Hel Radio Programma. RECHTZAKEN. beschuldigd wordt van schending van 't gesloten verdrag. De toestand wordt zeer ernstig be. schouwd en op verschillende plaatsen Is het reeds tot botsingen gekomen en zijn dooden gevallen. China—Japan Ondanks alle beloften van het tegendeel hebben de Japanners Tsjlng. tsau bezet. Zij hebben de onafhanke- lflke Mantsjoerijsche republiek uitge roepen. Ook hier is een erstige toestand ontstaan. Opheffing van het drankverbod In Finland. Oisteren zijn de eindcijfers van het volksreferendum over behoud of af schaffing van het drankverbod In Finland bekend gemaakt. Zeventig procent der bevolking heeft zich voor opheffing van het artikel uitgesproken 28 procent voor strikte toepassing der wet en 2 procent voor het alleen toelaten van wijnen. De reis van kroonprins en kroonprinses van België naar het Oosten. Het staat thans vast, dat Leopold en prinses Astrid 12 Januari naar het verre Oosten zullen vertrekken, voor een bezoek aan de Fransche koloniën aldaar. De prins en de prinses zullen zich eerst naar Zwitserland begeven om afscheid te nemen van koning Albert en koningin Elisabeth, die er sedert de vorige week vertoeven. Het kroonprinselijk paar zal vervolgens op 15 Januari te Oenua scheep gaan aan boord van de Nederlandsche mailboot Marnix van St. Aldegonde en op 2 Februari te Singapore aankomen. Eerst zullen de prins en de prinses het schiereiland Malakka bezoeken, ver volgens het koninkrijk Slam en daarna Indo China en waarschijnlijk ook nog Madagascar. De particuliere secretaris van den prins, baron Capelle en de burggravin de Lantsheere, eere—dame van prinses Astrid, zullen de reis mee maken. De terugkeer in België wordt niet voor de eerste helft van Juni verwacht. BINNENLAND. Groote order voor Amsterdam. Het havenbestuur te Limerick in Ierland heeft gisteren de inschrijving van de Nederlandsche Maatschappij voor Havenwerken te Amsterdam voor de uitbreiding van het drijvende- dokkenmaterlaai geaccepteerd. De in schrijving beloopt een bedrag van 139 947 pond sterling. Met het werk zal worden begonnen 1 Maart a.s. Nationaal Crisis Comité. In de afgeloopen week heeft het Nationaal Crisis Comité ontvangen f 20.272.55. Op 31 December j.l. sloot de ver antwoording van het comité met een totaal van f 351.177 22. In Ttlburgs Textielindustrie wordt niet gestaakt. De textielarbeiders te Tilburg zijn Maandag aan de fabrieken gewoon aan het werk gegaan. Zooals men weet gaan met Ingang van heden de door de patroons aangekondigde loons verlagingen in. Adres der R.K. Werkgevers Inzake crisis-politiek. In October j.l. heeft de R.K. Werk. geversvereeniging zich tot de regeering gericht, om het contingenteeringswetje te verkrQgen. Nu 't er is, maakt zij zich bezorgd, hoe de regeering haar nieuwe bevoegdheden gebruiken zal. Zij vraagt in een nieuw adres .een zeer drastische en systematische be perking van den invoer*. Het beteekent, dat de opstapeling van groote voor raden in ons land door buitenlandsche concurrenten voorkomen moet worden zoo snel mogelijk. Met name overleg tusschen België en Nederland be treffende de toepassing van invoer- belemmeringen schijnt verontrustend, omdat Belgische importeurs ten na. deele van Nederlandsche concurrenten Pre fijt kunnen trekken uit de weten, schap omtrent de voornemens onzer Regeering. Wenscht een vreemde mogendheid haar inzichten ter kennis van de regeering te brengen, dan is het adres de officieele, in de wet voorgeschreven commissie. Bij de regeling van de nieuwe internationale verhoudingen zal het meteen noodzakelijk wezen, in handels verdragen het voorbehoud op te nemen, dat de meestbegunstiging zich niet behoeft uit te strekken, tot gun sten, verleend aan bepaalde landen. En na het loslaten van het goud uit Japansche munt-eenheid aan onze export-nijverheid in Indië een ramp heeft bereid, zal gestreefd moeten worden naar 't heffen van voorkeurs rechten als overgangsvorm naar een tolunie. Vergrooting van den invoer immers zal even noodzakeiqk zfin als de Instelling van 'n export crediet-regeling gelijk in Engeland en Duitschland. Tegelijkertijd moet zooveel mogelijk streek worden gehouden naar her ziening der tariefwet, verplichting van heele of halve overheidsbedrijven, om het nationaal fabrikaat te begunstigen, totstandkoming van het anti dumpings wetje het instellen van een clearings- instituut, het verlagen der huren van met rijksvoorschot gebouwde.woningen, verlaging van spoorwegen en electrt- citeit; verlaging der kosten van het levensonderhoudhet zoo mogelijk voorthelpen van in aanbouw zijnde werken en schepen met overheids steun enz. De regeering zal goed doen ernstig acht te geven op de practische mid delen, die het adres aan de hand doet, om nijverheid en handel op gang te blfiven houden. De handelsbetrekkingen met België. De minister van buitenlandsche zaken heeft aan den voorzitter der Tweede Kamer doen toekomen den tekst van het op 29 December op het Belgische departement van buiten landsche zaken te Brussel onder* teekende-^protocol, waarbij de Neder landsche en Belgische regeeringen zich onder beding van wederkeerig- hetd verplichten om in het geval, dat één der partflen in- of uitvoerbeper- ktngen of -verboden of andere maat regelen, die de wederzljdsche handels betrekkingen zouden kunnen belem meren, mocht uitvaardigen, die maat- regelen niet toe te passen op een artikel, hetwelk in het bijzonder voor de andere partij van belang Is, voordat onderhandelingen zijn geopend met het doel om de nadeelen, die uit die toepassing mochten kunnen voort vloeien, zooveel mogelijk te beperken. Dit protocol zal toepassing vinden vanaf den dag der onderteekening en van kracht blijven tot den datum der inwerkingtreding van een nieuw handelsverdrag tusschen de beide regeeringen. Minister Deckers naar Ned.-Indië, De minister van Defensie, mr. dr. L. N. Deckers, is voornemens naar Nederl..Indië te gaan, ten einde aldaar de instellingen der Koninklijke Mari ne te bezoeken. De minister die van zijn adjud?nt, den luitenant ter zee der le klasse, G. G. Bozuwa, vergezeld zal zijn, hoopt zich den 8en Januari a. s. te Marseille op de „Sibajak" van den Rotterdamsche Lloyd in te schepen en begin Maart in Nederland terug te keeren. Vier nieuwe gevallen van Fraude. Er zijn te Batavia, vier nieuwe ge vallen van fraude geconstateerd. Uit Kota Winangoen werd gemeld, dat de waarnemend beheerder van het Pandhuis met de geheele kas, welke tienduizend gulden bevatte, gevlucht was. Hij werd in den loop van den dag gearresteerd, en had toen nog slechts zevenhonderd gulden over. Een tweede bericht uit Bangkinang, Sum. Westkust, meldt, dat een op- zichter feesten organiseerde en de kosten daarvan déclareerde als arbeids loon. Een derde bericht komt uit Tjiandjoer, waar een bekend Chineesch manufacturenhandelaar vijftig duizend gulden van de gelden der firma heeft verdobbeld. Hij werd gearres teerd, toen hij juist bezig was door een nieuwe dobbelpartij het geld te rug te winnen. Een vierde kleinere fraude werd eveneens uit Tjiandjoer gemeld, en vond plaats bij het ge- mengd electriciteitbedrijf Bandoeng en Omstreken, welke echter tijdig door de inspectie werd ontdekt. Het Ned Paviljoen uit Parijs naar Den Haag. De gemeenteraad van den Haag nam gisteren met 32- 9 stemmen een voorstel aan van B en W waardoor het Ned. Paviljoen der Koloniale Ten toonstelling te Parijs naar den Haag wordt overgebracht en geplaatst in het Westhroekpark. De financieele toestand in Rotterdam. B. en W. van Rotterdam stellen voor de straatbelasting met 50 pCt. te verhoogen, een aanzienlijke progres sieve verhooging der opcenten op de personeele belasting en 3 pCt. ver- mindering van salarissen en loonen, welke laatste door den soclaHstischen wethouder krachtig wordt verdedigd. Raming en opbrengst P. T. T. De diensten der P. T. en T. hebben over de maand November 1931 opgebracht; Posterijen f3.389.871 (f7.886 minder dan vorig jaar. 30.371 meer dan de begrooting). Telegrafie f406.679 (f62.310 minder dan vorig jaar. 89.421 minder dan de begrooting). Telefonie f 1.975.989 (f123.466 meer dan vorig jaar. 17.089 meer dan de begrooting). Postcheque-en Girodienst f287.533 (f71.452 meer dan de begrooting). Voor de eerste 11 maanden bedroeg de opbrengst: Posterijen f36.884.355 (f550.449 meer dan vorig jaar. 485.105 meer dan de begrooting). Telegrafie f5.129.655 (f 591.466 minder dan vorig jaar. 966.245 minder dan de begrooting). Telefonie f 21.869.178 (f 1.601.416 meer dan vorig jaar. 286.678 meer dan de begrooting). Postcheque- en Girodienst 15.021.380 (f667.912 meer dan vorig jaar. 601.980 meer dan de begrooting). Chantage. Voor de rechtbank hadden zich te verantwoorden: C. L., 18 jaar, M. V., 17 jaar, schoenmakers te Kaatsheuvel, bei den gedetineerd en L. S., schoenmaker te Kaatsheuvel. Aan verdachten wordt ten laste ge legd dat zij tusschen 1 Oct. en 10 Nov. 1931 te Kaatsheuvel op verschillende datums den bejaarden C. Boezer een to taal bedrag van 700.— afhandig heb ben gemaakt door den man opzettelijk te bedreigen met openbaarmaking van een geheim wat zij van hem wisten en met smaad door daartoe te zeggen dat zij, wanneer Boezer geen geld gaf, zijn geheim zouden verraden, waardoor hij kans had in de gevangenis te komen. Er waren 3 getuigen gedagvaard. Verdachten hielden zich, als kwamen ze van de politie. Een der jonge bandie ten noemde zich een zoon van een in specteur van polilie. Keer op keer kwa men ze het oude manneke lastig vallen om hem geld af te troggelen, dat hij in zijn angst voor de gevangenis telkens gaf. Toen hij geen geld meer in huis had nam hij een bedrag op bij den notaris te Capelle. De drie verdachten hadden elkaar te voren niet gekend, maar toen ze bij Boezer gingen „buurten", volgde het overige. Getuige C. Boezer, 71 jaar, landbou- wer te Kaatsheuvel, verklaarde dat hij op 't land aan het werken was, toen ver dachte C. L. bij hem kwam om een praatje te maken. Er werd wat „vuile praat uitgeslagen en verdachte vroeg of hij wat mocht komen buurten. Toen verdachte kwam, begon hij te dreigen en de twee anderen mengden zich ook in de onderneming. Als er geen geld kwam zou Boezer geboeid worden meegevoerd. I)e man kwam er geheel van onder den indruk. Hij nam eerst geld van zijn spaarbankboekje en zoo hoopten de be dragen zich geleidelijk op tot 700.—. De president merkte aan getuige Boe zer op dat het toch wel buitengewoon naief was om die kwajongens te geloo- ven dat ze „politiemannen" waren. Getuige van den Dungen, veldwachter te Kaatsheuvel, verklaarde dat Boezer aangifte had gedaan van afpersing. De veldwachter heeft zich toen in de wo ning van Boezer verdekt opgesteld en daar liep dan ook het eerst verdachte C. L. in de val, terwijl hy opnieuw kwam om geld af te persen. Hij droeg een re volver bij zich. Getuige de inspecteur van politie te Kaatsheuvel verklaarde, dat verdachten ontaarde jongens zijn, waarover de ou ders niets te zeggen hebben. De oude Boezer is een achterlijk manneke. Verdachten bekenden. Ze hadden al het geld verbrast en waren zelfs auto gaan rijden. Het uitgaan van het drietal trok de aandacht en zoo kwam het uit bij onderzoek, dat die abnormale verte ringen van verdachten betaald werden van de spaarduitjes van Boezer. Het O. M. sprak met verontwaardiging over de naïviteit waardoor Boezer zich had laten leiden. Zoo'n stel kwajongens" is het toch waarlijk wel aan te zien dat zij geen politiebeambten zijn! De eisch luidde tegen C. L. 8 maan den, tegen M. V. 6 maanden, tegen L. S. 3 maanden gevangenisstraf. De twee laatsten verzochten om voor waardelijke veroordeeling. Verdachte L. had niets meer te zeggen. Voor de twee gedetineerden trad als verdediger op Mr. E. van Zinnicq Berg- mann, Den Bosch. Uitspraak 14 Januari a.s. Vlegelstreken. K. Th. v. H. 39 jaar arbeider te Wijk en Aalburg stond terecht ter zake van mis handeling. Verdachte bekende, maar voegde er aan toe door de tegenpartij tot de mishandeling te zijn gedreven. Per fiets was hij hen tegen gekomen en toen had een hunner niet voldoende willen uitwijken, waardoor verdachte in het dichte grint was terecht gekomen en ge vaar liep in een moddersloot te belan den. Hij had H. Wijgers te Aalburg, vast gegrepen en een paar meppen om zijn kop gegeven, waarvoor verdachte moest terecht staan wegens mishandeling. Getuige H. Wijgers verklaarde de toe dracht der klappendeelerij, hij was naar rechts uitgeweken. Get. H. van Kuijk die in gezelschap van Wijgers was geweest gaf op de vraag van de president toe dat met iets verder uitwijken van zijn vriend alles had kun nen voorkomen worden. Alles samen echte vlegelstreken, waar voor verdachte kan boeten. De eisch luide 2.50 boete. Uitspraak 1.subs. 1 dag. GEMENGD NIEUWS. Moord op een rijksveldwachter. Zooals bekend is in Oudejaarsnacht op een dijk nabij Kerkdriel de rijks veldwachter Tap op lafhartige wijze doodgestoken.' Nadat hij omstreeks 12 uur in den nacht een ronde had gedaan over de markt, begaf hij zich in de richting van den dijk, genaamd Hinthem Niemand kon toen vermoeden, dat zich een half uur later op den dijk een vreeselijk drama zou afspelen, waarbij Tap als slachtoffer viel van zijn plicht. Korten tijd nadat Tap naar den dijk was gewandeld, liepen op eenigen af stand ook de gemeente-veldwachter J. Koenders en de nachtwaker P. Coset Zij kwamen op hun weg verschil lende ingezetenen tegen, die van oud in nieuw hadden gespeeld bij familie en kennissen en zich nu lustig huis waarts begaven. Er werden onderweg nog met de burgers heilwenschen ge wisseld. Plotseling kwamen drie jongelui op de mannen der wet aangestormd, met de mededeeling, dat er op den dijk gevochten werd en er een mensch van kant zou worden gemaakt. In aller haast zochten Koenders en Coset den weg door de duisternis en vonden na eenigen tijd een man langs den dijk liggen. Hij lag op de linkerzijde en had een mantel over zijn hoofd getrokken. Toen zij den mantel ophieven, zagen zij tot hun groote ontsteltenis, dat de man op gruwelijke wijze was verminkt. Diepe sneden liepen over het gezicht en een oog puilde uit de donkere kassen op het geheel met bloed be vlekte gelaat. Bij den eersten aanblik herkenden zij het slachtoffer niet. Maar hoe groot was hun schrik toen zij met een lampje eenige meters in het rond lichtten en daar een uniformpet en een sabel zagen liggen. 1 oen herkenden zij hun collega Leendert Tap. De heer Koenen deed eenige vluch tige onderzoekingen op het lijk en constateerde, dat de man reeds was overleden. Onmiddellijk waarschuwde men dr. van Pelt en den brigade-commandant der rijksveldwacht den heer Uiten- broek. Het slachtoffer Leendert Tap was 31 jaar, en ruim twee jaar als gemeente veldwachter in dienst der gemeente Kerkdriel. Voordien was hij als zoo danig te Utrecht. De heer Tap was pas l jaar gehuwd. De vrouw van het slachtoffer, die binnenkort moeder hoopt te worden, werd zwaar geschokt naar familie buiten Kerkdriel gebracht. L. Tap stond bekend als een ijverig en plichtsgetrouw politieman. Ten spoedigste werd de comman dant der rijksveldwacht en de justitie te Tiel gewaarshuwd en weldra een drietal personen gearresteerd, die dien avond door Tap wegens hun luidruchtigheid waren gewaarschuwd en tegen wien zij een veete hadden. Twee van hen we zen al spoedig den derde aan, die den rijksveldwachter na een korte woorden wisseling op den dijk zou hebben doodgestoken en toen van den dijk gesmeten Deze laatste, zekere M. blijft ont kennen. Men is natuurlijk zeer ontdaan over dit vreeselijk gebeuren. Overval gefingeerd, Begin December werd op den ouden Scheveningschen weg in den Haag een overval met poging tot moord ge pleegd op een Franschman, die door een loopjongen in de struiken werd gevonden. Het is thans gebleken dat deze over val totaal gefingeerd was. De man is over de grens gezet. Doodgeschoten. Oudejaarsnacht is een 46 jarig man op de O.Z. Voorburgwal te Amsterdam door een revolverschot gedood. De dader is bekend. Mislukte overval te Nijmegen. Zaterdagavond om elf uur heeft een overval plaats gehad in de wo ning van mej. v. M. op Achter Val burg, te Nijmegen een straat met on aanzienlijke huisjes. Mej. v. M. had zich op genoemd tijdstip reeds ter ruste begeven, toen er aan de deur der woning werd ge klopt en een onbekend persoon de slaapkamer binnentrad. De man droeg een zwart masker en bewoog zich, daar hij op gymnastiekschoenen ging, vrijwel geruischloos. Hij naderde het bed, waarin de vrouw gelegen was en stelde vervolgens de vraag: „Is v. d. K. thuis?" Op het ontkennende antwoord van mej. v. M., riep de on bekende uit; .Dan zul je me 19 gul den geven." De vrouw, nog steeds te bed, lig gende, antwoordde geen geld in huis te hebben. Plotseling stortte daarop de onver laat zich op haar en greep haar bij de keel. Mej. v. M. verloor echter haar koelbloedigheid niet wist zich los te rukken en sprong het bed uit. De man, blijkbaar verrast door deze tegen weer, trok zich eenige schreden terug en schreeuwde vervolgens, met ge weld met de vuist op tafel slaand: ,Ik kom direct terug en je zult zor- gen dat het in orde ia." Mej. v. M. bleek echter voor geen geruchtje vervaard, greep een pook en wierp die den indringer naar het hoofd, waarop de man ij ling9 uit de woning vluchtte. Mej v. M. heeft hem niet weer gezien; blijkbaar was hem een al te warme ontvangst bereid. Aan de kordate houding der vrouw, die bij de plaat9 gehad hebbende worsteling geen noemenswaardig letsel opliep, i9 het ongetwijfeld te danken dat de man zonder duit de wijk heeft moeten nemen. De man droeg, zooals gezegd, een zwart masker, waarvan een zwarte lap afhing; hij was gekleed o. m. in een kort grijs colbertje. Het onderzoek der recherche in de ze zaak is in vollen gang. DRAlSlflAvANVALKEhBURG'S- A ••iLEVERTR LEEUWARDEN 8,00 10.00 10,15 10,30 11,00 11.30 12,00 2,30 3,00 3,45 4,00 5.00 C,30 7,00 7,30 8,00 8,15 10,30 10,15 8,00 10,00 10,15 10,45 11,00 11.30 12,15 2,00 3,00 3,15 •1,00 5,00 5,45 0,45 7,00 7.15 8,00 9,00 9,30 10.30 10,10 0,15 8,00 10,00 10,15 10,30 11,05 11,20 12,00 1.30 2,00 2,30 4,00 4,30 5,00 5,15 0.45 7,15 8.00 8.30 9,00 9,30 10,00 10,05 10,15 10,45 11,00 8,00 8,15 10,30 11,00 12,30 2.00 .3,00 4.30 5,00 0.00 0.30 7,00 7,45 8.00 9.00 9,30 0,45 8,00 10,00 10.15 12,00 2,15 2.30 .3,40 4,10 4.30 4,50 5.30 5,45 0.30 7.00 7,45 8,00 9,45 10,00 8.00 10.00 11.30 12.15 2.00 2.30 4,00 4.15 4.30 0,20 0.40 7.10 7,45 8.00 9 00 9.25 9.45 10.00 11,00 DONDERDAG 7 JANUARI. HILVERSUM 1875 M (A.V.R.O.) Gramofoonmuziek. Morgenwijding. Gramofoonmuziek. Viool en plnno. Knipcursus kinderkleedirig (Ïramofoonmuziek. Het Omroep-orkest o.l.v. Nico Treep (Ïramofoonmuziek. Knipcursus voor gevorderden. Gramofoonmuziek. Ziekenuur. Kovacs Lajos en zijn orkest. H. Hollander: Sportpraatje. Optreden van: De Cavelll's. Engelsche les voor beginners. Gramofoonmuziek. Het Residentie-orkest en zang-recital. Vaz Dias. Gramofoonmuziek. HUIZEN 298 M. (K.R.O.) Morgenconcert. (N.C.R.V.) Gramofoonmuziek. Korte ziekendienst door Dr. Roendermnker. Gramofoonmuziek (K.R.O.) Gramofoonmuziek. Godsdienstig halfuurtje door Past. Perouin. Het KRO-orkest. (N.C.R.V.) Cursus handwerken. Gramofoonmuziek. Vrouwenhalfuurtje. Ziekenuurtje door Ds. Petegcm. Handenarbeid voor onze jeugd. Cello-recital door Andries de Swarte. Cursus knippen en stofversieren. Vragcnhnlf uurtje. Persberichten Ned. Chr. Persbureau. Concert door The English Quartet. J. Bakker: De beteekenis van de Vereen. van Kerkvoogdijen in de Ned. Herv. Kerk. Vervolg concert. Vaz Dias. Gramofoonpiaten. VRIJDAG 8 JANUARI. HILVERSUM 1875 M. (V.A.R.A.) en 7,30 Lichaamsoefeningen. Gramofoonmuziek. V.P.R.O.) Morgenwijding. (V.A.R.A.) Voordracht door Kees Bakker. Viool en piano. Kees Bakker. Piano-recital door Rie Beute. (A.V.R.O.) Het Omroep-orkest o.l.v. Nico Treep. Gramofoonmuziek. Uitzending voor scholen. Middagconcert. (V.A.R.A.) Gramofoonmuziek. Knutselwerkjes voor kinderen. Gramofoonmuziek. Het Vara-orkest o.l.v. Hugo de Groot. Het kapitalisme en wat er aan voorafging, door Dr. J. Tinbergen. Vervolg concert. (V.P.R.O.) Catechisatie. Concert. D. Boer Hzn.: Neutraliteitsvraag in het on derwijs. Vervolg concert. Persberichten Vrijz. Godsd. Persbureau. Vaz Dias. Mr. Roel Houwlnk over: Jaaroverzichten van de belangrijke Nederlandsche romans. Gramofoonpiaten. (V.A.R.A.) Optreden van den humorist Henri Durand. HUIZEN 298 M. (N.C.R.V.) Schriftlezing. Gramofoonmuziek. Korte ziekendienst door Ds. Hoeneveld. Gramofoonpiaten. Concert Gramofoonmuziek. Utrechtsch Strijkkwartet. Gramofoonmuziek. Orgelconcert uit Nieuwe Zijds-kapel, A'dam, door J. F. Rootlieh. H. J. Steinvoort: Een boordendoos. Bezoek van den Radio-dokter. A. J. Herwig: Beantwoording van vragen over Kamerplanten. Duitschland als toeristenland door Max K. W. Gerisch. De Haarl. Orkest Vereeniging. W. van Rijswijk over: Diamant. Vervolg concert H.O.V. Na afloop Vaz Dias en Gramofoonmuziek. ZATERDAG 9 JANUARI. HILVERSUM 1875 M. (V.A.R.A.) en 7,30 Lichaamsoefeningen. Vara-Septet o.lv. Is. Eyl. (V.P.R.O.) Morgenwijding. (V.A.R.A.) Uitz. voor Arbeiders in Continubedrijven. Vara-Septet. Coopcratiekwartiertjc. Spreker: K. de Boer. Vara-mandoline-orkest. Zang en piano. .T. v. d. Klieft over: Crediet en werkgelegen heid. Gramofoonmuziek. Beoefening der huismuziek. SDAP-kwartiertje. Het Wladimir Pique-Trio. Literair halfuurtje door A. M. de Jong. Groningsch uurtje door K. de Jong. Bestuursmededcellngcn door A. de Vries. Zaterdagavond-programma. Teun de Klepperman. Vaz Dias. Vervolg Znterdncavond-programma. HUIZEN 298 M. (K.R.O.) Morgenconcert. KRO-trio. Godsdienstig halfuurtje door Past. Perquin. KRO-Sextet. Gramofoonmuziek. Kinderuurtje. KRO-Kunst ensemble. S. P. J. Borsten: Sportpraatje. KRO-Kunst ensemble. Journalistiek weekoverzicht door Paul de Waart. Cursus Esperanto. E. J. M. JranniV spreekt. Gramofoonmuziek. Dansmuziek. Voordracht. Vaz Dias. Voordracht. KRO-Snlon-orkest. Gramofoonmuziek.

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 3