DE ECHO VAN HET ZUIDEN Winkelweek. H. Kolsterei-Lalarde onze SPANERA-siéaar H. Kolsteren-LaM, Kalca Biscuits H. de Bont-v. Huiten Heeren H.H. Winkeliers De dorstigen laven DERDE BLAD. Met het oog op de a.s. Winkelweek worden door ons 2 WINKELWEEKNUMMERS uitgegeven en wel op 13 en 20 Juni a.s. Deze nummers zullen een zeer belangrijke extra verspreiding genieten in de geheele Langstraat en Om geving, 't Land van Heusden en Altena, enz Wij zullen de prijzen der advertenties voor de winkeliers zeer billijk stellen, terwijl de geregelde adverteerders van hun contract kunnen adver- teeren. Tijdige opgaaf is zeer ge- wenscht. De Administratie. PROVINCIAAL NIEUWS. Programma feestelijkheden Winkelweek van 20—27 Juni a.s. Zaterdag 20 Juni. 5 uur. Aankondiging der opening Winkelweek met bazuingeschal door 2 herauten. Groote Turnfeesten. (Zie afzonderlijk programma). Zondag 21 Juni. Voortzetting der gymnastiekfeesten. (Idem.) Maandag 22 Juni. 8—9 uur. Concert door de Gem. Zangvereen. „Vooruitgangzij ons Doel". 9—10 uur. Concert door het Gem. Koor T.A.V.E.N.U. Dinsdag 23 Juni. 7'/a uur. Rondgang der harmonie „St. Crispijn" door St. Antoniusparochie, Stationsstraat, Markt. 8 uur. Concert op de kiosk. Woensdag 24 Juni. 3 uur. Op de Markt Openlucht- uitvoering voor de kinderen door Chineesche goochelaars, buiksprekers, enz. (Gezelschap Louis de Haan uit Rotterdam.) 8 uur. Radio—concert. Donderdag 25 Juni. Voormiddag Premiemarkt met extra prijzen. Merriënkeuring. M.C.—keuring. Namiddag Verrichtingsproef M.C.— paarden. 77a uur. Rondgang der harmonie „St. Jan" door v.m. Baardwijk, Groote straat, Markt. 8 uur. Concert op de kiosk. Vrijdag 26 Juni. 8 uur. Film—avond van Ned. Fabri kaat, uit een 20—tal Ned. bedrijven, in de Luxor Bioscoop. Zaterdag 27 Juni. 5 uur. Concert door het Mond harmonica—gezelschap „Crescendo" uit Dubbeldam (ie prijs concours te 's GrevelduinCapelle). 77a uw- Rondgang der Kon. Harmo nie „Euphonia" van Kaatsheuvel vanaf overweg Besoijenschestraat, Groote straat, Markt. 8 uur. Concert op de kiosk. 1072 uur. Tot slot der Winkelweek schitterend vuurwerk uit de Kon. Pyr. Fabrieken v h. J de Kat te Leiden 49 prachtige nummers op den Winterdijk achter de Markt. Straatversieringen. Radio-muziek. Verslag Gezondheidscommissie. Verschenen is het verslag van de bevindingen en handelingen der Ge zondheidscommissie, ingesteld voor de vereeniging van gemeenten, waar van de zetel gevestigd is te Waalwijk over het kalanderjaar 1930. Wij ontleenen er 't volgende aan Algemeene beschouwingen. Voor zoover de beschikbare gegevens ons tot het vormen van een oordeel in staat stellen, meenen wij den ge zondheidstoestand in ons ressort ge durende het jaar 1930 gunstig te mogen noemen In de gemeente Waal wijk kwamen gedurende het geheele jaar verschillende gevallen voor van Roodvonk en Diphtherltus. Van een influenza—epidemie bleven wij dit jaar bevrijd De bevolking bedroeg op 31 December 1930: 49830 zielen tegen Met onze dranken ls een weldaad voor ieder Zoowel gezonden als kranken. VRUCHTEN LIMONADES SORBETS van Russell. KOMT U EENS PROEVEN? Aanbevelend, Grootestraat 201 WAALWIJK. KORFF's FOSCO Bij iedere flesch een fraaie beker cadeau. Onmisbaar voor Uwe kinderen 49320 in het voorgaande jaar, eene vermeerdering dus van 510. Waar het aantal der levend geborenen dat der overledenen met 876 overtrof, is die vermeerdering gering te noemen. Het aantal geboorten, inclusief de levenloos aangegevenen bedroeg 1390 zijnde 27 89 per 1000 inwoners (vorig jaar 28.20). Het aantal sterfgevallen, txclu9ief de levenloos aangegevenen was 514, zijnde 10.03 per 1000 inwo ners, vorig jaar 10 59. 97 kinderen stierven in het eerste levensjaar, zijnde 7 14 per 100 levend geborenen; een cijfer dat niet gunstig mag worden genoemd. Ziekten. Gedurende het verslagjaar kwamen voor 2 gevallen van Febris lyphoidea, waarvan één met doodelijken afloop 54 gevallen van Roodvonk (waarvan 24 te Waalwijk) en 58 gevallen van Diphtherie (57 te Waalwijk). In deze gemeente heerschten de beide laatste ziekten gedurende het geheele jaar. Terwijl de Roodvonk een goedaardig karakter vertoonde en geen sterf gevallen veroorzaakte, kan dit niet gezegd worden van de Diphtherie, waarvan 7 kinderen stierven. Vooral in de laatste maanden van het jaar nam het aantal gevallen toe, terwijl ook de ziekte een ernstiger karakter aannam. Krachtige maatregelen tot bestrijding der ziekte moesten worden genomen. In overleg met 't Gemeente bestuur werden in voormalig Waalwijk, waar vooral de ziekte voorkwam, de scholen der Eerw. Zusters geheel, en bij de Eerw. Broeders de twee laagste klassen gedurende zes weken gesloten, terwijl op advies van den heer Inspec teur Dr.Branfjes, gelegenheid gegeven werd tot voorbehoedende inenting met T.A.U. Bij ruim 1200 kinderen werd deze inenting verricht, waarbij eenige studenten in de geneeskunde hunne gewaardeerde medewerking verleenden. Genoemde maatregelen hebben blijk baar een gunstig gevolg gehad, daar de ziekte geheel geweken is. Drinkwatervoorziening. Op 1 Januari 1931 trad in de ge meenten, aangesloten bij de Water leiding—Maatschappij „Noord-West- Brabant", voor de ingezetenen de verplichting in werking, om hunne panden aan te sluiten aan genoemde waterleiding. Ofschoon deze maatregel uit een hygiënisch oogpunt toejuiching verdient, geeft hij toch tot vele en naar onze meening niet geheel onge gronde klachten aanleiding, daar de tarieven zeer hoog zijn, waardoor een zware last op de schouders van veie ingezetenen wordt gelegd. Gymnastiekfeesten. In ons vorig nummer hebben wij 't volledig programma medegedeeld der groote gymnastiekfeesten te Waalwijk op 20 en 21 Juni a s. Thans laten wij volgen het belangrijk aantal deelnemende gezelschappen voor wedstrijden en demonstraties. 1. W.GV,, Waalwijk (buiten mededinging). 2. David, Tilburg. 3. St. Herman—Jozef, Drunen. 4. O.B C., Eindhoven. 5 Kunst en Kracht, Tilburg. 6 Petrus Canisius, Zevenbergen, 7. Spartanen, Tilburg. 8 St. Antonius, Nijmegen. 9. Kunst en Kracht, Waalwijk. 10. Prins Hendrik, Vught. 11. St Dionysius, Tilburg. 12. K.G.V., Kaatsheuvel. 13. Jonge Kracht, Nijmegen. 14. Uno Animo, Mierlo. 15. O.SS., 's Hertogenbosch. 16. Voorwaarts, Tilburg. 17. St. Georgius, Eindhoven. 18. Sparta, Eindhoven. 19. Excelsior, Nijmegen. 20. K D O Deurne. 21. St Petrus, Oirschot. 22. D.O K., Waalre. 23. Turnlust, Budel. „De Stem van de Reus" op het sportterrein van W.S.C. ter gelegenheid der a s. gymnastiek—demonstraties is van de Radio—Centrale alhier. Eerste plechtige H. Mis. Zooals wij vroeger aankondigden zal de Eerw. Heer Henri Hens Gzn., na 30 Mei 11, door Z. D. Ex. Mgr. Diepen in de kathedrale basiliek van St. Jan priester te zijn gewijd, a.s. Zondag 7 Juni in zijne geboorteplaats in de parochiekerk van St. Jan Baptist zijne Eerste plechtige H Mis opdragen. Een gebeurtenis vanhooge beteekenis niet alleen voor den neomist en zijne geachte familie, maar ook voor onze parochie en onze gemeente, die het voorrecht heeft wederom een harer zonen te zien toegevoegd aan de groote rij van bedienaars van den H. Godsdienst, die zij reeds aan de Kerk leverde en waarvan veie tot gewichtige functies in en buiten ons diocees reeds werden geroepen. Wij feliciteeren den jongen priester van harte met de zoo gewichtige en blijde gebeurtenis zijner H. Priester wijding en de eerste H. Mis in zijne geboorteplaats wij wenschen hem een gelukkig en succesvol werken onder de geloovigen als vertegenwoordiger Gods, als leeraar, ais bemiddelaar, als offeraar, in den wijngaard des Heeren tot in lengte van dagen. Naast hem onze felicitaties aan zijne familie en de parochie en onze ge meente. Rerum—Novarum—herdenking. De Rerum—Novarum—herdenking zal in onze gemeente plaats hebben op Maandag 15 Juni a.s. Bedevaart Handel. A. s. Zondag-ochtend algemeene vergadering der processie Waalwijk- Handel in den Gildenbond. Grootestraat Telefoon 109. HET ADRES voor de 4362. BETERE HEERENKLEEDING Antoniusf eesten. Ter gelegenheid van het zevende eeuwfeest van den dood van den H. Antonius van Padua zijn door den Pas toor onzer St Antoniusparochie groote feestelijkheden georganiseerd, die van Vrijdag 12 tot en met Maandag 22 dezer zullen duren. Vrijdag worden de feesten geopend om 6 uur n.m. met plechtig klokgelui. 0 Tijdens het lof zai de Z.E. pater Damasusdeopeningspredicatie houden, 's Avonds na het lof trekken de ge loovigen onder gezang vanuit de kerk naar het H. Hart—monument, waar de Z.E. Heer pastoor de plechtige toe wijding aan het H, Hart zal uitspreken. Zaterdag is de eigenlijke feestdag van den Heilige, 's Middags wordt een plechtig lof gehouden waar de Z.E. pater Damasus een feestpredicatie zal houden. Vervolgens is er processie over het kerkhof en door den tuin der pastorie. Tijdens deze processie zullen de An toniusgezangen worden aangeheven, met begeleiding der harmonie „St. Crispijn". Na deze processie wordt de relikwie van den Heilige vereerd en wordt het feestlied gezongen. Tijdens de feesten zullen van Zater dag tot en met Woensdag in de zaal van Café „de Lindeboom* lichtbeelden worden vertoond over het leven van den H. Antonius van Padua. In een volgend nummer geven wij het programma der volgende dagen, wanneer talrijke pelgrims uit geheel Noord—Braband verwacht worden. Wij verwachten in de komende dagen een druk bezoek aan de St. Antonius parochie ter eere van den H. Antonius, den. Volksvriend die in deze moeilijke tijden troost zal brengen aan de veie mismoedig-gestemde zielen. Paar denkeuringen De jaarlijksche M. C. keuringen worden dit jaar gehouden op 24 Juni om 15.30 te Aimkerk en op 25 |uni om 8 30 *te Waalwijk, behalve deze keuringen worden ook op 25 juni te Waalwijk verschillende paardenkeu— ringen gehouden, 'n verrichtingsproef enz. Bekroningen. De heer M. C. Pulles—Heesbeen alhier, verwierf dezer dagen weer enkele prachtige bekroningen op ver schillende bakkerstentoonstellingen in binnen en buitenland. Op den te Brussel gehouden brood wedstrijd van het Int. Bakkerij Instituut waaraan 600 bakkers uit 7 verschillende landen deelnamen, behaalde de heer Pulles een wisselbeker voor het hoogst aantal punten door een Nederlander behaald. Op de Nationale Bakkerijtentoon— stelling te Steenwljk, behaalde de heer Pulles met zijn inzending spe culaas een zilveren medaille. Tenslotte verwierf hij op 'n Inter U behoeft slechts eenmaal te probeeren en wij hebben U als klant gewonnen. De fijnste sigaar voor haar prijs. Wij leveren U alle bekende merken Sigaren en Sigaretten uit voorraad aan fabrieksprijzen. Aanbevelend, Grootestraat 199 WAALWIJK. nationale wedstrijd te New York van de American Bakers Association, met 'n volledige inzending bakkerij pro ducten een Gouden medaille. De heer Pulles behaalde dus weer enkele mooie successen, die opnieuw bewijzen van welke prima kwaliteit zijn producten zijn. De Internationale Voetbalwedstrijd van hedenmiddag op het WSC-terrein. Wij herinneren een ieder nog even aan de zeer belangrijke voetbalwed strijd, welke heden Zaterdagmiddag om vijf uur op het WSC terrein zal plaats vinden tusschen de veteranen van W.S.C. en Antwerp F.C. Voor verdere details wordt men verwezen naar de Rubriek „Sport" in dit nummer. Biljarten. KOOPT NEDERLANDSCHE SCHOENEN. Actie voor eigen fabrikaat. De Commissie voor Werkverruiming in de Schoenindustrie heeft Woensdag te Utrecht een vergadering belegd van schoenfabrikanten, schoenwinkeliers en vertegenwoordigers in de schoen industrie met het doei de actie te be spreken ter bevordering van 't koopen van Nederlandsche Schoenen. De voorzitter dezer commissie, de heer Jos. J. Klijberg, heeft in deze ver gadering een rede gehouden, waarin hij een uiteenzetting gaf van de om standigheden, die geleid hebben tot het in het leven roepen van de com missie voor werkverruiming in de schoenindustrie. Uitvoerig wees spr. erop, dat alleen door de bevordering van het koopen van Nederlandsche schoenen de toestand in de schoen industrie kan worden verbeterd. Het aandeel van de Nederlandsche indus trie in hei Nederlandsch schoenen- verbruik bedroeg volgens de Jaatste cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek slechts 65 pCt. Spr. gaf daarna een overzicht van de door de commissie gevoerde actie en betoogde, dat om het gestelde doei te bereiken, samenwerking van industrie, handelaren en winkeliers noodig is in het belang van allen. Iedere Nederlander moet besluiten zoo dit eenigszins mogelijk is, een Neder landsch artikel van gelijken prijs en kwaliteit de voorkeur te geven boven een buitenlandsch artikel. Spr, besloot met aan te dringen op samenwerking tusschen fabrikanten en winkeliers en hoopte, dat alle aanwezigen hun steun aan de commissie zouden blijven geven. Vervolgens heeft de heer W. Donker Pzn. gesproken over de beteekenis van de actie. Hij wees op de lage invoerrechten in Nederland in verge lijking met andere landen. Daarnaast constateerde hij te weinig samenwer king tusschen de winkeliers. Spr. betoogde, dat het onjuist is, dat er in ons land geen goed ingerichte fabrieken zijn, zooals in het buitenland. Niet alleen industrie, niet alleen het publiek, ook de Nederlandsche Winkelier is gebaat met Nederlandsche schoenen door Nederlanders gemaakt, welke schoenen van deugdelijke kwaliteit moeten zijn. Voor de vertegenwoordigers werd hierna het woord gevoerd door den heer J. Bekkering, buitengewoon be stuurder van „St. Chrisloffel". Er was volgens den inleider nog iets goeds geboren uit de malaise nl. een drang tot samenwerking. De heer Bexkering achtte het raadzaam, dat de commissie haar aandacht zou schenken aan het denkbeeld om agenten van buitenlandsche huizen een belasting op te leggen en aan de noodzakelijk heid van exportuitbreiding. Voorts vond spr. het noodig dat het alléénprovisie stelsel een grondige her vorming ondergaat, wil elke industrie een vertegenwoordiger hebben die waardig is voor haar op te treden. De heer Bekkering had speciaal namens „Hermes" en „St. Christoffel" gesproken. Thans werd nog een ver klaring afgelegd door den heer An— driessen, namens de Ned. Ver. van Vertegenwoordigers in de schoen industrie. Deze meende, dat de actie niet moet worden gevoerd tegen be paalde vertegenwoordigers, omdat deze geen schuld aan de débacle hebben en dat de aanval alleen op die buiten landsche voortbrengselen dient te worden gericht, welke in Nederland even goed worden vervaardigd. Daarna ging men tot een gedach— tenwisseling over. De heer v. d. Valk winkelier te Den Haag, verwonderde zich er over, dat thans niet is aangegeyen hoe men den gang van zaken verbeteren zal. Het invoeren van 'n kwaliteitscontroiemerk is noodzakelijk maar zal heel veel moeite kosten. De heer Kerst schoenfabrikant, vond het noodzakelijk, dat het publiek beter en meer naar waarheid door de ad vertenties der collectieve reclame werd ingelicht omdat zij weten waarom zij Nederlandsch fabrikaat moeten koopen. De heer van Woensel winkelier te Rotterdam vestigde er de aandacht op, dat 't publiek geen Hollandschen maar een goeden schoen wenscht daarom was het een principieele fout een C.W S merk, dat op de Neder landsche fabricage duldt, in te voeren en niet een kwaliteitsmerk. Voorts betreurde spr. het dat de actie met het oog op Paschen, zoo overhaast was ingezet. Na een korte pauze sprak de heer Paanakker. Deze wenschte dat de Nederlandsche fabrieken in Nederland gefabriceerde machines zouden koopen. Dan eerst is 't geheel Ned. Fabrikaat. Spr. merkte vervolgens op, dat de groote overvloed niet te wijten is aan den buitenlanaschen invoer, doch aan de Nederlandsche overproductie. Ook spr. wenschte betere voorlichting in de reclame. De heer Bons winkelier te Den Haag, sprekende voor de winkeliers legde evenals vorige sprekers den nadruk op het verkrijgen van een kwaliteitsstempel, De heer Sliedrecht, leerhandelaar uit Gouda nam uitvoerig het door vorige sprekers uiteengezette in be handeling en vroeg algemeene aan sluiting bij het P.P.B. hetgeen dan 'n machtig teeken woiden kan. - De heer Maas, lid der C.W.S. achtte het beter den smaak van het publiek te volgen en ook goedkoopere schoenen te fabriceeren, totdat de smaak ver beterd is. Spr. vroeg medewerking van den winkelier, laat deze den fabrikant in Nederland ter zijde staan en de klanten zuiver inlichten. De heer Boltman wilde er op aan dringen bij den Minister dat die landen waar Ned. geen schoenen mag leveren, ook in Nederland niet mogen impor teeren. De Voorzitter beantwoordde de ver. schillende sprekers. Sterk is aldus spr. het kwaliteitsmerk naar voren gescho ven en is op de commissie critiek uitgeoefend. Nogmaals legde spr. in het kort de bedoeling der C.W.S uit. Wat betreft het kwaliteitsmerk, spr. achtte den daarmee bedoelden weg te lang alhoewel zeker resultaten zouden worden geboekt. Spr. stond sceptisch tegenover de goede opbrenst voor het aansluiten bij het P P.B. (Permanent Propaganda Bureau). Wel zou een nieuwe com missie kunnen worden in het ieven geroepen, waarin beide commissies, P.P.B. en C.W.S, vertegenwoordigd waren. Spr. wekte de winkeliers tot medewerking op. De overproductie in Nederland waar doör een der sprekers op was gewezen, was volgens hem momenteel niet aanwezig. Spr. betuigde instemming voor het gezichtspunt van eenheid in prijzen en achtte niet beter vaste prijzen voor winkeliers doch oordeelde vaste win kelprijzen bij verkoop veel doelmatiger. Het C.W S.merk moest gehandhaafd blijven, waarvoor groote propaganda benoodigd is, ook plaatselijk. De betrekkelijke onbekendheid van het C.W.S.merk is te wijten aan de weinige medewerking van de winke- iers Het is noodzakelijk, dat de actie wordt voortgezet, doch hiertoe is samenwerking noodig, daardoor eerst kan een machtswerk geheel worden Ingevoerd. Spr. hoopte tenslotte, dat de win keliers een aparte commissie zouden vormen, opdat deze commissie met de C.W.S zou confereeren, en zoo ten slotte een éénheidsfront zou worden bereikt. HIJ wees er op, dat de commissie wenschte propaganda te maken voor het geheele fabrikaat en niet onmid dellijk een groot aantal fabrikaten uitschakelen. Spr. zeide overtuigd te zijn van het belang van 'n kwaliteits merk. Tot het innemen daarvan zou spr. evenwel niet gaarne direct over gaan, gezien ook de geringe belang stelling die er blijkt in een zaak, waarbij winkeliers en fabrikanten konden samengaan, Spr. oordeelde het wenschelp, dat de actie op een of andere wijze wordt voortgezet. Daartoe is een of ander machtswerk noodig, hetzij dat dit C.W.S. of anders luidt. Het zal z.i. aanbeveling verdienen, indien de win keliers een commissie zouden vormen om na eenige beraadslaging hun wenschen aan de Commissie voor werkverruiming in de schoenindustrie kenbaar te maken. Spr. Wekte ten slotte op tot samenwerking. De heer Beckering dankte den voor zitter voor diens leiding en ook voor diens arbeid ten bate der werkver ruiming in de binnenkamer verricht. Besloten werd, dat de commissie voor de werkverruiming in de schoen industrie bijeen zal komen om te be slissen over een keuze van de win keliers. Men zal zorgen, dai de ver schillende genres vertegenwoordigd zijn. De commissie kan zich dan nader beraden. Om concerten ten volle te appre- cieeren, leert muziek, speelt piano. Jan Verhoeven, pianist—organist, Wm. Buytewechstr. 149 R'dam, geeft les te Waalwijk en omstreken. Vereeniging van Ned. Gèmeenien (afd. Noord—Brabant) In „Lohengrin" te 's Bosch werd onder leiding van den burgemeester Mr. F. J. van Lanschot, de jaarverga dering gehouden van de Vereeniging van Ned. Gemeenten ir|leze provincie. De bijeenkomst was druk bezocht. Jaarverslag en financieel verslag werden aangeboden en goedgekeurd. Aangenomen werd het voorstel tot vaststelling der contributie op f 1.60 per 1000 inwoners met een minimum van f 4 en een maximum van f 80 gelijk de thans geldende bepaling. In het bestuur werd tot voorzitter herkozen Mr. F. J, van Lanschot, bur gemeester van den Bosch. In de vacature Coenen werd geko zen dhr. Dr. P. Blom, burgemeester van Bergen—op—Zoom. De vacature F. van Beek werd voorzien door de benoeming van den heer G. Konig, secretaris der gemeente Oss, terwijl in de vacature J.Switzar werd gekozen de heer H. van Etten, burgemeester te Steenbergen, Het voorstel van het bestuur tot samenvoegen der functie's van secre taris en penningmeester werd aange nomen en daarvoor benoemd de heer Grint te den Bosch. De heer Mr. C. Pruisen, -chef der afdeeling financiën ter gemeente secretarie te Den Bosch, hield een actueele, zeer interessante lezing over de wijziging der Gemeentewet. De commissie bestaande uit de heeren Verwiel, burgemeester van Oisterwfjk, Mr. Loeff, burgemeester van Vught en Leijten, secretaris der gemeente Etten heeft het ontwerp Algemeene Politie—verordering gereed, dat reeds officieus door de bevoegde autoriteiten werd goedgekeurd. No. 46. Zaterdag 6 Juni '31. 54e Jrg. Waalwijk, 5 Juni 1931. Deze week hadden de volgende wed strijden plaats tusschen het le viertal Het Vosje en het le viertal W.B.C. en het 2e viertal Joh. v. d. Meijs. De uitslag hiervan luidt als volgt Amusement I 391 p. I 302 p. II 206 p. Het Vosje 341 p. W.B.C. 325 p. v. d. Meijs II 277 p. Korpsserie zijn behaald le Afd. C. Nieuwenhuizen 38 p. 2e Afd. L. v. Cromvoirt 36 p. Amerikaansch spel. H. v. Iersel, Waspik 31 p. J. v. Delft, Drunen 30 p. H. Maijers, Sprang 27 p. A.J. Elshout, Kaatsheuvel 18 p. Bandspel. H. v. Iersel, Waspik 13 p. B. v. Engelen, Waalwijk 11 p. Fr. Slaats, Waalwijk 9 p. Hiermede is het concours geëindigd met de korpsen. Er is dan nog tot Zondag 7 Juni gelegen heid voor Bandspel en Amerikaansch spel. De uitslag over de korpsen luidt als volgt le Afdeellng. Amusement 378 J. Treffers, Vr.-Capelle 329 362 W. v. Helvoirt, Waalwijk 346 298 H. v. Iersel, Waspik 356 344 Chr. Montens, Waspik 400 400 Horman, Loonopzand 255 321 W.S.C., Waalwijk 313 298 B.J.C., Drunen 400 329 Ons Genoegen, Waalwijk 363 391 Het Vosje, Waalwijk 341 302 W.B.C., Waalwijk 325 2e Afdeeling. Amusement 277 Joh. v. d. Meijs, Waalwijk 295 282 v. Zwietering, Sprang 235 250 B.J.C., Drunen 276 201 Het Vosje, Waalwijk 260 256 A. v. Berkel, Waalwijk 280 244 Chr. Montens, Waspik 267 235 L.v.Cromvoirt,Waalwijk244 278 Wed. Smit, Kaatsheuvel 275 300 J. v. Engelen, Waalwijk 210 270 J. Treffers, Capelle 223 259 OnsGenoegen,Waalwijk241 281 v. Zwietering, Sprang 283 278 Th. Elshout, Drunen 239 206 Joh. v.d. Meijs, Waalwijk 277 Korpsprijzen le Afdeeling. B.J.C., Drunen le prijs 102 winstpunten. H. v. Iersel, Waspik 2e 58 Chr. Monstens, 3e 56 Korpsprijzen 2e Afdeeling. Joh. v. d. Meijs, Waalwijk le prijs 71 winstp. Het Vosje, Waalwijk 2e 59 B.J.C., Drunen 3e 26 Volgende week uitslag Bandspel en Amerikaansch spel.

Echo van het Zuiden | 1931 | | pagina 9