IMïïThïïIö SPANERA-Sigaren! >7 i i es. voor de a.s. H. DRANKEN. KOEKJES H. KoIsteren-LaM, IS Vruchten in blik, H. Kolsteren-Ladards Tegen wekeliibsche en maanilelijhsie aflossing M. ZONDERVAN Nieuws uit Kaatsheuvel. de Bont-v. Huiten EN GE Probeert EET Nü HERO'busgroenten i 's-Hertogenbosch de natuur gedroogd.' Wijnen, Likeuren en Gedistilleerd Bonbons Korff's Fosco Zaterdag 9 Mei 1931. 54e Jrg. derde blad. 1: in S. an ;roond PROVINCIAAL NIEUWS. Waalwijk, 8 Mei 1931. Winkelweek. O. plannen voor de groote winkel- J van 20-27 Juni as. die de 1( Winkeliersvereenigingen organi- in samenwerking met Waalwijks .„g nemen vasteren vorm aan. ie algemeene leiding is opgedragen Waalwijks Belang, terwijl dit het comité der feestelijkheden ^reclame- en uitvoerend comité als Voorzitter aan de heer Christ tot vice-voorzitter de heer C. lieuwkoop, tot secretaris de heer /erdurmen en tot penningmeester Leer P. Bierlaagh. I voorloopig programma der ;elwéek, welker begin samenvalt de groote Gymnastiekfeesten is ve| geheel samengesteld. Het zai bestaan uiteen bijzondere opening, unentale- en vocale concerten, Jkale rondgang, openlucht uit ingen voor de kinderen, premie ;i, M.C. keuring en M C. ver- ingsproef, Radio-concerten, Volks- straatversiering, schttterend werk, enz. [winkeliers hebben een uitstekende ciie bedacht, waaraan behalve iedere zaak twee prijzen, nog prijs van f 100,— verbonden is zullen aan hun etalages een zeef mder cachet weten te geven, idere bijzonderheden met volledig iramma volgen zoo spoedig moge- Waalwijksche Zwemvereentging. wij vernemen worden de gelegenheden van het zwembad een 12-tal kamertjes uitgebreid, it door het verplaatsen van een igel van het gebouw het overzicht 1st zwembad aanmerkelijk is ver- li. Bovendien is door het aan Sm van een nieuwe roeiboot en tnkele andere gereedschappen, [teddingsmateriaal gecompleteerd Erdoor natuurlijk, de grootere iheld bij het baden 'jdag 16 Mei wordt het bad open. id en Maandag 11 Mei a.s zal lanvang worden gemaakt met het iteeren der seizoer kaarten, j vertrouwen dat deze bij eerste ieding zullen worden betaald en nieuwe leden zullen toetreden, jdersl laat thans Uwe kinderen «en leeren 1 U kunt dit nu met gerust hart toestaan daar alie tlijke veiligheidsmaatregelen zijn men en 90 pCt. der leden ge ide zwemmers zijn. ■eekt met het verouderde voor- ee! en komt door een bezoek aan iwembad U zelf overtuigen, weg naar het bad is door ver ing thans ook voor auto's bereid- t badmeester of de bestuursleden m U gaarne alle gewenschte in- Ingen verstrekken. Kegelen. het Kegelconcours van .Houdt 'lank" te Kaatsheuvel heeft het Ie vijftal van de Waalwijksche ilclub 311, het 2e vijftal 251 ge- vindt U bij ons een uitgebreide sor teering Uitmuntende kwaliteit Billijke prijzen, in pl.m. 25 verschillende soorten. Steeds versch. in groote verscheidenheid. Los en in Luxe doozen. Vergeet onze PENSÉ's niet. Aanbevelend, Grootestraat WAALWIJK. ieri] EEN Groot Jubileum Biljart-concours. Onder zeer groote belangstelling hadden deze week in het clublokaal van den heer C. A. Smolders de volgende wedstrijden plaats van 2de viertallen. Zaterdag j.l. was op bezoek de vereeni- ging van P. van Cromvoirt alhier, Maandag de vereeniging van Wed. C. M. Smit, Kaatsheuvel, Dinsdag de vereeniging van Jac. van Engelen, alhier. De uitslag van deze wedstrijden luidde alsvolgt Amusement 235 p. P. v. Cromvoirt 244 p. Amusement 278 p. Wed. C. M. Smit 275 p. Amusement 300 p. Jac. v. Engelen 210 p Uitslag Amerikaansch spel. A. J. Elshout, Kaatsheuvel 18 p. J. Brok, Drunen 15 p. J. Leijten, Waalwijk 13 p. Chr. Montens, Waspik 11 p. v. d. Geld, Waalwijk 11 p. Uitslag Bandspel. Th. Zwaans, Waspik 8 p. Ant. de Jong, Sprang 5 p. J. Krol, 4 p. Uitslag Corpsserie. L. v. Cromvoirt, Waalwijk 36 p. Zaterdag 9 Mei komt op bezoek een vier-tal van W. van Helvoirt alhier;Zondag 10 Mei het le en 2e viertal V. B. C. van J. Treffers, Vrijh.—CapelleDinsdag 12 Mei het 2e viertal Ons Genoegen van Alb. Kemperman alhier; Woensdag 13 Mei het le viertal van H. v. lersel, Waspik. Ook brengen wij nog een woord van lof aan den jeugdigen speler L. v. Cromvoirt alhier, die Zaterdag j.l. in zijn partij een serie behaalde van 36 earam., waarmede hij op heden de hoogste corpsserie verwierf. Voor a.s. Zondag is het le viertal van Amusement en het le viertal van V.B.C uit Vrijh.-Capelle als volgt samengesteld s ootestraat Telefoon 109. HET ADRES voor de 43625 Nff## TERE HEERENKLEEDING. telen. lezen /elend. „Amusement" J. Reus L. v. d. Linden Th. Trots H. de Vaan „V.B.C." B. van Engelen N. Treffers J. Pulles Ant. de Jong Handelszaken. i het Handelsregister der. Kamer Koophandel voor de Langstraat te alwljk zijn ingeschreven pl.m. 1500 idelszaken. laarvan vallen In de verschillende isen Met een kaoitaal minder dan f 10 000 991. Met een kapitaal van f 10.000 tot f 25 000 238. Met een kapitaal van f 25.000 tot f 50.000 81. V. Met een kapitaal van f 50.000 tot f 100 000 42, 'V. Met een kapitaal van f 100.000 tot f 500 000 48. VI. Met een kapitaal van f 500.000 tot 1.000 000 5. VI' Met een kapitaal van 1 millloen tot 2 millioen 1. in de klassen VIII, IX, X en XI 'pende van 2—3; 3-4; 4-5 en :er dan 5 millioen gulden geen Sw- i... 1-Ili 's Kleu^edrijf)(IVIX lootbedrijf). x Een moedig ker*uje lij het spelen geraakte Underdag zoontje van den heer v. d. Water toorm. Baardwijk In een slooi-,ch. fle woning. Zijn speelmakkertje, ».e jirige Toon van den Berg uit de lationsstraat wist hem zoolang met il hoofd boven water te houden, tot i zijn hulpgeroep de moeder van het iaapje kwam opdagen om haar loontje uit zijn netelige positie te be elden. Het is voorzeker aan het moe- rftiig optreden van het makkertje te "danken dat het geen ernstiger gevolgen gehad heeft. Rerum Novarum.herdenking te Rome. Naar wij vernemen zullen een 4 tal personen uit onze gemeente deelnemen aan de Rerum Novarum.herdenking te Rome op Maandag a.s. Het zal dan dien dag ook niet aan be langstelling ontbreken, waar voor de eerste maal sterke tegenstanders tegen elkander komen. Sportbroeders eerst naar WSCHEC en dan naar Amusement—VBC. Aanvang 5 uur. Auto ongeval. Op den driesprong te Dussen kwam de heer P. K. alhier met zijn auto in botsing met een luxe wagen van den heer van der W. te Almkerk. Beide wagens liepen beschadiging op, die uit Almkerk moest door een takelwagen naar de garage gebracht worden. Autobusdienst Waalwijk—Rijen. Bij Koninklijk Besluit is ongegrond verklaard het beroep, ingesteld door de N.V. Zuider—Stoom—Tramweg- maatschappij te Breda tegen de be schikking van Geduputeerde Staten van Noord—Brabant van 30 Juli 1930, waarbij aan de algemeene Transport onderneming te Utrecht vergunning is verleend tot het inwerking brengen van een autobusdienst van Waalwijk over Sprang, Kaatsheuvel, Dongensche Vaart, Klein Dongen en Dongen naar Rijen (station Gilze—Rijen). Nieuwe naamlooze vennootschap. N V. Electrische Cartonnagefabriek Trimbach en Zonen, te Waalwijk. Oprichters: J. CJ. A. J. en C. F. M. Trimbach, allen koopman te Waal wijk. Doelhet exploiteeren eener cartonnagefabriek. het fabriceeren van en handeldrijven in cartonnen doozen, speciaal voor de schoenindustrie. Duuronbepaald. Kapitaalf 25.000, verdeeld in 25 aandeelen op naam ad f 1000, waarvan er 11 zijn geplaatst en volgestort door Inbreng van de baten en schulden der tot nu toe door den eersten oprichter op eigen naam gedreven cartonnagefabriek en verder in contanten. Bestuurten hoogste drie directeuren, waartoe voor de eerste maal de oprichters benoemd zijn. Bultenlandsche firma's. Maschinenfabrik Moenus A. G., Frankfurt a.M. Het 31 December 1930 afgeloopen boekjaar van deze bekende looierij-machinefabriek sluit met een winst van 10 096 Mk. Ter algemeene vergadering zal worden voorgesteld deze winst tezamen met die van verleden jaar ad 38 839 Mk. op nieuwe rekening te boeken. De voorraad orders is op 't oogenblik 'atlrekkelijk bevredigend. Over het rtsujaat van het loopend boekjaar, dat v«» de ontwikkeling van den al gemeene*. economischen toestand zal afhangen, kin echter nog niets worden voorspeld. Tannerle de France, Paris. In de laatste algemeene vergadering is be sloten het door samenvoeging tot 20 millioen frs. vernjinderde kapitaal tot 40 millioen frs. te verhoogen. Deze kapitaalsuitbreiding zal nlaats tobben door uitgifte van 40.000 6°/0 preferente aandeelen met een nominale waarde van 500 frs. Naar verluidt zou er tusschen de schoenfabriek Bata te Zlin en de firma Pillot te Parijs een overeenkomst zijn gesloten, volgens welke de firma Pillot den alleenverkoop der Bata fabrikaten In Frankrijk op zich neemt. De firma Pillot bezit een groot aantal verkoops- filtalen in Parijs en In de Fransche provincie. A. G fiir Lederfabrikation, München. Omtrent deze tot het concern der firma Adler Oppenhetmer A. G. be- hoorende vennootschap (aandeelen kapitaal 2 4 mill. Mk.) zal in de alge meene vergadering van 22 April a s. een voorstel tot liquidatie worden gedaan, Een dergelijk voorstel werd reeds verwacht, daar al sedert geruimen lijd tusschen de stad Müachen en de vennootschap onderhandelingen gaan de waren betrtffende de overneming van het fabrieksterrein, dat de stad voor woningbouw wil gebruiken Hier over is nu overeenstemming bereikt. Schuhfabrik R. Dorndorf, Brestau Naar verluidt bedragen de passiva van deze insolvent geworden schoen fabriek 1,97 millioen Mk., waaronder een vordering (met zekerheidsstelling) van de lederfabriek Adler Oppen- heimer A. G. ten bedrage van 0 6 millioen Mk. en een bankvordering, eveneens met zekerheidsstelling; ad. 0 8 millioen Mk. De vrije activa be- dragen 0.4 millioen Mk. Bij een liqui datie wordt de grootte van het verlies gering geacht. Het bedrijf zal voor loopig worden voortgezet. De invoer van lederen schoenen in de Ver. Staten van Noord—Amerika bedroeg tn Jaar Paar Jaar Paar 1914 421.000 1929 8 358 000 1923 1.938 000 1930 5 698 555 De waarde van dezen invoer bedroeg in 1930 totaal 11.265.384 dollar. (V. v. d. S Om met al het nieuwe in de muziek op de hoogte te blijven, onderhoudt Uw pianospel. Jan Verhoeven, Pianist—Organist, Rotterdam, Win, Buytewechstr 149, geeft les te Waalwijk en Omstreken. DRUNEN. Mej. Meeuwis uit Waal wijk, die dezer dagen te Heerlen ge slaagd is voor het practljk examen Verloskundige is alhier met ingang van heden als zoodanig aangesteld en is tevens reeds in functie getieden. Op Donderdag 14 Mei a.s. zal onze R.K. Gymnastiek- en Aihletiek- vereeniging S H J. een bezoek brengen in processie naar de Zoete Lieve Vrouw te 's Bosch. Veilingvereenigtng „De Lang straat." Jaarvergadering van het Bestuur der Veilingvereenigtng „De Langstraat" en afgevaardigden van de aangesloten vereenigingen tc Drunen gehouden op 5 Mei n.m. 7 uur in de zaal der Jongens Congregatie. Er was groote belangstelling. De Voorzitter, de heer Gijsman uit Waspik opende de vergadering met den gebruikelljken groet en sprak een welkomstwoord. Vervolgens werden door den secre taris, den heer v. Wijk uit Genderen. de notulen voorgelezen die na eenige discussie werden goedgekeurd. Na voorlezing van de presentielijst wees de Voorzitter er op, dat er voortaan streng de hand aan zai worden gehouden dat alle aanwezigen het ledenregister teekenen. Nadat nog onze zeer fijne PEREN ABRIKOZEN PERZIKEN ANANAS Per literblik 60 cent. HUISHOUD SPERCIEBOONTIES 37cent per literblik. Overheerlijk. Aanbevelend, Grootestraat WAALWIJK. Bij iedere fksch een fraaie beker cadeau. op 31 Dec. 1930 sluit op een bedrag van f49941,34. De Verlies- en Winstrekening sluit op een bedrag van f25686 03. Beide verslagen werden onder dank zegging goedgekeurd Door een lid uit Nieuwkuijk werd naar voren gebracht dat het onverant woordelijk is, dat aan een debiteur die in 1927 reeds zeer veel schuld had, thans nog meer crediet gegeven is. Hij meende, dat het de bedoeling was steeds af te lossen, en meende hierin te zien een slordigheid van den Di recteur en bestuur, die beter hadden moeten toezien, dat zoo iets niet voor kwam. Spr. zegtOm zoo een Direc teur te verheugen, en nog meer op te htffen, werd door het bestHur gezegd: wij zullen den Directeur er nog maar f 1000 salaris bij geven. De Directeur geefi zoo een Debiteur meer goederen zonder betalen,en toch wtl het bestuur hem meer geven. Alleen de oud-Voorzitter v. d. Wiel was er tegen, en deze heeft dan ook als Voorzitter bedankt Wij willen daarom thans een motie indienen, om het zittend bestuur, geheel te doen aftreden, omdat het zoo niet langer gaat als het bestuur zoo slordig is. De heer v. Wijk licht de reden toe waarom aan dezen kooper zooveel is gegeven Er kwam wel eens veel goed aan de veiling en geen koopers. Dan kocht de heer Pijnenborg alles voor doorzending naar Amsterdam. Indien dit niet gebeurd was zouden de telers veel minder hebben gehad. Trouwens alles is nog niet verloren, en er zal getracht worden betere maatregelen te treffen, en voor spoedige oplossing te zorgen. Een lid merkt op, dat er veel door het bestuur wordt gedaan zonder mede weten van de leden, betgeen onverant woordelijk is. Een ander lid vestigt de aandacht op den post Pensioen, en wijst op het feit, dat een salaris verhooging aan het personeel was toegezegd, met de bedoeling deze zelf hun pensioen ie laten betalen. Hieraan schijnt geen gevolg te zijn gegeven. De heer Boelen licht toe, dat het personeel een gedeelte moet betalen en de Veiling de rest. gaan en is verplicht de salarissen te herzienhij wees nog even op te hooge posten op de balans, waarna deze werd goedgekeurd. De ZeerEerw. Heer Pastoor Willems het woord verkrijgende, zegt dat het hem zeer aangenaam is geweest om heden uitgenoodigd te worden, wat in vele jaren niet was geschied „want naar het schijnt was bij den vorigen Voorzitter mijn tegenwoordigheid niet gewenscht, doch mijn belangstelling is even groot gebleven" zegt spr, Wat het bestuur aangaat, dit werd veel voor den domme gehouden, doch nu hebben wij een goed bestuur, dat heeft getoond te willen werken. Spr, beveelt daarom dit bestuur allen ten zeerste aan, (Applaus.) Daarna stelde de heer v. d. Leeden voor om bij eventueele bestuursver- kiezing te zorgen dat iedere afdeeling een lid in het bestuur krijgt. Vervolgens werd het Concept Huis- houdelijk Reglement voorgelezen en artikelsgewijs besproken, waarbij enkele artikelen gewijzigd werden. De heer van der Leeden stelde voor geen directeur te benoemen, doch hem werd geantwoord dat toch iemand de leiding moet hebben. Het artikel om voor presentiegeld f230 uit te betalen werd goedgekeurd, eveneens f5 voor den secretaris per vergadering. Een voorstel om geen hooger bedrag dan f3000 uit te geven zonder goed keuring der algemeene vergadering werd goedgekeurd. Daarna werd het Veilingsreglement voorgelezen en on veranderd goedgekeurd. Het voorstel van het bestuur om uitbreiding van het bestuur met twee leden, werd goedgekeurd. Bij de Bestuursverkiezing wegens periodiek aftreden van H. Mostermans werden uitgebracht 48 stemmen, terwijl slechts 41 afgevaardigden aanwezig waren. Hierover ontstond een zeer hevige discussieden Voorzitter werd toe geroepen, dat hij niet te vertrouwen was en dat hij om de statuten heen- draaide. Men wilde het bestuur niet mee laten stemmen. Hierop werd nogmaals gestemd uitgebracht werden 41 stemmen waar van de heer Mostermans 23 stemmen kreeg en dus gekozen werd. In de vacature A. v. de Wiel werd als bestuurslid voorgesteld de heer van Drunen. Uitgebracht werden 33 stemmen op van Drunen zoodat deze werd gekozen, De afdeeling Nieuwkuijk was tegen de uitbreiding van het bestuur met 2 leden. Het bestuur stelde voor te benoemen de heer van Moergestel uit Dussen, die echter na de dezen avond gevoerde discussie de functie niet wenschte ts aanzaarden. Hierna werd de heer van Vuren uit Dussen bij acclamatie gekozen. In de tweede vacature werd de heer van Rietveld uit Capelle met 28 stem men gekozen. Op de vraag of het percentengeld op 5°/o bleef gehandhaafd, werd be vestigend geantwoord. Verder werd gesproken over de opslagplaatsen, waarbij werd voorgesteld deze op te heffen. Voorgesteld werd om alles over een kam te scheren en alles coöperatief op te Lten halen per auto. De heer Grevenbroek wees er op dat er plaatsen waren die de kosten zelf moeten betalen en andere die ze vergoed kregen. Het bestuur zegde toe de zaak grondig onder het oog te zullen zien Bij de rondvraag wees de heer van Heeren- en Jongenskleeding 0ok naar Dames- en Meisjes-Mantels en Japonnen maat Wollen gestikte en molton Dekens Vloerkleeden, Vitrage, Overgordijnen, Cocosloopers Diverse Ondergoederen en manufacturen Meubels, bedden, enz. Magazijnen zijn alle werkdagen geopend. Z.W.-VAART 36 enkelen het register geteekend hebben neemt het bestuur de verantwoording op zich. De Secretaris brengt verslag uit, waaruit bleek dat met Aug 1930 de heer v. d. Wiel als Voorzitter heeft bedankt, en in diens plaats tot waar nemend Voorzitter is benoemd de heer Gijsman. Met Januari werd de heer Pijnenburg, oud-directeur der Veiling, benoemd te Nijmegen, in diens plaats werd tijdelijk benoemd de heer Boelen, definitief is nog geen directeur gekozen. De heer v. Wijk werd als Secretaris benoemd. Verder geeft het verslageen overzicht van de verschillende toe standen op gebied van tuinbouw en noemt verschillende oorzaken voor de inzinking. Ook wordt gesproken over de bultenlandsche verzending De heer Boeien bracht finantieel verslag uit waaruit bleek dat de balans De Voorzitter wijst er op dat hei bestuur het recht heeft Khet personeel verhooging van salaris te geven. Spr. wijst er op dat de accountant heeft gezegd, dat als nog '/4 wordt terug betaald de veiling er rooskleurig bij staat. De heer v. Halder onderstreept dit. De heer Sprengers merkt op, dat de vorige Voorzitter, de heer van de Wiel, zeker had moeten ingrijpen, als hij wist dat de Directeur te ver ging. De heer Pullens uit Nieuwkuik ant woordt hierop, dat de koopers den Directeur hebben gehuldigd „maar als hij was gebleven, zouden wij hem aan den dijk gezet hebben." De heer v. d. Leeden eischt in dezen slechten tijd een klein offer en spreekt den wensch uit dit jaar geen salaris- verhooging te geven, want, zegt spr., het bestuur moet met den tijd mede Campen er nog op. dat er kooplieden zijn te Rotterdam, die hier gaarne zouden komen, als het verkeer beter was. Spr. bepleit medewerking van het bestuur bij de verbetering van verkeerswegen. Op een desbetreffende vraag uit de vergadering zegt de Voorzitter toe dat de leden het jaarverslag voortaan zullen thuis krijgen. Op de vraag waarom Pijnenborg geen borgsom gestort had, werd door den Voorzittergeantwoord.dat dit was gevraagd aan den vorigen Voorzitter, die hieraan echter niet kon voldoen. Een lid uit Nieuwkuijk verweet het bestuur groote slordigheid en vreesde dat alles over de kop zou gaan, als het zoo blijft. Bij de behandeling der verdere vragen ontstond zulk een heftige dis cussie dat de Voorzitter het noodig oordeelde het debat te eindigen door de vergadering tot ergernis van alle leden, te sluiten. Het was inmiddels 10 uur geworden. ELSHOUT. Op 19 Mei a.s. zal om 10 uur de Jaarvergadering worden gehouden van Stemgerechtigde ingelanden Waterschap en Polder op het raadhuis. Gisteren werd onze gemeente bezocht door een processie uit Hemen. Verschillende oefeningen werden bij gewoond, waarna wederom huiswaarts werd getrokken, A,s. Zondag komen de processies uit Waalwijk, Kaatsheuvel en Haar steeg, alsdan zijn de H. Missen om 6-6.45-7.45-8,45-10-11 uur. NIEUWKUIJK. Op initiatief van de afgevaardigde leden der groote ver gadering van de Veilingvereniging „De Langstraat" te Drunen, hield de afdeeling Nieuwkuijk Maandagavond in café Siegers een algemeene leden vergadering. De vergadering was zeer druk bezocht. Nadat door de afgevaardigden de verschillende onbillijkheden aan het adres van bovengenoemde veiling naar voren waren gebracht, besloot men eenparig in beginsel toe te treden bij de Vlijmensche Veiling, De afgevaar digden werden gemachtigd bij het bestuur der Veiling te Vlijmen nadere inlichtingen in te winnen omtrent statuten, waarop dan volgende week deze gegevens aan de leden zuilen worden bekend gemaakt en een defini tieve oveihuizing zal volgen. - Onze Liedertafel besloot tot deel name aan het gedurende dezen zomer te houden festival in Bokhoven, uit geschreven door de fanfare St. Cornells aldaar. Naar we met zekerheid vernemen zal het raadslid A. de Gouw bij de a.s. gemeenteraadsverkiezing zich niet meer herkiesbaar stellen. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 9 Mei 1931. De uitslag van het hier gehouden concours aan den Bond van Scherp- schutterijen „De Langstraat" luidt le korpsprijs Herpt, 2e Baardwijk, 3e Besoijen, 4e Vlijmen, 5e Kaatsheuvel en 6e Heusden. Verder verwierven onze stadgenooten A. v. d. Oever, H. Brouwers en B. Heljkants een perso- neelen prijs. Onze voetbalclub Longa neemt Zaterdag deel aan den seriewedstrijd van Sparta te Sprang—Capelle. De werkman v. B. viel op de scheepswerf van een schip in de Maas. Gelukkig wist hij weer aan den vasten wal te komen, zoodat het ongeval af liep met een nat pak. In het nest op den schoorsteen van de brouwerij zijn sedert een paar dagen reeds jonge ooievaartjes, wat zoo wat een maand vroeger is dan gewoonlijk. Voor een paar weken zag het er in de weilanden zoo slecht uit, dat het vee ternauwernood gras genoeg had. Door het zachte weef der laatste dagen is er gelukkig verandering ge komen, maar toch zal er dit jaar geen gewas meer komen zooals verleden jaar. Kaatsheuvel, 8 Mei 1931. Bedevaart naar Elshout. As. Zondag gaat de H. Familie ter j bedevaart naar Elshout.- Zij vertrekt per tram van 9.20 en a.s. Donderdag Hemelvaartsdag gaan de jongens van 't Patronaat te voet en per fiets. Publieke verkoop. Bij publieke verkoop tegenover Notaris J. v. Ham werd Dinsdagavond de schoenfabriek van wijlen den Heer L. W. Gubbens op f4000.—, het woonhuis op f7100— ingezet. D. E. S. De voetbalclub DES houdt Maandag haar maandeiijksche vergadering in café de Wed. Smit in de Gasthuisstr. Naast de behandeling der gewone huishoudelijke zaken, zal een regeling besproken worden voor dekking van onkosten voor de eventueele ongevallen bij 't spel overkomen. Circus Robertl. Met koortsachtigeu ijver is men bezig aan den opbouw van de groote iweemastertent van Circus Roberti op de Markt alhier, 't Heeft uitpassen en meten gekost het groote zeilcompiex te kunnen bouwen. Natuurlijk is de belangstelling, vooral van de zijde der jeugd, al zeer groot. Groote affiche's verkondigen reeds al 't interessants wat Circus Oriëntaal te bewonderen zal geven. Het devies dat het circus voert„Geen bluf, maar werkelijkheid" wordt in de vertoonin gen van Roberti steeds ten volle be waarheid. Daarom juist is de trek naar dit circus zoo groot. Men krijgt er te zien, wat er aangekondigd wordt. Stand van het Kegelconcours der Kegel club „Houdt de Plank", Kaatsheuvel, op Donderdag 7 Mei 1931 om 12 uur des nachts. Korpswedstrijd. Herinnering I, Tilburg Onder Ons I, Tilburg Elf Provinciën I, Tilburg Herinnering II, Tilburg K. I. K. II, Tilburg IC. I. IC. I, Tilburg Vriendenkring II, Loon-op-Zand Vriendenkring I, Loon-op-Zand Waalwijksche Kegelclub I, Waalwijk 311 Dames Korpswedstrijd: K. I. K., Tilburg Personeel Serie: Theo Thuijs, Tilburg P. Stalpers, Tilburg S. Menhear, Tilburg 333 333 331 323 320 316 315 314 284 115 113 111 i- 1 WfDAO» Afbeta

Echo van het Zuiden | 1931 | | pagina 9