Nieuws uit Kaatsheuvel Het Radio Programma. hel .MtelÜk aanzien. En daarbij klonken „n alle straten de tonen der feest, dek van uit luidsprekers, die door 5directie der Radio-centraie „Raams- f.flk« op een tiental punten langs den nbaren weg geplaatst waren. Deze ,pnn welwillende medewerking van den «verleen Radio directeur werd door 't raniecomité ten zeerste op prijs ge- ,i d en vlei ook bij het publiek zeer den smaak, want de Radiomuziek nruee zeker veel bij tot de feestelijke lemming, die reeds vroeg op te mer en viel. De autotocht der ouden van dagen m ook uitstekend geslaagd heeten. Dit fljngevoeld plan van het Oranje Comité bezorgde aan ongeveer vijftig ïeersche oudjes een onvergetelijken dag Achttien auto's namen er aan dee! allen van particulieren, die- zich bereidwillig voor dat doel hadden aan. geboden. Over Oosterhout ging de ocht naar Breda, waar een rondrit tfetd gemaakt door de prachtige om- Bij Hotel Mastbosch werd halt en ververschingen aangebo- Jop de" terugweg werd de auto- jioet aan de Dongebrug afgehaald door de Rijvereeniging „Juliana" van Raams donk (dorp) en de Kon. Erk. Harmonie de Eendracht" van het Veer. Om ongeveer twaalf uur arriveerden de lileauto's op het Heereplein, alwaar werd aangevangen met 't concert de Gem. Zangvereeniging „Ex celsior" uit deze gemeente, dat zeer jed geslaagd mag genoemd worden. Na den middag om twee uur werden j het Heereplein de Volksspelen Jouden, die veel belangstelling trók- ben, waarbij de Kon. Erk. Harmonie de' Eendracht" hare medewerking verleende. De uitslag van het manden- loopen was: 1 H. Heurter, 2. Q van Icrsel en 3 C. de Meijer. Van 't appel- bappen: l Th. de Jonghe, 2 J.Hen— dtikx en 3. N. Verhagen. Van het ringsteken op fietsen voor jongens: A, de Wit, 2 J. Baijens, 3 A. van oxel, 4 Dijkzeul en 5 N. van Laar- ben, Ringsteken op fietsen voor jes1 Rina Dank, 2 Maria Ver— „s.r, 3 Jo Kerkhof, 4 Blommaert, 5 pa Jansen en 6 Jo Oomen. Van het cakloopen1 O. Broeders. 2 M. de Meijer, 3 Jac. van Boxel en 5 Joh Blommaert. Van het biaassiaan1 j van Woerden, 2 j. de Wit, 3 H. van Schljndel, 4 P Blom, 5 Stassar en 6 A. Merkx. Van het Withelminaspel I M Verhagen, 2 R. Dank, 3 M. Staps, 4 M, Bakkeren, 5 A. Peters, 6 M terwijl op voorstel van vijf leden der R.K. raadsfractie een vierde wethouder werd benoemd, waarvoor werd aan gewezen de heerJ.vanRijzewijk(R.K) 's HERTOGENBOSCH. De gemeente raad heeft tot wethouders gekozen de heeren M. Krijgsman (r.k., aftredend), A. Houtman (r k. aftredend) en L. Meuwese (r.k.), deze laatste in de plaats van den heer F. v. Meerwijk, die van de r.k. fractie is overgegaan naar de r.k. groep—van Hoeckel. 01STERWIJK (N BOp voorstel van B. en W. heeft de raad besloten medewerking te verleenen aan den aankoop van het Staalbergven met bosschen, groot ongeveer 80 H A. tegen f50.000 door de Nederlandsche Vereeniging voor Natuurmonumenten, door het beschikbaar stellen van f20.000 voor dit doel aan genoemde vereeniging. NIEUWS UIT HEUSDEN. der de der zer tar. oor E. ran Jat, '«leboom. 7 M. van Hulst. 8 T. de 5- Wit, 9 N. Jansen, 10 J Fens, 11 E. Kommets en 12 A. van Seters. Van het het tonsteken1 C. Vissers, 2 A. luk Broeders en 3 A. van Boxel. en, j Om half 5 had op het terrein van ,4e Zwaluwen" aan het Moleneind een gecostumeerde Voetbalwedstrijd plaats, die, wat wel te begrijpen is. ook niet aan belangstelling onderdeed, tl muziek werd de club naar het rein gebracht. Het concert dat om uur door de Harmonie „St. Bavo" .K. den aad Iers liep .d, die oor ring ge- de Iers C, f. L. niet tz'n end, gde 30 Erk. root den aerl, vol- zoor >zen nten voor 'aerl licht 159 iten,' 199 iten, odat den Vor- vijze van ir en een Heusden, 1 Sept. '31. In de raadsvergadering van gis teravond kwamen aan de orde Beëediging raadsleden. Benoeming Wethouders. Vaststelling ambtenaren-reglement. Subsidie-aanvrage der Kweekschool voor Vroedvrouwen te Heerlen. Voorstel tot het houden eener aig. maandmarkt. De Piuimveevereentging besloot een tentoonstelling te organiseeren in de maand December. Na een bespreking tusschen het Bestuur van Heusdens Belang, de Marktcommissie en een viertal verte genwoordigers van den Marktkoopiie- denbond werden Visch- en Botermarkt bezichtigd. Hierna volgde een samen komst ten stadhuize met den Burge meester, waarin de heer Zoutendijk, secr. van den Marktkoopliedenbond eenige wenschen uitte en de Botermarkt het geschikste marktterrein noemde, waarmee de Burgemeester accoord ging. De uitslag was. dat deze de volle medewerking van 't Gemeentebestuur toezegde en dat lederen 3en Donderdag der maand een markt zal worden ge houden. De processie naar Bokhoven (St. Cornelius) vertrekt van hier op Vrijdag 18 Sept. e.k, Op het concours der Brandweer te Utrecht behaalde de Heusdensche Fanfare een len prijs in de 2de aid., alsmede den 2en prijs in de eere-afd. resp. met 347 en 147 punten. Ten Postkantore alhier is tijdelijk werkzaam gesteld de heer G. v. Dijk, ambtenaar P. en T. te Waalwijk. Onze voetbalcub Juliana, die Zondag deelnam aan een seriewedstrijd bij Juliana te Waalwijk tegen Juliana II verloor aldaar met 12, het Dorp werd gegeven, mag ook zeer goed geslaagd heeten. Daarna negen we om 8 uur het groote avond concert van de Koninklijke Harmonie .Euphonia" van Kaatsheuvel. Deze lekende Harmonie had met alle num- ners veel succes, vooral het nummer )e slag bij Waterloo viel zeer in den smaak, wat wel bleek uit het daverend applaus die deze harmonie ten deel el, Met groote aandacht werd naar I nummer geluisterd. Tot slot kregen we om eif uur een schitterend vuurwerk, dat een enorme wischentnassa naar het Heerenplein okle. Het feest mag buitengewoon ge— heeten. Weinig feesten in het Veer, hadden zoo de algemeene sympathie "i medewerking als dit Oranjefeest. QEERTRUIDENBERG. In de gister- --'Mag gehouden vergadering werd he nieuwe raad geïnstalleerd. Tot weth, werden gekozen de heeren de Kmon en Sassen. De stemming verliep s volgt; Vac. de Kroon de Kroon 6 st., Timmermans 1 st. Vac. v. d. LooSassen 6 st., Tim mermans 1 st. DUSSEN. In de gisteren gehouden raadsvergadering werd de nieuwe raad heeedigd. Beide oud-wethouders wer den herbenoemd. De stemming verliep als volgt Vac. A. v. d. Pluijm A. v. d. Plaijm a v. Balkom 2 st. B Vac. M. v. d. Pluijm M. v. d. Pluijm ft., v. Balkom 2 st. Voorts werd 't ambtenarenreglement vastgesteld en de gemeente-rekening '"gediend. EETHEN. In de Dinsdag gehouden raadsvergadering der gemeente Eethen fü" tot wethouder gekozen de heeren J A, van der Schans en E. v.d. Beek. helden met 5—2 stemmen. Totwaarn. burgemeester werd benoemd de heer "an der Schans. TILBURG. Gekozen de heeren mr I- van de Mortel, j. van Oudenhoven 811 df. H. Moller, allen.R.K, aftredend, Longa, die Zaterdag uitkwam in den seriewedstrijd van RWBte Besoijen won met 2—0 van Neerlandia, zoodat zij in de finale geplaatst is. Ook hier is op waardige wijze de verjaardag van H. M. de Koningin gevierd, dank zij vooral het Oranje- Comité, dat voor een aardig program had gezorgd, waarvan de uitvoering In ieder opzicht ten hoogste voldeed trouwt hij, dat de raad zijne werk zaamheden, zonder zich te laten ont moedigen zal aanvaarden. Hierna wordt overgegaan tot de ver kiezing van de wethouders. Bij eerste stemming wordt de heer L. J. v. d. Horst met 10 stemmen gekozen, de heer C. Roestenberg verkreeg 5 stemmen. Voor Loon op Zand verkreeg de heer J. v. Lier 7 stemmen, tegen 5 op den heer Snoeren en 3 blanco, zoodat de heer van Lier gekozen was. De Voorzitter wenscht de beide wet houders geluk met het andermaal in hen door den raad gestelde vertrou wen, dankt hen voor het werk in de vorige periode verricht, waarbij hij zich speciaal wendt tot wethouder van der Horst, voor alles wat deze deed voor wegenverbetering en werkverschaffing. Hij spreekt de hoop uit dat hij met den zelfden ijver en werklust in de komen de periode de zaken van de gemeente zal behartigen. De heer v. d. Horst dankt voor deze woorden en hoopt zich te mogen blij ven geven voor de belangen der ge meente waarbij hij. vertrouwt, dat men elkander bij de behandeling der zaken fair tegemoet zal treden. Ook de heer v. Lier dankt voor het gestelde vertrouwen en hoopt dit niet te zullen beschamen. Tot leden der Lichtcommissie wor den gekozen bij eerste stemming de heeren Wijdemans met 11, Nijkamp met .10, Snoeren met 12, Roestenberg met 10 en v. d. Hoven met 8 stemmen, bij derde stemming wordt de heer Snaphaan met| 8 stemmen gekozen. Tot leden der Wegencommissie wor den bij eerste stemming gekozen de heeren C. Dingemans met 14, Wijde mans met 10, de Kort met 8 en v. d. Hoven met 9 stemmen. Tot leden der Werkverschaffings commissie worden gekozen de heeren Snoeren met 15, Beerens met 11, Roes tenberg met 9 en v. d. Hoven met 13 stemmen. Bij tweede stemming wordt aan het vooraf gestelde verzoek van den heer v. d. Horst voldaan en een landbouwer in de commissie gekozen in den persoon van den heer C. Dinge mans, die 8 stemmen verkreeg. Als punt 6 der agenda bood de voor zitter aan den raad de gemeentereke ning over het dienstjaar 1930 aan, waarna als leden van de commissie van onderzoek werden benoemd de heeren Nijkamp en v. d. Hoven bij eerste stem ming met resp. 11 en 8 stemmen en bij tweede stemming de heer A. Vrinten met 8 stemmen. Dezelfde commissie zal als commis sie tot onderzoek der begrooting voor het dienstjaar 1932 dienst doen. Het kohier straatbelasting werd vast gesteld op 6503.13. Bij de rondvraag gaf de heer Snap haan in overweging aan de directie van de H. B.-autobusdienst te verzoeken tusschen de Vaartstraat en de stop plaats bij G. Tra een stopplaats in te lasschen, waarover de Voorzitter toe zegde in onderhandeling te zullen tre den. mag genoemd worden. De afdeeling brandweer van den Loonschendijk was onder leiding van den Brandmeester Michael ook direct op haar post en be gon onmiddellijk met het blusschings- werk, wat in den beginne eenigszins bemoeilijkt werd doordat de woning met bakkerij rondom hermetisch geslo ten was, daar Achterberg met geheel zijn gezin met de auto op reis was naar Raamsdonk. Met behulp van de brand weer van de kom werd den brand, die inmiddels reeds het geheele groote pand had aangegrepen bestreden. Er kon echter niet voorkomen worden, dat geheel de behuizing met nagenoeg den geheelen inboedel een prooi der, vlam men werd. Uit den kelder werd het geldkistje, niet zonder eenig gevaar ge red. Door tactisch optreden werd het vlakbij gelegen huis, eveneens van Achterberg, voor brand bespaard. De gemeente-opzichter Tirion leidde het blusschingswerk met den brandmees ter Michael, terwijl de orde op uitste kende wijze door Rijks- en Gemeente politie bewaard bleef. Den geheelen dag bleef een stroom van fietsers en wande laars den brand bezoeken. Tot heden tast men omtrent de oorzaak nog vol komen in het duister, alleen vermoed men, dat de brand is ontstaan in de keuken, wijl op die hoogte het eerst vuur werd geconstateerd. Verzekering dekt de schade. Circus van Bever. Drie dagen achtereen trok het beken de circus van Bever op de markt al hier opgesteld een; volle tent. Zelfs he den, den laatsten dag, was de ruime menage geheel uitverkocht. De roep, welke na de openingsvoorstelling van Vrijdagavond was uitgegaan, bleek niet overdreven. Wat van Bever laat zien is dan ook een bezoek overwaard. De paardendressuur, zoowel in vrijheid, als in hoogeschool, door den heer van Bever zelf, was onverbeterlijk. Het acrobatenwerk is in geen inrichting van den nieuwsten tijd beter te ver wachten. De clowns verwekken een aanhoudend onbedaarlijk lachsalvo. De dressuur van de leeuwen, door den temmer Rudolphe is in alle opzichten af. Het geheel maakt een prettigen, zeer verzorgden indruk, zoodat van Bever met graagte een volgende maal alhier zal worden terugverwacht. Benoemd. De heer W. Heijs alhier is benoemd als leeraar M. O. Aardrijkskunde aan het Canisiuscollege te Nijmegen en ont ving op verzoek eervol ontslag uit ge lijke betrekking aan het R.K. Lyceum te 's-Bosch. Hedenmorgen werd de nieuwe R.K. Jongensschool op plechtige wijze ingezegend door den HoogEerw. Heer Deken, geassisteerd door zijn Kapelaan, welke inzegening werd bijgewoond door het Schoolbestuur. Des middags werd de schooljeugd een feestje be reid, waarbij o.m. een drietal tooneel- stukjes verdienstelijk werden vertoikt. Duivensport. De Combinatie gevestigd bij den heer Kaatsheuvel 30 Augustus 1931. Gemeenteraadsvergadering. Hedenavond om 7 uur hield de ge meenteraad een openbare vergadeiing waarin alle leden tegenwoordig waren thans 151 in getal. Voorzitter de Weled. achtb. heei L. van Besouw, Burgemeester. Loco-secretaris de heer J. v. Keme nade. De Voorzitter opende met een geluk- wensch aan de herkozenen en de nieuwgekozenen voor het door de be volking in hen gestelde vertrouwen. Hij bracht dank aan de oude leden voor de prettige samenwerking in de verloopen vier jaren ondervonden, voor den goeden geest, welke steeds de bijeenkomsten en besprekingen ken merkten, ook dan wanneer de meenm- gen verschilden. Hij hoopt met den nieuwen raad in eenzelfde goede ver standhouding te mogen werken aan het heil van de gemeente. Was de toe stand hij den aanvang van de vorige zittingsperiode heel wat gunstiger dan thans, nu de inkomsten een dalende lijn vertoonen, waartegenover voor zichtigheid in alles geboden is, met Gods hulp en Diens mildsten zegen ver- J. van Dun hield heden een oefenvlucht voor de te houden T.B.C. vluchten van uit Wouw. De uitslag was: 1 J. v. d. Wouw; 2, 3, 14, 26, 29 P. Zijlmans: 4, 6, 22, 25, 29 J. Oppermans; 5, 13, 17, 21, 31 F. v. d. Assem; 7, 8, 11, 28, 32 J. v. d. Linden; 9 J. Bergmans; 10 W. Remmeren; 12, 20| J. v. Dongen; 15, 24 J. Emmers; 16 J. Couwenberg; 18, 27 M. Zacht; 19 G. Laros; 23, 30 A. v. d. Ven. Concert. Hedenavond gaf de harmonie van het Kon. Muziekgezelschap Euphonia op de K. B.-kiosk op de Markt, het openingsconcert voor de Koninginne- feesten welke bij gelegenheid van den 51 sten verjaardag van H. M. door de Ver. K. B. georganiseerd zijn. Doordat het circus van Bever op de. Markt was opgesteld en dienzelfden avond zijn slotvoorstelling gaf was het con cert vervroegd op 6 uur. Dit vervroeg de uur scheen zeer gunstig op de op komst van het publiek gewerkt te heb ben. Zelden zagen wij zoo'n massa volk bij onze overigens zeer druk bezochte volksconcerten op de been. Aandachtig werd naar het mooie, zeer gevarieerde programma geluisterd, dat de harmo nie ten beste gaf, en een dankbaar ap plaus was bij elk nummer het bewijs, dat Euphonia iets goeds presteerde. Vooral het groote slotnummer, de Slag bij Waterloo van Wijsman, met don derend geweervuur en bengaalsche ver lichting was 'n waar attractienummer. Euphonia heeft het koninginnefeest op waardige wijze geopend. Brand. Hedenmorgen om kwart over twaalf werd door de omwonenden brand ont dekt bij den bakker Achterberg aan den lsten Loonschendijk alhier. Direct was er een massa volk op, de been, wat op Zondagmiddag alleszins verklaarbaar Koninginnedag. Heeft de Vereeniging Kaatsheuvels Belang ooit succes gehad met de viering van Koninginnedag, dan is het dit jaar geweest. Na het openingsconcert door het Mu ziekgezelschap Euphonia op Zondag avond op de K. B.-kiosk gegeven, werd het feest op Maandagmorgen voortgezet met een schitterend geslaagde aubade door ruim 1100 kinderen voor het raad huis gegeven. Onder leiding van den Eerw. Broeder Elzear werden gezon gen: „Wij willen Holland houen", „Al le man van Neerlands stam" en het Wilhelmus, waarna Burgemeester van Besouw de kinderen voor hunne betui ging van aanhankelijkheid en sympa thie aan, het koningshuis een hartelijk woord; van dank bracht. In de diverse scholen werden de klei nen daarop op chocolade en koek ont haald. Om half vijf werd op het D.E.S. ter rein onder enorme belangstelling een gecostumeerde voetbalwedstrijd ge speeld tusschen de beide D.E.S. elftal len „De Kikkers en de Kwakers". Het publiek heeft onder prachtig weertje van het koddige spel der twee en twin tig naar hartelust genoten. De harmonie Euphonia bracht door het spelen van marchen en andere populaire muziek nog meer gezelligheid op het terrein. De clou der feestelijkheden waren echter de avonduitvoeringen op de markt. De menschenmassa die bijeen gestroomd was om hiervan te genieten wasi niet te tellen. Vier volle uren aan een stuk( is er aandachtig geluisterd en gekeken naar wat te hooren, en te zien was. Ertf wij moeten met het dankbare publiek getuigen, dat de samenwerken de vereenigingen hun auditorium niet hebben teleurgesteld. De Harmonie Apollo gaf een programma met de noo- dige afwisseling. Naast werken van meer muzikale beteekenis, als de ou verture Semiramis en de fantasie Zam- pa, ontbraken koddige nummers niet op het program, terwijl het groote slot nummer, „De slag bij Waterloo", met geweervuur en Bengaalsche verlichting een succeswerk was, waarvan direc teur Bisselink met zijn corps alle eer hadden. Ook de Zangvereeniging Bel Canto droeg niet weinig bij tot het suc ces van den avond. Naast een luimig gedeelte van vier nummers gaf het koor onder leiding van zijn Directeui Tuerlings een prachtige vertolking van Vaderlandsche zangwerken, waarvan „Hollands Glorie" van R. Holl een prestatie mag genoemd worden. De R.K. Gymnastiek-Vereeniging K. G. V., bracht tusschen muziek en zang door een aangename afwisseling. On der kundige leiding van den heer L. de Vries werd naast vrije en orde-oefenin gen, rek en brugwerk vertoond, dat ge tuigde van de pittige heropleving van dit kranige corps. Fantastisch mooi was het knots- en brugwerk met ge- i/i.un \k Q t a* st„ sl. DONDERDAG 3 SEPTEMBER. HILVERSUM, 1875 M. (A.V.R.O.) .00 Gramofoonmuziek, 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Mevr. Woudstra: „Wat men van sigaren kistjes maken kan". 11.00 Solisten-concert, fluit, piano, declamatie. 12.00 Gramofoonmuziek. 12.15 Kovacs Lajos en zijn orkest en gramofooat 2.00 Modepraatje. 2.30 Zenderverzorging. 3.00 Avro-kwartet. 4.00 Ziekenuur door J. en D. de Grayter. 5.00 Concert Omroep-orkest en gramofoon. 6.30 Sportpraatje H. Hollander. 7.00 Concert Omroep-Orkest. 7.30 Boekbespreking mevr. E. Belinfante. 8.00 Concert Avro-strijkorkest. 9.15 Gramofoonmuziek. 9.30 Concert strijkorkest. 10.15 Concert uit Hotel Terminus te UtrecUt. 11.15—12.00 Gramofoonmuziek. HUIZEN, 298 M. (KiLO.) 8.00 Morgenconcert. (N.C.R.V.) 10.00 Gramofoonmuziek. 10.15 Ziekendlenst Ds. v. d. Woude. 10.45 Gramofoonmuziek. (K.R.O.) 11.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig halfuur. 12.00 Politieberichten. 12.15 K.R.O.-trio. I.45 Gramofoonmuziek. (N.C.R.V.) 2.00 Handwerkcursus mej, G. Ably. 3.00 Vrouwen-halfuur mej. M. Heinen. 3.45 Zenderverzorging. 4.00 Ziekenuur Ds. H. Zwahler. 5.00 Cursus Handenarbeid, H. Steinvoort. 5.45 Concert „The Columbia Three. 6.45 Gramofoonmuziek. 7.00 Vragen-halfuur. 7.30 Politieberichten. 7.45 Gramofoonmuziek. 8.15 Feestconcert Concertgebouw Amsterdam. 10.30 Vaz Dlas. 10.4011.30 Gramofoonplaten. VRIJDAG 4 SEPTEMBER. HILVERSUM, 1875 M. (V.A.R.A.) 6.45 Ochtendgymnastiek. 8.00 Gramofoonmuziek. (V.P.R.O.) 10.00 Morgenwijding. (V.A.R.A.) 10.15 Voordracht Rodie Medenbach, uit: Multatuli. 10.30 Ziekenuurtje. II.30 Gramofoonmuziek. (A.V.R.O.) 12 00 Concert Omroep-orkest en zangrecital Leo Zweers. 2.00 Prof. v. Everdingen over het Kon. Ned. Me teorologisch instituut in de Bilt. 2.30 Concert Avro-kwartet en gramofoonmuziek. (V.A.R.A.) 4.00 Orgelspel Johan Jong. 4.30 Knutseluurtje voor kinderen. 5.15 Vara-orkest. 6.00 J. den Exter, over 't verzekeringswezen. 0.15 Vervolg concert Vara-orkest. 6 45 Nieuws uit de Arbeidersbeweging door het N. V. V. 7.00 Zang ei> piano. 7.30 Vervolg concert Vara-orkest. (V.P.R.O.) 8.00 Opening der nieuwe studio's. 8 20 Concert 9*00 Prof. Lindeboom: „De Economische bewe ging in 't binnen- en buitenland. 9.30 Vervolg concert. 10.00 Persberichten. 10.15 Declamatie J. v. Elsacker. 10.45 Vervolg concert. (V.A.R.A.) 11.00—12.00 Gramofoonmuziek. HUIZEN, 298 M. (N.C.R.V.) 8.00 Schriftlezing. 8.15 Morgenconcert. 10.30 Ziekendlenst Ds. Alkema. 11.00 Gramofoonmuziek. 12.00 Politieberichten. 12.15 Gramofoonmuziek. 12.30 Middagconcert. 2.00 Gramofoonmuziek. 3.00 Concert, zang, viool en piano. 4.30 Gramofoonmuziek. 4.45 Zenderverzorging. 5.00 H. Steinvoort: 'n Kluwenbakje". 5.30 Orgelspel, mej. H. v. d. Vlies. 6.30 Radio-dokter. 7.00 A. Herwy: „Bloembollen voor den tuin' 7.30 Politieberichten. 7.45 Gramofoonmuziek. 8.00 Concert Ned. Chr. Omroep-orkest. Na afloop Vaz Dias en Gramofoonmuziek. ZATERDAG 5 SEPTEMBER, HILVERSUM, 1875 M. (V.A.R.A.) 6.45 en 7.30 Ochtendgymnastiek. 8.00 Gramofoonmuziek. (V.P.R.O.) 10.00 Morgenwijding. (V.A.R.A.) 1015 Uitzending' voor arbeiders in continu-be- drijven, Joh. Jong, orgel, E. Charmon, zang en accordeon. 12.00 Concert Vara-septet. I.45 Zenderverzorging. 2.15 Inst. voor arbeidersontwikkeling. 2.30 Concert Vara-mandoline-ensemble. 3.00 J. v. Praag: 't Int. Congres v. Doofstommen. 3.15 Vervolg Concert. 3.45 H. Polak over: Natuurschoon. 4.15 Accordeon-concert „Hollandia Three." 5.00 Gramofoonmuziek. 1 6.00 S.D.A.P.-kwartiertje. 6.15 Orgelspel Joh. Jong. 6.30 Literair halfuur, A. M. de Jong, 7.15 Hobosoli Jaap Stobijn. 7.30 Gramofoonmuziek. 7 45 Vara-varia en bestuursmededeelmgen 8.00 Blijspel door 't Groot Volkstooneel. 8.30 Vocaal concert Joh. Pammen. 9.00 „Bij de Pomp" door Teun de Klepperman. 945 Concert Vara-orkest. 10.00 Pers- en .voetbalberichten. 10.15 Voordracht door W. v. Capellen. 10.35 Vervolg concert. II.15—12.00 Grtönofoonmuziek. HUIZEN, 298 M. (K.R.O.) 8.00 Morgenconcert. 10.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig halfuur. 12.00 Politieberichten. 12.15 Concert K.R.O.-sextet. 1.45 Postdui venmededeelingen I.50 Kinderuurtje. 4.30 Technisch kwartiertje 445. Zenderverzorging. 5.00 K.R.O.-kunstensemble. 6.00 S. Borsten: „Athletiek". 6.15 Journalistiek Weekoverzicht. 6.35 Vervolg concert K.R.O.-kunstensemble. 7.00 Prof. Kaag: „Vrijhandel en Protectie". 7.30 Politieberichten. 7.45 Gramofoonmuziek. 8.00 Concert K.R.O.-orkest. 8.30 Hoorspel door C. v. Dijk en G. Nielen. 9.00 Vaz Dias. 9.15 Vervolg concert K.R.O.-orkest. 9.40 Amsterdamsche schets. 10.00 Vervolg concert. II.00—12.00 Gramofoonmuziek.

Echo van het Zuiden | 1931 | | pagina 7