Radioprogramma. de S 0.0.—speler kwam zoo i,iWkie te vallen dat hij niet ver- °"ge kon spelen. Ook wordt er ge- ^er - dat de wedstrijd een forsch roken aannam. Zoo dtt iutst was den zegen In 't afgeloopen jaar aan de vereenlglng geschonken, aan de Eerw. zusters voor de liefdevolle verzorging met zooveel toewijding aan de zieken bewezen. Een bijzonder woord van lof werd gebracht aan de verloskundige der vereenlglng, Mej. M. Meeuwis voor den ijver en toewijding die zij voor hare taak aan den dag legt. waar door zij In korten tijd de algeheele sympathie der moeders heeft gewon- ar. neen cc.» see—nen. Ook werd dank gebracht aan bijna altijd een forsch karakter den ZeerEerw. Heer Pastoor Goossens, pn we k verschil bestaat er tusschen "JIu~' serie- of een nederlaagwedstrijd sp u6er dan vofgens U ongeoorloofd fnrsch spel Behoort het niet tot aa1iek? En u schrijft de wedstrijd, dus b-ide zijden. Waarom dan een Iharn te werpen op Longa-spelers is niet alleen onsportief doch ook aar. Heeft een serie—weds rijd n.pt bün we'k verschil bestaat er tusschen stelt een nederlaagtournool toch i«t gelijk aan vriendschappelijke par kjes? (Niet dat ik daarmede wil zeg gen het. wedstrfld Is een serie- of nederlaag- hak er maar op In Verre van dat, maar waarom Ineen nederlaagwedstrijd geen forsch spel immers, anders zou de U toe penalty niet omgezet zijn In Neen ^doelpunt, "dus was forsch spel f zeker geoorloofd. Maar wanneer forsch ruw wordt kan het zeer scha. delük zfln» vooral zooal5 *n 1160 be" Lsten wedstrijd. De opmerkzame beschouwer van den wedstrijd zal opgemerkt hebben, dat vooral de midvoor van Longa meermalen forsch, enkele malen ruw werd aangevallen, ik denk hierbij aan het oogenblik dat hij tweemaal ach ereen gehaakt werd, „/a* voor hel S.D.O.-doel. Behoort zooiets tof sportieve handelingen Maar waarom ik dit alles publiek maak? Gij hebt het gewild, door Uw ontactisch verslag, door gewag te ma- ken van 'c onsportieve onzerzijds en door U zelf In het daglicht te stellen, niet denkende dat er ook nog iets bestaat dan men waarheid noemt, hetgeen Ik U met dit verslag heb voorgelegd. Dus wanneer U rog eens een der gelijk verslag laat publlceeren. ziet dan itn balk in eigen oog en niet den splln- Kr\n dat van uw tegenstander. Indien Uw verslag de waarheid was dan zou het laten publiceeren hiervan al on- sportief zijn, daar een enkele speler niet schuldig kan zijn voor een heele vereenlglng Door het publlceeren van een dergelijk verslag brengt ge het edele voetbalspel in discrediet. De buitenstaander leest het en haalt er zijn neus voor op. „Tenslotte, en hiermede wil Ik eln- digen, daar ik anders te veel plaats ruimte zou noodlg hebben, en daar mede van de goedheid der redacteurs zou misbruik maken, U gelieve zich ook, al zijn dit maar nietszeggende leiten, te overtuigen welke spelers doelpunten, want u schrijft „beging ten der backs van Longa een grove jout door den bal in eigen doel te (rappen*, dit moet zijn de mrechts.halfm en verder dat de aanstormende mldvoor van Longa er 3—2 van maak'e is ook onjuist, dit moet zijn de nrechts-buttenm. Hoewel dit geen rol speelt spreekt het toch van weinig nauwgezetheid. Ik hoop met dit verslag niet een blaam te werpen op S.D Omaar Longa te zuiveren van het haar ten laste gelegde, vooral wat betreft het spel van den .links—binnen". Dus waarde „opsteller^) doe nu. wat u band vindt om te doen U geachte Redacteur beleefd dan kend voor de mij toegestane plaats ruimte verblijf Ik met de meeste hoog achting, Uw dw. dnr. ADR DEURLOO, Sterrestraat Z 15. Heusden. DRUNEN. De Jaarvergadering van het Wit—Gele—Kruis gehouden op Zondag 5 Maart, was matig bezocht. De Voorzitter de heer A. v. d. Wie! opende de vergadering met den Chr. groet, heette alien hartelijk welkom en stelde de tegenwoordigheid van onzen nieuwen geneesheer Dr. Akker- mans, zeer op prijs. De secretaris-penningmeester, de heer H. v. d. Geld las de notulen voor der laatste vergadering, die onveranderd werden goedgekeurd en bracht vervolgens een gespecificeerd verslag uit, dat beknopt luidt als volgt Qeachte vergadering Hiermede ver vul lk weder de mij opgedragen taak. U verslag uit te brengen over het jaar 1931. Die taak blijft mij steeds aange naam omdat wij telken jare mogen ondervinden de heilrijke gevolgen op zedelijk en lichamelijk gebied, die deze vereeniging oplevert. Het aantal leden bedroeg einde Dec. 1931 560. Het aantal huisbezoe ken door de Eerw. Zusters bedroeg 4140, terwijl het wijklokaal door 160 personen bezocht werd. Ten dienste der zieken werden 340 artikelen afge staan. Voor de T.B C.-Hjders, werden 1232 bezoeken gedaan en 35 artikelen In bruikleen gegeven. 23 gezinnen stonden onder controle. 4 ontsmettingen hadden plaats, 1 patiënt werd opge nomen ln een ziekenhuis. De zuige lingensterfte bedroeg 4°/0 Het totaal der inkomsten bedroeg 13059.51 de "'•gaven f3158 60 nadeelig saldo '9909. Afdeeling TBC. bestrljdirg: ontvangsten f 770 30 uitgaven f 873 61 nadeelig saldo f 103 31. Het ongunstig slot der rekening, is In hoofdzaak toe te schreven aan de Insiallatlekosten voor de nieuw be noemde verloskundige en de ongunstige tijdsomstandigheden. De secretaris eindigde zijn verslag adviseur, voor de belangstelling en steun aan de vereeniging bewezen. De voorzitter dankte den secretails voor zijn keurig verslag en sprak zijn veldoening uit over de goede verstand houding en samenwerking tusschen het bestuur en de leden, en prees op bijzondere wijze het werk der Eerw. Zusters en de verloskundige voor het heil der lijdende menschheid. Spreker was tevreden over het aantal leden, doch het kon veel grooter zijn, zoodat er nog veel tot stand kon komen, Indien allen aangesloten waren, waarom hij de leden aanspoorde zoo veel mogelijk propaganda te maken voor deze nuttige instelling. Vervolgens had een stemming plaats voor drie periodiek aftredende leden van het bestuur, n m. de heeren A. v. d. Wiel. voorzitter, M. v. Halder en Chr. Muskens, de laatste stelde zich niet meer verkiesbaar. Gekozen werden met bijna algemeene stemmen de aftr. leden A v. d. Wiel en M v. Halder en het nieuwe lid H. v. Delft. Van de rondvraag werd door een paar leden gebruik gemaakt, waarover spoedig overeenstemming was. Niets meer aan de orde zijnde sloot de voorzitter de de vergadering met den Chr. groet. In de maand Februari werd op het postkantoor alhier voor de Rijks postspaarbank ingelegd t 10326.50 en terugbetaald I 8898 77. De kiezerslijst voor het jaar 1932/33 Is voor de gemeente Drunen vastgesteld als volgt: Tweede Kamer: 1674. Provinciale Staten1664. Ge meenteraad 1618 kiezers. DRUNEN. In het café van den heer M. v. d. Westen wordt Zondagavond ten 7 uur een vergadering gehouden voor de leden van het pas opgerichte Kruisbooggezelschap de Moleschutiers, voor het kiezen van een nieuw bestuur en vaststelling van het reglement. Zij die zich nog als lid willen opgeven kunnen dit nog doen bij den heer M. v. d. Westen of Zondag op de ver gadering. Toen de eenlge zoon van den weduwnaar Fr. Brok Dinsdagmorgen ontwaakte, vond hij zijn vader dood te bed liggen. De dood komt als een dief in den nacht. SPRANG-CAPELLE (V.m. Sprang). Het bestuur van de alhier opgerichte afdeeling van de Nationale Vereeniging Pro Rege is samengesteld als volgt: Ds. J. Fokkema, voorzitter; Ds. J C. Hagen, secretaris; G. Both, penning meester; A. Smits, A. Hoevenaars, C. Braspenning. Het bouwen van een consistorie kamer—vergaderzaal enz aan't Geref. kerkgebouw alhier is opgedragen aan den laagsten inschrijver, den heer W. Nieuwenhuizen, aannemer alhier, voor de som van f 1962. Heden Woensdagavond ten 7.30 uur zal in de Geref. kerk alhier bid stond voor het gewas gehouden wor den, waarin zal voorgaan Ds. J. C. Hagen. De afdeeling Sprang van den Ned. Chr. Bouwvakarbeidersbond kwam j 1. Vrijdagavond in de zaal van den Chr. Volksbond alhier in feestvergadering bijeen onder leiding van haar voorzitter dhr. H Bogers. Na opening op gebruikelijke wijze heet de voorzitter de aanwezigen welkom, in het bijzonder dtn heer Mobach uit Utrecht, secretaris van genoemden bond, en de afgevaardig den van verschillende zusterorganisa ties. De avond werd doorgebracht met zang en voordrachten, terwijl 't woord werd gevoerd door dhr. Mobach en enkele afgevaardigden. Dhr. Mobach sloot met dankgebed. CAPELLE. Het 3de elftal onzer veetbalvereeniging Excelsior speelde j.l. Zondag voor de 2de klasse B.V.B. te Vlijmen tegen VHjmensche Brys II. De wedstrijd werd door Excelsior verloren met 3 1. Gedurende het 4e kwartaal 1931 werden door den Keuringsdienst van Waren in deze gemeente de navolgende werkzaamheden verricht: 59 inspecties van winkels, pakhuizen, enz. 10 Inspec- ties van bakkerijen, 8 monsters volle melk genomen, 11 monsters van andere waren. Het totaal aantal ter plaatse van verkoop afgekeurde partijen be droeg 14. DeCoop, Aankoopvereenlglng van landbouwersbenoodlgheden „Sprang— Capelle e.o." houdt a s. Donderdag 10 Maart des avonds 6 uur in de zaal van den heer Treff:rs aan het Bruggetje een algemeene ledenverga, dering De agenda vermeldt1 Opening en notulen, 2 jaarverslag. 3 Bestelling veevoeder, kunstmeststcff :n, steenko len, 4 Rondvraag en sluiting. Onze vroegere dorpsgenoot N. van Beek Jzn., werkzaam bij de Ned. e k. overgeplaatst van Geertruldenberg naar Rotterdam (Feijenoord). Voor de Ingeschrevenen der lichting 1933 der gemeente Sprang—Capelle zal de keurlngsraad zitting houden te Waalwijk op 7 en 8 April a.s. Evenals vorige jaren zal de Ring Grevelduln—Capelle van den Bond. van Ned. Herv. Jongelingsvereeniglngen op G.G ook dit jaar weder een land dag organiseeren en wel op 11 Juni a s. op een terrein aan de Hoogevaart in deze gemeente. Na een ziekte van eenlge maan den Is Mej v. d. Swet, onderwijzeres aan de Bijzondere school in de Nleuw- straat alhier, weder In functie getreden, De j 1 Zondag In de Ned Herv. Kerk alhier gehouden collecte ten bate der Zending heeft, naar we ver nemen f36.— opgebracht. J.l Maandagmiddag brandde een aan den Vaartkant staande schelft hooi af. Men vermoedt, dat de brand ont staan is. door het onvoorzichtig omgaan met lucifers door kinderen. CAPELLE. Woensdagavond vierde de Chr. Schoolvereenfglng alhier haar 10-jarig besiaan. De voorzitter de heer H Kerst opent deze samenkomst op gebruikelijke wijze en leest vervolgens Psalm 126 en 127. Voorts heetspr.de aanwezigen hartelijk welkom en brengt in her'nnerlng de vaststelling van de s'a»uten der vereenlglng op 11 Januari 1922, thans ruim 10 jaar geleden Spr. wijst er nog op dat in die eerste samen komst gezongen werd Psalm 66 vs 5, en hoe nadien nog zooveel strijd plaats vond. Dit alles ligt weer in't verleden en mogen we dankbaar gestemd zijn voor de veie zegeningen welke onze vereenlglng in de vervlogen Jaren ten deel waren. Verschillende medewerkers zijn reeds door den dood weggenomen. Belijdend dat er veel verkeerds en onvolkomens is geweest, mogen we toch dankbaar gedenken dat de Heer zegende en Hij de eenheid bewaarde. Spr. eindigt zijn openingswoord, her innerend aan Psalm 126 en 127. De heer J. Huisman, secr.penn., leest de noiulen der vorige vergadering, welke ongewijzigd werden vastgesteld. Hierna werd een keurig verzorgd jaar verslag uitgebracht, waaraan wfl ont- leenen dat de vereenlglng begon met 80 en thans aan 192 kinderen onder wijs verstrekt. Het ledental blijft statio ns!'. O/er de toewijding van 'thoofd en personeel der school Is 't bestuur zeer tevreden. De afiredende bestuurs leden de heeren H Kerst en A.J. Ver hoeven werden herkozen, welke be noeming onder dankzegging voor het gestelde vertrouwen werd aangenomen. Na een slotwoord werd deze samen komst met dankzegging gesloten. De plaatselijke afdeeling van den Chr. Fabrleks— en Transport- arbeidersbond komt a.s. Zaterdag 12 Maart des avonds 7 uur In de ver gaderzaal ln de Heistraat ln feestelijke samenkomst bijeen. Verschillende voor drachten en samenspraken zullen ten beste worden gegeven, terwijl eenlge leden een onderwerp zullen Inleiden. Aan de leden van den Chr. Bouwvakarbeidersbond alhier is bekend gemaakt dat met ingang van Zaterdag 12 Maart in het vervolg de contributie afdracht zal plaats hebben van 6 tot 7 uur ten huize van den penningmeester der afdeeling. Voor of na dien tijd wordt beslat geen contributie meer in ontvangst genomen. Vanwege den Chr. Bouwvak - arbeidersbond wordt as. Dinsdag In de vergaderzaal in de Heistraat om 7'/2 uur een propagandavergaderlng gehouden, waarbij als spreker hoopt op te treden de heer A. Mobach uit Utrecht met het onderwerp .Vakorga nisatie in crisistijd". Het bestuur der afdeeling van de» Chr. Fabrieksarbeidersbond alhier is thans samengesteld als volgt: P. Hommel, voorzitter; P. Wagemakers, secretaris (adres Heistraat 's Grevelduln- Capelle); Jac. Vos, penningmeester, tevens beheerder weikloosheidskas, (adres Loonschendljk Kaatsheuvel); C. Rosebrard. A. Metske, M. Haver- hals en H. Vos. Het ledental bedraagt thans 170. In de Ned. Herv. Kerk alhier trau Zondagmorgen en namiddag op Ds A. Meljers, Ned. Herv. predikant te Utrecht, vroeger alhier. Belde dien sten was het kerkgebouw tot In alle hoeken bezet. CAPELLE. Daartoe ultgenoodfgd door het Bestuur van de Chr. School in de Heistraat alhier, trad Maandag, avond j.l. In de Geref. Kerk te Vrlj- hoeve-Capelle op Ds. A Meljers, Ned Herv. Predikant te Utrecht, oud- voorzitter en eere-lid der school. Deze samenkomt, welke belegd was in verband met het vljf-jarlg bestaan der school en het 10 jarig bestaander vereeniging voor Chr. Onderwij», werd geopend door den voorzitter der schoolvereeniglng, den heer H. Kerst, die liet zingen Ps. 65 5 en ver' volgens voorging in gebed. Hierna werd gelezen 2 Kon. 13 vers 14 tot het einde. De voorzitter heette de talrijke aanwezigen hartelijk wel kom en sprak er zijn verheuging over uit dat het kerkgebouw tot in alle hoeken bezet was. Spreker wees er op waarom deze samenkomst belegd was en heet den spreker van dezen d°* ctS avond, den mede-oprichter der school, in onze gelederen heelt gestreden en bij de opening der school, thans 5 jaren geleden, de feestrede heeft uit gesproken, Ds. Meljers hartelijk wel kom, waarna Z.Eerw het woord ver- krijgende begint met te zeggen, dat hij met blijdschap de uitnoodiging heeft aanvaard, om bij de herdenking van het 5-jarig bestaan der school, ln deze herdenkingssamer.komst te spre ken. F.r is voor de totstandkoming der school veel gestreden. Het christe lijk onderwijs is eisch van het Chr. beginsel. Het was een leven tusschen hoop en vreeze. Spreker wijst er dan op, dat de band der saamhoorigheid tot op den huldigen dag niet is verbroken. 1 November 1926 werd de school geopend en mocht zich in een ge- stadigen bloei verheugen. De Heere heeft ruimte gemaakt. Spreker her dacht de voortrekkers, door den dood ontnomen en wees op de toewijding van het bestuur en de belangstelling der ouders en de leden der vereeniging. De school neemt met eere haarplaats in in deze gemeente. Zij moet zijn een middel tegen de ontbindende machten dezer eeuw. Naar aanleiding van 2 Kon. 13 vers 17 hield Z.Eerw. een gloedvolle rede, welke met toegewijde aandacht werd gevolgd. Wij leven in critieke dagen, aldus spreker, er is een crisis op economisch gebied, maar ook op geestelijk gebied. De grondslagen van ons volksleven worden aangetast, alles komt op losse schroeven te staan. De Anti-Chr. machten steken steeds meer den kop omhoog God wil dat wij hiertegen den stiijd aanvaarden, wij worden opgeroepen om den heiligen strijd Gods te strijden. Zonder bijbel zal ons volk vervreemden van het woord Gods. Het Is altijd bewaarheid dat het de sterkste invloed heeft in ons volksleven. Een volk dat leeft naar Gods woord, Is de zenuw der volkskracht Te leven bij dit woord is alle eeuwen door de weerkracht geweest van het volksleven. De zonde is de schandvlek der natiën. God heeft de pogingen willen zegenen met de school in ons volksleven, tegen de openbaring van den Anti- Christ. Het eischt van ons geloofs gehoorzaamheid en geloofsvertrouwen. Spreker staat dan even stil bij de lijdenshistorie der oprichting van de school, God heeft dezen arbeid met zijn zegen willen bekronen en na deze afgeloopen 5 jaren heeft Hij Zijn hand nog niet teruggetrokken, daarom God den Heere de eere. Hierna werd gezongen Ps. 118 vers 8. terwijl intusschen een collecte ten bate der school werd gehouden; Aan het slot van zijn rede wekt de geachte spreker op, om moedig voorwaarts te gaan, moge er steeds meer activiteit zijn, laat de ouders en leden getrouw blijven. Het gaat om de zaak des Heeren, daarom niet vertragen, maar voortvaren, draag de school door uw medeleven en belangstelling, om des beginsels wille. Sterkt de handen der menschen die eiding hebben te geven, volhardt in de kracht des Heeren. Zijn woord gezaaid aan alle wateren en in ons volksleven, zal niet ledig wederkeeren. Voorwaarts een nieuw tijdperk in. Hierna werd deze goed geslaagde samenkomst met het zingen van Ps. 98 vers 4 (2e gedeelte) en dankgebed gesloten. GEERTRUIDENBERG. Door de gemeente-politie werd tegen een drietal personen, resp genaamd M. V; J. W. en M. van A proces.verbaal opgemaakt wegens vernieling van een drietal leeg staande woningen aan de Parallelweg alhier. Het elfjarig zoontje van den heer F. van Dongen, bij wien eenige dagen geleden een geval van de besmettelijke ziekte dyphteritus werd geconstateerd is hieraan in het R. K Ziekenhuis alhier overleden. In de afgeloopen week kwamen wederom 50 werkloozen voor den ge meentelijken steun|in aanmerking,terwijl het aantal ingeschrevenen bij den plaat9elijken correspondent der arbeids bemiddeling 67 bedraagt. Aan het postkantoor alhier werd gedurende de maand Februari 1932 ingelegd f 12794 57 en terugbetaald f 7050,97. Het laatste door dat kantoor uitge geven boekje draagt het nummer 7429. In een gehouden jaarvergadering van het Wit-Gele Kruis werd tot eere voorzitter gekozen de Zeer Eerwaarde heer V. C. van der Wee, pastoor dezer parochie. De aftredende bestuursleden werden wederom met algemeene stemmen herkozen. Zondag a.s. zal in deze parochie de plechtige eerste H Communie plaat9 vinden waarbij 35 meisjes en 10 jon gens de eerste H. Communie zullen ontvangen. Voor de Evangelisatie Eben Haezer te Raamsdonksveer hoopt Woensdagavond om 7,15 uur voor te [aan de heer Snaiier uit Dordrecht. DUSSEN Openbare vergadering van den raad der gemeente Dus» en op Dinsdag 8 Maart 1932 des nam. 6 uur. Agenda 1. Ingekomen stukken en mededee- lingen. 2. Aankoop van de film gemaakt bil de opening der brug over de Berg- sche Maas bi] Keizersveer 3. Wijziging begrootingen voor 1931 en 1932. 4. Aangaan rekening—courant- overeenkomsten. 5. Werkloozensteunregeling. 6. Vermindering van landpacht. 7. Herziening algemeene politie verordening. DUSSEN. Met aanvankelijk 22 leden is te Hank (gemeente Dussen) een afdeeling opgericht van den Chr. Nat. Werkmansbond Naar we vernemen zal ook getracht worden in Dussen— Binnen eveneens te komen tot het oprichten eener afdeeling van genoem den bond. De ring „Altena" van de Herv. Jong. Vereen, in het Land van Altena zal op Woensdag 16 Maart te Hank een rtngvergadering houden, onder presidium van den heer Bronkhorst uit ^eCtnCT iA^vtnond1 o DONDERDAG 10 MAART. HILVERSUM 1875 M. (A.V.R.O.) 8,00 Grnmofoonmuzick. 10,00 Morgenwijding. 10,15 Grnmofoonmuzick. 10,30 Solisten-concert. 11,00 Knipcursus Klnderkleeding. 11,30 Solisten-concert. 12,00 Het Oniroep-Orkcst. 2,00 Hnlfuur voor de vrouw. 3,00 Knipcursus voor gevorderden. 3,45 Grnmofoonmuzick. 4,00 Zickenuur. 5,00 Rndio-Kinder-Koorznng. 5,30 Grnmofoonmuzick. 5,45 Het Avro-Knmcrorkest. 0.30 Sportprnntje door II. Hollnnder. 7,00 Avro-Knmcrorkest. 7,30 Engelsche les voor beginners. 8,00 Grnmofoonmuzick. 8,15 Het Concertgebouw-Orkest. 10,30 VSz Dins. 10,45 Grnmofoonmuzick. 11.00 Eerste Avro Schlnger Potpourri. HUIZEN 298 M. (K.R.O.) 8,00 Morgenconcert. (N.C.R.V.) 10,00 Grnmofoonmuzick. 10,15 Korte ziekendienst door Ds. Petegem. 10,45 Grnmofoonmuziek. (K.R.O.) 11,00 Gramofoonmuzick. 11.30 /'Godsdienstig halfuurtje d. Past. Perquin. 12,15 Het KRO-orkest. (N.C.R.V.) 2,00 Cursus f ran ie handwerken. 3,00 Vrouwcnhnlfuurtjc. 4,00 Zickcnuurtjc door Ds. Meeter. 5,00 Cursus handenarbeid voor onze Jeugd. 5,45 Hobo-recitnl door Bern. de Vries. 6,45 R.V.U. Spreker Ds. A. de Jonge. 7,30 Heruitzending v. 'n concert uit Boedapest. 9,00 Ouderuurtje. 9,30 Licderen-rccitnl. 10,30 Vnz Dins. 10,40 Vervolg concert. 11,10 Grnmofoonmuziek. VRIJDAG 11 MAART. HILVERSUM 1875 M. (V.A.R.A.) 6,16 en 7,30 Lichaamsoefeningen. 8,00 Gramofoonmuziek. 9,00 Vara-scptet. (V.P.R.O.) 10,00 Morgenwijding. (V.A.R.A.) 10,15 Voordracht door Minny Erfman. 10,30 Vara-Septct. 11,00 Minny Erfmann. 11,15 Vara-Septct. (A.V.R.O.) 12,00 Gramofoonmuziek. 12,30 Het Avro-Klein-Orkcst. 2,00 Uitzending voor scholen. 2,30 Avro-Kleln-Orkest. 3,00 Gramofoonmuziek. (V.A.R.A.) 4,00 Piano-recital door Johan Jong. 4,30 Knutselwerkjes voor kinderen. 5,00 Vara-orkest. 6,45 Het beginselprogram der SDAP. Spreker: Dr. Tinbergen. I 7,15 Vara-orkest. (V.P.R.O.) 8,00 Faust-cursus. Spr.: Ds. v. d. Brugh. 8,30 Concert. 9,00 Cursus Geloofsleven door Ds. Vorster. 9,30 Concert. 10,00 Vrijz. Godsd. Persbureau. 10,05 Vaz Dlas. 10,15 Serie fragmenten en verhalen, spreker: Ds. Spelberg. 10,45 Gramofoonmuziek. (V.A.R.A.) 11,00 Gramofoonmuziek. HUIZEN 298 M. (K.R.O.) 8,00 Grnmofoonmuzick. 10.00 KRO-Kunst ensemble. 11,30 Halfuurtje voor zieken en ouden v. dagen. 12,15 KRO-Quintct. I,45 Gramofoonmuzick. 3,00 Gramofoonmuziek. 5.00 De Stafmuziek van het le Reg. Inf. 7,10 Land- en tuinbouwhnlfuurtje. 7,45 Gramofoonmuzick. 8,00 Het KRO-orkest. 8,45 Viool en piano. 9,15 Vnz Dins. 9,30 KRO-orkest. 10,00 Viool en piano. 10.30 KRO-orkest. II,00 Gramofoonmuziek. ZATERDAG 12 MAART. HILVERSUM 1875 M. (V.A.R.A.) en 7,30 Lichaamsoefeningen. Gramofoonmuziek. Trio Willem Drukker. (V.P.R.O.) Morgenwijding. (V.A.R.A.) Ultz. v. arbeiders in de rontlnu-bedrijven. Vnrn-Septet. Coöperatie-kwartiertje. Zangrecital. Ds. Veenhuysen: Fragmenten u. d. Bijbel. Wladimir Pique Trio. Toespraak door A. Martiuus voor het Ge- heelonthoudcrs-Rndio-comlté. Arbeiders-sport door E. J. W. Buenlnck. Beoefening der Huismuziek. Uit de arbeidersbeweging, NVV. Vara-Scptet. Litcrnir halfuurtje door A. M. de Jong. Dc Wielewaal, zanggroep van de Amster- dnmsche AJC. Uit de Roode Jeugdbeweging. De Wielewaal. Bestuursmededccllngcn. Gramofoonmuziek. Zaterdagavond-programma. Vaz Dias. Roemeensch orkest. HUIZEN 298 M. (K.R.O.) Morgenconcert. KRO-Trio. Godsd. halfuurtje door Pastoor Perquin. KRO-Sextet. Gramofoonmuziek. Kinderuurtje. IIIRO. Uitz. voor de Ned. Ver. van Spiri tisten Harmonia. 5,00 Gramofoonmuziek. 5,15 Esperanto-Nieuws. 5,30 Gramofoonmuziek. 6,00 Journalistiek Weekoverzicht. 6,20 Gramofoonmuziek. 6,40 Cursus Esperanto. 7,10 F. Demclinne over Brandbeveiliging enz. 7,45 Sportpraatje R.K.F. 8.00 KRO-Salon-orkest. 8,30 Willy Thunis zingt met het KRO-orkest. 8,45 Gramofoonmuziek. 9,00 Vaz Dias, KRO-nieuws etc. 9,30 Orkest. 10,00 Willy Thunis met KRO-Salon-orkest. 10,13 Gramofoonmuziek. 10,30 KRO-Salon-orkest. 11,00 Gramofoonmuziek. 6,45 8,00 9,00 10,00 10,15 12,00 2,00 2,15 2,45 3,15 3,35 4,15 4,30 5,15 5,30 6,15 6,15 7,00 7,15 7,30 7,45 8,00 11,00 11,15 8,00 10,00 11,30 12,15 2,00 2,30 4,00

Echo van het Zuiden | 1932 | | pagina 3