WESTERLAKEN* Hel Radio Programma. fi: Marktberichten. f PUROt er op! VI MOSTERD AZÜNEN TAPELZUREN SLA-OLIËN Het verzacht en geneest RECHTZAKEN. BURGERLIJKE STAND. Wat interesseert U 't meest? Natuurlijk 't uitvoerige nieuws uit uw woonplaats en uit de U bekende plaatsen in de Omgeving. w; xWi dracht" gaf Dinsdag jt. des avonds om 7 uur in de Harmoniezaal „Huis ten Deijl" hare eerste winteruitvoerlng. De uitvoering kan schitterend geslaagd genoemd worden. Tot in alle hoeken was de groote zaai gevuld. Het mu zieknummer „de Prins van Orarje" waarmee werd begonnen is op ver dienstelljke wijze uitgevoerd. Daarna las de secretaris het jaarverslag voor, waarin hij o.m. herinnerde aan de ve schillende concoursen waaraan door de vereeniglng met succes werd deel genomen en de ontspanningsavonden door haar gegeten. Het jaar werd be gonnen met 'n led ntai van 28 waar. bij 8 adsp. na examen werden toe gelaten2 leden t aden uit, zoodat er op het oogenblik nog een 31 tai zijn De instrumenten werden grondig ge- restaureerd en vernieuwd, hetgeen echter mede oorzaak was van den mmder gunstigen kastoestand. Om hierin te voorzien zullen voortaan de programma's in brochurevorm, met advertenties, verschijnen. De voorzitter dankte den secretaris voor het omvangrijk jaarverslag en sprak den wensch ui', dat de secre taris nog vele jaren in het belang dT harmonie zal blijven werken Ook richtte hij een woord van dank tot den eminenten directeur der harmonie den heer N. Snijers, Hierna traden op de heeren H. van Engelen en Joh Qrapendaal, duettisten. waarop de harmonie voor dezen avond beslag hadden weten te leggen. Het duo was gewoonweg in prachtvorm, vooral de heer van Engelen was uitstekend op dreef. Ieder optreden werd be loon 1 met daverend applaus. De heer Qrapendaal werd In zijn optreden op bet laatst een beetje f] uw. De heeren Verschuren zorgden voor het muzikale gedeelte en wisten tusschen de verschillende nummers de stemming onder 't publiek er wel in te houden. Bij het einde dankte de voorzitter, de heer A. vanOnzenoort het publiek, voor de enorme opkomst. Dezer dagen ontving de Kerke- raad der Hervormde Gemeente alhier het verblijdend bericht dat ds. H. Quittart te Oosterend het beroep naar deze gemeente heeft aangenomen. Tot lid van bet bestuur der Herv. Scholen werd in de vacature van den heer C. W. van Dongen gekozen de heer joh. van Qent. Zondagmorgen om half tien zal in de Veersche Kerk leesdienst worden gehouden, terwijl om twee uur in de Dorpsche kerk hoopt op te treden dj. v. d. Viugt. QEERTRUIDENBERG Voor de Evangelisatie „Eben Haezer" te Raams- donksveer hoopt Zondag a s. des voormiddags 9 30 uur en des namid dags 2 uur voor te gaan de heer van den Ent. In de Ned. Herv. Kerk zal as. Zondag 15 November om 10 uur v.m. spreken ds H W Bosch alhier. GENDEREN. Naar men ons mede deelt is tot organist in de Ned. Herv. Kerk alhier benoemd de heer W. van Wijk te Aalburg. Tot voorzitter van den ring „Al- tena van Herv. Jongelingsvereenigingen is benoemd de heer W. Bronkhorst, hoofd der Chr. Landbouwschool te An- del. Aan de Chr. School te Herwijnen is tot onderwijzer benoemd de heer W. de Joode te Dussen. Dit moet Uw eerste gedachte zijn bij Brand- en Snijwonden, Ontvellingen en allerlei Huidverwondingen HAARSTEEG Vrijdagavond werd alh er in caté M Achten door den rljksveeteeltconsulent Ar ëns 'n lezing g h raden met lichtbeelden over hei onderwerp „Veeverbetering". De ruime zaal was tot de laatste plaats bezetdoor een zeer aandachtig gehoor. Da eere—voorzitter der stlerhouderlj burgemeester Van Heereveld, opent als praeses de btyeenkomst met den chrls telijken groet en richt 'n hait lijk wel komstwoord tot alle aanwezigen in hei algemeen en meer in het bijzonder tot den spreker van dezen avond, den heer Arlëns Dat door de Haarsteegsche boeren en veehouders weer eens getoond was dat door hen wel degelijk de teekenen des tijds worden verstaan, wil zijne edelachtb. beschouwen als een feit, dat tot voldoening stemt en het beste doet verhopen voor de toekomst en wanneer hij spreekt over eendrachtige samenwerking en organisatieleven, dan wordt zijn woord begeesterd en tin telend van enthousiasme. Deze punijss hebben immer zijne voile aandachten genegenheid. Hierna houdt spreker een uitwijding over verschillende punijes, de vee- verbetering aanbelangend. Aan de hand van 'n collectie licht beelden geeft hl] een overzicht van wat er in andere streken reeds bereikt is door oordeelkundige teeltkennis, in organisatorisch verband. Menige rake onmerking wordt hierbij gemaakt en vele nuttige wenken gegeven zoodat het geheel een zeer leerzame avond was, Hsgzn. De fraude bij de Hanzebank. Naai verluidt pleegde de chauffeur in kwestie zijn traude vooral door middel van veelvuldige en hooge re keningen aan benzine en olie en toch blijkt niemand het intusschen noodig gevonden te heboen daar aanmerking op te maken teiwijl toch bekend was dat de ctiauffrar met zijn gezin veel te groot ieetde. in verband met de gebeurtenissen wordt nog medegedeeld dat een der curatoren alreeds gedurende 2 jaren niet meer op goeden voet stond mei Tromp, terwijl vooiheen de vriend schap toch stevig gevestigd was. Volgens geruchien wordt door de leden der Orde van Advocaten te Den Bosch een oijeenkomsi gehouden waai de gevallen van de laaiaie weken ter zake zullen besproken worden. Zooals bekend is een der curatoren van de Hanzebank besiuurder van voormelde organisatie der balie. Overtreding verkeersreglement. A. v. G., 44 jaar, fabrikant te Waal wijk, was op zö Sept. 1931 te Ros malen in overtreding van het ver keerste Jement en moest zich deswege verantwoorden. Hij had een kar aan gereden. in zijn verweer betoogde van G dat bij geen schuld had en de dagvaarding onjuist was. Wegens gebrek aan bewijs luidde de eucn vrijspraak. Uitspraak volgt nader. Diefstal van een rijwiel. J. S30 jaar, te De Werken, schijnt de fietsen engros te stelen en dan nandel te drijven in gestolen fietsen. Een zevental had verdachte zoo ge leidelijk weten weg te halen. Voor een vijftal moest hij nu zeven maanden gevangenisstraf ondergaan. Nu stond nij terecht wegens diefstal van een rijwiel ten nadeele van F. J. v. Hoorn, kantoorbediende te Eindhoven. Ver- oachte had de fiets verkocht aan A. v. Noordenne te Suedrecnt. Voor 117.50 was deze eigenaar geworden van dc gestolen fiets. Getuige A. v, Noordenne verklaart dan ook het reeds gemelde. De President wijst er getuige op dat de fiets eigenlijk onder de waarde is gekocht, feitelijk zou de kooper hier moeien terecht staan wegens heiing. De eisch luidde 3 maanden gevan genisstraf. Uitspraak 1 maand gevangenisstraf, met teiuggave van het rijwiel aan den oestolene. Doodgestoken. Door het O.M. 04 de rechtbank is hooger beroep geteckend tegen het vonnis waarbij G. K. 26 jaar. ai beider te Vlijmen, laatstelijk wonende te Den Bosch, thans gedetineerd, veroordeeld werd tot 2 jiar gevangenisstraf, ter zake, dat hq P. v. R. u.i Emdnoven te Den Bosch heeft doodgestoken. De eisch van den olficicr was4 jaar gevangenisstraf. WAALWIJK. Van 6—13 Nov. 1931. Geboren: Johannes P. J. zv. L. F. Lenz- holz en W. Moos. Cornells A. M. zv. M. J. Maas en W. de Hart. Willem P. zv. G. A. Keijlard en D. J. Schouten. - Johannes A. zv. A. A. van Hooff en A. Slaats. Johanna M. dv. A. J. Mahieu en Q. M. F. Hersmis. Johanna C. dv. J. E. Bergmans en G. van Lang. Jo hannes A. zv. J. A. van Haren en A. G. M. van Keulen. Helena dv. J. A. Span en A. van Gelder. -Waltherus J. zv. E. J. Goeverneur en W. M. de Bruine. Henriette L. dv. A. Th. M. Spierings en J. G. Wiesman. Overleden: F. Brab 48 jaar. A. A. Kipping, echtgenoot van A. de Kort 71 jaar. J. G. H. Verwiel echtgenoot van M. C. J. de Greeff 35 jaar. A. M. van Well echtgenoote van A. H. van Schijndel 76 jaar. HuwelijksaangiftenGeene. Huwelijken: J. F. Pulles 27 jaar te Oudheusden en M. A. van Helvoirt 26 jaar alhier. Ingekomen: D. A. Timmermans van Sprang-Capelle. M. A. van Cromvoirt van Zoeterwoude. A. J. M. Schippers van Beek en Donk. W. Wfitvliet en gezin van Eethen. J. Geiser van Dreu- mel. J. A. G. Kuijpers en gezin van Eindhoven. H. Kilgens van Steinheim (Did.). VertrokkenC. Pelgrim en gezin naar Tilburg. B. J. Nonnekens en gezin naar Goes. W. M. van der Hammen naar Doorn. J. G. H. van Well en echtg. naar Tilburg. G. Schohaus naar Breda. RAAMSDONK. Van 31 Oct. t.m. 6 November 1931. Geboren: Johanna Fr. dv. Leonardus M. Keijzers-Boot. Johanna S. dv. Hen- dricus Jos. Kieboom-van Geloof. Gehuwd: Gerardus Jos. de Bruijn oud 32 jaar en Catharina M. van Dongen oud 30 jaar. Overleden: Gemen Tactor oud 82 jaar. GEERTRUIDENBERG QEBOREN: Henddk Adrianus zoon van J. Keur-Krooswijk. Josephus Mathijs zoon van S. J. Sperber-Magielstn. Marius zoon van S. J. Sperber-Magielsen. Helena Gerar- dina Maria dochter van N. M. van de Clun- dert-van der Made. Adrianus Johannes zoon van A. Kijken-Nuijten. GEHUWD: Petrus W. A. Eliens, 24 jaar en Ag nes P. D. M. Kutges, 23 jaar. OVERLEDEN; Adrianus Jozef van Dongen 15 dagen. GEVESTIGD: Maria H. Suos vanRaams- donk. Wilhelmus Reijpert van Geleen Gerardus P. M. F. van Lammeren vanPrin cenhage. Wilhelmus B. M. Sieder uit Indië Johanna Maria van Rooij van Raamsdonk. VERTROKKEN: Adriana Gooijaers, geb. Boelaars en gezin naar Breda. Waalwijk, 13 Nov. 1931. Varkens f6—17.— Eieren 6-8 ct. De roofoverval ie Schipluiden. Een van de daders bekend. De Rotterciamsche politie is er in geslaagd, mede met assistentie van de politie te Delft en de recherche te Amsterdam den roofoverval te Schip luiden voor een groot deel tot klaar heid te brengen. In Rotterdam hebben thans drie arrestaties plaats gehad ter wijl een der gearresteerden inmiddels een volledige bekentenis heeft afgelegd. Twee verdachten zijn nog door de Roiterdamsche recherche in samen werking met die van Amsterdam, al daar gearresteerd, Nadat de Centrale Recherche te Rotterdam Maandagj.l. had vernomen, dat het te Schipluiden ontvreemde geld van de Boerenleenbank bij den caféhouder te Rotterdam in bewaring was gegeven, heeft de recherche het in een calé in de binnenstad in beslag genomen. Het geld was volgens verklaring van den caiéhouder Zaterdagavond iaat in bewaring gegeven door een zekeren Martin en een langen man met een bril op. Inmiddels was een signalement bekend, zoodat hel de Rotterdamsche recherche Dinsdagmiddag gelukte op den Scbiedamschedijk den langen man aan te houden. Het blijkt een 27 jarige machinaal houtbewerker uit Rotterdam te zijn. Hij ontkende aanvankelijk hardnekkig doch na de herkenning door den caiéhouder werd het hem te machtig en legde hij een volledige bekentenis af. Tweemaal tevoren was hij in Schipluiden geweest met Martin, om het terrein voor hun a.s. operatie te verkennen Later is „Mottige Rinus" bij het complot betrokken geworden en ook Martha, het meisje van Martin. Na aankomst bij het kantoor van de Boerenleenbank werd een onderlinge afspraak gemaakt. Marta moest n.l op den uitkijk blijven s aan aan den overkant van de vaart terwijl de drie mannen de wachtkamer van de Boeren leenbank binnengingen. Martin ging toen binnen en begon met den kassier een gesprek over een spaarbankboekje, dat hij wilde hebben. Plotseling begon Martin hard te hoesten en hoorden de manden die in de wachtkamer zaten, hem roepen; „Je geld of je levenl" Daarop schoten de overvallers het kantoorgebouw bin- nen en op den kassier af. De houtbewerker gaf den kassier met een gummistok eenige slagen op het hoofd, zoodat deze viel. Martin richtte daarop zijn revolver op den kassier. Zij hadden zich onherkenbaar gemaakt Martin hield den kassier nu in be dwang en loste een schot op hem. Nu de kassier onschadelijk was ge maakt en er ook geen hulp op kwam dagen, hadden de overvallers vrij spel en konden zij rustig hun slag slaan Met z'n drieën renden ze nu de straat op, terwijl zij achter zich hoor den roepen. De houtbewerker reed op zijn fiets, welke hij bij de Boerenleen bank buiten had neergezet toen de overval plaats greep, spoedig in de richting van het station, terwijl hij nog iemand er op meenam Martin en Ri nus waren loopend aan den haai gegaan, terwijl zij onderweg den buit aan hem overdroegen. Verder is het gezelschap op eigen houtje naar Rot- terdam teruggekeerd. De een wist van den ander niet waar hij uithing. De houtbewerker ging na aankomst in Rotterdam op zoek naar-de andere handlangers en vond deze ten slotte in het café in de binnenstad, waar men het geld verdeelde. De uit de brandkast van de Boerenleenbank meegenomen tasch was inmiddels on derweg in het water geworpen. Bij het verdere onderzoek bleek de politie, dat Martin en Martha vermoe delijk naar Arasterdam waren gegaan. Twee Rotterdamsche rechercheurs zijn toen Dinsdagmiddag naar Amsterdam gegaan en wisten in samenwerking met de recherche in de hoofdstad deze twee verdachten op te sporen. Zij bleken te zijn een 32-jarige man en zijn 23-jarig meisje, beiden uit Rotterdam. Mottige Rinus is thans nog zoek. Zoowel de houtbewerker als Martin zijn goede bekenden van de politie Uit Delft wordt gemeld dat in ver band met den overval te Schipluiden gearresteerd is een 27 jarige boeren, arbeider uit Viaardingerambacht, die de roovers inlichtingen zou hebben verstrekt omtrent de situatie van het kantoor der Boerenleenbank. Strijd tegen de bandieten op Corsica. Over de kleine maar sterke expeditie onder leiding van den gendarmerie- generaal Hout die de opdracht heeft gekregen een einde te maken aan het optreden van een 40-tai bandieten, die met talrijke aanhangers en mede plichtigen heel Corsica onveilig maken, valt nog te melden: Deze expeditie, groot 589 gendarmes zal er op uit trekken, ondersteund door machinegeweren, gepantserde auto s politiebonden, vliegtuigen, mo torbooten, etc. tot dit doei afgestaan door de Fransche regeering. De expeditie zal met groote omzich tigheid te werk gaan, aangezien de bandieten er bekend voor staan uit muntende schutters te zijn en ieder plekje van het eiland en in de bergen te kennen. Onder de bandieten bevin den zich er twee, met een groot aantal volgelingen, van wie men verwacht, dat zij hevigen strijd zuilen leveren. Het zijn de voormalige gendarmen Bornea en Spade. Zij zijn verantwoor- delijk voor tal van koeloloedige moor den, terwijl zij zich ook hebben schul- dig gemaakt aan afptrsingen. Zondagmiddag vroeg is de expeditie uit Zuid-Frankrijk te Ajaccio aan land gezet. Behalve 600 Fransche gendarmen en 800 andere Fransche politie-ambten zijn naar Corsica bovendien drie Fran- sche oorlogsschepen van klein kaliber vertrokken, welke moeten verhinderen, dat de Corsicaansche roovers per schip het eiland trachten te verlaten, om aldus aan de achtervolging te ontko men. Over het geheele eiland is de staat van beleg afgekondigd en voor de Corsicaansche couranten, alsmede voor perstelegrammen, is censuur ingesteld in Ajaccio zijn tot dusver 500 personen in hechtenis genomen. Weer een taxi—chauffeur vermoord Een 24-jarige taxi-chauffeur te Ber- iijn-Pankow is Zaterdagnacht dooreen onbekende, die hem naar Ëuchholz had laten rijden, op een verlaten veld weg doodgeschoten en beroofd. Het lijk is daarna in de gracht geworpen en eenige uren later gevonden. Men vermoedt dat den misdadiger(s) in het geheel slechts ongeveer tien mark in handen is gevallen. Voor zijn (hun) arrestatie is een belooning van duizend mark uitgeloofd. Zware tuchthuisstraf voor een politteken moordenaar. De rechtbank te Neu-Ruppin in Brandenburg heeft gisteren den com- munist Ploetz uit Wittstocktot 5'/j jaar tuchthuisstraf veroordeeld Beklaagde had op 2 Augustus j.l. bij een vecht partij te Wittstock na afloop van een nat.-soc. vergadering een S.A-man en een lid van de Rijksbanier doodge schoten, Koopman beroofd te Amersfoort. Door twee kerels aangevallen. Daders met f 1700 verdwenen. Hedenavond omstreeks zeven uur is de koopman v ,S. op den Randen- broekerweg alhier aangevallen dooi twee personen, van wie één hem mei een hard voorwerp op het hoofd sloeg terwijl de ander hem dreigde met een revolver. Vervolgens hebben de on verlaten hun slachtoffer beroofd van 1700 gulden en zijn daarna gevluchi in de richting van den Hoogeweg. De politie stelt een onderzoek in. Zij heeft alle omliggende gemeenten van de aanranding op de hoogte gesteld De daders waren per fiets en zijn klein van postuur. Vijf slachtoffers van een branstlchtlng In een huis te Brooklyn zijn tenge volge van een brand een vrouw met haar 13 jarigen zoon en en haar vierjarig dochtertje en een ande re vrouw met haar kindje van vier maanden om het leven gekomen. Het politie-onderzoek heeft getoond, dat de brand door kwaadwilligheid moet zijn gesticht. ZONDAG 15 NOVEMBER. HILVERSUM 298 M. (V.A.R.A.) 8.15 Lichaamsoefeningen. 8.30 Esperantocursus. 8.55 Voetbalmededeelingen. 9.00 Tuinbouwhalfuurtje. 9.30 Gramofoonmuziek. (V.P.R.O.) 10.00 Orgelrecital door Klaas Bakker in de Re- monstrantsche kerk te Amsterdam. 10.30 Kerkdienst uit de Remonstrantsche kerk te Amsterdam. Spreker: Dr. G. J. Sirks. (A.V.R.O.) 12.00 Het Avro-Kamerorkest o.l.v. L. Schmidt. 1.00 Film en Filmkunst door L. J. Jordaan 1.30 Kamerorkest. 2.00 Avro-boekenhalfuur. 2.30 Concert uit het Concertgebouw, Amsterdam 4.00 D. Hans: Parlementaire anecdotes en in cidenten. 4.30 Gramofoonmuziek. Sportuitslagen Vaz Dias. (V.A.R.A.) 5.00 Kinderuurtje. 6.00 Het Vara-orkest o.l.v. Hugo de Groot. 6.45 Smokkelaars, hoorspel van Werner Illing. 7.15 Vervolg concert. (A.V.R.O.) 8.00 Nieuws- en sportberichten Vaz Dias. 8.15 Het Omroep-Orkest o,l.v. Nico Treep. 8.45 The Twinkling Five. 9.00 Omroep-Orkest. 9.30 The Twinkling Five. 9.45 Omroep-Orkest. 10.00 Aansl. gebouw Tivoli, Utrecht; Jubileum concert. 10.35 Omroep-Orkest. 11.00 Gramofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. (N.C.R.V.) 8.30 Morgenwijding. 9.30 10.00 12.00 1.30 1.55 2.05 2.30 4.30 5.00 5.50 7.45 8.10 8.15 9.15 930 10.40 6.45 8.00 10.00 10.15 10.30 11.00 11.15 11.45 12.00 2.15 2.30 3.15 3.45 4.30 5.30 6.40 7.00 8.00 j 8.20 9.00 I 9.30 10.00 10.20 10.40 10.50 8.00 8.15 10.30 11.00 11.30 12.00 12.30 1.45 2.00 2.35 3.15 4.00 5.00 5.30 6.30 7.00 7.30 7.45 8.00 8.30 9.30 10.00 10.35 10.45 8.00 10.00 10.15 10.30 11.00 11.30 12.30 3.00 4.00 4.30 5.30 6.00 6.30 7.00 7.30 8.00 8.30 915 10.00 10.15 11.10 8.00 10.00 11.30 12.00 12.15 1.45 2.00 3.00 4.00 6.20 6.45 7.10 7.30 7.45 8.00 9.30 10.30 (K.R.O.) Morgenconcert. Uitzending van de Pontificale Hoogmis uit de kerk van den H. Hyppolytus te Delft. K.R.O.-Sextet o.l.v. Piet Lustenhouwer. Godsdienstonderricht voor ouderen. Gramofoonmuziek. Literair halfuurtje. Aansl. met Artis, Amsterdam. Concert. Ziekenhalfuurtje. (N.C.R.V.) Gewijde muziek. Kerkdienst uit de Ned. Herv. Kerk te Kloe- tinge. Voorganger Ds. Joh. A. Raams. Na beëindiging van den dienst tot 7.45 uur Gewijde muziek. (K.R.O.) Prof. P. J. M. HeskesDe rol of beteekenis van de sociaal-economische organisatie, tén aanzien van het maatschappelijk vraagstuk. Voetbaluitslagen R. K. Voetbalfederatie. Het K.R.O.-Orkest o.l.v. Joh. Gerritsen. Vaz Dias. Het K.R.O.-Orkest o.l.v. Josef Ziegler. Euiloog door het Klein Koor o.l.v. Jos. H. Pickkers. MAANDAG 16 NOVEMBER. HILVERSUM 298 M. (V.A.RiA.) en 7.30 Lichaamsoefeningen. Gramofoonmuziek. (V.P.R.O.) Morgenwijding. (V.A.R.A.) Voordracht door Kees Bakker. Gramofoonmuziek. Voordracht. Piano-Recital door Johan Jong. Voordracht. Vara-septet o.l.v. Is. Eyl. Bij afwisseling gramofoonmuziek. Gramofoonmuziek. Nederl. schrijvers en dichters voor de mi crofoon. Viool en piano door Ed. van Sloghem en Dan. Belinfante. Gramofoonmuziek. Kindervertellingen, zang en piano. Het A'damsch Solisten-kwintet o.l.v. Loe Cohen. Prof. H. J. Jordan: De grondgedachte van het Montessori-onderwijs. Paedagogisch concert o.l.v. Piet Tiggers. Het verstaan van Poëzie, door M. Beversluis, Het Vara-orkest o.l.v. Hugo de Groot. Voordracht door Adolf Bouwmeester: De eerlijke dief. Concert, vervolg. LezingEconomische crisis en loonsverla ging, door Dr. v. d. Tempel. Piano-Recital door Piet Ketting. Vaz Dias. Gramof oonmuziek. HUIZEN 1875 M. (N.C.R.V.) Schriftlezing. Morgenconcert. Korte ziekendienst door Ds. A. C. Diederiks Lezen van Chr. lectuur. Gramof oonpl aten. Politieberichten. Orgelconcert uit de Herst. Ev. Luth. kerk te Amsterdam, door Jan Zwart. Gramofoonmuziek. Uitzending voor scholen. A. J. Herwig: De kamerplanten in deze maand. Gramof oonpl aten Ziekenuurtje door Dr. O. Norel. Gramof oonmuziek. Christel, liederen-uurtje met toelichting en geschiedenis der liederen door Johannes de Heer. Verteluurtje voor jongeren door G. Westra Mzn.: Bij de Wallenzee. Cursus Engelsch voor gevorderden. Politieberichten. Persberichten Ned. Chr. Persbureau. Ds. A. Klinkenberg JAzn.:De wenschelp- heid eener nieuwe bijbelvertaling. Concert van den Bond van Amsterdamscne Chr. Zang- en Muziekvereen. door de Cor. Gem. Zangvereen. Sursum Corda. Prof. Grosheide: De nieuwe vertaling van het Nieuwe Testament. Vervolg concert. Vaz Dias. Gramof oonplaten. DINSDAG 17 NOVEMBER. HILVERSUM 298 M. (A.V.R.O.) Gramofoonmuziek. Morgenwijding. Gramofoonmuziek. W. M. van Hengelaar: Cacteeën. Halfuurtje van de R.V.U. Voordracht °ve Ziekenverpleging thuis. Orgel-concert door George Robert. Het Omroep-Orkest o.l.v. Nico Treep. Medewerking A. Ruiter, zang. Knipcursus voor beginners. A. F. Muysers, viool en Henriëtte Kop, Pian Kinderuur. Aansluiting Carlton Hotel, Amsterdam. Dansmuziek door Juan Llossas en zijn kest. Les vanwege het Onderwijsfonds voor Binnenvaart. Halfuur van de R.V.U. Voordracht. Vioolvoordracht door Boris Lensky. Engelsche les voor gevorderden. Zang door Irène de Noiret. De strafzaak Vivienne Ware, radio-dra Kovaes Lajos en zijn orkest. Vaz Dias. Vervolg concert. Gramofoonmuziek. HUIZEN 1875 M. (K.R.O.) Morgenconcert Gramofoonmuziek. „„in Godsdienstig halfuurtje door1 Past. Perd Politieberichten. K.R.O.-Trio o.l.v. Piet Lustenhouwer. Gramofoonmuziek. Vrouwenuurtje. Gramofoonmuziek. v(in Het K R.O.-Salon-orkcst o.l.v. Marinus w 't Woud. - ,pten. Cursus bedrilfscontrole door P. v* t Cursus Engelsch door J. F. v. d. Sloot» Max van Poll: Loon en MaatschappD- Politieberichten. Verbondskwartiertje. drinkt. Studio-opvoering van „De Koning a Door het Vereen. R'damsch Hofstad neel o.l.v. Cor v, d. Lugt Melsert. Vaz Dias. Gramofoonmuziek. 'blv: 1 I Lichat vjoouniui 1 jnwijding v. arb. i ({concert ,wis8elinf hers: Di 'hiDuerkot jil o.l.v. jtooueel. inverniee jialiuurt, laia-orne: jt Koode iii j{ conce: iipitaiisn: Dr, Falii uurtje :aing au sd'f: Gele Ebotizmu tooi' dei in Kaïit' van W a door h -Recital •.tegen v rijven, jtecital jias. :ioonniu2 tfül itlezing. Dconcert. üoor ziekend] oiiu'mbet tbericlitei iioonniuï [«concert Joonmui ivan, Cb door u'oonmu; airtje, voor d< Raven; muziel dink sy berichtei richten rsmeded tare, it door irs Ds. -s en AL Ij 8 te God 8 inad» li1 '1 ca V 812 u. jen Ve 12 1 11 Blue j6 en 8 nu G jc en 8 it vaüc ig 8 ssmok »d dei tin is ferm flitgan, route ongelw kit, da ïhe vlie zich en da hebbe ilvoorzi (beid je ove 1 tn d; teel g bet hi weel E 'oorbei routi ''lering iedrag waar W zijr 'dienst mhikba: waan en 600 'errez 1 K. die a lr gehe igs «f zelfs 'Waan I "'keuri ties we d u- SP 'deeld i

Echo van het Zuiden | 1931 | | pagina 10