tweede klas— serschap handhaven, dan zal morgen een overwinning of tenminste een gelijk spel bevochten moeten worden. Wij gelooven wel dat de HEC'ers dan ook van het belang van dezen wedstrijd overtuigd zullen zijn, en zich tot het uiterste zullen geven om een zoo gunstig mogelijk resultaat te bereiken. Dan zou het ons niet ver wonderen indien er morgenavond vreugde is in de Waalwijksche voet. balwereld. Ongetwijfeld zullen vele HEC'ers morgen hun elftal naar Eindhoven veigezellen, om hun spelers In deze vreemde omgeving aan te moedigen. De reis wordt gemaakt per bus, en voor de supporters die de reis wen schen mee te maken, is de gelegenheid open gesteld zich voor een plaatsje op te geven. JULIANA, Zondag a.s. moet het eerste elftal naar R.W.B. luliana 2 speelt een competitie— wedstrijd op eigen terrein tegen RWB 2. Deze wedstrijd is voor onze reserves van zeer groot belang met het oog voor het kampioenschap in deze afdeeling en zullen zeker vele sportliefhebbers dezen wedstrijd bij wonen, welke om 12 uur zal aan vangen, R W.B. RWB heeft Zondag het rijk alleen en kunnen we voor den wedstrijd RWB—Baardwijk flmke belangstelling verwachten. Baardwijk is een tegen stander waarvan men niet gemakkelijk wint. We vertrouwen echter dat de RWB-ers hun beste beentje voor zullen zetten om baas in eigen huis te blijven. Aanvang half 3, terrein RWB. Om 12 uur gaat voorat RWB 3 Kaatsh. Bi ys 2. Dit wordt vrijwel de oeslissende wedstrijd. Wint RWB 3 dan is het kampioenschap zoo goed als zeker voor RWB 3, Voor dezen wedstrijd zal zeker ook voldoende belangstelling zijn. RWB 2 gaat naar Baardwijk om 12 uur. VERVOLG PROVINCIAAL NIEUWS. jubileum. Dezer dagen herdacht de heer Adr. de Vaan, den dag waarop hij voor 25 j ren in dienst trad bij de firma de Gretff—Verwiel alhier» W.S.C.— Willem II. De wedstrijd W S C —Willem II die morgen zou plaats hebben, is uitge steld tot volgende week Zondag 10 Mei. Winkelweek. In de gisteravond gehouden ver gadering van de besturen der Winke. liersvereenigingen en van Waalwijks Belang werd door het laatste een programma voorgelegd van festivi teiten ter g degenheid der a.s Winkel, week van 20—27 Juni. Dit programma kon de algemeene goedkeuring wegdragen en belooft voor de Winkelweek een groote attractie te worden. De winkeliers van Waalwijk zullen het publiek iets extras aanbieden, terwijl ook de gemeente een feestelijk aanzien zal krijgen. Wij hopen weldra nadere bijzonder, heden te kunnen mededeelen. Waarschuwingen. De Burgemeester van Hillegom geeft belanghebbenden in overweging, bij hem inlichtingen in te winnen, alvo rens in handelsrelatie te treden met le John Thomas Gijselaar, bloem bollenhandelaar, wonende Weerestein- straat No. 65 te Hillegom, ook handel drijvende onder de namen, „J. Mark man en Co." en „de Bongerd*. 2e Frans Gijselaar, bloembollen, handelaar, wonende Weeresieinstraat No. 65 te Hillegom, ook handeldrij vende onder de naam, Baert en Co.", „Abaco" en „Karei de Groote". 3e Johannes Gerardus Schrier, bloembollenhandelaar, wonende te Hillegom, Wilhelminalaan No. 62. toegelicht, die meende dat het bestuur van B. en W. in zake nieuwe stads in deze actiever moest zijn. Uit de vergadering werd het onver antwoordelijk genoemd dat een debiteur die reeds in 1927 8000,— schuldig was, nadien nog voor 3000,crediet ver leend is. Verschillende leden drongen op verla ging der salarissen aan. In de algemeene beschouwing over de Balans wordt over dezen mistoestand 'n hartig woordje gezegd. Bovendien wordt gewezen op de hooge post 18728.30) voor emballage, op de hooge salarissen en de post Pensioen. De heer W. v. d. Leeden werd voor gesteld als bestuurslid, inplaats van den heer Mostermans, die reeds vele jaren de afdeeling in het bestuur vertegen woordigde. Bij stemming werd de heer v. d. Lee den gekozen met 47 stemmen, tegen 8 op den heer Mostermans. Het voorstel: uitbreiding bestuur vond bestrijding van verschillende leden. Ten slotte stelde de Voorz. voor den heer Mostermans als tweede bestuurslid te kiezen. Bij de stemming verkreeg Mostermans 2 stemmen, van Spijk 15, Wilgers 15 en uitbreiding. Voorloopig zal volgens dit voorstel een terrein van 45 H.A. wor den opgehoogd. Daarvoor heeft reeds een onderhandsche aanbesteding plaats gehad, in verband met de wenschelijk. heid om het bij de Maaswerken vrij komende zand voor deze ophooging te benutten. De ophoogingskosten wer- den op f 434 000 geraamd, waartegen over een vroeger besluit tot ophooging ten bedrage van f 3^8 800 wordt inge trokken. Verder werd voorgesteld dat het maken van een dijk langs de ri vier de Aa en cphoogingswerken te Orthen in werkverschaffing zullen worden uitgevoerd. Na nader met den hoofdingenieur van den Rijkswaterstaat dr. Lely ge voerde onderhandelingen wijzigden B. en W. hun voorstel in dien zin, dat de geheele ophooging van 60 H.A. ineens zal worden uitgevoerd en op gedragen aan de N. V. Aannemers- riif v.h. firma F. den Breejen van Mogen wij U een onpartijdig advies geven en als ge dit advies opvolgt dan dient ge het waarachiig gemeente belang. Welnu dan, let goed op en zork op Uw stembiljet de volgende namen en zet daarvoor de volgende cijfers: Kiest morgen in geen geval iemand die een blauwe Maandag hier is, van toestanden en zaken niets weet en vandaag of morgen weer verdwijnt (Adv) ff ff ff Dan weet ge zeker dat er alvast 6 A nke kerels in den Raad komen en de rest zal wel volgen. (Adv BURGERLIJKE STAND. WAALWIJK. Geboren: Johannes Maria zv J. W. de Graauw cn G. Bakkers. Jan Maria zv A. Baum en P. M. Duijts. Petrus Jo- sephus Maria zv P. J. Schalken en J. C. Kooien. Johannes Laurentius Marinus zv P. F. v. d. Wiel en C. Ha mers. Overleden: P. C. Brok, oud 4 j. A. v. d. Vel den, wed. van M. van Daelen, oud 59 jaar. Gehuwd Chr. J. Verhoeven, oud 26 j., won. te Loon-op-Zand en C. M. Brok, oud 27 j., won. te Waalwijk. Huwelijks-aangiften: Geene. Ingekomen: H. A. Stevens en M. C. Stevens, van Breda. P. van der Hammen, van Tilburg. J. A. Pullens, van Zoeter- woude. A. van Tuijl, van Eindho ven. JL Boitin, van Bismar. A. M. A. Peters, van Njjmegen. M. J. p. Janssen, van Elsloo. H. J. Schoo- nes en gezin, van Waspik. M. J. de Jongh, van Raamsdonk. Vertrokken: M. F. Th. Jansen, naar Vlijmen. E. A. van Woensel, naar Tilburg. C. M. Brok, naar Loon-op-Zand. H. J. M. Snels, naar Princenhage. H. Adriaanse, naar Boxtel. F. E. Schörgers, naar Sittard. GEERTRUIDENBERG. Geboren Johannes M. zv C. W. Maas-Oomen. 1921 1922 1223 1924 »nn r» n o tuarIan Ha A «kim J|Pasop! Neem Wybert. Ter be- scherming der slijmvliezen en ter zuivering van den adem. Zoo rookt U veilig en aangenaam. In origin, doozen a 25, 45 eo 65 ets.

Echo van het Zuiden | 1931 | | pagina 11