gienws ail Ka a li te mul, IAN VERBOEVEN Ie Bood aangeboden: RADIO-INSTALLATIE Schoenfabriek Hel Leuen uan de Oierei Adverteert in ugneiflsaagen I. II. Ueslrljding. zaterdao ie januari a.s. 8 uur: zoddad 17 Januari a.s. ban wer: zaadaaavand ball beau: Maandag 18 Januari hall oenen: HET ZUIDEN BOEKHOUDER geeft les in de Langstraat. flotaris R. Schaap f 2500.- A. P C. Reothaert Tilburg 38. KINDERUITVOERING. HUMORISTEN-WEDSTRIJD. te huur, A. L. Brehm RAAMSDONKSVEER. De leve. ring van brood voor rekening van het Burgerlijk Armbestuur voor het tijdvak van vier maanden is op het Veer en Dorp opgedragen aan den broodbakker J. M. Wiercx. Zondagavond omstreeks 11 uur is door een auto nabij het Postkantoor het afsluithek van den nieuwen beton nen weg in stukken gereden. Proces, verbaal is tegen den autobestuurder opgemaakt. GEERTRUI DENBERG. Onze stadgenoot de heer C Bouwens be haalde op het j.l. gehouden humoris- .tenconcours te Made in solo een eersten prijs terwijl hij in duo met zijn broer A. Bouwens te Raamsdonksveer ook een eersten prijs wist te behalen. Het is de politie mogen gelukken de daders van den diefstal van aan zichtkaarten, ten nadeele van A. Wiercx alhier, te arresteeren. Het zijn een viertal personen uit Hank. Bij deze arrestatie kwamen tevens meerdere diefstallen aan het licht, zoodat een goede slag geslagen is. Een woord van hulde voor den agent van politie G. W van Oorschot en den majoor der Rijksveldwacht alhier, is zeker op zijn plaats. Hedenmorgen sprong ter hoogte van de scheepswerf van Gebrs. Ne- derlof, plotseling het deksel van den ketel van een der vrachtbooten van de Noordbrabantsche Stoombootdiensten. Toevallig bevond zich de machin st aan dek, anders zouden ernstige onge lukken wellicht niet zijn uitgebleven. Zaterdag j.l. had alhier onder zeer groote belangstelling de begrafenis plaats van den Hoogeerw. heer Deken van de Ven, pastoor dezer parochie. Door den Hoogeerw. Heer Deken uit Heusden werd onder de solemneele mis een lijkrede gehouden. Maandag 4 Januari j.l. gaf de vereeniging Geloof en Wetenschap alhier in de groote zaal van Hotel Centraal een lezing met lichtbeelden, getiteld: Tusschen Russen tn Chinee- zen. In deze lezing verhaalde Pater Veldman van zijn dwalen door China en Rusland. Aan de hand van zijn plaatjes gaf hij de voornaamste indruk ken weer. Het was een zeer interres- sante en leerzame avond, die tamelijk druk werd bezocht. Voor de Evangelisatie alhier hoopt Zondag a.s. voor te gaan Ds. Straling uit Oosterhout. Aanvang half zes n.m. GEERTRUIDENBERO. In het jaar 1931 hadden alhier 76 geboorten plaats, 31 personen overleden, terwijl 16 huwelijken werden voltrokken. Voor de Evangelisatie hoopt Zondag a.s. voor te gaan Ds. Straling uit 0>sterhout des namiddags half zes. man Waalwijk 400 punten, 75 bft. gem. 5.38. 2de prijs Jongenscongre- gatie Drunen 378 punten. 76 brt. gem. 4 97 3de prijs Amusement Waal wijk 400 punten, 97 brt. eem. 4.12. 4de prijs WSC Waalwijk 358 punten 95 brt. gem. 3 76 5de prijs H. van lcrsel Waspik 380 punten 106 brt. gem. 3 58. Hoogste korpsserie werd behaald door H. Vink van WSC te WaalwQk met 36. Eindstand Amerikaansch spel 1 ste prijs J. van Delft Drunen met 21 punten. 2de prijs H. van lersel Waspik met 18 punten. 3de prijs A. van Bokstel Kaatsheuvel met 17 pun. ten. 4de pr. J. Hesselmans Kaatsheu vel met 16 punten. Eindstand Serlespel in 3 beurten. lste prijs J. de Reus van Amuse ment Waalwijk met 78 punten. 2de prijs H. Vink van WSC Waalwijk met 69 punten. 3de prijs J. van Delft van Jongenscongregatie Drunen met 59 punten. Namens de deelnemende vereeni. gingen dankte de heer Vink in goed gekozen woorden voor de goede orga nisatie die de KBC bij dit concours heeft getoond. Standsorganisatie. Woensdag a.s. 7 Januari zal een aanvang gemaakt worden met hel ge ven van een cursus voor de leden van de Standsorganisatie der arbeiders. De neer Zaï.oli, ambtenaar van den Raad van Arbeid te Tilburg zal spreken over de Ziektewet. Benoemd. Tot tijdelijk onderwijzeres aan de Maria—school alhier, is benoemd mtj M. Vesters alhier, en aan de Zuster school te Waspik mej. M. Besouw alhier. In de derde klas E bleef ESV haar minieme kans behouden, door met 3—1 van Geldrop ie winnen. R.W.B. Het slechte weer van 1.1. Zondag was oorzaak dat RWB—DES niet is doorgegaan. De 3 lagere elftallen hebben gedeel telijk een vergeefsche reis naar Den Bosch gemaakt. RWB 2 en RWB hebben tot de rust en even na de rust nog gespeeld, waarna beide wedstrijden door den scheidsrechter werden afge last. RWB 2 stond met 5—1 voor tegen BW 6, welke echter slechts met 9 spelers waren opgekomen. RWBs had met 2—0 de leiding. Aangezien het beide wedstrijden steeds regende, had of. de scheidsrechter beter In 't geheel niet kunnen laten spelen. Nu zal getracht worden beide wedstrijden als gespeeld te beschouwen.RWB4 behoefde heele- maal niet te spelen, daar het terrein onbespeelbaar was en door den consul niet gekeurd was, zoodat RWB 4 waarschijnlijk reisvergoeding van den BVB zal krijgen. Zondag 10 Jan. RWB—Sportvereen. 1920 Oss. W.S.C. 2—Gudok 2. Voor a.s. Zondag is voor de reserves van WSC wederom een thuiswedstrijd vastgesteld, n I. tegen Gudok2 Tilburg. NIEUWS UIT HEUSDEN. Heusden, 4 Jan. '32. Het Heusdensche Mannenkoor is voornemens 13 Jan. e.k. een uitvoering te geven in het Wapen v. Amsterdam. Tevens zullen zich daar doen hooren de heeren Cornelissen en Boeren, kar. humoristen te 's Bosch. Naar wij vernemen, wordt eerst daags een vergadering belegd door de debatingclub St. Catharina, waarin wordt voorgesteld de vereeniging wegens gebrek aan belangstelling te ontbinden. In plaats van wijlen den heer de Mol 'is de heer J. van Laarhoven Sr. benoemd tot president van 't crisis comité. Ook zal deze zich tijdelijk belasten met de functie van voorzitter van St. Vincentius. In de vergadering der damclub V. D. is gekozen tot secretaris de heer Jos. Swagemakers. Voor de club competitie, aanvangende 6 Jan. werden de leden ingedeeld in 3 groepen en welGroep 1 A. de Graag J. Peli kaan, C de Joode en C Bax. 2. A. Deurlo, G Jonker, A. Sluijmers en J Swagemakers. 3 A. Fitters, J. Timmer mans, J. Deurloo en A. Vos. Getracht zal worden een wedstrijd te spelen tegen Zaltbommel. De Heusdensche Hengelsport- vereeniging biedt op 10 Jan. a.s. in hö:al .de Gouden Leeuw" aan leden en verdere belangstellenden 'n fooneel- avond aan. Op het programma staan een drama in drie bedrijven en een blijspel in een bedrijf. De voetbalwedstrijd tusschen Juliana en Longa, belde alhier, gespeeld op Nieuwjaar, werd door de laatste gewonnen met 7—3. Kaatsheuvel, 3 Jan. 1932. Biljart—concours. Heden Zondagavond had in het clublokaal van de Biljartclub KBC bij den heer Joh. Smit de officieele prijs- uitdeeling plaats van het groote bil jartconcours door de biljartclub KBC ter gelegenheid van haar 3de lustrum gegeven. De voorzitter der club de heer A. v.d. Dungen sprak een inleidend woord, waarin hij dank bracht aan de veree- nigingen, die aan het concours deel namen, aan de Kaatsheuvelsche Bil jartliefhebbers voor de groote op komst, aan den heer Smit voor de prima verzorging van het materiaal en aan den heer de Reus voor de bui. tengewone organisatie van de wed strijden. Hierna reikte de voorzitter met een toepasselijk woord de prijzen uit. De uitslag was: Korpswedstrijden lste prijs „Ons Genoegen" Kemper- ST. JOACHIMSMOER. 2 Jan. II. was het 10 jaar geleden, dat alhier werd opgertcni de Tooneelclub T O G. Du hcu&iijk feit meende het bestuur dezer club niet ongemerkt te mogen iaten voorbijgaan en schreef Zaterdag 2 Jan. te 6 uur een feestvergadering uit voor haar leden, terwijl als gasten aanwezig waren de besturen van de alhier be staande vereenigingen de R.K. Voetbal- vereeniging Blauw—Wit en het Kruis- booggezclschap Onderlinge Vriend schap. De Voorzitter opende deze bijeenkomst met een keurige, passende feestrede. HQ heette leden en gasten welkom, prees de besturen der Zuster, vereenigingen voor hun aanwezigheid, gaf den leden in welwillende over weging te komen tot het aanschaffen van een vaandel, verzocht om een uitvoering ten bate der missie en bracht hulde aan den onvermoeiden leidei den heer Veihelst. Daarna volgde een onthaal op worstebrood, van welke gelegenheid de leider gebruik maakte een terugblik te werpen op de afge- loopen 10 jaar wat leden en bestuui betreft. Het aantal leden van 15 was door gaan en komen lang op z'n vol getal gebleven en bedroeg nu nog 14. Van de 15 oprichters waren hier nog 8 aanwezig, die hij geluk wenschie met hun 10-jarig lidmaatschap. Hij stelde hen ten voorbeeld aan de jongeren onder de club. Van de 5 bestuursleden zaten nog 4 aan de bestuurstafel. Alleen de voorzittersfunctle had een mutatie ondergaan door 't aftreden van den heer M. v. Rooij, welks plaats door den heer C. de Jong al sedert 3 jaren eervol wordt ingenomen. Hij verzocht de leden hun bestuursleden trouw te blijven steunen in hun soms moeilijke taak; zij hebben getoond 'i in hen gestelde vertrouwen waardig te zijn. Een driewerf; .Lang zuilen ze leven" was wel verdiend. Aisnu volgde een voordrachtenwedstrijd voor de 14 leden van T.O.G waaraan 14 prachtige prijzen waren verbonden, welwillend geschonken voor deze feestelijke ge legenheid door de 2 zusterverenigin gen. BlauwWit en Onderlinge Vriend schap en anderen die T.O.G. een warm hart toedragen. Alvorens dezen wed strijd aan te vangen nam den heer A. v. d. Hoven, secretaris van T.O.G. het woord. Hij schetste in welgekozen woorden hel wel en wee van T.O O. in de afgeloopen jaren, laakte de aan vallen, die onverdiend op den leider en daardoor op de tooneelclub gedaan waren. Zoo iemand, dan zijn het zeker de werkende leden, die weten, wat de heer Verhelst heeft opgeofferd voor T O.G. Zij hebben gemeend heden uiting te geven van hun gevoel van dankbaarheid jegens hun leider door hem 'n prachtigen Swan vulpenhouder aan te bieden bijgelegenheid van dit 10-jarig feest. De heer Verhelst, aan genaam verrast door dit prachtig en praciisch geschenk, was zeer gevoelig voor de gebrachte hulde en dankte voor dit aandenken, dat voor hem een blijvende herinnering zal zijn aan de vriendschappelijke verhouding tus schen leden en leider. De voorzitters van de zusterver— eenigingen, de heer J. Sup v. d. R K. Voetbalvereniging Blauw—Wit en E. Verhelst van .Onderlinge Vriendschap" spraken woorden van gelukwensch op dit feest, hopende dat de vriendschap mag blQven voortduren tot heil der clubs, tot bevordering der eensgezind heid in ons gehucht. CORRESPONDENTIE. Wegens overvloed van copie moeten verschillende stukken tot een volgend nummer blijven liggeno.m. een Ingezonden Stuk van den heer C. te 's-Grev.—Capelle. J. v. d. W. alhier. U kunt U met uw klacht beter werd-n tot den ZeerEeiw. Heer Pastoor of 't Kerk bestuur. Zulke zaken hooren o. i. in een courant niet thuis, daarom plaatsen wij uw stuk beter niet. RED. SPORT. De uitslagen van Zondag. Voor de eerste maal In deze com. petitie is de regen als spelbreker op- getreden. Het grootste gedeelte der vastgestelde wedstrijden kon geen door. gang vinden, en zoodoende noteeren we slechts een eerste klas—uitslag Eindhoven won thuis van Longa met 2—0. GEMENGD NIEUWS, Levensgevaarlijke messteken. Vanmorgen is het twintigjarige dienst, meisje J. Stakelbeek te Meppel aan gerand door haar vroegeren verloof de K., uit Hoogeveen, die haar eenige levensgevaarlijke messteken in hoofd en buik heeft toegebracht. Daarna vertelde hij zijn daad aan de ouders van het meisje. De jonge man werd gegrepen en aan de politie overgeleverd. Zijn moeder in dronkenschao vermoord. Te Sosnowitz heeft de 28-jarige Anton Zuczinski, die als dronkaard bekend stond, zijn moeder op beest achtige wijze vermoord. Des nachts kwam hij in beschonken toestand en in gezelschap van eenige vrienden thuis, en mishandelde zijn moeder zoodanig, dat de vrouw bewusteloos in elkaar zakte. Toen sleepte hij haar naar het portaal en schopte haar de trap af. De vrouw kreeg een schedel breuk, waardoor zij onmiddellijk over leed. De dader is, evenals zijn vriend, die de misdaad had aangezien zonder een hand uit te steken, gearresteerd, Met een scheermes aangevallen. Maandagochtend ongeveer 11 uur vervoegde zich aan het perceel Eiken, laan 71 te Rijswijk E. F. B., 24 jaar cud, uit den Haag, die de 18-jarige dienstbode M. H. wenschte te spre ken. Nadat zij aanvankelijk geweigerd had hem te woord te staan, omdat zij Zondag juist haar verloving met hem had verbroken, kwam zij toen hij beweerde, een boodschap van haar moeder te brengen, toch naar beneden en stond even met hem aan de deur te praten, Opeens hoorden de bewoners een hevig gegil en zagen zij het meisje zwaar bloedend aan gelaat en handen de keuken invluchten. Onmiddellijk riepen zij de hulp in van den drogist H. aan de Liddenlaan, die een nood verband legde en daarop het meisje per auto naar het gemeentelijke zie- kenhuis in Den Haag overgebracht. De jonge man liep hard weg, doch werd achtervolgd door den zoon des huizes, waarna hij in een perceel in de Eschdoornstraat vluchtte en aldaar door de politie kon worden gearres teerd, De verwondingen van het meisje zijn toegebracht met een scheer mes. Het mes brak af, en het meisje hield de handen voor het gelaat. Naar verluidt, zal het meisje een pink moeten missen. Negen personen verdronken. Een automobilist, die met zijn wagen de rivier de Calumet te Chicago was ingereden, deelde, nadat hij gered was, de politie mede, dat er zich nog negen personen in zijn auto hadden bevon den toen deze de rivier inreed, die allen moeten zijn verdronken. Familiedrama te Middelburg. Zaterdagavond te ongeveer 6 uur heeft alhier een ernstig familiedrama plaats gehad. In het gezin V., dat woont in een kleine boerenhofstede aan den Schoerweg en bestaat uit een zevental personen, man, vrouw en vijf kinderen, is het nog jeugdige echtpaar plotseling krankzinnig gewor den. De man heeft de vrouw enkele verwondingen toegebracht, terwijl de vrouw haar kinderen met bloed heeft besmeurd. Door de politie is het echtpaar naar het ziekenhuis overgebracht. Men heeft hier met een zeer ge heimzinnig geval te doen, daar in het huis ook nog familielid werd aangetroffen, dat ook verschijnselen van krankzinnigheid vertoonde. Deze is naar zijn woning te Souburg over gebracht. Aanrander gearresteerd De politie heeft te Wagenborg (Gr.) aangehouden zekeren H. J. G., die ervan verdacht werd, meisjes aangerand te hebben. De aangehoudene heeft een vol ledige bekentenis afgelegd en tevens meegedeeld, dat hij in de Ned. Herv. kerk te Nieuwolda bussen heeft gelicht. Het mes getrokken. Op den avond van Nieuwjaarsdag is te Giethoorn, in 't Zuideinde, ruzie ont staan tusschen B. v. d. Z. en K. G. beiden aldaar woonachtig. Het mes werd ge trokken met het gevolg, dat v. d. Z. ver scheidene sneden over gelaat en handen kreeg. Korte staking van Bossche tewerkgestelden. Gedurende de Kerstdagen heerschte er onder de tewerkgestelden bij de werkverschaffing te 's-Hertogenbosch een onrustige stemming, als gevolg van de geringe uitkeering die de werklie den in de afgeloopen week ontvingen. De stemming werd nog onrustiger in verband met de weersgesteldheid. De mannen meenden dat het onmogelijk was om met werken voort te gaan, doch de Heidemaatschappij, die de directie voert over het werk, was een andere meening toegedaan. Het gevolg was dat er een staking uitbrak. Verscheidene keeren trachtten de stakers voor het ge meentehuis een demonstratie te hou den, doch de gemeentepolitie kon zulks tijdig beletten. Zaterdagavond werd bij den burgemeester een ruit ingeworpen. De dader daarvan is tot heden nog niet gevonden. Het gemeentebe stuur heeft echter over de uitkeering geen medezeggenschap aangezien deze bij ministerieele beschikking is vastge steld. Wel hebben B. en W. zich in ver binding gesteld met den minister, doch zonder resultaat. Door giften in natura is getracht in de geringe uitkeering die de tewerkgestelden in de Kerstweek ontvingen, tegemoet te komen. Zondag is een vergadering gehouden waarin werd besloten het werk te her vatten, onder voorwaarde dat de di rectie geen rancune-maatregelen zou nemen. INGEZONDEN STUKKEN. (Buiion verantwoordelijkheid der Red.). Kaatsheuvel, 4 Jan. 1932. .V/. de R. In Uw blad van Nieuwjaar lees ik een ingezonden stuk, dat moet dienen als antwoord op mijn schrijven aan Veritas. Mij dunkt zoo, dat het Veritas zelf is, doch het staat er niet in te lezen. En ook niet waar de schrijver woont. Doch dit is zeker, dat het geen boer is. Het schijnt een heel geleerd persoon te zijn, want hoe zou hij anders durven of kunnen spreken van een kapitalistische en mo nopolistische instelling, welke hij funest acht. Verder van intelleclueele leiders, van technische adviseurs, van een mate rialistische vergadering, van een pseudo- boer, enz. Maar man, waar haalt ge toch al die geleerde namen vandaan. Het is om van te rillen. En wat heeft nu toch mijn ingezonden stukje te maken met ambtenaarssalaris- verlaging en met de treurige omstandig heden waarmede onze schoenindustrie tobt. Deze geachte schrijver bewijst dus, dat hij geen boer is, die het gesnapt heeft. Anders had hij al die geleerdheid bij zich gehouden. Mfjn stukje bedoelde al leen te zeggen, dat ik het ontoelaatbaar acht, om een instelling als de C.H.V. te Veghel zoo te belasteren, te beliegen en verdacht te maken. Daar zijn heelemaal geen redenen voor. En om openlijk te verklaren en nog eens te zeggen, dat deze Vereeniging te Veg hel een prachtinstelling is, die verdient door alle boeren te worden gesteund, in hun eigen belang. En anders heb ik niets bedoeld. Dat deze „outsider" (ook weer zoo'n geleerd woord) mij dit kwalijk neemt, kan ik heusch niet helpen. Laat hem eens in Veghel een kijkje gaan nemen, dan weet ik zeker, dat hij genezen terugkomt, en mij niet kwalijk zal nemen als ik de C.H.V. een prachtinstelling heb ge noemd. En dat deze en ik zou zeggen dat alle coöperatieve instellingen een „sta in den weg" zijn voor vele nering doenden geef ik gaarne toe. Doch daar is nu eenmaal niets aan te doen. Iedereen heeft het recht om voor de belangen van een groep personen, in dit geval de boe ren, alle eerlijke middelen te gebruiken en aan te wenden om eigen bestaan te verbeteren of draaglijker te maken. En dat gebeurt door de boeren die deze coöperatie steunen, daar gaat niets van af. En in deze benarde tijden is dit een eerste vereischte. En hiermede meende ik „Outsider" voldoende mijne meening te hebben ken baar gemaakt. Dankend voor de plaatsruimte. Hoogachtend, Dezelfde boer die het ook nu weer gesnapt heeft. BURGERLIJKE STAND. OUDHEUSDEN—ELSHOUT. Over de maand December 1931. Geboren Johannes Arnoldus z.v. Adrianus Ja cobus Merkx en Johanna van Son. Cornelis Maria Wilhelmus z.v. Wilhel mus van de Wiel en Henrica Johanna van Boxtel. Cornelia d.v. Cornelis Crielaard en Hendrika van Wijk. Overleden: Hendrika Maria Klerkx oud 5 jaren. Josephus Petrus Mostertman oud 76 jaar. 1 WASPIK. Over de maand December 1931. Geboren Hendrika J d.v. Lambertus J. Pols en Maria F. van Hooren. Theodora J. A. dochter van Jochem van Eersel en Theodora van den Broek. Petro- nella M., d.v. Jacobus vark Erp en Hui- berdina Broekhoven. jMaria A. d.v. Johannes van den Hoof en Petronella Drijvers. Gerardus J. z.v. Christiaan J. Matheijsen en Francina van Boxtel. Adrianus z.v. Hendrikus IJpelaar en i Francisca van Dongen. Adriana H. d.v. Adrianus A. Kuijten en Huberta P. vau der Linden. Antonius C. z.v. Nicolaas C. van de Ven en Petronella J. Verschuren. Josephina A. d.v. Ma theus H. Kuijsters en Hendrica C. van Strien. Overleden: Adrianus Verschuren 40 j. Theo dora J. A. van Eersel 1 dag. Cecilia de Vos, wed. van Petrus Zwaans 74 j. Anna C. Jacobs echtg. van Antonie J. Brokx 62 jaar. RAAMSDONK. Van 26 Dec. '31—1 Jan. '32. Geboren Mathilda J. C. d.v. Adrianus J. de Jong-van Suijdam. Adriana M. d.v. Johannes A. J. de Ruijter-van Duren. Josephus N. z.v. Adrianus W. van Strien-Buijks. Christiaan C. z.v. Ar noldus de Rooij-van der Swart. Wil- helmina B. d.v. Rutgerus Heijmen-Hel- mes. Overleden Johannes P. de Bont wedr. van M. C. van Dijk oud 72 jaren. Adriaan D. Zijlmans echtg. van Ja. van Dongen oud 74' jaren. Anna Pa. de Meijer oud 1 maand. LAATSTE BERICHTEN. Alg. Crisis Comité. Leeraren en leerlingen der Nuts-Ulo school alhier hebben besloten wekelijks 'n bedrag bijeen te brengen ten bate der afd. van het Alg. Crisis Comité. Een goed voorbeeld dat navolging verdient. MARKTBERICHTEN. VEE EN PAARDEN. ROTTERDAM, 5 Januari. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 128 paarden, 3 veulens, 604 magere runderen, 820 vette runderen, 229 vette kalveren, 516 nuchtere kalveren, 170 graskalveren, 165 schapen of lammeren, 41 biggen, 12 bok ken of geiten, 21 overloopers. Prijzen per */2 kilo: koeien 1924 ct., 3032Vj ct. en 3639 ct.; ossen 2225 ct., 30-32 ct. en 3336 ct.; stieren 20 22'/ï ct., 24—27 ct. en 29—31 ct.; kalve ren 40—47'/2 ct., 521/y57V2 ct. en 62lh 67Va ct. Prijzen per stuk van mager veemelk koeien ƒ175—310, stieren 90—350, graskalveren 4090, paarden ƒ190 290, slachtpaarden 100190, hitten 75140, veulens 4080, fok nuch tere kalveren 1216, slacht nuchtere kalveren 59, kalfkoeien 160300, pinken 100150, vaarzen 160200, biggen ƒ510, per week ƒ0.801.10. AGENDA'S. WAALWIJK. Donderdag 8 uur. Repetitie W.G.V Gymnastieklokaal. Vrijdagavond 8 uur repetitie aspi ranten W.G.V. Zaterdag 81/, u. Repetitie voor allen, Liedertafel „Oefening en Vermaak". Zondag 12 uur. Repetitie voor allen. Liedertafel „Oefening en Vermaak". ADVBKTENTliN. De heer en Mevrouw SIEMER-CROIN geven kennis van de geboorte eener levenlooze dochter. ONDERTROUWD: WILLEM VAN HELVOIRT en TREES VAN DER LEE. Huwelijksvoltrekking 3 Februari a.s in de Parochiekerk van den H. Clemens te Waalwijk. Waalwijk. 6 Januari 1932. heelt enkele avonden vrij voor het Inrichten en bi|honden van boeken. Brieven onder No. der advert. Bureau van dit blad. 47557 Pianist—Organist, Alle inlichtingen: Wm. Buytewechstraat 149, ROTTERDAM. EEN COMPLETE (Philips-combinatie). Zoo goed als nieuw. Waar zegt de Uitgever. 47544 Moderne compleet-ingerichte voor burgerwerk, met goede cliënlèle k f 100,— per maand. Productie mogelijkheid tot 300 paar per dag. Brieven onder No. der advert. Bureau v. d. blad. 47553 te Waalwijk, bericht, dat het woonhuis, erf en tuin van de Erven A. HOMBER GEN te Waalwijk is ingezet op Toeslag Dinsdag 19 Jan. 1931, nam. 7 uur ten kolfiehuize van A. KEMPERMAN. Waa wijk. Aan het Bureau van dit blad is de inteekening opengesteld op: geheel opnieuw bewerkt door Dr. W. KOCH. Dit prachtwerk verschijnt In 5 crompres gedrukte deelen, ge bonden in geheel linnen pracht band enz. tegen den prijs van slechts 13.25 per deel plus porto. Het is totaal 2000 blad zijden, 19 x 13Va c.M. met 318 afbeeldingen. Waalwijksche Stoomdrukkerij Antoon Tielen. St oombiljart fabriek ZAAL MUSIS SACRUM - WAALWIJK. Tooneeluitvoering: ff ff Entrée f 1.25. Alles inbegrepen, Entrée 25 cent. Kinderen worden alleen met geleide toegelaten. Entrée 50 cent. TREKKING DER GROOTE VERLOTING. Laageinde H8, St. Antoniuastr. 26, Om 10.000 Dollar

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 6