Nïbüws uil Kaalsbeuvel. Marktberichten. Hei Radio Programma. MEISJES Dagmeisje. Vruchtboom bezitters. FRITS VAN BLADEL, SCHOOLBEHOEFTEN Firma A. v. d. Wee-Cools PLAKSTER, Extra Tram Extra Bus WAALWIJK R. K. Dienstbode Kermis te 's-Hertogenbosch. Zondag 13 Sept. en 20 Sept. 1931 Wellicht heeft U opgemerkt, dat dit jaar veel fruit rot en ge barsten aan de boomen hangt. Oorzaak SCHURFT, MONILLIA, enz.; geeft dus Uwe Vruchtboomen dit seizoen een goede beurt. Laat ze tijdig SPUITEN, en deskundig H SNOEIEN, en geeft het tijdig op. Gediplomeerd Fruitteelkundige der Ned. Pomologische Vereeniging ZIE ETALAGE. Schoenfabriek Gebr. Pullens, gevraagd vraagt I Kaatsheuvel, 10 Sept. 1931. R. P. S. Het postkantoor Kaatsheuvel met de daaronder ressorteerende hulpkantoren ontving gedurende de maand Augustus als inlage op de postspaarbank f 34142 53; aan terugbetalingen werd verstrekt f 12311.40. Uitgegeven werden 21 nieuwe boekjes. Volkstelling. De controle—commissie op de alhier gehouden volkstelling gaf als definitief eindcijfer voor onze gemeente op 31 December 5316 mannen en 4942 vrouwen. In totaal 10258 inwoners. T.B.C.—vlucht. Door de diverse duivenvereenigingen ter plaatse werd reeds eenigen tijd geleden besloten evenals de vorige jaren ook dit jaar weder een vlucht te organiseeren ten bate van de T.B.C.—lijders. Was deze vlucht oorspronkelijk bepaald op 12 Sept. a.s., thans is deze vlucht definitief vastgesteld op Zondag 23 Sept. a.s. Gevlogen zal worden van Soinies. 't Vorig jaar was de T.B.C.—vlucht een enorm succes. Niet minder dan 450 gulden was de zuivere recette van de organisatie der duivenliefhebbers. Dezer dagen zullen de circulaires aan de diverse vereenigingen, winke liers en zakenmenschen om steun in allen vorm uitgaan, en wij twijfelen er geen oogenblik aan of ook dit jaar nu allerwegen meer steun noodig is zal milddadig Kaatsheuvel zich van zijn beste zijde doen kennen. De Kinderspelen. De kinderspelen om de ongunstige weersomstandigheden vorigen Zaterdag uitgesteld zullen ook Zaterdag a.s. geen doorgang vinden, omdat het per soneel der twee scholen voor een groot deel afwezig is. In overleg met de Eerw. Broedeis zal thans een anderen dag bepaald worden. Ongevat. Hedenavond om half acht werd het kind van den heer L. uit de Sprangsche straat door een paard van de Coö peratieve Vereeniging Broederhulp, dat achter de woning van L. in de weide liep ernstig door een trap geraakt. Dr. Vercauteren achtte noodig het kind onmiddellijk naar Waalwijk te vervoeren. Het kaakbeen en andere deelen van het hoofd waren ernstig getroffen. Voorzitter Wegen—commissie. Tot voorzitter der Wegencommissie werd in de vergadering van het Dag. Bestuur der Gemeente benoemd Wet houder v. d. Horst. Waalwijk, 10 Sept. 1931. Varkens f 8f11. Eieren 6—6'/a ct. INGEZONDEN STUKKEN. (Buiten verantwoordelijkheid der Red.). Mijnheer de Redacteur. De meening in Uw blad uitgesproken aangaande de Koninginnefeesten deel ik volkomen. We moeten de menschen dankbaar zijn, die 't alles tot stand brengen, want ook dit gaat gepaard met het opofferen van veel vrijen tijd, en is het gelukkig dat er menschen gevonden worden die zich belangeloos voor deze feesten geven willen. Toch zou ik er ook meer voor voelen om het feest op 31 Aug. te vieren, (uitgenomen des Zondags). Dien dag hebben de kinderen nog vacantie en de scholen die dan reeds begonnen zijn geven dien dag toch vrij. De feeststemming zit er dien dag ook beter In. Zooals nu is het feest vieren toch eenigszins „mosterd na den maaltijd." Ook wat de avondfeestviering aangaat voel ik meer voor samen trekking op één punt. Zooals nu op 4 plaatsen tegelijk concert, is voor een plaats als Waalwijk, belachelijk. Ook financieel kan dit voordeeliger en kan dit aan de tractatie voor de kinderen ten goede komen. Nu zal het mogelijk moeite kosten om eenstemmig het centrale punt te vinden waar 's avonds het feest voort gezet moet worden. Ik hoorde dat, als 't op 4 plaatsen muziek is, de ouden van dagen er ook nog van kunnen genieten, terwijl als 't op één punt is zij daarvan verstoken blijven. Om hieraan tegemoet te komen zou ik zeggen, laat dan voortaan ieder jaar op een andere kiosk het avond feest doorgezet worden. Dan krijgen alle wijken om de 4 jaar een beurt De kiosken zijn dan ook niet voor niets gebouwd, terwijl als de volgorde bij loting vastgesteld wordt, alle wille keur uitgesloten is. Enfin, 't is gelukkig dat deze feest dag gevierd wordt, want 't is voor de kinderen een ware tractatie. Laten we hopen dat we dezen feestdag nog lang in goede harmonie mogen vieren U Mijnheer de Redacteur dank voor de opname. Hoogachtend, X. AGENDA'S. WAALWIJK, Zaterdag 8 uur, Witte Bioscoop, „Die Lindenwirtin". Zaterdag 8 uur. Luxor Bioscoop, „Als ik koning was". Zaterdag 8'/, uur repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak". Zondag 12 u. Repetitie Liedertafel „Oefening en Vermaak" Musis Sacrum. Zondag 12 uur. Repetitie Lieder tafel „Tot Bloei der Toonkunst". Zondag 6 en 81/, uur. Witte Bioscoop, „Die Lindenwirtin". Zondag 6 en 81 u. Luxor Bioscoop, „Als ik koning was". Maandag van 7—8.30 u. Athletiek voor leden en aspirantleden K. en V. draal te demonstreeren en de vele aanwezigen genoten èn van de heer- lijkheid van dit grootsche bouwwerk èn van de manier waarop een en ander hen werd voorgezet. Ten 7 uur ving in de Statenzaal van het Provinciaal Qebouw de otficieele maaltijd aan door de provincie aan geboden aan de deelnemers van de Brabantsche Industriedagen GEMENGD NIEUWS. De onbewaakte overwegen. Woensdagmiddag is op den onbe. waakten overweg in den Pruimendijk nabij Beverwijk een ernstig ongeluk gebeurd. De 71-jarige J. Dekker uit Wijk aan Duin bestuurde een bakfiets, waarin zijn kleinzoontje, de 8-jarige J. Tromp, zat. Hij stak den overweg over zonder op den naderenden elec- trischen trein te letten, met het gevolg dat de bakfiets door den trein, die den overweg met groote snelheid passeerde, werd gegrepen. De oude man en het kind waren op slag doodde fiets werd totaal verbrijzeld. De trein heeft 20 minuten vertraging gehad. Verder is gistermiddag een on geluk gebeurd op den onbewaakten overweg bij Doetinchen. Toen de heer Prins uit Dinxperlo met zijn auto de spoorbaan wilde oversteken, was deze afgesloten. Hij is daarop ets zijweg ingeslagen en kwam zoodoende voor i den onbewaakten overweg, waar juist een trein uit de richting Ruurlonaderde. De heer P. wilde nog voor den trein oversteken, doch op het laatste oogen blik werd de auto door den trein ge grepen en 50 meter meegesleurd. De heer P. en zijn medepassagier, de heer Wulfers uit Amsterdam, wer den uit den auto geslingerd. Zij werden langs den spoorweg gevonden en zijn met zware verwondingen in het zieken huis opgenomen. De toestand van den heer Prins is ernstig, die van den heer W. gunstiger. De auto is totaal vernield. 7ram in Ontario in brand gevlogen. Een tram waarin zich een groot aantal personen bevonden, die op weg waren naar een sportfeest te Windsor, is omgeslagen en in brand gevlogen Politie en brandweer waren onmidde'. lijk ter plaatse om hulp te verleenen aan de passagiers, die zich in de brandende puinhoopen van de tram wagens bevonden en met groote moeite slaagde men er in hen te bevrijden In totaal werden 75 personen gewond van wie verscheidene ernstig. Edison weer ziek. De beroemde Amerikaansche uit vinder Edison, die eenigen tijd geleden ernstig ziek was, doch herstellende was, is weer ingestort. Hij zou aan dezelfde kwaal lijden. Ongeluk bij de Zweth. Op den Rotterdamschen weg is gister avond omstreeks half elf ter hoogte van de Zweth een van R'dam komende auto op weg naar Den Haag op drie wiel rijders gereden, doordat de bestuurder verblind was door de verlichting van een hem tegemoet komenden auto Een der wielrijders, de 28-jarige heer v. T. uit Rijswijk, werd omhoog geworpen en kwam op het hoofd terecht. Hij kreeg een schedelfractuur Een andere wiel rijder, ook uit Rijswijk afkomstig, is minder ernstig gewond. Beiden zjjn per politie-auto naar het gasthuis te Delft vervoerd. De toestand van den heer T. is zorgwekkend. De derde wielrijder heeft geen letsel gekregen. Moord Donderdagmorgen is het parket uit Leeuwarden naar Akkerwoude ver trokken, waar aan de politie—des kundige dr. Mieremet uit Groningen opdracht was gegeven, tot hei houden van sectie op 't lijk van Pieter Postma die ongeveer een jaar geleden in een sloot verdronken werd gevonden. Er zijn nl. vermoedens gerezen, dat de man tengevolge van een misdrijf om het leven is gekomen. De politie heeft de gangen nagegaan van de Gebr. H.. groenteventers te Zwaagwesteinde. die vroeger met den ouden man. die er financieel goed bij zat, bevriend zQn geweest. Het was opgevallen, dat de mannen zich uitgaven veroorloofden, die zij In gewone omstandigheden niet zouden hebben kunnen doen. P. Postma, die petroleumventer was. stond in het dorp bekend als een zonderling. De man is 70 jaar ge worden. armbestuur gezonden worden om f 3 a f 4 bij te halen. Wanneer zij bovenstaand uurloon krijgen, behoeft dit laatste niet meer te gebeuren. Van andere zijde vernemen wij dat de volgende regeling bestaat: De werkloozen worden uitbetaald per M3 geklopte steen. Vroeger kreeg Hier sprak eerst Mr. Dr A. B O M. ^en f 7 per Ms. docli toen men in van RQckevorsel, Commissaris der (oningin in Noord—Brabant, over de ontwikkelingsmogelijkheden van Noord Brabant. Z.Exc. wees er o.a. op dat evensvatbare takken van nijverheid n den storm dienen gesteund te wor den. Hij wees op 't gelukkig precedent van 't Schoenenwetje, waarvan men morgen de goede resultaten zal kun nen bewonderen. Vooral de relaties met indië moeten worden uitgebreid.. Vervolgens drong hij er op aan de relaties met indië zooveel mogelijk op te voeren. Daarna spraken minister Verschuur, de heer Assalin namens de buiten landsche pers en de heer Versters na mens de binnenlandsche journalisten. Aan tafel werd nog uitgereikt een propagandawerk „Noord—Brabant", van de hand van Drs G. J de Vries, directeur de R.K. H.BS en H H.S. te Waalwijk, wien voor dit belangrijke werk een woord van hulde werd ge bracht. De heer Ch. Stulemeljer bracht dank voor de medewerking van 't provin ciaal bestuur en de schitterende ont vangst. Daarna werden de dames en heeren ten stadhuize ontvangen, waar onder leiding van burgemeester van Lanschot spoedig een allergezelligste toon heerschte, die tot laat In den nacht voortduurde. Het geztl chap had tevens de gelegenheid de groote kunst schatten van 't Bossche Raadhuis te bewonderen. Hedenmorgen arriveerden de dames en heeren in Waalwijk en bezochten in afdeelingen van 20 de volgende fabrieken Timtur—fabrieken, Kon. Stoom- schoenfabriek A. H. van Schijndel, Lederfabriek v.h. van Iersel, Witlox Co N.V. Chroomlederfabriek v.h. van Dooren de Greeff, Lederfabriek .de Amstel", Spapens' Schoenfabrieken (voorbereidende afdeelingen), Hol- landia Schoenfabriek (afdeeling onder- bewerking), Rijksvakschool. Te 10 uur werden de deelnemers door 't Gemeentebestuur ontvangen Musis Sacrum". plaats van grof, fijn steens'ag moest gaan maken is dit loon tot f 12 per M3 opgevoerd. Bij regelmatig werker kunnen de tewerkgestelden hetzelfde loon verdienen ais vroeger. Het mindere loon wordt toegeschre. ven aaa de mindere werklust, wat ook de controle uitwijst De proef zal onder goede controle nog een tijdlang worden doorgezet, mocht dan eventueel blijken dat de wensch der werkloozen ge rechlvaardigd is, dan zullen maatre gelen genomen worden. Ontslag. Mevrouw Moonen—Sassen heeft ontslag genomen als bestuurslid en presidente van den R K Vrouwen bond alhier. Het motorongeval te Capelle. Het motorongeval dat Dinsdagavond onder Capelle plaats had en waarbij een Vughtsche familie werd aangereden, blijkt achteraf niet zoo goed te zijn afgeloopen als aanvankelijk werd ver ondersteld. De dame die in de zijspan zat heeft een lichte hersenschudding bekomen en de bestuurder heeft zijn knie inwendig geknensd, zoodat hij minstens een maand rust zal moeten nemen. Voor direct gevraagd EEN BEKWAME Waalwijk—Baa dwijk. Voor direct gevraagd; EEN NETTE zelfstandig kunnende .werken. Niet beneden 18 jaar. P. VERMEER-VAN GALEN, Baardwtjkschestraat, Waalwijk. Ter WAALWIJKSCHE STOOM- DRUKKERIJ ANTOON T1ELEN, worden voor direct TWEE NETTE voor lichte kantoorwerkzaam— Me»r. LrtfsGtR/AAP, Post kantoor, Waalwijk, tegen 1 October, EEN NET Brieven adres LAAN 18, NUN SPEET. LAATSTE BERICHTEN. Brabantsche Industriedagen. Na het fabrieksbezoek en een noen maal te Eindhoven, werd Vrijdag een bezoek gebracht aan Helmond, waar de ontvangst in het prachtige aloude kasteel-raadhuis allerschitterendst was. Daarna reed men naar Den Bosch, waar men onder leiding van den Bos schen burgemeester mr. F, van Lan schot de basiliek van St, JJan werd be. zocht. Op de hem eigen smakelijke wQze wist de burgervader het uitgebreide gezelschap de schoonheden derkathe in Toen de autoriteiten en deelnemers groepsgewijze van hun fabrieksbezoek teruggekeerd, allen in de zaal aanwe zig waren, en de eerewijn) was rondge diend, nam de Edelachtb. heer Moonen het woord, om hen namens het gemeen tebestuur een hartelijk welkom toe te roepen. Hij gaf de verzekering het op hooge prijs te stellen dat de eerste stap op de Chineesche weg van 1000 vmijlen ook naar Waalwijk geleid heeft. Hij wees erop hoe de schoen- en lederindu strie voor Waalwijk nagenoeg de eeni- ge bron voor welvaart en ontplooiing is. De ondernemingsdurf en energie der Waalwijksche bedrijfsleiders zijn hem een waarborg dat ze hun bedrijven we ten aan te passen aan de gewijzigde economische omstandigheden, waar door ook 't succes der industriedagen voor deze bedrijven nog zal worden verhoogd. Spr. bood de aanwezigen hierna de pas verschenen „Gids van Waalwijk" aan, waaruit men naar hij zeide, een indruk der Waalwijksche industrie zal krijgen. Tenslotte wenscht spr. zich nog te verontschuldigen voor 't feit dat hij de deelnemers niet heeft kunnen ont vangen op een! plaats met een meer of ficieel karakter en hij spreekt de hoop uit dat ,hij ;hen bij de volgenden tocht op een waardiger wijze in 't nieuwe raadhuis zal mogen verwelkomen. (Applaus). De Voorzitter van het uitvoerend comité der industriedagen, de heer Charles Stulemeijer, sprak hierna nog een dankwoord, waarin hij er op wees ciat de grootste financieele medewer king voor den tocht is verkregen van de Waalwijksche industrieelen. (Applaus). Naast deze hulp brengt spr. hulde voor de effectieve medewerking van het Waalwijksche lid van 't uitvoe rend comité, den heer Jos. Klijberg, die met zulk een grooten ijver en toe wijding in en buiten Waalwijk ge werkt heeft om de actie te doen sla gen. Spr. wees op de voorname plaats die Waalwijk inneemt in de Brabant- ische industrie en eindigde met de beste wenschen voor den bloei van de Waalwijksche industrie en een driewerf hoera op burgemeester Moo nen. De plechtigheid was hiermede af geloopen en de deelnemers maakten zich op voor 't vertrek naar Tilburg. Weldra had de stoet van 35 auto's haar tocht door Brabant hervat. Werkloozen. Gisterenmiddag herhaalde zich de demonstratie der werkloozen. Van de zijde der werkloozen deelt men ons mede, dat zij voor't steenslagkloppen vragen 35 cent per uur kindertoeslag waar zij thans gemiddeld f7 i i 8 verdienen en iedere week nog naar 't naar WAALWIJK, vertrek 's-Bosch 24.uur. Tram No. 18 ('s-Bosch vertrek 22.47] vervalt op die dagen. op alle werkdagen, vertrek 's-Bosch 24.uur, loopt door tot Waalwijk. Tdburg, 11 Sept. 1931 DE DIRECTEUR. KOOPT U HET BESTE IN DEN SCHOOLBOEKHANDEL KAATSHEUVEL SCHOOLSTRAAT. ZONDAG 13 SEPTEMBER. HILVERSUM, 1875 M. (V.A.R.A.) 7.45 Ochtendgymnastiek. 8.50 Postduiven- en voetbalberichten. 9.00 Tuinbouw-halfuur. 9.30 Vara-orkest. 10.00 Mr. Beversluis: 't Lot der proletariërs. 10.20 Vara-orkest. 10.50 Toespraak G. Zwertbroek. 11*10 Vara-orkest. (A.V.R.O.) 12.00 Gramofoonmuziek. 12.15 Kovacs Lajos en zijn orkest. 1.00 Gramofoonmuziek. I.15 Kovacs Lajos-orkest. 2.00 Boeken-halfuur. Menno ter Braak. 2.30 Harmonie, orkest en mannenzangvereen., Apollo te Rotterdam. Tijdens concert: Amerikaansch kwartiertje. 4.00 J. Drijver, over: Studentenleven. 4.30 Gramofoonmuziek, Sportuitslagen. (V.A.R.A.) 5.00 Kinderuurtje. (V.P.R.O.) 6.00 Dr. Proost: De Volksuniversiteiten. 6.30 Wijdingsuur. (A.V.R.O.) 8.00 Nieuws- en sportberichten. 8.15 Kurhaus-concert. 8.55 Voordracht Clinge Doorenbos. 9.15 Concert Omroep-orkest. 11.0012.00 Gramofoonmuziek. HUIZEN, 298 M. (K.R.O.) 8.30 Morgenwijding. (N.C.R.V.) 9.30 Gewijde Muziek. 9.50 Kerkdienst Geref. Kerk Rotterdam. (K.R.O.) 12.15 K.R.O.-sextet uit Jaarbeurs-restaurant. 2.00 Dr. Post over Rome. 2.30 Literair halfuur, Jan Nieuwenhuis. 3.00 Kurhaus-concert. 4.30 Zieken-halfuur. (N.C.R.V.) 5.00 Koorzang. 5.50 Kerkdienst N. H. Kerk Dordrecht. (K.R.O.) 7.45 Prof. Kreling: Mode in 't denken. 8.10 R.K.F.-sportuitslagen. 8.15 Concert K.R.O.-orkest. 9.00 Vaz Dias 10.4011.Epiloog klein koor. MAANDAG 14 SEPTEMBER. HILVERSUM, 1875 M. (A.V.R.O.) 8.00 Gramofoonmuziek. 9.00 Orgelconcert G. C. Weggelaar. 9.30 Gramofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Mevr. Wilson-Adema over Zeeland. II.00 Solisten-concert, zang en piano. 12.00 Avro-kwartet en Gramofoonmuziek. 2.00 Zenderverzorging. 2.30 Gramofoonmuziek. 3.00 Concert uit Hotel Terminus, Utrecht. 4.00 Kinderuur. 5.00 Kovacs Lajos-orkest. 7.00 Boeken-halfuur, Dr. P. H. Ritter Jr. 7.30 Kamermuziek. 8.00 P.T.T.-omroepIndische postvluchten. 8.15 Concert Omroep-orkest. 9.00 Radio-tooneelBrand in New-York. 10.00 Vaz Dias. 10.10 Concert Omroep-orkest. 11.0012.00 Gramofoonmuziek. HUIZEN, 298 M. (N.C.R.V.) 8.00 Schriftlezing. 8.15 Morgenconcert. 10.30 Ziekendienst. 11.00 Gramofoonmuziek. 12.00 Politieberichten. 12.30 Orgelconcert uit de Lutli. Kerk. A'dam. I.45 Gramofoonmuziek. 2.00 Sehooluitzending. 2.35 Gramofoonmuziek. 3.15 Cursus knippen en Stof versieren. 3.45 Zenderverzorging. 4.00 Ziekcnuurtje! Ds. Kerssies. 5.00 Concert: zang, viool en piano. 6.30 Verteluurtje voor jongeren. 7.00 G. v. Ravenzwaay. over: 't Muziekleven in de Reformatie-periode. 7.30 Politieberichten, daarna Gramofoonmuziek 8.00 Concert Diemer-Harmonie. 9.10 Ds. Molenaar: Wat eischt de nood dezer tijden? 9.30 Vervolg concert. 10.00 Vaz Dias. 10.10 Populair programma. 10.3011.30 Gramofoonmuziek. DINSDAG 15 SEPTEMBER. HILVERSUM, 1875 M. (A.V.R.O.) 8.00 Gramofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonmuziek. 10.30 J. Rees over tuinwerk. II.00 Piano en declamatie. 11.45 Gramofoonmuziek. 12.00 Aansl. met 't Binnenhof te 's-HageOpening der Staten-Generaal Troonrede. Afgewisseld door lunchmuziek. 2.00 Zenderverzorging. 2.30 Gramofoonmuziek. 3.00 Dr. Lek over paddestoelen als voedsel. 3.30 Concert uit Hotel Central, den Haag. 4.30 Radio-Kinder-Koorzang. 5.00 Omroep-orkest en zangensemble van 't Rus sisch Cabaretgezelschap. 6.40 Dr. Sluiter over den Sterrenhemel. 7.10 Omroep-orkest. 7.50 Praatje mevr. de Leeuw-van Rees. 8.00 Gramofoonmuziek. 9.00 Voordracht door Nono. 9.10 Kovacs Lajos-orkest. 9.25 Nono: dd Poppenkast. 10.00 Vaz Dias. 10.15 Kovacs Lajos-orkest. 11.0012.00 Gramofoonmuziek. HUIZEN, 298 M. (K.R.O.) 8.00 Morgenconcert. 10.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig halfuur. 12.00 Politieberichten. 12.15 K.R.O.-sextet, Jaarbeurs-restaurant. 2.00 Vrouwen-uurtje. 3.00 Gramofoonmuziek. 3.30 Zenderverzorging. 4.00 Zang Dameskoor. 5.00 K.R.O.-kunstensemble. 6.30 Gramofoonmuziek. 7.00 Dr. Sterk: ,.Hugo de Groot". 7.30 Politieberichten. 7.45 Verbondskwartiertje. 8.00 Concert K.R.O.-orkest. 9.15 Vaz Dias, daarna vervolg concert. 11.0012.00 Gramofoonmuziek. WOENSDAG Iff SEPTEMBER. HILVERSUM, 1875 M. (V.A.R.A.) 6.457.30 Ochtendgymnastiek 8.00 Gramofoonmuziek. (V.P.R.O.) 10.00 Morgenwijding. (V.A.R.A.) 10.15 P. Kers: „Onzö Keuken". 11.00 Concert, zang en piano. 11.15 Toespraak door Mevr. Suze Groeneweg. 11.35 Concert, zan$ en piano. 11.50 Gramofoonmuziek. 12.00 Vara-septet. 1.45 Zenderverzorging. 2.15 Coöperatiekwartiertje, K. de Boer. 2.30 Kinderuurtje. 3.30 Cursus „Maak het zelf". 4.25 Gramofoonmuziek. 4.30 Kindervertellingen en vraag-lialfuurtje. 6.10 Vara-orkest. 6.45 Blijspel door 't Groot Volkstooneel. 7.15 Vervolg concert Vara-orkest. 8.00 Aansl. Rotterdam: Der Zigeunerbaron. 11.00 Vazj Dias. 11.1512.00 Gramofoonmuziek. HUIZEN, 29& M. (N.C.R.V.) 8.00 Schriftlezing. 8.15 Morgenconcert. 10.00 Zang N.C.R.V.-dameskoor. 10.30 Ziekendienst. i 11.00 Harmoniumbespeling M. Jurjaanz. 12.00 Politieberichten. 12.15 Gramofoonmuziek. 12.30 Concert Chr. Kinderkoor „Hosanna". 1.30 Gramofoonmuziek. 2.30 Mej. Wentink leest Chr. lectuur. 3.00 Concert, zang en piano. 4.30 Gramofoonmuziek. 4.45 Zenderverzorging. 5.00 Kinderuurtje. 6.00 Landbouwuurtje. 7.00 Onderwijsfonds voor de Binnenvaart. 7.30 Politieberichten. 7.45 Ned. Chr. persbureau, opening. 8.00 N.C.R.V.-orkest. 9.00 Carillonbespeling Kon. Paleis te A'dam. 10.00 Vervolg concert, daarna Vaz Dias en Gra mofoonmuziek, hf>rien en pao'er hpwprkjng

Echo van het Zuiden | 1931 | | pagina 10