HoDlverpachtiDê Hooiverpachliné Bouwmaterialen handel j. C. VAN BAARLEM. Het Leuen van de Dieren. HEERENBAAI J. A. MARIS, Notaris RIETRA Notaris RIETRA publiek verpachten publiek verpachten Het ligt In de bedoeling deze po litie—verordening in te voeren in alle gemeenten van NoordBrabant. Het ontwerp zal aan de gemeente besturen ter vaststelling worden toe gezonden. Mr. Dr. Blom deed mndedeeling, dat ook het ontwerp Bouwverordening door de betreffende commissie spoedig zal worden aangeboden, dit in verband met de Woningwet. Politiezaken. De C. v. P. te Kerkrade waarschuwt dringend voor den persoon van Mathias Hanmgarten, ongeveer 50 jaar, reiziger, wonende te Duisburg. Hij colporteerde aldaar met een boek getiteld: .Der Weg zur Gesundheit", bij welke ge legenheid hij voorgaf zieken te kunnen genezen en recepten voorschreef. CAPELLE. Voor de Ned. Herv. ge meente alhier hoopt a.s. Zondag des morgens half tien op te treden de heer Smit, diacoon te Heemstede. Des namiddag half drie leesdienst. Bij den landbouwer W. V. aan den Loonschendljk geraakte een koe in den gierput. Na veel moeite werd het uit zijn netelige positie verlost, J.l. Woensdagmorgen zou de zoon van den heer M. Janvier uit Breda, die hier op het feestterrein met een Cakewalk gestaan heeft zich naar Amsterdam begeven met de vracht auto. Bij het vertrek van de Nieuwe- vaart kwam hij met zijn wagen op onverklaarbare wijze in den sloot te recht. Het kostte heel wat arbeid om den zwaren wagen weer op den weg te brengen. Gelukkig bleek de motor nog goed te functioneeren, zoodat dit onge val wonder boven wonder goed is afgeloopen. Maandag j.l. vierde de heer C. J. Kuntze, stationschefte Kaatsheuve-1 Capelle, onder zeer veel blijken van belangstelling zijn 40—jarig dienst— jubileum bij de Ned. Spoorwegen. Bij de Ned. Herv. Gemeente a. d. Loonschendljk beroepen predikant ds. M. Vroeg in de Wey, Cand. tot den H. Dienst te Middelharnis, hoopst a s. Zondag des morgens half tien en des avonds 6 uur in de Ned. Herv. kerk a. d. Loonschendijk op te treden. RAAMSDONKSVEER. Voor de Herv. Gemeente treedt Zondag om 2 uur op in de Veersche kerk ds. Fokkemavan Sprang. Dinsdag 9 juni hoopt het echt paar v. d. Linden—Ros, zijn gouden huwelijksfeest te vieren. Het zal de oudjes wel niet aan belangstelling ontbrekeif. De heer J. Simonis-Poppelier, behaalde op de Stetento, te Steenwijk den eersten prijs in den speculaas-en koekwedstrijd. De Propagandaclub „Voor God en Vaderland", maakte Donderdag j.l. een uitstapje naar Rotterdam, ter be zichtiging der Unileverfabrieken. Door de Zwaluwen werd de j:l. Zondag gespeelde wedstrijd tegen Oosterhout gewonnen met 10—1. A.s. Zondag wordt gespeeld tegen Made. RAAMSDONK. Zondag 7 Juni a.s. zal alhier de plechtige H Sacraments processie evenals twee jaar geleden door het plantsoen trekken en de her nieuwing der intronisatie van het H. Hartbeeld plaats hebben. De processie zal door het muziekkorps «St. Bavo" worden opgeluisterd. Moge het weer meewerken, om deze grootsche plech tigheid naar wensch te doen slagen. De processie naar Brielle vertrekt 18 Juni a.s. Ter gemeente—secretarie ligt voor een ieder ter inzage de lijst van de in het voorjaar 1931 uit deze ge meente goed- en afgekeurde spring- stieren. GEERTRU1DENBERG. Door B. en W. is aan de N.V. PNEM. vergun, ning verleend tot het bouwen van een transformatorloren, terwijl aan de wed. M. de Wit vergunning is verleend tot het bouwen van een keuken aan de Veenestraat. De uitslag van de elfde tien- jaarlijksche algemeene Volkstelling is voor deze Gemeente door het Centraal Bureau voor de Statistiek te 's Gra- venhage vastgesteld op 2817 inwoners. Het bouwen van een transforma tortoren met werkplaats voor rekening van de N.V. P.N E.M, is opgedragen aan de Z.N. Betonijzerbouw te 's Her togenbosch. Bij de opening van het visch- seizoen op 1 juni j.l. mocht de heer P. Goossens het genoegensmaken een bliek te vangen van het respectabele gewicht van 5 pond. Donderdagmorgen is het negen jarig zoontje van den heer Th Goes, spelenderwijs bij de electriciteitsfabriek der N V. P.N.E.M. te water geraakt en verdronken. De politie werd onmiddellijk ge waarschuwd en begon direct met het dreggen. - Een half uur daarna is hij levenloos uit den vijver van genoemde electriciteitsfabriek te voorschijn ge haald. Het schijnt dat hij door de ge weldige zuiging van den filter hierin is geraak». Alhoewel direct kunstma tige ademhaling werd toegepast is het niet meer mogen gelukken de levens geesten op te wekken. De heer K. Mosterd, werkzaam aan de scheepsbóuwwerf van de Gebrs. Nederlof, had het ongeluk een blok hout op zijn voet te krijgen, waardoor een beentje In zijn voet brak. Hij is overgebracht naar het zieken huis alhier. KERKNIEUWS. Pontificale Uitvaart en Begrafenis van den Doorluchtigsten en Hoogwaar- digsten Heer Mgr. Jac. Pompen, Protonotaris Apostolicus Vicaris Generaal van het Bisdom van 's Hertogenbosch. 's HERTOGENBOSCH, 5 Juni. Onder groote belangstelling, uit het geheele bisdom, had heden de Pontificale Uit vaart en begrafenis plaats van den Doorluchtigsten en Hoogwaardigsten Heer Mgr. J. Pompen, Protonotarius Apostolicus, Vicaris Generaal van het bisdom van 's Hertogenbosch. De kathedrale basiliek van St. Jan was in zwaren rouw gehuld. Tegen 10 uur vulde het ruime kerk gebouw zich met zeer talrijke geloo- vigen w.o. deputaties der R.K Ver- eenigingen der stad. Onder de vele religieusen waren aanwezig de alge meene Overste Moeder Venenitia, Bestuur en Oversten der Congregatie Dochters van Maria en Jozef van welke Congregatie Mgr. Pompen gedurende 29 jaren Directeur was. Onder klokkengelui werd het stoffelijk overschot van den vereerden doode van uit het woonhuis aan de Kerkstraat in plechtigen stoet naar de kathedrale basiliek gevoerd. De geestelijkheid der stad en van het bisdom, schaarde zich rondom de doodsbaar. Mede waren aanwezig zeer talrijke autoriteiten w o. het provinciaal en het stedelijke bestuur, leden van de Eerste en Tweede Kamer en leden der Staten van Noord-Brabant. De Pontificale H. Mis van Requiem werd opgedragen door Z. H. Exc. Mgr. A. F. Diepen, Bisschop van 's Her togenbosch, geassisteerd door de vol gende Hoogeerw en ZeerEerw. heeren; Mgr. C. Prinsen,Prot. Apo! .pastoor van St. |acob te 's Hertogenbosch, presbyter assistens Mgr. J, P. van den Heuvel, Boxtel en Mgr. A. Hermus te St. Michiels-Gestel, troondiaken, Dr.J. Maas, Eindhoven, diaconus Missae, F. Goyaerts, Regent van bet Seminarie „Beekvliet" te St. Michiels Gestel Subdiaconus Missae, H. van de Ven, Secretaris van het bisdom, eerste Caeremoniariuskapelaan G. Suetens van S». Jan, 's Hertogenbosch, tweede CaeremoniariusRector J. van Beek, 's-Hertogenbosch, ThurrfirariusRector F. Dekkers, 's Hertogenbosch en Rector F. Goorts, 's-Hertogenbosch, Caero- ferartus, Kap. Pijnenburg, den Bosch, ad librum Rector Wouters den Bosch ad gremiale, Kap. van Susante, den Bosch, ad mitramKap. J. Sicking, den Bosch, ad candelam P. de Bree, Rector Cantus van St. Jar), J. van Loon, Secretaris van het bisdom en Kap. A. Knegtel, den Bosch, Cantores. De H. Mis werd gezongen door het parochiaal Zangkoor der kathedrale basiliek. Na deze indrukwekkende plechtig heid formeerde zich een lange stoet welke 't stoffelijk overschot begeleidde naar het kerkhof. Een eerbiedige menigte volgde met aandacht de plechtigheid. De absoute werd verricht door Z, H. Exc. Mgr. A. F. Diepen, geassisteerd door Mgr. C. C. Prinsen Den Bosch, Dr. j. Maas te Eindhoven, Regent F. Goyaerts en geestelpen uit 's Bosch. Na de absoute werd het stoffelijk overschot van Mgr. Pompen bijgezet in den priestergrafkelder, die onder de kapel gelegen is van het kerkhof te Orthen. Mgr. Pompen ruste in vrede. GEMENGD NIEUWS. Brug ingestort. Naar een B.T.A -bericht uit Bordeaux meldt, is gister te St. Denis de Pile bij Libourne een nieuwe hangbrug over de rivier de Isle ingestort. Het ongeluk had piaats, toen de oificieele proeven werden genomen op het oogenblik, dat een aantal karren met zand over de b.ug reed. De karren stortten in het riviertje en sleurden de voerlui mee. Er zouden 10 dooden zijn, een tiental ernstig gewonden en een groot aantal licht gewonden. Bij het ongeluk te St. Denis de Pile zijn 12 menschen omgekomen en 19 gewond. Knaapje door den bliksem gedood. Tijdens een kort maar hevig onweder werd te Strijen het elfjarige zoontje van den landbouwer J. Nie mantsverdriet aldaar door den bliksem getroffen en gedood. KHTE FWESCHE iQSOa.perons Familiedrama. Gisteren heeft een verzekeringsagent te Görlitz die aan zwaarmoediheid feed, zijn vrouw, zijn tien—jarig dochtertje en daarna zichzelf dood geschoten. Zaaien per vliegtuig. Uit Slawjavisk (Rusland) wordt ge meld, dat proefnemingen om per vliegtuig rijst te zaaien, bevredigende resultaten gegeven hebben. Per minuut wordt een H A. bezaaid en de dicht heid en gelijkmatigheid is gemakkelp te regelen. Ongevallen. De 20—jarige wielrenner j. v. d. P. uit Heerlen is gisteravond bij een oefenrit in de buurt van Maastricht gevallen. Hij kreeg een schedelbreuk en werd naar het ziekenhuis te Maastricht vervoerd. Zijn toestand was vanmorgen ernstig. Te Boekelo, gemeente Lonneker, is de 29-jarige ongehuwde loodgieter van een dak gevalien. Hij kwam op het hoofd terecht en was terstond dood Gistermorgen is op den straat weg te Gorssel de arbeider D. uit Epe door een vrachtauto aangereden en kort daarna aan de gevolgen overleden. Drama in Bosch bij Heerlen. Dondermiddag te ongeveer drie uur heeft iemand in een bosch nabij het kasteel Schaesberg, ongeveer vijftig meter van derf weg, een meisje en een jongen aangetroffen, die beiden hevig bloedende halswonden hadden. De slachtoffers vertoonden beiden nog teekenen van leven. In hun nabijheid lagen twee scheermessen en een brood mes. De polities van Schaesberg en Heerlen werden gewaarschuwd, als mede dr. Dahmen, die den gewonden de eerste hulp verleende en hun overbrenging naar het St. Joseph— Ziekenhuis te Heerlen noodig achtte. Beide gewonden konden door den ernstigen toestand, waarin zij verkeer den, nog niet gehoord worden. Zij werden door de zorgen van de Heer- lensche politie naar het ziekenhuis vervoerd het zp de 20—jarige jonge man K. G. en het 17—jarige meisje E. H., beiden alhier woonachtig Door de ouders van het meisje was reeds bij de politie aangifte gedaan, dat hun dochter sedert eenige dagen het ouderlijk huis had verlaten. De politie zet haar onderzoek voort. Ontploffing en brand in het Roemeensche petroleumgebied. Verscheidene petroleumhouaers van de Steaua Romana te Moinesci in het gebied van Bacau in Roemenië zp gisteren door den bliksem getroffen en ontploft. Binnen enkele seconden was de geheele omtrek één vlammen zee. De bewoners vluchtten te paniek weg. Om middernacht was het nog niet mogelp gebleken den reusachti- gen brand te beperken. Men vreesde, dat de geheele stad een prooi der vlammen zou worden. Ook is men bang, dat vele ambtenaren en arbeiders in de vlammen zijn omgekomen. Knaapje verdronken. Gistermorgen om 10 uur is het 9* jarig zoontje van den heer T. Goes te Geertruidenberg bij het spelen in de nabijheid van de electrische centrale der P. N. E. Mij. te water geraakt en verdronken. Een half uur daarna is het kind levenloos uit een filter van genoemde centrale te voorschijn ge haald. Het knaapje schijnt door de geweldige zuiging van den filter naar de diepte te zijn getrokken. Auto over den kop geslagen. Drie gewonden. Vanochtend 5 uur is tusschen Arnhem en Eist de auto van den suikerwerk fabrikant L. A. uit Enschede, die uit Heerlen kwam, over den kop geslagen. Vermoedelijk is de bestuurder, door slaap overmand, het stuur kwijt geraakt. De auto kwam in een sloot terecht. De vier inzittenden werden in een villa binnengedragen. Drie hunner zijn later naar het Arnhemsche diacones, senhuis vervoerd. Ongelukken Woensdagavond is te Helmond de 30-jarige M. van den Broek, die bij het voetballen een bloedende wond had opgeloopen, aan een bloeduitstor ting overleden. Hij was gehuwd en vader van twee kinderen. Gisteravond is een ongeveer 12- jarige jongen, vermoedelijk bij het spelen, in het water langs de Slacht huiskade te 's-Gravenhage gevallen en verdronken, Zijn lijk is opgehaald. Levensgevaarlijk getroffen. De chef monteur Vos van het Gemeentelijk Electriciteftsbedrijf te Coevorden kwam gisteren te Nieuwe Krim in aanraking met de onder stroom staande draden van 'n persturfmachine. Hij werd levensgevaarlijk getroffen. Voor zp leven wordt gevreesd Nader meldt men ons, dat de ge troffene is overleden. Zakkenrollers. De heer W. de V. Bwonende aan de Obrechtstraat in Den Haag, is het slachtoffer geworden van een paar zakkenrollers. Hij had aan het hoofd postkantoor een bedrag van f 975 aan bankpapier ontvangen en dit tn zp portefeuijle geborgen, welke hij daarop in zijn binnenzak deed Vervolgens stapte hfj op het voorbalcon van een tramwagen van lijn 20, die op het punt stond te vertrekken. Even na hem kwamen nog drie personen aanloopen, die met dezelfde tram, eveneens op het voorbalcon mee wenschten te gaan. De bestuurder opende voor hen nog even de reeds gesloten balcondeur aan den kant van den vluchtheuvel der tramlijn, die hier haar beginpunt heeft, en de binnentredende personen maakten daarbij eenige bewegingen, die den indruk móesten wekken, dat er eenig gedrang noodig was om een plaatsje op het balcon te verkrijgen. Spoedig verlieten zij, bij een der volgende haltes, de tram weer. Bij zp thuiskomst miste de heer de V. B. zp portefeuille met inhoud, waarvan aangifte bij de politie is gedaan Drie girls van Texas Guinan ontsnapt. De politie te Le Havre houdt zich bezig met de opsporing van drie girls van den troep van Texas Guinan, de New Yorksche „Koningin der Nacht clubs". Zooals men weet, werd haar de toegang tot Frankrijk geweigerd en is zij sedert Vrijdag, toen zij te Le Havre arriveerde, met haar 16 meisjes in een hotel geïnterneerd Geen hunner mocht dit verlaten tot zij heden weer zouden worden ingescheept aan boord van een Oceaanstoomer, die vandaag naar New York vertrekt. Inmiddels hadden de vrienden van eenigen der meisjes, die momenteel te Parijs vertoeven, van het gebeurde gehoorde, Zij kwamen naar Le Havre om hun vriendinnetjes op te zoeken en met behulp van eenige taxi's wisten de Amerikaansche jongelui er met drie van de meisjes van door te gaan.Toi nog toe heeft de politie vergeefs naar hen gezocht. Texas Guinan verklaart, niet zonder de drie meisje^ te willen vertrekken. Waarschptijk zal zij echter niettemin vandaag Frankrijk moeten verlaten, terwijl de drie meisjes, zoodra zij gevonden zijn, eveneens uit het land zullen worden gezet. Ruzie op een schip. Gistermiddag onstond op een schip liggende te Schiedam, oneenigheid tusschen den schipper H. F. en diens knecht J. V. De knecht gaf den schipper een klap, waardoor deze achterover in het ruim viel. Met een gebroken ruggegraat en rechterschouder werd de schipper bewusteloos naar het R K. Ziekenhuis overgebracht. Zp toestand is zorgwekkend De getroffene is 31 jaar en woont te Ijselmonde. De knecht heeft zich later bij de politie gemeld. Auto tegen een boom gereden. Donderdagmiddag tegen drie uur is in de gemeente Veldhuizen bij Utrecht door tot nog toe onbekende oorzaak vermoedelijk een defect aan de stuur inrichting, een luxe auto uit Den Haag op weg naar Utrecht, met vrij groote snelheid tegen een boom ge reden. Twee der inzittenden liepen lichte kwetsuren op, terwijl de derde inzittende, afkomstig uit Den Haag, ernstig gewond en o. a. een hoofd wonde en een gebroken been opliep De beide licht gewonden werden met een auto naar Utrecht vervoerd om zich aldaar te taten verbinden. Het duurde vrij lang, alvorens een am bulance auto uit Utrecht ter plaatse was om den zwaar gewonde naar de Rijksklinieken aldaar over te brengen. Benoeming. Bij resolutie van den minister van financiën is de surnumerair H. J. van der Linde van de directie Zwolle, tijdelijk werkzaam gesteld ter inspectie Waalwijk. Si. Nicolaas—ziekenhuis. Naar wij vernemen zal Dr. J. F. A. van Mens, neus-, keel- en oor- arts te 's-Bosch, voorloopig om de veertien dagen, te beginnen a.s. Donderdag 11 Juni, des middags van 4 tot 5 uur te consulteeren zijn in het St. NicolaasZiekenhuis alhier. Tarwewet en broodprijs. Men schrijft ons In verband met de uitvoering der Tarwewet op 1 Juli a.s. waardoor de meel. en bloemprijzen met ongeveer drie gulden per 100 K.G. zullen wor den verhoogd, lezen wij in verschil lende vak- en dagbladen dat op dien datum ook de broodprijzen met l ct. per 800 gram zullen worden verhoogd. Officieel bericht van regeerings- kringen sprak van een verhooging van 1 cent. R.K. Ktesvereeniging. In de gisteravond gehouden bestuurs vergadering van de R K. Kiesvereeni- ging werden de werkzaamheden voor de a.s. verkiezing besproken. Van belang werd geacht ouden van dagen en gebrekkigen naar de stembus te rijden. Hiervoor zullen de noodige stappen worden gedaan. De te voeren propaganda voor de Katholieke lijst werd besproken. Mede werd aandacht gewijd aan zaken die direct na de verkiezing in de vereeniging behandeld zullen wor den, als de bespreking met Baardwijk, de contributie—inning 1931collectieve bestuurs aftreding, nu de vier-zittings jaren om zijn enz. fubileum. Heden is de heer Adr. Schellekens \2ll2 ]aar als concierge in functie bij de R.K. Werkliedenvereeniging. Het bestuur gaf voor zijne verdien sten in deze periode aan de vereeni ging bewezen op passende wijze blijk. LAATSTE BERICHTEN. Doodelijk ongeval te Genderen. Vrijdagmorgen had te Genderen nabij het postkantoor een zeer ern stige aanrijding plaats, met doodelij- ken afloop. Te circa 11 uur reed de heer H. Brander horst uit Eethen met zijn motor over den weg nabij het post kantoor. Onverwacht kwam een auto uit Andel van de andere zijde. De heer Branderhorst wilde deze pas- seeren, doch oor onbekende oorzaak kwam hij met den wagen in botsing, cn werd van zijn motorrijwiel geslin gerd. De ijlings toegeschoten hulp ontbood direct een geneesheer, de as sistent van dr. van Gulick, doch toen 'deze arriveerde bleek de heer B. reeds te zijn overleden. Het slachtoffer was zeer ernstig verminkt, de heide beencn waren op verscheidene plaatsen ge broken, terwijl een zijner handen ge heel verpletterd was. De heer Branderhorst was 65 jaar. De bewoners van het dorp zijn zeer onder den indruk van het gebeurde. RECHTZAKEN. ADVERTENTIëN. AGENDA'S. WAALWIJK, Zaterdag 56'/a uur. Gymnastiek voor de aspiranten B.G.V. Zaterdag 8 uur, Witte Bioscoop, „De Koning van den Congo". Zaterdag 8 uur. Luxor Bioscoop, „De Olficier van Justitie". Zaterdag 8'/2 uur repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak". Zondag! 2 u. Repetitie Liedeitafe' „Oefening en Vermaak" Musis Sacrum Zondag 12 uur. Repetitie Lieder tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 6 en 8'/2 uur. Witte Bioscoop, De Koning van den Congo". Zondag 6 en 8'/^. Luxor Bioscoop, De Officier van Justitie". Korfbalsport. SPRANG. A.s. Zaterdagmiddag gaat de Korf balclub NEO naar Eindhoven om aldaar tegen de Koribalclub Philips een comp.—-wedstrijd te spelen voor den Brab. Korfbalbond Ons blad kan 's Woensdags en Zaterdags aan ons bureau worden afgehaald h 10 cent per week. Waarn. Notaris te Waalwijk, zal op Vrijdag 12 Juni 1931, des avonds te 7 uur in het Calé VAN DER LOO te Haarsteeg publiek verpachten Het Voorgras van de Lage Zes Morgen in 6 perceelen Het Nagras van de Lage Zes Morgen, om ie beweiden met hoornvee, voor vier achter- eenvolgende jaren, dus tot en met 1934, te Dussen en te Babilonienbroek, te Dussen, zal a. bij LEEMANS te Dussen op Maandag IS Juni 1931, nam. 6 uur (N.T.) het Voorgras van ruim 20 hectare hooiland en b. bij ADR. v. d BEEK te Babilonienbroek op Zater dag 20 Juni 1931, nam. 7 uur (N T.) het Voorgras van ruun 21 hectare hooiland. Breed bij biljetten. 46542 Joachimsveld en Middelwaarden. te Dussen, zal op Dinsdag 16 Juni 1931, nam, 3 uur (N.Tbij M. v. D. HEUVEL te Nieuwendijk, het Voorgras van circa 65 hectaren hooiland op joachimsveld en op de Middelwaarden in perceelen als van ouds. 46543 vereenxhëm: fabrië •CETABEVE" Opslagplaats a. d. Haven CEMENT. PANNEN, BIMSPLATEN ENZ. Uit voorraad leverbaar. Aan het Bureau van dit blad is de inteekening opengesteld op A. L* Brehm geheel opnieuw bewerkt door Dr. W. KOCH. Dit prachtwerk verschijnt in 5 crompres gedrukte deelen, ge bonden in geheel linnen pracht band enz. tegen den prijs van slechts f3.25 per deel plus porto. Het is totaal 2000 blad zijden, 19 x 131/, c.M. met 318 afbeeldingen. Men teekent in voor alle 5 deelen. Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen. I lauttuuiwuiuuuuuum* Fraude. Do rechtbank deed uitspraak in de strafzaak tegen P. J. A. Br., 28 jaar, fabrikant te Waspik, dat hij in Januari 1931 te Waspik: le. zich heeft schuldig gemaakt aan valschlieid iri geschrifte door een quitantie ten name van ver schillende personen voor voldaan te laten teekc- iun door zijn zuster; 2e. opzettelijk een bedrag van ongeveer 1750. welk geld eigendom was van he Burgerlijk Arm bestuur te Waspik, zich wederrechtelijk heeft toe geëigend. Uitspraak 3 maanden gevangenisstraf voorwaar delijk. Uitspraken. De rechtbank vernietigde de vonnissen van het Kantongerecht, waarbij eenige inwoners van Was pik werden veroordeeld wegens overtreding der Politieverordening, terzake het weigeren van aan sluiting bij de waterleiding. C. J. M. de K. te Drunen. Eisch 3 maanden ge vangenisstraf. A. v. M. P., Nieuwkuijk, Loterij wet, vonnis ver nietigd, vrijgesproken. F, S. en J. A. S. te Udenhout, overtr. Jachtwet. Vonnis Kant. Waalwijk vernietigd, ieder 30. boete. WAT KNAPT DAT OP! Had ik maar eerder geweten, dat ik met Pracht-bijts met de Bever zóó gemakkelijk dit resultaat zou bereiken I Nukrijgto//es gauween beurt Bussen van 16, 25, 40 en 65 ct. tolj alle Verkoopers van „VELPA" CfTAWV BEVERWIJK- 9

Echo van het Zuiden | 1931 | | pagina 10